SON 10 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.04.2021 10:26
SEMBOLSON
02.04.2021
1 GÜN ÖNCE
01.04.2021
2 GÜN ÖNCE
31.03.2021
3 GÜN ÖNCE
30.03.2021
4 GÜN ÖNCE
29.03.2021
10 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-109,696-188,368-331,52667,07571,377-88,06920.88
ADEL1,821,027198,026-799,5071,277,287781,7453,206,84626.14
ADESE4,739,8441,779,4721,480,1166,310-3,434,4941,318,4113.45
AEFES-155,4731,838,940-11,536,240-5,425,410156,280-1,791,93521.74
AFYON1,754,437344,774-654,55145,509-5,003,330-2,573,5344.23
AGHOL-190,13657,906-1,809,176-329,143-1,130,396-14,784,65223.06
AGYO-271,736508,898-304,399-94,14399,914-1,184,8893.09
AKBNK9,872,1412,595,880-10,818,900-7,781,366-1,545,332-213,257,7694.89
AKCNS160,950-74,98434,690-3,253,5081,389,4903,183,54418.78
AKENR-192,323270,07272,58010,041139,569-725,2951.78
AKFGY-462,445-170,298-77,283261,567163,776558,4274.01
AKGRT1,307,711-3,481,114-1,090,846240,432-2,127,982-3,079,8778.13
AKMGY-22,058-76,022-48,29412,933-3,36037,84952.60
AKSA-638,340-1,297,020-5,130,6816,043,810-5,306,193-19,324,97116.66
AKSEN4,212,908-1,462,892693,420964,331633,7427,201,05011.93
AKSGY-313,6911,404,461-170,195-151,76017,788-849,5182.01
AKSUE-61,58661,295-37,823-2734,626-134,5026.22
AKYHO26,951350,159-621,750-588,755903,141-355,8212.20
ALARK324,1804,318,217-664,587-6,971,888488,781-24,402,66410.77
ALBRK-670,064101,439-604,4172,929,5691,173,76510,787,7641.81
ALCAR383,442-533,570971,2882,053,789-448,8654,049,218403.90
ALCTL-1,236,3542,149,462253,937606,054-375,905731,26330.70
ALGYO2,471,684-2,770,1702,622,175-492,791-56,6594,655,51726.70
ALKA308,570255,375482,67058,25617,1631,016,22920.36
ALKIM-623,683-5,083,566-995,288-2,586,022-1,195,618-12,041,69918.59
ALMAD-59,605-47,523-17,630180,966114,157386,4062.28
ANELE1,233,838837,187-4,263,2041,099,253-1,439,106-3,238,4176.53
ANHYT-939,904-1,274,886419,718-1,500,341-2,407,108-4,879,1549.26
ANSGR42,639-910,572352,751-5,442,034-83,761-4,941,5576.63
ARCLK4,612,2173,934,131-6,525,5662,116,427-7,066,5577,087,22834.00
ARDYZ-3,573,764-1,420,141-5,259,811475,808-50,369-16,991,96754.00
ARENA304,775-1,528,358-282,753-451,9292,176,568-2,381,69355.00
ARMDA-24,32071,050-263,7766,20558,200-23,39660.20
ARSAN-579,193402,275305,694616,47688,011-3,613,77810.42
ARTI99,34899,34899,34899,34899,348993,4806.05
ARZUM-2,487,752977,7691,263,131-470,257776,552-678,21223.26
ASELS3,840,15911,683,0501,256,4948,094,0884,364,940-16,988,38115.50
ASUZU753,289-85,889497,216-118,778-73,8811,599,81620.14
ATAGY804,734288,334-231,018-2,487,49735,111-1,596,8545.18
ATEKS-69,067-58,804745,03691,865187,921804,88348.74
ATLAS66,669399,442291,630-179,381-53,446466,1781.60
ATSYH-8,572-2,716,563-21,017-75,553-6,049-2,832,6084.34
AVGYO909,5818,35596,408470,2791,704,0634,413,4813.96
AVHOL-37,64926,372222,626-75,060128,2451,439,1578.98
AVISA50,343-60,72348,269-225,42143,917854,04317.53
AVOD-2,415,032358,7461,938,6702,027,739-6,651,131-31,006,1407.95
