SON 10 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 31.12.2020 20:40
SEMBOLSON
31.12.2020
1 GÜN ÖNCE
30.12.2020
2 GÜN ÖNCE
29.12.2020
3 GÜN ÖNCE
28.12.2020
4 GÜN ÖNCE
25.12.2020
10 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-171,762154,816-987,097-625,060-26,974-2,527,97617.12
ADEL-6,131-6,485-888,05527,0861,213,522539,83934.94
ADESE-2,113,50214,020-2,766,722-201,620-979,903-5,897,0142.80
ADNAC-285,725-285,725-285,725-285,725-285,725-2,857,2502.09
AEFES-642,725-1,327,486-229,492-292,4861,389,0234,718,60923.18
AFYON-1,723,3601,447,956-1,346,8871,615,995-223,477-15,313,0915.11
AGHOL-2,275,949-727,084-2,522,05918,343-904,801-1,954,85126.42
AGYO13,091470,46596,291483,186166,172420,0442.52
AKBNK-5,302,20822,314,30011,868,89013,008,3102,235,502126,571,8086.93
AKCNS1,041,710-295,05990,619-3,135,663-901,051-6,383,59816.54
AKENR-6,584,536230,339-61,961-416,794-590,200-5,246,1392.21
AKFGY313,261-320,371946,236-456,339118,5281,230,3364.86
AKGRT-192,184-1,570,969325,022-814,296912,3211,352,9869.30
AKMGY-235,960-59,120-99,36242,251-134,013114,61664.80
AKSA2,185,4684,588,049-1,462,2203,883,4542,553,41313,124,40814.59
AKSEN5,559,457-3,794,1291,201,131-142,012-159,717-3,069,5027.44
AKSGY170,863-691,985763,67938,858-200,158-8,822,4363.53
AKSUE-48,489276,052-42,950-252,731165,743-476,58914.12
AKYHO89,277-38,117-320,115-791,538-53,231-1,699,5405.17
ALARK2,747,1972,655,387955,228-7,679,9422,629,747-10,461,9828.64
ALBRK889,8474,667,8432,707,820-3,528,2823,840,03723,565,1591.94
ALCAR629,989-969,92047,313-106,944-1,848,666-2,530,516364.90
ALCTL2,184,591-2,167,55882,982-895,1032,571,1345,955,07229.66
ALGYO3,200,5701,433,150-1,621,901-346,903142,580-2,798,00926.16
ALKA-245,715-219,761923,924-534,4591,043,4421,585,31714.00
ALKIM6,297,3454,138,445-1,219,112-6,782,092609,0564,084,64514.90
ALMAD11,435899,688-140,898-31,032-6,606519,1872.19
ANHYT1,301,270297,244230,099-6,348,607182,640-9,339,3038.67
ANSGR902,361834,628-852,560-525,343291,721640,8177.55
ARCLK-402,8421,623,437-621,193-3,009,8363,015,288-4,075,38430.40
ARENA-6,701579,182419,430-53,434134,954599,17334.40
ARMDA-109,23017,065109,555-19,950437,104132,99949.08
ARSAN80,548-691,290-113,120-230,548-186,866-1,919,1647.29
ARTI13,715-74,38913,155-48,939-77,803-156,6205.80
ASELS5,863,48825,400,990-15,900,560-2,184,521-3,899,8524,052,15118.25
ASLAN418,114418,114418,114418,114418,1144,181,14040.98
ASUZU-967,066-493,19219,027823,649966,241871,40218.00
ATAGY-132,325-118,98713,738-2,735-125,553-230,5765.51
ATEKS-303,889198,673-192,088-461,606-515,591-1,809,49731.76
ATLAS-113,397-85,047-158,146-313,140-73,946-876,7081.75
ATPET-23,766-23,766-23,766-23,766-23,766-237,6600.79
ATSYH1,560-1,94843,22859,832-24,224214,9715.56
AVGYO260,340-146,055-85,6401,771,507-95,4883,948,9494.06
AVHOL-277,5181,942,8302,345,965-133,633-12,8904,113,3316.00
AVISA1,371,111-2,862,956142,5201,455,062-86,5351,052,38518.35
AVOD-1,514,242-820,973-1,340,418-500,308-1,980,997-6,750,9317.74
