SON 10 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 11.01.2023 19:52
SEMBOLSON
11.01.2023
1 GÜN ÖNCE
10.01.2023
2 GÜN ÖNCE
09.01.2023
3 GÜN ÖNCE
06.01.2023
4 GÜN ÖNCE
05.01.2023
10 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-96,703-1,188,756221,81312,135-193,936-2,931,74370.35
ADEL370,3341,677,457148,194-1,820,2293,882,2374,988,425120.00
ADESE-1,557,8792,434,813-759,0346,595,4442,594,57115,978,6541.57
AEFES-9,091,224-1,132,220-11,755,2101,252,53619,882,270-22,505,97455.85
AFYON-346,561768,968-2,574,832-3,990,7111,879,149-7,593,7696.72
AGESA-2,349,817768,2202,269,817-1,271,3204,900,4849,287,41432.36
AGHOL-2,794,2971,206,4788,716,971-4,083,5705,307,74027,966,90789.60
AGYO369,575-635,686455,653339,823513,9345,423,0664.65
AHGAZ-3,118,96827,451,930-11,217,33018,461,37053,269,320-87,928,25288.85
AKBNK-20,346,620-103,386,000-97,247,620-72,555,520-36,946,110-497,064,52016.10
AKCNS-864,6091,555,753-3,592,834-488,642-200,992-14,210,91047.10
AKENR-1,112,492610,366-2,677,1002,247,431545,262-466,8804.02
AKFGY9,230,312-3,940,608-9,480,1361,664,6379,133,59611,015,4504.26
AKGRT846,3431,619,535-3,000,591-1,829,905-4,932,064-20,649,2333.30
AKMGY346,884416,662-153,145-101,106209,3051,716,74769.55
AKSA1,239,5997,135,062-8,290,802-16,689,4306,618,626-20,259,62972.10
AKSEN-1,565,4085,453,9064,642,4768,807,99619,494,50016,064,34037.38
AKSGY781,403283,983-542,530-3,617,8241,631,9445,048,7426.20
AKSUE232,909-64,336-509,535-521,347-507,4412,922,07937.98
AKYHO-1,896,912-1,631,884770,300281,784-72,497-4,351,1672.34
ALARK-12,071,290-21,320,5003,922,584-5,744,89225,983,540-48,004,99665.65
ALBRK-2,879,752-11,660,720-3,560,39213,576,17010,292,0601,802,7092.79
ALCAR-2,428104,3021,678,7511,338,109-515,8612,834,285559.00
ALCTL-27,366-311,5712,758,984-47,265498,8943,255,94676.20
ALFAS24,341,0503,653,0986,791,9556,267,920-3,188,90063,014,485260.00
ALGYO-2,749,258242,446-1,253,0122,333,035-196,214-15,291,91963.35
ALKA1,723,434-394,529408,0511,629,2861,114,5561,979,22929.20
ALKIM-1,538,478-1,039,2912,264,220-1,113,0416,335,749-801,06031.60
ALMAD477,630908,213-364,8521,465,479907,817593,8564.76
ANELE1,9351,375,911-421,268199,847778,03179,5213.37
ANGEN924,431-2,137,862-2,821,493-5,805,1831,319,356-13,373,09532.18
ANHYT-1,872,973-1,887,046883,2803,344,186-1,428,4035,857,12719.15
ANSGR-301,201990,520-779,9531,177,7721,883,4991,236,69317.78
ARASE312,018460,74214,430-1,283,837-19,86118,162,709171.90
ARCLK-49,702,080-39,380,690-132,320,800-131,162,200-48,136,400-304,617,92694.55
ARDYZ846,053-157,226-3,912,648640,358719,190-3,025,8778.37
ARENA-369,555-670,924569,707-268,0602,365,4491,133,11017.70
ARMDA832,6216,528,802444,318-594,083951,5678,169,656230.80
ARSAN744,865-2,043,586-3,340,777-245,749-48,209-5,024,7038.70
ARZUM-84,278-132,21068,989-851,238524,314-683,41921.52
ASELS-46,014,32025,403,220-246,649,80049,210,53087,794,530-170,709,78052.80
ASUZU3,578,5601,877,9653,369,599-244,6542,529,758-56,402,095157.90
ATAGY-98,316-68,32111,833198,129212,904601,6554.49
ATATP1,724,227573,063-856,5622,021,2952,988,6388,654,07523.18
ATEKS-133,448148,320467,134-355,988-105,221328,51686.20
ATLAS-3,092501,358-216,93190,155-175,311-3,7192.85
ATSYH-217,213415,679130,852-91,600140,4502,211,201104.00
AVGYO89,955-423,54296,139535,277-332,547156,4733.42
AVHOL-285,680664,386689,252-704,916791,9833,134,44512.50
AVOD-414,8101,204,238-2,191,5422,198,437818,3451,402,7402.78
AVTUR25,626137,684-80,39863,54898,840954,5092.92
AYCES166,050-187,693-729,056358,094-182,049-1,036,97896.60
AYDEM-949,3062,803,8024,004,581-4,876,8967,870,61413,469,49322.48
AYEN431,1701,466,3752,275,7411,197,834854,785-17,651,70432.00
AYES-54,375131,283191,809-4,912112,095403,94228.50
AYGAZ-324,490-1,387,414-2,009,662-32,890-1,877,619-8,238,19973.50
