SON 3 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 14.07.2021 18:37
SEMBOLSON
14.07.2021
1 GÜN ÖNCE
13.07.2021
2 GÜN ÖNCE
12.07.2021
3 GÜN ÖNCE
09.07.2021
4 GÜN ÖNCE
08.07.2021
3 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-53,023-121,286-62,688-77,561137,696-236,99715.74
ADEL10,091-259,426-234,221-10,335-243,143-483,55624.12
ADESE157,709185,313184,23667,77695,766527,2581.13
AEFES934,9602,543,127-1,489,559-2,035,8901,887,2551,988,52822.36
AFYON-253,341552,955141,029105,013-103,637440,6433.70
AGHOL125,4291,625,827-990,369378,1051,026,090760,88723.60
AGYO214,39138,023400,056-272,103333,204652,4702.23
AKBNK5,291,052-9,924,29918,393,3502,626,844566,53013,760,1035.29
AKCNS-200,666815,812-318,250708,194-629,879296,89614.31
AKENR458,620162,37638,277-38,667-346,423659,2731.30
AKFGY-10,361-26,26569,406-539,065-108,74332,7803.69
AKGRT-360,571-68,927-1,092,938763,184-60,411-1,522,4367.88
AKMGY-27,07712,431-18,406-2,081-40,322-33,05239.00
AKSA-263,345-159,513-299,099-443,1031,610,076-721,95715.70
AKSEN1,249,0851,833,78193,729-1,964,560416,8403,176,59511.77
AKSGY-3,418111,055-100,301196,569297,9567,3361.77
AKSUE97,169210,327-273,038131,239-234,02834,4588.12
AKYHO-25,915-568,070-401,705-42,194447,265-995,6901.76
ALARK2,209,761966,9422,055,306292,632775,8505,232,0099.26
ALBRK-983,096268,8432,233,619-1,693,612726,5561,519,3661.50
ALCAR4,387,282150,31643,472-211,771112,5304,581,070267.10
ALCTL23,759-551,723-7,036161,624-305,841-535,00022.02
ALGYO923,243345,996-32,428-490,205-194,4411,236,81119.87
ALKA-6,42921,531-17,238-216,955197,177-2,13615.04
ALKIM877,651-183,297100,661-946,588-770,964795,01514.65
ALMAD20,90416,816-35,44048,4799,5742,2801.60
ANELE459,285-397,977-916,383-133,378-508,218-855,0752.78
ANHYT65,671-143,3805,321-226,191340,258-72,3888.90
ANSGR-100,298-17,708-18,07069,285211,802-136,0766.14
ARCLK4,616,778-11,271,7308,874,3582,097,9924,104,7342,219,40632.70
ARDYZ782,996-322,585995,701161,816801,7561,456,11252.15
ARENA-1,033,0791,370,554-551,698-76,211-2,084,699-214,22310.95
ARMDA251,029-41,858117,345-54,81797,404326,51655.00
ARSAN792,501724,330-371,650-9,125-666,5491,145,1814.27
ARZUM91,833-60,194305,079-2,042,408-60,227336,71816.23
ASELS5,613,854-4,544,774-3,665,5122,237,280-1,400,330-2,596,43214.48
ASUZU310,800-91,544-84-116,52577,193219,17215.21
ATAGY-23,172160,109-83,892175,667-30,42453,0453.57
ATATP152,406625,088622,9421,168,454490,2491,400,43628.10
ATEKS-8,42315,865-29,43927,967220,553-21,99733.80
ATLAS-34,497-118,310-51,1964,917,031-20,995-204,0031.67
ATSYH3,74510710,58417,501-13,90014,4363.70
AVGYO-169,971-291,759614,175-59,189525,071152,4453.10
AVHOL-93,377-730,236-2,764,657-6,03551,905-3,588,2704.82
AVISA-6,22621,1683,287-18,304-68,28518,22917.75
AVOD110,186143,67261,143-18,686129,959315,0014.79
AVTUR11,845-671,451293,886-771,54496,790-365,7203.03
AYCES8,624,3759,24248,742-7,639,45317,6628,682,35962.05
AYDEM-2,015,899-2,102,793-475,998211,029-346,574-4,594,6906.00
