HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 06.01.2023 18:33
06.01.2023PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL45.5553.7862.0570.2878.5586.7895.0570.30
ADEL68.2087.75109.40128.95150.60170.15191.80130.00
ADESE1.161.401.581.822.002.242.421.79
AEFES55.4359.4163.7867.7672.1376.1180.4867.95
AFYON4.455.966.898.409.3310.8411.778.11
AGESA24.7229.3533.6038.2342.4847.1151.3638.04
AGHOL88.1095.15100.30107.35112.50119.55124.70106.40
AGYO3.824.304.775.255.726.206.675.24
AHGAZ67.2375.9984.5893.34101.93110.69119.2893.25
AKBNK14.5916.0617.3318.8020.0721.5422.8118.70
AKCNS34.1543.5049.1558.5064.1573.5079.1556.65
AKENR3.023.704.204.885.386.066.564.79
AKFGY2.863.704.225.065.586.426.944.90
AKGRT2.653.033.373.754.094.474.813.73
AKMGY52.2563.1070.5581.4088.8599.70107.1579.70
AKSA58.6068.2074.6084.2090.60100.20106.6082.60
AKSEN28.6333.7337.3742.4746.1151.2154.8541.74
AKSGY3.995.206.087.298.179.3810.267.12
AKSUE34.2537.2939.6742.7145.0948.1350.5142.38
AKYHO1.772.122.422.773.073.423.722.74
ALARK59.8066.0571.2077.4582.6088.8594.0076.90
ALBRK2.452.682.973.203.493.724.013.23
ALCAR424.25510.63570.75657.13717.25803.63863.75644.00
ALCTL44.2862.3675.8393.91107.38125.46138.9391.60
ALFAS147.85183.98217.95254.08288.05324.18358.15253.00
ALGYO47.9858.1165.1375.2682.2892.4199.4373.70
ALKA21.8025.9329.6033.7337.4041.5345.2033.50
ALKIM27.5730.6933.3536.4739.1342.2544.9136.24
ALMAD3.253.984.515.245.776.507.035.14
ANELE2.513.043.413.944.314.845.213.86
ANGEN25.9630.9133.8438.7941.7246.6749.6037.78
ANHYT16.5518.6120.6522.7124.7526.8128.8522.70
ANSGR13.8114.8816.8717.9419.9321.0022.9918.40
ARASE122.90152.15174.50203.75226.10255.35277.70200.30
ARCLK83.8596.88104.55117.58125.25138.28145.95114.90
ARDYZ6.087.388.649.9411.2012.5013.769.92
ARENA16.9318.5920.3121.9723.6925.3527.0722.00
ARMDA155.45164.33182.15191.03208.85217.73235.55195.50
ARSAN6.118.199.6411.7213.1715.2516.7011.40
ARZUM19.2421.1223.2025.0827.1629.0431.1225.18
ASELS43.1049.8056.3063.0069.5076.2082.7062.90
ASUZU80.30124.80147.30191.80214.30258.80281.30180.80
ATAGY3.554.024.524.995.495.966.465.00
ATATP18.2020.9823.2426.0228.2831.0633.3225.76
ATEKS57.7572.1884.0598.48110.35124.78136.6597.20
ATLAS1.852.402.873.423.894.444.913.38
ATSYH91.95101.43109.85119.33127.75137.23145.65118.80
AVGYO2.242.983.444.184.645.385.844.04
AVHOL9.8711.5112.1313.7714.3916.0316.6513.26
AVOD2.172.522.853.203.533.884.213.19
AVTUR2.392.733.013.353.633.974.253.32
AYCES70.9587.93103.65120.63136.35153.33169.05120.00
AYDEM16.3219.0522.0824.8127.8430.5733.6024.96
AYEN24.4528.3932.2336.1740.0143.9547.7936.12
AYES41.4345.9950.8855.4460.3364.8969.7855.60
AYGAZ56.3067.6075.8087.1095.30106.60114.8085.55
AZTEK13.7717.8921.2325.3528.6932.8136.1524.96
BAGFS25.8629.8133.4237.3740.9844.9348.5437.20
BAKAB38.9544.6849.9555.6860.9566.6871.9555.45
