AYLIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 30.09.2021 18:44
30.09.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
AYLIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL11.3012.8613.8815.4416.4618.0219.0415.17
ADEL19.1721.5823.1125.5227.0529.4630.9925.08
ADESE0.931.021.141.231.351.441.561.24
AEFES17.1018.5319.9721.4022.8424.2725.7121.40
AFYON2.663.013.143.493.623.974.103.38
AGESA13.7115.1716.0917.5518.4719.9320.8517.28
AGHOL18.5420.1621.3823.0024.2225.8427.0622.80
AGYO0.881.722.002.843.123.964.242.56
AKBNK4.014.564.895.445.776.326.655.33
AKCNS10.6912.0812.6714.0614.6516.0416.6313.66
AKENR1.361.521.581.741.801.962.021.69
AKFGY1.001.873.344.215.686.558.024.51
AKGRT5.946.316.677.047.407.778.137.03
AKMGY26.2430.8633.2837.9040.3244.9447.3636.80
AKSA15.7317.0518.8620.1821.9923.3125.1220.42
AKSEN11.4712.5412.9614.0314.4515.5215.9413.70
AKSGY1.251.471.571.791.892.112.211.73
AKSUE9.059.5711.0211.5412.9913.5114.9612.00
AKYHO0.511.241.562.292.613.343.662.08
ALARK6.997.748.088.839.179.9210.268.62
ALBRK1.291.371.531.611.771.852.011.65
ALCAR177.25235.63258.15316.53339.05397.43419.95298.60
ALCTL14.0617.8419.3023.0824.5428.3229.7821.92
ALGYO18.2519.2820.1521.1822.0523.0823.9521.10
ALKA12.1312.9713.6314.4715.1315.9716.6314.38
ALKIM13.0913.8415.1915.9417.2918.0419.3916.24
ALMAD1.381.551.651.821.922.092.191.78
ANELE0.991.701.982.692.973.683.962.47
ANHYT8.298.708.939.349.579.9810.219.25
ANSGR5.145.515.726.096.306.676.886.01
ARCLK30.1830.8131.8232.4533.4634.0935.1032.64
ARDYZ31.4737.5940.9747.0950.4756.5959.9745.72
ARENA7.438.419.009.9810.5711.5512.149.78
ARMDA37.4343.4646.2852.3155.1361.1663.9850.70
ARSAN3.283.723.974.414.675.105.364.32
ARZUM11.8114.5816.2419.0120.6723.4425.1018.45
ASELS12.8813.6714.3915.1815.9016.6917.4115.14
ASUZU10.0312.5215.2217.7120.4122.9025.6017.81
ATAGY2.693.103.784.194.875.285.964.32
ATATP26.5429.4033.7836.6441.0243.8848.2637.40
ATEKS21.4525.9627.8332.3434.2138.7240.5931.02
ATLAS1.121.251.301.431.481.611.661.39
ATSYH3.583.824.544.785.505.746.465.02
AVGYO-0.660.601.042.302.744.004.441.89
AVHOL4.054.535.235.716.416.897.595.82
AVOD4.184.454.845.115.505.776.165.17
AVTUR1.041.681.952.592.863.503.772.40
AYCES36.5243.2546.4453.1756.3663.0966.2851.40
AYDEM5.235.856.366.987.498.118.626.92
AYEN3.864.244.414.794.965.345.514.68
AYES14.0415.5616.9518.4719.8621.3822.7718.40
AYGAZ13.5914.0514.7915.2515.9916.4517.1915.39
BAGFS16.0716.8319.0919.8522.1122.8725.1320.60
BAKAB16.6917.9518.8320.0920.9722.2323.1119.90
BALAT3.345.406.888.9410.4212.4813.968.65
BANVT51.4857.3461.4367.2971.3877.2481.3366.40
BASGZ18.2420.3424.7626.8631.2833.3837.8028.02
BAYRK6.887.458.669.2310.4411.0112.229.55
