AYLIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 31.03.2021 20:45
31.03.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
AYLIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL8.8113.1316.3520.6723.8928.2131.4320.12
ADEL12.5916.1920.3623.9628.1331.7335.9024.24
ADESE1.832.132.883.183.934.234.983.40
AEFES12.5016.4418.2222.1623.9427.8829.6621.08
AFYON2.142.903.514.274.885.646.254.19
AGHOL10.3916.2018.4524.2626.5132.3234.5722.48
AGYO0.571.722.203.353.834.985.463.01
AKBNK2.223.433.875.085.516.737.164.69
AKCNS10.9513.2516.2218.5221.5023.7926.7718.86
AKENR0.931.231.481.782.032.332.581.75
AKFGY2.683.123.644.084.605.045.564.12
AKGRT4.165.766.778.379.3710.9811.988.07
AKMGY26.3036.4543.7053.8561.1071.2578.5052.40
AKSA9.4211.7213.9416.2418.4620.7622.9816.20
AKSEN7.268.2610.1411.1413.0214.0215.9011.58
AKSGY0.851.331.592.072.332.813.071.96
AKSUE3.194.235.146.187.098.139.046.11
AKYHO0.921.401.732.212.543.023.352.13
ALARK5.477.628.5510.7011.6313.7814.7110.09
ALBRK0.651.091.421.862.192.632.961.80
ALCAR198.85261.68341.35404.18483.85546.68626.35412.60
ALCTL7.3517.3622.5732.5837.7947.8053.0130.18
ALGYO11.9317.3321.5126.9131.0936.4940.6726.30
ALKA10.1912.5215.5517.8820.9123.2426.2718.23
ALKIM9.3511.8614.8217.3320.2922.8025.7617.55
ALMAD1.321.701.952.332.582.963.212.26
ANELE2.203.025.065.887.928.7410.786.49
ANHYT6.107.528.289.7010.4611.8812.649.37
ANSGR3.955.135.666.847.388.569.096.52
ARCLK21.1623.8929.3632.0937.5640.2945.7633.46
ARDYZ22.8433.7041.0851.9459.3270.1877.5650.20
ARENA18.2030.9440.8753.6163.5476.2886.2152.20
ARMDA26.0936.8846.2357.0266.3777.1686.5156.30
ARSAN4.976.368.6710.0612.3713.7616.0710.52
ARTI2.083.714.736.367.389.0110.036.05
ARZUM11.7215.4118.5922.2825.4629.1532.3322.02
ASELS9.1011.3913.0015.2916.9019.1920.8014.95
ASUZU9.7613.3015.9219.4622.0825.6228.2419.00
ATAGY2.363.564.015.215.666.867.314.83
ATEKS28.5838.1543.0652.6357.5467.1172.0250.30
ATLAS0.771.011.241.481.711.952.181.47
ATSYH0.292.292.984.985.677.678.364.32
AVGYO1.612.102.863.354.114.605.363.48
AVHOL3.604.757.208.3510.8011.9514.409.00
AVISA12.7014.4215.9417.6619.1820.9022.4217.56
AVOD1.594.245.948.5910.2912.9414.648.11
AVTUR1.011.882.503.373.994.865.483.24
AYCES21.0841.9153.3374.1685.58106.41117.8369.45
AYEN3.384.936.347.899.3010.8512.267.82
AYES5.828.0210.7612.9615.7017.9020.6413.23
AYGAZ7.7410.3012.4415.0017.1419.7021.8414.79
BAGFS8.2314.1417.6123.5226.9932.9036.3722.30
BAKAB6.8213.5617.6224.3628.4235.1639.2223.02
BALAT2.374.585.888.099.3911.6012.907.63
BANVT43.5347.0450.9854.4958.4361.9465.8854.70
BAYRK5.177.168.2910.2811.4113.4014.539.85
BERA11.0814.7619.9923.6728.9032.5837.8124.44
BEYAZ4.887.739.6912.5414.5017.3519.3112.09
BFREN581.05751.53908.951,079.431,236.851,407.331,564.751,072.90
BIMAS48.8554.0063.3568.5077.8583.0092.3570.60
BIZIM9.0710.5712.8414.3416.6118.1120.3814.72
BJKAS1.702.816.127.2310.5411.6514.968.33