BALAT13.1716.7318.3921.9523.6127.1728.8321.00
BANVT68.5575.1383.8590.4399.15105.73114.4591.50
BARMA49.3068.1584.10102.95118.90137.75153.70101.50
BASCM3.684.044.364.725.045.405.724.70
BASGZ12.7815.2817.1319.6321.4823.9825.8319.30
BAYRK6.648.099.2610.7111.8813.3314.5010.57
BERA17.9021.4123.9827.4930.0633.5736.1427.02
BEYAZ12.0915.3219.8623.0927.6330.8635.4023.74
BFREN2,575.903,449.454,552.705,426.256,529.507,403.058,506.305,541.10
BIMAS101.05112.53119.95131.43138.85150.33157.75129.40
BIOEN11.0713.1615.1217.2119.1721.2623.2217.14
BIZIM22.8227.1730.5034.8538.1842.5345.8634.34
BJKAS4.645.015.355.726.066.436.775.70
BLCYT11.5013.8315.5017.8319.5021.8323.5017.50
BMSCH10.2612.3313.8315.9017.4019.4720.9715.61
BMSTL22.1429.1535.8242.8349.5056.5163.1842.66
BNTAS4.735.656.457.378.179.099.897.31
BOBET10.2811.6913.3614.7716.4417.8519.5214.90
BOSSA9.3510.9512.2513.8515.1516.7518.0513.70
BRISA37.0743.2348.6954.8560.3166.4771.9354.50
BRKO4.124.565.175.616.226.667.275.69
BRKSN14.2916.9019.1821.7924.0726.6828.9621.62
BRKVY11.0017.2922.8829.1734.7641.0546.6428.82
BRLSM6.078.4810.2512.6614.4316.8418.6112.34
BRMEN1.521.761.872.112.222.462.572.04
BRSAN50.7860.5667.4377.2184.0893.86100.7375.75
BRYAT619.80797.40902.801,080.401,185.801,363.401,468.801,044.30
BSOKE4.875.115.305.545.735.976.165.51
BTCIM28.2431.3335.5238.6142.8045.8950.0839.16
BUCIM4.455.055.626.226.797.397.966.20
BURCE39.7044.9548.3053.5556.9062.1565.5052.60
BURVA22.6627.9831.7437.0640.8246.1449.9036.28
CANTE81.0098.15109.20126.35137.40154.55165.60123.30
CASA135.05154.38172.35191.68209.65228.98246.95191.00
CCOLA145.00162.25179.20196.45213.40230.65247.60196.30
CELHA21.8826.7929.6434.5537.4042.3145.1633.52
CEMAS1.742.042.242.542.743.043.242.49
CEMTS38.3545.3052.2559.2066.1573.1080.0559.20
CEOEM10.7313.9319.1122.3127.4930.6935.8723.30
CIMSA71.8580.3888.6597.18105.45113.98122.2597.05
CLEBI453.90533.35596.10675.55738.30817.75880.50667.20
CMBTN296.00396.70445.60546.30595.20695.90744.80520.40
CMENT45.6854.3657.6366.3169.5878.2681.5363.60
CONSE5.486.577.518.609.5410.6311.578.52
COSMO64.1077.5593.30106.75122.50135.95151.70107.90
CRDFA1.712.603.144.034.575.466.003.85
CRFSA49.7556.7863.4570.4877.1584.1890.8570.30
CUSAN14.9216.7218.1919.9921.4623.2624.7319.82
DAGHL6.107.969.1310.9912.1614.0215.1910.64
DAGI4.275.135.816.677.358.218.896.58
DAPGM34.0844.4153.2363.5672.3882.7191.5362.80
DARDL3.824.384.895.455.966.527.035.42
DENGE1.882.252.462.833.043.413.622.75
DERHL4.645.235.986.577.327.918.666.65
DERIM6.658.038.9810.3611.3112.6913.6410.14
DESA44.8348.0953.4856.7462.1365.3970.7857.80
DESPC12.7514.9517.2319.4321.7123.9126.1919.47
DEVA36.4845.6652.2361.4167.9877.1683.7360.10
DGATE11.2213.6315.6718.0820.1222.5324.5717.89
DGGYO11.9713.9015.3817.3118.7920.7222.2017.08
DGNMO4.735.686.697.648.659.6010.617.67