BERA6.627.939.1710.4811.7213.0314.2710.44
BEYAZ6.257.217.968.929.6710.6311.388.81
BFREN590.80692.90735.60837.70880.40982.501,025.20808.00
BIMAS48.8355.8658.8865.9168.9375.9678.9863.90
BIOEN9.5417.8125.2633.5340.9849.2556.7033.12
BIZIM9.7610.5111.7412.4913.7214.4715.7012.73
BJKAS3.734.595.186.046.637.498.085.90
BLCYT12.0714.2315.0417.2018.0120.1720.9816.52
BMSCH5.546.697.348.499.1410.2910.948.24
BNTAS2.402.893.083.573.764.254.443.42
BOBET3.704.094.454.845.205.595.954.82
BOSSA18.4722.4524.8528.8331.2335.2137.6128.04
BRISA16.9818.9020.1422.0623.3025.2226.4621.72
BRKO0.650.820.941.111.231.401.521.08
BRKSN4.326.136.858.669.3811.1911.918.11
BRLSM6.888.138.709.9510.5211.7712.349.61
BRMEN1.181.601.932.352.683.103.432.30
BRSAN16.0519.0820.6323.6625.2128.2429.7922.92
BRYAT117.65221.83260.15364.33402.65506.83545.15331.40
BSOKE2.112.282.702.873.293.463.882.99
BTCIM10.1410.6512.0912.6014.0414.5515.9913.06
BUCIM2.792.993.323.523.854.054.383.58
BURCE9.4213.6518.3822.6127.3431.5736.3022.86
BURVA14.9317.9619.6322.6624.3327.3629.0321.98
CANTE10.7011.4912.7713.5614.8415.6316.9113.80
CASA65.4088.70108.40131.70151.40174.70194.40129.90
CCOLA66.2372.8478.6885.2991.1397.74103.5884.90
CELHA4.495.175.596.276.697.377.796.14
CEMAS0.860.991.041.171.221.351.401.13
CEMTS10.6511.6011.9512.9013.2514.2014.5512.60
CEOEM6.627.307.818.499.009.6810.198.40
CIMSA22.5023.6925.8627.0529.2230.4132.5827.54
CLEBI94.60123.30136.80165.50179.00207.70221.20157.90
CMBTN128.65162.83179.55213.73230.45264.63281.35205.00
CMENT21.1123.4625.0127.3628.9131.2632.8126.96
CRDFA3.433.764.284.615.135.465.984.70
CRFSA23.5430.6237.1444.2250.7457.8264.3443.94
CUSAN6.006.666.977.637.948.608.917.45
DAGHL8.239.9111.0612.7413.8915.5716.7212.47
DAGI1.732.472.793.533.854.594.913.32
DARDL1.191.862.142.813.093.764.042.61
DENGE1.031.251.341.561.651.871.961.49
DERHL3.644.064.574.995.505.926.435.03
DERIM8.549.029.479.9510.4010.8811.339.93
DESA4.766.517.248.999.7211.4712.208.48
DESPC2.655.796.9610.1011.2714.4115.589.11
DEVA18.0019.7520.8822.6323.7625.5126.6422.32
DGATE10.1111.0012.1613.0514.2115.1016.2613.18
DGGYO3.525.728.3510.5513.1815.3818.0110.76
DGKLB1.721.912.082.272.442.632.802.26
DIRIT-0.291.643.014.936.308.229.594.65
DITAS9.0411.8813.8716.7118.7021.5423.5316.28
DMSAS5.075.696.016.636.957.577.896.48
DNISI8.779.8010.2311.2611.6912.7213.1510.96
DOAS21.4524.5629.6332.7437.8140.9245.9933.72
DOBUR15.3917.5920.6022.8025.8128.0131.0223.20
DOCO591.75620.38677.25705.88762.75791.38848.25720.00
DOGUB1.042.903.655.516.268.128.874.95
DOHOL2.152.302.412.562.672.822.932.54
DOKTA23.2225.8727.9030.5532.5835.2337.2630.24
DURDO7.9610.0211.7813.8415.6017.6619.4213.69