AYEN1,007,489-59,731-512,720-208,812-401,111435,0384.39
AYES329-2,53136,74629,357-6,63534,54418.00
AYGAZ657,642-448,192294,1331,083,97235,438503,58314.13
BAGFS-274,151-279,022311,191-104,831-153,261-241,98215.13
BAKAB45,86180,103-6,413-20,08688,870119,55119.09
BALAT-2,63122,346-14,836-21,036-23,8684,8794.98
BANVT-73,217-181,616-174,18420,426-4,044-429,01762.00
BASGZ-1,371,0217,561,8481,636,4583,995,053304,5257,827,28514.14
BAYRK-134,4631,111,990-901,525634,479-115,95076,00210.31
BERA240,800641,135-362,7683,127,835-9,045,329519,16710.93
BEYAZ89,200-39,941-44,58263,33612,4754,6778.88
BFREN427,377-426,928-28,752104,371-319,564-28,303858.00
BIMAS-9,890,5023,576,046-15,913,64010,518,9509,302,640-22,228,09661.70
BIOEN5,877,0807,688,8435,245,96210,575,810-2,714,24618,811,88528.96
BIZIM-89,059-117,970-415,146-490,44662,361-622,17511.13
BJKAS7,294,1641,416,249-823,570-4,786,8682,808,1397,886,8436.24
BLCYT409,356-4,622,865-493,2831,884,101-668,740-4,706,79218.08
BMSCH47,985161,858-6,169,848-741,6002,469,921-5,960,0055.57
BNTAS57,125-135,351-516,175-560,582-313,616-594,4015.48
BOBET728,787-1,384,475-372,3894,189,742-1,603,298-1,028,0775.15
BOSSA-49,580-45,7567,072-202,674123,919-88,26426.58
BRISA252,652-211,697-12,241202,682-153,92928,71421.14
BRKO-67,105-3,3394,60358,700-49,678-65,8410.94
BRKSN64,0781,860-71,16048,681-235,162-5,2229.27
BRMEN-3,829,78510,285-1,9372,153,105-716-3,821,4372.00
BRSAN553,916-15,78290,312140,996-2,145628,44624.46
BRYAT3,901,366-202,998-88,633-233,651-326,5263,609,735299.20
BSOKE-425,374488,297-590,344-1,838,751-193,516-527,4212.08
BTCIM-34,934407,128-95,615808,98088,334276,57913.03
BUCIM1,490233,979-236,061-87,135484,434-5923.24
BURCE19,797-63,344-3,94473,856-79,090-47,49118.34
BURVA-59,292-111,00310,67477,321270,656-159,62121.90
CANTE828,7084,646,8313,947,6702,551,405-1,362,9119,423,20910.78
CASA133,2048,788-83,959-7,948,90673,51158,033134.60
CCOLA-341,550988,844-154,6882,044,799916,155492,60679.75
CELHA1,07745,61313,493-605,255-183,52160,1836.03
CEMAS222,794-218,423391,347-1,034,305-2,739,013395,7181.14
CEMTS50,920127,27428,584-8,269150,444206,77812.89
CEOEM-31,252102,650-433,039-107,118362,667-361,6418.12
CIMSA165,552-2,822,837-313,0522,750,580-1,644,495-2,970,33722.50
CLEBI-270,7471,363,575-636,102-487,49870,738456,726179.60
CMBTN-56,376-114,75165,016-59,172-61,889-106,111208.30
CMENT10,959-2,8349,252-21,427-36,37917,37727.00
CRDFA554,639-72,410202,7661,223-52,213684,9954.36
CRFSA124,203-49,536-64,575-7,65115,33310,09238.30
CUSAN-84,66429,255-59,148-351,977144,719-114,5576.98
DAGHL116,836125,117-142,555-281,417-92,82699,39815.11
DAGI42,239-53,867114,211-119,404-258,337102,5832.09
DARDL-163,577-54,058-182,093-26,013182,710-399,72813.90
DENGE-323,862-47,995-62,219-616,78969,402-434,0761.08
DERHL7,325434,77962,137-1,109,098626,041504,2414.13
DERIM-14,515-223,370-95,77483,576-76,016-333,65911.41
DESA-187,059-86,400-75,27058,410-53,739-348,72911.18
