SON 10 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.10.2021 19:03
SEMBOLSON
05.10.2021
1 GÜN ÖNCE
04.10.2021
2 GÜN ÖNCE
01.10.2021
3 GÜN ÖNCE
30.09.2021
4 GÜN ÖNCE
29.09.2021
10 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-244,424-11,179514,140-159,335-150,813-102,82015.87
ADEL114,313-15,35527,381-97,258175,046-298,60926.20
ADESE-190,639-683,971-443,129288,361141,960-4,669,6181.23
AEFES184,0473,107,290162,482-1,179,432-124,666-1,120,66621.50
AFYON-1,158,2991,008,99723,938-514,192-426,115-1,513,8233.38
AGESA18,96934,748105,192352,091-81,25929,39318.60
AGHOL847,624-1,148,329-882,810-803,386-466,488-2,505,44623.64
AGYO179,642809,680-442,286-680,225-373,688-2,054,9043.00
AKBNK-1,145,558-6,150,3582,584,798-12,375,000-13,386,230-96,519,6165.27
AKCNS741,1622,238,35948,301-374,148-165,8732,189,96114.89
AKENR499,657592,792-101,290-36,411123,199979,8101.83
AKFGY-174,678-132,486495,543-908,945171,715114,1574.80
AKGRT-217,79855,076-400,446-522,23819,6591,687,5746.99
AKMGY-7,399,37533,430-62,26726,444-1,088-7,364,41436.84
AKSA49,371-1,021,926-196,416-1,649,6441,451,509356,48419.80
AKSEN-3,471,710-5,182,764-13,333-2,810,062-870,474-20,430,85713.18
AKSGY196,716986,370-192,496-8,937-21,73732,3091.72
AKSUE-504,019-1,078,826-109,706-198,720-19,243-1,644,35711.35
AKYHO-49,2613,560-522,857496,249-408,651-525,7202.02
ALARK874,247-1,042,305-1,907,747-944,631-917,972-5,603,1248.56
ALBRK14,868,380-479,5981,916,896-565,9211,236,75832,655,4641.81
ALCAR-876,610700,468-28,619374,636-473,649-1,536,591289.90
ALCTL290,5771,476,26526,651-487,936-1,772,272-2,357,71124.26
ALGYO-199,265-385,630301,272309,387-409,252-2,637,05321.58
ALKA-243,978382,737211,060-286,464-159,595387,94114.39
ALKIM-598,747-1,561,8701,380,729641,1122,436,65914,013,13216.34
ALMAD672,606583,837475,58071,3772,7501,844,1112.16
ANELE-1,079,591298,091208,754143,474-167,205-1,727,0482.46
ANHYT-105,707659,351410,880-99,018-113,020649,07710.00
ANSGR3,226319,076116,406-159,51768,721-242,5676.17
ARCLK-21,763,4802,349,2604,325,1509,412,2209,325,97071,958,74632.48
ARDYZ-478,432-3,141,229-1,003,442-3,499,723-439,786-16,211,49244.00
ARENA-1,240,25051,898122,549155,35575,276-744,3589.60
ARMDA-13,518-38,917-5,52516,97932,677-109,43548.94
ARSAN-206,853363,200-395,823431,002149,772-1,737,4074.30
ARZUM-530,3361,238,389-2,196,960443,338-655,227-5,124,90718.14
ASELS-9,556,16210,949,6903,294,0849,215,6562,741,60217,585,84115.07
ASUZU-6,782-27,424-874,609922,6701,430,2761,718,41017.78
ATAGY-27,639-236,058-20,625621,829-95,178-118,1773.90
ATATP94,682-12,749-66,826-113,111-17,223657,42135.42
ATEKS-67,36952,174-22,568-22,9565,483-67,69930.44
ATLAS-31,41617,714-41,14625,490-26,361-73,3681.40
ATSYH-38,43529,927-66,32752,931-4,497,266562,5725.13
AVGYO70,058-170,137-152,834-125,08540,523-3,673,9561.90
AVHOL-138,951-1,247,370854,852-107,565-77,719-102,1846.61
AVOD15,645-896,896-130,142-61,601-60,299-1,524,3955.23
AVTUR83,607235,447-9,563104,037-215,848-221,7732.43
AYCES1,322-99,436-31,423-11,26513,961-216,87851.00
AYDEM51,827-898,340366,174-49,0781,131,9121,799,8217.05
AYEN150,5753,120,3701,099,421-1,710,402-869,6683,320,0764.89