DYOBY8.158.999.5210.3610.8911.7312.2610.20
DZGYO0.791.321.532.062.272.803.011.90
ECILC4.194.965.296.066.397.167.495.84
ECZYT23.9230.2132.8839.1741.8448.1350.8037.36
EDATA3.056.448.4111.8013.7717.1619.1311.09
EDIP2.252.792.993.533.734.274.473.36
EGEEN979.901,055.451,097.301,172.851,214.701,290.251,332.101,156.00
EGEPO2.213.854.506.146.798.439.085.64
EGGUB114.85132.43147.75165.33180.65198.23213.55164.20
EGPRO19.7822.8924.4627.5729.1432.2533.8226.80
EGSER10.5511.3712.7113.5314.8715.6917.0313.79
EKGYO1.601.681.731.811.861.941.991.79
EKIZ4.795.305.606.116.416.927.226.00
EMKEL1.882.102.412.632.943.163.472.67
EMNIS12.8915.3016.4118.8219.9322.3423.4518.17
ENJSA8.479.319.7710.6111.0711.9112.3710.42
ENKAI8.809.419.8610.4710.9211.5311.9810.39
EPLAS16.6319.6722.3325.3728.0331.0733.7325.18
ERBOS31.4862.1176.73107.36121.98152.61167.2399.35
EREGL12.5014.2615.2717.0318.0419.8020.8116.65
ERSU1.542.383.324.165.105.946.884.21
ESCAR14.7916.6520.3322.1925.8727.7331.4123.10
ESCOM4.074.685.015.625.956.566.895.48
ESEN20.9325.8627.6732.6034.4139.3441.1531.04
ETILR4.044.524.795.275.546.026.295.16
ETYAT2.893.093.293.493.693.894.093.49
EUHOL-0.370.741.172.282.713.824.251.94
EUKYO2.853.884.915.946.978.009.035.94
EUYO2.222.633.233.644.244.655.253.73
FADE6.807.407.688.288.569.169.448.12
FENER22.8326.6330.0133.8137.1940.9944.3733.60
FLAP1.681.992.152.462.622.933.092.38
FMIZP67.4084.2091.40108.20115.40132.20139.40103.40
FONET7.819.5610.5412.2913.2715.0216.0011.90
FORMT1.111.151.241.281.371.411.501.30
FRIGO10.2613.4518.0921.2825.9229.1133.7522.00
FROTO144.60152.05159.60167.05174.60182.05189.60167.10
GARAN7.468.128.659.319.8410.5011.039.24
GARFA0.784.458.0611.7315.3419.0122.6211.70
GEDIK4.645.626.317.297.988.969.657.14
GEDZA9.6912.5013.6916.5017.6920.5021.6915.69
GENIL9.0910.9512.3914.2515.6917.5518.9914.04
GENTS2.162.522.703.063.243.603.782.97
GEREL4.214.674.955.415.696.156.435.32
GESAN15.8618.3222.0224.4828.1830.6434.3425.10
GLBMD5.445.675.856.086.266.496.676.05
GLRYH2.062.192.372.502.682.812.992.52
GLYHO1.451.731.852.132.252.532.652.05
GOLTS25.9630.7633.4038.2040.8445.6448.2837.12
GOODY6.947.197.517.768.088.338.657.79
GOZDE4.134.805.215.886.296.967.375.75
GRNYO1.771.942.072.242.372.542.672.22
GSDDE2.202.442.973.213.743.984.513.35
GSDHO1.741.912.322.492.903.073.482.61
GSRAY2.452.802.983.333.513.864.043.24
GUBRF35.1240.3744.1549.4053.1858.4362.2148.66
GWIND3.063.273.543.754.024.234.503.78
HALKB3.333.773.984.424.635.075.284.30
HATEK11.3113.3314.2516.2717.1919.2120.1315.72
HDFGS2.142.402.522.782.903.163.282.71
HEKTS6.747.327.838.418.929.5010.018.37
HLGYO1.882.042.262.422.642.803.022.45
HUBVC6.698.348.9410.5911.1912.8413.4410.06