DESPC-93,2213,24629,670-81,06331,811-60,3059.12
DEVA-100,656258,654271,2183,579,2532,027,493429,21624.72
DGATE11,316-32,683-229,900-194,526-101,409-251,26711.30
DGGYO10,5645,166-25,10036,380154-9,3707.90
DGKLB793,157910,570-683,628-1,527,750-553,5351,020,0992.04
DIRIT-15,154-41,193-14,4525,234-20,869-70,7992.94
DITAS-211,222-38,588-159,597-111,390-222,220-409,40714.30
DMSAS1,117,258255,16325,859835,375-154,9291,398,2807.50
DNISI89,465-633,45594,565-77,140-202,900-449,42510.37
DOAS1,025,845-253,527-3,610,556-26,549-172,847-2,838,23824.00
DOBUR17,706-32,902-76,7361,8531,698-91,93213.58
DOCO66,200-504,71167,1921,048,9211,113,828-371,319703.50
DOGUB-166,007283,834303,125-1,101,950165,361420,9526.51
DOHOL-3,909,5378,559,420768,586-4,471,296-5,606,3785,418,4692.69
DOKTA-52,8815,858-9,959-21,8997,226-56,98228.00
DURDO14,67560,669-41,73843,51446,93033,60610.36
DYOBY-304,711-430,003302,706338,305-508,928-432,00811.19
DZGYO-409,657-37,398-42,165259,289-699,185-489,2201.80
ECILC-1,352,507-101,291831,102681,991330,163-622,6965.86
ECZYT-1,493,9321,683,779-245,379-432,960-352,911-55,53237.60
EDATA2,704,9993,446,017-683,1871,354,715475,3415,467,8298.12
EDIP-369,816632,284864,442277,0871,355,8261,126,9103.81
EGEEN562,367-948,932-1,058,209-32,446-1,407,101-1,444,7741,232.00
EGGUB269,520288,826-483,359-118,341-669,47674,987170.80
EGPRO150,38149,958-36,981-751,754197,334163,35826.42
EGSER-111,184-462,239-329,359327,770-12,331-902,78211.97
EKGYO-2,554,5143,931,2231,949,3462,011,956-10,846,1103,326,0551.81
EKIZ34,05944,84937,040107,93611,009115,9488.00
EMKEL22,486-126,824132,023-449,730-1,417,86527,6852.12
EMNIS-7,822-4,0662,530-2,609-502-9,35820.48
ENJSA-1,177,679-435,293-790,388-1,975,306586,209-2,403,3609.94
ENKAI2,173,416907,004-13,035-1,542,1022,685,6683,067,3859.06
EPLAS83,944-21,794711,560-157,653-84,839773,71023.32
ERBOS366,141-339,372-945,112199,188-3,725,082-918,343143.30
EREGL18,964,170-55,761,33025,886,44068,922,060-22,843,860-10,910,72018.19
ERSU2,48439,394-45,17154,741-23,706-3,2933.42
ESCAR2,475,98018,387,61020,863,59015.62
ESCOM-342,487135,837-136,639-63,115141,178-343,2895.11
ESEN215,21373,332512,273867,934-194,763800,81829.68
ETILR-66,334-89,277-4,21017,61480,030-159,8215.65
ETYAT3,7453,8744,08719,536-59,31511,7063.34
EUHOL34,830279,70936,467-66,48487,732351,0063.10
EUKYO-210,591-336,310-4,763435,269-55,542-551,6647.17
EUYO45,644-17,528-41,453-19,77431,188-13,3373.83
FADE-3,076,865-475,906-3,036,594-4,110,700-4,293,264-6,589,36515.43
FENER-5,574,1195,419,018130,936-2,842,188-1,857,328-24,16536.72
FLAP28,982426,631-315,85623,649214,232139,7572.41
FMIZP490,254-174,989-452,012-97,323-32,619-136,74798.25
FONET9,631,87522,245-711,322-223,219-409,1458,942,79812.12
FORMT142,990-353,267-593,523-181,195-9,323-803,8001.17
FRIGO122,300-70,127231,203-108,087-579,978283,37616.65
FROTO11,659,210-8,014,4483,581,0428,011,8909,403,4497,225,804175.50