BLCYT3.826.3612.7415.2821.6624.2030.5817.20
BNTAS2.273.043.694.465.115.886.534.40
BOSSA14.0417.2621.3624.5828.6831.9036.0025.02
BRISA15.0518.7523.1526.8531.2534.9539.3527.20
BRKO0.630.851.171.391.711.932.251.44
BRKSN2.896.188.3011.5913.7117.0019.1211.00
BRMEN1.301.842.372.913.443.984.512.90
BRSAN13.0419.0523.2029.2133.3639.3743.5228.28
BRYAT133.72245.38338.44450.10543.16654.81747.88440.80
BSOKE2.602.893.493.784.384.675.273.93
BTCIM6.199.1612.7115.6819.2322.2025.7515.97
BUCIM1.642.473.174.004.705.536.233.93
BURCE10.4415.1919.9924.7429.5434.2939.0924.76
BURVA13.0720.2925.0532.2737.0344.2549.0131.04
CASA0.0021.1354.05147.03179.95272.93305.85117.00
CCOLA43.0051.9860.2069.1877.4086.3894.6068.80
CELHA2.204.425.567.788.9211.1412.287.24
CEMAS0.640.931.091.381.531.831.981.31
CEMTS8.6510.7213.1715.2417.6919.7622.2115.43
CEOEM3.264.165.336.237.408.309.476.36
CIMSA11.8114.9517.4720.6123.1326.2728.7920.30
CLEBI2.3086.50189.90274.10377.50461.70565.10283.70
CMBTN126.40185.55252.60311.75378.80437.95505.00315.70
CMENT16.2524.3830.7538.8845.2553.3859.7538.00
CRDFA1.662.923.454.715.246.507.034.34
CRFSA18.4533.7341.4556.7364.4579.7387.4552.95
CUSAN3.594.795.746.947.899.0910.046.81
DAGHL5.378.6811.3114.6217.2520.5623.1914.28
DAGI0.431.331.742.643.043.954.352.39
DARDL18.7322.8227.3131.4035.8939.9844.4731.60
DENGE1.443.555.087.198.7210.8312.366.90
DERAS4.225.656.608.038.9810.4111.367.79
DERIM7.678.8610.2211.4112.7713.9615.3211.49
DESA6.638.5410.4412.3514.2516.1618.0612.34
DESPC3.776.999.1712.3914.5717.7919.9711.87
DEVA18.0621.2126.3029.4534.5437.6942.7830.42
DGATE6.309.4913.0916.2819.8823.0726.6716.48
DGGYO6.267.8810.5212.1414.7816.4019.0412.65
DGKLB1.642.032.412.803.183.573.952.79
DIRIT0.943.094.546.698.1410.2911.746.34
DITAS4.728.9211.4915.6918.2622.4625.0314.87
DMSAS4.275.416.257.398.239.3710.217.24
DNISI6.269.4411.5414.7216.8220.0022.1014.18
DOAS10.4518.1922.4330.1734.4142.1546.3928.42
DOBUR10.5012.7216.1018.3221.7023.9227.3018.90
DOCO499.25541.13611.75653.63724.25766.13836.75668.00
DOGUB3.474.134.565.225.656.316.745.10
DOHOL2.172.512.883.223.593.934.303.23
DOKTA11.9420.8224.9033.7837.8646.7450.8231.38
DURDO7.578.9910.4911.9113.4114.8316.3311.95
DYOBY5.328.8010.6914.1716.0619.5421.4313.37
DZGYO0.492.473.235.215.977.958.714.60
ECILC3.624.655.516.547.408.439.296.45
ECZYT25.8634.9942.3951.5258.9268.0575.4550.65
EDIP1.482.253.153.924.825.596.493.98
EGEEN886.471,127.571,348.161,589.261,809.842,050.942,271.531,579.00
EGGUB96.25136.33171.75211.83247.25287.33322.75209.50
EGPRO16.3422.7527.1833.5938.0244.4348.8632.60
EGSER7.108.9711.3213.1915.5417.4119.7613.43
EKGYO0.771.241.532.002.292.763.051.91
EKIZ3.464.885.757.178.049.4610.336.89
EMKEL1.241.612.122.493.003.373.882.56
EMNIS6.8913.7318.1524.9929.4136.2540.6723.78
ENJSA7.988.8810.4611.3612.9413.8415.4211.70
ENKAI5.166.157.007.998.849.8310.687.92