AZTEK298,430-49,422-90,742873,177-457,360-5,847,69721.88
BAGFS622,4212,951,5271,548,509300,330229,16913,455,74633.04
BAKAB-391,400453,363164,70472,369721,7801,196,91547.80
BALAT-60,316207,679-41,834-56,328-80,972-86,56124.00
BANVT34,463-169,581-232,410382,510413,126-1,282,88881.35
BARMA2,337,953-7,137,9481,146,9943,866,7553,419,153-5,036,28392.65
BASCM3,351-369,579-6,186-11,246-100,463-468,9873.99
BASGZ4,201,8062,273,23525,106-1,714,921-1,397,01217,075,84616.58
BAYRK47,591-446,175253,999239,9779,494-3,389,0139.38
BERA5,338,8354,379,948-1,422,758-827,620-2,670,318-3,113,98923.30
BEYAZ481,502-492,244441,6412,322,7761,990,1636,646,07819.10
BFREN3,417,793-6,670,218-8,606,762-13,524,4102,027,202-9,551,4024,205.10
BIMAS-15,508,22031,484,46094,858,270-30,549,280-26,016,13096,736,190124.40
BIOEN4,873,8731,088,1483,869,4965,485,4375,588,617-3,830,46016.07
BIZIM3,091,253-1,314,02455,9981,446,9313,077,1786,893,81130.10
BJKAS831,114-907,211-4,882,8961,122,048-1,860,452-2,484,1655.38
BLCYT-302,992586,155326,868-2,828,4561,951,7111,412,81914.70
BMSCH62,91857,962430,287-231,916414,693-517,77613.62
BMSTL-1,442,0051,015,8544,189,8993,563,135-126,16011,450,42140.06
BNTAS-355,395385,45348,171535,611-12,116-1,688,7526.03
BOBET3,592,698-6,668,707455,073395,2774,258,4696,713,50412.95
BOSSA174,349-128,047206,138222,440688,6021,213,56512.10
BRISA373,997163,951-2,504,117-3,694,9581,659,0434,607,27847.80
BRKO-108,910143,680176,77992,512199,857-26,5225.40
BRKSN-160,851-112,296-234,641-52,089-119,402-444,4109.00
BRKVY1,191,400-1,087,346456,957765,598-1,679,155-15,593,62326.56
BRLSM-2,769,946-1,555,621-231,6963,362,2182,405,041471,30210.68
BRMEN17,07497,60620,415-69,232-132,371-370,9292.17
BRSAN-516,41870,4231,023,6871,294,4063,582,796533,99466.00
BRYAT1,889,758-2,512,848-158,450-1,163,334-681,637-2,618,359905.90
BSOKE3,649,963-2,050,977577,149-1,324,0814,095,2738,073,2435.43
BTCIM-2,200,810-1,081,42194,5742,216,9342,752,8931,518,02836.20
BUCIM2,856,7143,721,837-378,6001,724,906556,60213,085,6375.21
BURCE328,83268,167-157,062321,427-1,168,583-47,74743.84
BURVA-23,69859,140-110,134264,126-1,960,443-403,25331.12
CANTE1,957,308-1,460,431-103,645-680,648737,02210,377,131117.20
CASA-74,720-95,363-40,43143,61244,245-282,797185.00
CCOLA2,648,0264,140,264-5,533,096-158,558-7,156,982-25,476,088180.30
CELHA-107,833282,85517,760-76,208251,074-1,088,72029.12
CEMAS314,906303,259-6,419,452-686,269-8,568,336-2,126,5321.98
CEMTS1,783,869-1,936,183-4,885,1101,593,5821,531,024-21,166,39249.66
CEOEM-1,115,598-1,863,26782,6192,122,4281,445,9141,745,03018.31
CIMSA-1,997,401576,451-2,844,8704,983,1628,273,2864,051,04180.80
CLEBI-3,861,835-87,500-6,500,856-1,205,017-487,410-23,890,394531.90
CMBTN-469,328517,587464,459-1,165,468-225,752-1,464,349415.00
CMENT-31,136-22,69835,875-23,79382,627-153,93858.05
CONSE-37,068830,834-349,7934,895,6783,534,519-3,580,8997.59
COSMO-170,749494,091-140,497-64,909-16,409272,977105.80
CRDFA59,097-342,565380,552137,416-1,555,810-738,2083.13
CRFSA-1,152,433170,978859,5651,683,0502,270,402-6,765,24260.00
CUSAN-2,103,353-1,381,815-1,699,812667,126-480,53837,86516.64
DAGHL77,022-361,919-271,794-34,138-26,761-1,628,8669.31
DAGI-27,214-8,769-172,84070,776260,7551,357,7385.58
DAPGM258,892-227,4191,054,329-1,105,2623,697,817-1,851,67357.10
DARDL1,984,448-578,396-1,396,9032,205,440844,734-5,170,0854.57
DENGE-2,034,173-335,705-383,8391,400,49070,628-5,757,3372.44
DERHL59,03349,105-326,014377,847196,656328,5165.84
DERIM282,494200,668-3,615,872293,949278,172699,4288.01
DESA1,319,895390,5301,9201,382,539758,7302,460,97453.80
DESPC187,908-42,134-76,42812,705505,096739,04117.05
DEVA1,531,974-837,190-340,417-105,3959,921,0444,878,50150.65
DGATE-174,657107,734-397,446209,819207,585-284,26415.13
DGGYO164,801-120,038-60,87687,699-115,633700,94814.30
