SON 3 GÜN PARA GİRİŞ & ÇIKIŞ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.04.2021 10:26
SEMBOLSON
02.04.2021
1 GÜN ÖNCE
01.04.2021
2 GÜN ÖNCE
31.03.2021
3 GÜN ÖNCE
30.03.2021
4 GÜN ÖNCE
29.03.2021
3 GÜNLÜK NET
 
SON FİYAT
ACSEL-109,696-188,368-331,52667,07571,377-629,59020.88
ADEL1,821,027198,026-799,5071,277,287781,7451,219,54626.14
ADESE4,739,8441,779,4721,480,1166,310-3,434,4947,999,4323.45
AEFES-155,4731,838,940-11,536,240-5,425,410156,280-9,852,77321.74
AFYON1,754,437344,774-654,55145,509-5,003,3301,444,6604.23
AGHOL-190,13657,906-1,809,176-329,143-1,130,396-1,941,40623.06
AGYO-271,736508,898-304,399-94,14399,914-67,2373.09
AKBNK9,872,1412,595,880-10,818,900-7,781,366-1,545,3321,649,1214.89
AKCNS160,950-74,98434,690-3,253,5081,389,490120,65618.78
AKENR-192,323270,07272,58010,041139,569150,3291.78
AKFGY-462,445-170,298-77,283261,567163,776-710,0264.01
AKGRT1,307,711-3,481,114-1,090,846240,432-2,127,982-3,264,2498.13
AKMGY-22,058-76,022-48,29412,933-3,360-146,37452.60
AKSA-638,340-1,297,020-5,130,6816,043,810-5,306,193-7,066,04116.66
AKSEN4,212,908-1,462,892693,420964,331633,7423,443,43611.93
AKSGY-313,6911,404,461-170,195-151,76017,788920,5752.01
AKSUE-61,58661,295-37,823-2734,626-38,1146.22
AKYHO26,951350,159-621,750-588,755903,141-244,6402.20
ALARK324,1804,318,217-664,587-6,971,888488,7813,977,81010.77
ALBRK-670,064101,439-604,4172,929,5691,173,765-1,173,0421.81
ALCAR383,442-533,570971,2882,053,789-448,865821,160403.90
ALCTL-1,236,3542,149,462253,937606,054-375,9051,167,04530.70
ALGYO2,471,684-2,770,1702,622,175-492,791-56,6592,323,68926.70
ALKA308,570255,375482,67058,25617,1631,046,61520.36
ALKIM-623,683-5,083,566-995,288-2,586,022-1,195,618-6,702,53718.59
ALMAD-59,605-47,523-17,630180,966114,157-124,7582.28
ANELE1,233,838837,187-4,263,2041,099,253-1,439,106-2,192,1796.53
ANHYT-939,904-1,274,886419,718-1,500,341-2,407,108-1,795,0729.26
ANSGR42,639-910,572352,751-5,442,034-83,761-515,1826.63
ARCLK4,612,2173,934,131-6,525,5662,116,427-7,066,5572,020,78234.00
ARDYZ-3,573,764-1,420,141-5,259,811475,808-50,369-10,253,71654.00
ARENA304,775-1,528,358-282,753-451,9292,176,568-1,506,33655.00
ARMDA-24,32071,050-263,7766,20558,200-217,04660.20
ARSAN-579,193402,275305,694616,47688,011128,77610.42
ARTI99,34899,34899,34899,34899,348298,0446.05
ARZUM-2,487,752977,7691,263,131-470,257776,552-246,85223.26
ASELS3,840,15911,683,0501,256,4948,094,0884,364,94016,779,70315.50
ASUZU753,289-85,889497,216-118,778-73,8811,164,61620.14
ATAGY804,734288,334-231,018-2,487,49735,111862,0505.18
ATEKS-69,067-58,804745,03691,865187,921617,16548.74
ATLAS66,669399,442291,630-179,381-53,446757,7411.60
ATSYH-8,572-2,716,563-21,017-75,553-6,049-2,746,1524.34
AVGYO909,5818,35596,408470,2791,704,0631,014,3443.96
AVHOL-37,64926,372222,626-75,060128,245211,3498.98
AVISA50,343-60,72348,269-225,42143,91737,88917.53
AVOD-2,415,032358,7461,938,6702,027,739-6,651,131-117,6167.95