HURGZ0.891.251.902.262.913.273.922.40
ICBCT4.404.665.325.586.246.507.165.78
IDEAS35.9539.4846.8550.3857.7561.2868.6552.30
IDGYO0.901.551.792.442.683.333.572.23
IEYHO0.720.790.890.961.061.131.230.97
IHEVA0.760.840.890.971.021.101.150.95
IHGZT0.180.540.671.031.161.521.650.91
IHLAS0.460.500.530.570.600.640.670.56
IHLGM0.640.750.780.890.921.031.060.85
IHYAY0.570.660.710.800.850.940.990.78
INDES5.155.605.936.386.717.167.496.32
INFO3.133.373.673.914.214.454.753.94
INTEM24.4228.5430.7034.8236.9841.1043.2633.84
INVEO55.2574.1888.15107.08121.05139.98153.95104.60
IPEKE8.799.9710.7011.8812.6113.7914.5211.65
ISCTR3.994.504.795.305.596.106.395.19
ISDMR8.549.8110.4811.7512.4213.6914.3611.45
ISFIN2.582.722.822.963.063.203.302.94
ISGSY6.076.937.518.378.959.8110.398.23
ISGYO1.591.701.932.042.272.382.612.10
ISKPL-0.232.854.097.168.4011.4712.716.24
ISMEN9.5311.3112.0213.8014.5116.2917.0013.26
ISYAT2.202.392.502.692.802.993.102.65
ITTFH0.981.151.221.391.461.631.701.34
IZFAS3.604.845.496.737.388.629.276.43
IZMDC1.481.862.002.382.522.903.042.26
IZTAR13.9115.7820.1722.0426.4328.3032.6923.30
JANTS29.9543.2848.0561.3866.1579.4884.2557.10
KAPLM15.8318.6820.2523.1024.6727.5229.0922.46
KAREL6.997.638.369.009.7310.3711.109.04
KARSN2.993.223.413.643.834.064.253.62
KARTN33.3039.3941.8247.9150.3456.4358.8646.08
KARYE8.8210.7213.5515.4518.2820.1823.0115.91
KATMR0.881.071.151.341.421.611.691.28
KCHOL19.5620.5121.6022.5523.6424.5925.6822.62
KENT111.65146.53163.35198.23215.05249.93266.75189.20
KERVN0.300.350.530.580.760.810.990.64
KERVT3.073.583.774.284.474.985.174.12
KFEIN12.9616.4217.9621.4222.9626.4227.9620.46
KGYO5.636.156.587.107.538.058.487.05
KIMMR1.042.122.493.573.945.025.393.21
KLGYO1.641.711.851.922.062.132.271.95
KLKIM10.4110.9711.8712.4313.3313.8914.7912.60
KLMSN7.338.468.9110.0410.4911.6212.079.70
KLNMA14.9217.3619.1221.5623.3225.7627.5221.22
KNFRT2.182.843.133.794.084.745.033.60
KONTR29.6541.2850.2561.8870.8582.4891.4560.55
KONYA602.15703.63742.05843.53881.95983.431,021.85812.00
KORDS20.2621.7823.6225.1426.9828.5030.3425.30
KOZAA10.6112.2813.2514.9215.8917.5618.5314.57
KOZAL73.3882.7188.1397.46102.88112.21117.6395.50
KRDMA3.594.564.955.926.317.287.675.63
KRDMB3.654.584.955.886.257.187.555.60
KRDMD4.015.105.646.737.278.368.906.45
KRGYO2.383.614.065.295.746.977.424.90
KRONT25.5929.0730.9334.4136.2739.7541.6133.60
KRSTL0.921.101.191.371.461.641.731.32
KRTEK4.706.377.148.819.5811.2512.028.36
KRVGD10.0910.8511.6412.4013.1813.9414.7312.41
KSTUR90.90126.70142.30178.10193.70229.50245.10168.00
KTSKR-64.41-13.703.5754.2971.55122.27139.5337.56
KUTPO51.5853.2157.7359.3663.8865.5170.0360.80
