HAFTALIK PİVOT

Verileri 10 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 06.12.2019 21:33
06.12.2019PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL5.265.585.866.186.466.787.066.16
ADANA6.356.697.027.367.698.038.367.35
ADBGR3.584.214.915.546.246.877.575.57
ADEL14.4715.1315.4216.0816.3717.0317.3215.89
ADESE1.731.811.851.931.972.052.091.91
ADNAC1.471.672.042.242.612.813.182.32
AEFES20.5220.9421.3621.7822.2022.6223.0421.78
AFYON4.734.985.415.666.096.346.775.75
AGHOL15.2215.6616.3116.7517.4017.8418.4916.85
AGYO1.451.521.621.691.791.861.961.70
AKBNK7.467.557.677.767.887.978.097.77
AKCNS6.487.498.959.9611.4212.4313.8910.18
AKENR0.760.800.870.910.981.021.090.92
AKFGY2.712.833.003.123.293.413.583.14
AKGRT5.155.285.505.635.855.986.205.67
AKGUV1.461.541.621.701.781.861.941.70
AKMGY21.4921.9022.6323.0423.7724.1824.9123.20
AKSA11.3711.7312.3512.7113.3313.6914.3112.84
AKSEN3.503.573.713.783.923.994.133.81
AKSGY3.653.743.783.873.914.004.043.84
AKSUE10.2310.8111.5312.1112.8313.4114.1312.18
ALARK4.484.705.155.375.826.046.495.48
ALBRK1.221.271.361.411.501.551.641.43
ALCAR37.4241.6547.4451.6757.4661.6967.4852.45
ALCTL10.1310.6410.9811.4911.8312.3412.6811.40
ALGYO66.2372.8485.6892.29105.13111.74124.5895.40
ALKA4.364.624.995.255.625.886.255.30
ALKIM29.1430.3733.5434.7737.9439.1742.3435.74
ALYAG0.390.400.410.420.430.440.450.42
ANACM3.303.433.693.824.084.214.473.88
ANELE2.742.872.993.123.243.373.493.11
ANELT0.310.330.400.420.490.510.580.44
ANHYT5.785.906.176.296.566.686.956.36
ANSGR4.144.264.394.514.644.764.894.51
ARCLK19.1619.5919.8020.2320.4420.8721.0820.12
ARENA6.066.286.696.917.327.547.957.00
ARMDA8.1210.1711.8113.8615.5017.5519.1913.65
ARSAN3.023.163.403.543.783.924.163.59
ARTI0.780.800.810.830.840.860.870.82
ASELS17.6318.1518.7819.3019.9320.4521.0819.35
ASLAN33.5634.8636.4037.7039.2440.5442.0837.82
ASUZU11.4311.9012.2712.7413.1113.5813.9512.69
ATAGY3.773.833.923.984.074.134.223.99
ATEKS11.1411.8212.7213.4014.3014.9815.8813.51
ATLAS1.001.091.281.371.561.651.841.42
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH0.790.850.930.991.071.131.211.00
AVGYO1.401.471.501.571.601.671.701.55
AVHOL1.531.561.581.611.631.661.681.60
AVISA11.1911.3911.8212.0212.4512.6513.0812.13
AVOD1.621.701.771.851.922.002.071.84
AVTUR1.201.511.671.982.142.452.611.90
AYCES4.685.876.417.608.149.339.877.27
AYEN2.462.723.023.283.583.844.143.30
AYES1.601.671.871.942.142.212.412.00
AYGAZ10.4811.2611.8312.6113.1813.9614.5312.50
BAGFS12.6813.1913.3713.8814.0614.5714.7513.71
BAKAB6.466.676.997.207.527.738.057.25
BALAT0.430.460.470.500.510.540.550.49
BANVT14.5515.3716.2717.0917.9918.8119.7117.13
BASCM2.072.212.332.472.592.732.852.46