AVTUR111,294-131,601-114,606-126,467489,154-134,9133.35
AYCES-90,315-32,800-64,359-118,61937,708-187,47468.05
AYEN-1,053,870383,64071,111-189,619709,983-599,1197.87
AYES-28,630-76,2427,467152,614-49,088-97,40513.00
AYGAZ1,387,539-150,856-981,785-484,975-20,509254,89815.25
BAGFS686,330-227,654652,137-1,970,513-1,414,3601,110,81322.74
BAKAB-42,702-91,893411,88613,49048,887277,29123.22
BALAT20,256-1,85335,70244,742-8,77454,1057.40
BANVT-1,734,8053,028129,659-192,24431,080-1,602,11860.90
BAYRK3,058285,500-119,108-228,741-50,441169,45010.66
BERA1,520,809-2,335,5374,421,1501,355,6331,447,7443,606,42226.12
BEYAZ-402,274439,192-211,847138,603-631,349-174,92912.53
BFREN-769,4041,061,927-471,663120,238-59,411-179,1401,099.00
BIMAS5,859,367-12,799,670-24,472,18016,459,900-24,124,670-31,412,48371.00
BIZIM-1,206,7978,279,649396,925-1,146,7582,480,2237,469,77715.70
BJKAS-1,869,532-8,397,75024,740,750-3,395,594-16,202,92014,473,4689.20
BLCYT2,328,000-743,981-89,942-3,006,4231,457,6851,494,07718.32
BNTAS-313,863571,362184,508-596,730669,327442,0074.67
BOSSA-71,249171,905180,325224,654853,562280,98126.16
BRISA2,423,3361,007,6291,661,074-187,351306,3055,092,03928.72
BRKO-35,365303,936-19,397-148,308511,779249,1741.50
BRKSN174,11133,921173,117-232,909-176,983381,14911.04
BRMEN-175,441-43,095-6,936-24,184-5,104-225,4722.80
BRSAN331,605730,976240,063-813,293537,7131,302,64428.32
BRYAT-830,611768,246-4,987,3646,489,784-915,644-5,049,729429.00
BSOKE-9,433,261-6,246,995-428,9044,286,171-3,464,753-16,109,1603.88
BTCIM-509,891-1,906,649-657,519-808,825-804,095-3,074,05916.92
BUCIM-659,250180,924151,571352,622-3,222,576-326,7553.97
BURCE-441,059-482,776654,727-94,518185,368-269,10825.42
BURVA244,62128,36049,69715,977-7,728322,67837.54
CASA26,463-140,26011,671-139,54311,237-102,126119.10
CCOLA1,798,6391,309,716-5,409,738-1,987,693113,736-2,301,38371.10
CELHA-131,259-697,115-272,554-26,221-5,215-1,100,9287.56
CEMAS-833,6122,390,585-416,334-1,820,871641,5861,140,6391.32
CEMTS1,953,377-152,341136,838763,521-1,506,9201,937,87416.05
CEOEM104,08487,550335,005153,887-234,948526,6395.99
CIMSA-58,315755,765-1,322,4592,067,038-3,243,388-625,00920.90
CLEBI-84,993196,2054,775,288-191,606-655,0174,886,500309.30
CMBTN115,775171,722-579,418227,9471,565,502-291,921316.90
CMENT-12,2731,441-35,44435,93338,092-46,27638.60
CRDFA-212,594-238,000-187,656-1,003,09349,751-638,2504.25
CRFSA185,738-355,98783,260165,658-199,424-86,98957.60
CUSAN1,387,073233,631455,750175,91812,8692,076,4547.46
DAGHL66,054-309,117-184,138291,880168,573-427,20113.91
DAGI42,161-152,242271,108-162,251-95,608161,0272.43
DARDL432,438-135,624-207,711-396,175-53,20689,10331.34
DENGE908,213321,951-496,590-169,360101,644733,5747.92
DERAS-665,7296,159-145,589-25,996234,157-805,1598.69
DERIM-15,276282,455-228,984-711,297-433,72438,19511.58
DESA324,606330,801271,538174,970-111,890926,94513.42
