SON 3 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.10.2021 19:03
SEMBOLSON
05.10.2021
1 GÜN ÖNCE
04.10.2021
2 GÜN ÖNCE
01.10.2021
3 GÜN ÖNCE
30.09.2021
4 GÜN ÖNCE
29.09.2021
3 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-244,424-11,179514,140-159,335-150,813258,53715.87
ADEL114,313-15,35527,381-97,258175,046126,33926.20
ADESE-190,639-683,971-443,129288,361141,960-1,317,7391.23
AEFES184,0473,107,290162,482-1,179,432-124,6663,453,81921.50
AFYON-1,158,2991,008,99723,938-514,192-426,115-125,3643.38
AGESA18,96934,748105,192352,091-81,259158,90918.60
AGHOL847,624-1,148,329-882,810-803,386-466,488-1,183,51523.64
AGYO179,642809,680-442,286-680,225-373,688547,0363.00
AKBNK-1,145,558-6,150,3582,584,798-12,375,000-13,386,230-4,711,1185.27
AKCNS741,1622,238,35948,301-374,148-165,8733,027,82214.89
AKENR499,657592,792-101,290-36,411123,199991,1591.83
AKFGY-174,678-132,486495,543-908,945171,715188,3794.80
AKGRT-217,79855,076-400,446-522,23819,659-563,1686.99
AKMGY-7,399,37533,430-62,26726,444-1,088-7,428,21236.84
AKSA49,371-1,021,926-196,416-1,649,6441,451,509-1,168,97119.80
AKSEN-3,471,710-5,182,764-13,333-2,810,062-870,474-8,667,80713.18
AKSGY196,716986,370-192,496-8,937-21,737990,5901.72
AKSUE-504,019-1,078,826-109,706-198,720-19,243-1,692,55111.35
AKYHO-49,2613,560-522,857496,249-408,651-568,5582.02
ALARK874,247-1,042,305-1,907,747-944,631-917,972-2,075,8058.56
ALBRK14,868,380-479,5981,916,896-565,9211,236,75816,305,6781.81
ALCAR-876,610700,468-28,619374,636-473,649-204,761289.90
ALCTL290,5771,476,26526,651-487,936-1,772,2721,793,49324.26
ALGYO-199,265-385,630301,272309,387-409,252-283,62321.58
ALKA-243,978382,737211,060-286,464-159,595349,81914.39
ALKIM-598,747-1,561,8701,380,729641,1122,436,659-779,88816.34
ALMAD672,606583,837475,58071,3772,7501,732,0232.16
ANELE-1,079,591298,091208,754143,474-167,205-572,7462.46
ANHYT-105,707659,351410,880-99,018-113,020964,52410.00
ANSGR3,226319,076116,406-159,51768,721438,7086.17
ARCLK-21,763,4802,349,2604,325,1509,412,2209,325,970-15,089,07032.48
ARDYZ-478,432-3,141,229-1,003,442-3,499,723-439,786-4,623,10344.00
ARENA-1,240,25051,898122,549155,35575,276-1,065,8039.60
ARMDA-13,518-38,917-5,52516,97932,677-57,96048.94
ARSAN-206,853363,200-395,823431,002149,772-239,4764.30
ARZUM-530,3361,238,389-2,196,960443,338-655,227-1,488,90718.14
ASELS-9,556,16210,949,6903,294,0849,215,6562,741,6024,687,61215.07
ASUZU-6,782-27,424-874,609922,6701,430,276-908,81517.78
ATAGY-27,639-236,058-20,625621,829-95,178-284,3223.90
ATATP94,682-12,749-66,826-113,111-17,22315,10735.42
ATEKS-67,36952,174-22,568-22,9565,483-37,76330.44
ATLAS-31,41617,714-41,14625,490-26,361-54,8481.40
ATSYH-38,43529,927-66,32752,931-4,497,266-74,8355.13
AVGYO70,058-170,137-152,834-125,08540,523-252,9131.90
AVHOL-138,951-1,247,370854,852-107,565-77,719-531,4696.61
AVOD15,645-896,896-130,142-61,601-60,299-1,011,3935.23
AVTUR83,607235,447-9,563104,037-215,848309,4912.43
AYCES1,322-99,436-31,423-11,26513,961-129,53751.00
AYDEM51,827-898,340366,174-49,0781,131,912-480,3397.05
AYEN150,5753,120,3701,099,421-1,710,402-869,6684,370,3664.89
