AYLIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 30.06.2021 23:20
30.06.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
AYLIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL13.3614.8115.5116.9617.6619.1119.8116.58
ADEL15.5118.5621.8524.9028.1931.2434.5325.02
ADESE0.730.941.041.251.351.561.661.19
AEFES19.4420.6521.3222.5323.2024.4125.0822.26
AFYON3.013.383.533.904.054.424.573.79
AGHOL17.8619.6020.4222.1622.9824.7225.5421.70
AGYO1.491.731.852.102.212.462.572.03
AKBNK4.684.935.085.335.485.735.885.28
AKCNS8.8211.8412.9615.9817.1020.1221.2415.03
AKENR0.670.971.081.381.491.791.901.28
AKFGY2.473.093.293.914.114.734.933.70
AKGRT6.917.247.537.868.158.488.777.84
AKMGY31.0835.5537.6842.1544.2848.7550.8840.98
AKSA12.5513.6914.1715.3115.7916.9317.4114.98
AKSEN7.699.4810.2712.0612.8514.6415.4311.56
AKSGY1.291.531.611.851.932.172.251.77
AKSUE4.184.776.176.768.168.7510.157.16
AKYHO1.281.491.581.791.882.092.181.73
ALARK5.847.067.578.799.3010.5211.038.43
ALBRK1.221.351.401.531.581.711.761.49
ALCAR143.76195.43221.92273.59300.08351.75378.24261.00
ALCTL16.4219.3920.7023.6724.9827.9529.2622.84
ALGYO15.2417.6018.4020.7621.5623.9224.7219.98
ALKA10.2512.3613.9216.0317.5919.7021.2615.75
ALKIM12.6413.7814.3515.4916.0617.2017.7715.20
ALMAD0.851.261.391.801.932.342.471.66
ANELE1.301.962.282.943.263.924.242.77
ANHYT7.428.048.358.979.289.9010.218.81
ANSGR5.175.605.796.226.416.847.036.10
ARCLK24.5826.7328.0630.2131.5433.6935.0229.80
ARDYZ34.7841.1945.8352.2456.8863.2967.9351.35
ARENA26.4031.7833.8039.1841.2046.5848.6037.50
ARMDA30.6534.8839.5543.7848.4552.6857.3544.00
ARSAN1.983.003.354.374.725.746.094.03
ARZUM12.6014.6715.6517.7318.7120.7921.7617.18
ASELS12.8213.7514.0915.0215.3616.2916.6314.72
ASUZU9.6612.5713.6816.5917.7020.6121.7215.69
ATAGY2.402.913.103.613.804.314.503.45
ATATP5.7014.5818.2227.1030.7439.6243.2624.48
ATEKS18.5324.8827.5133.8636.4942.8445.4732.00
ATLAS1.041.251.491.701.942.152.391.71
ATSYH2.553.133.343.924.134.714.923.73
AVGYO1.541.882.152.492.763.103.372.45
AVHOL1.583.474.116.006.648.539.175.37
AVISA15.2116.5717.3718.7319.5320.8921.6918.45
AVOD2.653.754.205.305.756.857.304.97
AVTUR2.372.642.943.213.513.784.083.22
AYCES36.8047.9057.8068.9078.8089.9099.8068.30
AYDEM3.644.805.226.386.807.968.386.01
AYEN1.762.983.494.715.226.446.954.35
AYES8.9613.3714.8519.2620.7425.1526.6317.79
AYGAZ10.9711.9612.5313.5214.0915.0815.6513.31
BAGFS0.287.1311.4318.2822.5829.4333.7317.00
BAKAB12.1015.1016.5019.5020.9023.9025.3018.70
BALAT2.093.554.095.556.097.558.095.09
BANVT46.9050.3552.3055.7557.7061.1563.1055.00
