SON 3 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 31.12.2020 20:40
SEMBOLSON
31.12.2020
1 GÜN ÖNCE
30.12.2020
2 GÜN ÖNCE
29.12.2020
3 GÜN ÖNCE
28.12.2020
4 GÜN ÖNCE
25.12.2020
3 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-171,762154,816-987,097-625,060-26,974-1,004,04317.12
ADEL-6,131-6,485-888,05527,0861,213,522-900,67134.94
ADESE-2,113,50214,020-2,766,722-201,620-979,903-4,866,2042.80
ADNAC-285,725-285,725-285,725-285,725-285,725-857,1752.09
AEFES-642,725-1,327,486-229,492-292,4861,389,023-2,199,70323.18
AFYON-1,723,3601,447,956-1,346,8871,615,995-223,477-1,622,2915.11
AGHOL-2,275,949-727,084-2,522,05918,343-904,801-5,525,09226.42
AGYO13,091470,46596,291483,186166,172579,8472.52
AKBNK-5,302,20822,314,30011,868,89013,008,3102,235,50228,880,9826.93
AKCNS1,041,710-295,05990,619-3,135,663-901,051837,27016.54
AKENR-6,584,536230,339-61,961-416,794-590,200-6,416,1582.21
AKFGY313,261-320,371946,236-456,339118,528939,1264.86
AKGRT-192,184-1,570,969325,022-814,296912,321-1,438,1319.30
AKMGY-235,960-59,120-99,36242,251-134,013-394,44264.80
AKSA2,185,4684,588,049-1,462,2203,883,4542,553,4135,311,29714.59
AKSEN5,559,457-3,794,1291,201,131-142,012-159,7172,966,4597.44
AKSGY170,863-691,985763,67938,858-200,158242,5573.53
AKSUE-48,489276,052-42,950-252,731165,743184,61314.12
AKYHO89,277-38,117-320,115-791,538-53,231-268,9555.17
ALARK2,747,1972,655,387955,228-7,679,9422,629,7476,357,8128.64
ALBRK889,8474,667,8432,707,820-3,528,2823,840,0378,265,5101.94
ALCAR629,989-969,92047,313-106,944-1,848,666-292,618364.90
ALCTL2,184,591-2,167,55882,982-895,1032,571,134100,01529.66
ALGYO3,200,5701,433,150-1,621,901-346,903142,5803,011,81926.16
ALKA-245,715-219,761923,924-534,4591,043,442458,44814.00
ALKIM6,297,3454,138,445-1,219,112-6,782,092609,0569,216,67814.90
ALMAD11,435899,688-140,898-31,032-6,606770,2252.19
ANHYT1,301,270297,244230,099-6,348,607182,6401,828,6138.67
ANSGR902,361834,628-852,560-525,343291,721884,4297.55
ARCLK-402,8421,623,437-621,193-3,009,8363,015,288599,40230.40
ARENA-6,701579,182419,430-53,434134,954991,91134.40
ARMDA-109,23017,065109,555-19,950437,10417,39049.08
ARSAN80,548-691,290-113,120-230,548-186,866-723,8627.29
ARTI13,715-74,38913,155-48,939-77,803-47,5195.80
ASELS5,863,48825,400,990-15,900,560-2,184,521-3,899,85215,363,91818.25
ASLAN418,114418,114418,114418,114418,1141,254,34240.98
ASUZU-967,066-493,19219,027823,649966,241-1,441,23118.00
ATAGY-132,325-118,98713,738-2,735-125,553-237,5745.51
ATEKS-303,889198,673-192,088-461,606-515,591-297,30431.76
ATLAS-113,397-85,047-158,146-313,140-73,946-356,5901.75
ATPET-23,766-23,766-23,766-23,766-23,766-71,2980.79
ATSYH1,560-1,94843,22859,832-24,22442,8405.56
AVGYO260,340-146,055-85,6401,771,507-95,48828,6454.06
AVHOL-277,5181,942,8302,345,965-133,633-12,8904,011,2776.00
AVISA1,371,111-2,862,956142,5201,455,062-86,535-1,349,32518.35
AVOD-1,514,242-820,973-1,340,418-500,308-1,980,997-3,675,6337.74