AYES5,335-24,499-27,668-73,33726,447-46,83218.40
AYGAZ-427,6032,328,8781,337-443,9591,045,7471,902,61216.38
BAGFS118,522271,139267,612344,83244,263657,27322.30
BAKAB-212,221251,24633,552-64,337-16,95572,57719.46
BALAT43,299-53,8834,581-62,4363,512-6,0039.07
BANVT46,886-46,73563,189-9,09136,34563,34065.35
BASGZ-1,701,196864,561913,876720,587-220,38177,24128.82
BAYRK515,762427,3721,847,736-1,040,8171,096,8302,790,8709.80
BERA-503,140-8,648,955140,249-174,8526,573,562-9,011,84610.14
BEYAZ-40,60395,536-17,559-280,949402,16737,3749.01
BFREN-335,342-13,429-46,2616,112-100,288-395,032800.00
BIMAS-361,242-11,252,530-5,983,916-8,586,8923,558,888-17,597,68862.10
BIOEN-10,720,760-14,683,410-4,901,592-10,021,4305,635,814-30,305,76224.30
BIZIM1,123,628-3,526,0852,645,848-694,830-268,871243,39112.88
BJKAS-77,281-1,195,692827,306-568,5792,822,394-445,6675.83
BLCYT-894,44352,321543,963272,108-102,967-298,15916.10
BMSCH7,73829,989362,960-389,750-310,633400,6878.04
BNTAS-1,237,055182,395-227,632-253,350-524,316-1,282,2923.31
BOBET53,102184,912443,935-4,099,0193,472,928681,9494.57
BOSSA-32,513-3,0167,374-37,685-122,874-28,15528.26
BRISA-458,705694,863-482,343847,1161,793,271-246,18521.84
BRKO-49,635-15,282-19,8169,34486,528-84,7331.05
BRKSN-14,992-140,525-34,613-73,59044,865-190,1307.74
BRLSM-676,235-11,358-2,408,7091,834,320848,297-3,096,3029.47
BRMEN1,1302,9797,48014,578-29,89911,5892.26
BRSAN-37,355805,186440,950-346151,1741,208,78122.70
BRYAT-1,531,745859,178759,45456,396-344,79686,887322.10
BSOKE-2,083,479-363,866401,910-1,734,569982,840-2,045,4352.64
BTCIM1,565,3441,369,956597,398968,381-932,9493,532,69814.42
BUCIM535,620556,688-125,328731,791-196,639966,9803.61
BURCE-60,321-29,628-871,460102,432-1,109,583-961,40922.06
BURVA12,807-105,869-9,7293,580120,118-102,79121.58
CANTE356,464-582,811589,6892,848,4312,201,599363,34214.01
CASA19,8488,32875,98414,715-39,510104,160130.30
CCOLA264,865250,543-1,308,3492,096,9272,666,303-792,94184.30
CELHA346,01886,46341,754-142,529360,043474,2356.26
CEMAS1,638,324-1,239,236-508,021-305,530547,695-108,9331.14
CEMTS-645,460-15,143-115,058-353,439-1,049,851-775,66112.35
CEOEM-348,416-364,4931,118,480268,992-893,199405,5718.48
CIMSA3,798,2921,104,8084,235,4152,730,950674,7939,138,51529.60
CLEBI315,418-209,725-587,098128,829-1,303,376-481,405156.10
CMBTN55,44191,220-153,3199,277-90,726-6,658201.50
CMENT-12,1886,2961,151,875-12,941-2,0631,145,98326.94
CRDFA-4,196,5781,041,375-424,098753,872170,243-3,579,3014.76
CRFSA-350,000-1,119,052886,153-309,336173,867-582,89944.02
CUSAN-83,350932,72366,6324,031-140,807916,0057.79
DAGHL-34,8871,708-27,411-148,064112,386-60,59012.16
DAGI36,614-3,587-269,216-41,96279,816-236,1893.31
DARDL-489,880-2,638,0481,573,715-29,641294,831-1,554,2132.60
DENGE-16,473196,635-171,54328,809-122,9968,6191.50
DERHL560,549-36,290-782,3911,014,196-156,812-258,1324.96
DERIM52,629-48,395-3,695-199,38947,3605399.70
DESA-228,246-277,867-674,01259,159-306,405-1,180,1258.28
DESPC-146,004930,017-368,531-1,129,108-1,208,901415,4829.27
DEVA-712,363-527,506291,839-318,801404,034-948,03022.38