GARAN-91,760,690-32,845,80068,065,720-29,547,550-11,981,920-56,540,7708.43
GARFA18,205-14,972-7,916,5636,996-47,950-7,913,3309.13
GEDIK214,838-149,86712,52386,498-92,29177,4947.73
GEDZA145,87618,59048,228123,050246,478212,69440.56
GENTS-44,207-51,538-191,312314,728-313,024-287,0573.85
GEREL-1,000,591761,834118,654-585,9844,246,914-120,1036.15
GLBMD-89,887-264,005129,007-38,115180,799-224,8856.05
GLRYH-58,334157,31155,637154,12931,788154,6142.32
GLYHO-319,43550,1142,439,709517,739352,1642,170,3883.10
GOLTS-237,675195,029120,419-45,095-623,29577,77337.92
GOODY-17,328277,056505,319-400,516672,147765,0476.91
GOZDE-1,370,002-425,171-116,886510,890-341,981-1,912,0595.17
GRNYO-15,63941,049130,137-15,834-6,784155,5472.26
GSDDE-139,035-70,780-8,038-2,0859,811-217,8535.60
GSDHO-839,085551,658-347,985-1,008,8511,120,253-635,4121.78
GSRAY645,678-864,852426,823-133,762-900,885207,6493.66
GUBRF3,574,7526,064,508-2,687,2092,676,665-603,0656,952,05150.55
GWIND-719,246-1,145,8781,439,927-1,164,1114,381,480-425,1973.42
HALKB-471,606-2,575,089-2,412,4172,441,686-5,135,433-5,459,1124.80
HATEK76,179-2,46442,653-121,366-57,608116,36816.52
HDFGS-531,8421,381,6071,652,301590,690-229,2342,502,0662.76
HEKTS1,462,8873,419,68274,505-522,958-293,8214,957,0747.62
HLGYO1,850,1571,404,7831,231,485-1,155,3893,269,4934,486,4252.57
HUBVC47,871150,305-71,187381,365-266,484126,98911.01
HURGZ-475,33325,385133,050-53,219-192,500-316,8981.28
ICBCT-21,518-111,46153,17839,447-141,210-79,8015.06
IDEAS-112,102-152,484483,277-417,855-207,222218,69151.95
IDGYO46,173-347,220-369,355-2,835,909-397,718-670,4021.84
IEYHO-94,028-265,255-140,842-153,403644,590-500,1250.87
IHEVA136,412-107,140-281,72847,1807,425-252,4560.99
IHGZT314,729217,926-70,092745,31225,347462,5631.11
IHLAS-169,538-1,225,147-144,841125,4602,130,272-1,539,5260.56
IHLGM-644,28299,370-243,789108,629-350,318-788,7010.99
IHYAY1,360,168329,458773,086-137,498-69,9562,462,7120.72
INDES868,253-600,620-129,342-1,132,424315,240138,2915.99
INFO301,324-24,185364,617-38,37287,913641,7564.00
INTEM-13,555-186,980-21,976-40,924-125,643-222,51137.20
INVEO634,561-859,517142,7731,199,184-970,771-82,183115.80
IPEKE2,383,366-1,057,911-1,154,0853,801,908751,834171,37011.42
ISCTR1,338,484-9,085,4876,813,476-8,048,4889,752,573-933,5275.26
ISDMR-350,502-42,349-3,463,3193,018,311-2,071,685-3,856,17011.06
ISFIN-421,83866,273396,242-249,53946,38540,6772.85
ISGSY-123,563-14,2671,367,241-133,34631,6641,229,4119.22
ISGYO-228,350689,895-879,920804,788-1,759,670-418,3751.85
ISKPL1,424,6111,434,091540,811995,3991,039,1883,399,51335.00
ISMEN995,253250,225-304,665-394,251-900,948940,81313.00
ISYAT4,217-99,518-29,443-127,51267,283-124,7442.74
ITTFH300,772710,345-1,432,995-54,149-1,017,082-421,8781.39
IZFAS111,161-36,546-186,886-73,118-147,392-112,2715.10
IZMDC-2,968,601-726,349169,850-167,991-33,430-3,525,1002.30
IZTAR-91,22138,454-33,556-142,4008,872-86,32318.26
JANTS3,179,957954,10244,320452,737351,6164,178,37974.55