AVTUR204,60148,828-119,788136,119-247,102133,6413.20
AYCES27,74569,615-117,232-243,731-145,191-19,87249.96
AYEN503,59711,488260,37583,921-309,769775,4605.41
AYES1,475-19,644-17,9959,87127,170-36,16411.40
AYGAZ178,442-1,255,617206,707-172,2767,797-870,46814.65
BAGFS209,661-1,601,461-183,286682,314-325,818-1,575,08620.00
BAKAB-58,654-100,386-26,39033,686-45,126-185,43020.20
BALAT-2,886-21,768-4,097-20,538-1,389-28,7518.24
BANVT322,220778,772-68,975158,53593,3031,032,01752.00
BERA-757,2012,762,1225,632,05270,329-38,4347,636,97320.28
BEYAZ-116,209-13,906-1,613-102,880-130,140-131,72810.18
BFREN-187,565191,693-434,147683,11868,419-430,0191,245.00
BIMAS-7,392,63611,640,33021,669,1203,458,997-442,57925,916,81475.50
BIZIM-992,27086,594-1,126,173-899,128-1,500,115-2,031,84915.36
BJKAS-2,489,445-340,7592,813,121-6,673,329-700,522-17,0834.04
BLCYT115,432351,791-208,282-518,420-225,314258,9416.64
BNTAS823,758-128,422-645,254408,83962,24950,0824.69
BOLUC954,510954,510954,510954,510954,5102,863,5305.63
BOSSA205,520-382,176-920,882814,000-138,412-1,097,53817.85
BOYP-2,250-2,250-2,250-2,250-2,250-6,75013.60
BRISA733,55582,2281,885,088-782,597-161,3662,700,87119.94
BRKO-43,383-7,838144,69880,75795,31093,4771.11
BRKSN-16,910165,112-120,264371,084-198,90427,9388.92
BRMEN-40,824602,000589,179775,468325,7521,150,3553.46
BRSAN601,339441,788-1,815,430-6,199,9121,566,959-772,30327.80
BRYAT-3,750,352-991,6951,332,251-594,192-656,198-3,409,796456.90
BSOKE575,802-787,83370,0901,844,645-3,320,032-141,9412.44
BTCIM-55,337-672,67212,96360,046-674,111-715,0464.71
BUCIM635,261693,3842,179,1851,242,723-108,1123,507,83012.04
BURCE-4,072-60,455-197,551198,20995,502-262,07821.02
BURVA-32,818-202,098152,490-500,883-20,873-82,42649.66
CASA-4,362-293,267-89,120-137,975-906,000-386,749106.00
CCOLA-912,0183,204,541-88,539685,001-748,9772,203,98465.80
CELHA127,76785,432128,60795,81963,800341,80621.42
CEMAS-308,505-512,881-45,470350,400-1,203,140-866,8562.15
CEMTS1,787,887-1,813,072-1,933,019-316,0411,110,816-1,958,20415.94
CIMSA498,680-1,214,141226,408-1,259,042-2,289,686-489,05317.80
CLEBI2,437,8145,455,5181,212,760-298,394717,9249,106,092184.90
CMBTN-135,750162,1913,863,412-554,163104,5053,889,853296.50
CMENT200,645203,424-186,975-191,907-16,593217,09436.16
CRDFA-383,584422,244-347,412-122,622-656,578-308,7525.87
CRFSA-61,118,030-7,738,135-1,836,251-1,605,453-1,202,433-70,692,41671.80
CUSAN278,877-521,84268,096-289,912-398,909-174,8697.73
DAGHL59,70926,351106,015-165,363-142,745192,07512.90
DAGI-45,837-354,740269,760-639,814-301,241-130,8178.07
DARDL-119,58784,192274,263-190,713-480,620238,86833.50
DENCM107,171107,171107,171107,171107,171321,5136.69
DENGE-214,754-100,24824,025-116,595-63,842-290,9775.48
DENIZ500,012500,012500,012500,012500,0121,500,03620.88
DERAS-53,4824,361358,143-752,410-319,734309,0228.82
DERIM225,500-58,330143,779253,917838,018310,9499.74
DESA-56,221236,816132,612165,944492,266313,2079.74