BERA3.233.423.553.743.874.064.193.71
BEYAZ2.882.952.993.063.103.173.213.04
BFREN194.85209.58232.55247.28270.25284.98307.95251.40
BIMAS43.2744.1444.5345.4045.7946.6647.0545.16
BIZIM9.339.7310.5010.9011.6712.0712.8411.08
BJKAS2.202.582.743.123.283.663.823.01
BLCYT3.113.203.443.533.773.864.103.60
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK1.341.391.421.471.501.551.581.46
BNTAS1.992.142.212.362.432.582.652.32
BOLUC3.043.183.283.423.523.663.763.40
BOSSA6.266.998.349.0710.4211.1512.509.38
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA7.197.467.577.847.958.228.337.76
BRKO0.250.260.270.280.290.300.310.28
BRKSN2.132.212.252.332.372.452.492.31
BRMEN1.001.061.101.161.201.261.301.15
BRSAN9.079.439.8010.1610.5310.8911.2610.16
BRYAT30.8335.0241.6145.8052.3956.5863.1747.00
BSOKE1.101.191.231.321.361.451.491.29
BTCIM2.863.113.203.453.543.793.883.37
BUCIM5.185.375.565.755.946.136.325.75
BURCE4.784.915.095.225.405.535.715.24
BURVA4.344.464.574.694.804.925.034.68
CCOLA33.5133.9634.9335.3836.3536.8037.7735.64
CELHA5.595.876.086.366.576.857.066.32
CEMAS1.031.111.281.361.531.611.781.40
CEMTS7.327.567.757.998.188.428.617.96
CIMSA7.828.138.638.949.449.7510.259.03
CLEBI86.6591.83104.55109.73122.45127.63140.35113.50
CMBTN32.6333.7235.5336.6238.4339.5241.3336.98
CMENT12.9313.4214.3114.8015.6916.1817.0715.00
COSMO1.411.481.671.741.932.002.191.80
CRDFA1.681.812.022.152.362.492.702.19
CRFSA3.774.024.254.504.734.985.214.49
CUSAN2.692.822.933.063.173.303.413.05
DAGHL1.591.681.831.922.072.162.311.95
DAGI1.922.022.202.302.482.582.762.34
DARDL2.082.152.342.412.602.672.862.47
DENCM4.955.616.837.498.719.3710.597.77
DENGE1.331.381.411.461.491.541.571.45
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERIM2.863.915.506.558.149.1910.786.82
DESA2.963.253.994.285.025.316.054.50
DESPC3.333.593.854.114.374.634.894.11
DEVA7.838.038.448.649.059.259.668.74
DGATE6.627.197.488.058.348.919.207.91
DGGYO3.693.813.924.044.154.274.384.03
DGKLB1.181.301.511.631.841.962.171.67
DGZTE11.4112.9313.4714.9915.5317.0517.5914.50
DIRIT0.971.041.091.161.211.281.331.15
DITAS7.628.018.749.139.8610.2510.989.30
DMSAS2.742.883.033.173.323.463.613.17
DOAS8.388.718.889.219.389.719.889.13
DOBUR3.784.234.865.315.946.397.025.40
DOCO474.00484.50499.00509.50524.00534.50549.00511.50
DOGUB1.581.751.801.972.022.192.241.91
DOHOL1.661.721.861.922.062.122.261.96
DOKTA16.8023.4033.8040.4050.8057.4067.8042.30
DURDO8.629.4410.7111.5312.8013.6214.8911.75
DYOBY3.924.114.544.735.165.355.784.85
DZGYO3.603.804.034.234.464.664.894.24
ECILC3.213.323.443.553.673.783.903.55
ECZYT9.289.439.739.8810.1810.3310.639.95
EDIP1.021.091.161.231.301.371.441.23