AYES5,335-24,499-27,668-73,33726,447-126,04318.40
AYGAZ-427,6032,328,8781,337-443,9591,045,7474,106,42716.38
BAGFS118,522271,139267,612344,83244,2631,839,48722.30
BAKAB-212,221251,24633,552-64,337-16,955-435,10819.46
BALAT43,299-53,8834,581-62,4363,51224,3499.07
BANVT46,886-46,73563,189-9,09136,345169,81765.35
BASGZ-1,701,196864,561913,876720,587-220,381-3,138,40828.82
BAYRK515,762427,3721,847,736-1,040,8171,096,8304,573,0399.80
BERA-503,140-8,648,955140,249-174,8526,573,5628,858,74410.14
BEYAZ-40,60395,536-17,559-280,949402,167162,2679.01
BFREN-335,342-13,429-46,2616,112-100,288-1,801,409800.00
BIMAS-361,242-11,252,530-5,983,916-8,586,8923,558,888-44,503,88262.10
BIOEN-10,720,760-14,683,410-4,901,592-10,021,4305,635,814-16,534,13624.30
BIZIM1,123,628-3,526,0852,645,848-694,830-268,871-1,246,57212.88
BJKAS-77,281-1,195,692827,306-568,5792,822,394-13,477,4285.83
BLCYT-894,44352,321543,963272,108-102,967-708,94416.10
BMSCH7,73829,989362,960-389,750-310,633734,3508.04
BNTAS-1,237,055182,395-227,632-253,350-524,316-4,436,1153.31
BOBET53,102184,912443,935-4,099,0193,472,9288,298,2864.57
BOSSA-32,513-3,0167,374-37,685-122,874-320,28428.26
BRISA-458,705694,863-482,343847,1161,793,271-375,91921.84
BRKO-49,635-15,282-19,8169,34486,52821,9681.05
BRKSN-14,992-140,525-34,613-73,59044,865-220,4617.74
BRLSM-676,235-11,358-2,408,7091,834,320848,297-1,631,3789.47
BRMEN1,1302,9797,48014,578-29,89912,6742.26
BRSAN-37,355805,186440,950-346151,1741,496,73822.70
BRYAT-1,531,745859,178759,45456,396-344,796-6,914,873322.10
BSOKE-2,083,479-363,866401,910-1,734,569982,840331,2102.64
BTCIM1,565,3441,369,956597,398968,381-932,9493,938,62014.42
BUCIM535,620556,688-125,328731,791-196,6399,643,3343.61
BURCE-60,321-29,628-871,460102,432-1,109,583288,52522.06
BURVA12,807-105,869-9,7293,580120,118-409,28721.58
CANTE356,464-582,811589,6892,848,4312,201,5997,196,43914.01
CASA19,8488,32875,98414,715-39,5106,450,264130.30
CCOLA264,865250,543-1,308,3492,096,9272,666,3031,008,74084.30
CELHA346,01886,46341,754-142,529360,043926,3666.26
CEMAS1,638,324-1,239,236-508,021-305,530547,695-3,200,2891.14
CEMTS-645,460-15,143-115,058-353,439-1,049,851-1,896,37212.35
CEOEM-348,416-364,4931,118,480268,992-893,199-2,167,0458.48
CIMSA3,798,2921,104,8084,235,4152,730,950674,79314,650,89629.60
CLEBI315,418-209,725-587,098128,829-1,303,3761,485,271156.10
CMBTN55,44191,220-153,3199,277-90,726-569,055201.50
CMENT-12,1886,2961,151,875-12,941-2,0631,158,33526.94
CRDFA-4,196,5781,041,375-424,098753,872170,243-1,698,2794.76
CRFSA-350,000-1,119,052886,153-309,336173,867-703,32944.02
CUSAN-83,350932,72366,6324,031-140,807-810,7727.79
DAGHL-34,8871,708-27,411-148,064112,386-291,26012.16
DAGI36,614-3,587-269,216-41,96279,816-992,0883.31
DARDL-489,880-2,638,0481,573,715-29,641294,831-1,953,2612.60
DENGE-16,473196,635-171,54328,809-122,9965,193,6851.50
DERHL560,549-36,290-782,3911,014,196-156,8121,198,1254.96
DERIM52,629-48,395-3,695-199,38947,360-612,6499.70
DESA-228,246-277,867-674,01259,159-306,405-2,107,6028.28
DESPC-146,004930,017-368,531-1,129,108-1,208,901-9,966,4849.27
DEVA-712,363-527,506291,839-318,801404,034-844,85622.38