DGATE88,059-360,927206,175500,290540,501-66,69313.47
DGGYO-207,271-178,490-138,758-3,597-277,465-524,5199.62
DGKLB-1,214,326-1,193,2871,929,93198,3831,101,418-477,6822.18
DIRIT4,4736,958-2,464-4,513-102,2368,9674.96
DITAS-295,37017,824272,8519,395181,167-4,69516.61
DMSAS126,3841,45619,133-114,693-4,833146,9736.61
DNISI-124,296133,28484,520-100,395-34,63493,50810.91
DOAS1,663,393-1,067,052485,174-805,739-1,128,3261,081,51530.82
DOBUR373,559-123,57416,338134,452376,401266,32324.00
DOCO-284,9805,591,923805,1043,132,116-2,397,1156,112,047750.00
DOGUB64,127233,958299,047-660,676-341,668597,1324.76
DOHOL5,219,35216,927,410-945,4369,560,864-10,982,60021,201,3262.61
DOKTA6,46732,424-42,635-12,827-2,282-3,74432.00
DURDO-187,902179,40121,452-41,573-125,98712,95113.73
DYOBY-501,097370,837-856,0651,198,825-44,029-986,3259.95
DZGYO-52,887-4,049156,329-251,505-230,42599,3931.96
ECILC1,109,274-337,293-1,167,656-645,3782,809,428-395,6755.81
ECZYT526,662-475,352-1,104,894-53,0561,257,798-1,053,58436.74
EDATA-206,942319,610-5,443,2893,231,370-4,087,452-5,330,62110.54
EDIP191,031-180,016-118,470-400,021-333,417-107,4553.30
EGEEN-103,654-1,089,023-681,483-726,459-1,027,391-1,874,1601,134.30
EGEPO-105,816-715,729-730,914-61,611-46,224-1,552,4595.61
EGGUB105,674149,664-635,919-126,607165,928-380,581167.20
EGPRO-32,442116,587106,308-54,4681,301190,45326.68
EGSER1,012,157551,114458,180222,4131,544,6872,021,45114.04
EKGYO-3,709,53211,570,240-4,853,887-3,260,696-4,607,0683,006,8211.78
EKIZ-903,957-48,263-3,492-2,864-12,867-955,7126.17
EMKEL-221,7081,003,357-108,011864,9141,078,382673,6382.62
EMNIS188,623-79,328-7,166-1,189-6,131102,12920.90
ENJSA119,531-1,563,650-1,122,429-2,006,788-3,212,181-2,566,54810.34
ENKAI605,930-1,010,710-6,883,765-13,596-1,399,309-7,288,54510.07
EPLAS-81,129177,506-98,582105,040-108,935-2,20524.86
ERBOS1,262,238-1,162,765-1,711,644-1,872,818-828,580-1,612,17194.90
EREGL-15,583,020-29,519,080-7,415,188-15,237,770-34,617,460-52,517,28816.15
ERSU-522,961482,513480,200-76,346-841,921439,7524.63
ESCAR-337,299858,7917,808-237,128-116,573529,30022.30
ESCOM-100,82386,637295,212322,578-118,959281,0265.31
ESEN1,159,156-1,003,044-1,674,984-3,572,46640,131-1,518,87229.76
ETILR-73,724-21,681-28,838-25,811-148,984-124,2435.00
ETYAT-27,777-45,14547,17526,69034,657-25,7473.40
EUHOL66,747-71,256-206,330145,143-148,410-210,8391.95
EUKYO-158,422-41,24777,51620,316-50,541-122,1535.51
EUYO76,45838,78194,425249,051254,916209,6643.21
FADE-674,230-222,7801,724,425149,357-136,060827,4158.42
FENER-1,727,960-5,262,513-3,871,8805,408,256-481,902-10,862,35331.38
FLAP-32,781-233,511-333,618223,952350,928-599,9102.34
FMIZP18,681-66,025314,843-187,305-119,588267,499101.30
FONET-108,432-85,829532,720136,688164,731338,45912.01
FORMT-3,721,7894,988,776-119,524-2,463-613,4081,147,4631.32
FRIGO632,2642,977-599,95896,298366,64035,28322.74
FROTO-3,487,420-20,956,750-14,692,0609,792,288-1,605,584-39,136,230155.20
GARAN9,183,02433,589,62022,277,560-12,631,63058,735,81065,050,2049.28
GARFA-408,170145,966460,726-100,87131,729198,52215.20
GEDIK252,596-228,983-1,392,013543,1411,307,251-1,368,4006.87
