SON 3 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 11.01.2023 19:52
SEMBOLSON
11.01.2023
1 GÜN ÖNCE
10.01.2023
2 GÜN ÖNCE
09.01.2023
3 GÜN ÖNCE
06.01.2023
4 GÜN ÖNCE
05.01.2023
3 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-96,703-1,188,756221,81312,135-193,936-1,063,64670.35
ADEL370,3341,677,457148,194-1,820,2293,882,2372,195,985120.00
ADESE-1,557,8792,434,813-759,0346,595,4442,594,571117,9001.57
AEFES-9,091,224-1,132,220-11,755,2101,252,53619,882,270-21,978,65455.85
AFYON-346,561768,968-2,574,832-3,990,7111,879,149-2,152,4256.72
AGESA-2,349,817768,2202,269,817-1,271,3204,900,484688,22032.36
AGHOL-2,794,2971,206,4788,716,971-4,083,5705,307,7407,129,15289.60
AGYO369,575-635,686455,653339,823513,934189,5424.65
AHGAZ-3,118,96827,451,930-11,217,33018,461,37053,269,32013,115,63288.85
AKBNK-20,346,620-103,386,000-97,247,620-72,555,520-36,946,110-220,980,24016.10
AKCNS-864,6091,555,753-3,592,834-488,642-200,992-2,901,69047.10
AKENR-1,112,492610,366-2,677,1002,247,431545,262-3,179,2264.02
AKFGY9,230,312-3,940,608-9,480,1361,664,6379,133,596-4,190,4324.26
AKGRT846,3431,619,535-3,000,591-1,829,905-4,932,064-534,7133.30
AKMGY346,884416,662-153,145-101,106209,305610,40169.55
AKSA1,239,5997,135,062-8,290,802-16,689,4306,618,62683,85972.10
AKSEN-1,565,4085,453,9064,642,4768,807,99619,494,5008,530,97437.38
AKSGY781,403283,983-542,530-3,617,8241,631,944522,8566.20
AKSUE232,909-64,336-509,535-521,347-507,441-340,96237.98
AKYHO-1,896,912-1,631,884770,300281,784-72,497-2,758,4962.34
ALARK-12,071,290-21,320,5003,922,584-5,744,89225,983,540-29,469,20665.65
ALBRK-2,879,752-11,660,720-3,560,39213,576,17010,292,060-18,100,8642.79
ALCAR-2,428104,3021,678,7511,338,109-515,8611,780,625559.00
ALCTL-27,366-311,5712,758,984-47,265498,8942,420,04776.20
ALFAS24,341,0503,653,0986,791,9556,267,920-3,188,90034,786,103260.00
ALGYO-2,749,258242,446-1,253,0122,333,035-196,214-3,759,82463.35
ALKA1,723,434-394,529408,0511,629,2861,114,5561,736,95629.20
ALKIM-1,538,478-1,039,2912,264,220-1,113,0416,335,749-313,54931.60
ALMAD477,630908,213-364,8521,465,479907,8171,020,9914.76
ANELE1,9351,375,911-421,268199,847778,031956,5783.37
ANGEN924,431-2,137,862-2,821,493-5,805,1831,319,356-4,034,92432.18
ANHYT-1,872,973-1,887,046883,2803,344,186-1,428,403-2,876,73919.15
ANSGR-301,201990,520-779,9531,177,7721,883,499-90,63417.78
ARASE312,018460,74214,430-1,283,837-19,861787,190171.90
ARCLK-49,702,080-39,380,690-132,320,800-131,162,200-48,136,400-221,403,57094.55
ARDYZ846,053-157,226-3,912,648640,358719,190-3,223,8218.37
ARENA-369,555-670,924569,707-268,0602,365,449-470,77217.70
ARMDA832,6216,528,802444,318-594,083951,5677,805,741230.80
ARSAN744,865-2,043,586-3,340,777-245,749-48,209-4,639,4988.70
ARZUM-84,278-132,21068,989-851,238524,314-147,49921.52
ASELS-46,014,32025,403,220-246,649,80049,210,53087,794,530-267,260,90052.80
ASUZU3,578,5601,877,9653,369,599-244,6542,529,7588,826,124157.90
ATAGY-98,316-68,32111,833198,129212,904-154,8044.49
ATATP1,724,227573,063-856,5622,021,2952,988,6381,440,72823.18
ATEKS-133,448148,320467,134-355,988-105,221482,00686.20
ATLAS-3,092501,358-216,93190,155-175,311281,3352.85
ATSYH-217,213415,679130,852-91,600140,450329,318104.00
AVGYO89,955-423,54296,139535,277-332,547-237,4483.42
AVHOL-285,680664,386689,252-704,916791,9831,067,95812.50
AVOD-414,8101,204,238-2,191,5422,198,437818,345-1,402,1142.78
AVTUR25,626137,684-80,39863,54898,84082,9122.92
AYCES166,050-187,693-729,056358,094-182,049-750,69996.60
AYDEM-949,3062,803,8024,004,581-4,876,8967,870,6145,859,07722.48
AYEN431,1701,466,3752,275,7411,197,834854,7854,173,28632.00
AYES-54,375131,283191,809-4,912112,095268,71728.50
AYGAZ-324,490-1,387,414-2,009,662-32,890-1,877,619-3,721,56673.50
