AYLIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 31.08.2020 19:29
31.08.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
AYLIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL5.666.637.758.729.8410.8111.938.79
ADANA8.208.8710.8611.5313.5214.1916.1812.19
ADBGR5.766.237.678.149.5810.0511.498.62
ADEL8.4810.9815.0017.5021.5224.0228.0418.26
ADESE0.971.291.611.932.252.572.891.93
ADNAC1.511.731.902.122.292.512.682.09
AEFES13.9415.5417.6019.2021.2622.8624.9219.43
AFYON2.012.623.283.894.555.165.823.91
AGHOL10.9913.3214.3816.7117.7720.1021.1616.07
AGYO0.941.401.782.242.623.083.462.20
AKBNK3.714.124.504.915.295.706.084.89
AKCNS5.767.599.6411.4713.5215.3517.4011.58
AKENR0.450.921.371.842.292.763.211.83
AKFGY1.492.052.553.113.614.174.673.08
AKGRT5.556.046.717.207.878.369.037.29
AKGUV0.002.043.125.166.248.289.364.68
AKMGY20.2127.6536.0643.5051.9159.3567.7643.98
AKSA5.406.036.276.907.147.778.016.70
AKSEN2.423.384.235.196.047.007.855.13
AKSGY1.351.912.232.793.113.673.992.67
AKSUE4.466.378.1310.0411.8013.7115.479.96
ALARK3.143.754.344.955.546.156.744.94
ALBRK0.821.021.251.451.681.882.111.46
ALCAR27.5045.7564.0082.25100.50118.75137.0082.25
ALCTL8.1011.9321.5725.4035.0438.8748.5128.30
ALGYO8.0410.5012.0614.5216.0818.5420.1014.07
ALKA7.159.0211.2413.1115.3317.2019.4213.28
ALKIM9.4010.4811.5012.5813.6014.6815.7012.55
ALYAG0.770.881.121.231.471.581.821.29
ANACM68,341.4156,952.2122,783.8711,394.67-22,773.67-34,162.88-68,331.215.10
ANHYT5.816.476.917.578.018.679.117.46
ANSGR5.315.536.036.256.756.977.476.39
ARCLK13.7716.4818.6321.3423.4926.2028.3521.06
ARENA13.0616.0324.6227.5936.1839.1547.7430.40
ARMDA7.2612.7829.1834.7051.1056.6273.0240.14
ARSAN3.023.674.294.945.566.216.834.92
ARTI-0.130.631.452.213.033.794.612.24
ASELS9.2711.7513.9216.4018.5721.0523.2216.24
ASLAN30.6633.1437.5440.0244.4246.9051.3040.98
ASUZU6.759.0010.9113.1615.0717.3219.2312.99
ATAGY2.262.562.993.293.724.024.453.35
ATEKS9.1911.4512.3314.5915.4717.7318.6113.90
ATLAS-33,825.93-16,912.27-11,274.335,639.3411,277.2728,190.9433,828.871.47
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH1.741.841.992.092.242.342.492.11
AVGYO1.051.401.742.092.432.783.122.08
AVHOL1.091.291.441.641.791.992.141.61
AVISA8.1610.1811.2613.2814.3616.3817.4612.81
AVOD2.412.713.223.524.034.334.843.62
AVTUR0.991.381.932.322.873.263.812.40
AYCES25.2630.1442.0946.9758.9263.8075.7550.50
AYEN1.132.573.795.236.457.899.115.12
AYES1.753.064.495.807.238.549.975.86
AYGAZ8.499.8910.4411.8412.3913.7914.3411.41
BAGFS7.9710.7212.0814.8316.1918.9420.3014.13
BAKAB118,928.2699,108.6339,649.5219,829.89-39,629.22-59,448.85-118,907.9610.15
BALAT1.011.361.611.962.212.562.811.91
BANVT16.8719.6921.2924.1125.7128.5330.1323.50
BERA4.135.247.078.1810.0111.1212.958.54
BEYAZ2.422.793.143.513.864.234.583.50
BFREN297.10496.40681.30880.601,065.501,264.801,449.70873.40
BIMAS50.6055.8862.1067.3873.6078.8885.1067.85
BIZIM8.7610.6813.6515.5718.5420.4623.4316.09
BJKAS1.551.952.502.903.453.854.402.97