EGCEY0.250.300.310.360.370.420.430.34
EGCYH0.090.100.110.120.130.140.150.12
EGCYO0.140.150.170.180.200.210.230.18
EGEEN438.75454.63494.25510.13549.75565.63605.25522.00
EGGUB41.3042.4544.1045.2546.9048.0549.7045.50
EGPRO10.4810.9611.4311.9112.3812.8613.3311.90
EGSER3.303.403.533.633.763.863.993.64
EKGYO1.391.421.451.481.511.541.571.48
EKIZ0.440.540.580.680.720.820.860.65
EMKEL1.321.371.441.491.561.611.681.50
EMNIS1.301.331.451.481.601.631.751.52
ENJSA6.746.917.417.588.088.258.757.74
ENKAI5.625.685.835.896.046.106.255.93
EPLAS4.024.616.346.938.669.2510.987.50
ERBOS18.8520.6522.7924.5926.7328.5330.6724.76
EREGL7.717.868.018.168.318.468.618.16
ERSU1.841.942.032.132.222.322.412.12
ESCOM0.750.941.101.291.451.641.801.27
ETILR2.232.432.492.692.752.953.012.62
ETYAT1.021.081.161.221.301.361.441.23
EUHOL1.221.301.421.501.621.701.821.52
EUKYO1.261.301.371.411.481.521.591.42
EUYO0.850.991.111.251.371.511.631.24
FENER14.4414.9915.3815.9316.3216.8717.2615.85
FLAP3.283.573.854.144.424.714.994.13
FMIZP15.7619.6327.2431.1138.7242.5950.2032.98
FONET-0.222.184.206.598.6111.0013.026.40
FORMT5.425.635.785.996.146.356.505.96
FRIGO12.3912.9014.2914.8016.1916.7018.0915.24
FROTO59.7361.2963.0864.6466.4367.9969.7864.75
GARAN9.379.6310.0310.2910.6910.9511.3510.36
GARFA3.293.383.553.643.813.904.073.68
GEDIK4.665.075.575.986.486.897.396.02
GEDZA5.675.886.226.436.776.987.326.49
GENTS1.681.771.912.002.142.232.372.02
GEREL2.462.632.863.033.263.433.663.06
GLBMD1.351.441.491.581.631.721.771.56
GLRYH1.571.681.992.102.412.522.832.20
GLYHO3.633.894.334.595.035.295.734.68
GOLTS14.7415.2916.0916.6417.4417.9918.7916.76
GOODY2.963.123.293.453.623.783.953.45
GOZDE3.783.884.064.164.344.444.624.20
GRNYO1.031.051.081.101.131.151.181.10
GSDDE1.791.952.242.402.692.853.142.46
GSDHO1.011.061.201.251.391.441.581.29
GSRAY1.511.721.972.182.432.642.892.20
GUBRF6.436.576.907.047.377.517.847.13
GUSGR1.851.871.901.921.951.972.001.92
GYHOL7.287.447.717.878.148.308.577.92
HALKB5.385.555.715.886.046.216.375.87
HALKS1.381.411.441.471.501.531.561.47
HATEK4.805.185.485.866.166.546.845.82
HDFGS1.751.851.942.042.132.232.322.03
HEKTS6.606.907.087.387.567.868.047.32
HLGYO1.011.041.091.121.171.201.251.13
HUBVC8.379.6412.4013.6716.4317.7020.4614.41
HURGZ1.381.461.521.601.661.741.801.59
ICBCT4.564.744.885.065.205.385.525.04
IDEAS2.883.053.273.443.663.834.053.46
IDGYO2.842.942.983.083.123.223.263.05
IEYHO0.330.360.420.450.510.540.600.46
IHEVA1.882.102.252.472.622.842.992.43
IHGZT4.074.234.624.785.175.335.724.89
IHLAS0.620.680.710.770.800.860.890.75
IHLGM0.760.800.820.860.880.920.940.85
IHYAY0.610.690.730.810.850.930.970.79