AZTEK298,430-49,422-90,742873,177-457,360158,26621.88
BAGFS622,4212,951,5271,548,509300,330229,1695,122,45733.04
BAKAB-391,400453,363164,70472,369721,780226,66747.80
BALAT-60,316207,679-41,834-56,328-80,972105,52924.00
BANVT34,463-169,581-232,410382,510413,126-367,52881.35
BARMA2,337,953-7,137,9481,146,9943,866,7553,419,153-3,653,00192.65
BASCM3,351-369,579-6,186-11,246-100,463-372,4143.99
BASGZ4,201,8062,273,23525,106-1,714,921-1,397,0126,500,14716.58
BAYRK47,591-446,175253,999239,9779,494-144,5859.38
BERA5,338,8354,379,948-1,422,758-827,620-2,670,3188,296,02523.30
BEYAZ481,502-492,244441,6412,322,7761,990,163430,89919.10
BFREN3,417,793-6,670,218-8,606,762-13,524,4102,027,202-11,859,1874,205.10
BIMAS-15,508,22031,484,46094,858,270-30,549,280-26,016,130110,834,510124.40
BIOEN4,873,8731,088,1483,869,4965,485,4375,588,6179,831,51716.07
BIZIM3,091,253-1,314,02455,9981,446,9313,077,1781,833,22730.10
BJKAS831,114-907,211-4,882,8961,122,048-1,860,452-4,958,9935.38
BLCYT-302,992586,155326,868-2,828,4561,951,711610,03114.70
BMSCH62,91857,962430,287-231,916414,693551,16713.62
BMSTL-1,442,0051,015,8544,189,8993,563,135-126,1603,763,74840.06
BNTAS-355,395385,45348,171535,611-12,11678,2296.03
BOBET3,592,698-6,668,707455,073395,2774,258,469-2,620,93612.95
BOSSA174,349-128,047206,138222,440688,602252,44012.10
BRISA373,997163,951-2,504,117-3,694,9581,659,043-1,966,16947.80
BRKO-108,910143,680176,77992,512199,857211,5495.40
BRKSN-160,851-112,296-234,641-52,089-119,402-507,7889.00
BRKVY1,191,400-1,087,346456,957765,598-1,679,155561,01126.56
BRLSM-2,769,946-1,555,621-231,6963,362,2182,405,041-4,557,26310.68
BRMEN17,07497,60620,415-69,232-132,371135,0952.17
BRSAN-516,41870,4231,023,6871,294,4063,582,796577,69266.00
BRYAT1,889,758-2,512,848-158,450-1,163,334-681,637-781,540905.90
BSOKE3,649,963-2,050,977577,149-1,324,0814,095,2732,176,1355.43
BTCIM-2,200,810-1,081,42194,5742,216,9342,752,893-3,187,65736.20
BUCIM2,856,7143,721,837-378,6001,724,906556,6026,199,9515.21
BURCE328,83268,167-157,062321,427-1,168,583239,93743.84
BURVA-23,69859,140-110,134264,126-1,960,443-74,69231.12
CANTE1,957,308-1,460,431-103,645-680,648737,022393,232117.20
CASA-74,720-95,363-40,43143,61244,245-210,514185.00
CCOLA2,648,0264,140,264-5,533,096-158,558-7,156,9821,255,194180.30
CELHA-107,833282,85517,760-76,208251,074192,78229.12
CEMAS314,906303,259-6,419,452-686,269-8,568,336-5,801,2871.98
CEMTS1,783,869-1,936,183-4,885,1101,593,5821,531,024-5,037,42449.66
CEOEM-1,115,598-1,863,26782,6192,122,4281,445,914-2,896,24618.31
CIMSA-1,997,401576,451-2,844,8704,983,1628,273,286-4,265,82080.80
CLEBI-3,861,835-87,500-6,500,856-1,205,017-487,410-10,450,191531.90
CMBTN-469,328517,587464,459-1,165,468-225,752512,718415.00
CMENT-31,136-22,69835,875-23,79382,627-17,95958.05
CONSE-37,068830,834-349,7934,895,6783,534,519443,9737.59
COSMO-170,749494,091-140,497-64,909-16,409182,845105.80
CRDFA59,097-342,565380,552137,416-1,555,81097,0843.13
CRFSA-1,152,433170,978859,5651,683,0502,270,402-121,89060.00
CUSAN-2,103,353-1,381,815-1,699,812667,126-480,538-5,184,98016.64
DAGHL77,022-361,919-271,794-34,138-26,761-556,6919.31
DAGI-27,214-8,769-172,84070,776260,755-208,8235.58
DAPGM258,892-227,4191,054,329-1,105,2623,697,8171,085,80257.10
DARDL1,984,448-578,396-1,396,9032,205,440844,7349,1494.57
DENGE-2,034,173-335,705-383,8391,400,49070,628-2,753,7172.44
DERHL59,03349,105-326,014377,847196,656-217,8765.84
DERIM282,494200,668-3,615,872293,949278,172-3,132,7108.01
DESA1,319,895390,5301,9201,382,539758,7301,712,34553.80
DESPC187,908-42,134-76,42812,705505,09669,34617.05
DEVA1,531,974-837,190-340,417-105,3959,921,044354,36750.65
DGATE-174,657107,734-397,446209,819207,585-464,36915.13
DGGYO164,801-120,038-60,87687,699-115,633-16,11314.30
