SON 10 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 15.09.2020 18:40
SEMBOLSON
15.09.2020
1 GÜN ÖNCE
14.09.2020
2 GÜN ÖNCE
11.09.2020
3 GÜN ÖNCE
10.09.2020
4 GÜN ÖNCE
09.09.2020
10 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL758,89614,786-29,675-3,40212,308420,18510.58
ADANA-4,670,1440.00
ADBGR391,8180.00
ADEL-770,496-45,523293,884295,924508,04558,51518.87
ADESE-1,544,523-2,186,892524,916370,4691,413,685-4,131,3582.12
ADNAC-285,725-285,725-285,725-285,725-285,725-2,857,2502.09
AEFES2,568,9052,048,661382,316-1,221,385660,17319,189,40521.12
AFYON4,774,630-1,515,510-1,178,734-5,317,5872,605,4543,428,7574.10
AGHOL167,515-87,022-328,889-144,871-764,226-536,56817.20
AGYO-851,852316,984-275,685-464,888-571,257-2,709,1962.34
AKBNK-1,057,9781,126,193-802,839-726,2933,883,657-8,730,0074.89
AKCNS-84,353-406,573545,157175,733-177,025-1,121,98412.64
AKENR-595,4007,4531,959,828-453,376-682,427468,5912.00
AKFGY-511,320433,68677,836364,703-151,619344,0813.33
AKGRT-591,958-220,258-782,637131,193-926,359-3,456,5177.17
AKMGY36,424-139,14121,530-55,291-897,072-1,323,29642.22
AKSA84,458827,686-197,520-523,765-381,856-3,998,2616.94
AKSEN63,3983,211,772-1,210,2511,136,309-4,488,8483,940,9875.55
AKSGY40,501276,856188,088-333,748-146,461-117,8882.85
AKSUE-30,087-58,600-30,865-5,432752,464460,10610.76
AKYHO-19,925698,90918,510135,395-566,495-1,138,9625.31
ALARK5,777,164-956,858-887,051504,947814,3345,401,6285.65
ALBRK4,094,313-191,1783,254,723-5,630,937-2,237,434-7,594,6491.52
ALCAR-729,668152,171-370,433971,04243,115251,15094.45
ALCTL2,221,568-1,196,520-30,202-186,642-832,011-8,105,16226.70
ALGYO1,353,2453,095,713-185,441115,737-616,5465,070,20815.58
ALKA-390,049203,850593,724-765,186264,983-804,27913.79
ALKIM4,297,915678,673-114,090-543,4252,161,5968,892,15313.88
ALMAD-763,12559,762-550,611269,55426,572-1,451,1691.46
ANACM1,091,0823,179,4201,724,773-3,242,916-1,402,575442,1365.54
ANHYT-133,446-250,756-126,63068,654-834,222-3,473,4687.42
ANSGR-2,713-8,104-5,420-40,24064,501-84,1666.24
ARCLK1,925,632-209,933308,59910,417,6505,355,58833,151,90922.96
ARENA-339,296-1,418,895411,990-474,8032,057,704-47,88038.00
ARMDA-182,845-485,81464,145764,497-999,858-5,001,70671.35
ARSAN-154,69464,23048,953-26,779100,561121,3785.43
ARTI-63,55997,743-10,723-303,249-201,041-640,6515.47
ASELS41,3041,310,764821,6804,639,755-7,633,18830,965,33716.69
ASLAN418,114418,114418,114418,114418,1144,181,14040.98
ASUZU409,988-388,268-379,546-79,849198,032507,39113.79
ATAGY333,000-173,0432,563325,718-361,752725,3933.47
ATEKS43,403-17,426-22,702-45,239252,972513,81115.44
ATLAS-631,962406,217-575,980-299,901-312,021-3,155,8231.52
ATPET-23,766-23,766-23,766-23,766-23,766-237,6600.79
ATSYH-6,771-36,713-1,344-4,847-24,077-182,5022.25
AVGYO170,900-854,889173,636246,346-709,761-2,241,1402.30
AVHOL-149,279139,164128,648-11,9906,070222,6212.35
AVISA-179,432-112,93489,266-61,027-69,573-434,19713.32