BASGZ8.168.7310.2710.8412.3812.9514.4911.32
BAYRK4.987.298.3310.6411.6813.9915.0310.00
BERA-14.35-1.173.2316.4020.8033.9738.3712.01
BEYAZ5.857.428.009.5710.1511.7212.309.07
BFREN624.05710.33745.35831.63866.65952.93987.95806.00
BIMAS56.0858.6460.1362.6964.1866.7468.2362.15
BIOEN15.3816.3718.4519.4421.5222.5124.5919.98
BIZIM9.2210.3010.8311.9112.4413.5214.0511.63
BJKAS3.264.345.096.176.928.008.756.00
BLCYT14.3715.2316.6717.5318.9719.8321.2717.82
BMSCH3.084.044.625.586.167.127.705.39
BNTAS3.804.504.835.535.866.566.895.34
BOBET0.922.263.805.146.688.029.565.24
BOSSA21.6523.2025.3526.9029.0530.6032.7527.20
BRISA15.6517.7718.6720.7921.6923.8124.7120.18
BRKO0.780.910.961.091.141.271.321.05
BRKSN5.627.187.869.4210.1011.6612.348.98
BRMEN1.101.551.772.222.442.893.112.10
BRSAN12.0617.0219.3824.3426.7031.6634.0223.04
BRYAT135.30202.85237.70305.25340.10407.65442.50288.90
BSOKE1.351.721.902.272.452.823.002.17
BTCIM8.119.8510.6012.3413.0914.8315.5811.84
BUCIM2.332.833.043.543.754.254.463.39
BURCE10.9314.0415.6818.7920.4323.5425.1818.05
BURVA12.9316.9518.6722.6924.4128.4330.1521.54
CANTE5.226.228.149.1411.0612.0613.989.60
CASA72.3095.65119.30142.65166.30189.65213.30142.80
CCOLA67.0371.4974.1878.6481.3385.7988.4877.75
CELHA2.684.204.866.387.048.569.225.95
CEMAS0.891.021.081.211.271.401.461.17
CEMTS10.0111.2711.8613.1213.7114.9715.5612.78
CEOEM-0.124.866.5211.5013.1618.1419.809.84
CIMSA12.9716.7718.3922.1923.8127.6129.2321.10
CLEBI43.00116.85148.20222.05253.40327.25358.60200.80
CMBTN142.95174.03191.45222.53239.95271.03288.45215.70
CMENT20.6124.3226.1129.8231.6135.3237.1128.86
CRDFA2.312.723.533.944.755.165.974.14
CRFSA24.8330.4334.0139.6143.1948.7952.3738.60
CUSAN4.245.566.117.437.989.309.857.04
DAGHL5.478.4711.8614.8618.2521.2524.6415.05
DAGI1.571.811.972.212.372.612.772.17
DARDL0.616.999.2415.6217.8724.2526.5013.55
DENGE-0.581.101.663.333.895.566.122.77
DERHL0.782.283.184.685.587.087.984.38
DERIM8.129.0610.5211.4612.9213.8615.3211.72
DESA7.749.1210.6612.0413.5814.9616.5012.12
DESPC6.547.768.409.6210.2611.4812.129.33
DEVA18.4620.4922.1024.1325.7427.7729.3823.92
DGATE9.2310.5611.1412.4713.0514.3814.9612.09
DGGYO4.946.226.898.178.8410.1210.797.86
DGKLB1.371.691.812.132.252.572.692.03
DIRIT0.352.232.954.835.557.438.154.25
DITAS6.6610.2011.6015.1416.5420.0821.4814.07
DMSAS3.884.806.377.298.869.7811.357.61
DNISI7.839.069.8511.0811.8713.1013.8910.86
DOAS17.5019.6022.7424.8427.9830.0833.2225.36
DOBUR11.0611.7713.0913.8015.1215.8317.1514.10
DOCO579.50662.25714.30797.05849.10931.85983.90781.70