DGNMO-2,232,904-574,5701,367,2753,681,064608,747-1,440,1997.00
DIRIT107,958-156,59028,8265,08924,632-19,8067.43
DITAS33,36912,485-293,594-430,857367,710-247,74031.12
DMSAS-1,193,333441,257-2,527,7471,281,499-833,526-3,279,8238.36
DNISI94,817-137,296-42,131517,068-72,130-84,6108.16
DOAS-6,950,480352,912-6,581,612-46,962,07011,242,660-13,179,180150.60
DOBUR-153,166132,963288,66852,699148,262268,46556.55
DOCO4,166,0601,074,0301,912,6331,562,9172,132,9707,152,7231,766.10
DOGUB-1,687,5281,533,5331,948,914320,5831,496,6651,794,91911.25
DOHOL36,250,14041,154,880-1,638,712-6,448,120-1,942,22475,766,3089.40
DOKTA-117,636-315,139926,670-99,471348,271493,89552.00
DURDO1,417,554628,3171,153,716333,152-430,0063,199,58743.66
DYOBY-1,698,041504,958-2,786,298-11,755,210-5,747,479-3,979,38121.24
DZGYO-817,659290,07260,890-791,009-691,665-466,6973.16
ECILC4,508,0422,453,780-8,062,5564,575,425-6,883,228-1,100,73425.46
ECZYT2,311,208-2,191,6172,453,302803,71095,1402,572,893136.40
EDATA-504,216-553,589-275,641482,603-374,924-1,333,44620.24
EDIP440,266-223,705-157,794344,9481,213,51858,7679.71
EGEEN15,483,0006,805,112-6,618,91412,663,4203,105,51215,669,1985,312.00
EGEPO47,733-34,856131,26099,604-648,576144,13715.00
EGGUB-960,747-15,974,230-12,269,0401,876,646-2,211,429-29,204,01790.00
EGPRO897,189-898,734-711,168-113,461-393,082-712,71350.40
EGSER1,594,072-258,6331,301,860515,5531,167,2002,637,29932.62
EKGYO-9,127,98457,126,910-53,543,16094,642,50066,411,140-5,544,2348.08
EKIZ154,156116,42033,790-144,97015,638304,36618.00
ELITE-957,1481,405,1191,682,437102,5941,868,9862,130,40836.82
EMKEL-2,057,900392,488-54,519802,988-465,349-1,719,9313.73
EMNIS7,65435,8497204,1866,30144,22344.98
ENJSA-4,538,77623,053,710-5,949,88020,111,140-47,507,95012,565,05430.00
ENKAI-3,705,288-14,014,100-83,882,86048,658,14022,573,310-101,602,24829.84
ENSRI352,809-774,8781,308,542735,673252,876886,47325.90
EPLAS103,184-298,07433,680746,329445,201-161,21034.92
ERBOS519,979-461,835-1,783,532-1,082,5364,338,211-1,725,388150.80
ERCB-18,085,4603,158,472-7,110,036-12,106,6602,361,296-22,037,024142.00
EREGL-42,803,680-60,348,060-110,503,50040,709,630-478,398,500-213,655,24036.84
ERSU-111,385-183,436-495,718443,095-531,621-790,5395.00
ESCAR365,517-1,386,522-576,6092,507,8261,856,932-1,597,61480.10
ESCOM388,9951,030,365-11,192-98,576-41,7731,408,16829.10
ESEN-23,443-261,3811,996,0453,064,1292,172,7181,711,22164.70
ETILR110,105-26,866-283,756686,909508,133-200,51712.86
ETYAT-80,348-144,548-187,481-229,915356,896-412,3774.76
EUHOL-646,083-1,822,6076,375,221-269,638825,2373,906,5312.02
EUKYO19,60489,924-39,018133,497856,48470,5104.25
EUREN-932,623552,1773,179,174-141,63539,8522,798,72810.36
EUYO-157,528170,093-140,957722,864439,448-128,3924.17
EYGYO-6,831,57212,552,910-1,729,3216,782,852-32,605,7103,992,01718.06
FADE374,590384,003-506,108857,812-216,187252,48510.55
FENER1,917,8804,945,9752,116,5641,720,158335,4928,980,41958.90
FLAP664,627-1,851,1661,651,768-2,554,5941,508,019465,22912.18
FMIZP-1,445,360-1,116,770-776,764-6,174,2092,148,352-3,338,894163.80
FONET201,040119,6691,421,692-44,264-634,4051,742,40113.87
FORMT403,270-774,489-586,872-52,771-904,507-958,0911.80
FRIGO860,3172,435,032353,434-601,089-265,2183,648,7837.02
FROTO30,305,46016,744,5106,873,296-14,199,840-2,599,95253,923,266458.50
GARAN-19,290,110-30,732,080-13,748,500-41,431,350-40,619,660-63,770,69023.88
GARFA103,78553,336530,745-109,59258,048687,86621.90
GEDIK729,005-195,181-407,230352,6201,343,695126,5946.28
GEDZA65,681282,634162,955306,1151,171,687511,27030.00
GENIL3,560,7243,320,5812,143,497-783,292602,6079,024,80243.76
GENTS-1,178,315-457,365-590,6201,178,776689,451-2,226,3005.87
GEREL-2,662,973106,2051,812,675898,109-620,684-744,0937.78