AVOD763,838-246,840116,615338,325-1,497,608-1,068,9003.68
AVTUR-350,389112,17116,694365,27637,411-6,9152.39
AYCES-182,841-229,148-23,20372,6805,419-437,11470.30
AYEN412,521-163,138-213,810-71,833187,91273,9755.46
AYES-71,914-48,758-114,63468,3473,119-183,7626.99
AYGAZ-976,511-490,27684,143-633,917-511,101-4,044,74211.49
BAGFS245,498-383,620-334,376-21,550-34,2033,46615.39
BAKAB-55,347-74,877359,80411,633-101,513-159,97611.20
BALAT-79,69463,90716,49493,857-50,778492,4333.28
BANVT-431,437-4,271,843-91,455246,916-182,162-4,684,84026.10
BERA54,399-504,2701,595,680353,199112,0614,401,7439.24
BEYAZ-405,107-278,83721,763-100,04324,912-968,1475.85
BFREN-439,116185,640194,40098,442721,23944,564870.00
BIMAS12,577,4306,904,78819,289,640-9,626,0925,325,98236,623,62970.10
BIZIM-513,148-11,328191,260-1,716,374-385,809-264,32915.67
BJKAS-1,893,190-338,417-781,453-3,900,0027,768,7485,322,9483.41
BLCYT62,558-62,572194,531-363,33613,398-473,8685.09
BMEKS1,5020.00
BMELK-5,672-50,7975,741-64,34062,955-276,6515.19
BNTAS444,290-1,119,03815,068-171,420-637,417303,8723.90
BOLUC954,510954,510954,510954,510954,5109,545,1005.63
BOSSA-131,434-74,3751,108,815-102,456604,8721,525,2049.91
BOYP-2,250-2,250-2,250-2,250-2,250-22,50013.60
BRISA98,664-30,0341,750,221-260,489-195,3211,104,30211.67
BRKO-77,200327,97040,5405,918-26,182325,6550.51
BRKSN-429,22794,906459,425-2,265,992232,896-1,285,8675.91
BRMEN559,651-262,817-45,617-190,930-72,4971,628,6472.59
BRSAN-895,9984,034,086-350,456145,6951,222,9294,976,12913.14
BRYAT-47,406-68,5615,197-5,101-44,885538,89993.30
BSOKE323,883-3,106,612492,248-995,6883,239,793-2,782,9841.75
BTCIM-152,172-460,369-138,94028,471227,865-1,292,1933.61
BUCIM611,482-138,852-209,447-256,45478,741-23,5455.90
BURCE-66,35542,641-201,943-65,565-305,549-745,68521.10
BURVA-69,3695,07411,812-120,0242,238-445,29857.00
CASA-37,945-4,937-673-74,519-483,053-618,22531.26
CCOLA1,278,594-1,605,317111,1102,039,435514,0266,794,20945.50
CELHA66,671-906,660-984,145-466,895-483,940-2,746,14212.27
CEMAS597,451502,1401,449,964385,128-1,806,562767,6371.57
CEMTS-433,01689,681396,754-2,244,7123,297,6914,937,54811.62
CIMSA953,607-100,220-568,946523,290-704,885441,68711.78
CLEBI-44,4788,101-111,729112,626-39,896-117,24470.75
CMBTN-1,343,043681,53752,631120,195150,933-574,85392.85
CMENT799,504-405,93522,199-216,587122,619-977,12132.88
COSMO-1370.00
CRDFA-3,468,988-2,208,480-2,630,939-3,868,287450,920-12,984,3214.56
CRFSA-89,542-366,469-218,886-360,118633,671-760,70612.32
CUSAN-350,094-402,16112,678-363,547-28,548-463,6075.32
DAGHL-67,222-35,772-77,53462,012324,207-100,3436.83
DAGI79,452-356,782153,971262,487240,753430,57510.73
DARDL-23,990-142,39365,668-189,630-319,407-784,13312.20
DENCM157,628-387,445-59,587200,429550,32493,8857.55
DENGE-45,032-241,978-25,657-28,823-200,082-708,2872.79
DENIZ500,012500,012500,012500,012500,0125,000,12020.88
DERAS-430,746115,762337,543199,822-537,001-469,7018.28
DERIM149,750-15,342-287,221-56,67714,807-100,1557.38