DESPC59,961-9,218-178,049173,988-1,768,600-127,30613.06
DEVA-714,991-2,862,923-29,467-41,424398,038-3,607,38124.14
DGATE1,898,519-285,756-189,61964,005-25,7051,423,14416.11
DGGYO-14,101-10,393-40,479-14,420-50,559-64,9738.17
DGKLB3,727,279381,243353,851-1,126,8371,210,3864,462,3732.75
DIRIT8,98016,15212,173-65,32039,81237,3053.73
DITAS-88,27579,475159,483-220,659109,211150,68332.68
DMSAS455,426-683,646-4,830,2653,522,795-712,338-5,058,4856.61
DOAS1,225,010-3,064,8743,474,578-1,761,995-765,3091,634,71428.74
DOBUR89,85153,440-141,105-114,013-65,9222,18622.44
DOCO-733,7563,345,9823,988,591-345,586780,1926,600,817630.00
DOGUB295,94545,717-35,87356,59822,838305,7894.38
DOHOL-7,662,832-8,145,44810,258,970-8,081,052851,836-5,549,3103.07
DOKTA72,257-102,65414,957-25,51112,202-15,44030.62
DURDO-47,89092,268235,935-107,454-682,032280,31310.49
DYOBY629,6731,443-582,414394,328-45,96648,70211.36
DZGYO2,121,653-1,576,239152,119-400,752359,902697,5333.42
ECILC499,899358,801-1,204,5235,197,151-9,805,070-345,8237.46
ECZYT-1,519,1461,380,185-24,108,2103,092,0506,207,964-24,247,17127.74
EDIP368,218-206,899-65,261-59,115344,09696,0583.32
EGCEY58,39358,39358,39358,39358,393175,1792.04
EGCYH-36,994-36,994-36,994-36,994-36,994-110,9821.27
EGCYO36,65036,65036,65036,65036,650109,9501.71
EGEEN592,258-3,833,738906,610-1,591,112-1,107,683-2,334,8701,770.10
EGGUB449,475-1,544,224-149,651702,509-708,571-1,244,400145.20
EGPRO-68,118536,106956,000235,64671,8381,423,98838.24
EGSER699,825-534,848894,634-122,729-349,0651,059,61110.29
EKGYO-6,191,044-4,674,0406,255,98218,849,350-1,913,170-4,609,1022.14
EKIZ24,98323,33522,79517,19417,21171,1137.13
EMKEL491,287-29,343334,529512,591-793,345796,4735.92
EMNIS23,378-62,871-83,25056,535-72,128-122,74336.84
ENJSA-3,031,971858,734-4,183,0762,392,511-287,912-6,356,31312.51
ENKAI-1,449,417671,587-1,340,3041,512,277-262,516-2,118,1347.37
EPLAS207,144538,275-267,473-135,878-4,593477,94633.30
ERBOS-46,830175,239-4,436-775,443-144,169123,97341.00
EREGL-6,574,436-2,039,64814,622,430-1,831,658-234,9286,008,34614.93
ERSU-18,350-692,049-449,943563,581223,175-1,160,3424.94
ESCOM-165,648-1,419,393478,042294,820-180,885-1,106,9996.57
ESEN273,731-1,259,232-582,820700,4421,112,236-1,568,32119.03
ETILR20,758-19,277-36,579-11,9977,203-35,0983.98
ETYAT-96,63069,073145,530-194,67633,018117,9733.60
EUHOL-366,700-999,053242,432464,536182,426-1,123,3212.84
EUKYO-45,189-44,079-117,215-71,975-58,692-206,4833.85
EUYO-63,854-47,268-4,52179,543-120,572-115,6434.51
FENER931,9821,926,081-479,684-498,861174,1452,378,37929.56
FLAP-694,154-1,514,468212,051-110,337-956,716-1,996,5716.37
FMIZP290,137-115,322-3,043,157-1,029,619-454,160-2,868,342124.30
FONET2,242,5681,244,5731,706,411501,622780,0695,193,55213.03
FORMT16,637232,074344,982-819,86463,633593,6934.75
FRIGO-2,996140,706-38,399-103,652-295,95999,31120.98
FROTO-14,907-1,963,615-5,664,441-444,269300,568-7,642,963126.00