AVTUR204,60148,828-119,788136,119-247,102-1,109,3943.20
AYCES27,74569,615-117,232-243,731-145,191-255,90449.96
AYEN503,59711,488260,37583,921-309,769-605,5955.41
AYES1,475-19,644-17,9959,87127,170-7,98211.40
AYGAZ178,442-1,255,617206,707-172,2767,797171,53114.65
BAGFS209,661-1,601,461-183,286682,314-325,818-2,369,04420.00
BAKAB-58,654-100,386-26,39033,686-45,126-154,58220.20
BALAT-2,886-21,768-4,097-20,538-1,389-96,6568.24
BANVT322,220778,772-68,975158,53593,3033,507,15052.00
BERA-757,2012,762,1225,632,05270,329-38,4348,033,71220.28
BEYAZ-116,209-13,906-1,613-102,880-130,140-373,15010.18
BFREN-187,565191,693-434,147683,11868,419-206,9111,245.00
BIMAS-7,392,63611,640,33021,669,1203,458,997-442,57910,771,90075.50
BIZIM-992,27086,594-1,126,173-899,128-1,500,115-4,169,65215.36
BJKAS-2,489,445-340,7592,813,121-6,673,329-700,522-4,052,0804.04
BLCYT115,432351,791-208,282-518,420-225,314-442,5876.64
BNTAS823,758-128,422-645,254408,83962,2491,386,6584.69
BOLUC954,510954,510954,510954,510954,5109,545,1005.63
BOSSA205,520-382,176-920,882814,000-138,412-1,580,09517.85
BOYP-2,250-2,250-2,250-2,250-2,250-22,50013.60
BRISA733,55582,2281,885,088-782,597-161,3662,017,61119.94
BRKO-43,383-7,838144,69880,75795,310966,1031.11
BRKSN-16,910165,112-120,264371,084-198,904522,4708.92
BRMEN-40,824602,000589,179775,468325,7522,118,1143.46
BRSAN601,339441,788-1,815,430-6,199,9121,566,959-17,060,81627.80
BRYAT-3,750,352-991,6951,332,251-594,192-656,1986,845,660456.90
BSOKE575,802-787,83370,0901,844,645-3,320,032-911,1502.44
BTCIM-55,337-672,67212,96360,046-674,111-1,176,8484.71
BUCIM635,261693,3842,179,1851,242,723-108,112872,40712.04
BURCE-4,072-60,455-197,551198,20995,502-44,21721.02
BURVA-32,818-202,098152,490-500,883-20,873-3,686,23149.66
CASA-4,362-293,267-89,120-137,975-906,000-7,971,550106.00
CCOLA-912,0183,204,541-88,539685,001-748,977-770,12365.80
CELHA127,76785,432128,60795,81963,800368,94921.42
CEMAS-308,505-512,881-45,470350,400-1,203,1402,285,4962.15
CEMTS1,787,887-1,813,072-1,933,019-316,0411,110,816-3,751,76015.94
CIMSA498,680-1,214,141226,408-1,259,042-2,289,686-6,900,26717.80
CLEBI2,437,8145,455,5181,212,760-298,394717,9245,632,909184.90
CMBTN-135,750162,1913,863,412-554,163104,5053,331,985296.50
CMENT200,645203,424-186,975-191,907-16,593-414,44336.16
CRDFA-383,584422,244-347,412-122,622-656,578728,7235.87
CRFSA-61,118,030-7,738,135-1,836,251-1,605,453-1,202,433-80,345,39471.80
CUSAN278,877-521,84268,096-289,912-398,909-2,169,2187.73
DAGHL59,70926,351106,015-165,363-142,74576,07812.90
DAGI-45,837-354,740269,760-639,814-301,241-4,845,3768.07
DARDL-119,58784,192274,263-190,713-480,620-1,814,39533.50
DENCM107,171107,171107,171107,171107,1711,071,7106.69
DENGE-214,754-100,24824,025-116,595-63,842-197,4805.48
DENIZ500,012500,012500,012500,012500,0125,000,12020.88
DERAS-53,4824,361358,143-752,410-319,734-565,1388.82
DERIM225,500-58,330143,779253,917838,0181,454,6629.74