DESA121,698-401,180172,187-630,656223,629-585,2936.33
DESPC-212,156-536,221133,366-808,767-287,652540,8879.34
DEVA1,412,587452,1871,015,024612,363-386,650-20,465,81219.38
DGATE247,154-191,217-591,432-517,345-5,803,044-49,54511.25
DGGYO-130,352197,40397,823-194,815-87,470-310,16710.87
DGKLB2,890,796-1,580,651336,616-1,056,0731,758,0371,596,6972.91
DIRIT-103,668-188,998-204,795-137,67834,649-742,4051.89
DITAS-134,452-435,919-305,037-731,113-430,254-2,436,49132.70
DMSAS-609,743143,925-923,326-60,575-390,856-2,612,5655.77
DOAS-1,991,4121,186,531-464,617-286,2681,463,321-1,849,90714.90
DOBUR-44,1655,104-15,002-15,709-12,903-741,76120.56
DOCO163,76978,492-3,508,608-2,411,559-323,108-1,541,116326.20
DOGUB-72,950230,369314,198-1,129,730315,191-495,2203.75
DOHOL6,814,532-4,255,918-564,727-2,017,1872,135,94013,065,9602.23
DOKTA1,212,315328,453142,982-305,610-20,0061,179,09331.96
DURDO328,640-271,052-155,157-469,332619,366203,07018.69
DYOBY-25,874-213,683410,092-7,204,0211,223,850-5,564,7906.64
DZGYO-342,993-127,958-101,760-209,883-343,657-4,061,5903.05
ECILC-2,175,87829,4841,725,6512,666,0441,243,0164,715,8616.89
ECZYT-903,688435,253931,265-307,917-614,450-845,02117.40
EDIP769,5331,240,289-479,407-197,650128,757-160,4042.84
EGCEY61,396-15,697-30,368-32,60813,2704,0241.08
EGCYH-134,220173,478-6,286-41,778-679,875-744,8060.80
EGCYO24,520-15,393-5,191-86,9262,857-87,8771.14
EGEEN258,102-111,229-287,053519,087-235,3851,807,335744.00
EGGUB-5,825,370729,149103,505133,882535,657-5,472,192124.60
EGPRO324,112-1,444,631-483,740180,127-72,277-2,644,42316.54
EGSER3,174,032593,453172,696-206,422263,6214,407,0646.21
EKGYO-30,172,72016,909,050-1,334,464-1,579,532-2,920,190-20,088,9471.81
EKIZ221,323-221,8419,084-37,80614,306-34,19210.58
EMKEL-114,693584,148-605,540145,902-260,603739,1553.55
EMNIS-129,33229,727-20,70446,398-3,087,969-3,293,12314.11
ENJSA932,7681,921,5443,687,3092,114,561-4,015,7804,114,6698.73
ENKAI311,57639,603397,012881,042614,08710,135,1276.76
EPLAS49,373-25,494701,2501,344-5,442,91217.19
ERBOS241,457193,652-223,384-503,523137,505748,48023.56
EREGL9,330,9923,673,25515,155,1704,911,77515,599,97081,197,1889.18
ERSU180,736242,268-212,501-101,686284,548-552,0874.64
ESCOM-312,269843,407-61,164-283,762-348,785-862,7633.66
ETILR-12,005-259,71936,364-125,007200,066-704,9203.37
ETYAT940,900215,350-64,452-40,634-28,3591,427,7992.10
EUHOL63,407-418,32225,598-240,637936,420501,2972.02
EUKYO735,127321,513-2,445-81,792117,313379,0722.31
EUYO608,972-680,356-80,31127,804-3,083,728-1,107,3622.01
FENER-6,680,936-9,777,984-1,518,7939,453,409683,763-8,203,24134.04
FLAP-907,9502,420,453174,793247,058-442,7491,299,9234.18
FMIZP-591,102521,024-242,925-3,537,6342,488,110-2,511,00091.90
FONET351,4071,208,200661,6682,225,344438,7542,157,92212.31
FORMT-685,590-235,566-738,266130,5691,193,240-987,2703.33
FRIGO51,034-7,785-11,302-64,63439,290-209,57623.70
FROTO7,700,2302,864,507266,972663,756-119,19214,128,85093.10