AVTUR111,294-131,601-114,606-126,467489,15485,5723.35
AYCES-90,315-32,800-64,359-118,61937,708-176,32068.05
AYEN-1,053,870383,64071,111-189,619709,9831,014,0717.87
AYES-28,630-76,2427,467152,614-49,088-200,81013.00
AYGAZ1,387,539-150,856-981,785-484,975-20,509-2,450,15715.25
BAGFS686,330-227,654652,137-1,970,513-1,414,360-6,889,34122.74
BAKAB-42,702-91,893411,88613,49048,887436,41023.22
BALAT20,256-1,85335,70244,742-8,774116,8717.40
BANVT-1,734,8053,028129,659-192,24431,080-1,541,55560.90
BAYRK3,058285,500-119,108-228,741-50,441-495,16110.66
BERA1,520,809-2,335,5374,421,1501,355,6331,447,7446,079,20726.12
BEYAZ-402,274439,192-211,847138,603-631,349-450,75212.53
BFREN-769,4041,061,927-471,663120,238-59,411-423,7941,099.00
BIMAS5,859,367-12,799,670-24,472,18016,459,900-24,124,67024,529,91971.00
BIZIM-1,206,7978,279,649396,925-1,146,7582,480,2238,169,36815.70
BJKAS-1,869,532-8,397,75024,740,750-3,395,594-16,202,9204,123,9829.20
BLCYT2,328,000-743,981-89,942-3,006,4231,457,685-2,977,25718.32
BNTAS-313,863571,362184,508-596,730669,3273,542,8274.67
BOSSA-71,249171,905180,325224,654853,5622,034,63726.16
BRISA2,423,3361,007,6291,661,074-187,351306,3052,418,68528.72
BRKO-35,365303,936-19,397-148,308511,7791,354,2291.50
BRKSN174,11133,921173,117-232,909-176,983-777,84411.04
BRMEN-175,441-43,095-6,936-24,184-5,104-411,0972.80
BRSAN331,605730,976240,063-813,293537,713-10,316,36128.32
BRYAT-830,611768,246-4,987,3646,489,784-915,644-1,733,401429.00
BSOKE-9,433,261-6,246,995-428,9044,286,171-3,464,753-17,188,4113.88
BTCIM-509,891-1,906,649-657,519-808,825-804,095-9,461,62516.92
BUCIM-659,250180,924151,571352,622-3,222,576-3,916,1453.97
BURCE-441,059-482,776654,727-94,518185,368-192,60525.42
BURVA244,62128,36049,69715,977-7,728198,31737.54
CASA26,463-140,26011,671-139,54311,237-1,894,688119.10
CCOLA1,798,6391,309,716-5,409,738-1,987,693113,736-12,156,46171.10
CELHA-131,259-697,115-272,554-26,221-5,215-1,204,4097.56
CEMAS-833,6122,390,585-416,334-1,820,871641,586-8,532,1791.32
CEMTS1,953,377-152,341136,838763,521-1,506,9208,472,63016.05
CEOEM104,08487,550335,005153,887-234,948554,2525.99
CIMSA-58,315755,765-1,322,4592,067,038-3,243,3883,131,45920.90
CLEBI-84,993196,2054,775,288-191,606-655,01712,508,096309.30
CMBTN115,775171,722-579,418227,9471,565,5022,011,614316.90
CMENT-12,2731,441-35,44435,93338,0926,091,63338.60
CRDFA-212,594-238,000-187,656-1,003,09349,751-2,056,8214.25
CRFSA185,738-355,98783,260165,658-199,424-1,726,35457.60
CUSAN1,387,073233,631455,750175,91812,8692,351,1407.46
DAGHL66,054-309,117-184,138291,880168,573-1,114,19413.91
DAGI42,161-152,242271,108-162,251-95,608-891,1172.43
DARDL432,438-135,624-207,711-396,175-53,206400,17431.34
DENGE908,213321,951-496,590-169,360101,644-122,4907.92
DERAS-665,7296,159-145,589-25,996234,157-606,0738.69
DERIM-15,276282,455-228,984-711,297-433,72495,07511.58
DESA324,606330,801271,538174,970-111,890738,86613.42