GEDZA-607,046-83,57961,220-5,711,87522,576-629,40515.84
GENIL-2,022,5882,098,2802,329,8941,258,4711,761,4822,405,58613.90
GENTS-164,348433,603443,710-119,849-142,863712,9652.99
GEREL-539,204304,508139,59491,620127,874-95,1025.28
GESAN6,228,0421,605,141-1,157,1765,218,008-292,0186,676,00724.76
GLBMD-67,285159,517-168,204-302,23030,424-75,9725.98
GLRYH-24,30552,999130,111-46,05184,562158,8052.52
GLYHO-2,005,140-3,877,4531,079,171683,547-94,038-4,803,4222.00
GOLTS-418,084217,338-860,742-266,548-4,383,175-1,061,48836.94
GOODY-362,911-1,092,039-484,224-201,2851,622,482-1,939,1747.63
GOZDE273,082728,110-206,479-682,784712,679794,7135.79
GRNYO-11,567-100,964-14,657-45,05512,254-127,1882.17
GSDDE-1,490,869218,7021,278,009209,842599,5345,8423.78
GSDHO1,558,326-272,384-426,1977,116,8211,522,922859,7452.58
GSRAY1,263,333-826,189-403,980134,450-687,71333,1643.31
GUBRF-1,135,931-194,3671,378,160-4,533,3706,531,08947,86249.30
GWIND406,3909,171,142358,546720,7634,663,2699,936,0783.98
HALKB-817,393-164,7181,712,4712,497,0981,648,514730,3604.26
HATEK-5,884-25,519-85,855156,216151,466-117,25815.61
HDFGS676,119398,236-972,050-2,166,690659,547102,3052.64
HEKTS-912,1721,640,748404,9271,541,298-1,530,9611,133,5038.60
HLGYO-136,944-1,142,935-1,372,3472,712,73870,253-2,652,2262.38
HUBVC-98,0102,852-56,69647,337168,294-151,8549.91
HURGZ-1,488,460-124,504751,251-238,2232,251,039-861,7132.25
ICBCT245,576-477,9511,003,602-119,858-43,815771,2275.82
IDEAS-358,885-1,276,817973,617-928,930407,951-662,08553.80
IDGYO-40,48125,561-26,135-678,94133,034-41,0552.12
IEYHO1,236,658-165,317517,469-1,405,154-56,4241,588,8101.03
IHEVA-23,885404,20419,860-928,5701,531,869400,1790.95
IHGZT348,298255,227-166,732-211,727-634,816436,7930.90
IHLAS-54,07145,889-506,695-125,406174,879-514,8770.56
IHLGM-822,034426,060-173,524297,46083,090-569,4980.84
IHYAY-563,934559,809125,81559,146470,136121,6900.78
INDES1,734,668-19,26264,465-1,118,3981,312,9261,779,8716.39
INFO-44,590-410,491601,334631,667479,246146,2533.88
INTEM-113,525-113,298-313,910364,373-142,778-540,73333.60
INVEO-924,261523,757574,8111,149,840418,000174,30799.95
IPEKE999,254584,6001,610,133-1,878,222-480,3493,193,98711.67
ISCTR-96,83216,529,670-2,343,2121,599,6525,870,58014,089,6265.15
ISDMR-2,125,825584,445-737,957-25,570-1,108,905-2,279,33711.13
ISFIN1,799,255-103,706-159,908-747,2861,161,3581,535,6413.01
ISGSY545,192-1,410,10677,918-438,524-804,628-786,9968.15
ISGYO659,2842,264,505769,2661,968,379-284,6993,693,0552.10
ISKPL419,455649,46331,276151,6572,100,5631,100,1946.44
ISMEN72,236-974,516436,484-465,472-1,652,208-465,79613.32
ISYAT-12,194-98,978-67,89369,488129,533-179,0652.64
ITTFH-157,345-134,117-1,203,080201,060-237,553-1,494,5421.34
IZFAS-81,975-32,469-114,49939,750-55,549-228,9436.04
IZMDC-660,785368,697777,0321,710,834745,895484,9442.28
IZTAR-221,143265,600-423,579298,076131,012-379,12222.20
JANTS-563,140-582,610793,814369,552-601,672-351,93655.10
KAPLM-52,620-79,117117,499-627,87643,820-14,23823.24
KAREL1,690,576363,663-85,952266,423317,4861,968,2879.25