DESA-56,221236,816132,612165,944492,2661,826,0259.74
DESPC59,961-9,218-178,049173,988-1,768,600622,65713.06
DEVA-714,991-2,862,923-29,467-41,424398,038-1,746,76924.14
DGATE1,898,519-285,756-189,61964,005-25,70554,79516.11
DGGYO-14,101-10,393-40,479-14,420-50,559-299,1308.17
DGKLB3,727,279381,243353,851-1,126,8371,210,3868,462,9572.75
DIRIT8,98016,15212,173-65,32039,8127,0683.73
DITAS-88,27579,475159,483-220,659109,211407,75132.68
DMSAS455,426-683,646-4,830,2653,522,795-712,338-2,019,9426.61
DOAS1,225,010-3,064,8743,474,578-1,761,995-765,309-3,267,83028.74
DOBUR89,85153,440-141,105-114,013-65,922-353,94822.44
DOCO-733,7563,345,9823,988,591-345,586780,1921,987,940630.00
DOGUB295,94545,717-35,87356,59822,838559,4274.38
DOHOL-7,662,832-8,145,44810,258,970-8,081,052851,836-9,978,2083.07
DOKTA72,257-102,65414,957-25,51112,202-540,33730.62
DURDO-47,89092,268235,935-107,454-682,032-309,42710.49
DYOBY629,6731,443-582,414394,328-45,966437,82011.36
DZGYO2,121,653-1,576,239152,119-400,752359,902939,0143.42
ECILC499,899358,801-1,204,5235,197,151-9,805,07019,457,1447.46
ECZYT-1,519,1461,380,185-24,108,2103,092,0506,207,964-26,941,07027.74
EDIP368,218-206,899-65,261-59,115344,0961,272,2983.32
EGCEY58,39358,39358,39358,39358,393583,9302.04
EGCYH-36,994-36,994-36,994-36,994-36,994-369,9401.27
EGCYO36,65036,65036,65036,65036,650366,5001.71
EGEEN592,258-3,833,738906,610-1,591,112-1,107,683-16,706,0351,770.10
EGGUB449,475-1,544,224-149,651702,509-708,5711,867,216145.20
EGPRO-68,118536,106956,000235,64671,838-283,20038.24
EGSER699,825-534,848894,634-122,729-349,065625,28710.29
EKGYO-6,191,044-4,674,0406,255,98218,849,350-1,913,17025,375,7202.14
EKIZ24,98323,33522,79517,19417,211-704,6877.13
EMKEL491,287-29,343334,529512,591-793,345777,4755.92
EMNIS23,378-62,871-83,25056,535-72,128-124,20136.84
ENJSA-3,031,971858,734-4,183,0762,392,511-287,9121,771,17312.51
ENKAI-1,449,417671,587-1,340,3041,512,277-262,516-9,357,2877.37
EPLAS207,144538,275-267,473-135,878-4,593-15,192,07833.30
ERBOS-46,830175,239-4,436-775,443-144,169-2,269,87141.00
EREGL-6,574,436-2,039,64814,622,430-1,831,658-234,928-37,420,38814.93
ERSU-18,350-692,049-449,943563,581223,175-485,3224.94
ESCOM-165,648-1,419,393478,042294,820-180,885-2,392,0956.57
ESEN273,731-1,259,232-582,820700,4421,112,236-551,51119.03
ETILR20,758-19,277-36,579-11,9977,203-76,0833.98
ETYAT-96,63069,073145,530-194,67633,018-12,2863.60
EUHOL-366,700-999,053242,432464,536182,426-855,7562.84
EUKYO-45,189-44,079-117,215-71,975-58,692-189,0243.85
EUYO-63,854-47,268-4,52179,543-120,572-367,4554.51
FENER931,9821,926,081-479,684-498,861174,1452,606,19329.56
FLAP-694,154-1,514,468212,051-110,337-956,716-4,527,7596.37
FMIZP290,137-115,322-3,043,157-1,029,619-454,160-8,455,750124.30
FONET2,242,5681,244,5731,706,411501,622780,0699,078,15913.03
FORMT16,637232,074344,982-819,86463,633284,7334.75
FRIGO-2,996140,706-38,399-103,652-295,959-298,03820.98
FROTO-14,907-1,963,615-5,664,441-444,269300,568-9,733,900126.00
