SON 10 GÜN EN ÇOK SATANLAR

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 02.09.2020 04:43
11.09.2020ARACI KURUM İŞLEMLERİ
KURUM ADIALIŞ (TL)SATIŞ (TL)TOPLAM (TL)NET İŞLEM (TL)
MERRILL LYNCH BANK A.S.2,966,415,2653,704,691,1296,671,106,393-738,275,865
A1 CAPITAL MENKUL DEGERLER10,007,654,04210,465,111,98820,472,766,030-457,457,946
QNB FINANS YAT.11,290,595,70011,696,096,35422,986,692,056-405,500,656
IS YATIRIM12,574,300,93312,938,449,38325,512,750,315-364,148,450
YAPI KREDI YAT.31,770,381,28432,122,699,53463,893,080,817-352,318,250
TEB YATIRIM2,725,623,3452,979,326,7855,704,950,129-253,703,442
TACIRLER YATIRIM MENKUL DEG. A4,939,685,4655,190,093,14910,129,778,613-250,407,686
CITI MENKUL120,258,676332,665,799452,924,475-212,407,123
GEDIK YATIRIM5,128,800,6965,334,197,16110,462,997,857-205,396,464
AK YATIRIM4,454,689,4254,646,863,8319,101,553,256-192,174,407
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...