KARSN-285,535-2,755,900243,017-488,982-519,124-2,798,4183.55
KARTN-208,442229,539111,386-912,975-148,847132,48345.82
KARYE-6,882,574-2,629,46511,709,6602,580,193312,8572,197,62114.90
KATMR-738,334-719,502877,063595,63447,413-580,7731.33
KCHOL8,614,578-8,965,4923,482,474-84,4964,187,2403,131,56022.56
KENT-158,655235,51421,001-15,111-77,32297,860188.40
KERVN60,862263,64199,994122,54163,630424,4970.80
KERVT-537,878-785,133-562,569-848,717-90,697-1,885,5804.11
KFEIN329,279115,683361,497128,41433,116806,45920.22
KGYO-761,333-29,946-353,041-419,375-82,661-1,144,3206.98
KIMMR69,199-3,176,3596,110,417-65,859-748,4793,003,2573.29
KLGYO-200,799808,561962,664673,719-5,5511,570,4261.96
KLKIM776,488-1,245,4154,646,320700,958688,4674,177,39313.43
KLMSN285,728321,390-94,70311,628-86,766512,41510.01
KLNMA-16,175-36,615-6,074-93,07719,408-58,86421.00
KNFRT-356,824-178,671659,715-220,76313,990124,2204.54
KONTR-261,084611,431-432,747-189,934-53,124-82,40058.90
KONYA160,236-437,30838,649-144,061-444,792-238,423801.00
KORDS3,674,182-1,059,3181,368,351495,963887,8083,983,21525.22
KOZAA387,338-500,562-2,248,8742,785,471-7,243,393-2,362,09814.52
KOZAL4,260,613-4,234,849-2,093,050928,1289,618,004-2,067,28694.20
KRDMA-741,426-1,586,974-277,596-530,734-1,204,818-2,605,9965.40
KRDMB-447,982-8,983-70,964-362,571-634,624-527,9295.43
KRDMD11,291,770-19,894,0101,284,02824,429,660-14,702,470-7,318,2126.35
KRGYO377,233328,519-29,465-1,825341,845676,2875.49
KRONT-530,4321,268,3191,4531,632,375-394,351739,34034.36
KRSTL531,78513,462107,546-309,102-183,747652,7931.34
KRTEK329,163-144,147488,736168,113562,379673,7528.80
KRVGD124,142-199,255-291,583181,2521,685,352-366,69612.02
KSTUR-2,1681,666-8,055-10,279-9,924-8,557169.90
KTSKR592,605371,509-483,573-544,452-16,126,920480,54136.32
KUTPO-463,242154,7334,110,725-329,662-27,8463,802,21666.30
KUYAS-494,186-506,942-133,200-356,661-103,417-1,134,3282.45
KZBGY88,023-1,617,8352,844,9431,795,5043,113,3521,315,13128.00
LIDFA50,340-1,411,063-197,2151,176,419-655,221-1,557,9383.35
LINK13,183-22,344118,121-62,67817,722108,96027.80
LKMNH14,63653,28794,945230,621384,293162,86811.15
LOGO-1,036,2391,229,1342,621,708-635,209-1,213,9242,814,60340.26
LUKSK-45,660509,007-32,385-18,236123,958430,96244.86
MAALT9,452-45,016-341,56389,225-69,330-377,127166.80
MAKTK-173,28218,791212,572169,570-114,99758,0812.80
MANAS-84,509364,520-838,264-2,168,8012,605,412-558,25316.50
MAREN-544,6121,558,95611,931,19022,661,56012,945,5349.66
MARKA335,91032,22036,66414,892-26,640404,7944.69
MARTI-54,077617,996-323,764-20,452305,684240,1551.52
MAVI3,717,861-684,1291,211,1981,960,7852,271,3874,244,93066.75
MEDTR203,307272,244224,6373,212-998,612700,18834.88
MEGAP-47,90532,908207,856-57,857-182,311192,8594.93
MEPET-26,98871,057-32,042210,682121,65412,0272.61
MERCN-805,953-225,9831,210,907-101,948-967,422178,97110.13
MERIT7,182-22,283-13,727-9,782-34,042-28,82814.40
MERKO-198,572-804,029-190,529-126,930-895,375-1,193,1304.75
METRO-320,790-81,9442,525,792-313,81527,9002,123,0581.37
METUR-489,405-322,181685,726112,649124,857-125,8603.16
MGROS752,374867,9922,109,589-764,400441,9523,729,95531.96