GARAN12,712,00034,740,72010,138,1001,963,27611,725,050144,980,94610.37
GARFA-127,00572,333-71,084-251,889-109,952-469,57011.13
GEDIK-622,383-51,022117,759-593,590-380,204-257,49012.60
GEDZA-776,229-312,056-616,039-1,054,343-280,157-1,590,27826.80
GENTS12,790-30,471358,462489,700-731,235551,2395.94
GEREL783,70649,844-283,415-309,383255,0432,753,2106.14
GLBMD78,652-6,535-52,663-24,133-92,930-12,2006.01
GLRYH-506,11375,337-368,088-177,949-30,493-1,185,81310.87
GLYHO-299,617-2,182,5842,607,762-153,148-3,764,606-2,789,1674.68
GOLTS459,532-500,771133,675-200,046336,508-432,77241.26
GOODY4,050,823-1,126,380-684,158-283,653-346,3272,168,4268.36
GOZDE-4,637,245-91,988-1,116,032-1,084,558-1,028,932-21,319,5327.98
GRNYO-88,191-190,712352,109354,452-37,764-1,109,0283.23
GSDDE-182,851-40,62367,378412,529-247,431-2,150,3125.04
GSDHO-1,573,541430,395-3,299,0205,588,9361,352,106-528,9402.51
GSRAY2,401,487-6,248,624967,566-1,635,059-4,771,7303,512,9154.05
GUBRF-4,733,776-63,130,240-19,112,24051,749,48019,535,0902,718,08386.05
HALKB-6,851,5806,850,496-3,898,638-557,9785,830,0504,983,9645.56
HALKS-15,115-15,115-15,115-15,115-15,115-151,1503.43
HATEK-256,613105,514455,208106,844-57,81431,24313.95
HDFGS-491,306-82,852760,649930,54575,1045,210,4748.34
HEKTS-4,853,5567,638,692-3,661,4723,310,40441,0319,892,28719.07
HLGYO-4,258,782-4,390,454704,206207,7551,978,296-30,045,7153.21
HUBVC156,811-510,783172,093-754,544188,169-1,949,72518.20
HURGZ-780,988-345,040-59,380-2,054,5581,496,985-4,825,9612.10
ICBCT110,679-588,70436,724-32,52092,910-545,3256.50
IDEAS174,637-107,06515,951190,01148,062757,02113.46
IDGYO-929,328-25,223-88,13243,487-101,840-1,210,2316.80
IEYHO-401,426-257,900-1,473,687174,529-50,749-1,076,6421.14
IHEVA253,705-2,331,316-1,013,4592,815,319-9,260,718-23,973,5751.88
IHGZT-194,781-138,806257,989-1,115,199-478,918-902,1914.06
IHLAS883,3298,523,4621,338,7922,297,225-75,83415,658,7881.24
IHLGM-1,626,7357,775,301-67,3052,089,175-1,642,8632,064,8151.25
IHYAY-1,763,428-904,166484,732638,980-156,567647,4411.14
INDES2,994,976704,082594,258-785,25180,0326,500,48719.13
INFO-287,820291,201-120,274276,953-41,031-31,1516.45
INTEM7,737748,987807,275692,112121,0762,752,86439.90
INVEO-3,537,407-4,874,208106,40840,577552,706-13,864,45444.22
IPEKE915,781362,3933,051,049-3,142,5665,159,8961,026,68113.08
ISCTR-2,964,6041,054,2004,476,2403,014,7349,964,8287,868,2147.00
ISDMR833,3841,521,455-1,409,723523,8321,007,9255,564,80510.11
ISFIN-4,944,2045,349,150-2,751,245-1,489,474-1,320,64758,3933.86
ISGSY-686,571-843,100-259,924-196,788-27,271-3,499,58618.95
ISGYO22,937,3202,397,960-1,152,051-225,728-3,130,48026,916,2782.54
ISMEN710,2143,358,691-12,308,200-1,488,204209,669-10,123,08617.66
ISYAT3,659,799-1,051,476-295,893-1,820,8701,199,9602,635,6193.52
ITTFH386,795-1,654,934-413,015-478,473-151,059-4,465,1032.23
IZFAS63,13216,57917,209-6,158-6,406-67,3705.56
IZMDC77,855-981,6088,077-1,070,928764,309-947,92210.77