GESAN-1,699,1863,483,732-6,047,174-664,844-14,328,660-4,262,628181.50
GLBMD578,378-112,008-6,351122,319191,647460,01910.88
GLCVY688,700-416,094210,901107,8401,519,667483,50726.92
GLRYH2,403,700874,418743,4513,568,199-15,480,5004,021,5699.52
GLYHO2,150,4285,160,31416,832,84010,427,730-8,550,58824,143,5829.82
GMTAS2,530,750-1,563,6202,491,3833,670,643179,6843,458,5136.48
GOLTS102,646777,001-1,631,412433,702-3,553,515-751,765100.90
GOODY3,253,5911,236,3164,625,162-82,885-339,8409,115,06918.77
GOZDE-968,028-19,703,730-1,163,11810,049,760-14,289,740-21,834,87621.06
GRNYO41,291-65,593-34,54626,9471,767-58,8483.93
GRSEL-1,116,610-168,262-155,780676,293892,135-1,440,65212.79
GSDDE-459,911-1,456,875-1,452,047271,044175,810-3,368,8336.84
GSDHO-279,091-68,595-1,002,065-1,670,126-1,993,094-1,349,7513.30
GSRAY-9,928,8521,775,5405,914,8121,463,4411,319,400-2,238,5008.09
GUBRF49,217,370-3,857,74451,376,780-5,640,944-25,414,19096,736,406256.10
GWIND5,242,4792,657,872-3,755,1454,972,692-2,377,0714,145,20618.39
GZNMI211,916279,461245,754306,3411,667,506737,13113.26
HALKB17,308,3403,887,3405,478,512-12,795,0404,907,04026,674,19210.14
HATEK-481,45981,893-687,494-72,005623,270-1,087,0609.54
HDFGS-860,195975,562-1,537,427-548,7792,781,489-1,422,0602.92
HEDEF-746,682-86,285-1,386,762-503,0121,006,363-2,219,72914.86
HEKTS-1,288,112-9,276,012-5,161,85021,376,010-6,721,894-15,725,97432.56
HKTM-3,993,7444,821,451-241,372793,9732,274,917586,33567.10
HLGYO-4,613,5263,077,727-700,874-758,936-10,245,970-2,236,6734.58
HTTBT-46,789-99,5811,430,429307,355376,0761,284,05920.26
HUBVC159,878-1,928,423121,386607,234291,178-1,647,1595.38
HUNER779,8631,466,577-3,675,3933,786,7477,487,823-1,428,9539.05
HURGZ317,9021,236,809694,047499,191-522,5922,248,7584.91
ICBCT713,908301,8421,140,407-404,1091,221,8372,156,1578.68
IDEAS-76,971552,273114,484-248,142-652,773589,78633.94
IDGYO129,439-10,7599,589-190,052215,348128,2693.05
IEYHO-3,215,2292,510,041-2,462,1232,759,834-2,428,284-3,167,3111.66
IHAAS-362,2391,532,617635,739262,241-364,0231,806,11789.35
IHEVA-1,098,600-399,297722,4182,009,304-381,837-775,4791.54
IHGZT-68,395-373,237354,56996,154285,837-87,0631.21
IHLAS-946,869-2,432,3872,208,0852,042,948-918,513-1,171,1710.87
IHLGM-2,033,932115,708647,4545,607,390-1,991,982-1,270,7701.02
IHYAY-633,80456,319-702,8021,518,716-240,382-1,280,2870.90
IMASM759,32786,4821,278,295-236,6341,564,8242,124,104260.00
INDES546,433-89,836-1,926,414-1,112,1186,839,532-1,469,81718.00
INFO-1,295,9131,153,033-800,466-1,734,6724,846,535-943,3469.80
INTEM-258,00234,505-49,87019,183102,550-273,36780.95
INVEO32,5001,334,494698,671-314,7652,584,0872,065,66523.50
INVES2,409,0013,587,987-476,107-1,232,6531,709,3165,520,88190.40
IPEKE-1,032,5963,465,1483,234,6561,774,5043,023,2655,667,20832.60
ISATR000000355,021.20
ISBIR500,639-340,144269,3232,48567,859429,81887.80
ISBTR000-1,7900047,499.90
ISCTR-41,253,19013,015,9702,370,75235,455,55010,917,230-25,866,46810.48
ISDMR-3,482,348112,331-696,478-8,549,495-7,239,038-4,066,49530.28
ISFIN140,486-3,911,620-672,9053,549,454-1,019,775-4,444,0396.42
ISGSY-849,660253,118-601,56513,4621,420,363-1,198,10713.15
ISGYO-1,040,3775,754,742-10,433,2505,587,772-6,605,820-5,718,8859.71
ISKPL120,891744,874527,00350,649-1,048,2021,392,7686.06
ISMEN-10,454,290-5,215,004-6,552,216-8,943,908549,123-22,221,51045.22
ISSEN5,344,1338,951,2492,264,7721,417,673-13,430,17016,560,15476.05
ISYAT509,525-283,001-454,890205,300-213,351-228,3664.55
ITTFH655,768128,605432,4831,274,713639,7291,216,8562.83
IZFAS-201,991189,655530,534-413,320147,393518,1984.41
IZINV5,729-235,935280,263113,80119,62850,05720.30
IZMDC-382,466579,986394,5291,706,994-1,156,959592,0494.72
JANTS2,026,461-691,8161,840,2283,407,5644,774,8793,174,873112.60