GARAN-5,962,240-525,351-9,978,3874,098,280-17,001,410-50,804,8726.76
GARFA98,064-19,944-24,866-35,163-30,186-1,443,72210.80
GEDIK78,593-259,81190,639-8,171-184,649-670,3879.00
GEDZA-729,398284,470-181,246-459,525253,840-679,16515.38
GENTS-134,179-425,921-339,257-492,788-166,245-1,478,9962.84
GEREL170,855330,967-1,596,108148,204527,424-776,5866.85
GLBMD-97,208-20,821-6,266-216,225-162,673-931,7494.74
GLRYH-13,93330,247-116,262381,691-40,064-29,05016.89
GLYHO-806,127-1,579,275788,374-1,520,441-3,219,360-11,851,1754.37
GOLTS-944,816-1,331,9811,631,257391,831-1,638,516164,02626.22
GOODY19,936-222,272358,080-363,102-125,423-465,1994.97
GOZDE176,048-63,47158,307-1,233,139-271,913-6,132,0345.44
GRNYO2,504,0531,509,562-1,357,950942,225-1,100,6443,362,2592.65
GSDDE9,222-13,182-94,1041,421,622133,9281,037,6914.41
GSDHO1,276,701244,419-594,736-7,118,634-471,387-9,954,8982.15
GSRAY-2,329,600-4,454,126641,509-712,774-2,057,770224,6713.60
GUBRF-3,388,94152,613-2,635,340-583,507-571,567-11,157,50628.60
GYHOL-438,431530,089-875,012385,672-310,151-2,713,38224.40
HALKB-2,383,0431,664,263-17,224,56013,088,210-325,017-2,517,8745.07
HALKS-12,271-12,271-12,271-12,271-12,271-122,7103.49
HATEK293,865-27,206-3,172,905-1,381,429480,268-3,421,63911.84
HDFGS-267,755-372,72119,778218,255-352,857884,9993.73
HEKTS-623,6271,254,910-1,078,9411,615,316770,4846,136,58512.50
HLGYO1,887,182-9,445,2251,161,326-97,7771,623,478-7,075,7002.23
HUBVC89,427388,285-210,7212,413,732-116,096623,54918.82
HURGZ-452,398-1,693,060-2,008,184-166,647166,535-6,675,2721.67
ICBCT-589,205-1,811,487-466,897-5,460,706-2,973,106-9,305,2427.71
IDEAS253,69815,298-84,911-109,315-8,49461,1136.00
IDGYO382,469-4,272-1,032,745118,628-61,863-560,8305.54
IEYHO-161,781-393,576749,918903,242333,680411,7800.93
IHEVA-2,817,605-2,073,9023,700,843-415,029-4,550,9833,373,7512.24
IHGZT1,618,839368,156525,707-26,600-629,3397,671,2534.92
IHLAS-2,603,922-15,074,540-704,3531,786,943-3,211,450-15,776,6451.05
IHLGM-3,628,408-2,845,316-25,426-521,661-11,051-5,371,4421.46
IHYAY138,026-1,561,496-12,221,0002,941,8362,090,776-6,013,5951.23
INDES-709,005-62,237966,972-413,4842,935,9628,132,90114.45
INFO96,870232,087606,306-559,501-9,424737,1598.05
INTEM-154,6046,135-1,327,116462,890-624,808-3,009,60219.59
IPEKE982,553-1,875,232-2,100,697-3,313,282415,806-6,974,91312.08
ISBIR-54,2770.00
ISBTR00.00
ISCTR1,275,980490,797-4,246,4004,267,8711,809,086-1,153,9755.03
ISDMR942,704-405,746492,96358,5111,081,2523,282,0187.25
ISFIN-1,042,863-251,074-1,042,5807,439,7761,845,7878,845,4223.80
ISGSY874,774-6,633,214-1,008,0103,554,6112,084,343-1,426,5768.37
ISGYO-1,107,546-354,4112,351,692-1,901,7651,027,859257,9491.73
ISMEN-1,182,5351,634,418-925,134-621,321-760,420-1,055,9148.01
ISYAT-420,5761,718,9131,259,084-588,488827,7021,192,4683.01
ITTFH770,794-628,204-1,334,425385,6731,389,6834,835,4714.03
IZFAS-139,087-39,862-7,198-14,51040,743500,7383.98