GARAN12,712,00034,740,72010,138,1001,963,27611,725,05057,590,82010.37
GARFA-127,00572,333-71,084-251,889-109,952-125,75611.13
GEDIK-622,383-51,022117,759-593,590-380,204-555,64612.60
GEDZA-776,229-312,056-616,039-1,054,343-280,157-1,704,32426.80
GENTS12,790-30,471358,462489,700-731,235340,7815.94
GEREL783,70649,844-283,415-309,383255,043550,1356.14
GLBMD78,652-6,535-52,663-24,133-92,93019,4546.01
GLRYH-506,11375,337-368,088-177,949-30,493-798,86410.87
GLYHO-299,617-2,182,5842,607,762-153,148-3,764,606125,5614.68
GOLTS459,532-500,771133,675-200,046336,50892,43641.26
GOODY4,050,823-1,126,380-684,158-283,653-346,3272,240,2858.36
GOZDE-4,637,245-91,988-1,116,032-1,084,558-1,028,932-5,845,2657.98
GRNYO-88,191-190,712352,109354,452-37,76473,2063.23
GSDDE-182,851-40,62367,378412,529-247,431-156,0965.04
GSDHO-1,573,541430,395-3,299,0205,588,9361,352,106-4,442,1662.51
GSRAY2,401,487-6,248,624967,566-1,635,059-4,771,730-2,879,5714.05
GUBRF-4,733,776-63,130,240-19,112,24051,749,48019,535,090-86,976,25686.05
HALKB-6,851,5806,850,496-3,898,638-557,9785,830,050-3,899,7225.56
HALKS-15,115-15,115-15,115-15,115-15,115-45,3453.43
HATEK-256,613105,514455,208106,844-57,814304,10913.95
HDFGS-491,306-82,852760,649930,54575,104186,4918.34
HEKTS-4,853,5567,638,692-3,661,4723,310,40441,031-876,33619.07
HLGYO-4,258,782-4,390,454704,206207,7551,978,296-7,945,0303.21
HUBVC156,811-510,783172,093-754,544188,169-181,87918.20
HURGZ-780,988-345,040-59,380-2,054,5581,496,985-1,185,4082.10
ICBCT110,679-588,70436,724-32,52092,910-441,3016.50
IDEAS174,637-107,06515,951190,01148,06283,52313.46
IDGYO-929,328-25,223-88,13243,487-101,840-1,042,6836.80
IEYHO-401,426-257,900-1,473,687174,529-50,749-2,133,0131.14
IHEVA253,705-2,331,316-1,013,4592,815,319-9,260,718-3,091,0701.88
IHGZT-194,781-138,806257,989-1,115,199-478,918-75,5984.06
IHLAS883,3298,523,4621,338,7922,297,225-75,83410,745,5831.24
IHLGM-1,626,7357,775,301-67,3052,089,175-1,642,8636,081,2611.25
IHYAY-1,763,428-904,166484,732638,980-156,567-2,182,8621.14
INDES2,994,976704,082594,258-785,25180,0324,293,31619.13
INFO-287,820291,201-120,274276,953-41,031-116,8936.45
INTEM7,737748,987807,275692,112121,0761,563,99939.90
INVEO-3,537,407-4,874,208106,40840,577552,706-8,305,20744.22
IPEKE915,781362,3933,051,049-3,142,5665,159,8964,329,22313.08
ISCTR-2,964,6041,054,2004,476,2403,014,7349,964,8282,565,8367.00
ISDMR833,3841,521,455-1,409,723523,8321,007,925945,11610.11
ISFIN-4,944,2045,349,150-2,751,245-1,489,474-1,320,647-2,346,2993.86
ISGSY-686,571-843,100-259,924-196,788-27,271-1,789,59518.95
ISGYO22,937,3202,397,960-1,152,051-225,728-3,130,48024,183,2292.54
ISMEN710,2143,358,691-12,308,200-1,488,204209,669-8,239,29517.66
ISYAT3,659,799-1,051,476-295,893-1,820,8701,199,9602,312,4303.52
ITTFH386,795-1,654,934-413,015-478,473-151,059-1,681,1542.23
IZFAS63,13216,57917,209-6,158-6,40696,9205.56
IZMDC77,855-981,6088,077-1,070,928764,309-895,67610.77