DESPC253,669-66,041206,278158,76286,630393,90612.54
DEVA5,052,0101,366,4861,066,360-313,591-2,098,6207,484,85632.14
DGATE334,128477,848995,853873,1821,160,5211,807,82916.31
DGGYO-251,035116,991186,899-34,629-386,61452,85512.40
DGKLB5,078,685-666,8224,388,543-947,6205,413,8658,800,4062.92
DIRIT-8,358-7,652119,8787,857-3,177103,8685.51
DITAS-43,76225,69210,379-238,4577,709,688-7,69115.26
DMSAS656,638345,9958,52837,803-221,7871,011,1617.88
DNISI-1,469,158892,85262,03539,668273,216-514,27114.96
DOAS-426,0084,439,385-2,180,6532,300,963308,5471,832,72429.94
DOBUR319,140-14,60512,98066,33241,574317,51521.18
DOCO241,8281,186,896-1,415,6854,400,606-2,284,80613,039661.20
DOGUB-1,220,09281,693-369,819-247,596-1,851,199-1,508,2185.09
DOHOL4,432,970-54,362-956,352-2,668,0724,025,8603,422,2563.28
DOKTA9,312-2,271-52,868-12,27380,183-45,82731.10
DURDO205,748381,895340,592429,508-46,978928,23512.38
DYOBY-655,722314,159-126,788-349,938125,225-468,35113.95
DZGYO-419,45850,972-243,583-1,046,1764,783-612,0695.05
ECILC2,257,6272,020,406-3,222,158-2,565,6861,281,2781,055,8756.71
ECZYT986,560-2,182,112-1,004,0411,806,946-3,533,414-2,199,59350.70
EDIP-429,346-1,063,263376,400362,839-268,278-1,116,2093.88
EGEEN990,956607,193902,930924,19245,1312,501,0791,620.00
EGGUB358,719-431,597-5,43397,771-574,627-78,311208.20
EGPRO-743,2221,009,583571,052-91,078407,549837,41335.50
EGSER-2,066,5652,020,113-497,058-558,323-830,656-543,51014.99
EKGYO11,286,970-35,126,27041,976-21,030,340668,416-23,797,3241.92
EKIZ4,89710,017-2,038-34,43013,78312,8766.89
EMKEL-99,065-311,405-799,6641,192,475-293,642-1,210,1342.46
EMNIS-105,48530,4791,938-14,40825,208-73,06825.10
ENJSA2,585,880-6,128,9574,030,268-3,117,0446,264,121487,19112.25
ENKAI180,720-1,099,192-4,831,731-216,4182,837,246-5,750,2038.12
EPLAS-2,062,047-867,843-2,111,997-29,80252,190-5,041,88736.02
ERBOS-166,830-465,728350,5531,160,476-65,401-282,00569.00
EREGL8,004,515-23,805,52037,454,300-16,568,46023,120,77021,653,29515.15
ERSU83,100-330,923-161,401-29,863-75,785-409,2244.80
ESCOM-192,683467,22171,902-264,120-64,663346,4406.63
ESEN-442,219-1,708,894-172,334-4,918,064255,545-2,323,44738.70
ETILR-26,261-35,937-7,821-30,114-36,199-70,0195.84
ETYAT1,925,721-155,692-118,161740,252222,6031,651,8684.79
EUHOL21,136-390,061149,863-1,668,439157,988-219,0623.72
EUKYO129,257149,812-282,050449,98179,768-2,9815.03
EUYO-62,274-257,731285,084-226,04764,396-34,9214.81
FADE-3,408,984-123,137-2,524,8331,962,566-392,214-6,056,95418.13
FENER-49,412-748,54536,988914,7733,249,763-760,96934.34
FLAP-902,312259,072675,117-386,156409,10431,8772.38
FMIZP-73,178142,347-844,195-57,216637,384-775,026146.80
FONET948,824-629,0642,883,054215,673145,5123,202,81416.29
FORMT1,036,691-136,16657,996-140,010-130,549958,5211.75
FRIGO-1,898,599-1,786,089-1,969,484-230,61261,951-5,654,17238.98
FROTO-1,084,73814,216,720847,094-11,531,810-8,694,66413,979,076204.10