BLCYT-17,595.9713,668.52-5,861.9725,402.525,872.0337,136.5217,606.035.03
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK0.252.543.425.716.598.889.765.00
BNTAS2.402.833.223.654.044.474.863.63
BOLUC3.764.075.015.326.266.577.515.63
BOSSA5.266.417.698.8410.1211.2712.558.90
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA5.777.469.5211.2113.2714.9617.0211.39
BRKO0.310.340.410.440.510.540.610.46
BRKSN2.102.633.974.505.846.377.714.90
BRMEN1.071.411.982.322.893.233.802.43
BRSAN5.948.1410.2112.4114.4816.6818.7512.34
BRYAT44.1857.1469.8382.7995.48108.44121.1382.65
BSOKE0.871.141.361.631.852.122.341.60
BTCIM1.582.282.903.604.224.925.543.56
BUCIM3.524.264.715.455.906.647.095.30
BURCE3.3511.4018.3726.4233.3941.4448.4125.88
BURVA1.8325.5646.9870.7192.13115.86137.2869.55
CASA14.2318.0623.6127.4432.9936.8242.3728.30
CCOLA27.6832.2438.0442.6048.4052.9658.7643.22
CELHA9.5410.5411.5912.5913.6414.6415.6912.61
CEMAS0.981.161.331.511.681.862.031.50
CEMTS5.877.419.3210.8612.7714.3116.2211.04
CIMSA5.166.939.3511.1213.5415.3117.7311.44
CLEBI-254,628.55174,089.73-84,829.55343,888.7384,969.45513,687.73254,768.4569.95
CMBTN22.8038.4052.3067.9081.8097.40111.3067.05
CMENT12.1516.0420.0423.9327.9331.8235.8223.98
COSMO2.312.552.763.003.213.453.662.98
CRDFA2.933.856.277.199.6110.5312.957.94
CRFSA4.615.356.797.538.979.7111.157.88
CUSAN1.262.234.305.277.348.3110.385.82
DAGHL3.904.845.646.587.388.329.126.51
DAGI4.625.677.898.9411.1612.2114.439.52
DARDL8.7010.0311.1012.4313.5014.8315.9012.30
DENCM4.425.436.037.047.648.659.256.83
DENGE1.051.362.022.332.993.303.962.50
DENIZ9.7815.2917.1822.6924.5830.0931.9820.88
DERAS4.986.087.738.8310.4811.5813.239.10
DERIM3.444.535.336.427.228.319.116.27
DESA0.402.984.046.627.6810.2611.325.86
DESPC5.065.936.837.708.609.4710.377.71
DEVA12.3815.6417.2620.5222.1425.4027.0219.70
DGATE4.596.017.338.7510.0711.4912.818.70
DGGYO0.453.597.8210.9615.1918.3322.5611.50
DGKLB1.431.902.202.672.973.443.742.58
DIRIT0.440.881.481.922.522.963.562.00
DITAS14.0618.8022.8227.5631.5836.3240.3427.20
DMSAS2.603.594.395.386.187.177.975.28
DOAS8.6411.1812.6815.2216.7219.2620.7614.70
DOBUR15.8719.2126.2129.5536.5539.8946.8931.38
DOCO207.70256.50282.10330.90356.50405.30430.90319.30
DOGUB1.231.743.283.795.335.847.384.30
DOHOL1.471.621.892.042.312.462.732.10
DOKTA11.7917.9525.1331.2938.4744.6351.8131.80
DURDO10.6312.7514.4116.5318.1920.3121.9716.30
DYOBY2.323.574.725.977.128.379.525.92
DZGYO-60,923.78-30,460.40-20,305.7510,157.6320,312.2950,775.6660,930.323.27
ECILC4.565.035.495.966.426.897.355.95
ECZYT10.5211.6113.5514.6416.5817.6719.6115.06
EDIP1.151.541.952.342.753.143.552.35
EGCEY0.430.620.740.931.051.241.360.89
EGCYH0.370.470.570.670.770.870.970.67
EGCYO0.370.590.730.951.091.311.450.91
EGEEN414.45494.73610.15690.43805.85886.131,001.55708.00
EGGUB50.2065.6081.7097.10113.20128.60144.7097.45
EGPRO8.4711.2113.1115.8517.7520.4922.3915.43
EGSER3.093.624.565.096.036.567.505.29
EKGYO0.911.311.481.882.052.452.621.76