IZOCM317,548317,548317,548317,548317,548952,64420.12
IZTAR40,850-57,822-10,865-183,39391,655-27,83718.00
JANTS-381,107-1,230,4742,928,008151,026583,1401,316,427331.70
KAPLM-4,10031,924116,84643,51298,147144,67033.80
KAREL-1,040,7012,831,946-617,668-904,085-161,3491,173,57723.06
KARSN8,439,9902,587,414-5,879,382-2,092,65141,2575,148,0223.25
KARTN-491,2501,146,5479,870,1801,501,7833,686,27010,525,47795.55
KATMR-267,680-598,877-246,746-617,658-860,210-1,113,3033.08
KCHOL7,471,850-922,4685,114,6802,787,514-2,423,03911,664,06221.12
KENT-707,02134,482-182,364-181,417-333,872-854,903355.60
KERVN-115,468181,214-46,80399,067290,18918,9431.26
KERVT741,416381,924-712,751-2,754,574-589,293410,5896.58
KFEIN2,452,665-1,192,31643,5101,097,888487,1971,303,85921.38
KLGYO854,26842,140-38,881-1,338,126-1,236,629857,5272.51
KLMSN-172,724-210,304-438,4854,48343,838-821,51316.97
KLNMA-816,245-427,181-83,555-173,571-98,647-1,326,98131.06
KNFRT176,630-11,149-290,886-435,407822,902-125,40516.90
KONYA182,859-180,3251,530,483-439,033288,2291,533,0171,130.00
KORDS-660,768450,769-46,094172,940462,699-256,09315.55
KOZAA4,971,787-2,434,1384,894,186-4,571,7428,206,5527,431,83515.49
KOZAL-3,112,0963,069,944-16,401,420-8,843,8201,054,496-16,443,57296.70
KRDMA-1,629,435-898,707-1,242,893824,572-262,660-3,771,0355.95
KRDMB323,633453,2001,089,093-2,194,925-84,4751,865,9265.27
KRDMD-7,527,3927,236,552-14,461,51021,457,49016,809,380-14,752,3505.78
KRGYO78,498-175,859225,804-226,565-462128,4435.80
KRONT3,701,3521,298,9382,114,564-304,673264,7197,114,85436.84
KRSTL378,97821,719-19,287-257,687101,891381,4103.92
KRTEK96,931360,578280,702128,7811,363738,2118.55
KSTUR6,4656,285,938-75,782-46,333-1,5886,216,621157.30
KUTPO486,047499,6982,187,214612,469-305,5983,172,95950.45
KUYAS436,112762,968-887,607-1,187,600-591,226311,4732.30
LIDFA456,337-79,280-295,305148,673210,17281,7523.41
LINK-234,72092,350-1,107,235277,689-951-1,249,60563.75
LKMNH-517,319113,451536,870211,207-118,568133,00210.87
LOGO-4,250,381-2,931,839-2,653,44079,225-965,192-9,835,660125.50
LUKSK-47,83341,839174,928120,292-78,982168,93428.90
MAALT-102,520247,271205,663-1,531,793251,180350,414111.10
MAKTK-582,514777,486-397,453-133,649-42,223-202,4813.41
MARKA37,136257,44974,801-175,673109,144369,3866.43
MARTI-106,097320,942-402,4631,266,261142,485-187,6182.13
MAVI-377,553-228,021-622,2411,199,398-10,656-1,227,81552.20
MEGAP-220,212-70,478-262,84166,29629,290-553,5317.66
MEMSA90,08190,08190,08190,08190,081270,2430.31
MEPET14,266172,843-65,921764,494-878,375121,1882.89
MERIT69,393-7,829-334,65427,69413,683-273,09083.70
MERKO562,4251,528,628192,872-2,258,800-3,189,9332,283,9258.64
METAL20,32020,32020,32020,32020,32060,9601.39
METRO386,391-27,017262,687112,151341,444622,0612.08
METUR-1,184,938173,2951,542,856975,5722,141,719531,21322.10
MGROS7,603,3874,080,4225,146,642-3,024,403282,90816,830,45142.80
MIPAZ175,374319,668-123,728-287,412152,947371,3144.60
