AYLIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 31.12.2020 20:42
31.12.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
AYLIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL12.4414.1215.5617.2418.6820.3621.8017.12
ADEL13.9117.4227.9331.4441.9545.4655.9734.94
ADESE1.962.292.522.853.083.413.642.80
ADNAC1.511.731.902.122.292.512.682.09
AEFES18.7119.8321.6922.8124.6725.7927.6523.18
AFYON3.754.054.664.965.575.876.485.11
AGHOL14.7817.8222.5425.5830.3033.3438.0626.42
AGYO2.012.192.352.532.692.873.032.52
AKBNK5.425.726.436.737.447.748.456.93
AKCNS9.9412.0214.3416.4218.7420.8223.1416.54
AKENR1.721.922.052.252.382.582.712.21
AKFGY2.763.424.164.825.566.226.964.86
AKGRT6.306.908.308.9010.3010.9012.309.30
AKMGY41.5547.7357.0563.2372.5578.7388.0564.80
AKSA7.839.2212.3413.7316.8518.2421.3614.59
AKSEN5.936.426.947.437.958.448.967.44
AKSGY2.683.073.253.643.824.214.393.53
AKSUE9.8211.1712.6914.0415.5616.9118.4314.12
AKYHO3.284.204.545.465.806.727.065.17
ALARK4.925.657.408.139.8810.6112.368.64
ALBRK1.251.451.711.912.172.372.631.94
ALCAR73.90145.45267.90339.45461.90533.45655.90364.90
ALCTL23.4825.1927.6029.3131.7233.4335.8429.66
ALGYO14.2216.8722.1824.8330.1432.7938.1026.16
ALKA10.8511.8612.9513.9615.0516.0617.1514.00
ALKIM12.4913.0814.1014.6915.7116.3017.3214.90
ALMAD1.381.741.922.282.462.823.002.19
ANHYT7.287.568.218.499.149.4210.078.67
ANSGR6.496.677.207.387.918.098.627.55
ARCLK22.4824.7927.7630.0733.0435.3538.3230.40
ARENA29.8131.1032.8734.1635.9337.2238.9934.40
ARMDA40.8344.4246.3349.9251.8355.4257.3349.08
ARSAN5.786.286.797.297.808.308.817.29
ARTI2.834.094.816.076.798.058.775.80
ASELS15.4316.2317.3118.1119.1919.9921.0718.25
ASLAN30.6633.1437.5440.0244.4246.9051.3040.98
ASUZU12.5314.1216.1817.7719.8321.4223.4818.00
ATAGY3.764.264.935.436.106.607.275.51
ATEKS17.4521.2726.9930.8136.5340.3546.0731.76
ATLAS1.051.381.521.851.992.322.461.75
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH2.263.134.465.336.667.538.865.56
AVGYO2.833.273.654.094.474.915.294.06
AVHOL3.894.435.305.846.717.258.126.00
AVISA11.2412.6815.9817.4220.7222.1625.4618.35
AVOD3.545.296.348.099.1410.8911.947.74
AVTUR2.652.853.023.223.393.593.763.20
AYCES34.9639.8844.9649.8854.9659.8864.9649.96
AYEN4.544.905.125.485.706.066.285.41
AYES6.328.219.7111.6013.1014.9916.4911.40
AYGAZ10.3611.3713.2214.2316.0817.0918.9414.65
BAGFS13.8716.3017.9620.3922.0524.4826.1420.00
BAKAB14.8917.0618.4320.6021.9724.1425.5120.20
BALAT5.246.127.248.129.2410.1211.248.24
BANVT13.4521.0339.1546.7364.8572.4390.5552.00
BERA3.538.1914.7019.3625.8730.5337.0420.28
BEYAZ5.567.178.6410.2511.7213.3314.8010.18
BFREN901.501,050.751,130.501,279.751,359.501,508.751,588.501,245.00
BIMAS63.2065.9071.4074.1079.6082.3087.8075.50
BIZIM12.1813.6714.3015.7916.4217.9118.5415.36
BJKAS1.482.353.194.064.905.776.614.04
BLCYT5.055.546.116.607.177.668.236.64
BNTAS3.333.894.244.805.155.716.064.69