DESPC253,669-66,041206,278158,76286,630653,15512.54
DEVA5,052,0101,366,4861,066,360-313,591-2,098,62018,413,92732.14
DGATE334,128477,848995,853873,1821,160,5215,419,08016.31
DGGYO-251,035116,991186,899-34,629-386,614-267,19012.40
DGKLB5,078,685-666,8224,388,543-947,6205,413,865-3,108,7312.92
DIRIT-8,358-7,652119,8787,857-3,1779,521,4455.51
DITAS-43,76225,69210,379-238,4577,709,6886,978,53815.26
DMSAS656,638345,9958,52837,803-221,787-94,2537.88
DNISI-1,469,158892,85262,03539,668273,216836,00414.96
DOAS-426,0084,439,385-2,180,6532,300,963308,547-7,414,19129.94
DOBUR319,140-14,60512,98066,33241,574480,45421.18
DOCO241,8281,186,896-1,415,6854,400,606-2,284,80633,400,826661.20
DOGUB-1,220,09281,693-369,819-247,596-1,851,199-163,9125.09
DOHOL4,432,970-54,362-956,352-2,668,0724,025,8602,651,3863.28
DOKTA9,312-2,271-52,868-12,27380,183313,57431.10
DURDO205,748381,895340,592429,508-46,9781,122,75112.38
DYOBY-655,722314,159-126,788-349,938125,225-2,905,70113.95
DZGYO-419,45850,972-243,583-1,046,1764,783-2,664,9945.05
ECILC2,257,6272,020,406-3,222,158-2,565,6861,281,2784,495,1386.71
ECZYT986,560-2,182,112-1,004,0411,806,946-3,533,4149,844,10750.70
EDIP-429,346-1,063,263376,400362,839-268,278410,7813.88
EGEEN990,956607,193902,930924,19245,131-2,657,1541,620.00
EGGUB358,719-431,597-5,43397,771-574,627-886,988208.20
EGPRO-743,2221,009,583571,052-91,078407,5492,034,44935.50
EGSER-2,066,5652,020,113-497,058-558,323-830,656-1,856,99114.99
EKGYO11,286,970-35,126,27041,976-21,030,340668,416-74,551,6881.92
EKIZ4,89710,017-2,038-34,43013,78314,1066.89
EMKEL-99,065-311,405-799,6641,192,475-293,642-979,7502.46
EMNIS-105,48530,4791,938-14,40825,208-280,94625.10
ENJSA2,585,880-6,128,9574,030,268-3,117,0446,264,121-37,656,83012.25
ENKAI180,720-1,099,192-4,831,731-216,4182,837,2466,318,5008.12
EPLAS-2,062,047-867,843-2,111,997-29,80252,190-5,313,05436.02
ERBOS-166,830-465,728350,5531,160,476-65,401908,44469.00
EREGL8,004,515-23,805,52037,454,300-16,568,46023,120,770-160,307,91515.15
ERSU83,100-330,923-161,401-29,863-75,785-260,8214.80
ESCOM-192,683467,22171,902-264,120-64,663-423,9186.63
ESEN-442,219-1,708,894-172,334-4,918,064255,545-7,447,45738.70
ETILR-26,261-35,937-7,821-30,114-36,199-957,7515.84
ETYAT1,925,721-155,692-118,161740,252222,6032,853,2144.79
EUHOL21,136-390,061149,863-1,668,439157,988-1,671,1463.72
EUKYO129,257149,812-282,050449,98179,768892,1515.03
EUYO-62,274-257,731285,084-226,04764,396-591,1294.81
FADE-3,408,984-123,137-2,524,8331,962,566-392,214-10,428,82418.13
FENER-49,412-748,54536,988914,7733,249,7637,887,75934.34
FLAP-902,312259,072675,117-386,156409,104837,6192.38
FMIZP-73,178142,347-844,195-57,216637,3841,243,723146.80
FONET948,824-629,0642,883,054215,673145,5122,817,24716.29
FORMT1,036,691-136,16657,996-140,010-130,549474,3411.75
FRIGO-1,898,599-1,786,089-1,969,484-230,61261,951-5,602,82938.98
FROTO-1,084,73814,216,720847,094-11,531,810-8,694,664-135,089,292204.10