GARAN-456,850150,574,400-158,994,300-81,734,2907,904,064-8,876,7506.88
GARFA-469,47230,556-415,952-368,678-464,775-854,86814.70
GEDIK352,48991,604-3,051,8073,435,891606,591-2,607,71420.98
GEDZA197,327-36,789266,032227,519-314,081426,57037.82
GENTS258,274-71,745122,816-124,965259,488309,3455.52
GEREL-273,317304,444-212,635-49,162560,453-181,5086.41
GLBMD-153,727-317,899-133,72517,057-437,852-605,3517.40
GLRYH998,730101,310-663,990-503,781-199,913436,05012.15
GLYHO-1,482,638-2,017,4581,789,074-1,080,2404,648,300-1,711,0225.80
GOLTS747,733-991,440684,111658,288-234,879440,40460.20
GOODY-294,019205,108563,646128,706863,761474,7357.99
GOZDE1,566,112-2,180,200-1,430,471-179,133445,534-2,044,5597.75
GRNYO-201,76451,777-87,533-13,8211,348-237,5202.90
GSDDE-25,56428,73567,36634,528-472,10670,5376.46
GSDHO-1,382,3271,459,870-1,686,576-691,4251,256,511-1,609,0332.07
GSRAY-7,506,59912,678,79099,3673,773,370-308,4995,271,5583.98
GUBRF1,192,648986,096-5,835,292896,859-1,229,668-3,656,54873.00
HALKB2,922,499-1,200,512-3,814,433-5,755,518-4,762,798-2,092,4464.43
HATEK276,613-56,23073,515-53,348-268,438293,89821.78
HDFGS-1,502,022-5,635,1883,309,7741,369,954-8,100,746-3,827,4365.35
HEKTS1,062,9981,228,124-2,849,367-12,936-2,628,194-558,24530.38
HLGYO881,700-351,057718,696-104,451-3,184,5691,249,3393.23
HUBVC117,9541,045,508-145,008344,08348,0181,018,45417.40
HURGZ109,0231,031,789-44,560-234,826-503,9691,096,2521.89
ICBCT51,972-153,12561,11795,362395,874-40,0366.10
IDEAS-193,40877,092-994,198-520,814-196,290-1,110,51487.20
IDGYO-137,517-73,745-123,375-223,815178,024-334,6379.00
IEYHO-4,565,071-3,630,179-589,278-393,327-1,681,084-8,784,5281.36
IHEVA-156,910223,574-68,543-928,696-204,506-1,8791.43
IHGZT195,22075,044-25,68777,601107,494244,5772.97
IHLAS-2,636,2971,355,920-886,018-4,509,847-4,218,446-2,166,3950.74
IHLGM-810,0532,405,585-504,305-5,488,1153,744,9611,091,2271.12
IHYAY-188,546812,052-359,341-18,169-767,344264,1650.88
INDES-4,760,748-4,989,9003,661,728101,71271,227-6,088,92029.38
INFO99,19890,956-1,625,092160,413409,168-1,434,9387.99
INTEM165,931-825,965-914,851459,722169,761-1,574,88547.62
INVEO1,365,517-942,826-1,295,904238,651193,408-873,213130.10
IPEKE8,747,1743,278,8502,409,008-4,737,1284,681,58914,435,03212.97
ISCTR8,122,216-13,756,4805,089,292-3,187,822-1,512,922-544,9724.99
ISDMR-479,666-4,085,761328,244-766,4782,539,736-4,237,18312.14
ISFIN2,662,240-603,023399,864-2,676,11452,9532,459,0813.37
ISGSY416,91440,7948,959-12,94479,715466,66720.54
ISGYO-367,463-11,210637,6951,521,362-4,526,130259,0221.99
ISKPL-44,885-5,947,959-2,032,8585,074,8511,179,382-8,025,70243.70
ISMEN2,978,8962,810,864-6,943,676-3,626,4561,011,803-1,153,91617.05
ISYAT-47,741262,71314,533-269,417-43,758229,5053.24
ITTFH771,1801,635,993231,02868,489345,9212,638,2012.75
IZFAS1,438,019-353,158-160,511481,269888,117924,35011.81