DIRIT4.815.255.515.956.216.656.915.86
DITAS27.5430.4034.3837.2441.2244.0848.0637.80
DMSAS5.606.998.279.6610.9412.3313.619.60
DNISI5.846.978.149.2710.4411.5712.749.29
DOAS128.40147.65159.20178.45190.00209.25220.80174.60
DOBUR42.3048.6053.9060.2065.5071.8077.1059.70
DOCO1,313.251,449.331,577.751,713.831,842.251,978.332,106.751,710.00
DOGUB8.449.159.7110.4210.9811.6912.2510.34
DOHOL7.998.959.8610.8211.7312.6913.6010.79
DOKTA38.2943.3350.0355.0761.7766.8173.5155.90
DURDO35.1138.7544.5648.2054.0157.6563.4649.28
DYOBY20.1023.2725.7828.9531.4634.6337.1428.62
DZGYO2.412.933.293.814.174.695.053.73
ECILC21.8024.8828.1231.2034.4437.5240.7631.28
ECZYT99.65120.58141.75162.68183.85204.78225.95162.80
EDATA12.4516.4819.1523.1825.8529.8832.5522.50
EDIP4.867.179.0311.3413.2015.5117.3711.11
EGEEN5,339.555,893.436,290.256,844.137,240.957,794.838,191.656,765.60
EGEPO13.0714.7615.8617.5518.6520.3421.4417.25
EGGUB82.2088.4596.80103.05111.40117.65126.00104.10
EGPRO40.7847.9153.7360.8666.6873.8179.6360.20
EGSER27.4731.6034.5338.6641.5945.7248.6538.06
EKGYO6.847.588.439.1710.0210.7611.619.22
EKIZ10.6813.0214.8217.1618.9621.3023.1016.89
ELITE27.4231.1935.2238.9943.0246.7950.8239.12
EMKEL2.593.383.884.675.175.966.464.52
EMNIS43.0045.1547.4049.5551.8053.9556.2049.60
ENJSA20.5325.2329.3134.0138.0942.7946.8733.70
ENKAI24.6027.3130.9633.6737.3240.0343.6834.14
ENSRI17.2920.7024.4327.8431.5734.9838.7128.00
EPLAS25.9430.9936.9842.0348.0253.0759.0642.50
ERBOS110.40134.25152.20176.05194.00217.85235.80173.10
ERCB98.50123.25135.30160.05172.10196.85208.90153.70
EREGL33.5436.0738.9441.4744.3446.8749.7441.64
ERSU3.934.575.105.746.276.917.445.68
ESCAR70.8877.3485.4391.8999.98106.44114.5392.70
ESCOM22.8926.8930.9134.9138.9342.9346.9534.92
ESEN47.0555.5063.3571.8079.6588.1095.9571.50
ETILR10.5512.0213.3014.7716.0517.5218.8014.67
ETYAT4.264.604.995.335.726.066.455.35
EUHOL1.341.641.872.172.402.702.932.13
EUKYO3.623.944.484.805.345.666.204.91
EUREN6.808.239.5711.0012.3413.7715.1110.95
EUYO3.764.034.394.665.025.295.654.70
EYGYO10.0214.2916.6420.9123.2627.5329.8819.95
FADE9.6410.6911.7712.8213.9014.9516.0312.83
FENER57.6361.2467.3870.9977.1380.7486.8872.25
FLAP8.3810.4613.5315.6118.6820.7623.8316.10
FMIZP144.55172.33187.25215.03229.95257.73272.65208.60
FONET11.7313.4514.7516.4717.7719.4920.7916.26
FORMT1.561.741.902.082.242.422.582.07
FRIGO5.066.227.028.188.9810.1410.948.00
FROTO398.95438.08467.05506.18535.15574.28603.25501.10
GARAN20.6923.3325.7128.3530.7333.3735.7528.22
GARFA15.4618.9921.9825.5128.5032.0335.0225.24
GEDIK5.856.316.637.097.417.878.197.02
GEDZA25.2528.5331.5534.8337.8541.1344.1534.70
GENIL29.1735.7140.6647.2052.1558.6963.6446.40
GENTS5.986.406.827.247.668.088.507.24
GEREL6.447.257.928.739.4010.2110.888.66
GESAN116.10153.05177.70214.65239.30276.25300.90208.50