DOGUB3.974.415.345.786.717.158.086.02
DOHOL2.512.672.732.892.953.113.172.84
DOKTA17.4322.8325.2130.6132.9938.3940.7729.10
DURDO7.298.539.2310.4711.1712.4113.1110.20
DYOBY7.488.999.9711.4812.4613.9714.9511.21
DZGYO1.221.501.631.912.042.322.451.83
ECILC4.815.235.525.946.236.656.945.87
ECZYT24.3529.9532.6538.2540.9546.5549.2536.80
EDIP1.661.872.192.402.722.933.252.45
EGEEN966.101,081.551,128.101,243.551,290.101,405.551,452.101,209.10
EGGUB93.75126.23143.05175.53192.35224.83241.65167.70
EGPRO18.4221.6523.5426.7728.6631.8933.7826.10
EGSER7.729.5210.5712.3713.4315.2216.2812.00
EKGYO1.261.561.671.972.082.382.491.87
EKIZ4.745.126.146.527.547.928.946.84
EMKEL1.391.602.002.212.612.823.222.30
EMNIS16.2218.1719.7421.6923.2625.2126.7821.50
ENJSA8.849.439.8510.4410.8611.4511.8710.35
ENKAI8.008.258.899.149.7810.0310.679.33
EPLAS10.8917.2120.6726.9930.4536.7740.2325.56
ERBOS56.5568.83105.65117.93154.75167.03203.85130.20
EREGL15.1416.4417.0518.3518.9620.2620.8718.00
ERSU2.582.993.173.583.764.174.353.46
ESCOM3.644.394.935.686.226.977.515.57
ESEN17.0822.2624.4829.6631.8837.0639.2828.18
ETILR4.515.075.476.036.436.997.395.95
ETYAT2.322.823.093.593.864.364.633.47
EUHOL2.242.602.863.223.483.844.103.17
EUKYO0.002.484.446.928.8811.3613.326.66
EUYO2.092.923.414.244.735.566.054.07
FADE15.8017.3420.2321.7724.6626.2029.0922.44
FENER23.3027.1833.0636.9442.8246.7052.5837.94
FLAP1.491.822.062.392.632.963.202.34
FMIZP63.3880.4687.33104.41111.28128.36135.2399.30
FONET10.0911.3712.1213.4014.1515.4316.1813.13
FORMT0.820.951.041.171.261.391.481.15
FRIGO5.8811.3913.8419.3521.8027.3129.7617.82
FROTO138.70151.85159.70172.85180.70193.85201.70170.20
GARAN7.377.657.998.278.618.899.238.30
GARFA7.808.559.199.9410.5811.3311.979.88
GEDIK4.965.886.947.868.929.8410.907.93
GEDZA32.8935.2039.8342.1446.7749.0853.7143.30
GENTS2.443.173.464.194.485.215.503.97
GEREL4.344.815.395.866.446.917.495.91
GLBMD4.915.165.766.016.616.867.466.18
GLRYH1.321.742.012.432.703.123.392.35
GLYHO2.372.712.853.193.333.673.813.09
GOLTS18.7028.3531.7041.3544.7054.3557.7038.20
GOODY5.546.016.336.807.127.597.916.72
GOZDE4.154.785.005.635.856.486.705.42
GRNYO1.862.022.132.292.402.562.672.26
GSDDE2.233.524.816.107.398.689.976.10
GSDHO1.301.551.641.891.982.232.321.81
GSRAY2.112.673.103.664.094.655.083.59
GUBRF35.4343.4646.1854.2156.9364.9667.6851.55
GWIND2.062.692.903.533.744.374.583.32
HALKB3.634.064.585.015.535.966.485.05
HATEK10.6213.4614.6517.4918.6821.5222.7116.66
HDFGS2.012.202.512.703.013.203.512.76
HEKTS4.566.056.578.068.5810.0710.597.57