IZMDC-2,93413,34353,601-149,965131,639-1,167,03617.65
IZOCM317,548317,548317,548317,548317,5483,175,48020.12
IZTAR-405,43656,678225,251482,871-218,657-46,9586.54
JANTS-3,118,505-6,937,539-1,498,807-194,198-65,942-17,902,954187.70
KAPLM-23,967-328,050-88,545-220,653432,12521,04010.30
KAREL232,495-861,497156,359-358,456-658,362-4,148,66616.50
KARSN-459,175-3,030,400692,920764,4922,959,486-9,443,4742.97
KARTN444,799-2,101,954-253,271-1,082,737-2,435,025-5,873,463671.30
KATMR858,824-243,0822,509,016-197,969-72,1353,590,4194.44
KCHOL815,294-446,950-2,321,234738,889-7,534,832-13,168,78514.83
KENT847,974-548,710-1,481,915-189,121-337,4951,216,014477.00
KERVN-11,88122,413-28,07936,515-59,467-124,1940.44
KERVT897,5192,271,277-784,236-10,906-652,7962,965,2405.22
KFEIN110,385938,824-28,995-286,367-320,964-1,377,86816.96
KLGYO-834,281-1,793,983118,760-1,772,4064,806,0903,113,4516.51
KLMSN-15,9281,741,306-287,283-554,168186,029-1,174,06114.97
KLNMA98,032290,86020,552-705,222514,650206,23842.96
KNFRT-468,526671,830-2,197361,090-206,601107,19512.26
KONYA3,819,657875,906269,773-866,66085,6363,786,909529.60
KORDS-1,005,785391,259289,696265,521-814,398-363,34511.23
KOZAA8,915,6781,624,906-284,514-17,480,940688,0463,993,50113.10
KOZAL8,321,862924,033-1,603,0502,377,4141,371,97662,70279.15
KPHOL-8,2940.00
KRDMA4,617,406182,3861,216,580890,1153,132,6867,685,8565.54
KRDMB-3,836,2183,234,970267,709-1,640,538-199,475-3,720,2163.94
KRDMD-286,712-20,969,22022,116,0901,511,0766,576,268-23,318,3583.11
KRGYO161,433-416,308-114,834-163,406199,759-117,6824.73
KRONT-526,215-34,116251,92324,477-688,207-2,437,92025.18
KRSTL-1,419,479148,805-235,819-390,4891,666,329-349,8302.24
KRTEK116,603-56,373-207,44689,261387,774134,1386.97
KSTUR-207,708-74,132-77,362-63,076-70,794-739,958166.70
KUTPO-615,356122,381289,821-1,681,188147,260-3,257,34728.06
KUYAS-1,739,9951,585,3891,168,669660,159-1,433,516477,1283.37
LIDFA130,941-22,305-377,617-283,345411,327-5,851,0283.06
LINK111,025836,183111,568-289,514500,5381,767,80540.52
LKMNH5,453,022-71,014-12,636-1,133,115-613,852798,22613.35
LOGO-391,020-1,210,050-173,399167,214-709,839-4,209,77890.15
LUKSK384,879233,565194,3879,328-2,333,309-4,345,53729.46
MAALT221,951-100,31926,814248,849-178,18432,32197.15
MAKTK-517,50198,791-779,9451,433,448-666,888-1,245,9292.26
MARKA-8,231251,005373,462636,252-1,057,6951,461,2663.33
MARTI249,20372,73336,12194,625-384,582-2,087,7751.15
MAVI-1,589,392364,765298,6191,083,834-505,033370,28739.00
MEGAP-1,458,542-894,173-729,07952,906227,032-2,715,0899.31
MEMSA90,08190,08190,08190,08190,081900,8100.31
MEPET111,40785,257-284,461-21,370225,829296,2923.81
MERIT-42,1861,165-70,63656,588-76,646-135,06580.05
MERKO437,708677,1351,839,866135,416777,2655,030,7504.23
METAL20,32020,32020,32020,32020,320203,2001.39
METRO2,203,452361,289170,489-710,026476,3651,477,5342.30
METUR39,674-299,330188,673136,5751,513,2753,800,4845.51
MGROS11,250,7603,487,666-5,272,142-4,071,722-205,2574,896,87539.74