DGNMO-2,232,904-574,5701,367,2753,681,064608,7471,626,0167.00
DIRIT107,958-156,59028,8265,08924,6326,7667.43
DITAS33,36912,485-293,594-430,857367,710-205,93631.12
DMSAS-1,193,333441,257-2,527,7471,281,499-833,526-5,545,8298.36
DNISI94,817-137,296-42,131517,068-72,130-620,1838.16
DOAS-6,950,480352,912-6,581,612-46,962,07011,242,6603,586,802150.60
DOBUR-153,166132,963288,66852,699148,262574,07956.55
DOCO4,166,0601,074,0301,912,6331,562,9172,132,97012,834,4781,766.10
DOGUB-1,687,5281,533,5331,948,914320,5831,496,6654,457,35711.25
DOHOL36,250,14041,154,880-1,638,712-6,448,120-1,942,224145,924,7449.40
DOKTA-117,636-315,139926,670-99,471348,271-1,717,26852.00
DURDO1,417,554628,3171,153,716333,152-430,00613,266,60243.66
DYOBY-1,698,041504,958-2,786,298-11,755,210-5,747,479-28,377,85121.24
DZGYO-817,659290,07260,890-791,009-691,665-4,576,6563.16
ECILC4,508,0422,453,780-8,062,5564,575,425-6,883,2283,108,58125.46
ECZYT2,311,208-2,191,6172,453,302803,71095,140-15,570,327136.40
EDATA-504,216-553,589-275,641482,603-374,924-4,412,24220.24
EDIP440,266-223,705-157,794344,9481,213,518-150,0659.71
EGEEN15,483,0006,805,112-6,618,91412,663,4203,105,51230,736,4195,312.00
EGEPO47,733-34,856131,26099,604-648,576-788,07715.00
EGGUB-960,747-15,974,230-12,269,0401,876,646-2,211,429-39,055,09190.00
EGPRO897,189-898,734-711,168-113,461-393,082-1,494,78350.40
EGSER1,594,072-258,6331,301,860515,5531,167,20011,031,27732.62
EKGYO-9,127,98457,126,910-53,543,16094,642,50066,411,140175,116,1968.08
EKIZ154,156116,42033,790-144,97015,638-412,75618.00
ELITE-957,1481,405,1191,682,437102,5941,868,9864,954,27136.82
EMKEL-2,057,900392,488-54,519802,988-465,349-2,503,3703.73
EMNIS7,65435,8497204,1866,30123,52544.98
ENJSA-4,538,77623,053,710-5,949,88020,111,140-47,507,950-58,414,11830.00
ENKAI-3,705,288-14,014,100-83,882,86048,658,14022,573,310-98,941,34829.84
ENSRI352,809-774,8781,308,542735,673252,8761,987,70825.90
EPLAS103,184-298,07433,680746,329445,2015,000,89734.92
ERBOS519,979-461,835-1,783,532-1,082,5364,338,2113,800,573150.80
ERCB-18,085,4603,158,472-7,110,036-12,106,6602,361,296-91,779,630142.00
EREGL-42,803,680-60,348,060-110,503,50040,709,630-478,398,500-1,722,550,13036.84
ERSU-111,385-183,436-495,718443,095-531,621-1,460,1695.00
ESCAR365,517-1,386,522-576,6092,507,8261,856,93211,767,90680.10
ESCOM388,9951,030,365-11,192-98,576-41,7733,746,66929.10
ESEN-23,443-261,3811,996,0453,064,1292,172,718-5,173,86864.70
ETILR110,105-26,866-283,756686,909508,1332,316,13512.86
ETYAT-80,348-144,548-187,481-229,915356,896-877,7794.76
EUHOL-646,083-1,822,6076,375,221-269,638825,237340,6082.02
EUKYO19,60489,924-39,018133,497856,484869,6244.25
EUREN-932,623552,1773,179,174-141,63539,852361,06410.36
EUYO-157,528170,093-140,957722,864439,4481,460,1464.17
EYGYO-6,831,57212,552,910-1,729,3216,782,852-32,605,710-15,729,05518.06
FADE374,590384,003-506,108857,812-216,1875,733,69210.55
FENER1,917,8804,945,9752,116,5641,720,158335,49218,885,94158.90
FLAP664,627-1,851,1661,651,768-2,554,5941,508,019-8,996,00912.18
FMIZP-1,445,360-1,116,770-776,764-6,174,2092,148,3522,252,936163.80
FONET201,040119,6691,421,692-44,264-634,4052,251,68113.87
FORMT403,270-774,489-586,872-52,771-904,507-928,0901.80
FRIGO860,3172,435,032353,434-601,089-265,2181,194,1287.02
FROTO30,305,46016,744,5106,873,296-14,199,840-2,599,95213,269,154458.50
GARAN-19,290,110-30,732,080-13,748,500-41,431,350-40,619,660-185,032,28423.88
GARFA103,78553,336530,745-109,59258,0481,224,79321.90
GEDIK729,005-195,181-407,230352,6201,343,695-2,476,5816.28
GEDZA65,681282,634162,955306,1151,171,6873,594,07230.00
GENIL3,560,7243,320,5812,143,497-783,292602,60714,988,96143.76
GENTS-1,178,315-457,365-590,6201,178,776689,4511,472,8015.87
GEREL-2,662,973106,2051,812,675898,109-620,6841,046,6817.78