DGATE88,059-360,927206,175500,290540,501403,69213.47
DGGYO-207,271-178,490-138,758-3,597-277,465-438,8749.62
DGKLB-1,214,326-1,193,2871,929,93198,3831,101,418-411,1442.18
DIRIT4,4736,958-2,464-4,513-102,236-207,1334.96
DITAS-295,37017,824272,8519,395181,167-1,284,02716.61
DMSAS126,3841,45619,133-114,693-4,833-333,7046.61
DNISI-124,296133,28484,520-100,395-34,634-56,09510.91
DOAS1,663,393-1,067,052485,174-805,739-1,128,3267,725,59830.82
DOBUR373,559-123,57416,338134,452376,401489,35224.00
DOCO-284,9805,591,923805,1043,132,116-2,397,1157,124,065750.00
DOGUB64,127233,958299,047-660,676-341,668-1,786,5454.76
DOHOL5,219,35216,927,410-945,4369,560,864-10,982,60027,277,0442.61
DOKTA6,46732,424-42,635-12,827-2,282-3,579,12832.00
DURDO-187,902179,40121,452-41,573-125,987-501,27513.73
DYOBY-501,097370,837-856,0651,198,825-44,029309,0709.95
DZGYO-52,887-4,049156,329-251,505-230,425-5,900,0241.96
ECILC1,109,274-337,293-1,167,656-645,3782,809,428-1,690,2705.81
ECZYT526,662-475,352-1,104,894-53,0561,257,798-4,184,77036.74
EDATA-206,942319,610-5,443,2893,231,370-4,087,452-6,141,69710.54
EDIP191,031-180,016-118,470-400,021-333,417-2,925,2553.30
EGEEN-103,654-1,089,023-681,483-726,459-1,027,391-6,626,2791,134.30
EGEPO-105,816-715,729-730,914-61,611-46,224-3,811,8245.61
EGGUB105,674149,664-635,919-126,607165,9281,193,136167.20
EGPRO-32,442116,587106,308-54,4681,301-945,35826.68
EGSER1,012,157551,114458,180222,4131,544,6877,567,16414.04
EKGYO-3,709,53211,570,240-4,853,887-3,260,696-4,607,068-7,116,3701.78
EKIZ-903,957-48,263-3,492-2,864-12,867-6,830,7346.17
EMKEL-221,7081,003,357-108,011864,9141,078,3822,545,0332.62
EMNIS188,623-79,328-7,166-1,189-6,131134,67720.90
ENJSA119,531-1,563,650-1,122,429-2,006,788-3,212,181-9,572,26910.34
ENKAI605,930-1,010,710-6,883,765-13,596-1,399,309-3,395,69510.07
EPLAS-81,129177,506-98,582105,040-108,935841,52624.86
ERBOS1,262,238-1,162,765-1,711,644-1,872,818-828,580-5,386,18294.90
EREGL-15,583,020-29,519,080-7,415,188-15,237,770-34,617,460-159,767,67616.15
ERSU-522,961482,513480,200-76,346-841,921358,1604.63
ESCAR-337,299858,7917,808-237,128-116,5735,838,65322.30
ESCOM-100,82386,637295,212322,578-118,959-2,700,5865.31
ESEN1,159,156-1,003,044-1,674,984-3,572,46640,131-2,829,86729.76
ETILR-73,724-21,681-28,838-25,811-148,984-376,8645.00
ETYAT-27,777-45,14547,17526,69034,657-58,4173.40
EUHOL66,747-71,256-206,330145,143-148,410-782,4301.95
EUKYO-158,422-41,24777,51620,316-50,541-311,5675.51
EUYO76,45838,78194,425249,051254,916613,6803.21
FADE-674,230-222,7801,724,425149,357-136,060-409,5228.42
FENER-1,727,960-5,262,513-3,871,8805,408,256-481,902-2,293,99431.38
FLAP-32,781-233,511-333,618223,952350,928-1,292,4772.34
FMIZP18,681-66,025314,843-187,305-119,588-367,652101.30
FONET-108,432-85,829532,720136,688164,731-973,40512.01
FORMT-3,721,7894,988,776-119,524-2,463-613,408432,7251.32
FRIGO632,2642,977-599,95896,298366,640478,09122.74
FROTO-3,487,420-20,956,750-14,692,0609,792,288-1,605,584-34,275,525155.20
GARAN9,183,02433,589,62022,277,560-12,631,63058,735,810-21,985,3289.28
GARFA-408,170145,966460,726-100,87131,729-429,36115.20
GEDIK252,596-228,983-1,392,013543,1411,307,251-3,791,4186.87