GLBMD7.659.3910.6512.3913.6515.3916.6512.15
GLCVY23.8525.8928.1930.2332.5334.5736.8730.36
GLRYH4.026.888.6411.5013.2616.1217.8810.95
GLYHO7.068.499.5610.9912.0613.4914.5610.81
GMTAS4.234.575.235.576.236.577.235.73
GOLTS78.0593.78104.95120.68131.85147.58158.75118.40
GOODY13.9516.7018.7321.4823.5126.2628.2921.12
GOZDE19.2320.3822.9324.0826.6327.7830.3324.78
GRNYO2.903.403.804.304.705.205.604.25
GRSEL9.0711.6213.2015.7517.3319.8821.4615.26
GSDDE4.926.177.068.319.2010.4511.348.13
GSDHO2.913.283.593.964.274.644.953.93
GSRAY4.375.365.996.987.618.609.236.80
GUBRF239.95256.23276.65292.93313.35329.63350.05295.00
GWIND14.6917.0719.0321.4123.3725.7527.7121.20
GZNMI9.7111.7713.3215.3816.9318.9920.5415.12
HALKB7.939.5710.7812.4213.6315.2716.4812.20
HATEK7.348.669.7011.0212.0613.3814.4210.88
HDFGS2.282.753.093.563.904.374.713.49
HEDEF14.2715.0517.0817.8619.8920.6722.7018.48
HEKTS18.9724.7529.5535.3340.1345.9150.7134.84
HKTM32.1043.1851.8062.8871.5082.5891.2061.65
HLGYO2.583.834.615.866.647.898.675.62
HTTBT14.2318.0620.3324.1626.4330.2632.5323.38
HUBVC4.485.165.766.447.047.728.326.40
HUNER6.648.059.2610.6711.8813.2914.5010.57
HURGZ3.394.054.905.566.417.077.925.65
ICBCT7.228.469.2610.5011.3012.5413.3410.28
IDEAS23.1927.5931.9736.3740.7545.1549.5336.36
IDGYO2.532.813.123.403.713.994.303.41
IEYHO1.211.491.711.992.212.492.711.96
IHAAS67.7574.9383.0590.2398.35105.53113.6590.70
IHEVA1.281.481.641.842.002.202.361.82
IHGZT1.001.141.261.401.521.661.781.39
IHLAS0.730.830.921.021.111.211.301.01
IHLGM0.820.951.071.201.321.451.571.19
IHYAY0.730.840.941.051.151.261.361.04
IMASM206.10220.00244.70258.60283.30297.20321.90264.00
INDES16.1917.6119.4520.8722.7124.1325.9721.08
INFO7.308.609.7511.0512.2013.5014.6510.97
INTEM64.8075.4584.3094.95103.80114.45123.3094.05
INVEO18.2121.6524.3127.7530.4133.8536.5127.36
INVES76.0080.3588.3092.65100.60104.95112.9094.45
IPEKE22.7526.1229.5332.9036.3139.6843.0932.92
ISATR394,468.00394,468.00394,468.00394,468.00394,468.00394,468.00394,468.00394,468.00
ISBIR70.9577.9881.4588.4891.9598.98102.4586.70
ISBTR41,040.1044,120.0546,340.1049,420.0551,640.1054,720.0556,940.1048,990.10
ISCTR8.739.8610.9612.0913.1914.3215.4212.07
ISDMR26.0928.5531.0333.4935.9738.4340.9133.50
ISFIN5.256.046.717.508.178.969.637.44
ISGSY10.3112.3313.9415.9617.5719.5921.2015.75
ISGYO8.238.969.9710.7011.7112.4413.4510.84
ISKPL4.595.596.287.287.978.979.667.12
ISMEN27.3337.3144.8854.8662.4372.4179.9853.65
ISSEN56.6564.8373.2581.4389.8598.03106.4581.55
ISYAT3.954.324.594.965.235.605.874.91
ITTFH2.242.582.863.203.483.824.103.17
IZFAS3.784.304.665.185.546.066.425.10
IZINV13.8717.0319.4122.5724.9528.1130.4922.18
IZMDC3.253.964.555.265.856.567.155.20
JANTS88.55104.18116.05131.68143.55159.18171.05129.80
KAPLM74.5086.5095.10107.10115.70127.70136.30105.40