KAPLM37,366-908-94,697-363,654-188,611-58,23998.95
KAREL1,897,298-6,111,567-232,3464,797,132-1,299,318-4,446,61516.93
KARSN2,861,9425,783,272-2,326,920-1,567,918-2,059,1446,318,2949.70
KARTN732,077-1,123,278-691,601-147,7262,623,104-1,082,80281.00
KARYE187,2331,770,566-479,707-75,458922,1681,478,09224.66
KATMR1,076,907-2,785,878-4,903,4311,792,773-1,689,302-6,612,4022.09
KCAER-962,9272,251,5283,564,076204,7499,995,8764,852,67716.36
KCHOL28,327,68014,522,770-143,644,70020,892,82010,826,660-100,794,25069.70
KENT-137,1389,114148,161-48,395-224,39020,137190.10
KERVN-50,552-167,627-4,385-77,476-52,916-222,5640.83
KERVT509,031-464,886376,9571,903,6361,199,195421,10213.47
KFEIN-436,97923,7851,626,833260,026109,9391,213,63926.58
KGYO325,738-313,057-40,342-462,432304,837-27,66127.84
KIMMR-163,6541,660,590357,011-347,712261,4041,853,9477.92
KLGYO-1,977,410-7,570,2563,758,330-2,226,376-930,670-5,789,3362.92
KLKIM-1,585,178-464,8272,270,1633,155,1976,730,572220,15839.40
KLMSN305,203181,428968,564744,0681,524,6851,455,19519.57
KLNMA-28,786181,319-118,097-22,414-92,22134,43613.80
KLRHO6,963,5763,583,543699,164673,5813,626,33711,246,28326.30
KLSYN-1,203,89678,3332,809,522-4,684,354-1,588,9321,683,9593.07
KMPUR222,130-12,138,440-3,696,9254,262,4011,602,080-15,613,23597.15
KNFRT-881,19724,240-167,9181,523,701-2,331,661-1,024,87512.46
KONKA2,032,7641,838,645-617,009-6,193,350-1,334,7023,254,40048.28
KONTR-1,781,8972,787,1584,100,4492,066,174-1,141,9125,105,710132.00
KONYA603,420-3,554,353-2,417,65858,085-12,158,080-5,368,5913,043.50
KORDS-1,559,057226,057-8,811,898-3,401,09413,020,550-10,144,89875.85
KOZAA7,333,0247,761,696-24,796,040-14,123,0602,141,196-9,701,32043.20
KOZAL-11,911,060-86,826,020-11,177,010-62,594,1404,923,896-109,914,090518.80
KRDMA-4,558,018-7,609,818-16,929,92017,296,740-4,227,345-29,097,75615.80
KRDMB-2,404,566829,529-4,640,34011,966,410-6,468,070-6,215,37715.77
KRDMD35,097,90032,674,340-124,533,20028,807,010108,876,200-56,760,96017.19
KRGYO154,152-110,50738,49972,212220,53282,1447.46
KRONT-299,594-1,977,694-907,89717,458-84,964-3,185,18587.00
KRPLS344,591-767,941-2,233,89691,2871,216,615-2,657,2467.90
KRSTL334,325-356,385-521,879957,202-182,636-543,9397.46
KRTEK82,612-345,666-69,255-148,112-129,760-332,30923.30
KRVGD1,551,088-2,202,351-5,268,008628,5177,028,504-5,919,27124.18
KSTUR15,390-21,319-87,5157,188-5,451-93,444266.70
KTSKR4,478,519-2,189,792-883,0272,607,541991,4241,405,70058.00
KUTPO-633,975265,928276,3881,102,778917,358-91,65950.00
KUVVA26,97594,328154,855-565,830336,874276,15845.40
KUYAS2,464,402-572,6982,059,702-352,315-223,7593,951,40620.88
KZBGY3,270,814-4,819,5592,490,8904,177,147286,946942,14525.74
LIDER1,336,042509,836502,241832,2419,2812,348,11984.85
LIDFA-87,297-212,499161,464297,93670,726-138,3324.85
LINK-22,548-58,603223,29410,020800,366142,14347.40
LKMNH-309,840670,070-723,690655,5572,511,003-363,46026.84
LOGO4,291,7684,896,3244,360,048-186,042-209,81013,548,14059.45
LUKSK-195,391174,777-300,17263,824-374,955-320,78676.05
MAALT-711,229472,353-153,0951,233,325429,497-391,971334.40
MAGEN1,219,989105,1691,538,413-1,297,5421,542,9142,863,57126.90
MAKIM8,052,36911,846,280-1,160,246810,881-111,30018,738,40325.48
MAKTK-4,406,971722,902-1,111,9822,391,395-1,661,057-4,796,0515.49
MANAS191,6491,058,769-27,395-3,889,3861,093,0671,223,02343.24
MARKA205,875-89,450-175,767-156,89064,922-59,3423.80
MARTI1,721,332-647,838-4,334,8662,226,714-890,260-3,261,3723.74
MAVI13,849,38013,224,880-686,564-6,538-4,603,17626,387,696111.00
MEDTR-1,295,520-1,457,591-1,364,051713,8041,133,238-4,117,16236.84
MEGAP574,923-189,094-18,6933,156,373-701,823367,1366.25
MEPET484,362-3,727,131-1,228,398-503,098-819,976-4,471,1674.80
MERCN-899,308-10,521297,493-675,0672,170,083-612,33637.08