IZMDC1,401,431454,172716,1996,379-311,7982,571,8022.60
IZTAR-59,715-577,176-79,682-261,335-93,575-716,57320.10
JANTS-5,474,4881,918,8493,893,094-4,934,686628,930337,455827.00
KAPLM-384,576-505,945213,369-88,813-71,277-677,15230.28
KAREL1,094,952-446,647-557,679444,4251,727,99090,62629.46
KARSN5,948,3922,186,030-246,5931,433,5019,216,5477,887,8294.16
KARTN-563,333-1,446,6431,387,3181,681,078-3,780,056-622,65869.95
KATMR-117,5301,075,004433,099-2,997,0221,603,2301,390,5733.71
KCHOL-2,793,4462,623,586-6,683,30018,282,640-5,174,388-6,853,16020.06
KENT-86,87616,77438,870-124,576108,290-31,232347.00
KERVN-64,525-13,22527,1854,819-35,697-50,5650.76
KERVT2,749,715303,613133,01676,315-3,229,0743,186,3445.86
KFEIN-292,835-442,4711,352,204-637,494-1,076,699616,89826.94
KLGYO-454,74542,386756,13738,0421,245,461343,7782.20
KLMSN-331,489758,275681,472-380,572266,9741,108,25823.66
KLNMA22,831-70,921-25,964-24,515-50,866-74,05426.74
KNFRT-440,869477,511110,147-947,0221,099,470146,78920.52
KONTR3,546,566384,9351,120,736-1,641,427-1,268,0275,052,23780.40
KONYA500,881-111,11829,749360,72968,503419,5121,157.00
KORDS-1,279,7613,516,4982,996,983490,830-773,5835,233,72024.90
KOZAA6,798,7482,675,820-3,393,640-8,859,0364,467,8306,080,92815.00
KOZAL5,883,342-8,030,56437,614,540-21,696,86017,913,52035,467,318125.10
KRDMA72,230-239,006-1,353,141-41,8321,312,185-1,519,9176.14
KRDMB17,385615,799967,5481,065,9232,238,3881,600,7326.15
KRDMD-4,385,690-2,173,692-6,605,80827,176,000-38,406,900-13,165,1907.20
KRGYO-300,02679,255190,581-53,401-350,433-30,1906.62
KRONT-575,5723,190,609-582,367-147,629-73,1402,032,67059.00
KRSTL497,115-150,184-337,74110,575-60,2889,1902.89
KRTEK455,7232,546,968-1,504,4062,892,3173,793,4051,498,28519.88
KRVGD2,665,3134,905,977-6,545,826-1,877,052303,1431,025,46418.00
KSTUR7,811-23,636-3,811-98,496-42,883-19,636300.00
KUTPO-616,31091,212411,3151,039,901192,311-113,78353.55
KUYAS848,057197,418211,201293,144-218,7721,256,6762.32
LIDFA146,613-132,050-146,339656,020356,669-131,7763.38
LINK-313,732654,383885,151176,879-591,7621,225,80240.74
LKMNH-705,913393,6361,111,394-408,318962,306799,11717.20
LOGO2,590,878-1,995,6642,101,852-2,318,4163,949,7032,697,066171.00
LUKSK-34,528-35,171366,040-448,782-187,412296,34178.80
MAALT125,897-388,338426,467-376,616-467,149164,026233.00
MAKTK61,219-24,934-242,528220,829-1,119,511-206,2434.15
MARKA167,44224,168-3,913-55,552-101,132187,6975.77
MARTI-83,964-435,993363,581-314,25782,971-156,3762.32
MAVI1,353,545-5,379,897-2,346,3711,292,716-1,677,160-6,372,72347.68
MEGAP1,931,432-101,916220,593135,464-290,8502,050,1098.14
MEPET-44,383-309,890395,991-90,082160,85541,7182.69
MERIT-13,335-1,38589,475-122,77122,67074,755270.00
MERKO2,917,1251,134,316-630,717586,194406,0293,420,7247.47
METRO3,518,876-2,905,137-405,698120,129328,419208,0412.26
METUR-56,428-154,814-21,926436,604-889,813-233,16827.96
MGROS3,115,76013,887,4003,986,696-2,443,814-6,009,74420,989,85638.28