IZOCM317,548317,548317,548317,548317,5483,175,48020.12
IZTAR40,850-57,822-10,865-183,39391,655-1,359,58518.00
JANTS-381,107-1,230,4742,928,008151,026583,140-4,037,709331.70
KAPLM-4,10031,924116,84643,51298,147365,33333.80
KAREL-1,040,7012,831,946-617,668-904,085-161,349-6,199,17323.06
KARSN8,439,9902,587,414-5,879,382-2,092,65141,25710,859,1353.25
KARTN-491,2501,146,5479,870,1801,501,7833,686,270-20,104,64995.55
KATMR-267,680-598,877-246,746-617,658-860,210-1,774,0673.08
KCHOL7,471,850-922,4685,114,6802,787,514-2,423,0395,898,50721.12
KENT-707,02134,482-182,364-181,417-333,872-937,547355.60
KERVN-115,468181,214-46,80399,067290,189926,9591.26
KERVT741,416381,924-712,751-2,754,574-589,293-2,669,7536.58
KFEIN2,452,665-1,192,31643,5101,097,888487,197-323,92821.38
KLGYO854,26842,140-38,881-1,338,126-1,236,629-2,757,9842.51
KLMSN-172,724-210,304-438,4854,48343,838-2,391,72716.97
KLNMA-816,245-427,181-83,555-173,571-98,647-1,832,03231.06
KNFRT176,630-11,149-290,886-435,407822,902-908,49216.90
KONYA182,859-180,3251,530,483-439,033288,22997,2461,130.00
KORDS-660,768450,769-46,094172,940462,6992,684,95215.55
KOZAA4,971,787-2,434,1384,894,186-4,571,7428,206,55223,959,07315.49
KOZAL-3,112,0963,069,944-16,401,420-8,843,8201,054,496-17,319,77196.70
KRDMA-1,629,435-898,707-1,242,893824,572-262,6604,001,3555.95
KRDMB323,633453,2001,089,093-2,194,925-84,475-2,805,0245.27
KRDMD-7,527,3927,236,552-14,461,51021,457,49016,809,3801,078,8645.78
KRGYO78,498-175,859225,804-226,565-462-549,0715.80
KRONT3,701,3521,298,9382,114,564-304,673264,7198,122,28136.84
KRSTL378,97821,719-19,287-257,687101,8912,225,9183.92
KRTEK96,931360,578280,702128,7811,363702,1638.55
KSTUR6,4656,285,938-75,782-46,333-1,5886,118,519157.30
KUTPO486,047499,6982,187,214612,469-305,5985,876,26750.45
KUYAS436,112762,968-887,607-1,187,600-591,2262,216,7862.30
LIDFA456,337-79,280-295,305148,673210,172591,4923.41
LINK-234,72092,350-1,107,235277,689-951-684,07663.75
LKMNH-517,319113,451536,870211,207-118,5681,892,17910.87
LOGO-4,250,381-2,931,839-2,653,44079,225-965,192-8,497,618125.50
LUKSK-47,83341,839174,928120,292-78,982304,83728.90
MAALT-102,520247,271205,663-1,531,793251,180-3,332,489111.10
MAKTK-582,514777,486-397,453-133,649-42,2239,053,2543.41
MARKA37,136257,44974,801-175,673109,144226,0676.43
MARTI-106,097320,942-402,4631,266,261142,4852,270,5452.13
MAVI-377,553-228,021-622,2411,199,398-10,6561,523,19752.20
MEGAP-220,212-70,478-262,84166,29629,290-166,7927.66
MEMSA90,08190,08190,08190,08190,081900,8100.31
MEPET14,266172,843-65,921764,494-878,375121,8612.89
MERIT69,393-7,829-334,65427,69413,683-308,08183.70
MERKO562,4251,528,628192,872-2,258,800-3,189,933-23,930,9578.64
METAL20,32020,32020,32020,32020,320203,2001.39
METRO386,391-27,017262,687112,151341,444-1,609,8252.08
METUR-1,184,938173,2951,542,856975,5722,141,7194,004,71622.10
MGROS7,603,3874,080,4225,146,642-3,024,403282,90811,279,14442.80
MIPAZ175,374319,668-123,728-287,412152,947-192,6784.60