HLGYO1.541.982.172.612.803.243.432.48
HUBVC7.129.1110.1112.1013.1015.0916.0911.60
HURGZ0.781.031.131.381.481.731.831.30
ICBCT3.023.984.545.506.067.027.585.30
IDEAS24.6040.7848.2064.3871.8087.9895.4060.00
IDGYO3.304.155.025.876.747.598.465.88
IEYHO0.610.700.760.850.911.001.060.83
IHEVA0.730.850.921.041.111.231.301.01
IHGZT0.900.941.071.111.241.281.411.15
IHLAS0.410.490.510.590.610.690.710.56
IHLGM0.600.810.881.091.161.371.441.02
IHYAY0.470.560.600.690.730.820.860.66
INDES4.625.285.526.186.427.087.325.97
INFO2.683.223.594.124.495.035.404.04
INTEM23.7431.0934.2241.5744.7052.0555.1839.46
INVEO79.8093.05105.60118.85131.40144.65157.20118.50
IPEKE8.149.9910.6412.4913.1414.9915.6411.89
ISCTR4.624.854.945.175.265.495.585.10
ISDMR8.359.7010.2911.6412.2313.5814.1711.26
ISFIN2.492.712.803.023.113.333.422.95
ISGSY6.227.488.509.7610.7812.0413.069.64
ISGYO1.581.711.781.911.982.112.181.88
ISKPL21.2823.9926.8029.5132.3235.0337.8429.56
ISMEN9.0011.1812.4614.6415.9218.1019.3814.19
ISYAT2.432.612.722.903.013.193.302.86
ITTFH0.801.111.221.531.641.952.061.43
IZFAS2.013.584.285.856.558.128.825.41
IZMDC1.892.032.272.412.652.793.032.46
IZTAR13.3115.5317.7719.9922.2324.4526.6920.00
JANTS41.0356.7665.4881.2189.93105.66114.3877.70
KAPLM12.8515.4916.7919.4320.7323.3724.6718.76
KAREL24.0226.6630.1832.8236.3438.9842.5033.26
KARSN1.612.532.983.904.355.275.723.66
KARTN38.7544.8347.3553.4355.9562.0364.5551.65
KATMR2.793.023.213.443.633.864.053.42
KCHOL16.1917.1517.6218.5819.0520.0120.4818.33
KENT103.65152.83191.75240.93279.85329.03367.95235.80
KERVN0.470.560.590.680.710.800.830.65
KERVT3.423.834.104.514.785.195.464.44
KFEIN20.1522.0824.8126.7429.4731.4034.1327.14
KGYO3.504.444.795.736.087.027.375.43
KLGYO1.221.451.581.811.942.172.301.76
KLKIM7.279.139.8411.7012.4114.2714.9811.12
KLMSN11.5915.5516.8820.8422.1726.1327.4619.52
KLNMA15.1617.6518.7221.2122.2824.7725.8420.50
KNFRT13.4214.2115.8516.6418.2819.0720.7117.06
KONTR53.6859.3968.4374.1483.1888.8997.9375.80
KONYA569.95654.98727.45812.48884.95969.981,042.45806.20
KORDS13.9016.5517.9020.5521.9024.5525.9019.90
KOZAA9.8111.9512.7014.8415.5917.7318.4814.14
KOZAL90.85102.38108.35119.88125.85137.38143.35117.10
KRDMA3.624.765.146.286.667.808.185.90
KRDMB4.054.975.326.246.597.517.865.95
KRDMD4.385.435.916.967.448.498.976.67
KRGYO3.204.014.525.335.846.657.165.18
KRONT35.5841.4947.3353.2459.0864.9970.8353.20
KRSTL1.501.671.781.952.062.232.341.92
KRTEK4.746.096.878.229.0010.3511.137.93
KRVGD9.8311.7412.7314.6415.6317.5418.5314.18
KSTUR156.70203.85235.70282.85314.70361.85393.70275.20