MIPAZ-578,384940,393-924,5301,445,715-696,889415,3504.60
MMCAS-33,471-583,362131,347-498,696-34,328-1,302,8525.32
MNDRS-204,269328,857-2,279,349-1,070,347-1,387,630-3,920,6993.17
MPARK647,501-166,396-3,073,755698,990115,8928,888,56417.32
MRGYO-142,774-236,30095,679-110,087161,418-1,383,9871.95
MRSHL1,547,435321,748173,034-1,591,4261,600,8851,675,988331.80
MSGYO1,040,42660,789-592,280-270,348-110,305-372,9783.74
MTRYO89,532-352,253182,554-70,054-549,068-924,1102.34
MZHLD3,510-5,186-322-1231,9067,347,21216.00
NATEN-423,670-202,217484,635-242,331-435,022-2,245,77623.64
NETAS-113,088-186,147-402,034-83,731985,198-2,116,29215.90
NIBAS707,978107,831358,608-70,173-653,187426,04820.06
NTHOL-331,656-87,7311,253,1001,694,675-579,8022,779,5962.37
NUGYO-334,5503,305,723-638,778647,488-16,358941,52910.47
NUHCM67,942464,151115,545-292,553783,662367,31619.60
ODAS-5,237,374-14,704,92014,597,140-4,065,3962,724,452-11,635,8512.60
OLMIP-190,635726,19924,89844,572-152,821509,6146.45
ORGE-923,902-433,059142,009-115,035-211,327-2,736,3917.57
ORMA49,731-45,000-38,451-24,057-4,063-100,80010.30
OSMEN1,14415-3,798-2916,354-11,07415.08
OSTIM-498,065-757,023-71,901832,745-378,802-2,557,1313.18
OTKAR638,7491,305,391-1,535,540323,227-1,731,025247,030144.50
OYAYO418,578982,863-112,86080,454-207,3221,157,5216.70
OYLUM-192,40777,103-76,122-4,683354,852643,4023.47
OZBAL-767,789-531,6916,740-419,447594,435-6,744,9155.70
OZGYO-650,423-1,296,8471,575,000971,642745,9031,463,7832.19
OZKGY146,826-375,033-598,957-638,5451,116,898-643,5063.83
OZRDN53,456105,219-29,563-62,661-6,58174,6564.05
PAGYO28,081-78,620318,078-94,21452,45333,2665.51
PAPIL276,108392,918-1,858,594-856,713610,809547,54315.07
PARSN343,440-21,239-2,048,1802,655,354-511,908393,33419.49
PEGYO76,786-1,189,376-226,490-1,195,1011,053,215-2,584,8401.49
PEKGY-2,140,8271,044,648-1,124,438-318,0321,343,328-16,973,7432.80
PENGD-2,232,9242,474,086-1,131,862-1,671,6581,179,106-2,275,6773.05
PETKM11,426,23017,095,280-4,432,20111,146,3001,792,43242,135,4164.40
PETUN3,605,595-2,230,468193,084365,397173,9943,564,69723.70
PGSUS-4,141,958-1,557,3025,187,3485,409,9561,594,8249,637,86046.66
PINSU438,892249,001-296,030-165,646-2,669,1113,469,9818.25
PKART137,373-398,886161,358-61,094112,549-372,52611.09
PKENT-158,682-60,057240,25981,052213,572-1,598,681985.60
PNSUT1,734,051603,057160,464-452,441-369,518419,60119.10
POLHO1,224,450917,029-463,894-3,112,844-1,290,128-7,853,9163.04
POLTK2,203-59,658-5,928511-18,007-32,381190.00
PRKAB1,000,560387,741-94,170-288,495366,7012,095,5278.41
PRKME144,006-404,4831,197,123983,089-187,9531,412,8024.26
PRZMA109,964-199,24043,13830,822-363,820-934,7783.73
PSDTC230,991-410,213188,264-254,60951,770-539,72213.77
QNBFB-80,484405,925-198,976-231,799-99,081755,36468.20
QNBFL-94,66471,46739,744-67,625186,864832,084130.30
RALYH-88,708105,441-425,060-85,821531,9021,814,9805.42
RAYSG748,802-148,916199,154227,024-1,207,7873,754,76112.35