KUYAS1.652.002.242.592.833.183.422.53
KZBGY16.3418.5423.7025.9031.0633.2638.4227.38
LIDFA2.432.713.103.383.774.054.443.43
LINK20.5623.8625.7229.0230.8834.1836.0428.30
LKMNH8.349.0510.0310.7311.7112.4213.4010.87
LOGO36.2437.8639.8441.4643.4445.0647.0441.64
LUKSK26.7334.8738.6446.7850.5658.6962.4744.60
MAALT108.95136.08149.65176.78190.35217.48231.05170.00
MAKTK2.162.472.602.913.043.353.482.82
MANAS10.7112.9114.5616.7618.4120.6122.2616.48
MAREN7.317.547.988.218.658.889.328.31
MARKA2.253.283.654.685.056.086.454.35
MARTI0.711.181.351.821.992.462.631.67
MAVI47.0050.9558.6062.5570.2074.1581.8064.40
MEDTR20.6927.1029.6336.0438.5744.9847.5134.10
MEGAP3.164.004.335.175.506.346.674.91
MEPET2.102.342.462.702.823.063.182.64
MERCN6.918.209.6410.9312.3713.6615.1011.00
MERIT12.4513.7314.2515.5316.0517.3317.8515.15
MERKO3.684.234.444.995.205.755.964.82
METRO0.961.131.201.371.441.611.681.32
METUR1.712.432.713.433.714.434.713.21
MGROS24.9828.1229.3432.4833.7036.8438.0631.52
MIPAZ3.313.583.854.124.394.664.934.12
MMCAS4.204.765.075.635.946.506.815.50
MNDRS1.481.761.892.172.302.582.712.09
MPARK23.5524.3826.1727.0028.7929.6231.4127.48
MRGYO0.620.790.871.041.121.291.370.99
MRSHL158.10190.55237.70270.15317.30349.75396.90277.50
MSGYO2.733.383.884.535.035.686.184.45
MTRKS23.8328.4030.1734.7436.5141.0842.8533.34
MTRYO1.271.491.631.851.992.212.351.81
MZHLD22.2326.1228.8132.7035.3939.2841.9732.10
NATEN24.7829.2830.9035.4037.0241.5243.1433.96
NETAS12.0113.8014.9616.7517.9119.7020.8616.43
NIBAS0.604.175.519.0810.4213.9915.337.96
NTGAZ6.156.726.937.507.718.288.497.32
NTHOL3.814.024.614.825.415.626.215.01
NUGYO-6.950.533.3510.8313.6521.1323.958.50
NUHCM23.7527.8530.4534.5537.1541.2543.8533.80
ODAS0.971.141.241.411.511.681.781.37
OLMK4.995.696.056.757.117.818.176.58
ORCAY1.806.3411.8716.4121.9426.4832.0116.90
ORGE3.714.765.166.216.617.668.065.88
ORMA16.1820.4922.3826.6928.5832.8934.7825.48
OSMEN19.0321.4324.0126.4128.9931.3933.9726.50
OSTIM1.341.591.681.922.022.262.361.85
OTKAR270.50285.30304.70319.50338.90353.70373.10321.80
OYAKC5.726.026.336.636.947.247.556.63
OYAYO5.175.806.206.837.237.868.266.71
OYLUM-4.12-0.124.868.8513.8317.8222.809.34
OYYAT20.8522.0323.6724.8526.4927.6729.3125.08
OZBAL8.7910.9211.7913.9214.7916.9217.7913.29
OZGYO0.931.161.251.481.571.801.891.41
OZKGY3.614.014.224.624.835.235.444.52
OZRDN6.396.787.277.668.158.549.037.71
PAGYO5.696.026.406.737.107.437.816.75
PAMEL36.9439.3344.8247.2152.7055.0960.5848.76
PAPIL9.2710.9111.6713.3114.0715.7116.4712.87
PARSN22.5524.2825.0526.7827.5529.2830.0526.30
PEGYO1.081.211.321.451.561.691.801.44
PEKGY0.790.850.900.961.011.071.120.95
PENGD2.482.692.933.143.383.593.833.15