GESAN-1,699,1863,483,732-6,047,174-664,844-14,328,6602,973,164181.50
GLBMD578,378-112,008-6,351122,319191,647-34,00010.88
GLCVY688,700-416,094210,901107,8401,519,6671,291,67526.92
GLRYH2,403,700874,418743,4513,568,199-15,480,500-4,338,3039.52
GLYHO2,150,4285,160,31416,832,84010,427,730-8,550,588-20,958,2849.82
GMTAS2,530,750-1,563,6202,491,3833,670,643179,6847,029,6056.48
GOLTS102,646777,001-1,631,412433,702-3,553,515-7,409,626100.90
GOODY3,253,5911,236,3164,625,162-82,885-339,84015,551,39318.77
GOZDE-968,028-19,703,730-1,163,11810,049,760-14,289,740-19,908,86221.06
GRNYO41,291-65,593-34,54626,9471,767-235,8753.93
GRSEL-1,116,610-168,262-155,780676,293892,135-1,118,47112.79
GSDDE-459,911-1,456,875-1,452,047271,044175,810-4,402,5516.84
GSDHO-279,091-68,595-1,002,065-1,670,126-1,993,094-16,363,5823.30
GSRAY-9,928,8521,775,5405,914,8121,463,4411,319,400-2,332,7608.09
GUBRF49,217,370-3,857,74451,376,780-5,640,944-25,414,19051,725,162256.10
GWIND5,242,4792,657,872-3,755,1454,972,692-2,377,07112,327,36918.39
GZNMI211,916279,461245,754306,3411,667,5062,225,09213.26
HALKB17,308,3403,887,3405,478,512-12,795,0404,907,0406,394,27610.14
HATEK-481,45981,893-687,494-72,005623,270-1,391,5819.54
HDFGS-860,195975,562-1,537,427-548,7792,781,489-11,159,3772.92
HEDEF-746,682-86,285-1,386,762-503,0121,006,363-5,616,22514.86
HEKTS-1,288,112-9,276,012-5,161,85021,376,010-6,721,89454,118,27632.56
HKTM-3,993,7444,821,451-241,372793,9732,274,9174,371,27067.10
HLGYO-4,613,5263,077,727-700,874-758,936-10,245,970-21,392,9054.58
HTTBT-46,789-99,5811,430,429307,355376,076682,08620.26
HUBVC159,878-1,928,423121,386607,234291,178-17,237,7015.38
HUNER779,8631,466,577-3,675,3933,786,7477,487,8236,488,4529.05
HURGZ317,9021,236,809694,047499,191-522,5923,934,1714.91
ICBCT713,908301,8421,140,407-404,1091,221,8372,308,2598.68
IDEAS-76,971552,273114,484-248,142-652,773-520,09833.94
IDGYO129,439-10,7599,589-190,052215,3485,4743.05
IEYHO-3,215,2292,510,041-2,462,1232,759,834-2,428,284-8,665,6611.66
IHAAS-362,2391,532,617635,739262,241-364,0233,546,84989.35
IHEVA-1,098,600-399,297722,4182,009,304-381,8372,361,4191.54
IHGZT-68,395-373,237354,56996,154285,83788,1451.21
IHLAS-946,869-2,432,3872,208,0852,042,948-918,513129,4540.87
IHLGM-2,033,932115,708647,4545,607,390-1,991,9824,136,6251.02
IHYAY-633,80456,319-702,8021,518,716-240,3823,495,8960.90
IMASM759,32786,4821,278,295-236,6341,564,8243,421,365260.00
INDES546,433-89,836-1,926,414-1,112,1186,839,5321,696,11118.00
INFO-1,295,9131,153,033-800,466-1,734,6724,846,535-5,826,0909.80
INTEM-258,00234,505-49,87019,183102,55058,16980.95
INVEO32,5001,334,494698,671-314,7652,584,0873,005,75323.50
INVES2,409,0013,587,987-476,107-1,232,6531,709,3167,764,11090.40
IPEKE-1,032,5963,465,1483,234,6561,774,5043,023,265-557,75532.60
ISATR000000355,021.20
ISBIR500,639-340,144269,3232,48567,859464,58287.80
ISBTR000-1,79004,16147,499.90
ISCTR-41,253,19013,015,9702,370,75235,455,55010,917,230-108,989,10810.48
ISDMR-3,482,348112,331-696,478-8,549,495-7,239,038-15,448,64430.28
ISFIN140,486-3,911,620-672,9053,549,454-1,019,775-4,153,3026.42
ISGSY-849,660253,118-601,56513,4621,420,3635,200,70113.15
ISGYO-1,040,3775,754,742-10,433,2505,587,772-6,605,82022,419,7099.71
ISKPL120,891744,874527,00350,649-1,048,202-158,1506.06
ISMEN-10,454,290-5,215,004-6,552,216-8,943,908549,123-32,414,35345.22
ISSEN5,344,1338,951,2492,264,7721,417,673-13,430,17016,661,11676.05
ISYAT509,525-283,001-454,890205,300-213,351-713,4404.55
ITTFH655,768128,605432,4831,274,713639,7292,988,8162.83
IZFAS-201,991189,655530,534-413,320147,3931,697,2384.41
IZINV5,729-235,935280,263113,80119,628-291,06220.30
IZMDC-382,466579,986394,5291,706,994-1,156,959-2,234,0324.72
JANTS2,026,461-691,8161,840,2283,407,5644,774,8799,202,146112.60
KAPLM37,366-908-94,697-363,654-188,611196,45198.95