EPLAS6.3316.9228.1138.7049.8960.4871.6739.00
ERBOS31.0341.5152.8863.3674.7385.2196.5863.80
EREGL9.8410.7513.4514.3617.0717.9720.6815.26
ERSU2.963.524.184.745.405.966.624.79
ESCOM3.234.555.476.797.719.039.956.59
ESEN18.7125.9731.6938.9544.6751.9357.6538.18
ETILR4.574.955.455.836.336.717.215.89
ETYAT2.743.094.014.365.285.636.554.64
EUHOL2.512.873.403.764.294.655.183.84
EUKYO1.612.484.004.876.397.268.785.19
EUYO2.763.354.304.895.846.437.385.07
FADE3.416.6113.5016.7023.5926.7933.6818.54
FENER12.4617.9224.3829.8436.3041.7648.2230.34
FLAP2.463.754.445.736.427.718.405.43
FMIZP62.4193.25118.34149.17174.26205.09230.19146.30
FONET8.3610.4613.1215.2217.8819.9822.6415.50
FORMT0.831.772.303.243.774.715.243.03
FRIGO17.9121.5531.4535.0944.9948.6358.5338.22
FROTO82.94125.66156.51199.23230.09272.81303.66193.30
GARAN2.514.585.307.378.0910.1610.886.69
GARFA8.3810.1711.9213.7115.4617.2519.0013.69
GEDIK9.7914.5317.5322.2725.2730.0133.0121.40
GEDZA18.1124.8829.9336.7041.7548.5253.5735.84
GENTS2.973.804.575.406.177.007.775.37
GEREL3.224.375.286.437.348.499.406.31
GLBMD4.065.336.427.698.7810.0511.147.60
GLRYH6.027.0610.1911.2314.3615.4018.5312.27
GLYHO4.004.525.566.087.127.648.686.34
GOLTS25.5538.4346.7559.6367.9580.8389.1557.35
GOODY3.725.256.427.959.1210.6511.827.77
GOZDE2.434.345.737.649.0310.9412.337.38
GRNYO0.721.642.143.063.564.484.982.85
GSDDE4.094.835.706.447.318.058.926.50
GSDHO0.821.321.632.132.442.943.252.03
GSRAY1.822.673.073.924.325.175.573.69
GUBRF38.7550.7561.6573.6584.5596.55107.4573.10
HALKB2.273.283.644.655.016.026.384.32
HATEK5.7611.6415.6421.5225.5231.4035.4020.58
HDFGS2.793.214.444.866.096.517.745.26
HEKTS15.8720.0625.5329.7235.1939.3844.8530.36
HLGYO1.752.252.713.213.674.174.633.19
HUBVC8.4811.6013.9917.1119.5022.6225.0116.74
HURGZ0.631.151.431.952.232.753.031.83
ICBCT3.484.245.246.007.007.768.766.12
IDEAS7.9525.2355.4572.73102.95120.23150.4579.20
IDGYO2.745.746.899.8911.0414.0415.198.96
IEYHO0.841.141.271.571.702.002.131.48
IHEVA0.751.031.191.471.631.912.071.41
IHGZT1.261.852.423.013.584.174.743.00
IHLAS0.340.510.610.780.881.051.150.74
IHLGM0.600.760.941.101.281.441.621.11
IHYAY0.390.570.710.891.031.211.350.87
INDES10.7016.7623.3029.3635.9041.9648.5029.60
INFO4.074.776.777.479.4710.1712.178.12
INTEM24.1930.7342.4348.9760.6767.2178.9151.55
INVEO69.5091.25112.30134.05155.10176.85197.90133.70
IPEKE5.547.849.7012.0013.8616.1618.0211.78
ISCTR2.773.714.145.085.516.456.884.82
ISDMR7.878.6210.6411.3913.4214.1616.1912.03
ISFIN1.802.432.783.413.764.394.743.27
ISGSY3.489.5313.8019.8524.1230.1734.4418.96
ISGYO1.011.371.652.012.292.652.931.97
ISKPL23.0028.7438.5244.2654.0459.7869.5646.28
ISMEN5.079.1212.1616.2119.2423.3026.3315.70
ISYAT1.742.242.733.223.714.214.703.22
ITTFH1.491.822.352.683.213.544.072.78
IZFAS2.474.237.669.4212.8514.6118.0410.25
IZMDC0.581.311.892.623.203.934.512.54
IZTAR3.0010.6013.3020.9023.6031.2033.9018.45