MMCAS-2,519-16,215-97,762-36,71413,750-185,8184.60
MNDRS220,528-720,239917,722205,373-325,114-659,9193.09
MPARK5,614,832-3,717,571-4,117,070-1,432,748308,7211,948,71119.87
MRGYO-265,366-887,161182,33923,738219,885-1,084,9492.75
MRSHL-90,323-44,38948,16228,483-27,866-1,282,269306.70
MSGYO-41,413-2,163,18938,565-590,891-338,220-7,523,6814.71
MTRYO105,54243,835-33,01924,81516,512-124,3432.33
MZHLD-20,091-108,360-26,598-34,381-27,541-326,06831.48
NATEN-2,038,9502,984,252135,282-292,647-553,825-1,044,16435.64
NETAS-2,600,6282,124,013280,446-5,633,555-944,403-735,97928.08
NIBAS3,582-2,025,643-5,354,015-856,865555,985-14,435,09552.00
NTHOL87,288-743,373837,1891,055,01967,739-5,265,4673.43
NUGYO58,768247,435-145,053134,314-114,223160,7427.29
NUHCM456,752-12,338,610-336,172832,001-63,100-13,461,04449.24
ODAS-14,483,8302,243,2723,242,6825,061,080-945,318-22,587,7023.90
OLMIP-584,60974,84970,232-177,243-1,401,481-8,016,00711.85
ORGE258,045219,659-322,490-775,161-138,742-581,3287.38
ORMA1,502148,008-37,033-66,00111,742-67,50714.72
OSMEN20,558-24,381-48,631-222,953-376,604-653,05831.00
OSTIM-104,636203,3111,298,441-1,203,263860,2191,493,5094.08
OTKAR-13,646,3406,256,562469,658-481,0201,841,938-29,076,285318.40
OYAKC6,641,1676,583,5021,440,292-4,034,1657,198,53617,200,6968.78
OYAYO2,749,216358,74723,896108,894-102,7823,351,1916.95
OYLUM39,099-265,155-402,722-50,252-143,985-411,6044.71
OZBAL597,474338,422-274,973-867,989-98,022-1,077,6916.55
OZGYO-464,8053,436626,1841,144,884-20,162-2,502,3832.22
OZKGY1,126,699-2,222,436-2,027,194606,14856,181-5,327,8745.10
OZRDN38,839193,044-15,389139,546-596,461510,7819.00
PAGYO-155,603145,579226,36257,360-440,092-1,746,5576.30
PAMEL-453,2249,713125,895-489,625-175,868-6,874,64021.32
PAPIL-5,491,554-1,171,225-4,494,488-570,207128,070-11,034,49922.76
PARSN224,842690,019624,139-1,305,127212,562732,27024.30
PEGYO111,237223,711-227,623387,969-112,665-862,0602.20
PEKGY-1,209,765-4,352,4467,143,9103,393,17269,507-1,071,2972.61
PENGD117,057-452,285-531,255480,221-769,099-1,402,9345.05
PETKM-38,719,560-13,552,70015,527,290-35,446,530-10,193,250-19,733,8464.98
PETUN-322,443-81,255-446,158-289,312709,696440,65023.28
PGSUS2,691,36010,096,3103,760,0541,998,7131,816,05721,244,79274.60
PINSU-171,1863,647-204,443325,16426,508598,6467.43
PKART263,009474,743781,073600,1031,906,8265,316,31214.45
PKENT96,267-126,5954,45014,25119,76656,201906.40
PNSUT-614,5843,290,03160,478789,412-182,1216,270,98623.08
POLHO-21,116,230-5,620,9871,939,384212,4701,319,640-21,932,5643.86
POLTK30,33410,49639,60333,278-55,613461,034408.00
PRKAB-241,557482,3451,761,906-80,493-158,660-431,96612.10
PRKME-265,6811,264,282-985,880443,0081,124,688183,7125.37
PRZMA-38,020-961,335303,229-242,030133,061-367,5815.48
PSDTC2,482,719-307,135-205,516-258,284589,3471,385,58219.71
QNBFB97,287-21,66887,595-19,03129,51327,83170.35
QNBFL79,678-20,366-74,94026,460-50,265-44,478125.30