KUTPO9.1219.9541.4452.2773.7684.59106.0857.60
KUYAS1.601.851.942.192.282.532.622.11
LIDFA2.012.322.492.802.973.283.452.73
LINK19.3524.2026.4131.2633.4738.3240.5329.94
LKMNH4.796.567.399.169.9911.7612.598.69
LOGO24.2228.3630.2234.3636.2240.3642.2233.22
LUKSK31.2939.1442.6250.4753.9461.8065.2748.28
MAALT122.50149.10170.70197.30218.90245.50267.10194.80
MAKTK1.912.262.382.732.853.203.322.61
MARKA3.354.034.365.045.376.056.384.86
MARTI1.301.581.772.052.242.522.712.00
MAVI40.5944.1151.1054.6261.6165.1372.1256.35
MEGAP6.206.837.388.018.569.199.747.97
MEPET1.421.731.882.192.342.652.802.11
MERCN6.857.938.369.449.8710.9511.389.11
MERIT-3.556.3410.1620.0523.8633.7637.5717.01
MERKO3.324.114.515.305.706.496.895.10
METRO1.251.401.541.691.831.982.121.68
METUR-1.402.163.797.358.9912.5414.186.39
MGROS27.7329.8630.9133.0434.0936.2237.2732.50
MIPAZ2.943.393.584.034.224.674.863.90
MMCAS4.925.616.116.807.307.998.496.70
MNDRS1.431.681.822.072.212.462.602.01
MPARK18.2319.6120.8522.2323.4724.8526.0922.16
MRGYO0.600.800.911.111.211.421.521.06
MRSHL190.30217.70230.10257.50269.90297.30309.70250.00
MSGYO3.814.134.304.624.795.115.284.54
MTRKS22.4526.7328.3532.6334.2538.5340.1531.30
MTRYO1.411.601.671.861.932.122.191.80
MZHLD13.7124.2330.9741.4948.2358.7565.4939.60
NATEN23.1628.6831.0036.5238.8444.3646.6834.92
NETAS14.7317.0218.1120.4021.4923.7824.8719.80
NIBAS8.019.1711.9413.1015.8717.0319.8013.90
NTGAZ4.485.996.568.078.6410.1510.727.60
NTHOL1.782.903.354.474.926.046.494.13
NUGYO8.9510.1311.4012.5813.8515.0316.3012.62
NUHCM27.5133.8836.0142.3844.5150.8853.0140.26
ODAS1.171.471.601.902.032.332.461.81
OLMK5.476.166.487.177.498.188.506.98
ORGE4.114.795.145.826.166.857.195.65
ORMA18.3222.8624.9229.4631.5236.0638.1228.22
OSMEN13.5117.7919.4523.7325.3929.6731.3322.42
OSTIM1.431.821.962.352.492.883.022.22
OTKAR203.45235.28253.15284.98302.85334.68352.55278.00
OYAKC5.666.156.406.897.147.637.886.77
OYAYO4.115.656.177.718.239.7710.297.20
OYLUM2.763.313.664.214.565.115.464.11
OYYAT15.5018.0021.3423.8427.1829.6833.0224.26
OZBAL1.294.2910.1013.1018.9121.9127.7214.50
OZGYO1.061.281.361.581.661.881.961.51
OZKGY3.193.513.643.964.094.414.543.86
OZRDN5.116.668.6110.1612.1113.6615.6110.36
PAGYO5.425.725.906.206.386.686.866.14
PAMEL23.2626.2331.7434.7140.2243.1948.7035.98
PAPIL10.8012.2513.7615.2116.7218.1719.6815.24
PARSN18.7923.2025.1329.5431.4735.8837.8128.30
PEGYO0.791.021.101.331.411.641.721.25
PEKGY0.850.910.951.011.051.111.151.00
PENGD1.852.402.643.193.433.984.223.03
PENTA26.4729.0830.2932.9034.1136.7237.9332.20