EKIZ2.875.496.769.3810.6513.2714.548.70
EMKEL0.811.492.262.943.714.395.162.98
EMNIS2.372.814.114.555.856.297.594.98
ENJSA6.457.217.598.358.739.499.878.16
ENKAI4.445.145.746.447.047.748.346.39
EPLAS8.5310.4713.0114.9517.4919.4321.9715.25
ERBOS12.6615.5518.5821.4724.5027.3930.4221.54
EREGL6.226.817.898.489.5610.1511.238.72
ERSU2.753.193.934.375.115.556.294.52
ESCOM1.822.292.823.293.824.294.823.32
ETILR21,439.8217,866.917,148.183,575.27-7,143.46-10,716.37-21,435.102.36
ETYAT0.931.151.411.631.892.112.371.65
EUHOL1.141.341.481.681.822.022.161.65
EUKYO1.081.341.601.862.122.382.641.86
EUYO1.101.211.571.682.042.152.511.80
FENER4.168.0318.4822.3532.8036.6747.1225.64
FLAP1.692.433.013.754.335.075.653.67
FMIZP17.2545.3861.7589.88106.25134.38150.7584.00
FONET6.827.649.7110.5312.6013.4215.4911.15
FORMT2.422.573.033.183.643.794.253.33
FRIGO24.3526.5331.7333.9139.1141.2946.4935.42
FROTO53.5362.7474.1883.3994.83104.04115.4884.50
GARAN5.075.656.206.787.337.918.466.76
GARFA2.415.108.1710.8613.9316.6219.6911.05
GEDIK4.816.397.889.4610.9512.5314.029.41
GEDZA8.3510.0311.4913.1714.6316.3117.7713.06
GENTS1.431.772.272.613.113.453.952.69
GEREL3.524.215.366.057.207.899.046.28
GLBMD3.013.574.244.805.476.036.704.85
GLRYH6.159.6815.0518.5823.9527.4832.8519.50
GLYHO2.833.263.954.385.075.506.194.51
GOLTS11.5813.5318.1720.1224.7626.7131.3521.46
GOODY2.503.323.984.805.466.286.944.72
GOZDE2.923.504.875.456.827.408.775.84
GRNYO-11,271.853,610.08-3,755.8511,126.083,760.1518,642.0811,276.152.15
GSDDE2.262.793.423.954.585.115.744.00
GSDHO1.141.591.782.232.422.873.062.10
GSRAY1.381.722.532.873.684.024.833.10
GUBRF22.7224.5327.3629.1732.0033.8136.6429.68
GUSGR2.863.745.055.937.248.129.436.14
GYHOL10.9215.1120.2424.4329.5633.7538.8824.90
HALKB3.594.174.475.055.355.936.234.91
HALKS1.932.312.973.354.014.395.053.49
HATEK6.187.008.569.3810.9411.7613.329.75
HDFGS1.612.483.063.934.515.385.963.78
HEKTS6.338.979.9612.6013.5916.2317.2211.77
HLGYO-36,390.97-17,267.49-12,128.976,994.5212,133.0331,256.5236,395.032.03
HUBVC7.8010.8216.7219.7425.6428.6634.5621.18
HURGZ0.941.151.521.732.102.312.681.81
ICBCT3.624.326.407.109.189.8811.967.79
IDEAS2.643.283.654.294.665.305.674.15
IDGYO3.173.664.264.755.355.846.444.80
IEYHO0.470.590.740.861.011.131.280.87
IHEVA0.881.231.491.842.102.452.711.79
IHGZT1.341.752.562.973.784.195.003.17
IHLAS0.470.580.710.820.951.061.190.83
IHLGM0.721.001.191.471.661.942.131.42
IHYAY-20,596.91-10,297.97-6,864.883,434.066,867.1417,166.0920,599.171.13
INDES7.789.0211.1012.3414.4215.6617.7412.76
INFO3.304.635.566.897.829.1510.086.69
INTEM6.068.3515.2217.5124.3826.6733.5419.80
IPEKE6.058.359.7512.0513.4515.7517.1511.60
ISBIR849.651,014.581,115.151,280.081,380.651,545.581,646.151,247.90
ISBTR26,701.6032,000.8034,900.6040,199.8043,099.6048,398.8051,298.6039,000.10
ISCTR3.744.094.524.875.305.656.084.91
ISDMR5.515.876.366.727.217.578.066.78
ISFIN2.042.583.143.684.244.785.343.69
ISGSY4.425.327.047.949.6610.5612.288.35
ISGYO0.761.161.371.771.982.382.591.67