GEDZA-607,046-83,57961,220-5,711,87522,576-6,586,69215.84
GENIL-2,022,5882,098,2802,329,8941,258,4711,761,48213,598,87313.90
GENTS-164,348433,603443,710-119,849-142,863-1,008,6512.99
GEREL-539,204304,508139,59491,620127,874-1,077,9845.28
GESAN6,228,0421,605,141-1,157,1765,218,008-292,01833,985,90124.76
GLBMD-67,285159,517-168,204-302,23030,424-292,0015.98
GLRYH-24,30552,999130,111-46,05184,562-110,5472.52
GLYHO-2,005,140-3,877,4531,079,171683,547-94,038-1,558,0022.00
GOLTS-418,084217,338-860,742-266,548-4,383,175-1,968,68136.94
GOODY-362,911-1,092,039-484,224-201,2851,622,482241,0217.63
GOZDE273,082728,110-206,479-682,784712,6791,804,5045.79
GRNYO-11,567-100,964-14,657-45,05512,254-87,3932.17
GSDDE-1,490,869218,7021,278,009209,842599,5341,918,5393.78
GSDHO1,558,326-272,384-426,1977,116,8211,522,92215,434,7922.58
GSRAY1,263,333-826,189-403,980134,450-687,713-1,720,7833.31
GUBRF-1,135,931-194,3671,378,160-4,533,3706,531,0892,004,54849.30
GWIND406,3909,171,142358,546720,7634,663,26917,683,5723.98
HALKB-817,393-164,7181,712,4712,497,0981,648,5147,601,2374.26
HATEK-5,884-25,519-85,855156,216151,466-65,53515.61
HDFGS676,119398,236-972,050-2,166,690659,5472,400,5712.64
HEKTS-912,1721,640,748404,9271,541,298-1,530,9613,931,6388.60
HLGYO-136,944-1,142,935-1,372,3472,712,73870,2532,450,7022.38
HUBVC-98,0102,852-56,69647,337168,294-686,7829.91
HURGZ-1,488,460-124,504751,251-238,2232,251,0394,201,7282.25
ICBCT245,576-477,9511,003,602-119,858-43,815536,1695.82
IDEAS-358,885-1,276,817973,617-928,930407,951637,59553.80
IDGYO-40,48125,561-26,135-678,94133,034-571,8432.12
IEYHO1,236,658-165,317517,469-1,405,154-56,4242,763,2271.03
IHEVA-23,885404,20419,860-928,5701,531,8691,175,0920.95
IHGZT348,298255,227-166,732-211,727-634,816-7,197,3600.90
IHLAS-54,07145,889-506,695-125,406174,879-433,5130.56
IHLGM-822,034426,060-173,524297,46083,090-1,315,8360.84
IHYAY-563,934559,809125,81559,146470,136348,8890.78
INDES1,734,668-19,26264,465-1,118,3981,312,9265,458,5096.39
INFO-44,590-410,491601,334631,667479,2462,109,8283.88
INTEM-113,525-113,298-313,910364,373-142,778-247,32833.60
INVEO-924,261523,757574,8111,149,840418,0005,064,42799.95
IPEKE999,254584,6001,610,133-1,878,222-480,3492,993,36211.67
ISCTR-96,83216,529,670-2,343,2121,599,6525,870,580-4,276,6185.15
ISDMR-2,125,825584,445-737,957-25,570-1,108,905-5,366,74311.13
ISFIN1,799,255-103,706-159,908-747,2861,161,3583,125,2873.01
ISGSY545,192-1,410,10677,918-438,524-804,6282,481,3758.15
ISGYO659,2842,264,505769,2661,968,379-284,69923,655,7912.10
ISKPL419,455649,46331,276151,6572,100,5631,047,8656.44
ISMEN72,236-974,516436,484-465,472-1,652,208-2,595,57613.32
ISYAT-12,194-98,978-67,89369,488129,533-1,318,9582.64
ITTFH-157,345-134,117-1,203,080201,060-237,553-2,568,4391.34
IZFAS-81,975-32,469-114,49939,750-55,54970,8546.04
IZMDC-660,785368,697777,0321,710,834745,895-505,8552.28
IZTAR-221,143265,600-423,579298,076131,012-341,49722.20
JANTS-563,140-582,610793,814369,552-601,672-2,940,10655.10
KAPLM-52,620-79,117117,499-627,87643,820-705,24023.24
KAREL1,690,576363,663-85,952266,423317,4865,035,4919.25