KAREL10.1814.2917.2221.3324.2628.3731.3020.74
KARSN7.348.7510.0011.4112.6614.0715.3211.33
KARTN65.2575.3882.6592.78100.05110.18117.4591.35
KARYE15.4720.3324.0528.9132.6337.4941.2128.34
KATMR1.822.182.512.873.203.563.892.85
KCAER10.6113.7015.7318.8220.8523.9425.9718.29
KCHOL63.3569.0074.0579.7084.7590.4095.4579.40
KENT138.40164.20182.80208.60227.20253.00271.60205.00
KERVN0.670.810.901.041.131.271.361.01
KERVT11.3813.0914.6716.3817.9619.6721.2516.31
KFEIN20.0323.5226.4529.9432.8736.3639.2929.66
KGYO22.7524.7426.3328.3229.9131.9033.4928.12
KIMMR7.017.407.778.168.538.929.298.15
KLGYO1.582.322.763.503.944.685.123.35
KLKIM33.7538.1142.5246.8851.2955.6560.0646.90
KLMSN15.7617.8419.7121.7923.6625.7427.6121.68
KLNMA11.4712.6813.5614.7715.6516.8617.7414.60
KLRHO17.7420.3822.4225.0627.1029.7431.7824.76
KLSYN2.262.752.993.483.724.214.453.35
KMPUR57.3073.9088.30104.90119.30135.90150.30103.80
KNFRT11.0212.5114.0615.5517.1018.5920.1415.58
KONKA28.9839.9448.0358.9967.0878.0486.1357.55
KONTR89.85109.93129.35149.43168.85188.93208.35149.10
KONYA3,023.003,321.503,653.003,951.504,283.004,581.504,913.003,968.00
KORDS60.8570.8079.8589.8098.85108.80117.8589.35
KOZAA31.7338.1943.6250.0855.5161.9767.4049.56
KOZAL392.80460.45523.60591.25654.40722.05785.20589.00
KRDMA12.8114.0615.9717.2219.1320.3822.2917.55
KRDMB12.5413.5715.3316.3618.1219.1520.9116.72
KRDMD15.2716.2717.9318.9320.5921.5923.2519.26
KRGYO5.816.827.798.809.7710.7811.758.78
KRONT63.8578.7891.15106.08118.45133.38145.75104.80
KRPLS5.757.017.899.1510.0311.2912.178.96
KRSTL5.726.707.798.779.8610.8411.938.82
KRTEK20.4222.7825.0627.4229.7032.0634.3427.38
KRVGD15.7619.5422.5226.3029.2833.0636.0425.90
KSTUR256.50278.10304.30325.90352.10373.70399.90328.20
KTSKR41.3853.6661.1373.4180.8893.16100.6371.00
KUTPO38.7345.2450.9857.4963.2369.7475.4857.10
KUVVA41.5544.7845.8549.0850.1553.3854.4548.00
KUYAS15.8018.9521.0024.1526.2029.3531.4023.60
KZBGY15.4319.0322.2125.8128.9932.5935.7725.60
LIDER62.9571.2382.6590.93102.35110.63122.0592.50
LIDFA2.503.634.305.436.107.237.905.20
LINK43.7047.4551.1054.8558.5062.2565.9054.80
LKMNH16.2822.1725.5231.4134.7640.6544.0030.14
LOGO42.9551.0556.9565.0570.9579.0584.9563.95
LUKSK64.9071.9580.9087.9596.90103.95112.9088.90
MAALT296.65334.38363.55401.28430.45468.18497.35397.00
MAGEN19.5623.4826.1630.0832.7636.6839.3629.46
MAKIM13.4116.2119.3522.1525.2928.0931.2322.32
MAKTK4.385.295.976.887.568.479.156.76
MANAS36.8442.2945.0050.4553.1658.6161.3249.08
MARKA2.723.373.864.515.005.656.144.43
MARTI0.332.643.505.816.678.989.845.08
MAVI91.55103.48113.25125.18134.95146.88156.65124.10
MEDTR28.7031.4535.1437.8941.5844.3348.0238.36
MEGAP4.545.506.317.278.089.049.857.19
MEPET2.884.134.816.066.747.998.675.77
MERCN25.9932.3936.7343.1347.4753.8758.2142.10
MERIT27.8031.6534.1638.0140.5244.3746.8837.34