GARAN-456,850150,574,400-158,994,300-81,734,2907,904,064-1,053,049,9666.88
GARFA-469,47230,556-415,952-368,678-464,775-2,308,73514.70
GEDIK352,48991,604-3,051,8073,435,891606,591-2,044,35720.98
GEDZA197,327-36,789266,032227,519-314,081-388,98737.82
GENTS258,274-71,745122,816-124,965259,488-776,0255.52
GEREL-273,317304,444-212,635-49,162560,453898,8416.41
GLBMD-153,727-317,899-133,72517,057-437,852-824,8237.40
GLRYH998,730101,310-663,990-503,781-199,913-576,13212.15
GLYHO-1,482,638-2,017,4581,789,074-1,080,2404,648,300-4,800,7925.80
GOLTS747,733-991,440684,111658,288-234,879-671,88460.20
GOODY-294,019205,108563,646128,706863,761667,6117.99
GOZDE1,566,112-2,180,200-1,430,471-179,133445,534-19,064,3777.75
GRNYO-201,76451,777-87,533-13,8211,348-1,162,0042.90
GSDDE-25,56428,73567,36634,528-472,106-88,9076.46
GSDHO-1,382,3271,459,870-1,686,576-691,4251,256,511-3,086,0482.07
GSRAY-7,506,59912,678,79099,3673,773,370-308,499-9,643,3383.98
GUBRF1,192,648986,096-5,835,292896,859-1,229,668-6,118,25773.00
HALKB2,922,499-1,200,512-3,814,433-5,755,518-4,762,798-29,909,1724.43
HATEK276,613-56,23073,515-53,348-268,438-474,72721.78
HDFGS-1,502,022-5,635,1883,309,7741,369,954-8,100,746-21,005,0625.35
HEKTS1,062,9981,228,124-2,849,367-12,936-2,628,194-6,598,23530.38
HLGYO881,700-351,057718,696-104,451-3,184,5691,984,1383.23
HUBVC117,9541,045,508-145,008344,08348,0181,027,82717.40
HURGZ109,0231,031,789-44,560-234,826-503,969224,5961.89
ICBCT51,972-153,12561,11795,362395,874748,8796.10
IDEAS-193,40877,092-994,198-520,814-196,290-1,260,25887.20
IDGYO-137,517-73,745-123,375-223,815178,024-834,6919.00
IEYHO-4,565,071-3,630,179-589,278-393,327-1,681,084-5,355,1941.36
IHEVA-156,910223,574-68,543-928,696-204,506972,4831.43
IHGZT195,22075,044-25,68777,601107,4941,928,6062.97
IHLAS-2,636,2971,355,920-886,018-4,509,847-4,218,446-21,234,8910.74
IHLGM-810,0532,405,585-504,305-5,488,1153,744,961169,9891.12
IHYAY-188,546812,052-359,341-18,169-767,3442,272,0600.88
INDES-4,760,748-4,989,9003,661,728101,71271,227-17,113,54529.38
INFO99,19890,956-1,625,092160,413409,168892,7117.99
INTEM165,931-825,965-914,851459,722169,76172,37247.62
INVEO1,365,517-942,826-1,295,904238,651193,408-687,259130.10
IPEKE8,747,1743,278,8502,409,008-4,737,1284,681,5899,074,89012.97
ISCTR8,122,216-13,756,4805,089,292-3,187,822-1,512,922-17,961,2964.99
ISDMR-479,666-4,085,761328,244-766,4782,539,736-11,508,07712.14
ISFIN2,662,240-603,023399,864-2,676,11452,95328,9023.37
ISGSY416,91440,7948,959-12,94479,715622,03220.54
ISGYO-367,463-11,210637,6951,521,362-4,526,1303,520,2411.99
ISKPL-44,885-5,947,959-2,032,8585,074,8511,179,3824,100,31143.70
ISMEN2,978,8962,810,864-6,943,676-3,626,4561,011,803-38,013,71717.05
ISYAT-47,741262,71314,533-269,417-43,758659,0593.24
ITTFH771,1801,635,993231,02868,489345,9213,748,3662.75
IZFAS1,438,019-353,158-160,511481,269888,1176,806,99011.81
IZMDC1,401,431454,172716,1996,379-311,7984,256,2192.60