PETKM3.434.334.635.535.836.737.035.23
PETUN13.5415.3916.1017.9518.6620.5121.2217.38
PGSUS50.0059.9364.7074.6379.4089.3394.1072.05
PINSU5.526.166.557.197.588.228.617.06
PKART11.8712.4913.8514.4715.8316.4517.8114.84
PKENT1,366.701,821.452,179.502,634.252,992.303,447.053,805.102,585.90
PNSUT14.1715.6816.3317.8418.4920.0020.6517.41
POLHO2.122.372.482.732.843.093.202.66
POLTK237.80265.05318.40345.65399.00426.25479.60358.70
PRKAB7.789.6910.4612.3713.1415.0515.8211.80
PRKME3.634.124.364.855.095.585.824.72
PRZMA3.293.743.914.364.534.985.154.22
PSDTC15.4818.4719.7622.7524.0427.0328.3221.90
QNBFB27.8132.9336.9542.0746.0951.2155.2341.52
QNBFL59.3571.6877.3589.6895.35107.68113.3586.35
QUAGR16.6320.0723.0126.4529.3932.8335.7726.20
RALYH2.802.973.203.373.603.774.003.40
RAYSG6.647.728.9910.0711.3412.4213.6910.16
RHEAG1.121.461.631.972.142.482.651.88
RODRG8.4411.1114.5517.2220.6623.3326.7717.60
ROYAL2.913.063.183.333.453.603.723.31
RTALB11.4614.7817.5820.9023.7027.0229.8220.64
RYGYO3.103.373.734.004.364.634.994.04
RYSAS2.503.013.514.024.525.035.534.01
SAFKR4.855.906.487.538.119.169.747.29
SAHOL7.748.298.519.069.289.8310.058.89
SAMAT0.832.583.265.015.697.448.124.47
SANEL2.893.254.054.415.215.576.374.63
SANFM10.1511.4815.0516.3819.9521.2824.8517.50
SANKO7.098.308.749.9510.3911.6012.049.56
SARKY7.239.5910.5612.9213.8916.2517.2212.22
SASA13.1420.0722.5029.4331.8638.7941.2227.18
SAYAS11.1617.0119.7225.5728.2834.1336.8424.00
SEKFK3.784.775.196.186.607.598.015.89
SEKUR9.9714.9916.9121.9323.8528.8730.7920.38
SELEC6.137.167.528.558.919.9410.308.21
SELGD3.013.354.264.605.515.856.764.88
SELVA2.823.093.914.185.005.276.094.45
SERVE11.2712.3913.7614.8816.2517.3718.7415.00
SEYKM10.0611.1713.0514.1616.0517.1519.0414.55
SILVR3.464.174.495.205.526.236.555.00
SISE6.647.127.317.797.988.468.657.64
SKBNK0.880.961.001.081.121.201.241.06
SKTAS2.523.293.594.364.665.435.734.12
SMART4.494.865.135.505.776.146.415.45
SNGYO2.583.013.634.064.685.115.734.15
SNKRN16.2521.5323.3528.6330.4535.7337.5526.90
SNPAM7.2310.1111.2214.1015.2118.0919.2013.21
SODSN10.0215.0417.2622.2824.5029.5231.7420.88
SOKM9.8210.2711.1011.5512.3812.8313.6611.74
SONME27.2631.2334.0638.0340.8644.8347.6637.46
SRVGY44.6858.6967.9381.9491.18105.19114.4379.55
SUMAS39.6347.0653.8861.3168.1375.5682.3861.00
TACTR11.7217.2424.9630.4838.2043.7251.4431.58
TATGD6.507.237.598.328.689.419.778.13
TAVHL16.1319.7421.1924.8026.2529.8631.3123.72
TBORG14.0615.2316.0917.2618.1219.2920.1517.10
TCELL14.0614.9115.4216.2716.7817.6318.1416.10
TDGYO5.085.966.367.247.648.528.927.00