MERKO4.455.616.417.578.379.5310.337.39
METRO1.411.651.812.052.212.452.612.01
METUR4.725.786.727.788.729.7810.727.72
MGROS102.20115.50124.20137.50146.20159.50168.20135.20
MIATK71.3086.0094.10108.80116.90131.60139.70105.50
MIPAZ10.5911.1012.2912.8013.9914.5015.6913.14
MMCAS5.906.066.376.536.847.007.316.60
MNDRS4.085.506.407.828.7210.1411.047.56
MNDTR15.6117.7219.6321.7423.6525.7627.6721.64
MOBTL2.853.223.553.924.254.624.953.90
MPARK72.7077.4583.3088.0593.9098.65104.5088.60
MRGYO3.034.245.186.397.338.549.486.25
MRSHL320.75361.43388.65429.33456.55497.23524.45422.60
MSGYO4.485.456.157.127.828.799.496.98
MTRKS29.1834.0637.5442.4245.9050.7854.2641.72
MTRYO2.332.823.133.623.934.424.733.53
MZHLD7.228.128.909.8010.5811.4812.269.74
NATEN106.65129.13147.55170.03188.45210.93229.35168.00
NETAS25.1330.1733.8338.8742.5347.5751.2338.18
NIBAS11.9713.2314.4615.7216.9518.2119.4415.70
NTGAZ20.8227.3132.6239.1144.4250.9156.2238.52
NTHOL9.6211.2812.4614.1215.3016.9618.1413.88
NUGYO4.345.646.507.808.669.9610.827.58
NUHCM81.3092.85102.90114.45124.50136.05146.10113.70
OBASE13.8916.4519.1521.7124.4126.9729.6721.78
ODAS6.397.848.8010.2511.2112.6613.6210.00
ONCSM17.2518.2521.2622.2625.2726.2729.2823.26
ORCAY5.366.247.178.058.989.8610.798.07
ORGE19.9521.8423.8925.7827.8329.7231.7725.86
ORMA39.2049.6054.4064.8069.6080.0084.8062.00
OSMEN36.3344.8451.1859.6966.0374.5480.8858.60
OSTIM2.342.703.043.403.744.104.443.39
OTKAR824.55892.43954.851,022.731,085.151,153.031,215.451,020.00
OTTO63.1074.7586.7098.35110.30121.95133.9098.50
OYAKC14.5416.4918.3820.3322.2224.1726.0620.30
OYAYO7.919.4610.4912.0413.0714.6215.6511.78
OYLUM3.353.874.224.745.095.615.964.65
OYYAT28.7731.2433.9936.4639.2141.6844.4336.60
OZGYO2.493.624.365.496.237.368.105.29
OZKGY7.0210.7613.4817.2219.9423.6826.4016.71
OZRDN9.3511.0812.2714.0015.1916.9218.1113.73
OZSUB9.3111.7213.3915.8017.4719.8821.5515.43
PAGYO21.6824.1525.9628.4330.2432.7134.5228.10
PAMEL187.30208.15223.10243.95258.90279.75294.70241.00
PAPIL11.7314.9616.9020.1322.0725.3027.2419.48
PARSN40.9851.3658.9369.3176.8887.2694.8367.90
PCILT26.8431.3834.3238.8641.8046.3449.2838.06
PEGYO4.084.484.915.315.746.146.575.32
PEKGY2.282.652.973.343.664.034.353.31
PENGD5.446.557.328.439.2010.3111.088.26
PENTA34.9240.0543.6448.7752.3657.4961.0848.00
PETKM14.6116.2517.7619.4020.9122.5524.0619.33
PETUN46.9054.1059.6066.8072.3079.5085.0065.95
PGSUS375.35407.63444.05476.33512.75545.03581.45478.40
PINSU5.135.906.437.207.738.509.037.08
PKART14.9619.9322.5227.4930.0835.0537.6426.30
PKENT102.90118.70129.50145.30156.10171.90182.70142.80
PLTUR6.238.8410.6713.2815.1117.7219.5512.89
PNLSN20.2926.1430.9136.7641.5347.3852.1536.22
PNSUT49.5556.9565.8573.2582.1589.5598.4574.00
POLHO7.469.2910.4912.3213.5215.3516.5512.00
POLTK1,126.201,270.601,703.801,848.202,281.402,425.802,859.001,992.60