BOLUC3.764.075.015.326.266.577.515.63
BOSSA8.1910.3814.6316.8221.0723.2627.5117.85
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA16.4517.5518.7819.8821.1122.2123.4419.94
BRKO0.780.911.001.131.221.351.441.11
BRKSN3.044.566.968.4810.8812.4014.808.92
BRMEN0.851.652.593.394.335.136.073.46
BRSAN0.006.3417.4826.9938.1347.6458.7827.80
BRYAT0.000.00225.20449.55688.60912.951,152.00456.90
BSOKE1.591.962.162.532.733.103.302.44
BTCIM3.804.044.414.655.025.265.634.71
BUCIM6.277.4510.1211.3013.9715.1517.8212.04
BURCE17.0318.7819.6921.4422.3524.1025.0121.02
BURVA19.2132.8639.5153.1659.8173.4680.1149.66
CASA0.0027.1365.05109.03146.95190.93228.85106.00
CCOLA52.4554.9361.3563.8370.2572.7379.1565.80
CELHA11.1214.3017.9921.1724.8628.0431.7321.42
CEMAS1.271.691.862.282.452.873.042.15
CEMTS12.2513.3314.7115.7917.1718.2519.6315.94
CIMSA12.2513.6515.9517.3519.6521.0523.3517.80
CLEBI35.0563.53134.95163.43234.85263.33334.75184.90
CMBTN97.30130.50230.10263.30362.90396.10495.70296.50
CMENT25.6627.4132.6634.4139.6641.4146.6636.16
CRDFA3.774.545.175.946.577.347.975.87
CRFSA0.0024.6543.0082.25100.60139.85158.2071.80
CUSAN5.025.786.837.598.649.4010.457.73
DAGHL9.3010.4511.7012.8514.1015.2516.5012.90
DAGI6.667.347.608.288.549.229.488.07
DARDL17.8421.3228.2831.7638.7242.2049.1633.50
DENCM4.345.515.917.087.488.659.056.69
DENGE4.074.575.015.515.956.456.895.48
DENIZ9.7815.2917.1822.6924.5830.0931.9820.88
DERAS6.007.097.888.979.7610.8511.648.82
DERIM8.118.759.209.8410.2910.9311.389.74
DESA6.437.208.649.4110.8511.6213.069.74
DESPC9.6910.5211.9412.7714.1915.0216.4413.06
DEVA21.1122.3923.1324.4125.1526.4327.1724.14
DGATE12.8913.8415.0415.9917.1918.1419.3416.11
DGGYO5.586.807.318.539.0410.2610.778.17
DGKLB2.382.462.632.712.882.963.132.75
DIRIT2.052.823.173.944.295.065.413.73
DITAS15.9723.4227.1134.5638.2545.7049.3932.68
DMSAS3.824.935.686.797.548.659.406.61
DOAS20.2822.9625.9228.6031.5634.2437.2028.74
DOBUR10.6216.3118.5024.1926.3832.0734.2622.44
DOCO320.85388.43526.95594.53733.05800.63939.15630.00
DOGUB3.033.263.934.164.835.065.734.38
DOHOL1.802.102.652.953.503.804.353.07
DOKTA24.2626.7128.5030.9532.7435.1936.9830.62
DURDO7.138.559.3710.7911.6113.0313.8510.49
DYOBY7.008.859.9111.7612.8214.6715.7311.36
DZGYO2.813.013.223.423.633.834.043.42
ECILC5.246.106.727.588.209.069.687.46
ECZYT10.1015.0521.8626.8133.6238.5745.3827.74
EDIP2.482.703.043.263.603.824.163.32
EGCEY0.390.841.491.942.593.043.692.04
EGCYH0.160.510.901.251.641.992.381.27
EGCYO0.560.921.331.692.102.462.871.71
EGEEN1,235.801,390.801,592.001,747.001,948.202,103.202,304.401,770.10
EGGUB88.58108.17126.33145.92164.08183.67201.83145.20
EGPRO17.1821.1931.2235.2345.2649.2759.3038.24
EGSER7.808.399.4610.0511.1211.7112.7810.29
EKGYO1.711.822.002.112.292.402.582.14
EKIZ4.855.776.377.297.898.819.417.13
EMKEL0.371.944.075.647.779.3411.475.92
EMNIS13.2617.3828.9833.1044.7048.8260.4236.84