MIPAZ191,44744,585132,3403,769413,032368,3725.04
MMCAS-10,80128,066-7,872-9,92414,5279,3936.20
MNDRS-945,4991,010,172274,145185,871-54,058338,8183.05
MPARK2,521,979360,917-1,981,919-426,933-2,195,001900,97721.26
MRGYO-707,370-1,256,995185,437-48,32964,166-1,778,9282.74
MRSHL78,960-3,09148,766-170,772-21,298124,635277.00
MSGYO-155,655-220,067-126,053-27,363-83,155-501,7754.95
MTRYO-331,731197,691-8,071-7,15212,263-142,1112.21
MZHLD-3,819-25,45924,845-28,05726,310-4,43337.36
NATEN-1,703,352288,088-359,560-770,781163,138-1,774,82441.28
NETAS-2,542,717-1,548,7704,805,615844,827-2,192,202714,12828.46
NIBAS462,595570,623-17,976144,932-112,1831,015,24220.94
NTHOL3,098,769-7,272,635-13,095,360-134,316-2,747,982-17,269,2264.49
NUGYO142,510331,928311,92560,381-250,124786,36316.15
NUHCM350,077577,746263,168680,492-1,051,2881,190,99159.90
ODAS970,64912,332,890193,260-849,2853,256,46513,496,7993.51
OLMIP-64,350-131,511145,146216,556-180,811-50,7157.35
ORGE3,036,0184,333,770-1,930,5843,129,823122,4255,439,20412.88
ORMA60,139428,201147,63582,98397,841635,97528.50
OSMEN84,122-119,19543,6396,674-14,9068,56638.36
OSTIM-1,146,816-138,613-426,7931,074,014-832,550-1,712,2222.83
OTKAR3,888,9581,889,271-11,492,3601,369,286-2,384,165-5,714,131367.40
OYAKC268,266-1,144,449-2,653,989-145,486-3,831,574-3,530,1727.17
OYAYO54,93286,792-359,922-44,215-161,025-218,1989.00
OYLUM92,916303,173-570,975274,065-127,220-174,8864.26
OZBAL-56,69471,599-1,883-228,103159,84513,0228.34
OZGYO-57,872-82,872434,734-543,600-83,613293,9901.97
OZKGY-460,276148,4931,154,386778,575-2,284,999842,6035.13
OZRDN-5,418-20,769-32,4059,99421,424-58,5928.86
PAGYO241,597-2,132-280,582486,4581,366,278-41,1177.32
PAMEL343,632283,18244,223-67,779-18,198671,03731.48
PAPIL-905,781167,932-247,334721,122-397,314-985,18319.88
PARSN67,555549,629-685,586150,39415,323-68,40234.00
PEGYO-181,228-405,204222,80426,656-343,041-363,6281.89
PEKGY-391,376-879,698-39,792751,754-11,709-1,310,8661.97
PENGD-257,299283,159-114,04850,522-238,889-88,1884.09
PETKM1,156,58915,944,390-35,496,250-19,812,19048,389,380-18,395,2715.99
PETUN-373,650223,14827,444-196,027-310,448-123,05823.50
PGSUS2,510,7117,651,952-3,748,426-12,803,1706,210,6396,414,23773.75
PINSU-296,435-50,306-18,831-1,261,296-9,099-365,5728.04
PKART-18,969-203,659611,27629,734-243,290388,64815.11
PKENT30,329-11,460-124,374296,511-29,142-105,5052,796.50
PNSUT56,5781,134,607164,282-230,637607,8771,355,46721.96
POLHO-195,4361,196,264-510,418-958,408393,988490,4103.28
POLTK873,737457,847402,020414,665144,4341,733,604358.00
PRKAB1,340,8571,026,373-192,576-968,914-907,7542,174,65412.40
PRKME530,0752,648,22642,808167,273956,2573,221,1095.91
PRZMA-759,237319,428-102,139-1,488118,267-541,9485.82
PSDTC-197,126-438,615-546,426-186,609-239,330-1,182,16725.24
QNBFB-6,678-32,36017,638-3,48025,929-21,40056.95