JANTS369.05421.48578.75631.18788.45840.88998.15683.60
KAPLM18.7821.2428.0630.5237.3439.8046.6232.70
KAREL16.3221.6624.6830.0233.0438.3841.4028.86
KARSN1.602.463.154.014.705.566.253.92
KARTN37.6347.7959.3869.5481.1391.29102.8870.25
KATMR0.722.032.683.994.645.956.603.66
KCHOL9.2613.9816.0320.7522.8027.5229.5719.41
KENT136.85218.43270.95352.53405.05486.63539.15338.00
KERVN0.290.500.610.820.931.141.250.77
KERVT2.603.704.585.686.567.668.545.57
KFEIN12.2717.9521.6527.3331.0336.7140.4126.34
KLGYO1.141.511.862.232.582.953.302.22
KLMSN9.5414.1717.4522.0825.3629.9933.2721.40
KLNMA14.1818.6922.4626.9730.7435.2539.0226.60
KNFRT9.6812.1715.8918.3822.1024.5928.3118.99
KONTR5.8535.1350.1579.4394.45123.73138.7572.30
KONYA412.45684.58864.151,136.281,315.851,587.981,767.551,090.00
KORDS13.6316.8020.9224.0928.2131.3835.5024.56
KOZAA5.018.4110.9714.3716.9320.3322.8913.95
KOZAL62.7581.03100.25118.53137.75156.03175.25119.00
KRDMA3.534.205.315.987.097.768.876.20
KRDMB3.804.305.556.057.307.809.056.42
KRDMD4.225.086.136.998.048.909.957.08
KRGYO2.154.015.126.988.099.9511.066.60
KRONT16.2929.5839.9353.2263.5776.8687.2151.75
KRSTL0.811.602.132.923.454.244.772.79
KRTEK7.719.9114.9117.1122.1124.3129.3118.51
KRVGD8.8111.4514.7017.3420.5923.2326.4817.64
KSTUR37.75132.93201.05296.23364.35459.53527.65282.70
KUTPO27.1434.7044.8852.4462.6270.1880.3653.75
KUYAS1.291.551.862.122.432.693.002.14
LIDFA1.432.262.753.584.074.905.393.41
LINK0.9217.6027.4444.1253.9670.6480.4840.70
LKMNH9.4812.1414.5917.2519.7022.3624.8117.14
LOGO83.20108.35131.40156.55179.60204.75227.80155.50
LUKSK13.8828.8057.1672.08100.44115.36143.7278.80
MAALT54.55126.43160.25232.13265.95337.83371.65213.10
MAKTK1.322.453.164.295.006.136.844.08
MARKA2.563.404.475.316.387.228.295.42
MARTI0.841.431.852.442.863.453.872.35
MAVI23.0734.6638.5650.1554.0565.6469.5446.30
MEGAP4.235.386.557.708.8710.0211.197.71
MEPET1.051.662.052.663.053.664.052.55
MERIT0.00108.63155.45277.73324.55446.83493.65240.00
MERKO2.754.385.697.328.6310.2611.577.16
METRO1.011.371.752.112.492.853.232.12
METUR3.1713.5619.1929.5835.2145.6051.2327.20
MGROS20.6926.1230.2335.6639.7745.2049.3135.00
MIPAZ2.703.424.104.825.506.226.904.80
MMCAS2.023.344.215.536.407.728.595.30
MNDRS1.412.092.493.173.574.254.653.03
MPARK9.8414.6417.0421.8424.2429.0431.4420.64
MRGYO1.521.862.352.693.183.524.012.76
MRSHL144.05191.88234.35282.18324.65372.48414.95279.50
MSGYO2.563.364.094.895.626.427.154.85
MTRYO1.221.521.782.082.342.642.902.06
MZHLD11.0822.3030.3641.5849.6460.8668.9240.00
NATEN21.0428.3434.3241.6247.6054.9060.8840.96
NETAS14.6119.8423.8729.1033.1338.3642.3928.50
NIBAS0.004.208.8521.1225.7738.0442.6917.31
NTHOL1.783.123.584.925.386.727.184.48
NUGYO10.1511.5814.7316.1619.3120.7423.8917.02
NUHCM31.2740.4349.5658.7267.8477.0186.1358.70
ODAS1.912.492.953.533.994.575.033.47
OLMIP3.995.226.207.438.419.6410.627.30