ENJSA9.219.9411.4112.1413.6114.3415.8112.51
ENKAI6.646.827.137.317.627.808.117.37
EPLAS9.9013.8525.5029.4541.1045.0556.7033.30
ERBOS17.2124.1633.0740.0248.9355.8864.7941.00
EREGL8.029.4912.6314.1017.2418.7121.8514.93
ERSU3.954.424.615.085.275.745.934.94
ESCOM5.045.616.066.637.087.658.106.57
ESEN15.1516.0717.7418.6620.3321.2522.9219.03
ETILR2.863.383.614.134.364.885.113.98
ETYAT1.352.302.853.804.355.305.853.60
EUHOL2.302.522.662.883.023.243.382.84
EUKYO2.042.823.254.034.465.245.673.85
EUYO0.962.583.334.955.707.328.074.51
FENER18.1923.1025.7730.6833.3538.2640.9329.56
FLAP4.085.175.616.707.148.238.676.37
FMIZP89.20101.20112.60124.60136.00148.00159.40124.30
FONET9.6910.3511.9212.5814.1514.8116.3813.03
FORMT3.183.694.234.745.285.796.334.75
FRIGO11.9815.9917.9821.9923.9827.9929.9820.98
FROTO93.60101.40115.20123.00136.80144.60158.40126.00
GARAN7.798.299.5110.0111.2311.7312.9510.37
GARFA9.069.6210.4411.0011.8212.3813.2011.13
GEDIK6.027.5910.4111.9814.8016.3719.1912.60
GEDZA9.5814.6721.0626.1532.5437.6344.0226.80
GENTS3.664.295.185.816.707.338.225.94
GEREL4.915.465.736.286.557.107.376.14
GLBMD3.544.165.195.816.847.468.496.01
GLRYH4.267.458.6711.8613.0816.2717.4910.87
GLYHO3.984.224.454.694.925.165.394.68
GOLTS19.0023.5033.8438.3448.6853.1863.5241.26
GOODY6.596.967.778.148.959.3210.138.36
GOZDE5.526.087.167.728.809.3610.447.98
GRNYO1.602.242.693.333.784.424.873.23
GSDDE4.494.664.865.035.235.405.605.04
GSDHO1.912.042.312.442.712.843.112.51
GSRAY3.273.513.794.034.314.554.834.05
GUBRF21.0733.1864.3976.50107.71119.82151.0386.05
HALKB4.664.955.265.555.866.156.465.56
HALKS3.273.313.383.423.493.533.603.43
HATEK8.0710.4811.9914.4015.9118.3219.8313.95
HDFGS4.285.126.997.839.7010.5412.418.34
HEKTS7.4610.0215.2017.7622.9425.5030.6819.07
HLGYO0.451.722.293.564.135.405.973.21
HUBVC13.4015.0816.6018.2819.8021.4823.0018.20
HURGZ1.641.841.952.152.262.462.572.10
ICBCT5.806.096.276.566.747.037.216.50
IDEAS5.397.7110.7713.0916.1518.4721.5313.46
IDGYO3.564.875.727.037.889.1910.046.80
IEYHO0.870.991.051.171.231.351.411.14
IHEVA1.311.571.691.952.072.332.451.88
IHGZT2.193.043.444.294.695.545.944.06
IHLAS0.901.031.131.261.361.491.591.24
IHLGM1.071.161.191.281.311.401.431.25
IHYAY0.961.041.081.161.201.281.321.14
INDES13.6714.7917.3118.4320.9522.0724.5919.13
INFO3.504.135.476.107.448.079.416.45
INTEM7.7313.6329.1835.0850.6356.5372.0839.90
INVEO7.3117.5231.9242.1356.5366.7481.1444.22
IPEKE8.8510.2211.6713.0414.4915.8617.3113.08
ISCTR5.976.176.666.867.357.558.047.00
ISDMR6.637.388.959.7011.2712.0213.5910.11
ISFIN3.293.463.673.844.054.224.433.86
ISGSY11.6913.7316.5318.5721.3723.4126.2118.95
ISGYO1.721.882.272.432.822.983.372.54
ISMEN9.5611.2014.9616.6020.3622.0025.7617.66
ISYAT2.823.013.293.483.763.954.233.52
ITTFH1.291.751.922.382.553.013.182.23
IZFAS4.234.615.125.506.016.396.905.56
IZMDC0.002.365.3413.2316.2124.1027.0810.77