KARSN-285,535-2,755,900243,017-488,982-519,12412,121,3373.55
KARTN-208,442229,539111,386-912,975-148,847-3,132,48345.82
KARYE-6,882,574-2,629,46511,709,6602,580,193312,8571,078,73914.90
KATMR-738,334-719,502877,063595,63447,4131,006,4521.33
KCHOL8,614,578-8,965,4923,482,474-84,4964,187,24013,061,50822.56
KENT-158,655235,51421,001-15,111-77,322-96,788188.40
KERVN60,862263,64199,994122,54163,630262,8520.80
KERVT-537,878-785,133-562,569-848,717-90,697-3,548,8244.11
KFEIN329,279115,683361,497128,41433,116-2,601,25820.22
KGYO-761,333-29,946-353,041-419,375-82,661-3,986,0656.98
KIMMR69,199-3,176,3596,110,417-65,859-748,479-16,004,1273.29
KLGYO-200,799808,561962,664673,719-5,5516,118,2361.96
KLKIM776,488-1,245,4154,646,320700,958688,46712,129,91013.43
KLMSN285,728321,390-94,70311,628-86,76650,93010.01
KLNMA-16,175-36,615-6,074-93,07719,408-201,45921.00
KNFRT-356,824-178,671659,715-220,76313,990-769,8164.54
KONTR-261,084611,431-432,747-189,934-53,124309,21358.90
KONYA160,236-437,30838,649-144,061-444,792-1,737,771801.00
KORDS3,674,182-1,059,3181,368,351495,963887,8084,518,32525.22
KOZAA387,338-500,562-2,248,8742,785,471-7,243,393-18,104,88614.52
KOZAL4,260,613-4,234,849-2,093,050928,1289,618,0048,501,22794.20
KRDMA-741,426-1,586,974-277,596-530,734-1,204,818-9,970,2755.40
KRDMB-447,982-8,983-70,964-362,571-634,624-2,156,6115.43
KRDMD11,291,770-19,894,0101,284,02824,429,660-14,702,47025,665,2066.35
KRGYO377,233328,519-29,465-1,825341,845-1,233,8405.49
KRONT-530,4321,268,3191,4531,632,375-394,351595,61934.36
KRSTL531,78513,462107,546-309,102-183,747-715,1681.34
KRTEK329,163-144,147488,736168,113562,379204,5958.80
KRVGD124,142-199,255-291,583181,2521,685,3522,569,64212.02
KSTUR-2,1681,666-8,055-10,279-9,924-10,810169.90
KTSKR592,605371,509-483,573-544,452-16,126,920-29,462,27936.32
KUTPO-463,242154,7334,110,725-329,662-27,8463,710,34266.30
KUYAS-494,186-506,942-133,200-356,661-103,417-1,356,7012.45
KZBGY88,023-1,617,8352,844,9431,795,5043,113,3528,412,50028.00
LIDFA50,340-1,411,063-197,2151,176,419-655,221-1,079,3873.35
LINK13,183-22,344118,121-62,67817,722-59,00827.80
LKMNH14,63653,28794,945230,621384,29374,78111.15
LOGO-1,036,2391,229,1342,621,708-635,209-1,213,9246,712,94640.26
LUKSK-45,660509,007-32,385-18,236123,958287,78344.86
MAALT9,452-45,016-341,56389,225-69,330-322,506166.80
MAKTK-173,28218,791212,572169,570-114,997341,6962.80
MANAS-84,509364,520-838,264-2,168,8012,605,412614,19816.50
MAREN-544,6121,558,95611,931,19022,661,56035,607,0949.66
MARKA335,91032,22036,66414,892-26,640250,7484.69
MARTI-54,077617,996-323,764-20,452305,684814,5381.52
MAVI3,717,861-684,1291,211,1981,960,7852,271,38711,565,96266.75
MEDTR203,307272,244224,6373,212-998,612-1,243,58534.88
MEGAP-47,90532,908207,856-57,857-182,311-175,9424.93
MEPET-26,98871,057-32,042210,682121,654777,7502.61
MERCN-805,953-225,9831,210,907-101,948-967,422-1,626,17510.13
MERIT7,182-22,283-13,727-9,782-34,042-54,12514.40
MERKO-198,572-804,029-190,529-126,930-895,375-4,090,0444.75
METRO-320,790-81,9442,525,792-313,81527,9001,515,8121.37
METUR-489,405-322,181685,726112,649124,857-585,4553.16
MGROS752,374867,9922,109,589-764,400441,9525,013,40231.96