RALYH303,360-256,62635,81945,042-26,19374,0744.44
RAYSG23,819-25,340-33,300-218,925247,082-15,042,79215.45
RHEAG-107,253-376,362-517,426-326,981-79,452-798,4173.72
RODRG-84,206142,733-24,56969,490-7,024238,21313.71
ROYAL-27,504-44,748-56,368-90,898-117,947-362,1643.44
RTALB-92,100-542,730343,135-140,5911,275,2431,713,66530.28
RYGYO140,294-309,889-362,228-703,695803,946-1,568,1505.45
RYSAS158,205-4,652,644207,70515,558530,634-621,9589.24
SAFKR-972,41680,429-748,817-555,347528,959-1,356,33310.88
SAHOL-767,7301,269,9886,685,440-5,022,0811,033,486-1,853,10911.46
SALIX2,9482,9482,9482,9482,94829,4809.97
SAMAT-245,389-210,919-32,238240,181-154,726-564,8868.77
SANEL-38,245-142,43852,6152,627-67,5948,820,5583.42
SANFM109,566-1,91324,369-24,22832,725143,96613.60
SANKO39,656-22,066247,993-22,44824,713265,1469.39
SARKY-137,195393,798-664,040-186,599770,299623,8578.84
SASA1,369,5715,580,736-2,728,157-1,366,2842,559,728-758,32820.22
SAYAS-91,027-229,933933,132205,59975,959865,8458.51
SEKFK-61,240182,896-116,348-524,9146,944-783,1596.40
SEKUR90,167-127,54068,4697,297-124,567194,63113.96
SELEC-2,728,662-388,279-3,221,083-7,8301,299,336-4,801,44913.65
SELGD95,79715,56167,26145,708135,620373,6944.98
SERVE97,172-10,571-55,126-17,811-22,01624,74116.00
SEYKM-367,369-7,576479,292-31,502154,5021,820,18334.50
SILVR-368,24335,584-859,597-109,521367,442-1,014,4928.60
SISE64,362,000-114,26412,868,95040,660,50024,224,540132,196,9507.31
SKBNK-360,5561,955,056-12,480,9208,542,964-3,751,898-43,534,4461.51
SKTAS-166,125-4,737,251-126,194-1,196,743-2,796,382-14,551,4355.09
SMART-14,992-60,868712,928-217,196220,2635,901,9228.86
SNGYO1,292,4771,262,163-390,192-3,921,42012,261-414,4044.18
SNKRN548,755-39,115-304,16756,149-344,221415,12126.26
SNPAM-1,30765,099-227,34230,622-111,71356,35224.00
SODSN-14,059-23,92837,55417,921-9,442-54,07227.08
SOKM-1,876,468-3,191,628-1,447,814-1,723,503654,152-1,010,56512.62
SONME-1,399,912-303,407618,804-1,621,942568,697-336,25770.20
SRVGY47,694115,251148,603195,350-767,594-95578.40
SUMAS-97,100-10,907225,172-110,369-127,533-136,11251.25
TACTR5,0919,2406,689-44,569-25,47012,94710.53
TATGD-879,883-530,398-385,797-524,188-1,599,451-755,26511.86
TAVHL4,068,187-3,866,2476,916,486-561,258-531,42412,451,22621.30
TBORG-644,405-64,124-1,160,734-147,910114,840-2,312,48018.07
TCELL-7,704,79212,194,470229,7482,920,96818,187,81048,173,72416.10
TDGYO-108,596128,732-33,566-188,959407,599-194,71812.57
TEKTU-1,078,860920,185-234,9967,763,938557,3207,573,5422.02
TGSAS622,536-2,205,350-958,755-164,74973,915-2,741,83712.71
THYAO-4,938,512-33,292,34045,421,140-24,102,430-1,619,04897,860,59812.91
TIRE28,207562,075-1,869,5892,114,8381,393,697-812,0527.60
TKFEN-6,238,514-1,501,688-72,974-5,166,454105,800-5,753,93216.59
TKNSA3,483,842-9,271,460-3,880,731-1,312,543-2,406,390-16,354,28512.78
TKURU-7,853-29,524-66,470-360,94331,559-285,669216.30
TLMAN-521,293225,376178,044-584,276-268,733-1,419,21032.12