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR8.6411.0714.8817.3121.1223.5527.3618.00
JANTS147.20186.85270.20309.85393.20432.85516.20331.70
KAPLM17.9020.7528.5031.3539.1041.9549.7033.80
KAREL12.1314.4919.4221.7826.7129.0734.0023.06
KARSN2.592.763.033.203.473.643.913.25
KARTN17.4949.7969.53101.83121.57153.87173.6195.55
KATMR2.652.832.943.123.233.413.523.08
KCHOL15.6616.7019.3020.3422.9423.9826.5821.12
KENT108.10221.55273.10386.55438.10551.55603.10355.60
KERVN0.690.861.071.241.451.621.831.26
KERVT5.345.956.176.787.007.617.836.58
KFEIN13.1915.1518.6520.6124.1126.0729.5721.38
KLGYO1.842.132.292.582.743.033.192.51
KLMSN7.5812.0913.8418.3520.1024.6126.3616.97
KLNMA17.0522.9326.3932.2735.7341.6145.0731.06
KNFRT13.0014.3415.6016.9418.2019.5420.8016.90
KONYA701.15845.13987.051,131.031,272.951,416.931,558.851,130.00
KORDS12.4813.2914.5315.3416.5817.3918.6315.55
KOZAA9.4511.0813.4815.1117.5119.1421.5415.49
KOZAL58.2366.5983.8892.24109.53117.89135.1896.70
KRDMA4.414.715.445.746.476.777.505.95
KRDMB3.914.174.825.085.735.996.645.27
KRDMD4.064.385.215.536.366.687.515.78
KRGYO4.785.225.465.906.146.586.825.80
KRONT20.0722.8731.2534.0542.4345.2353.6136.84
KRSTL2.182.513.343.674.504.835.663.92
KRTEK5.095.747.408.059.7110.3612.028.55
KSTUR81.70104.90132.10155.30182.50205.70232.90157.30
KUTPO28.4832.2443.1346.8957.7861.5472.4350.45
KUYAS1.902.062.172.332.442.602.712.30
LIDFA2.592.803.143.353.693.904.243.41
LINK31.4338.8152.9860.3674.5381.9196.0863.75
LKMNH7.909.159.8811.1311.8613.1113.8410.87
LOGO78.1091.55109.70123.15141.30154.75172.90125.50
LUKSK20.9523.0226.2528.3231.5533.6236.8528.90
MAALT80.0585.23100.75105.93121.45126.63142.15111.10
MAKTK1.782.212.873.303.964.395.053.41
MARKA3.634.535.506.407.378.279.246.43
MARTI1.591.811.952.172.312.532.672.13
MAVI39.5342.7147.9851.1656.4359.6164.8852.20
MEGAP5.286.166.877.758.469.3410.057.66
MEMSA0.220.240.280.300.340.360.400.31
MEPET2.222.512.672.963.123.413.572.89
MERIT65.1868.3477.5380.6989.8893.04102.2383.70
MERKO0.002.204.929.6512.3717.1019.828.64
METAL1.141.181.311.351.481.521.651.39
METRO1.721.881.962.122.202.362.442.08
METUR7.099.7917.1019.8027.1129.8137.1222.10
MGROS37.7038.6141.1042.0144.5045.4147.9042.80
MIPAZ3.643.984.284.624.925.265.564.60
MMCAS1.122.343.444.665.766.988.084.60
MNDRS2.612.822.933.143.253.463.573.09
MPARK14.6216.6118.1220.1121.6223.6125.1219.87
MRGYO2.202.462.572.832.943.203.312.75
MRSHL208.45253.48273.95318.98339.45384.48404.95306.70
MSGYO3.303.574.244.515.185.456.124.71
MTRYO1.681.992.112.422.552.862.982.33
MZHLD10.6614.1324.5428.0138.4241.8952.3031.48
NATEN26.1028.8732.4635.2338.8241.5945.1835.64
NETAS13.6516.5523.2726.1732.8935.7942.5128.08
NIBAS0.0018.8030.2062.4073.80106.00117.4052.00
NTHOL2.022.542.963.483.904.424.843.43
NUGYO4.295.656.297.658.299.6510.297.29
NUHCM30.3435.5742.9448.1755.5460.7768.1449.24
ODAS2.793.123.533.864.274.605.013.90
OLMIP3.205.218.9710.9814.7416.7520.5111.85