MIPAZ-93,542-86,289611,0081,312,912-268,142850,1844.03
MMCAS40,80361,530-253-15,868-21,390-1,407,9645.90
MNDRS-37,38340,640462,613411,629-77,111-1,184,6282.08
MPARK-387,166-525,896-474,375785,5631,267,0312,005,71326.30
MRGYO-235,034453,866143,083-87,345142,6472,426,4470.96
MRSHL-230,301-114,060-225,06570,526142,489-382,024255.90
MSGYO-95,875280,704-17,894-100,676-233,764-1,214,6274.62
MTRKS-434,855-252,043-218,504339,87984,518-4,572,74132.74
MTRYO18,6474,04813,215-33,209-52,396-167,1901.80
MZHLD-16,1635,364-4,00422,21038,04346,67131.24
NATEN-2,679,037767,615-141,167-547,189-634,513-6,186,36433.88
NETAS-230,732381,260-415,438429,829162,064-189,23416.89
NIBAS-1,437,864-3,166,56516,643117,807-101,040-11,959,4667.93
NTGAZ690,555-427,800-134,989372,629-383,817-1,010,3277.42
NTHOL-722,721-4,747,357-4,070,7833,634,834-1,559,0091,996,2644.61
NUGYO200,472838,658-281,430530,012533,862-3,698,14411.30
NUHCM-584,0071,332,137-176,815538,539-1,036,0601,187,51734.14
ODAS1,527,26815,826,8803,605,1085,206,762-1,597,20629,338,1991.44
OLMK17,844-46,82272,102-381,065-12,474-433,0056.45
ORCAY155,829-994,865-985,871240,620-1,154,602-5,091,02117.07
ORGE-509,838438,595-849,130-360,524-398,076-3,497,7456.06
ORMA36,67423,424-4,522-10,746-10,545-136,61628.20
OSMEN-32,349-76,4326,657186,820-12,408-1,631,17224.80
OSTIM-389,04534,381276,89564,192175,170-273,0451.83
OTKAR1,574,246856,361-2,460,704681,3564,024,0769,166,056319.50
OYAKC287,884-531,459-449,725-3,181,966399,1922,557,2056.56
OYAYO-491,819336,91944,40073,0309,442107,2576.65
OYLUM-186,563-648,3481,018,755-476,400-270,099-764,0587.84
OYYAT-5,523,002-8,745,716-445,221-2,062,884157,513-16,718,11830.10
OZBAL460,256459,815-697,446-480,808-1,443,739-2,627,14813.80
OZGYO543,6941,240,707299,729-473,497-293,0221,607,0811.53
OZKGY197,173561,017810,993576,989-536,342282,7244.63
OZRDN3,036-217,103-12,671-55,339-62,000-572,4557.93
PAGYO-31,577-493,141312,578519,162-129,63851,4426.79
PAMEL-201,628-250,420114,923323,24974,7891,470,03750.95
PAPIL-31,788401,257-294,173182,307187,595-189,22612.62
PARSN-840,4931,312,177196,148-35,518-285,541817,19427.58
PEGYO18,762-307,548-36,999772,949129,4211,098,0111.42
PEKGY-1,069,556-104,883-522,281-549,239-2,602,2184,378,0180.95
PENGD-996,768-1,363,593-374,246227,211468,777-1,312,5253.08
PENTA381,551950,768649,515-522,3152,294,3789,297,103178.40
PETKM-4,476,72423,541-2,822,10417,538,260-10,877,78041,559,3256.66
PETUN-421,093306,998-16,511-86,336-257,027-828,01815.82
PGSUS2,825,116-2,021,8842,164,4992,582,504-4,128,57359,969,33677.15
PINSU-193,362-63,531-104,21633,748-45,332-871,1777.07
PKART-225,623404,623-171,64786,703-1,412,921-1,469,11020.88
PKENT-592,77861,4478,242142,439281,470-2,457,7802,928.60
PNSUT-201,094-220,35979,370245,980-416,607-1,166,00515.78
POLHO-103,460-973,820900,026-268,869813,547-346,3222.67
POLTK-270,39474,237-20,372-53,9253,193-189,094319.00
PRKAB1,024,102-2,056,6641,133,436-9,582-3,816,850-7,354,94817.25
PRKME315,302424,411147,107-110,309-142,053-1,223,9944.56
PRZMA14,364-207,789-105,404-79,828-33,233-657,2593.80
PSDTC73,414-111,399-110,0654,167,813-266,5093,342,79722.64
QNBFB-2,395-5,082-23,30014,493-14,990-57,64936.28