TMPOL399,511146,938287,704-722,508332,780572,73111.50
TMSN1,153,941-2,584,249980,182-138,569105,125-9,406,91414.07
TOASO3,371,4952,766,3647,602,4549,210,857-1,857,81531,323,45933.92
TRCAS571,648239,149242,004-1,341,928-1,102,797-243,6794.85
TRGYO-559,077-876,092-1,080,876-284,1062,894,122-5,403,0263.90
TSGYO262,765-362,050135,794-420,175-312,3912,263,8155.75
TSKB-114,3441,945,7704,025,7008,309,4647,543,16611,169,4621.78
TSPOR-3,144,078-3,245,720-5,881,616-10,507,530-5,425,142-28,757,6252.44
TTKOM112,006671,156-3,304,288-10,065,1801,374,746-6,320,1438.54
TTRAK5,679,0831,007,343544,747176,945483,5312,417,014182.70
TUCLK-316,741-461,190220,348-202,094366,0921,005,5708.08
TUKAS-199,445870,505172,697-234,791-221,266-53,160,6679.69
TUPRS9,349,360-32,076,700-48,01223,211,4204,230,8007,325,408108.00
TURGG-1,139,369-425,447-2,142,2541,633,3971,367,866-695,548112.90
TURSG-947,3102,553,138-5,191,590-4,789,5961,075,35418,993,7696.60
UFUK-2,690-6,34610,762-3,635-1,10620,96613.40
ULAS-5,62571,935-62,563-68,36725,586-229,9544.24
ULKER-4,610,9521,087,221-1,539,763-2,609,3682,035,429-8,559,13623.14
ULUSE-86,604-141,485-150,63528,56723,303-249,46451.35
ULUUN-347,285-6,645-266,850815,334-550,7441,358,62411.50
UMPAS730,7932,808,438-38,199-80,614-22,27312,297,7752.61
UNYEC-23,431-23,431-23,431-23,431-23,431-234,3106.30
USAK-636,0872,032,593234,919-379,368-425,360-467,6342.34
UTPYA41,7602,904,634-147,980-5,4254,6972,102,56038.80
UZERB-45,35967,737-39,49168,774-53,757-238,67956.60
VAKBN-8,295,1765,432,2167,838,096-3,678,132-6,820,700-17,397,0004.71
VAKFN-163,159-2,128,302370,677-31,7661,599,2911,535,8224.26
VAKKO-490,895-15,629-421,370818,618-521,634-1,107,1956.52
VANGD217,442-6,839-120,766-102,85857,48530,8067.73
VERTU1,403,228-13,03757,361-791,348-861,912-271,35413.08
VERUS-51,584-177,972223,602-1,063,73143,808-4,026,68445.10
VESBE319,720-512,5532,330,8543,172,386-545,8816,895,83740.88
VESTL3,265,5816,890,261-7,037,080-11,313,3203,939,989-12,228,93421.06
VKFYO144,093-333,428159,402-144,040-157,102-1,216,9937.36
VKGYO-435,810-202,757-261,568369,734-142,6003,144,5283.62
VKING228,39728,864377,835449,43785,9471,043,9809.00
YAPRK44,32910,736-179,245185,075-131,519-1,413,40872.40
YATAS1,869,054423,368443,478184,082497,7435,390,67114.45
YAYLA-3,542,012-1,749,1763,061,7663,356,9991,840,7442,096,7214.40
YESIL28,169-134,404871,08489,166-16,310-2,249,48195.35
YGGYO-124,025-2,39513,038-460,741-37,040-1,123,45712.43
YGYO505,6701,662,353671,212-839,3021,667,354678,9931.38
YKBNK8,754,736-9,322,14818,495,0604,199,9382,234,736-13,004,9623.08
YKGYO218,465209,852261,676-16,451170,104140,7674.45
YKSLN834,226-25,497361,588408,179-510,6791,310,4157.55
YONGA-36,100-613,888-98,401-32,584-31,660-1,016,13130.00
YUNSA332,207940,3922,173,200543,084350,1321,588,09914.66
YYAPI3,178,033279,482-413,552-976,6822,446,8095,579,3521.84
ZOREN9,713,210-3,414,2741,882,3501,059,2883,202,34117,110,2282.77
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...