MMCAS-2,519-16,215-97,762-36,71413,750-116,4964.60
MNDRS220,528-720,239917,722205,373-325,114418,0113.09
MPARK5,614,832-3,717,571-4,117,070-1,432,748308,721-2,219,80919.87
MRGYO-265,366-887,161182,33923,738219,885-970,1882.75
MRSHL-90,323-44,38948,16228,483-27,866-86,550306.70
MSGYO-41,413-2,163,18938,565-590,891-338,220-2,166,0374.71
MTRYO105,54243,835-33,01924,81516,512116,3582.33
MZHLD-20,091-108,360-26,598-34,381-27,541-155,04931.48
NATEN-2,038,9502,984,252135,282-292,647-553,8251,080,58435.64
NETAS-2,600,6282,124,013280,446-5,633,555-944,403-196,16928.08
NIBAS3,582-2,025,643-5,354,015-856,865555,985-7,376,07652.00
NTHOL87,288-743,373837,1891,055,01967,739181,1043.43
NUGYO58,768247,435-145,053134,314-114,223161,1507.29
NUHCM456,752-12,338,610-336,172832,001-63,100-12,218,03049.24
ODAS-14,483,8302,243,2723,242,6825,061,080-945,318-8,997,8763.90
OLMIP-584,60974,84970,232-177,243-1,401,481-439,52811.85
ORGE258,045219,659-322,490-775,161-138,742155,2147.38
ORMA1,502148,008-37,033-66,00111,742112,47714.72
OSMEN20,558-24,381-48,631-222,953-376,604-52,45431.00
OSTIM-104,636203,3111,298,441-1,203,263860,2191,397,1164.08
OTKAR-13,646,3406,256,562469,658-481,0201,841,938-6,920,120318.40
OYAKC6,641,1676,583,5021,440,292-4,034,1657,198,53614,664,9618.78
OYAYO2,749,216358,74723,896108,894-102,7823,131,8596.95
OYLUM39,099-265,155-402,722-50,252-143,985-628,7784.71
OZBAL597,474338,422-274,973-867,989-98,022660,9236.55
OZGYO-464,8053,436626,1841,144,884-20,162164,8152.22
OZKGY1,126,699-2,222,436-2,027,194606,14856,181-3,122,9315.10
OZRDN38,839193,044-15,389139,546-596,461216,4949.00
PAGYO-155,603145,579226,36257,360-440,092216,3386.30
PAMEL-453,2249,713125,895-489,625-175,868-317,61621.32
PAPIL-5,491,554-1,171,225-4,494,488-570,207128,070-11,157,26722.76
PARSN224,842690,019624,139-1,305,127212,5621,539,00024.30
PEGYO111,237223,711-227,623387,969-112,665107,3252.20
PEKGY-1,209,765-4,352,4467,143,9103,393,17269,5071,581,6992.61
PENGD117,057-452,285-531,255480,221-769,099-866,4835.05
PETKM-38,719,560-13,552,70015,527,290-35,446,530-10,193,250-36,744,9704.98
PETUN-322,443-81,255-446,158-289,312709,696-849,85623.28
PGSUS2,691,36010,096,3103,760,0541,998,7131,816,05716,547,72474.60
PINSU-171,1863,647-204,443325,16426,508-371,9827.43
PKART263,009474,743781,073600,1031,906,8261,518,82514.45
PKENT96,267-126,5954,45014,25119,766-25,878906.40
PNSUT-614,5843,290,03160,478789,412-182,1212,735,92523.08
POLHO-21,116,230-5,620,9871,939,384212,4701,319,640-24,797,8333.86
POLTK30,33410,49639,60333,278-55,61380,433408.00
PRKAB-241,557482,3451,761,906-80,493-158,6602,002,69412.10
PRKME-265,6811,264,282-985,880443,0081,124,68812,7215.37
PRZMA-38,020-961,335303,229-242,030133,061-696,1265.48
PSDTC2,482,719-307,135-205,516-258,284589,3471,970,06819.71
QNBFB97,287-21,66887,595-19,03129,513163,21470.35
QNBFL79,678-20,366-74,94026,460-50,265-15,628125.30