RHEAG-488,442248,400-195,73758,872-299,627-769,3572.54
RODRG142,024-53,961-477,783-364,65936,274-723,8403.62
ROYAL116,762-247,274-2,129-271,2286,230-473,3513.42
RTALB-142,298-1,006,747727,0355,911,034-1,518,8613,195,99853.05
RYGYO596,746-881,211-15,275-101,91194,706-1,065,9385.29
RYSAS1,290,051944,8814,056,568-1,441,27946,1034,768,2447.15
SAFKR1,639,676-80,240892,38718,503-113,7641,659,9295.74
SAHOL-153,3061,710,776-1,934,561-663,7844,432,1108,847,9947.90
SALIX2,9482,9482,9482,9482,94829,4809.97
SAMAT165,772-431,400581,544-261,911-106,653444,7833.39
SANEL141,793-38,685-376,42168,866-181,484-306,8073.47
SANFM-38,592115,622-74,969551,0906,819-208,3436.96
SANKO-90,296-311,80654,157337,689-137,683-309,1127.70
SARKY-169,969-355,289-551,825-313,89046,346-2,036,0515.07
SASA852,4851,354,5342,272,392-4,309,271-1,956,4301,392,13616.27
SAYAS-215,692-1,105,55671,843-1,041,18384,581-1,578,0966.05
SEKFK-17,364-156,636518,822-1,327,661-127,282-1,106,0934.40
SEKUR-188,479-17,1181,614-153,547-266,122324,61610.08
SELEC-803,590184,7493,287,6762,693,230-1,550,4691,492,4938.76
SELGD-7,636-29,337-51,045-72,604-120,901-464,6613.32
SERVE77,958-528,542226,955130,006-31,582370,39414.30
SEYKM-126,640122,133-271,906852,236-823,3293,210,05811.92
SILVR51,005-118,73521,878374,335-213,546213,9214.05
SISE-1,306,06432,359,85020,440,650-14,722,580-2,415,83685,290,8346.35
SKBNK-1,333,062-1,237,320-10,123,960-4,497,8766,823,818-10,189,2001.46
SKTAS425,753214,785-401,582269,568-61,405-287,8854.32
SMART-693,909503,931221,353305,091258,717987,1158.14
SNGYO3,979,420232,175504,952672,563-1,789,4597,914,2451.58
SNKRN74,658-19,262-5,366-352-37,6279,1132.50
SNPAM186,952144,478386,847-142,945-276,950549,16413.80
SODA9,820,7421,380,3371,665,1817,216,0731,608,75115,864,3317.25
SODSN-33,275-98,68692,2134,633-18,790-74,32816.83
SOKM6,464,874-3,727,4951,787,022722,96451,510-684,56812.89
SONME-732,105684,263922,775-685,554326,6351,120,02117.30
SRVGY120,979179,324-25,140-166,684-185,8081,126,63624.06
SUMAS22,106-8,072-3,2767,46414,09839,17430.20
TACTR67,816-78,978-77,225143,946-38,808-10,5868.36
TATGD1,744,423-484,078206,468-50,144982,9396,441,62810.87
TAVHL-3,233,464792,06533,406,5101,327,9492,879,15635,721,77415.82
TBORG-40,036-24,615-61,831-75,404-21,787-337,07714.93
TCELL8,450,736-7,658,504-3,941,448-509,371-5,631,362-4,591,30314.35
TDGYO-331,74955,789270,821-439,909495,935-837,6028.21
TEKTU170,327-505,913593,835209,216-464,651-1,977,6971.53
TGSAS84,360-621,9021,583,647512,553592,4562,387,7899.15
THYAO-14,166304,98610,878,25010,200,610-3,829,98834,947,88310.73
TIRE103,177-277,76074,281-1,717,6053,805,959738,2216.57
TKFEN334,223-366,6273,229,477-1,103,5041,124,26711,148,84915.51
TKNSA-855,106-41,422-838,895-1,442,561186,733-3,405,2456.66
TKURU126,84158,465-31,896111,9882,424-1,063,459443.50
TLMAN4,308,209-259,236144,142-616,550147,9724,133,31819.45
TMPOL124,722-710,268-11,668-161,507-303,464-1,142,0888.35