PENTA6.8542.93117.35153.43227.85263.93338.35172.60
PETKM5.665.836.246.416.826.997.406.53
PETUN12.5914.0414.7016.1516.8118.2618.9215.75
PGSUS60.2363.4171.9875.1683.7386.9195.4877.85
PINSU5.846.517.137.808.429.099.717.77
PKART15.3016.8520.0921.6424.8826.4329.6722.48
PKENT1,258.901,562.452,312.902,616.453,366.903,670.454,420.902,839.90
PNSUT12.4013.9414.6816.2216.9618.5019.2415.82
POLHO2.182.392.492.702.803.013.112.64
POLTK240.40279.45297.80336.85355.20394.25412.60326.50
PRKAB10.4711.5814.3615.4718.2519.3622.1416.30
PRKME3.423.894.104.574.785.255.464.44
PRZMA3.293.603.764.074.234.544.703.99
PSDTC15.8118.7920.3523.3324.8927.8729.4322.62
QNBFB26.0430.5433.0037.5039.9644.4646.9236.48
QNBFL52.2058.9562.7069.4573.2079.9583.7067.95
QUAGR11.3011.6612.5212.8813.7414.1014.9613.13
RALYH1.402.604.385.587.368.5610.345.87
RAYSG8.188.649.169.6210.1410.6011.129.65
RHEAG1.441.651.761.972.082.292.401.92
RODRG9.3711.3312.0614.0214.7516.7117.4413.40
ROYAL2.092.542.703.153.313.763.923.00
RTALB14.7718.1219.8723.2224.9728.3230.0722.42
RYGYO2.112.412.532.832.953.253.372.74
RYSAS2.533.254.094.815.656.377.214.87
SAFKR4.635.876.437.678.239.4710.037.33
SAHOL7.848.589.149.8810.4411.1811.749.79
SAMAT3.073.493.754.174.434.855.114.09
SANEL3.634.064.424.855.215.646.004.81
SANFM12.8816.5019.4423.0626.0029.6232.5622.72
SANKO7.988.609.019.6310.0410.6611.079.52
SARKY8.7610.2011.2212.6613.6815.1216.1412.45
SASA22.1824.0025.1827.0028.1830.0031.1826.68
SAYAS13.8216.5519.4922.2225.1627.8930.8322.32
SEKFK3.544.194.445.095.345.996.244.89
SEKUR16.3518.2519.1321.0321.9123.8124.6920.52
SELEC6.547.427.788.669.029.9010.268.40
SELGD-0.172.243.135.546.438.849.734.78
SELVA3.625.546.988.9010.3412.2613.708.66
SERVE9.5210.7113.1214.3116.7217.9120.3214.92
SEYKM17.3118.3220.4921.5023.6724.6826.8522.08
SILVR3.634.274.605.245.576.216.545.08
SISE6.717.357.708.348.699.339.688.19
SKBNK0.780.860.910.991.041.121.170.97
SKTAS2.282.492.702.913.123.333.542.91
SMART4.084.674.945.535.806.396.665.37
SNGYO3.613.854.044.284.474.714.904.25
SNKRN20.2322.1224.7326.6229.2331.1233.7326.98
SNPAM11.5512.3512.9113.7114.2715.0715.6313.59
SODSN15.8218.4120.9423.5326.0628.6531.1823.50
SOKM9.9010.7111.1711.9812.4413.2513.7111.80
SONME27.7530.2834.4536.9841.1543.6847.8537.80
SRVGY57.8363.2470.0875.4982.3387.7494.5876.20
SUMAS44.9063.9573.9092.95102.90121.95131.9088.40
TACTR14.0818.5421.0825.5428.0832.5435.0824.58
TATGD8.278.468.829.019.379.569.929.09
TAVHL19.4420.8324.0025.3928.5629.9533.1226.28
TBORG14.3515.2515.7516.6517.1518.0518.5516.45
TCELL13.1414.0914.6015.5516.0617.0117.5215.33
TDGYO5.435.926.156.646.877.367.596.51
TEKTU0.851.021.101.271.351.521.601.22