PRDGS4.696.156.908.369.1110.5711.328.00
PRKAB21.6725.6428.7732.7435.8739.8442.9732.32
PRKME13.8816.6919.8822.6925.8828.6931.8822.88
PRZMA6.396.887.457.948.519.009.577.98
PSDTC19.6525.2028.7934.3437.9343.4847.0733.36
PSGYO6.016.817.618.419.2110.0110.818.41
QNBFB38.9842.8044.6648.4850.3454.1656.0247.50
QNBFL87.95100.48105.85118.38123.75136.28141.65114.80
QUAGR51.9859.0465.3372.3978.6885.7492.0372.00
RALYH28.0530.3731.6733.9935.2937.6138.9133.48
RAYSG13.6215.7218.1320.2322.6424.7427.1520.38
RHEAG2.593.203.574.184.555.165.534.06
RNPOL13.3115.7817.5219.9921.7324.2025.9419.62
RODRG18.4423.7226.9232.2035.4040.6843.8831.16
ROYAL6.386.586.666.866.947.147.226.80
RTALB6.738.519.7111.4912.6914.4715.6711.20
RUBNS17.3221.1924.0427.9130.7634.6337.4827.40
RYGYO5.848.6110.4113.1814.9817.7519.5512.69
RYSAS12.1715.4618.3121.6024.4527.7430.5921.38
SAFKR10.7012.7314.3516.3818.0020.0321.6516.17
SAHOL34.5837.6440.3043.3646.0249.0851.7443.16
SAMAT14.2016.3718.6720.8423.1425.3127.6120.90
SANEL8.8613.9316.8621.9324.8629.9332.8620.86
SANFM15.1316.4117.8719.1520.6121.8923.3519.24
SANKO16.1920.1122.8526.7729.5133.4336.1726.18
SARKY20.5623.6525.9629.0531.3634.4536.7628.66
SASA63.3576.1384.4597.23105.55118.33126.6595.00
SAYAS29.9734.2236.8341.0843.6947.9450.5540.26
SDTTR31.5133.3638.8940.7446.2748.1253.6542.58
SEGYO1.341.842.172.673.003.503.832.58
SEKFK7.288.679.6711.0612.0613.4514.4510.86
SEKUR17.1320.2822.3125.4627.4930.6432.6724.90
SELEC33.4434.9638.2039.7242.9644.4847.7240.58
SELGD5.075.616.046.587.017.557.986.52
SELVA7.709.4310.7012.4313.7015.4316.7012.20
SEYKM7.678.679.7210.7211.7712.7713.8210.74
SILVR11.1112.8514.4416.1817.7719.5121.1016.10
SISE34.3137.4140.4943.5946.6749.7752.8543.58
SKBNK1.932.272.552.893.173.513.792.86
SKTAS3.324.254.805.736.287.217.765.54
SMART7.018.369.2810.6311.5512.9013.8210.41
SMRTG42.9055.3565.9078.3588.90101.35111.9077.40
SNGYO2.362.702.983.323.603.944.223.29
SNICA17.5421.0824.5428.0831.5435.0838.5428.04
SNKRN20.8422.4927.4429.0934.0435.6940.6430.74
SNPAM12.8414.4215.7217.3018.6020.1821.4817.16
SODSN21.9526.5029.8934.4437.8342.3845.7733.86
SOKM22.4824.0326.2027.7529.9231.4733.6428.06
SONME25.6530.2334.1538.7342.6547.2351.1538.40
SRVGY127.25139.88156.75169.38186.25198.88215.75171.50
SUMAS74.5084.7598.10108.35121.70131.95145.30109.90
SUNTK22.2232.6639.6250.0657.0267.4674.4248.32
SUWEN36.1346.5154.1864.5672.2382.6190.2863.20
TATGD20.2824.9127.0431.6733.8038.4340.5630.42
TAVHL69.9377.0684.2891.4198.63105.76112.9891.45
TBORG33.2534.6335.7537.1338.2539.6340.7537.00
TCELL28.5732.3635.7939.5843.0146.8050.2339.40
TDGYO8.6810.1911.6613.1714.6416.1517.6213.15
TEKTU2.102.502.833.233.563.964.293.19
TERA15.6218.3122.3024.9928.9831.6735.6625.64
TETMT216.05234.68257.75276.38299.45318.08341.15278.60
TEZOL14.7618.9321.8826.0529.0033.1736.1225.44