RALYH303,360-256,62635,81945,042-26,19382,5534.44
RAYSG23,819-25,340-33,300-218,925247,082-34,82115.45
RHEAG-107,253-376,362-517,426-326,981-79,452-1,001,0413.72
RODRG-84,206142,733-24,56969,490-7,02433,95813.71
ROYAL-27,504-44,748-56,368-90,898-117,947-128,6203.44
RTALB-92,100-542,730343,135-140,5911,275,243-291,69530.28
RYGYO140,294-309,889-362,228-703,695803,946-531,8235.45
RYSAS158,205-4,652,644207,70515,558530,634-4,286,7349.24
SAFKR-972,41680,429-748,817-555,347528,959-1,640,80410.88
SAHOL-767,7301,269,9886,685,440-5,022,0811,033,4867,187,69811.46
SALIX2,9482,9482,9482,9482,9488,8449.97
SAMAT-245,389-210,919-32,238240,181-154,726-488,5468.77
SANEL-38,245-142,43852,6152,627-67,594-128,0683.42
SANFM109,566-1,91324,369-24,22832,725132,02213.60
SANKO39,656-22,066247,993-22,44824,713265,5839.39
SARKY-137,195393,798-664,040-186,599770,299-407,4378.84
SASA1,369,5715,580,736-2,728,157-1,366,2842,559,7284,222,15020.22
SAYAS-91,027-229,933933,132205,59975,959612,1728.51
SEKFK-61,240182,896-116,348-524,9146,9445,3086.40
SEKUR90,167-127,54068,4697,297-124,56731,09613.96
SELEC-2,728,662-388,279-3,221,083-7,8301,299,336-6,338,02413.65
SELGD95,79715,56167,26145,708135,620178,6194.98
SERVE97,172-10,571-55,126-17,811-22,01631,47516.00
SEYKM-367,369-7,576479,292-31,502154,502104,34734.50
SILVR-368,24335,584-859,597-109,521367,442-1,192,2568.60
SISE64,362,000-114,26412,868,95040,660,50024,224,54077,116,6867.31
SKBNK-360,5561,955,056-12,480,9208,542,964-3,751,898-10,886,4201.51
SKTAS-166,125-4,737,251-126,194-1,196,743-2,796,382-5,029,5705.09
SMART-14,992-60,868712,928-217,196220,263637,0688.86
SNGYO1,292,4771,262,163-390,192-3,921,42012,2612,164,4484.18
SNKRN548,755-39,115-304,16756,149-344,221205,47326.26
SNPAM-1,30765,099-227,34230,622-111,713-163,55024.00
SODSN-14,059-23,92837,55417,921-9,442-43327.08
SOKM-1,876,468-3,191,628-1,447,814-1,723,503654,152-6,515,91012.62
SONME-1,399,912-303,407618,804-1,621,942568,697-1,084,51570.20
SRVGY47,694115,251148,603195,350-767,594311,54878.40
SUMAS-97,100-10,907225,172-110,369-127,533117,16551.25
TACTR5,0919,2406,689-44,569-25,47021,02010.53
TATGD-879,883-530,398-385,797-524,188-1,599,451-1,796,07811.86
TAVHL4,068,187-3,866,2476,916,486-561,258-531,4247,118,42621.30
TBORG-644,405-64,124-1,160,734-147,910114,840-1,869,26318.07
TCELL-7,704,79212,194,470229,7482,920,96818,187,8104,719,42616.10
TDGYO-108,596128,732-33,566-188,959407,599-13,43012.57
TEKTU-1,078,860920,185-234,9967,763,938557,320-393,6712.02
TGSAS622,536-2,205,350-958,755-164,74973,915-2,541,56912.71
THYAO-4,938,512-33,292,34045,421,140-24,102,430-1,619,0487,190,28812.91
TIRE28,207562,075-1,869,5892,114,8381,393,697-1,279,3077.60
TKFEN-6,238,514-1,501,688-72,974-5,166,454105,800-7,813,17616.59
TKNSA3,483,842-9,271,460-3,880,731-1,312,543-2,406,390-9,668,34912.78
TKURU-7,853-29,524-66,470-360,94331,559-103,847216.30
TLMAN-521,293225,376178,044-584,276-268,733-117,87332.12