TEZOL6.1710.3911.8516.0717.5321.7523.2114.69
TGSAS2.307.2511.6216.5720.9425.8930.2616.28
THYAO11.0711.6212.9913.5414.9115.4616.8313.95
TIRE5.116.347.048.278.9710.2010.908.00
TKFEN11.7812.6913.1514.0614.5215.4315.8913.83
TKNSA4.275.055.346.126.417.197.485.87
TKURU139.15163.63176.05200.53212.95237.43249.85194.50
TLMAN20.2022.6924.6427.1329.0831.5733.5226.86
TMPOL10.8212.3113.1514.6415.4816.9717.8114.31
TMSN12.3513.7714.5916.0116.8318.2519.0715.71
TOASO35.5238.7446.5149.7357.5060.7268.4952.00
TRCAS2.442.883.133.573.824.264.513.47
TRGYO1.812.512.863.563.914.614.963.38
TRILC5.518.5910.0213.1014.5317.6119.0412.27
TSGYO1.692.212.452.973.213.733.972.83
TSKB0.871.021.091.241.311.461.531.20
TSPOR2.572.823.043.293.513.763.983.27
TTKOM6.506.767.167.427.828.088.487.49
TTRAK123.50136.30149.30162.10175.10187.90200.90162.20
TUCLK9.4210.5412.4613.5815.5016.6218.5413.98
TUKAS6.026.306.506.786.987.267.466.74
TUPRS94.2097.90107.80111.50121.40125.10135.00114.60
TUREX8.719.4110.2010.9011.6912.3913.1810.94
TURGG78.05101.28113.15136.38148.25171.48183.35130.70
TURSG4.094.434.634.975.175.515.714.90
UFUK9.3913.5515.5319.6921.6725.8327.8118.60
ULAS2.543.133.383.974.224.815.063.80
ULKER17.5818.2018.6119.2319.6420.2620.6719.12
ULUSE40.9844.7547.4651.2353.9457.7160.4250.70
ULUUN4.834.975.305.445.775.916.245.53
UMPAS0.971.061.121.211.271.361.421.19
UNLU2.533.664.635.766.737.868.835.68
USAK1.131.371.471.711.812.052.151.64
UTPYA14.8417.3219.4821.9624.1226.6028.7621.80
UZERB17.6622.6925.2230.2532.7837.8140.3429.00
VAKBN2.652.943.063.353.473.763.883.26
VAKFN5.396.406.907.918.419.429.927.65
VAKKO5.947.398.059.5010.1611.6112.279.10
VANGD4.825.236.016.427.207.618.396.60
VBTYZ10.1514.3917.2121.4524.2728.5131.3320.74
VERTU15.4217.8118.8621.2522.3024.6925.7420.58
VERUS33.0138.9841.5047.4749.9955.9658.4845.74
VESBE43.1845.1747.0249.0150.8652.8554.7048.94
VESTL23.0724.0925.2226.2427.3828.3929.5326.30
VKFYO4.455.205.516.266.577.327.636.04
VKGYO1.211.311.401.501.591.691.781.49
VKING4.275.195.646.567.017.938.386.32
YAPRK11.0219.8623.4632.3035.9044.7448.3429.68
YATAS12.2012.8313.4014.0314.6015.2315.8014.00
YAYLA2.072.632.843.403.614.174.383.22
YEOTK-36.00-7.0039.4068.40114.80143.80190.2077.10
YESIL1.221.621.812.212.402.802.992.10
YGGYO10.7912.1914.1215.5217.4518.8520.7815.78
YGYO0.630.780.851.001.071.221.290.96
YKBNK1.742.012.192.462.642.913.092.41
YKSLN4.114.494.695.075.275.655.854.98
YONGA12.8915.2016.9519.2621.0123.3225.0718.98
YUNSA7.508.9413.0214.4618.5419.9824.0615.78
YYAPI0.590.830.911.151.231.471.551.07
ZOREN1.141.331.401.591.661.851.921.53
ZRGYO1.581.581.591.591.601.601.611.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...