ORGE6.476.777.087.387.697.998.307.38
ORMA5.127.7411.5214.1417.9220.5424.3214.72
OSMEN7.3313.7323.1129.5138.8945.2954.6731.00
OSTIM3.393.613.854.074.314.534.774.08
OTKAR138.70179.40258.50299.20378.30419.00498.10318.40
OYAKC7.067.498.218.649.369.7910.518.78
OYAYO5.665.886.526.747.387.608.246.95
OYLUM3.544.104.324.885.105.665.884.71
OZBAL4.925.596.016.687.107.778.196.55
OZGYO1.912.032.122.242.332.452.542.22
OZKGY2.343.284.185.126.026.967.865.10
OZRDN4.535.837.518.8110.4911.7913.479.00
PAGYO5.435.796.016.376.596.957.176.30
PAMEL0.007.0713.8522.0228.8036.9743.7521.32
PAPIL17.0918.2020.8721.9824.6525.7628.4322.76
PARSN18.9620.3222.5223.8826.0827.4429.6424.30
PEGYO1.531.841.982.292.432.742.882.20
PEKGY1.071.652.102.683.133.714.162.61
PENGD3.644.204.585.145.526.086.465.05
PETKM3.413.804.464.855.515.906.564.98
PETUN19.7321.0922.1023.4624.4725.8326.8423.28
PGSUS45.1351.6664.7871.3184.4390.96104.0874.60
PINSU5.746.386.877.518.008.649.137.43
PKART8.9810.1812.6313.8316.2817.4819.9314.45
PKENT427.75614.33746.85933.431,065.951,252.531,385.05906.40
PNSUT16.7118.5920.9622.8425.2127.0929.4623.08
POLHO3.073.403.603.934.134.464.663.86
POLTK213.00251.50343.00381.50473.00511.50603.00408.00
PRKAB7.639.4410.6112.4213.5915.4016.5712.10
PRKME4.144.534.965.355.786.176.605.37
PRZMA3.944.664.975.696.006.727.035.48
PSDTC13.0414.1517.4918.6021.9423.0526.3919.71
QNBFB45.7556.8362.1573.2378.5589.6394.9570.35
QNBFL79.1099.25109.90130.05140.70160.85171.50125.30
RALYH3.413.834.104.524.795.215.484.44
RAYSG0.005.949.3618.1321.5530.3233.7415.45
RHEAG1.342.362.933.954.525.546.113.72
RODRG2.587.5910.0015.0117.4222.4324.8413.71
ROYAL0.501.902.463.864.425.826.383.44
RTALB8.5919.3023.0533.7637.5148.2251.9730.28
RYGYO2.533.644.485.596.437.548.385.45
RYSAS4.746.587.749.5810.7412.5813.749.24
SAFKR0.003.516.0513.1715.7122.8325.3710.88
SAHOL8.529.1410.4811.1012.4413.0614.4011.46
SALIX7.878.849.2710.2410.6711.6412.079.97
SAMAT6.697.198.088.589.479.9710.868.77
SANEL2.222.783.023.583.824.384.623.42
SANFM10.4411.1612.5513.2714.6615.3816.7713.60
SANKO4.435.867.749.1711.0512.4814.369.39
SARKY3.225.086.978.8310.7212.5814.478.84
SASA11.7014.1017.3819.7823.0625.4628.7420.22
SAYAS5.456.527.498.569.5310.6011.578.51
SEKFK2.623.455.145.977.668.4910.186.40
SEKUR7.719.2511.8813.4216.0517.5920.2213.96
SELEC3.958.7210.4215.1916.8921.6623.3613.65
SELGD3.033.524.334.825.636.126.934.98
SERVE12.8113.3914.9415.5217.0717.6519.2016.00
SEYKM6.8412.8525.2831.2943.7249.7362.1634.50
SILVR0.672.445.967.7311.2513.0216.548.60
SISE6.326.546.987.207.647.868.307.31
SKBNK1.121.241.381.501.641.761.901.51
SKTAS3.774.364.655.245.536.126.415.09
SMART4.205.847.318.9510.4212.0613.538.86
SNGYO3.013.343.794.124.574.905.354.18
SNKRN0.000.5615.9821.1236.5441.6857.1026.26
SNPAM5.5510.6317.8522.9330.1535.2342.4524.00
SODSN18.6220.9924.2626.6329.9032.2735.5427.08
SOKM10.2410.9311.8312.5213.4214.1115.0112.62