KAREL1,897,298-6,111,567-232,3464,797,132-1,299,318-20,656,40516.93
KARSN2,861,9425,783,272-2,326,920-1,567,918-2,059,144-65,998,6789.70
KARTN732,077-1,123,278-691,601-147,7262,623,104-3,749,40281.00
KARYE187,2331,770,566-479,707-75,458922,1682,762,54624.66
KATMR1,076,907-2,785,878-4,903,4311,792,773-1,689,302-14,505,2792.09
KCAER-962,9272,251,5283,564,076204,7499,995,876-16,534,82916.36
KCHOL28,327,68014,522,770-143,644,70020,892,82010,826,660-33,146,69069.70
KENT-137,1389,114148,161-48,395-224,390-435,231190.10
KERVN-50,552-167,627-4,385-77,476-52,916-1,012,2070.83
KERVT509,031-464,886376,9571,903,6361,199,1952,685,26713.47
KFEIN-436,97923,7851,626,833260,026109,9393,049,62226.58
KGYO325,738-313,057-40,342-462,432304,837430,82427.84
KIMMR-163,6541,660,590357,011-347,712261,4041,095,2907.92
KLGYO-1,977,410-7,570,2563,758,330-2,226,376-930,670-15,204,5632.92
KLKIM-1,585,178-464,8272,270,1633,155,1976,730,5726,917,14339.40
KLMSN305,203181,428968,564744,0681,524,6853,428,05019.57
KLNMA-28,786181,319-118,097-22,414-92,221115,60913.80
KLRHO6,963,5763,583,543699,164673,5813,626,33716,810,36026.30
KLSYN-1,203,89678,3332,809,522-4,684,354-1,588,932-714,5703.07
KMPUR222,130-12,138,440-3,696,9254,262,4011,602,080-19,381,77097.15
KNFRT-881,19724,240-167,9181,523,701-2,331,661-562,22912.46
KONKA2,032,7641,838,645-617,009-6,193,350-1,334,702-8,077,35248.28
KONTR-1,781,8972,787,1584,100,4492,066,174-1,141,91217,345,166132.00
KONYA603,420-3,554,353-2,417,65858,085-12,158,08039,253,2673,043.50
KORDS-1,559,057226,057-8,811,898-3,401,09413,020,55021,154,23175.85
KOZAA7,333,0247,761,696-24,796,040-14,123,0602,141,19642,916,56443.20
KOZAL-11,911,060-86,826,020-11,177,010-62,594,1404,923,896-119,758,928518.80
KRDMA-4,558,018-7,609,818-16,929,92017,296,740-4,227,345-13,492,55115.80
KRDMB-2,404,566829,529-4,640,34011,966,410-6,468,070-11,276,19015.77
KRDMD35,097,90032,674,340-124,533,20028,807,010108,876,200172,786,80017.19
KRGYO154,152-110,50738,49972,212220,532-452,2257.46
KRONT-299,594-1,977,694-907,89717,458-84,964-7,136,52487.00
KRPLS344,591-767,941-2,233,89691,2871,216,615-5,407,4237.90
KRSTL334,325-356,385-521,879957,202-182,6363,566,8887.46
KRTEK82,612-345,666-69,255-148,112-129,760-1,436,46323.30
KRVGD1,551,088-2,202,351-5,268,008628,5177,028,5044,920,49724.18
KSTUR15,390-21,319-87,5157,188-5,451-109,120266.70
KTSKR4,478,519-2,189,792-883,0272,607,541991,42422,502,22958.00
KUTPO-633,975265,928276,3881,102,778917,3581,951,23350.00
KUVVA26,97594,328154,855-565,830336,874-186,02545.40
KUYAS2,464,402-572,6982,059,702-352,315-223,759-7,732,05120.88
KZBGY3,270,814-4,819,5592,490,8904,177,147286,946-5,687,00025.74
LIDER1,336,042509,836502,241832,2419,28110,051,81784.85
LIDFA-87,297-212,499161,464297,93670,726-4,849,4624.85
LINK-22,548-58,603223,29410,020800,3661,128,15147.40
LKMNH-309,840670,070-723,690655,5572,511,003-3,047,08626.84
LOGO4,291,7684,896,3244,360,048-186,042-209,81016,740,22059.45
LUKSK-195,391174,777-300,17263,824-374,955-1,331,29376.05
MAALT-711,229472,353-153,0951,233,325429,4973,592,883334.40
MAGEN1,219,989105,1691,538,413-1,297,5421,542,9144,246,48126.90
MAKIM8,052,36911,846,280-1,160,246810,881-111,30018,673,22925.48
MAKTK-4,406,971722,902-1,111,9822,391,395-1,661,057-3,968,3305.49
MANAS191,6491,058,769-27,395-3,889,3861,093,067-3,459,62343.24
MARKA205,875-89,450-175,767-156,89064,922113,8553.80
MARTI1,721,332-647,838-4,334,8662,226,714-890,260-5,221,0583.74
MAVI13,849,38013,224,880-686,564-6,538-4,603,17624,026,218111.00
MEDTR-1,295,520-1,457,591-1,364,051713,8041,133,238-9,950,91636.84
MEGAP574,923-189,094-18,6933,156,373-701,8232,687,6736.25
MEPET484,362-3,727,131-1,228,398-503,098-819,976-7,890,2084.80
MERCN-899,308-10,521297,493-675,0672,170,0831,644,09737.08