IZTAR-59,715-577,176-79,682-261,335-93,575-3,930,80820.10
JANTS-5,474,4881,918,8493,893,094-4,934,686628,930-5,422,137827.00
KAPLM-384,576-505,945213,369-88,813-71,277-535,91030.28
KAREL1,094,952-446,647-557,679444,4251,727,9908,55629.46
KARSN5,948,3922,186,030-246,5931,433,5019,216,54725,898,0154.16
KARTN-563,333-1,446,6431,387,3181,681,078-3,780,0564,236,96569.95
KATMR-117,5301,075,004433,099-2,997,0221,603,230222,4623.71
KCHOL-2,793,4462,623,586-6,683,30018,282,640-5,174,388-118,707,97420.06
KENT-86,87616,77438,870-124,576108,29044,850347.00
KERVN-64,525-13,22527,1854,819-35,697-500,0900.76
KERVT2,749,715303,613133,01676,315-3,229,0744,098,0285.86
KFEIN-292,835-442,4711,352,204-637,494-1,076,699-3,200,01226.94
KLGYO-454,74542,386756,13738,0421,245,4614,614,7222.20
KLMSN-331,489758,275681,472-380,572266,9741,009,06423.66
KLNMA22,831-70,921-25,964-24,515-50,866-797,22926.74
KNFRT-440,869477,511110,147-947,0221,099,470-263,92920.52
KONTR3,546,566384,9351,120,736-1,641,427-1,268,0275,295,34580.40
KONYA500,881-111,11829,749360,72968,5031,021,3911,157.00
KORDS-1,279,7613,516,4982,996,983490,830-773,58318,866,58024.90
KOZAA6,798,7482,675,820-3,393,640-8,859,0364,467,830-17,263,31915.00
KOZAL5,883,342-8,030,56437,614,540-21,696,86017,913,520-26,949,580125.10
KRDMA72,230-239,006-1,353,141-41,8321,312,1851,669,5126.14
KRDMB17,385615,799967,5481,065,9232,238,3881,773,0526.15
KRDMD-4,385,690-2,173,692-6,605,80827,176,000-38,406,900-52,506,7727.20
KRGYO-300,02679,255190,581-53,401-350,433-434,9956.62
KRONT-575,5723,190,609-582,367-147,629-73,1402,357,25059.00
KRSTL497,115-150,184-337,74110,575-60,288-387,7702.89
KRTEK455,7232,546,968-1,504,4062,892,3173,793,40513,671,72419.88
KRVGD2,665,3134,905,977-6,545,826-1,877,052303,1434,072,05618.00
KSTUR7,811-23,636-3,811-98,496-42,883-133,710300.00
KUTPO-616,31091,212411,3151,039,901192,3113,407,07053.55
KUYAS848,057197,418211,201293,144-218,7721,274,0562.32
LIDFA146,613-132,050-146,339656,020356,6691,153,9383.38
LINK-313,732654,383885,151176,879-591,7621,136,62140.74
LKMNH-705,913393,6361,111,394-408,318962,306-970,79617.20
LOGO2,590,878-1,995,6642,101,852-2,318,4163,949,703-18,523,079171.00
LUKSK-34,528-35,171366,040-448,782-187,412-627,53678.80
MAALT125,897-388,338426,467-376,616-467,14974,534233.00
MAKTK61,219-24,934-242,528220,829-1,119,511-1,453,2894.15
MARKA167,44224,168-3,913-55,552-101,132-14,9475.77
MARTI-83,964-435,993363,581-314,25782,971108,0742.32
MAVI1,353,545-5,379,897-2,346,3711,292,716-1,677,160-30,884,16947.68
MEGAP1,931,432-101,916220,593135,464-290,850866,3788.14
MEPET-44,383-309,890395,991-90,082160,855281,1552.69
MERIT-13,335-1,38589,475-122,77122,670-314,118270.00
MERKO2,917,1251,134,316-630,717586,194406,029-1,652,3987.47
METRO3,518,876-2,905,137-405,698120,129328,419623,5152.26
METUR-56,428-154,814-21,926436,604-889,81332,39227.96
MGROS3,115,76013,887,4003,986,696-2,443,814-6,009,7448,823,17838.28