KAPLM-46,981-46,89122,810-142,93315,122-71,06219.33
KAREL-395,735410,132-606,0633,086,528798,938-591,66633.12
KARSN-1,200,3161,504,239386,0596,729,2421,903,939689,9823.68
KARTN-114,91774,944196,292-759,689-1,004,220156,31950.05
KATMR773,987-736,838-265,688-205,570364,470-228,5392.75
KCHOL3,697,7809,826,5087,240,996946,79218,673,71020,765,28420.20
KENT-49,472-30,562-8,694-51,966-1,047-88,728224.00
KERVN-19,433-1,615-33,011-10,177-9,021-54,0590.61
KERVT454,755-20,118-680,616-456,726-172,059-245,9794.32
KFEIN-490,13094,885-2,026,745-165,644200,658-2,421,99024.78
KGYO1,033,320327,865-1,861,78854,408467,213-500,6036.50
KLGYO87,534586,0841,238-292,351-1,269,124674,8561.65
KLKIM-118,314-84,564-1,690,519377,19847,930-1,893,39711.73
KLMSN-15,623172,693-123,248-83,852-57,81033,82219.86
KLNMA-13,221-29,38423,13212,3955,886-19,47319.05
KNFRT-62,010-383,886-19,918-171,097-377,763-465,81416.31
KONTR126,020209,580-289,819-248,194-1,736,86645,78167.35
KONYA-1,022,192-1,284,356-978,0171,014,876-1,625,447-3,284,5651,005.00
KORDS2,460,217-260,199-467,108-886,828-533,1851,732,91020.16
KOZAA-965,846-4,211,7453,355,615641,1171,445,557-1,821,97613.72
KOZAL1,289,29422,629,2303,199,69811,227,190-12,669,11027,118,222108.20
KRDMA63,781188,865166,810498,140-527,802419,4566.49
KRDMB298,839-125,917-66,317-312,210-437,466106,6056.42
KRDMD19,436,1308,809,981614,3008,090,680-9,422,36528,860,4117.27
KRGYO-122,370-306,026-157,531-47,377-87,810-585,9274.94
KRONT1,558,020-97,510458,856-848,476-451,1611,919,36656.25
KRSTL51,335-28,334-196,913113,383-477,731-173,9121.82
KRTEK2,037,93566,089218,865-212,061-528,8982,322,8898.37
KRVGD-806,1312,445,058888,393-279,5331,406,8622,527,32016.51
KSTUR7453,9022,66325,7744,4237,310254.80
KTSKR-1,699,589289,619149,919-1,260,05115.91
KUTPO-590,0593,556,696-967,997-4,114,6581,055,6551,998,64054.20
KUYAS-13,093-738,785-36,743479,515-175,293-788,6212.12
LIDFA321,977-333,831-185,14453,890145,123-196,9982.85
LINK-10,757-9,250108,437-343,175162,39888,43030.72
LKMNH153,31393,822433,31474,941-151,147680,4499.35
LOGO-187,375868,736107,974-2,263,561542,367789,33536.58
LUKSK-19,675156,300-170,34033,641108,671-33,71546.48
MAALT-291,782-61,25486,463-245,704-15,811-266,573180.20
MAKTK-383,568537,587-1,831,1341,330,232840,920-1,677,1152.70
MARKA-49,797-10,593-91,3347,12218,159-151,7244.33
MARTI-111,711234,379-147,451-32,53749,831-24,7831.89
MAVI-292,437274,791353,911-2,174,2221,451,954336,26555.30
MEDTR139,855152,324-238,227-1,580,5401,049,61753,95231.24
MEGAP-2,385,1007,252-2,111,314-3,537,327742,362-4,489,1628.16
MEPET-25,943-29,575-55,73565,9596,339-111,2532.29
MERCN128,095-97,796126,553100,343-292,983156,85210.15
MERIT-208,53633,252-31,4012,860-10,004-206,68517.60
MERKO991,255172,315225,656-395,605-565,5921,389,2264.91
METRO-228,56435,787343,661-8,58592,740150,8841.58
METUR523,8901,147,911569,563-2,230,9201,015,1162,241,3645.30
MGROS810,9933,010,546-1,979,9672,871,6561,063,8801,841,57233.28