MERIT-235,232-155,07261,091-93,929371,280-779,25234.32
MERKO-240,139-881,354-170,2181,103,833234,202-4,054,5786.22
METRO-1,112,8021,365,038-1,477,106-174,077-3,017,285-3,059,1731.74
METUR-2,714-26,118-61,758891,562646,2831,587,5756.63
MGROS4,341,88451,43218,467,580-15,609,8501,915,636-25,276,322126.50
MIATK-635,344-4,847,8323,311,226-7,876,3145,469,4586,911,17197.70
MIPAZ-2,239,5101,326,969456,6771,539,5413,240,6462,247,11711.52
MMCAS99,201-13,459-37,53883,20559,983138,3565.43
MNDRS-4,451,526303,279-1,495,526-71,023-5,162,401-18,606,1886.48
MNDTR-372,141-377,115-2,124,3851,498,3791,781,314-865,55718.90
MOBTL-2,071,9732,536,956-1,151,718-1,611,324218,665432,6673.42
MPARK1,799,442431,571619,093-2,524,716-1,992,9609,965,06375.60
MRGYO-550,935-126,327-429,30188,019-2,801,522-9,694,8385.20
MRSHL-1,023,184-478,442173,365-164,404823,497-1,569,127398.50
MSGYO848,586-50,99714,323-559,750429,876-1,464,3685.98
MTRKS34,166146,143-278,261-2,953,326231,640-1,386,48637.30
MTRYO-2,817814-44,101-94012,854160,4293.25
MZHLD-203,666-951,06555,13171,787195,913-4,226,7769.13
NATEN-38,269603,798-837,579174,2263,831,475-3,492,819148.50
NETAS-435,2072,256,505-1,056,622-433,5451,979,3541,475,70031.66
NIBAS-1,268,332-1,151,940743,606-389,978-245,495-3,647,05115.70
NTGAZ-1,143,611220,3837,334,5141,980,9326,400,03612,444,06835.00
NTHOL2,175,064461,106-2,112,241-527,829-8,0245,053,40611.90
NUGYO198,5731,050,819557,2691,606,630-15,136-2,962,0646.55
NUHCM442,581893,236-605,689-428,341805,904-2,272,96497.50
OBASE12,906-631,506956,639334,117-830,558-1,498,86619.71
ODAS42,797,85022,453,260-2,711,548-9,462,89238,538,570171,622,3608.74
ONCSM30000330.92
ORCAY-156,362-307,3591,255,257409,707501,380-917,1897.10
ORGE1,215,7711,613,943217,091-274,2411,782,32513,777,96723.66
ORMA56,861-222,84018,970-43,495-112,920-517,56758.40
OSMEN-32,545267,224-76,091-214,217-244,478525,26050.50
OSTIM-368,994218,605-1,335,2841,352,274-2,625,034-5,437,8803.01
OTKAR3,158,006-1,952,458-5,456,584-3,833,450613,9673,377,296870.30
OTTO-8,391-5,90315,533-14,53513,705-189,35490.00
OYAKC21,968,3802,924,9641,307,4765,659,6242,214,98230,710,61618.08
OYAYO-13,491-508,53046,204147,468487,394-445,06210.82
OYLUM-1,906,7182,186,9962,072,216-5,817,805374,466-1,090,9444.14
OYYAT231,429-190,915-549,696227,5071,036,589695,83632.98
OZGYO-745,919-1,196,4262,490,876-1,302,9411,342,311-3,415,3754.53
OZKGY-3,540,371-1,618,951-12,388,290-2,821,057209,654-51,000,81514.17
OZRDN50,92763,31956,68047,249347,009747,28412.18
OZSUB466,672785,260-775,624-269,8221,273,431-2,284,46515.96
PAGYO228,13290,600-82,109-9,325-41,310341,89826.14
PAMEL138,76034,549344,317204,9931,260,9421,370,486231.30
PAPIL-101,099-1,690,977-943,276263,686304,198-2,482,29816.10
PARSN989,208-115,408-3,506,175742,778-3,854,677-8,587,75855.85
PCILT928,180-994,862-2,356,451656,273-1,554,452-5,992,81728.60
PEGYO985,382-137,922-50,269822,163-328,8453,399,5244.70
PEKGY782,621407,467-463,4621,027,1501,851,7925,427,0423.03
PENGD-298,463-315,712-1,394,326-432,2652,163,948-3,591,1027.03
PENTA235,923-71,406-825,944-1,865,602-251,105-6,652,85443.24
PETKM-94,534,83053,967,120-69,000,75028,202,21031,297,500-35,646,67816.67
PETUN70,407-28,872-320,634860,942593,5314,907,89457.00
PGSUS-34,339,02039,237,0201,699,00045,248,28060,370,420-181,138,344428.00
PINSU116,067-158,429-1,858,054-965,802-592,587-344,3125.97
PKART-47,412100,308-1,273,870-1,141,365-451,735-1,722,28521.82
PKENT746,034-1,453,0911,885,120-1,889,259706,246-5,739,545135.90
PLTUR150,8371,882,110-4,290,7301,309,219-1,439,683-33,445,22112.36
PNLSN909,516-446,284-491,0392,518,102582,10011,174,78832.90
PNSUT-121,382-136,925-1,011,368574,241-376,3004,869,88061.80
POLHO76,013800,674-110,8703,054,0231,378,2992,929,0409.78
POLTK744,610-1,952,380-3,982,4801,153,567-1,508,041-2,313,6831,737.60