QNBFL-4,135,50812,0096,5483,602-6,579-4,103,74268.75
QUAGR-901,726-1,850,491-860,3021,514,932398,6724,487,60712.24
RALYH-564,444-409,004-22,361-85,015966,990-154,2284.51
RAYSG104,62542,16013,556-26,778-1,771128,7759.58
RHEAG87,146-63,49085,60019,506-7,734169,0061.93
RODRG19,4887,1808,044-4,5866,16317,52013.29
ROYAL-6,232-6,230-16,122-7,714-19,589-202,4683.00
RTALB77,00994,477589,053221,103-1,7742,732,83521.86
RYGYO-549,803143,400-221,873129,702218,430-1,814,9092.70
RYSAS-560,036-417,279-130,903315,339-1,141,020-3,302,4944.90
SAFKR-253,348-500,539-285,762-1,032,455-738,148-3,205,5937.18
SAHOL9,397,112941,8104,009,140-11,893,860-4,918,016-26,785,5229.73
SAMAT-121,512187,667-171,74599,183-65,450-531,4004.02
SANEL84,21251,12712,855-120,408-132,895-8,885,9714.97
SANFM69,044243,9531,064,584412,752-121,125-537,55322.56
SANKO-192,013-159,778390,562-36,418-19,404-101,3769.51
SARKY-807,893-15,397-83,075544,393464,0171,517,88012.38
SASA-5,933,393-7,315,3285,166,4486,622,942-3,734,6118,597,93126.48
SAYAS282,479-278,839109,384-45,834456,157-137,15721.06
SEKFK-154,412206,015133,570-171,083-462,704-1,035,2254.85
SEKUR-213,605-36,937-57,933240,601-48,870-709,26720.16
SELEC-713,555-1,722,387276,132-1,925,550-796,406-8,943,4088.27
SELGD-56,285-24,52099,081-142,75872,658-147,4044.52
SELVA-442,275-519,670-497,0341,279,241-2,250,158-3,342,5878.24
SERVE33,41710,3554,4602,2098,055149,80615.40
SEYKM-364,915-1,887,7852,474,417-26,107435,4501,911,95920.00
SILVR-117,572-273,33582,371156,82683,637-1,146,5645.06
SISE-5,808,38411,457,36011,714,90022,088,6203,199,000-3,157,0608.10
SKBNK-2,122,6421,365,619151,486-543,798-1,279,505-7,437,3181.00
SKTAS326,434218,110-393,232766,682-819,3061,076,5532.93
SMART-34,4713,442-21,07860,92031,482-66,4505.31
SNGYO-2,048,629448,7041,949,2341,225,808-1,189,969412,0374.13
SNKRN-34,69173,04778,58755,7451,489,3755,559,62030.68
SNPAM-6,802-4,753,555-2,079-12,74812,098-14,472,92313.37
SODSN-8,251-2,529-10,259-10,27220,973-85,59023.46
SOKM-1,586,488-806,437303,7831,735,120-1,328,240-3,930,02011.37
SONME-53,320-62,62825,13648,148143,934163,56737.98
SRVGY433,1011,082,289-392,334-63,807-40,868-1,097,03776.85
SUMAS8,4201,231-9,954-4,16010,351130,64587.50
TACTR-4,528-27,150-3,613-3,151-75,819-208,37224.02
TATGD-363,270568,776-155,522555,326190,12013,8159.12
TAVHL13,147,850-10,787,290-1,400,5666,791,591-1,546,62172,150,15225.58
TBORG-19,342-27,769-9,49228,0643,835-123,00316.25
TCELL-3,670,164-7,804,032-4,421,564-11,843,040-3,816,110-25,520,56514.87
TDGYO125,56122,06034,49243,290-86,581112,8496.51
TEKTU-333,936-31,830-215,388-121,393-129,508-1,725,3831.22
TEZOL-1,275,410-371,0483,355,485-3,794,4213,018,0713,407,25114.77
TGSAS75,25291,379-205,827393,826134,286-202,60015.98
THYAO70,944,820-1,147,19231,527,40048,853,24039,201,960336,649,31414.04
TIRE-162,951-255,287511,310162,857-201,845-2,155,5388.15
TKFEN-1,089,3422,702,335-1,322,7541,205,3542,041,8504,297,03113.77
TKNSA719,613858,652-395,577-62,051-560,930-260,6836.05
TKURU73,967-97,523-1,40529,322-79,073-539,666189.20
TLMAN-252,613286,012173,377-43,635535,5431,032,78626.54