MIPAZ-93,542-86,289611,0081,312,912-268,142431,1774.03
MMCAS40,80361,530-253-15,868-21,390102,0805.90
MNDRS-37,38340,640462,613411,629-77,111465,8702.08
MPARK-387,166-525,896-474,375785,5631,267,031-1,387,43726.30
MRGYO-235,034453,866143,083-87,345142,647361,9150.96
MRSHL-230,301-114,060-225,06570,526142,489-569,426255.90
MSGYO-95,875280,704-17,894-100,676-233,764166,9354.62
MTRKS-434,855-252,043-218,504339,87984,518-905,40232.74
MTRYO18,6474,04813,215-33,209-52,39635,9101.80
MZHLD-16,1635,364-4,00422,21038,043-14,80331.24
NATEN-2,679,037767,615-141,167-547,189-634,513-2,052,58933.88
NETAS-230,732381,260-415,438429,829162,064-264,91016.89
NIBAS-1,437,864-3,166,56516,643117,807-101,040-4,587,7867.93
NTGAZ690,555-427,800-134,989372,629-383,817127,7667.42
NTHOL-722,721-4,747,357-4,070,7833,634,834-1,559,009-9,540,8614.61
NUGYO200,472838,658-281,430530,012533,862757,70011.30
NUHCM-584,0071,332,137-176,815538,539-1,036,060571,31534.14
ODAS1,527,26815,826,8803,605,1085,206,762-1,597,20620,959,2561.44
OLMK17,844-46,82272,102-381,065-12,47443,1246.45
ORCAY155,829-994,865-985,871240,620-1,154,602-1,824,90717.07
ORGE-509,838438,595-849,130-360,524-398,076-920,3736.06
ORMA36,67423,424-4,522-10,746-10,54555,57628.20
OSMEN-32,349-76,4326,657186,820-12,408-102,12424.80
OSTIM-389,04534,381276,89564,192175,170-77,7691.83
OTKAR1,574,246856,361-2,460,704681,3564,024,076-30,097319.50
OYAKC287,884-531,459-449,725-3,181,966399,192-693,3006.56
OYAYO-491,819336,91944,40073,0309,442-110,5006.65
OYLUM-186,563-648,3481,018,755-476,400-270,099183,8447.84
OYYAT-5,523,002-8,745,716-445,221-2,062,884157,513-14,713,93930.10
OZBAL460,256459,815-697,446-480,808-1,443,739222,62513.80
OZGYO543,6941,240,707299,729-473,497-293,0222,084,1301.53
OZKGY197,173561,017810,993576,989-536,3421,569,1834.63
OZRDN3,036-217,103-12,671-55,339-62,000-226,7387.93
PAGYO-31,577-493,141312,578519,162-129,638-212,1406.79
PAMEL-201,628-250,420114,923323,24974,789-337,12550.95
PAPIL-31,788401,257-294,173182,307187,59575,29612.62
PARSN-840,4931,312,177196,148-35,518-285,541667,83227.58
PEGYO18,762-307,548-36,999772,949129,421-325,7851.42
PEKGY-1,069,556-104,883-522,281-549,239-2,602,218-1,696,7200.95
PENGD-996,768-1,363,593-374,246227,211468,777-2,734,6073.08
PENTA381,551950,768649,515-522,3152,294,3781,981,834178.40
PETKM-4,476,72423,541-2,822,10417,538,260-10,877,780-7,275,2876.66
PETUN-421,093306,998-16,511-86,336-257,027-130,60615.82
PGSUS2,825,116-2,021,8842,164,4992,582,504-4,128,5732,967,73177.15
PINSU-193,362-63,531-104,21633,748-45,332-361,1097.07
PKART-225,623404,623-171,64786,703-1,412,9217,35320.88
PKENT-592,77861,4478,242142,439281,470-523,0892,928.60
PNSUT-201,094-220,35979,370245,980-416,607-342,08315.78
POLHO-103,460-973,820900,026-268,869813,547-177,2542.67
POLTK-270,39474,237-20,372-53,9253,193-216,529319.00
PRKAB1,024,102-2,056,6641,133,436-9,582-3,816,850100,87417.25
PRKME315,302424,411147,107-110,309-142,053886,8204.56
PRZMA14,364-207,789-105,404-79,828-33,233-298,8293.80
PSDTC73,414-111,399-110,0654,167,813-266,509-148,05022.64