MIPAZ191,44744,585132,3403,769413,032919,8285.04
MMCAS-10,80128,066-7,872-9,92414,527347,5426.20
MNDRS-945,4991,010,172274,145185,871-54,058-2,069,5363.05
MPARK2,521,979360,917-1,981,919-426,933-2,195,001-10,129,68921.26
MRGYO-707,370-1,256,995185,437-48,32964,166-1,754,1232.74
MRSHL78,960-3,09148,766-170,772-21,298170,483277.00
MSGYO-155,655-220,067-126,053-27,363-83,155-812,3054.95
MTRYO-331,731197,691-8,071-7,15212,263-168,4522.21
MZHLD-3,819-25,45924,845-28,05726,310-49,12437.36
NATEN-1,703,352288,088-359,560-770,781163,138-3,833,64541.28
NETAS-2,542,717-1,548,7704,805,615844,827-2,192,202-113,51628.46
NIBAS462,595570,623-17,976144,932-112,1831,280,54620.94
NTHOL3,098,769-7,272,635-13,095,360-134,316-2,747,982-22,277,4364.49
NUGYO142,510331,928311,92560,381-250,124706,78516.15
NUHCM350,077577,746263,168680,492-1,051,2881,934,20159.90
ODAS970,64912,332,890193,260-849,2853,256,465-13,452,6323.51
OLMIP-64,350-131,511145,146216,556-180,811546,2287.35
ORGE3,036,0184,333,770-1,930,5843,129,823122,42510,500,42012.88
ORMA60,139428,201147,63582,98397,841757,96328.50
OSMEN84,122-119,19543,6396,674-14,906-255,83738.36
OSTIM-1,146,816-138,613-426,7931,074,014-832,550-1,244,7802.83
OTKAR3,888,9581,889,271-11,492,3601,369,286-2,384,165-18,942,954367.40
OYAKC268,266-1,144,449-2,653,989-145,486-3,831,574-10,517,1997.17
OYAYO54,93286,792-359,922-44,215-161,025-162,9059.00
OYLUM92,916303,173-570,975274,065-127,220246,0154.26
OZBAL-56,69471,599-1,883-228,103159,845711,6288.34
OZGYO-57,872-82,872434,734-543,600-83,613-432,9531.97
OZKGY-460,276148,4931,154,386778,575-2,284,9995,503,2515.13
OZRDN-5,418-20,769-32,4059,99421,424-861,7758.86
PAGYO241,597-2,132-280,582486,4581,366,2781,404,2967.32
PAMEL343,632283,18244,223-67,779-18,198881,80631.48
PAPIL-905,781167,932-247,334721,122-397,314-373,34519.88
PARSN67,555549,629-685,586150,39415,323-93,84934.00
PEGYO-181,228-405,204222,80426,656-343,041-563,0021.89
PEKGY-391,376-879,698-39,792751,754-11,7091,219,4951.97
PENGD-257,299283,159-114,04850,522-238,889859,7724.09
PETKM1,156,58915,944,390-35,496,250-19,812,19048,389,38020,874,6175.99
PETUN-373,650223,14827,444-196,027-310,448-401,29923.50
PGSUS2,510,7117,651,952-3,748,426-12,803,1706,210,639-36,536,53473.75
PINSU-296,435-50,306-18,831-1,261,296-9,099-1,469,8048.04
PKART-18,969-203,659611,27629,734-243,290-2,882,87515.11
PKENT30,329-11,460-124,374296,511-29,1421,655,9482,796.50
PNSUT56,5781,134,607164,282-230,637607,877305,39321.96
POLHO-195,4361,196,264-510,418-958,408393,988-2,898,3923.28
POLTK873,737457,847402,020414,665144,4344,425,054358.00
PRKAB1,340,8571,026,373-192,576-968,914-907,7541,324,09212.40
PRKME530,0752,648,22642,808167,273956,2574,205,3275.91
PRZMA-759,237319,428-102,139-1,488118,267-346,9295.82
PSDTC-197,126-438,615-546,426-186,609-239,330-2,460,44125.24
QNBFB-6,678-32,36017,638-3,48025,9297,01656.95
QNBFL8026,364-35,476-114,040-5,3665,812,563116.50