ISMEN5.656.267.307.918.959.5610.608.12
ISYAT1.752.312.503.063.253.814.002.87
ITTFH1.932.322.823.213.714.104.603.26
IZFAS1.001.582.653.234.304.885.953.47
IZMDC5.889.8320.7624.7135.6439.5950.5228.20
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR2.893.384.104.595.315.806.524.70
JANTS44.9062.5588.50106.15132.10149.75175.70110.30
KAPLM6.206.978.619.3811.0211.7913.439.81
KAREL7.7311.1013.2116.5818.6922.0624.1715.95
KARSN1.501.892.542.933.583.974.623.06
KARTN285.00389.55488.60593.15692.20796.75895.80590.40
KATMR1.702.763.204.264.705.766.203.95
KCHOL11.3612.8413.7215.2016.0817.5618.4414.90
KENT2,813,247.002,344,463.00938,111.00469,327.00-937,025.00-1,405,809.00-2,812,161.00543.00
KERVN0.300.350.360.410.420.470.480.39
KERVT2.903.604.264.965.626.326.984.94
KFEIN10.2112.7413.9416.4717.6720.2021.4015.80
KLGYO-2.221.503.166.888.5412.2613.925.85
KLMSN6.499.0911.0113.6115.5318.1320.0513.27
KLNMA19.9427.0735.7442.8751.5458.6767.3443.64
KNFRT7.068.449.8611.2412.6614.0415.4611.26
KONYA189.10269.55315.10395.55441.10521.55567.10378.10
KORDS7.838.969.8110.9411.7912.9213.7710.80
KOZAA9.4510.9311.7213.2013.9915.4716.2612.85
KOZAL60.0868.4971.8380.2483.5891.9995.3377.70
KPHOL2.332.803.864.335.395.866.924.62
KRDMA2.332.793.694.155.055.516.414.37
KRDMB1.952.323.043.414.134.505.223.58
KRDMD1.872.122.662.913.453.704.243.05
KRGYO-0.901.672.725.286.338.899.944.52
KRONT13.7918.3320.4925.0327.1931.7333.8923.84
KRSTL1.131.391.711.972.292.552.872.00
KRTEK2.993.624.655.286.316.947.975.48
KSTUR26.6043.9058.3075.6090.00107.30121.7074.15
KUTPO11.7617.2222.6828.1433.6039.0644.5228.14
KUYAS1.511.822.242.552.973.283.702.60
LIDFA1.822.162.673.013.523.864.373.09
LINK-181,047.9820,480.51-60,330.98141,197.5160,386.02261,914.51181,103.0227.52
LKMNH4.405.536.437.568.469.5910.497.44
LOGO63.1369.0183.0888.96103.03108.91122.9893.05
LUKSK12.4815.6019.2322.3525.9829.1032.7322.60
MAALT12.1047.0560.3095.25108.50143.45156.7084.40
MAKTK1.021.481.862.322.703.163.542.28
MARKA1.091.481.882.272.673.063.462.27
MARTI0.490.700.891.101.291.501.691.09
MAVI24.0429.1732.8037.9341.5646.6950.3237.18
MEGAP2.402.773.894.265.385.756.874.63
MEMSA0.220.240.280.300.340.360.400.31
MEPET2.052.503.063.514.074.525.083.56
MERIT18.5822.3530.8634.6343.1446.9155.4237.00
MERKO1.101.311.531.741.962.172.391.74
METAL1.141.181.311.351.481.521.651.39
METRO1.231.431.731.932.232.432.731.98
METUR1.271.562.442.733.613.904.783.02
MGROS24.5530.1734.3339.9544.1149.7353.8939.22
MIPAZ1.902.493.273.864.645.236.013.95
MMCAS1.271.411.862.002.452.593.042.15
MNDRS1.962.272.693.003.423.734.153.05
MPARK7.6210.5412.7415.6617.8620.7822.9815.30
MRGYO0.891.271.511.892.132.512.751.82
MRSHL36.1066.25110.70140.85185.30215.45259.90148.00
MSGYO0.711.582.453.324.195.065.933.32
MTRYO1.241.571.852.182.462.793.072.15
MZHLD6.579.2312.6615.3218.7521.4124.8415.70
NATEN10.4714.4218.7622.7127.0531.0035.3422.90
NETAS7.639.8612.9615.1918.2920.5223.6215.62
NIBAS0.367.0610.7917.4921.2227.9231.6516.00