QNBFL8026,364-35,476-114,040-5,366-28,310116.50
RALYH524-12,338-12,84867,330210,157-24,6623.89
RAYSG-502,013105,02018,461-97,21117,990-378,53214.16
RHEAG39,91749,58240,49239,861-62,314129,9913.00
RODRG-109,668258,303-51,195-15,927-72,11997,44023.00
ROYAL-4,140-12,942-25,0754,603,12512,569-42,1573.62
RTALB1,247,5184,154,4682,638,1684,317,2451,628,1228,040,15430.54
RYGYO229,967-84,858-301,819-15,215364,512-156,7104.78
RYSAS354,475143,632533,93528,171-66,9941,032,0426.97
SAFKR-56,271-261,502205,213-193,414-309,564-112,56010.64
SAHOL4,793,0051,679,5281,109,1204,553,272-5,394,6907,581,6538.89
SAMAT-372,652-13,72462,434235,464-167,182-323,9425.85
SANEL-215,9709,026260,560-379,865-127,85853,6164.61
SANFM113,76743,335-23,325-42,848126,401133,77718.88
SANKO-210,426534,705143,660-497,4722,839,264467,93913.10
SARKY-424,846-2,526,3541,235,375-960,105730,827-1,715,82513.22
SASA-1,086,3068,743,34213,737,1501,801,8864,883,31621,394,18646.90
SAYAS-97,509509,815-726,574-1,327,785-6,619-314,26831.86
SEKFK568,120-213,847120,201-619,979-881,236474,47410.29
SEKUR-297,029-346,305-13,935-50,682135,998-657,26930.00
SELEC-565,993-763,050872,067-201,308-498,827-456,97610.66
SELGD-27,86639,93281,280118,809161,06093,3464.45
SERVE-1,99820442,805-49,396-2,57441,01117.30
SEYKM1,728,609-653,217201,847582,133-417,7661,277,23933.80
SILVR-1,620-679,7511,096,143-184,506508,695414,7726.21
SISE-7,260,46330,367,290-7,883,272-8,454,192-13,788,37015,223,5557.39
SKBNK-1,614,911-2,797,536-1,878,5084,899,1081,941,647-6,290,9551.21
SKTAS268,527121,919405,394-38,063280,430795,8404.40
SMART2,589-86,510-43,899-171,940-34,996-127,8207.15
SNGYO788,222-3,639,086919,6431,410,988-2,336,243-1,931,2214.27
SNKRN-75,38628,27519,20033,258-64,202-27,91135.00
SNPAM-8,183-49,713-50,902-389,667-43,454-108,79821.24
SODSN24,576-289,735-65,376-22,57223,274-330,53537.54
SOKM6,418,68710,162,100-15,829,070-8,091,6981,403,548751,71712.58
SONME321,779-647,576-5,032,813-27,969-404,892-5,358,61059.80
SRVGY-360,763-280,14070,173196,552140,104-570,73097.95
SUMAS6,5761,062-4,218-26,158-15,1823,42079.80
TACTR22,000-37,54217,0991,6452,6321,55726.00
TATGD-71,88832,695113,688-405,250178,43874,4959.62
TAVHL3,054,028-6,119,040-6,994,236-15,558,040-6,167,740-10,059,24821.06
TBORG2,320-80,418-143,4041,470-12,869-221,50219.00
TCELL-5,955,1608,914,9067,735,81628,244,800-2,249,89610,695,56215.13
TDGYO-25,386177,993-87,481-178,771-228,04465,1267.05
TEKTU1,868,444-182,563-144,478479,925-5,335,5031,541,4031.84
TGSAS74,68658,061350,726-184,098-169,073483,47317.35
THYAO1,311,814-6,595,520-15,638,18034,823,140-681,416-20,921,88612.91
TIRE-263,106316,10574,24957,641498,164127,2486.56
TKFEN-1,209,5114,583,364-2,454,0873,950,943-651,955919,76615.13
TKNSA-1,626,6216,049,063-720,192-4,029,2505,511,8303,702,25013.40
TKURU-50,892-96,18424,7748,940,62543,190-122,302228.70
TLMAN-747,566340,801294,012-3,259663,944-112,75332.48