RALYH524-12,338-12,84867,330210,157-2,278,3823.89
RAYSG-502,013105,02018,461-97,21117,990-577,40114.16
RHEAG39,91749,58240,49239,861-62,314-94,1973.00
RODRG-109,668258,303-51,195-15,927-72,11936,89323.00
ROYAL-4,140-12,942-25,0754,603,12512,5694,657,8093.62
RTALB1,247,5184,154,4682,638,1684,317,2451,628,12217,211,84930.54
RYGYO229,967-84,858-301,819-15,215364,512-1,541,6764.78
RYSAS354,475143,632533,93528,171-66,994420,1536.97
SAFKR-56,271-261,502205,213-193,414-309,564-1,127,85910.64
SAHOL4,793,0051,679,5281,109,1204,553,272-5,394,690-35,383,9418.89
SAMAT-372,652-13,72462,434235,464-167,182-75,1445.85
SANEL-215,9709,026260,560-379,865-127,858-1,051,4494.61
SANFM113,76743,335-23,325-42,848126,401-21,13918.88
SANKO-210,426534,705143,660-497,4722,839,264-489,71813.10
SARKY-424,846-2,526,3541,235,375-960,105730,827-5,343,45813.22
SASA-1,086,3068,743,34213,737,1501,801,8864,883,316-13,471,41446.90
SAYAS-97,509509,815-726,574-1,327,785-6,619-292,73731.86
SEKFK568,120-213,847120,201-619,979-881,236-1,706,54110.29
SEKUR-297,029-346,305-13,935-50,682135,998685,61130.00
SELEC-565,993-763,050872,067-201,308-498,827-188,68410.66
SELGD-27,86639,93281,280118,809161,060260,1624.45
SERVE-1,99820442,805-49,396-2,57428,57217.30
SEYKM1,728,609-653,217201,847582,133-417,7662,693,50033.80
SILVR-1,620-679,7511,096,143-184,506508,6951,181,8076.21
SISE-7,260,46330,367,290-7,883,272-8,454,192-13,788,37091,056,1457.39
SKBNK-1,614,911-2,797,536-1,878,5084,899,1081,941,647-4,902,6031.21
SKTAS268,527121,919405,394-38,063280,430-2,079,1514.40
SMART2,589-86,510-43,899-171,940-34,99629,7287.15
SNGYO788,222-3,639,086919,6431,410,988-2,336,243-4,290,9674.27
SNKRN-75,38628,27519,20033,258-64,202-74,31135.00
SNPAM-8,183-49,713-50,902-389,667-43,454-766,99221.24
SODSN24,576-289,735-65,376-22,57223,274-309,31837.54
SOKM6,418,68710,162,100-15,829,070-8,091,6981,403,548-30,286,21812.58
SONME321,779-647,576-5,032,813-27,969-404,892-6,079,64259.80
SRVGY-360,763-280,14070,173196,552140,104-1,273,37097.95
SUMAS6,5761,062-4,218-26,158-15,182120,84679.80
TACTR22,000-37,54217,0991,6452,63231,22226.00
TATGD-71,88832,695113,688-405,250178,438-4,566,7039.62
TAVHL3,054,028-6,119,040-6,994,236-15,558,040-6,167,740-29,243,80521.06
TBORG2,320-80,418-143,4041,470-12,869-529,68019.00
TCELL-5,955,1608,914,9067,735,81628,244,800-2,249,896101,873,85615.13
TDGYO-25,386177,993-87,481-178,771-228,044-118,8717.05
TEKTU1,868,444-182,563-144,478479,925-5,335,503-1,720,5591.84
TGSAS74,68658,061350,726-184,098-169,073-1,210,11517.35
THYAO1,311,814-6,595,520-15,638,18034,823,140-681,416-57,152,24212.91
TIRE-263,106316,10574,24957,641498,16499,6366.56
TKFEN-1,209,5114,583,364-2,454,0873,950,943-651,9553,658,38215.13
TKNSA-1,626,6216,049,063-720,192-4,029,2505,511,8306,754,69213.40
TKURU-50,892-96,18424,7748,940,62543,1908,936,447228.70
TLMAN-747,566340,801294,012-3,259663,94432,87332.48
TMPOL-447,414146,902557,119-5,504,768180,573-5,310,75017.35