TGSAS12.6315.4917.5020.3622.3725.2327.2419.93
THYAO115.50123.95133.50141.95151.50159.95169.50142.50
TKFEN34.8339.9444.9250.0355.0160.1265.1049.96
TKNSA19.1421.6123.5025.9727.8630.3332.2225.68
TLMAN38.5046.0851.5059.0864.5072.0877.5058.00
TMPOL21.2124.2326.5929.6131.9734.9937.3529.28
TMSN41.6048.6554.2061.2566.8073.8579.4060.50
TOASO130.80141.90153.00164.10175.20186.30197.40164.10
TRCAS12.0915.3617.5420.8122.9926.2628.4420.26
TRGYO9.6112.6915.1518.2320.6923.7726.2317.92
TRILC8.9010.1611.1812.4413.4614.7215.7412.32
TSGYO3.413.914.414.915.415.916.414.91
TSKB2.673.193.664.184.655.175.644.15
TSPOR3.704.004.254.554.805.105.354.52
TTKOM17.0119.6022.5525.1428.0930.6833.6325.32
TTRAK415.25483.13523.75591.63632.25700.13740.75578.00
TUCLK24.2027.8431.1634.8038.1241.7645.0834.64
TUKAS14.3316.3818.8320.8823.3325.3827.8321.08
TUPRS407.35443.78474.65511.08541.95578.38609.25508.30
TUREX17.6422.3424.8029.5031.9636.6639.1228.38
TURGG236.70261.85286.90312.05337.10362.25387.30312.00
TURSG8.209.7010.9112.4113.6215.1216.3312.26
UFUK57.2061.7568.2072.7579.2083.7590.2073.70
ULAS6.367.808.9110.3511.4612.9014.0110.18
ULKER38.3640.8044.4046.8450.4452.8856.4847.42
ULUFA0.853.795.068.009.2712.2113.487.16
ULUSE46.20114.25141.40209.45236.60304.65331.80189.00
ULUUN22.7927.0830.9335.2239.0743.3647.2135.00
UNLU7.248.249.0710.0710.9011.9012.739.98
USAK2.393.003.434.044.475.085.513.95
UZERB134.35156.03186.65208.33238.95260.63291.25212.80
VAKBN7.478.849.8111.1812.1513.5214.4910.98
VAKFN2.493.283.784.575.075.866.364.42
VAKKO40.9846.0950.5355.6460.0865.1969.6355.30
VANGD4.424.845.335.756.246.667.155.78
VBTYZ39.1744.2649.2654.3559.3564.4469.4454.30
VERTU26.9931.6034.9739.5842.9547.5650.9338.96
VERUS94.00100.45112.00118.45130.00136.45148.00121.00
VESBE11.0612.0413.3414.3215.6216.6017.9014.48
VESTL52.8860.1166.6373.8680.3887.6194.1373.50
VKFYO4.785.766.437.418.089.069.737.25
VKGYO3.074.054.695.676.317.297.935.50
VKING27.0031.0033.0037.0039.0043.0045.0036.00
YAPRK29.1734.8339.1944.8549.2154.8759.2344.20
YATAS24.6427.0730.0832.5135.5237.9540.9632.80
YAYLA3.684.545.256.116.827.688.396.03
YBTAS64,136.6566,584.1868,112.3570,559.8872,088.0574,535.5876,063.7570,100.20
YEOTK40.8548.7356.4564.3372.0579.9387.6564.25
YESIL4.144.755.586.197.027.638.466.30
YGGYO27.8830.3632.8435.3237.8040.2842.7635.32
YGYO1.381.611.822.052.262.492.702.04
YKBNK7.668.869.7210.9211.7812.9813.8410.75
YKSLN9.4810.5011.6112.6313.7414.7615.8712.67
YONGA28.4631.2934.5037.3340.5443.3746.5837.52
YUNSA49.7059.9868.4078.6887.1097.38105.8077.75
YYAPI1.892.232.673.013.453.794.233.06
YYLGD21.2026.0730.4435.3139.6844.5548.9235.06
ZEDUR46.7552.6358.3564.2369.9575.8381.5564.15
ZOREN4.094.995.606.507.118.018.626.35
ZRGYO3.083.954.565.436.046.917.525.30
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...