MIPAZ-50,666-260,847-186,580-52,146-307,617-498,0933.82
MMCAS-28,795048,443018,99019,6486.30
MNDRS613,231292,124-155,298-231,202972,656750,0572.06
MPARK318,820227,575780,109281,2261,631,8281,326,50422.98
MRGYO53,0901,552,198-321,1581,581,3722,495,3561,284,1301.09
MRSHL43,53821,25922,9703,799-35,79387,767240.90
MSGYO31,728-216,71043,238-1,235-8,897-141,7444.05
MTRKS987,657-426,528170,633-1,485,105273,770731,76230.62
MTRYO13,3442,483-7,096-18,9037,0938,7311.77
MZHLD-20,75230,671-1,214-37,517-29,7858,70533.98
NATEN-616,475-311,601-78,389-43,033137,924-1,006,46536.38
NETAS-1,247,761702,726-301,303-106,254-996,749-846,33818.84
NIBAS-17,212-163,544-75,670341,778426,293-256,42611.25
NTGAZ-107,123-108,321-1,016,7421,223,358-341,679-1,232,1867.78
NTHOL-232,072-499,498-1,070,865-294,457-116,931-1,802,4353.81
NUGYO149,670181,042149,456-177,07942,183480,16812.13
NUHCM148,419-381,328-605,753315,651227,366-838,66237.70
ODAS-653,002-597,6665,919,839-1,104,882-16,015,9204,669,1711.83
OLMK-69,730-22,849-47,51416,491326,554-140,0937.56
ORGE-128,534161,041-139,233-69,472-137,652-106,7265.74
ORMA-6,7911101,534-2,065-29-5,14729.04
OSMEN19,374199-16,502-7,205-20,3463,07122.80
OSTIM92,857-91,336-136,98284,832-555,135-135,4612.17
OTKAR3,698,0602,103,743-1,667,86146,632-734,1524,133,942273.00
OYAKC-380,435500,248117,993-358,592-293,031237,8066.46
OYAYO4,272-18,094-67,837-64,016-1,144-81,6597.07
OYLUM176,904-278,45376,96231,268-335,546-24,5873.98
OYYAT-21,126332,363189,275184,801115,939500,51224.80
OZBAL217,61130,789-342,472-411,87059,747-94,07213.04
OZGYO-12,807-124,000147,904-202,984-195,80911,0971.38
OZKGY-472,123589,286-366,141964,421158,344-248,9783.98
OZRDN31,696-24,267-16,01942,072-71,522-8,5908.90
PAGYO333,794115,747-73,221431,08939,781376,3206.61
PAMEL-148,23618,02924,343414,721219,164-105,86433.80
PAPIL-354,831-473,832-60,319-54,939-628,334-888,98214.35
PARSN143,371228,533-1,535,107-1,228,368248,857-1,163,20327.58
PEGYO-8,395114,621-134,848176,276-383,855-28,6221.24
PEKGY-7,434,892-12,600,20012,039,430-13,285,2401,604,268-7,995,6621.03
PENGD274,505331,282-973,67675,201517,071-367,8892.98
PENTA-31,818238,41487,247-5,302-283,053293,84334.02
PETKM3,382,270-1,240,803-15,525,17036,392,360-331,256-13,383,7035.32
PETUN152,523-100,665168,159158,459-292,175220,01716.73
PGSUS2,162,7793,887,9551,872,956-191,123-305,1147,923,69072.40
PINSU-29,96522,671-122,05396,154-187,748-129,3477.03
PKART758,902-119,596244,199-14,549-16,564883,50517.30
PKENT2,22423,45688,56053,066-24,290114,2402,320.20
PNSUT-451,044-31,111267,103-1,050,062-320,742-215,05216.82
POLHO-49,281206,159-123,250626,135311,68733,6282.66
POLTK197,291292,589277,523240,283256,412767,403355.90
PRKAB201,661-65,0651,602,1061,051,993842,2141,738,70212.36
PRKME28,012-432,606-289,008-489,559-77,659-693,6024.67
PRZMA-8,469-74,827-11,0392,904-7,740-94,3354.16
PSDTC175,132332,213-369,091-78,258-252,416138,25423.80
QNBFB-5,156-9,0202,611-2,6322,581-11,56540.44