TMSN728,552322,023-5,68243,29819,486911,7957.53
TOASO-1,737,996-1,441,70920,104-2,430,334-720,041-1,109,27323.56
TRCAS835,977565,205-667,615-200,774-1,065,2082,583,2893.59
TRGYO-713,8911,044,285-1,515,802-2,667,3043,816,958-967,0233.67
TRKCM2,764,358-3,289,469-2,955,37213,007,3902,634,59510,743,6854.22
TSGYO875,280-195,953-531,144157,651-433,406-615,5702.34
TSKB1,181,2621,055,397920,949635,184-1,485,5131,695,0501.09
TSPOR-656,955-1,627,587-564,278850,482-4,674,9472,046,0804.94
TTKOM242,797217,727-6,011,225-1,513,3004,101,9278,532,5196.93
TTRAK-98,185973,076528,949817,0811,510,1526,211,616102.80
TUCLK-63,538-130,55830,632-85,300-233,706-2,623,2345.92
TUKAS1,589,7383,118,858-2,337,150-3,326,217-1,912,851-1,338,2079.98
TUPRS-1,979,722-1,093,375962,598-3,728,9585,818,12843,660,09481.45
TURGG604,287354,264353,8476,325358,0901,292,29977.70
TURSG-382,150760,238-4,507,770342,6786,025,217-10,454,5725.74
UFUK-74,953-5,59036,075-49,115-15,262-2,669,78311.30
ULAS150,956112,17394,499-78,581-129,742-736,5742.88
ULKER2,155,467-255,817-5,823,286-231,8833,501,100-2,124,92222.58
ULUSE-231,460258,930371,310-1,273,116-1,113,796-2,060,49851.40
ULUUN1,256,5231,517,723479,665-3,029-946,693-892,07510.78
UMPAS-29-29-29-29-29-2900.71
UNYEC-23,431-23,431-23,431-23,431-23,431-234,3106.30
USAK-2,829,4982,415,88242,576524,286-53,857447,4551.71
UTPYA-780,4832,993,80997,174-400,666-314,6001,446,89710.53
UZERB5,89452,14414,97421,219-39,08123,3059.11
VAKBN-11,168,0701,063,5549,695,923-3,771,561-4,766,062-13,485,1484.06
VAKFN49,125224,026-314,800475,118-867,561-8,978,7094.55
VAKKO-2,369,1254,047,943-263,9183,112,7751,005,4046,987,2955.74
VANGD137,01658,97020,25738,970110,099448,8202.23
VERTU234,598566,737-1,240,0011,049,02551,5701,073,1056.87
VERUS1,476,0363,868,362274,9741,650,132-1,763,1264,616,24937.50
VESBE311,118358,928-87,014-32,693-184,1551,686,17626.94
VESTL252,660-1,181,4533,195,708-1,051,092-7,040,070-12,325,62717.18
VKFYO-88,795299,310-33,8331,055,052267,2441,151,3538.86
VKGYO-582,935-647,181-3,092,520-617,5473,789,884397,3003.16
VKING22,20083,570-148,47428,31484,334578,6624.84
YAPRK-46,701-97,568177,645-560,7261,233,2281,096,27523.90
YATAS-846,365-1,026,095-943,625-5,042,979-3,077,877-11,598,3108.09
YAYLA-557,542-598,648208,300657,120-667,458-938,0082.94
YESIL-159,086-230,9185,816-308,700-82,406-1,226,02418.07
YGGYO17,66989,940-8,589-80,1524,7184,680,98112.16
YGYO-1,075,977109,772457,765-676,223-941,6901,255,7160.90
YKBNK3,053,585-3,936,435-407,9503,507,7453,286,1856,270,8012.04
YKGYO2,467,598-11,80373,587-165,056-120,1381,272,6514.36
YKSLN-431,24274,428-388,344-287,959-282,333-2,059,0727.05
YONGA-799,348-197,726-690,397-633,466-1,350,516-4,429,25174.00
YUNSA45,113-149,612126,51813,194-207,957-979,11213.37
YYAPI1,072,065-467,341391,687209,470361,9172,754,4201.04
ZOREN-16,770,040-6,877,642-11,347,930-19,799,1202,523,440-51,573,8172.69
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...