MERIT-235,232-155,07261,091-93,929371,280-329,21334.32
MERKO-240,139-881,354-170,2181,103,833234,202-1,291,7116.22
METRO-1,112,8021,365,038-1,477,106-174,077-3,017,285-1,224,8701.74
METUR-2,714-26,118-61,758891,562646,283-90,5906.63
MGROS4,341,88451,43218,467,580-15,609,8501,915,63622,860,896126.50
MIATK-635,344-4,847,8323,311,226-7,876,3145,469,458-2,171,95097.70
MIPAZ-2,239,5101,326,969456,6771,539,5413,240,646-455,86411.52
MMCAS99,201-13,459-37,53883,20559,98348,2045.43
MNDRS-4,451,526303,279-1,495,526-71,023-5,162,401-5,643,7736.48
MNDTR-372,141-377,115-2,124,3851,498,3791,781,314-2,873,64118.90
MOBTL-2,071,9732,536,956-1,151,718-1,611,324218,665-686,7353.42
MPARK1,799,442431,571619,093-2,524,716-1,992,9602,850,10675.60
MRGYO-550,935-126,327-429,30188,019-2,801,522-1,106,5635.20
MRSHL-1,023,184-478,442173,365-164,404823,497-1,328,261398.50
MSGYO848,586-50,99714,323-559,750429,876811,9125.98
MTRKS34,166146,143-278,261-2,953,326231,640-97,95237.30
MTRYO-2,817814-44,101-94012,854-46,1043.25
MZHLD-203,666-951,06555,13171,787195,913-1,099,6009.13
NATEN-38,269603,798-837,579174,2263,831,475-272,050148.50
NETAS-435,2072,256,505-1,056,622-433,5451,979,354764,67631.66
NIBAS-1,268,332-1,151,940743,606-389,978-245,495-1,676,66615.70
NTGAZ-1,143,611220,3837,334,5141,980,9326,400,0366,411,28635.00
NTHOL2,175,064461,106-2,112,241-527,829-8,024523,92911.90
NUGYO198,5731,050,819557,2691,606,630-15,1361,806,6616.55
NUHCM442,581893,236-605,689-428,341805,904730,12897.50
OBASE12,906-631,506956,639334,117-830,558338,03919.71
ODAS42,797,85022,453,260-2,711,548-9,462,89238,538,57062,539,5628.74
ONCSM30000330.92
ORCAY-156,362-307,3591,255,257409,707501,380791,5367.10
ORGE1,215,7711,613,943217,091-274,2411,782,3253,046,80523.66
ORMA56,861-222,84018,970-43,495-112,920-147,00958.40
OSMEN-32,545267,224-76,091-214,217-244,478158,58850.50
OSTIM-368,994218,605-1,335,2841,352,274-2,625,034-1,485,6733.01
OTKAR3,158,006-1,952,458-5,456,584-3,833,450613,967-4,251,036870.30
OTTO-8,391-5,90315,533-14,53513,7051,23990.00
OYAKC21,968,3802,924,9641,307,4765,659,6242,214,98226,200,82018.08
OYAYO-13,491-508,53046,204147,468487,394-475,81710.82
OYLUM-1,906,7182,186,9962,072,216-5,817,805374,4662,352,4944.14
OYYAT231,429-190,915-549,696227,5071,036,589-509,18232.98
OZGYO-745,919-1,196,4262,490,876-1,302,9411,342,311548,5314.53
OZKGY-3,540,371-1,618,951-12,388,290-2,821,057209,654-17,547,61214.17
OZRDN50,92763,31956,68047,249347,009170,92612.18
OZSUB466,672785,260-775,624-269,8221,273,431476,30815.96
PAGYO228,13290,600-82,109-9,325-41,310236,62326.14
PAMEL138,76034,549344,317204,9931,260,942517,626231.30
PAPIL-101,099-1,690,977-943,276263,686304,198-2,735,35216.10
PARSN989,208-115,408-3,506,175742,778-3,854,677-2,632,37555.85
PCILT928,180-994,862-2,356,451656,273-1,554,452-2,423,13328.60
PEGYO985,382-137,922-50,269822,163-328,845797,1914.70
PEKGY782,621407,467-463,4621,027,1501,851,792726,6263.03
PENGD-298,463-315,712-1,394,326-432,2652,163,948-2,008,5017.03
PENTA235,923-71,406-825,944-1,865,602-251,105-661,42743.24
PETKM-94,534,83053,967,120-69,000,75028,202,21031,297,500-109,568,46016.67
PETUN70,407-28,872-320,634860,942593,531-279,09957.00
PGSUS-34,339,02039,237,0201,699,00045,248,28060,370,4206,597,000428.00
PINSU116,067-158,429-1,858,054-965,802-592,587-1,900,4165.97
PKART-47,412100,308-1,273,870-1,141,365-451,735-1,220,97421.82
PKENT746,034-1,453,0911,885,120-1,889,259706,2461,178,063135.90
PLTUR150,8371,882,110-4,290,7301,309,219-1,439,683-2,257,78312.36
PNLSN909,516-446,284-491,0392,518,102582,100-27,80732.90
PNSUT-121,382-136,925-1,011,368574,241-376,300-1,269,67561.80
POLHO76,013800,674-110,8703,054,0231,378,299765,8179.78
POLTK744,610-1,952,380-3,982,4801,153,567-1,508,041-5,190,2501,737.60