SONME27.9034.9556.1063.1584.3091.35112.5070.20
SRVGY41.9548.8366.2573.1390.5597.43114.8578.40
SUMAS26.8830.9443.1347.1959.3863.4475.6351.25
TACTR6.607.899.2210.5111.8413.1314.4610.53
TATGD9.469.9611.0611.5612.6613.1614.2611.86
TAVHL17.0418.0319.8820.8722.7223.7125.5621.30
TBORG13.3815.2316.5118.3619.6421.4922.7718.07
TCELL13.9114.4015.3715.8616.8317.3218.2916.10
TDGYO6.399.2310.5113.3514.6317.4718.7512.57
TEKTU1.561.711.872.022.182.332.492.02
TGSAS7.007.9510.8111.7614.6215.5718.4312.71
THYAO10.2910.8912.0412.6413.7914.3915.5412.91
TIRE5.025.706.747.428.469.1410.187.60
TKFEN12.7713.7115.3216.2617.8718.8120.4216.59
TKNSA1.956.139.1713.3516.3920.5723.6112.78
TKURU84.30137.15172.30225.15260.30313.15348.30216.30
TLMAN25.5228.2629.9232.6634.3237.0638.7232.12
TMPOL8.739.3610.5811.2112.4313.0614.2811.50
TMSN5.818.0311.3213.5416.8319.0522.3414.07
TOASO25.1026.7530.9832.6336.8638.5142.7433.92
TRCAS3.414.054.375.015.335.976.294.85
TRGYO2.673.143.493.964.314.785.133.90
TSGYO2.112.884.545.316.977.749.405.75
TSKB0.761.221.441.902.122.582.801.78
TSPOR1.021.661.972.612.923.563.872.44
TTKOM6.837.197.978.339.119.4710.258.54
TTRAK115.95127.08160.45171.58204.95216.08249.45182.70
TUCLK5.856.427.347.918.839.4010.328.08
TUKAS5.637.518.3410.2211.0512.9313.769.69
TUPRS78.3084.5598.10104.35117.90124.15137.70108.00
TURGG43.9063.0589.90109.05135.90155.05181.90112.90
TURSG4.925.276.046.397.167.518.286.60
UFUK7.349.7911.3813.8315.4217.8719.4613.40
ULAS2.733.183.744.194.755.205.764.24
ULKER19.8420.6222.0422.8224.2425.0226.4423.14
ULUSE36.1441.1046.2851.2456.4261.3866.5651.35
ULUUN9.6110.4210.8711.6812.1312.9413.3911.50
UMPAS0.000.321.702.153.533.985.362.61
UNYEC4.194.545.605.957.017.368.426.30
USAK1.982.102.222.342.462.582.702.34
UTPYA18.0421.6031.8835.4445.7249.2859.5638.80
UZERB22.2527.9845.1550.8868.0573.7890.9556.60
VAKBN4.074.254.504.684.935.115.364.71
VAKFN3.273.523.934.184.594.845.254.26
VAKKO4.775.365.946.537.117.708.286.52
VANGD3.385.046.287.949.1810.8412.087.73
VERTU6.668.0410.9412.3215.2216.6019.5013.08
VERUS34.0337.0341.4144.4148.7951.7956.1745.10
VESBE29.8732.0837.2139.4244.5546.7651.8940.88
VESTL17.4318.7119.8521.1322.2723.5524.6921.06
VKFYO5.016.146.587.718.159.289.727.36
VKGYO3.143.373.463.693.784.014.103.62
VKING3.424.767.148.4810.8612.2014.589.00
YAPRK0.6416.3048.4864.1496.32111.98144.1672.40
YATAS9.7910.5612.9013.6716.0116.7819.1214.45
YAYLA2.002.853.604.455.206.056.804.40
YESIL42.4855.0177.7390.26112.98125.51148.2395.35
YGGYO11.4011.8012.0912.4912.7813.1813.4712.43
YGYO0.981.081.251.351.521.621.791.38
YKBNK2.532.682.903.053.273.423.643.08
YKGYO3.633.934.184.484.735.035.284.45
YKSLN5.716.116.947.348.178.579.407.55
YONGA23.8225.9427.9430.0632.0634.1836.1830.00
YUNSA10.8511.9613.3914.5015.9317.0418.4714.66
YYAPI0.931.131.541.742.152.352.761.84
ZOREN2.342.462.632.752.923.043.212.77
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...