QNBFB-2,395-5,082-23,30014,493-14,990-30,77736.28
QNBFL-4,135,50812,0096,5483,602-6,579-4,116,95168.75
QUAGR-901,726-1,850,491-860,3021,514,932398,672-3,612,51912.24
RALYH-564,444-409,004-22,361-85,015966,990-995,8094.51
RAYSG104,62542,16013,556-26,778-1,771160,3419.58
RHEAG87,146-63,49085,60019,506-7,734109,2561.93
RODRG19,4887,1808,044-4,5866,16334,71213.29
ROYAL-6,232-6,230-16,122-7,714-19,589-28,5843.00
RTALB77,00994,477589,053221,103-1,774760,53921.86
RYGYO-549,803143,400-221,873129,702218,430-628,2762.70
RYSAS-560,036-417,279-130,903315,339-1,141,020-1,108,2184.90
SAFKR-253,348-500,539-285,762-1,032,455-738,148-1,039,6497.18
SAHOL9,397,112941,8104,009,140-11,893,860-4,918,01614,348,0629.73
SAMAT-121,512187,667-171,74599,183-65,450-105,5904.02
SANEL84,21251,12712,855-120,408-132,895148,1944.97
SANFM69,044243,9531,064,584412,752-121,1251,377,58122.56
SANKO-192,013-159,778390,562-36,418-19,40438,7719.51
SARKY-807,893-15,397-83,075544,393464,017-906,36512.38
SASA-5,933,393-7,315,3285,166,4486,622,942-3,734,611-8,082,27326.48
SAYAS282,479-278,839109,384-45,834456,157113,02421.06
SEKFK-154,412206,015133,570-171,083-462,704185,1734.85
SEKUR-213,605-36,937-57,933240,601-48,870-308,47520.16
SELEC-713,555-1,722,387276,132-1,925,550-796,406-2,159,8108.27
SELGD-56,285-24,52099,081-142,75872,65818,2764.52
SELVA-442,275-519,670-497,0341,279,241-2,250,158-1,458,9798.24
SERVE33,41710,3554,4602,2098,05548,23215.40
SEYKM-364,915-1,887,7852,474,417-26,107435,450221,71720.00
SILVR-117,572-273,33582,371156,82683,637-308,5365.06
SISE-5,808,38411,457,36011,714,90022,088,6203,199,00017,363,8768.10
SKBNK-2,122,6421,365,619151,486-543,798-1,279,505-605,5371.00
SKTAS326,434218,110-393,232766,682-819,306151,3122.93
SMART-34,4713,442-21,07860,92031,482-52,1075.31
SNGYO-2,048,629448,7041,949,2341,225,808-1,189,969349,3094.13
SNKRN-34,69173,04778,58755,7451,489,375116,94330.68
SNPAM-6,802-4,753,555-2,079-12,74812,098-4,762,43613.37
SODSN-8,251-2,529-10,259-10,27220,973-21,03923.46
SOKM-1,586,488-806,437303,7831,735,120-1,328,240-2,089,14211.37
SONME-53,320-62,62825,13648,148143,934-90,81237.98
SRVGY433,1011,082,289-392,334-63,807-40,8681,123,05676.85
SUMAS8,4201,231-9,954-4,16010,351-30387.50
TACTR-4,528-27,150-3,613-3,151-75,819-35,29124.02
TATGD-363,270568,776-155,522555,326190,12049,9849.12
TAVHL13,147,850-10,787,290-1,400,5666,791,591-1,546,621959,99425.58
TBORG-19,342-27,769-9,49228,0643,835-56,60316.25
TCELL-3,670,164-7,804,032-4,421,564-11,843,040-3,816,110-15,895,76014.87
TDGYO125,56122,06034,49243,290-86,581182,1136.51
TEKTU-333,936-31,830-215,388-121,393-129,508-581,1541.22
TEZOL-1,275,410-371,0483,355,485-3,794,4213,018,0711,709,02714.77
TGSAS75,25291,379-205,827393,826134,286-39,19615.98
THYAO70,944,820-1,147,19231,527,40048,853,24039,201,960101,325,02814.04
TIRE-162,951-255,287511,310162,857-201,84593,0728.15
TKFEN-1,089,3422,702,335-1,322,7541,205,3542,041,850290,23913.77
TKNSA719,613858,652-395,577-62,051-560,9301,182,6886.05
TKURU73,967-97,523-1,40529,322-79,073-24,961189.20
TLMAN-252,613286,012173,377-43,635535,543206,77626.54
TMPOL-537,899-527,459397,507-375,220-175,242-667,85114.04