TMPOL-537,899-527,459397,507-375,220-175,242-1,078,06014.04
TMSN-1,012,504-830,292644,18087,91596,655-1,046,08715.47
TOASO-3,815,348-1,330,910-7,608,01113,242,7303,118,26022,877,68949.90
TRCAS-134,904109,259165,09094,068-18,400136,3173.60
TRGYO-2,202,579-111,865760,604-3,070,0194,576,789-2,739,3223.52
TRILC-1,257,744624,090554,672-4,589,718-2,028,577-39,351,70811.90
TSGYO103,087-209,838263,958336,692312,479-1,994,4772.77
TSKB4,406,8262,797,996-4,028,773-4,308,9202,923,228-8,049,8861.21
TSPOR-118,582-114,745-1,014,9981,191,055-1,760,790-1,436,6083.12
TTKOM4,044,2768,657,32011,719,020348,944-1,543,94332,129,6247.61
TTRAK-2,510,399-589,9649,7062,636,058-761,659-2,745,777162.00
TUCLK700,644-170,739-36,208-318,424-409,602-2,057,16713.37
TUKAS-702,023-549,372236,03095,596151,690130,1836.66
TUPRS86,374,14068,054,230-12,642,09031,483,950-7,735,548185,633,528120.90
TUREX2,059,919-456,3751,682,428-108,5661,592,9057,548,26011.33
TURGG85,502102,806312,05734,37558,146682,868139.60
TURSG-424,812-1,027,25872,603-160,0591,450,1092,203,0304.85
UFUK-5,930-5,27412,97818,334-25,952-28,14118.79
ULAS-47,088-59,662-11,266-6,66965,073-133,8653.70
ULKER-714,5691,198,610-828,665-2,819,3171,315,806-2,203,40019.09
ULUSE8,384-1,794-6,531-485,2527,407-474,19150.75
ULUUN-450,68484,813624,534822,8281,128,7425,087,3935.33
UMPAS-532,402-2,035-1,033,203-70,169-7,429,531-6,686,1691.21
UNLU-1,810,4971,678,255-951,527-394-229,002-10,436,7205.73
USAK8,840-508,641-70,857-34,375716,429-2,162,0731.63
UTPYA218,404-752,531-20,801-31,9772,175-593,36020.12
UZERB-7,71219,52783,764-14,96215,024106,76730.80
VAKBN-543,7661,111,237-1,620,634-1,936,137-5,120,776-24,681,1443.24
VAKFN-222,347-4,61146,388-584,177-226,632-972,3297.50
VAKKO-735,808275,231632,55277,187-119,1041,005,8819.06
VANGD-20,594-264,337-431,734-446,844374,497-873,5236.38
VBTYZ483,655-725,114-1,063,5243,280,332-323,581-4,185,96621.00
VERTU-963,472-197,18193,764164,165331,567-1,483,07320.24
VERUS-274,081-685,51279,004-27,715-271,941-2,702,06444.60
VESBE-1,245,163-51,861-1,799,493553,031-1,451,257202,82247.52
VESTL-4,097,6011,655,936-5,248,712-2,819,703-2,604,165-17,859,01424.86
VKFYO-103,930-70,123-12,656-30,371-34,085-369,9995.97
VKGYO-282,388-1,254,560-29,965-120,802-662,7001,115,7131.47
VKING90,145-274,32888,62344,04163,429-463,5126.34
YAPRK-10,379-1,602,8861,472,631-21,603118,261-575,52930.44
YATAS-536,682-1,743,655-1,444,9982,887,913890,2423,677,44013.67
YAYLA-260,868-551,222-32,641-228,536-578,838-3,504,4313.23
YEOTK1,877,7982,681,030782,9901,049,300504,9633,094,29081.05
YESIL-438,977458,244199,689486,800-82,049-1,328,0832.07
YGGYO-67,387-10,31588,28939,81125,243187,51115.07
YGYO-399,686-19,643170,230207,08076,584297,0540.94
YKBNK-907,436-9,378,060-2,574,8407,875,97618,083,850-30,468,6982.37
YKSLN-90,42417,501-855,298-102,863189,943-1,184,6075.01
YONGA-55,260-8,286-19,749-39,98425,076-137,49818.00
YUNSA1,018,126-909,038671,107378,3301,074,1197,772,91116.39
YYAPI14,104354,515223,901-254,048-269,493-788,9971.09
ZOREN2,047,998-425,050208,260-1,118,174844,9331,739,1511.56
ZRGYO192,720296,521212,001108,810501,8462,373,4781.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...