QNBFL4,985915-10,2794377,831-4,37986.05
QUAGR109,879-74,788-106,626154,7391,467,536-71,53524.84
RALYH32,19316,534-215,839-17,090-172,669-167,1123.79
RAYSG8,941-13,69812,641-25,159-25,6187,88410.03
RHEAG34,2907,400-16,34914,770-110,70425,3411.93
RODRG84,83230,132-36,840-20,599-46,85478,12416.31
ROYAL4,444,688-8,105-3,2241,712-6,2564,433,3593.22
RTALB-914,657-777,7752,720,856-158,199217,7151,028,42419.98
RYGYO461,605-62,496398,679590,022125,399797,7884.51
RYSAS73,036222,255493,637-482,794-106,439788,9283.98
SAFKR95,844-19,55046,98613,908-80,511123,2807.41
SAHOL1,461,8672,306,196-1,582,002-9,883,852702,5672,186,0618.98
SAMAT172,32473,236347,76152,905-57,464593,3214.07
SANEL-58,824-293,096-386,789-516,940293,164-738,7094.86
SANFM-298,21758,13883,375-236,72886,813-156,70420.42
SANKO-163,85930,517-93,3947,668102,355-226,7369.41
SARKY151,328741,56010,95317,616-145,080903,84112.03
SASA89,043,3809,626,744-24,607,250-11,095,5503,580,70674,062,87431.16
SAYAS273,248134,320-303,293-32,431-360,889104,27524.62
SEKFK-225,599-529,49794,93678,705-181,318-660,1605.32
SEKUR3,583104,109-25,91642,90634,68781,77621.20
SELEC253,561182,363-820,054-2,282,177-420,077-384,1308.06
SELGD-69,977-96,49710,183-4,131-3,556-156,2914.50
SELVA1,113,821169,193-694,747102,213-301,244588,2676.77
SERVE4,653-129011,272-16,5684,52416.00
SEYKM602,443809,298824,276-118,356246,2452,236,01716.22
SILVR148,3471,036,455687,286707,5443,524,7791,872,0886.30
SISE-6,289,7344,929,713-3,470,808-1,575,1041,387,020-4,830,8297.60
SKBNK2,145,314323,093-540,608183,444-585,8971,927,7991.04
SKTAS-103,970-319,395-67,707-104,703-79,185-491,0723.99
SMART-22,24224,423-21,998-1,38930,058-19,8175.58
SNGYO-407,8871,056,16126,934-2,558,775-480,970675,2084.24
SNKRN36,646-11,151-7,131-5,688-22,37918,36425.74
SNPAM-1,854-4,371-630,566-7,969,531809-636,79113.50
SODSN-3,883-1,798-2,911-6,9342,364-8,59221.86
SOKM748,5031,297,288-634,905191,8091,406,1931,410,88611.25
SONME-10,7796,247105,276-90,737-15,261100,74437.96
SRVGY-180,826-258,755241,054-486,095-2,404,251-198,52775.35
SUMAS-7,309-2,1581,9002,9923,055-7,56759.80
TACTR-42,97838,16434,983-5,08873,51630,16928.20
TATGD131,74351,6441,214,41460,72045,9321,397,8018.40
TAVHL-1,685,681-1,818,9786,398,680-641,2122,691,4262,894,02124.52
TBORG-19,9354,2063,191-25,296-15,506-12,53816.92
TCELL-4,966,0603,629,288536,5646,533,67012,291,720-800,20815.74
TDGYO-23,30455,46060,778-18,251179,26092,9346.96
TEKTU-136,075445,866-40,085-90,712-37,364269,7061.45
TGSAS-72,93411,40734,179-58,761-27,806-27,34812.02
THYAO-19,049,81018,757,380-6,711,26014,999,7405,317,246-7,003,69013.08
TIRE-843,1791,509,358734,0155,671,6512,341,6101,400,1947.64
TKFEN1,036,080-1,333,576-4,026,7773,568,681135,012-4,324,27314.46
TKNSA-294,6811,781,434-1,231,090-206,596-376,093255,6636.60
TKURU-134,49566,764-218,47628,721-280,415-286,207207.00
TLMAN228,711161,47351,06295,266-162,553441,24629.74
TMPOL-25,060-32,235165,276-348,020-42,388107,98113.95