PRDGS2,349,4301,391,560-1,688,69937,231-5,790,142-152,130,7496.99
PRKAB-675,166882,218-803,6921,343,452-632,167-2,865,84529.82
PRKME-665,909-294,3022,943,746-1,402,727-158,877-1,126,82820.00
PRZMA30,462157,55861,458196,66893,549583,3667.11
PSDTC-171,122-331,998-497,256127,599117,491-3,270,64229.78
PSGYO861,389-1,524,084-392,1381,430,6149,312,8906,568,6247.93
QNBFB6,415-42,94339,040-29,579-38,063-342,93846.00
QNBFL-10,089-162,15586,336-56,35859,5062,825106.40
QUAGR7,141,724-3,591,054-1,449,660-725,6406,452,72821,532,51066.00
RALYH-729,914-848,812530,972-2,567,924488,620-4,258,88029.70
RAYSG136,194-314,380-261,796250,049-127,445-194,95017.85
RHEAG58,280174,694-91,430-286,692421,687808,5963.57
RNPOL-1,104,878-295,186-67,038276,108371,982-1,496,74417.54
RODRG-290,878267,412216,814-125,52745,414658,02629.34
ROYAL28,54828,54828,54828,54828,548285,4806.80
RTALB730,793-471,250810,850-815,586268,8662,696,54910.42
RUBNS732,047740,740-1,394,867-250,8143,169,895142,02823.50
RYGYO1,487,923-3,320,131-6,971,8111,357,266-1,023,727-18,154,47210.62
RYSAS1,612-314,187-195,615730,782-329,9585,036,54219.46
SAFKR-449,223-293,019437,966-553,156-346,060-1,278,30114.00
SAHOL11,475,98015,103,30025,660,42035,825,470-66,317,780102,137,95038.38
SAMAT483,072-2,368,137569,5502,213,71735,5591,125,03619.66
SANEL151,042405,391-914,849142,281376,195-2,245,44820.66
SANFM111,458-105,216557,930404,642270,8763,115,52917.54
SANKO-66,208-27,255-39,263244,670568,096-518,12421.62
SARKY127,1421,092,337-813,775692,852-168,984-2,917,58226.36
SASA-3,663,856-23,236,350-22,033,610-13,706,380-6,882,332-93,642,338102.70
SAYAS-613,39679,3544,473,505153,3862,307,20117,633,10635.40
SDTTR680,365500,117368,887457,986177,5792,287,43956.65
SEGYO1,278,8321,306,170-5,393,970-2,087,881-2,261,588-21,101,6522.05
SEKFK-800,803-93,257-821,37667,123744,388-1,586,9869.50
SEKUR-733,472-118,427607,055-263,531137,859-9,058,91922.00
SELEC6,505,5426,723,032-5,682,5965,552,6143,516,88045,206,59735.20
SELGD-15,09225,10735,846-16,33316,497549,4225.80
SELVA210,583-297,932-952,7091,359,333-486,518-1,789,43210.68
SEYKM-501,994481,524-644,9371,527,8002,259,5513,878,7618.89
SILVR134,438-350,148-538,091393,684586,887-134,64014.10
SISE-72,420,640-507,120-37,464,43050,260,7505,674,912138,208,34238.22
SKBNK-13,195,100-2,713,78214,667,9009,163,632-8,437,002-780,7542.55
SKTAS-587,777678,349-1,310,238-465,451-180,763-2,918,0404.58
SMART-551,074-1,879,6601,066,797125,367-567,344-820,6259.45
SMRTG4,702,356877,0273,339,360-3,743,3837,227,5457,541,32870.25
SNGYO546,0331,655,48187,70711,117,3302,896,76621,399,2713.02
SNICA-4,943,5896,049,602-4,385,2259,346,798453,098-6,744,65526.88
SNKRN188,077123,465-2,908,420-1,805,987-158,396-4,840,05929.90
SNPAM-27,34011,15527,8554,95920,857-22,78316.69
SODSN18,994-21,609-1,581-46,003-32,430-42,48630.20
SOKM-8,166,626-3,410,32615,186,10017,703,1205,361,22023,361,66525.04
SONME-272,336-25,106-468,310232,275-40,065-363,92833.78
SRVGY-2,321,401449,7121,313,820-4,391,824-1,770,310-23,023,307167.20
SUMAS-118,19319,357-45,625-27,75815,431-360,67599.90
SUNTK-8,4471,482,358-874,768-2,146,3372,796,9077,070,99742.64
SUWEN1,028,6211,128,747442,561-149,928-24,2884,937,09855.25
TATGD116,537342,532437,198-2,033,904371,007-426,47825.30
TAVHL-42,889,320-10,509,540-11,090,2208,052,852-4,575,85216,778,76076.30
TBORG-11,731-48,97857,942-62,149-152,513-838,39033.50
TCELL39,582,93023,470,620-126,880,400-35,386,160-9,967,792-248,176,70233.22
TDGYO-25,117-53,760-118,812-187,807439,233-787,08511.50
TEKTU-848,900-27,993-2,699,5203,536,271-1,255,719-1,641,5372.59
TERA-2,952,769-14,833,9203,042,26512,653,820415,3635,851,37925.86
TETMT-7,622106,152-263,648491,120-176,801-83,344259.00
TEZOL855,6371,607,654-2,230,6931,140,269734,276-11,659,78322.60