NTHOL1.181.561.842.222.502.883.162.17
NUGYO2.404.025.547.168.6810.3011.827.11
NUHCM10.8113.6616.0218.8721.2324.0826.4418.62
ODAS1.551.732.272.452.993.173.712.63
OLMIP3.263.694.765.196.266.697.765.51
ORGE4.915.676.156.917.398.158.636.77
ORMA2.905.726.899.7110.8813.7014.878.88
OSMEN10.1011.0513.5014.4516.9017.8520.3015.20
OSTIM1.461.792.492.823.523.854.553.00
OTKAR83.15108.48121.05146.38158.95184.28196.85140.00
OYAYO4.034.945.626.537.218.128.806.41
OYLUM1.782.232.703.153.624.074.543.16
OZBAL0.861.824.735.698.609.5612.476.66
OZGYO0.961.381.622.042.282.702.941.95
OZKGY1.852.653.123.924.395.195.663.75
OZRDN1.171.542.352.723.533.904.712.94
PAGYO3.864.344.685.165.505.986.325.09
PAPIL7.229.6911.5914.0615.9618.4320.3313.77
PARSN11.6513.2516.4618.0621.2722.8726.0818.86
PEGYO0.810.991.351.531.892.072.431.62
PEKGY5.847.449.2910.8912.7414.3416.1911.01
PENGD1.732.112.643.023.553.934.463.09
PETKM1.512.443.114.044.715.646.313.91
PETUN14.5216.1617.6319.2720.7422.3823.8519.18
PGSUS27.1333.6639.5846.1152.0358.5664.4845.80
PINSU3.674.195.736.257.798.319.856.76
PKART5.257.058.8110.6112.3714.1715.9310.59
PKENT442.70534.55770.90862.751,099.101,190.951,427.30935.00
PNSUT9.8413.1014.9818.2420.1223.3825.2617.55
POLHO1.642.092.522.973.403.854.282.96
POLTK89.20112.95138.80162.55188.40212.15238.00163.60
PRKAB3.564.025.205.666.847.308.486.02
PRKME1.672.413.464.205.255.997.044.35
PRZMA2.482.743.473.734.464.725.453.96
PSDTC7.348.7210.1411.5212.9414.3215.7411.54
QNBFB9.0533.5848.7573.2888.45112.98128.1568.60
QNBFL10.2564.1389.75143.63169.25223.13248.75129.50
RALYH-77,568.82-17,556.91-25,851.8234,160.0925,865.1885,877.0977,582.186.68
RAYSG2.934.016.487.5610.0311.1113.588.25
RHEAG1.031.541.882.392.733.243.582.30
RODRG1.772.042.302.572.833.103.362.56
ROYAL1.151.661.982.492.813.323.642.39
RTALB19.4527.6348.3556.5377.2585.43106.1562.80
RYGYO2.833.413.944.525.055.636.164.49
RYSAS2.553.354.555.356.557.358.555.55
SAFKR2.062.613.263.814.465.015.663.86
SAHOL6.146.847.207.908.268.969.327.73
SALIX7.878.849.2710.2410.6711.6412.079.97
SAMAT1.532.092.873.434.214.775.553.54
SANEL2.162.493.133.464.104.435.073.61
SANFM3.544.035.245.736.947.438.646.09
SANKO-105,407.04-49,794.02-35,131.0420,481.9835,144.9690,757.98105,420.966.96
SARKY-13,795.4213,068.79-4,595.4222,268.794,604.5831,468.7913,804.584.58
SASA6.588.6212.2514.2917.9219.9623.5915.08
SAYAS1.462.383.894.816.327.248.755.10
SEKFK2.503.253.654.404.805.555.954.22
SEKUR5.075.616.977.518.879.4110.777.92
SELEC6.186.917.398.128.609.339.817.99
SELGD-11,088.464,418.27-3,694.4611,812.273,699.5419,206.2711,093.542.54
SERVE2.894.076.287.469.6710.8513.067.97
SEYKM7.107.698.629.2110.1410.7311.669.38
SILVR0.642.012.734.104.826.196.913.77
SISE4.545.025.546.026.547.027.546.04
SKBNK0.720.951.161.391.601.832.041.38
SKTAS2.152.733.413.994.675.255.934.04
SMART4.765.736.547.518.329.2910.107.43
SNGYO0.891.021.301.431.711.842.121.50
SNKRN1.471.751.892.172.312.592.732.10
SNPAM7.908.7110.3811.1912.8613.6715.3411.62