TMSN178,712212,514848,653268,022112,0301,239,87916.42
TOASO-10,032,910-122,575-727,903-3,510,481-3,413,649-10,883,38830.44
TRCAS271,082-259,431-16,976-60,664249,431-5,3253.54
TRGYO-1,180,062860,893666,619-5,195,8812,492,949347,4503.16
TRILC-921,0202,526,169-492,8822,011,288-1,309,5481,112,26729.00
TSGYO-264,808-91,555623,704-1,139,288946,659267,3412.45
TSKB-2,082,958-2,189,484-2,347,290-4,425,6652,886,124-6,619,7321.22
TSPOR295,8084,036,688-722,540-290,628-1,111,9603,609,9562.84
TTKOM-1,050,877-582,722-4,423,1233,968,3122,574,421-6,056,7226.44
TTRAK1,689,52315,595254,8371,501,449473,1051,959,955167.50
TUCLK193,356-397,034-75,838-66,796-721,595-279,51612.51
TUKAS13,975497,765695294,249-408,755512,4356.73
TUPRS-9,649,8923,868,591-4,532,030604,6622,708,834-10,313,33195.00
TUREX-154,496-160,747-965,729-3,655,2671,487,636-1,280,9729.90
TURGG33,9255,09376,130-91,947-99,673115,148120.60
TURSG-965,046550,661-1,047,718869,2821,314,934-1,462,1034.64
UFUK3202,975-9,493,984-1,8635,522-9,490,68913.41
ULAS-105,882-15,650-11,63533,750-30,994-133,1673.92
ULKER1,132,876-6,117,624-194,691-1,694,458-298,834-5,179,43919.83
ULUSE4,412-29,614-44,58320,80442,333-69,78555.45
ULUUN326,203333,753125,55927,093329,808785,5154.87
UMPAS54,434-1,803-1,221-3,256-1,36351,4101.26
UNLU111,013-204,71448,069-693,134-588,606-45,6324.55
USAK288,004-562,814166,379-1,334,8371,128,207-108,4311.74
UTPYA46,211-15,0844,888-49,692-8,57336,01520.50
UZERB3,420728-567-3,030-16,8213,58136.30
VAKBN-1,056,38912,382,1501,208,084-2,191,350-3,925,95912,533,8453.51
VAKFN278,97769,580188,489-170,438-600,128537,0469.25
VAKKO-485,698481,301180,305-607,513224,296175,90810.92
VANGD107,98584,318-179,212-161,492-13,70313,0915.10
VBTYZ153,223-855,1312,948,1012,246,19314.43
VERTU-355,021-28,217-64,669-743,276-216,514-447,90721.46
VERUS729,279306,5811,195,2041,351,128-833,2762,231,06445.74
VESBE-286,370-142,886-239,713-262,08396,618-668,96945.94
VESTL231,797274,506-3,435,566-1,224,3671,608,270-2,929,26331.30
VKFYO-30,77458,31047,923-132,60846,39875,4597.07
VKGYO56,444-550,9712,993,638-1,259,444-1,723,3712,499,1111.45
VKING10,903-15,04934,97022,651-49,29630,8245.21
YAPRK-381,07054,060-241,591-231,120-60,613-568,60133.18
YATAS-83,671-50,176340,360-1,003,021-447,157206,51312.74
YAYLA-736,279-20,624-176,988296,104-47,299-933,8914.08
YESIL-62,067282,737-38,12780,597-227,490182,5432.13
YGGYO2,59525,79736,71430,910-33,00765,10613.85
YGYO-24,17781,904-773,820-280,597-397,814-716,0930.97
YKBNK1,544,8527,150,038360,59215,652,580-2,9989,055,4822.32
YKSLN-2,510-319,233-91,506-121,712-162,704-413,2494.91
YONGA-18,025-999-10,0886,125,62517,312-29,11221.20
YUNSA-1,226,643467,018323,84165,207-69,805-435,78411.00
YYAPI440,428-289,799385,151738,031-410,366535,7801.06
ZOREN970,846-958,278-1,201,619-2,096,836224,760-1,189,0511.80
ZRGYO312,1961,019,473408,130163,1941,647,8991,739,7991.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...