TGSAS-231,995-276,860-168,336-257,048-263,253-299,41817.00
THYAO-45,260,290-112,215,30093,481,92024,569,920-147,354,900216,542,060125.30
TKFEN-2,968,97613,907,080-15,159,160-16,663,700-9,696,520-16,333,46040.20
TKNSA-267,528-3,504,679-821,741791,8601,899,696-1,868,87322.06
TLMAN-1,177,873-50,292155,672506,014-394,280-829,17048.38
TMPOL-172,312472,32749,529713,614223,8731,221,35125.52
TMSN2,126,81078,985-1,691,918-1,528,976-1,457,323-3,561,75851.40
TOASO5,647,00811,799,630-413,064-5,191,14457,110,270126,578,634140.50
TRCAS58,312-156,984-427,1281,532,5805,677,77321,650,69616.94
TRGYO15,236,1805,914-4,224,745-4,552,774-3,380,537-19,453,08016.74
TRILC631,111-324,6681,092,2121,877,583-965,8916,245,75311.28
TSGYO-259,049-1,132,402-1,198,179585,582-52,117835,8804.54
TSKB-19,715,8902,913,3529,751,536228,464-1,444,780-13,607,4023.62
TSPOR-201,377-2,338,398-1,536,0491,536,83575,384-3,424,4073.96
TTKOM9,129,4243,250,288-128,448,20068,760,24023,005,980-51,428,51820.42
TTRAK2,798,958-1,227,242-3,048,678-22,729,360-16,404,400-106,539,144506.70
TUCLK53,534-352,1992,317,307508,546-173,4085,775,63131.56
TUKAS-1,032,060-286,318-10,921,520-7,788,92011,115,150-17,207,44819.54
TUPRS-12,125,760-60,877,260-19,185,0201,328,752-26,252,400-512,819,238473.00
TUREX704,183-2,663,447-574,347-440,3322,794,1043,268,44523.32
TURGG-335,400-98,052-204,085223,344-35,014-1,900,817258.00
TURSG-403,767-6,041,90858,656744,144-2,222,252-22,015,76610.15
UFUK5,75032,437-58,681-248,263172,917-119,30861.75
ULAS-28,148-98,760-55,60084,282-112,344-371,3549.75
ULKER15,585,380-5,446,9766,295,88412,107,3206,604,12850,457,45239.20
ULUFA854,670238,375-1,139,901-875,437-626,272-1,460,4727.86
ULUSE824,924560,705-303,979-191,902-1,581,936-5,397,839178.70
ULUUN-689,881-3,327,6883,949,916-2,248,440-4,429,1318,513,26333.64
UNLU-1,047,925-60,378567,42027,3343,364,0692,634,7438.37
USAK1,038,764-389,28771,357-267,18994,212-7,681,6243.35
UZERB-45,542-56,667-267,30947,47438,059-2,051,907175.10
VAKBN26,061,100-10,462,79027,231,970-11,032,65035,583,110158,108,5889.50
VAKFN-963,7881,420,756-584,9891,684,564-699,539-10,245,8863.72
VAKKO-136,574-24,247-4,962,008-192,6504,102,576-13,937,34946.70
VANGD123,287-9,008112,44840,90689,352297,0704.94
VBTYZ420,654-434,497-1,381,281923,9273,999,6563,569,67451.25
VERTU-122,547123,605-1,963,236-775,2742,778,086-8,525,52233.50
VERUS1,457,513305,184-8,843,627-1,639,2151,297,805-4,362,178110.00
VESBE-181,44012,280,610-6,076,7447,393,9807,244,38231,827,02412.71
VESTL-7,018,132-7,973,820-12,585,350-2,584,98029,034,03066,452,10459.70
VKFYO-256,983-78,383-423,068-128,498-88,658-14,3826.19
VKGYO3,338,785-3,768,639-3,852,058-439,478-2,203,044-32,594,9574.47
VKING-296,982-129,637189,960-225,720245,483-200,70029.98
YAPRK-112,084-14,764-95,28078,254169,962-429,07741.10
YATAS236,2851,161,1821,192,8541,461,1705,955,5956,806,79528.70
YAYLA-292,659411,78558,871674,244643,669-15,8835.24
YBTAS63,992070,000-70,201-146,004-433,67063,989.90
YEOTK1,109,883-3,658,531-15,326,520-562,4759,851,538-6,679,51560.35
YESIL-583,935763,013-1,424,616-9,449,9709,249,481-5,662,1214.69
YGGYO226,935-53,318197,007-219,538419,527-183,99334.90
YGYO-51,878-67,306257,164-490,0181,484,3482,000,9171.56
YKBNK-203,531,400-65,029,980-59,884,590-21,106,100-109,085,200-721,408,2408.59
YKSLN-305,880596,770707,728503,649655,6834,127,50811.15
YONGA-46,33139,386-22,61234,533-38,308-193,17932.88
YUNSA-631,926821,017-454,0861,976,196-5,433-2,526,80467.60
YYAPI-182,532-272,733338,075679,110542,6384,166,3772.28
YYLGD-4,096,6964,064,357-177,5336,256,6629,430,4163,741,87430.08
ZEDUR-4,7274,509215,401-239,372220,37227,69957.95
ZOREN2,342,278-8,284,6401,371,319-17,261,590-2,067,394-31,832,3795.31
ZRGYO-1,455,586541,266-474,692-352,0883,171,3611,619,3984.23
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...