ORGE6.397.649.4310.6812.4713.7215.5110.95
ORMA10.3712.7619.9422.3329.5131.9039.0824.72
OSMEN9.8318.8824.8933.9439.9549.0055.0132.42
OSTIM1.451.852.402.803.353.754.302.87
OTKAR159.91233.34295.24368.67430.56503.99565.89362.90
OYAKC3.985.106.097.218.209.3210.317.14
OYAYO4.796.087.668.9510.5311.8213.409.09
OYLUM1.542.553.274.285.006.016.734.13
OZBAL4.615.396.757.538.899.6711.037.82
OZGYO1.081.391.671.982.262.572.851.96
OZKGY2.243.294.165.216.087.138.005.12
OZRDN0.984.546.069.6211.1414.7016.228.60
PAGYO4.275.026.267.018.259.0010.247.25
PAMEL11.8918.1024.4330.6436.9743.1849.5130.70
PAPIL9.1213.2515.8720.0022.6226.7529.3719.24
PARSN18.8823.7128.4033.2337.9242.7547.4433.16
PEGYO0.671.161.501.992.332.823.161.91
PEKGY1.131.451.712.032.292.612.872.00
PENGD1.782.583.304.104.825.626.344.06
PETKM3.614.265.045.696.477.127.905.75
PETUN13.1415.8419.0521.7524.9627.6630.8722.00
PGSUS28.6847.3657.6376.3186.58105.26115.5372.10
PINSU3.955.106.557.709.1510.3011.757.85
PKART9.2411.6013.1715.5317.1019.4621.0315.13
PKENT959.651,309.832,174.552,524.733,389.453,739.634,604.352,782.00
PNSUT11.6515.0817.7521.1823.8527.2829.9520.80
POLHO1.452.162.603.313.754.464.903.17
POLTK149.40212.20272.00334.80394.60457.40517.20333.30
PRKAB5.607.949.5311.8713.4615.8017.3911.49
PRKME2.763.704.405.346.046.987.685.22
PRZMA2.723.374.505.156.286.938.065.39
PSDTC10.6616.2421.2226.8031.7837.3642.3426.50
QNBFB34.9344.7148.3858.1661.8371.6175.2855.10
QNBFL76.1092.55102.10118.55128.10144.55154.10115.10
RALYH1.962.603.233.874.505.145.773.86
RAYSG4.998.139.4712.6113.9517.0918.4311.71
RHEAG1.572.162.533.123.494.084.453.01
RODRG9.9213.1118.1221.3126.3229.5134.5222.22
ROYAL2.312.803.093.583.874.364.653.48
RTALB9.8313.3023.7227.1937.6141.0851.5030.66
RYGYO2.893.624.124.855.356.086.584.73
RYSAS3.464.795.737.068.009.3310.276.86
SAFKR4.326.888.3210.8812.3214.8816.3210.32
SAHOL4.046.077.089.1110.1212.1513.168.60
SAMAT3.134.004.955.826.777.648.595.86
SANEL2.053.284.135.366.217.448.295.17
SANFM7.2311.2713.4117.4519.5923.6325.7716.50
SANKO0.914.709.3613.1517.8121.6026.2613.58
SARKY8.219.4311.6912.9115.1716.3918.6513.43
SASA27.5132.7639.2544.5050.9956.2462.7345.12
SAYAS8.8112.5522.3026.0435.7939.5349.2829.04
SEKFK0.684.676.1310.1211.5815.5717.038.85
SEKUR1.1213.2521.2433.3741.3653.4961.4831.30
SELEC4.096.508.3710.7812.6515.0616.9310.51
SELGD2.513.163.854.505.195.846.534.52
SERVE10.2812.8914.7617.3719.2421.8523.7217.00
SEYKM10.1919.1225.8534.7841.5150.4457.1733.68
SILVR2.974.145.106.277.238.409.366.16
SISE4.935.686.507.258.078.829.647.28
SKBNK0.640.851.011.221.381.591.751.19
SKTAS1.072.543.264.735.456.927.644.35
SMART3.825.085.947.208.069.3210.187.00
SNGYO2.393.133.774.515.155.896.534.46
SNKRN9.4516.8827.1534.5844.8552.2862.5536.00
SNPAM10.0214.8717.8122.6625.6030.4533.3921.70
SODSN27.3231.4935.0439.2142.7646.9350.4838.90
SOKM7.509.3010.3312.1313.1614.9615.9911.74