SODA5.215.666.286.737.357.808.426.81
SODSN7.348.6710.2211.5513.1014.4315.9811.66
SOKM8.089.2711.2612.4514.4415.6317.6212.85
SONME6.337.289.5510.5012.7713.7215.9911.16
SRVGY11.0814.3517.3620.6323.6426.9129.9220.50
SUMAS10.4512.2315.1516.9319.8521.6324.5517.50
TACTR3.243.924.445.125.646.326.845.04
TATGD6.567.889.0010.3211.4412.7613.8810.22
TAVHL9.6812.3413.2315.8916.7819.4420.3315.00
TBORG10.3411.6413.3014.6016.2617.5619.2214.78
TCELL11.6512.8613.4314.6415.2116.4216.9914.32
TDGYO2.983.665.336.017.688.3610.036.50
TEKTU0.761.021.241.501.721.982.201.48
TGSAS4.395.866.898.369.3910.8611.898.14
THYAO7.048.379.3910.7211.7413.0714.0910.56
TIRE3.123.945.085.907.047.869.006.06
TKFEN9.4011.1213.0214.7416.6418.3620.2614.83
TKNSA3.274.224.815.766.357.307.895.58
TKURU-21.008.4596.80126.25214.60244.05332.40155.70
TLMAN1.756.2510.1614.6618.5723.0726.9814.36
TMPOL4.705.406.867.569.029.7211.187.94
TMSN3.864.866.227.228.589.5810.947.40
TOASO13.7017.1019.5422.9425.3828.7831.2222.46
TRCAS1.281.992.663.374.044.755.423.35
TRGYO1.882.593.023.734.164.875.303.59
TRKCM2.913.223.593.904.274.584.953.93
TSGYO28,112.6023,427.809,372.354,687.55-9,367.91-14,052.70-28,108.162.22
TSKB0.810.891.001.081.191.271.381.09
TSPOR1.462.233.744.516.026.798.304.88
TTKOM4.845.666.176.997.508.328.836.83
TTRAK49.7866.8178.9395.96108.08125.11137.2393.50
TUCLK3.203.875.065.736.927.598.785.99
TUKAS6.156.808.789.4311.4112.0614.0410.09
TUPRS46.2559.7368.7582.2391.25104.73113.7580.00
TURGG45.0051.6870.8077.4896.60103.28122.4083.70
UFUK5.285.826.767.308.248.789.727.50
ULAS2,431.412,026.70812.60407.89-806.22-1,210.92-2,425.033.19
ULKER12.5516.2819.4523.1826.3530.0833.2522.90
ULUSE31.1034.5737.6641.1344.2247.6950.7840.94
ULUUN7.378.349.6110.5811.8512.8214.0910.73
UMPAS0.560.610.660.710.760.810.860.71
UNYEC4.194.545.605.957.017.368.426.30
USAK0.901.121.351.571.802.022.251.57
UTPYA5.035.666.136.767.237.868.336.68
UZERB2.713.313.674.274.635.235.594.15
VAKBN2.863.323.674.134.484.945.294.07
VAKFN1.732.773.624.665.516.557.404.56
VAKKO2.963.444.484.966.006.487.525.24
VANGD1.001.171.371.541.741.912.111.55
VERTU4.074.565.305.796.537.027.765.91
VERUS19.4321.7328.6130.9137.7940.0946.9733.20
VESBE19.7221.7924.0026.0728.2830.3532.5626.14
VESTL10.2011.9415.6417.3821.0822.8226.5218.36
VKFYO-0.024.245.8410.1011.7015.9617.568.77
VKGYO1.121.992.383.253.644.514.903.01
VKING3.193.654.204.665.215.676.224.70
YAPRK9.6110.5812.9813.9516.3517.3219.7214.66
YATAS4.705.856.938.089.1610.3111.398.04
YAYLA1.421.772.202.552.983.333.762.59
YESIL8.4311.1813.3816.1318.3321.0823.2815.85
YGGYO10.0810.6911.3811.9912.6813.2913.9812.03
YGYO0.460.580.710.830.961.081.210.83
YKBNK1.611.781.892.062.172.342.452.03
YKGYO2.032.693.173.834.314.975.453.74
YKSLN6.399.1211.5514.2816.7119.4421.8714.13
YONGA14.3617.7122.1225.4729.8833.2337.6426.00
YUNSA5.847.959.9912.1014.1416.2518.2912.06
YYAPI0.500.610.770.881.041.151.310.90
ZOREN0.831.352.082.603.333.854.582.70
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...