PRDGS2,349,4301,391,560-1,688,69937,231-5,790,1422,052,2916.99
PRKAB-675,166882,218-803,6921,343,452-632,167-596,64029.82
PRKME-665,909-294,3022,943,746-1,402,727-158,8771,983,53520.00
PRZMA30,462157,55861,458196,66893,549249,4787.11
PSDTC-171,122-331,998-497,256127,599117,491-1,000,37629.78
PSGYO861,389-1,524,084-392,1381,430,6149,312,890-1,054,8337.93
QNBFB6,415-42,94339,040-29,579-38,0632,51246.00
QNBFL-10,089-162,15586,336-56,35859,506-85,908106.40
QUAGR7,141,724-3,591,054-1,449,660-725,6406,452,7282,101,01066.00
RALYH-729,914-848,812530,972-2,567,924488,620-1,047,75429.70
RAYSG136,194-314,380-261,796250,049-127,445-439,98217.85
RHEAG58,280174,694-91,430-286,692421,687141,5443.57
RNPOL-1,104,878-295,186-67,038276,108371,982-1,467,10217.54
RODRG-290,878267,412216,814-125,52745,414193,34829.34
ROYAL28,54828,54828,54828,54828,54885,6446.80
RTALB730,793-471,250810,850-815,586268,8661,070,39310.42
RUBNS732,047740,740-1,394,867-250,8143,169,89577,92023.50
RYGYO1,487,923-3,320,131-6,971,8111,357,266-1,023,727-8,804,01910.62
RYSAS1,612-314,187-195,615730,782-329,958-508,19019.46
SAFKR-449,223-293,019437,966-553,156-346,060-304,27614.00
SAHOL11,475,98015,103,30025,660,42035,825,470-66,317,78052,239,70038.38
SAMAT483,072-2,368,137569,5502,213,71735,559-1,315,51519.66
SANEL151,042405,391-914,849142,281376,195-358,41620.66
SANFM111,458-105,216557,930404,642270,876564,17217.54
SANKO-66,208-27,255-39,263244,670568,096-132,72621.62
SARKY127,1421,092,337-813,775692,852-168,984405,70426.36
SASA-3,663,856-23,236,350-22,033,610-13,706,380-6,882,332-48,933,816102.70
SAYAS-613,39679,3544,473,505153,3862,307,2013,939,46335.40
SDTTR680,365500,117368,887457,986177,5791,549,36956.65
SEGYO1,278,8321,306,170-5,393,970-2,087,881-2,261,588-2,808,9682.05
SEKFK-800,803-93,257-821,37667,123744,388-1,715,4369.50
SEKUR-733,472-118,427607,055-263,531137,859-244,84422.00
SELEC6,505,5426,723,032-5,682,5965,552,6143,516,8807,545,97835.20
SELGD-15,09225,10735,846-16,33316,49745,8615.80
SELVA210,583-297,932-952,7091,359,333-486,518-1,040,05810.68
SEYKM-501,994481,524-644,9371,527,8002,259,551-665,4078.89
SILVR134,438-350,148-538,091393,684586,887-753,80114.10
SISE-72,420,640-507,120-37,464,43050,260,7505,674,912-110,392,19038.22
SKBNK-13,195,100-2,713,78214,667,9009,163,632-8,437,002-1,240,9822.55
SKTAS-587,777678,349-1,310,238-465,451-180,763-1,219,6664.58
SMART-551,074-1,879,6601,066,797125,367-567,344-1,363,9379.45
SMRTG4,702,356877,0273,339,360-3,743,3837,227,5458,918,74370.25
SNGYO546,0331,655,48187,70711,117,3302,896,7662,289,2213.02
SNICA-4,943,5896,049,602-4,385,2259,346,798453,098-3,279,21226.88
SNKRN188,077123,465-2,908,420-1,805,987-158,396-2,596,87829.90
SNPAM-27,34011,15527,8554,95920,85711,67016.69
SODSN18,994-21,609-1,581-46,003-32,430-4,19630.20
SOKM-8,166,626-3,410,32615,186,10017,703,1205,361,2203,609,14825.04
SONME-272,336-25,106-468,310232,275-40,065-765,75233.78
SRVGY-2,321,401449,7121,313,820-4,391,824-1,770,310-557,869167.20
SUMAS-118,19319,357-45,625-27,75815,431-144,46199.90
SUNTK-8,4471,482,358-874,768-2,146,3372,796,907599,14342.64
SUWEN1,028,6211,128,747442,561-149,928-24,2882,599,92955.25
TATGD116,537342,532437,198-2,033,904371,007896,26725.30
TAVHL-42,889,320-10,509,540-11,090,2208,052,852-4,575,852-64,489,08076.30
TBORG-11,731-48,97857,942-62,149-152,513-2,76733.50
TCELL39,582,93023,470,620-126,880,400-35,386,160-9,967,792-63,826,85033.22
TDGYO-25,117-53,760-118,812-187,807439,233-197,68911.50
TEKTU-848,900-27,993-2,699,5203,536,271-1,255,719-3,576,4132.59
TERA-2,952,769-14,833,9203,042,26512,653,820415,363-14,744,42425.86
TETMT-7,622106,152-263,648491,120-176,801-165,118259.00
TEZOL855,6371,607,654-2,230,6931,140,269734,276232,59822.60