TMPOL-447,414146,902557,119-5,504,768180,573256,60717.35
TMSN-517,438-635,461-4,580,863-1,693,444-2,734,564-5,733,76223.98
TOASO-324,573-3,043,017-2,510,26715,672,7804,094,770-5,877,85733.88
TRCAS84,641665,591-1,179,320732,050-762,904-429,0884.59
TRGYO1,548,696-1,292,461406,020-2,211,473-2,234,104662,2553.34
TSGYO-509,002-966,344-982,628-615,520-1,000,432-2,457,9745.86
TSKB2,041,621-4,175,7245,533,734-13,621,280-3,564,4983,399,6311.38
TSPOR1,554,025-2,082,984-587,990774,686-461,694-1,116,9492.22
TTKOM3,914,4572,605,132-628,147-2,948,541-285,9095,891,4426.83
TTRAK2,041,1121,658,136230,810-742,6541,036,4423,930,058211.10
TUCLK84,048580,925291,42054,49569,220956,3937.84
TUKAS460,094-399,6321,199,048-355,076-421,3021,259,5108.13
TUPRS1,898,7208,352,504-10,048,260-54,677,360-17,195,540202,96492.10
TURGG-752,837182,612542,695-31,226-143,588-27,530131.00
TURSG1,676,5012,236,106-107,520827,489-2,741,4653,805,0876.63
UFUK5,31211,4397,371-7,974,453-24,26424,12220.28
ULAS936,736-462,767-21,156-60,507-126,425452,8135.80
ULKER2,863,7662,748,054-6,439,269-5,371,8353,115,245-827,44921.90
ULUSE32834,014179,764-84,838-102,752214,10656.90
ULUUN683,132-195,055-22,527,6903,893,450-2,863,925-22,039,61316.58
UMPAS-17,509-59,895-14,791-62,394-214,768-92,1951.65
USAK6,470-5,531,634927,2462,296-3,576,893-4,597,9182.36
UTPYA-349,176-209,001413,251413,253-989,198-144,92633.22
UZERB-38,367-23,44856,527-64,988-19,756-5,28847.78
VAKBN-440,0066,218,876-2,017,979-2,463,605-3,902,1003,760,8913.63
VAKFN-202,782834,000-2,288,531-2,213,201-78,026-1,657,31327.00
VAKKO-41,378639,343-333,858168,942-1,817,253264,10715.20
VANGD-1,408,043-20,464772,251151,13138,312-656,2567.62
VERTU28,631331,306-674,383-1,726,785-1,848,203-314,44625.50
VERUS1,517,146583,4271,847,416-727,2651,000,9533,947,98961.45
VESBE-5,255,308-4,229,281-293,9902,760,414-1,660,292-9,778,57962.55
VESTL7,354,741-3,940,98811,466,0305,759,05224,200,62014,879,78336.80
VKFYO-241,291171,659439,6364,423-61,010370,0047.89
VKGYO40,6731,130,277-9,988-212,789521,6511,160,9623.19
VKING-6,645-249,731-64,422-82,159-194,579-320,7987.24
YAPRK275,24743,343151,11395,380159,231469,703106.50
YATAS1,085,5861,585,175232,098-2,036,246-1,238,8122,902,85915.15
YAYLA218,332-279,758229,1531,054,8642,601,732167,7274.10
YESIL967,718-372,210286,6101,356,803-7,604,154882,118103.80
YGGYO51,516121,959-342,065-310,135-437,997-168,59013.20
YGYO166,943394,155415,223193,593-1,669,248976,3211.33
YKBNK-2,759,7933,122,624142,522-10,082,760-2,341,244505,3532.24
YKGYO-140,772-100,422-155,56095,946-862,716-396,7546.67
YKSLN130,402-56,043-376,981-128,071152,074-302,6224.86
YONGA-37,932-58,375-38,963-5,19616,598-135,27027.18
YUNSA-483,454-356,4951,525,476327,217-404,212685,52715.03
YYAPI-1,057,048-217,295-492,28673,027-5,937,784-1,766,6291.80
ZOREN-9,853,4002,815,1401,110,647-1,302,6912,946,272-5,927,6132.30
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...