TMSN-517,438-635,461-4,580,863-1,693,444-2,734,5643,074,01823.98
TOASO-324,573-3,043,017-2,510,26715,672,7804,094,7706,769,16933.88
TRCAS84,641665,591-1,179,320732,050-762,904-3,952,6614.59
TRGYO1,548,696-1,292,461406,020-2,211,473-2,234,104-12,442,3283.34
TSGYO-509,002-966,344-982,628-615,520-1,000,432-4,597,5515.86
TSKB2,041,621-4,175,7245,533,734-13,621,280-3,564,498-20,658,0211.38
TSPOR1,554,025-2,082,984-587,990774,686-461,694-820,7412.22
TTKOM3,914,4572,605,132-628,147-2,948,541-285,909-8,301,7336.83
TTRAK2,041,1121,658,136230,810-742,6541,036,442-9,185,063211.10
TUCLK84,048580,925291,42054,49569,220428,4457.84
TUKAS460,094-399,6321,199,048-355,076-421,3023,077,7068.13
TUPRS1,898,7208,352,504-10,048,260-54,677,360-17,195,540-149,203,31692.10
TURGG-752,837182,612542,695-31,226-143,588154,329131.00
TURSG1,676,5012,236,106-107,520827,489-2,741,465229,6456.63
UFUK5,31211,4397,371-7,974,453-24,264-8,138,92320.28
ULAS936,736-462,767-21,156-60,507-126,425288,0785.80
ULKER2,863,7662,748,054-6,439,269-5,371,8353,115,245-11,048,16521.90
ULUSE32834,014179,764-84,838-102,752112,10656.90
ULUUN683,132-195,055-22,527,6903,893,450-2,863,925-19,185,28716.58
UMPAS-17,509-59,895-14,791-62,394-214,768-145,0101.65
USAK6,470-5,531,634927,2462,296-3,576,893-9,832,8432.36
UTPYA-349,176-209,001413,251413,253-989,198107,83533.22
UZERB-38,367-23,44856,527-64,988-19,756-159,40447.78
VAKBN-440,0066,218,876-2,017,979-2,463,605-3,902,10010,455,3013.63
VAKFN-202,782834,000-2,288,531-2,213,201-78,026-3,108,15627.00
VAKKO-41,378639,343-333,858168,942-1,817,253-5,052,86315.20
VANGD-1,408,043-20,464772,251151,13138,312-660,6697.62
VERTU28,631331,306-674,383-1,726,785-1,848,203-3,379,37325.50
VERUS1,517,146583,4271,847,416-727,2651,000,953-13,278,68461.45
VESBE-5,255,308-4,229,281-293,9902,760,414-1,660,292-4,806,70662.55
VESTL7,354,741-3,940,98811,466,0305,759,05224,200,62030,621,46736.80
VKFYO-241,291171,659439,6364,423-61,010-81,9417.89
VKGYO40,6731,130,277-9,988-212,789521,6513,289,9983.19
VKING-6,645-249,731-64,422-82,159-194,579-655,9297.24
YAPRK275,24743,343151,11395,380159,231115,778106.50
YATAS1,085,5861,585,175232,098-2,036,246-1,238,812-17,522,62715.15
YAYLA218,332-279,758229,1531,054,8642,601,7323,551,9994.10
YESIL967,718-372,210286,6101,356,803-7,604,154-8,355,856103.80
YGGYO51,516121,959-342,065-310,135-437,997-227,32413.20
YGYO166,943394,155415,223193,593-1,669,248-1,312,1011.33
YKBNK-2,759,7933,122,624142,522-10,082,760-2,341,244-41,813,2392.24
YKGYO-140,772-100,422-155,56095,946-862,716760,7346.67
YKSLN130,402-56,043-376,981-128,071152,074643,0874.86
YONGA-37,932-58,375-38,963-5,19616,598-168,72627.18
YUNSA-483,454-356,4951,525,476327,217-404,212-2,322,67615.03
YYAPI-1,057,048-217,295-492,28673,027-5,937,784-12,397,7261.80
ZOREN-9,853,4002,815,1401,110,647-1,302,6912,946,272-4,424,1142.30
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...