TMSN-1,012,504-830,292644,18087,91596,655-1,198,61615.47
TOASO-3,815,348-1,330,910-7,608,01113,242,7303,118,260-12,754,26949.90
TRCAS-134,904109,259165,09094,068-18,400139,4453.60
TRGYO-2,202,579-111,865760,604-3,070,0194,576,789-1,553,8403.52
TRILC-1,257,744624,090554,672-4,589,718-2,028,577-78,98211.90
TSGYO103,087-209,838263,958336,692312,479157,2072.77
TSKB4,406,8262,797,996-4,028,773-4,308,9202,923,2283,176,0491.21
TSPOR-118,582-114,745-1,014,9981,191,055-1,760,790-1,248,3253.12
TTKOM4,044,2768,657,32011,719,020348,944-1,543,94324,420,6167.61
TTRAK-2,510,399-589,9649,7062,636,058-761,659-3,090,657162.00
TUCLK700,644-170,739-36,208-318,424-409,602493,69713.37
TUKAS-702,023-549,372236,03095,596151,690-1,015,3656.66
TUPRS86,374,14068,054,230-12,642,09031,483,950-7,735,548141,786,280120.90
TUREX2,059,919-456,3751,682,428-108,5661,592,9053,285,97211.33
TURGG85,502102,806312,05734,37558,146500,365139.60
TURSG-424,812-1,027,25872,603-160,0591,450,109-1,379,4674.85
UFUK-5,930-5,27412,97818,334-25,9521,77418.79
ULAS-47,088-59,662-11,266-6,66965,073-118,0163.70
ULKER-714,5691,198,610-828,665-2,819,3171,315,806-344,62419.09
ULUSE8,384-1,794-6,531-485,2527,4075950.75
ULUUN-450,68484,813624,534822,8281,128,742258,6635.33
UMPAS-532,402-2,035-1,033,203-70,169-7,429,531-1,567,6401.21
UNLU-1,810,4971,678,255-951,527-394-229,002-1,083,7695.73
USAK8,840-508,641-70,857-34,375716,429-570,6581.63
UTPYA218,404-752,531-20,801-31,9772,175-554,92820.12
UZERB-7,71219,52783,764-14,96215,02495,57930.80
VAKBN-543,7661,111,237-1,620,634-1,936,137-5,120,776-1,053,1633.24
VAKFN-222,347-4,61146,388-584,177-226,632-180,5707.50
VAKKO-735,808275,231632,55277,187-119,104171,9759.06
VANGD-20,594-264,337-431,734-446,844374,497-716,6656.38
VBTYZ483,655-725,114-1,063,5243,280,332-323,581-1,304,98321.00
VERTU-963,472-197,18193,764164,165331,567-1,066,88920.24
VERUS-274,081-685,51279,004-27,715-271,941-880,58944.60
VESBE-1,245,163-51,861-1,799,493553,031-1,451,257-3,096,51747.52
VESTL-4,097,6011,655,936-5,248,712-2,819,703-2,604,165-7,690,37724.86
VKFYO-103,930-70,123-12,656-30,371-34,085-186,7095.97
VKGYO-282,388-1,254,560-29,965-120,802-662,700-1,566,9131.47
VKING90,145-274,32888,62344,04163,429-95,5606.34
YAPRK-10,379-1,602,8861,472,631-21,603118,261-140,63430.44
YATAS-536,682-1,743,655-1,444,9982,887,913890,242-3,725,33513.67
YAYLA-260,868-551,222-32,641-228,536-578,838-844,7313.23
YEOTK1,877,7982,681,030782,9901,049,300504,9635,341,81881.05
YESIL-438,977458,244199,689486,800-82,049218,9562.07
YGGYO-67,387-10,31588,28939,81125,24310,58715.07
YGYO-399,686-19,643170,230207,08076,584-249,0990.94
YKBNK-907,436-9,378,060-2,574,8407,875,97618,083,850-12,860,3362.37
YKSLN-90,42417,501-855,298-102,863189,943-928,2215.01
YONGA-55,260-8,286-19,749-39,98425,076-83,29518.00
YUNSA1,018,126-909,038671,107378,3301,074,119780,19516.39
YYAPI14,104354,515223,901-254,048-269,493592,5201.09
ZOREN2,047,998-425,050208,260-1,118,174844,9331,831,2081.56
ZRGYO192,720296,521212,001108,810501,846701,2421.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...