SONME7.2331.7441.3865.8975.53100.04109.6858.45
SRVGY22.7555.1374.25106.63125.75158.13177.25100.00
SUMAS37.6047.8062.6072.8087.6097.80112.6075.10
TACTR15.9018.7522.3025.1528.7031.5535.1025.50
TATGD5.446.838.119.5010.7912.1713.469.45
TAVHL7.4913.4716.1022.0824.7130.6933.3220.40
TBORG10.5013.7515.8219.0721.1424.3926.4618.48
TCELL9.0610.9613.0014.9016.9418.8420.8814.97
TDGYO3.454.795.827.168.199.5310.567.00
TEKTU0.691.111.411.832.132.552.851.77
TGSAS4.559.6613.4718.5822.3927.5031.3117.93
THYAO6.809.0010.7712.9714.7416.9418.7112.75
TIRE3.284.585.366.667.448.749.526.40
TKFEN8.0410.5912.5615.1117.0819.6321.6014.82
TKNSA4.998.2210.5113.7416.0319.2621.5513.27
TKURU71.55138.08176.85243.38282.15348.68387.45229.50
TLMAN15.6320.7825.2130.3634.7939.9444.3730.00
TMPOL7.5712.1014.2618.7920.9525.4827.6417.60
TMSN11.0914.3120.0323.2528.9732.1937.9124.50
TOASO18.5723.3328.2633.0137.9442.7047.6333.10
TRCAS2.253.153.714.615.176.076.634.44
TRGYO1.832.462.733.363.634.264.533.18
TSGYO4.504.885.605.986.707.087.806.15
TSKB0.660.981.121.441.581.902.041.35
TSPOR1.121.481.782.142.442.803.102.11
TTKOM3.905.065.826.987.748.909.666.78
TTRAK119.56150.98177.65209.07235.75267.17293.84206.70
TUCLK4.555.356.687.488.819.6110.947.74
TUKAS4.115.446.667.999.2110.5411.767.93
TUPRS47.7864.8175.9392.96104.08121.11132.2390.00
TURGG28.3569.8394.25135.73160.15201.63226.05127.20
TURSG3.104.215.126.237.148.259.166.13
UFUK6.8212.9115.3021.3923.7829.8732.2619.54
ULAS1.422.594.215.387.008.179.795.60
ULKER13.9817.1618.7021.8823.4226.6028.1421.06
ULUSE23.0334.8345.7157.5168.3980.1991.0757.05
ULUUN6.5510.1612.2315.8417.9121.5223.5915.07
UMPAS0.000.441.321.872.753.304.182.03
USAK1.151.572.002.422.853.273.702.42
UTPYA23.3328.2835.1140.0646.8951.8458.6741.00
UZERB14.1030.5538.6055.0563.1079.5587.6050.85
VAKBN1.962.662.963.663.964.664.963.46
VAKFN0.007.8115.2423.6131.0439.4146.8423.14
VAKKO0.002.698.3513.6319.2924.5730.2313.82
VANGD4.415.006.557.148.699.2810.837.62
VERTU5.8114.7318.3927.3130.9739.8943.5524.68
VERUS33.2342.7148.6858.1664.1373.6179.5856.40
VESBE35.9940.5352.9357.4769.8774.4186.8161.40
VESTL18.5422.6031.1835.2443.8247.8856.4637.50
VKFYO2.674.986.168.479.6511.9613.147.90
VKGYO1.362.032.553.223.744.414.933.14
VKING3.054.695.837.478.6110.2511.397.22
YAPRK37.7563.0384.45109.73131.15156.43177.85107.80
YATAS9.5611.8313.0115.2816.4618.7319.9114.73
YAYLA1.432.413.194.174.955.936.714.07
YESIL0.0024.1659.13120.31155.28216.46251.43107.20
YGGYO9.5311.3011.9413.7114.3616.1316.7713.15
YGYO0.330.740.991.401.652.062.311.32
YKBNK1.171.651.862.342.553.033.242.20
YKGYO4.245.055.986.797.728.539.466.85
YKSLN2.823.504.144.825.466.146.784.80
YONGA12.0218.4721.9028.3531.7838.2341.6626.84
YUNSA7.2410.6112.8816.2518.5221.8924.1615.70
YYAPI0.300.991.342.032.383.073.421.86
ZOREN0.961.471.862.372.763.273.662.31
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...