TMPOL399,511146,938287,704-722,508332,780834,15311.50
TMSN1,153,941-2,584,249980,182-138,569105,125-450,12614.07
TOASO3,371,4952,766,3647,602,4549,210,857-1,857,81513,740,31333.92
TRCAS571,648239,149242,004-1,341,928-1,102,7971,052,8014.85
TRGYO-559,077-876,092-1,080,876-284,1062,894,122-2,516,0453.90
TSGYO262,765-362,050135,794-420,175-312,39136,5095.75
TSKB-114,3441,945,7704,025,7008,309,4647,543,1665,857,1261.78
TSPOR-3,144,078-3,245,720-5,881,616-10,507,530-5,425,142-12,271,4142.44
TTKOM112,006671,156-3,304,288-10,065,1801,374,746-2,521,1268.54
TTRAK5,679,0831,007,343544,747176,945483,5317,231,173182.70
TUCLK-316,741-461,190220,348-202,094366,092-557,5838.08
TUKAS-199,445870,505172,697-234,791-221,266843,7579.69
TUPRS9,349,360-32,076,700-48,01223,211,4204,230,800-22,775,352108.00
TURGG-1,139,369-425,447-2,142,2541,633,3971,367,866-3,707,070112.90
TURSG-947,3102,553,138-5,191,590-4,789,5961,075,354-3,585,7626.60
UFUK-2,690-6,34610,762-3,635-1,1061,72613.40
ULAS-5,62571,935-62,563-68,36725,5863,7474.24
ULKER-4,610,9521,087,221-1,539,763-2,609,3682,035,429-5,063,49423.14
ULUSE-86,604-141,485-150,63528,56723,303-378,72451.35
ULUUN-347,285-6,645-266,850815,334-550,744-620,78011.50
UMPAS730,7932,808,438-38,199-80,614-22,2733,501,0322.61
UNYEC-23,431-23,431-23,431-23,431-23,431-70,2936.30
USAK-636,0872,032,593234,919-379,368-425,3601,631,4252.34
UTPYA41,7602,904,634-147,980-5,4254,6972,798,41438.80
UZERB-45,35967,737-39,49168,774-53,757-17,11356.60
VAKBN-8,295,1765,432,2167,838,096-3,678,132-6,820,7004,975,1364.71
VAKFN-163,159-2,128,302370,677-31,7661,599,291-1,920,7844.26
VAKKO-490,895-15,629-421,370818,618-521,634-927,8946.52
VANGD217,442-6,839-120,766-102,85857,48589,8377.73
VERTU1,403,228-13,03757,361-791,348-861,9121,447,55213.08
VERUS-51,584-177,972223,602-1,063,73143,808-5,95445.10
VESBE319,720-512,5532,330,8543,172,386-545,8812,138,02140.88
VESTL3,265,5816,890,261-7,037,080-11,313,3203,939,9893,118,76221.06
VKFYO144,093-333,428159,402-144,040-157,102-29,9337.36
VKGYO-435,810-202,757-261,568369,734-142,600-900,1353.62
VKING228,39728,864377,835449,43785,947635,0969.00
YAPRK44,32910,736-179,245185,075-131,519-124,18072.40
YATAS1,869,054423,368443,478184,082497,7432,735,90014.45
YAYLA-3,542,012-1,749,1763,061,7663,356,9991,840,744-2,229,4224.40
YESIL28,169-134,404871,08489,166-16,310764,84995.35
YGGYO-124,025-2,39513,038-460,741-37,040-113,38212.43
YGYO505,6701,662,353671,212-839,3021,667,3542,839,2351.38
YKBNK8,754,736-9,322,14818,495,0604,199,9382,234,73617,927,6483.08
YKGYO218,465209,852261,676-16,451170,104689,9934.45
YKSLN834,226-25,497361,588408,179-510,6791,170,3177.55
YONGA-36,100-613,888-98,401-32,584-31,660-748,38930.00
YUNSA332,207940,3922,173,200543,084350,1323,445,79914.66
YYAPI3,178,033279,482-413,552-976,6822,446,8093,043,9631.84
ZOREN9,713,210-3,414,2741,882,3501,059,2883,202,3418,181,2862.77
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...