TGSAS-231,995-276,860-168,336-257,048-263,253-677,19117.00
THYAO-45,260,290-112,215,30093,481,92024,569,920-147,354,900-63,993,670125.30
TKFEN-2,968,97613,907,080-15,159,160-16,663,700-9,696,520-4,221,05640.20
TKNSA-267,528-3,504,679-821,741791,8601,899,696-4,593,94822.06
TLMAN-1,177,873-50,292155,672506,014-394,280-1,072,49348.38
TMPOL-172,312472,32749,529713,614223,873349,54425.52
TMSN2,126,81078,985-1,691,918-1,528,976-1,457,323513,87751.40
TOASO5,647,00811,799,630-413,064-5,191,14457,110,27017,033,574140.50
TRCAS58,312-156,984-427,1281,532,5805,677,773-525,80016.94
TRGYO15,236,1805,914-4,224,745-4,552,774-3,380,53711,017,34916.74
TRILC631,111-324,6681,092,2121,877,583-965,8911,398,65511.28
TSGYO-259,049-1,132,402-1,198,179585,582-52,117-2,589,6304.54
TSKB-19,715,8902,913,3529,751,536228,464-1,444,780-7,051,0023.62
TSPOR-201,377-2,338,398-1,536,0491,536,83575,384-4,075,8243.96
TTKOM9,129,4243,250,288-128,448,20068,760,24023,005,980-116,068,48820.42
TTRAK2,798,958-1,227,242-3,048,678-22,729,360-16,404,400-1,476,962506.70
TUCLK53,534-352,1992,317,307508,546-173,4082,018,64231.56
TUKAS-1,032,060-286,318-10,921,520-7,788,92011,115,150-12,239,89819.54
TUPRS-12,125,760-60,877,260-19,185,0201,328,752-26,252,400-92,188,040473.00
TUREX704,183-2,663,447-574,347-440,3322,794,104-2,533,61123.32
TURGG-335,400-98,052-204,085223,344-35,014-637,537258.00
TURSG-403,767-6,041,90858,656744,144-2,222,252-6,387,01910.15
UFUK5,75032,437-58,681-248,263172,917-20,49461.75
ULAS-28,148-98,760-55,60084,282-112,344-182,5089.75
ULKER15,585,380-5,446,9766,295,88412,107,3206,604,12816,434,28839.20
ULUFA854,670238,375-1,139,901-875,437-626,272-46,8567.86
ULUSE824,924560,705-303,979-191,902-1,581,9361,081,650178.70
ULUUN-689,881-3,327,6883,949,916-2,248,440-4,429,131-67,65333.64
UNLU-1,047,925-60,378567,42027,3343,364,069-540,8838.37
USAK1,038,764-389,28771,357-267,18994,212720,8343.35
UZERB-45,542-56,667-267,30947,47438,059-369,518175.10
VAKBN26,061,100-10,462,79027,231,970-11,032,65035,583,11042,830,2809.50
VAKFN-963,7881,420,756-584,9891,684,564-699,539-128,0213.72
VAKKO-136,574-24,247-4,962,008-192,6504,102,576-5,122,82946.70
VANGD123,287-9,008112,44840,90689,352226,7274.94
VBTYZ420,654-434,497-1,381,281923,9273,999,656-1,395,12451.25
VERTU-122,547123,605-1,963,236-775,2742,778,086-1,962,17833.50
VERUS1,457,513305,184-8,843,627-1,639,2151,297,805-7,080,930110.00
VESBE-181,44012,280,610-6,076,7447,393,9807,244,3826,022,42612.71
VESTL-7,018,132-7,973,820-12,585,350-2,584,98029,034,030-27,577,30259.70
VKFYO-256,983-78,383-423,068-128,498-88,658-758,4346.19
VKGYO3,338,785-3,768,639-3,852,058-439,478-2,203,044-4,281,9124.47
VKING-296,982-129,637189,960-225,720245,483-236,65929.98
YAPRK-112,084-14,764-95,28078,254169,962-222,12841.10
YATAS236,2851,161,1821,192,8541,461,1705,955,5952,590,32128.70
YAYLA-292,659411,78558,871674,244643,669177,9975.24
YBTAS63,992070,000-70,201-146,004133,99263,989.90
YEOTK1,109,883-3,658,531-15,326,520-562,4759,851,538-17,875,16860.35
YESIL-583,935763,013-1,424,616-9,449,9709,249,481-1,245,5384.69
YGGYO226,935-53,318197,007-219,538419,527370,62434.90
YGYO-51,878-67,306257,164-490,0181,484,348137,9801.56
YKBNK-203,531,400-65,029,980-59,884,590-21,106,100-109,085,200-328,445,9708.59
YKSLN-305,880596,770707,728503,649655,683998,61811.15
YONGA-46,33139,386-22,61234,533-38,308-29,55732.88
YUNSA-631,926821,017-454,0861,976,196-5,433-264,99567.60
YYAPI-182,532-272,733338,075679,110542,638-117,1902.28
YYLGD-4,096,6964,064,357-177,5336,256,6629,430,416-209,87230.08
ZEDUR-4,7274,509215,401-239,372220,372215,18357.95
ZOREN2,342,278-8,284,6401,371,319-17,261,590-2,067,394-4,571,0435.31
ZRGYO-1,455,586541,266-474,692-352,0883,171,361-1,389,0124.23
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...