TEKTU0.871.181.321.631.772.082.221.54
TGSAS8.549.8310.7812.0713.0214.3115.2611.90
THYAO10.6411.8712.4613.6914.2815.5116.1013.37
TIRE4.015.035.426.446.837.858.246.12
TKFEN13.1913.9114.2114.9315.2315.9516.2514.72
TKNSA4.575.475.806.707.037.938.266.41
TKURU-7.6547.98160.05215.68327.75383.38495.45243.90
TLMAN17.6723.7426.2532.3234.8340.9043.4130.54
TMPOL9.3611.6413.0215.3016.6818.9620.3414.85
TMSN13.2414.8516.1717.7819.1020.7122.0317.63
TOASO24.7126.7227.9329.9431.1533.1634.3729.54
TRCAS1.672.522.823.673.974.825.123.39
TRGYO1.732.282.483.033.233.783.982.85
TRILC11.7520.7723.7732.7935.7944.8147.8129.78
TSGYO0.751.752.213.213.674.675.132.94
TSKB1.001.121.191.311.381.501.571.28
TSPOR2.072.272.442.642.813.013.182.62
TTKOM5.586.096.296.807.007.517.716.64
TTRAK141.15154.33159.85173.03178.55191.73197.25169.20
TUCLK6.648.4210.1211.9013.6015.3817.0811.86
TUKAS5.766.186.476.897.187.607.896.82
TUPRS77.8886.0689.1397.31100.38108.56111.6394.75
TUREX5.617.127.709.219.7911.3011.888.74
TURGG84.05103.83111.35131.13138.65158.43165.95125.00
TURSG3.704.204.384.885.065.565.744.72
UFUK9.1810.6412.9214.3816.6618.1220.4014.79
ULAS3.133.613.794.274.454.935.114.12
ULKER17.7419.1719.7421.1721.7423.1723.7420.74
ULUSE48.8851.9953.5356.6458.1861.2962.8355.85
ULUUN3.153.844.214.905.275.966.334.74
UMPAS0.811.001.201.391.591.781.981.39
UNLU1.383.073.665.355.947.638.224.80
USAK1.061.441.591.972.122.502.651.85
UTPYA7.0013.9016.2023.1025.4032.3034.6020.80
UZERB16.7026.8530.2540.4043.8053.9557.3537.02
VAKBN2.993.253.333.593.673.934.013.50
VAKFN1.344.597.4510.7013.5616.8119.6710.50
VAKKO5.808.3510.2612.8114.7217.2719.1812.49
VANGD2.893.824.535.466.177.107.815.35
VERTU10.9115.3717.6422.1024.3728.8331.1021.00
VERUS29.8037.6240.9648.7852.1259.9463.2846.54
VESBE34.9338.7041.7645.5448.6052.3755.4345.18
VESTL24.7226.6728.4430.3932.1634.1135.8830.30
VKFYO0.702.844.586.728.4610.6012.346.52
VKGYO1.021.221.301.501.581.781.861.44
VKING2.853.874.305.325.756.777.205.02
YAPRK14.0620.5128.1034.5542.1448.5956.1835.12
YATAS7.449.7511.1513.4614.8617.1718.5713.00
YAYLA2.312.923.373.984.435.045.493.90
YESIL-0.500.701.502.703.504.705.502.50
YGGYO12.2112.6613.3613.8114.5114.9615.6613.93
YGYO0.790.930.971.111.151.291.331.06
YKBNK1.882.002.072.192.262.382.452.16
YKSLN3.954.404.615.065.275.725.934.94
YONGA15.5118.0219.4922.0023.4725.9827.4521.48
YUNSA5.988.549.5312.0913.0815.6416.6311.30
YYAPI0.811.001.081.271.351.541.621.21
ZOREN1.291.551.651.912.012.272.371.83
ZRGYO1.481.541.561.621.641.701.721.60
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...