INDES8.759.099.9210.2611.0911.4312.2610.50
INFO4.204.354.504.654.804.955.104.65
INTEM6.827.498.018.689.209.8710.398.60
IPEKE6.086.306.546.767.007.227.466.77
ISBIR372.05386.03402.75416.73433.45447.43464.15418.10
ISCTR5.895.976.106.186.316.396.526.20
ISDMR6.887.047.287.447.687.848.087.48
ISFIN2.512.622.872.983.233.343.593.05
ISGSY2.512.743.463.694.414.645.363.93
ISGYO0.991.061.161.231.331.401.501.24
ISMEN4.124.194.304.374.484.554.664.39
ISYAT1.481.501.551.571.621.641.691.58
ITTFH3.163.443.724.004.284.564.844.00
IZFAS1.681.691.701.711.721.731.741.71
IZMDC3.984.134.264.414.544.694.824.40
IZOCM20.0620.0920.1020.1320.1420.1720.1820.12
IZTAR3.753.984.254.484.754.985.254.50
JANTS49.2550.9354.1555.8359.0560.7363.9556.60
KAPLM4.584.725.125.265.665.806.205.39
KAREL13.8314.4414.7015.3115.5716.1816.4415.13
KARSN1.311.351.421.461.531.571.641.47
KARTN313.35324.68343.85355.18374.35385.68404.85359.10
KATMR3.073.163.373.463.673.763.973.52
KCHOL18.8119.3119.7020.2020.5921.0921.4820.14
KENT119.80122.55126.60129.35133.40136.15140.20130.00
KERVN0.280.310.430.460.580.610.730.50
KERVT2.592.732.893.033.193.333.493.04
KLGYO1.842.302.603.063.363.824.122.98
KLMSN14.5515.9316.7418.1218.9320.3121.1217.83
KLNMA30.7338.8644.3852.5158.0366.1671.6851.20
KNFRT6.727.077.557.908.388.739.217.96
KONYA213.80223.90236.80246.90259.80269.90282.80248.30
KORDS11.3111.6512.3412.6813.3713.7114.4012.85
KOZAA8.548.879.369.6910.1810.5111.009.77
KOZAL66.3569.9371.9575.5377.5581.1383.1574.75
KPHOL2.342.402.462.522.582.642.702.52
KRDMA2.272.312.362.402.452.492.542.40
KRDMB2.262.302.352.392.442.482.532.39
KRDMD2.252.302.362.412.472.522.582.41
KRGYO1.511.631.811.932.112.232.411.96
KRONT9.3710.6712.2113.5115.0516.3517.8913.63
KRSAN6.646.867.557.778.468.689.378.00
KRSTL1.271.331.441.501.611.671.781.52
KRTEK1.831.992.292.452.752.913.212.52
KUTPO5.655.896.206.446.756.997.306.47
KUYAS1.261.351.401.491.541.631.681.47
LIDFA2.762.983.293.513.824.044.353.55
LINK8.8612.3016.3719.8123.8827.3231.3920.12
LKMNH4.304.564.825.085.345.605.865.08
LOGO32.2041.2348.0057.0363.8072.8379.6055.90
LUKSK6.266.727.828.289.389.8410.948.60
MAALT11.7619.7237.0344.9962.3070.2687.5749.66
MAKTK1.601.671.761.831.921.992.081.84
MARKA0.820.931.121.231.421.531.721.27
MARTI0.810.850.930.971.051.091.170.99
MAVI40.6842.7745.5647.6550.4452.5355.3248.00
MEGAP1.801.841.891.931.982.022.071.93
MEPET1.451.661.812.022.172.382.531.99
MERIT15.4916.1216.5017.1317.5118.1418.5217.00
MERKO0.950.971.021.041.091.111.161.05
METAL0.780.830.850.900.920.970.990.88
METRO1.141.271.381.511.621.751.861.50
METUR1.421.541.621.741.821.942.021.72
MGROS21.3121.7722.5723.0323.8324.2925.0923.20
MIPAZ1.982.062.102.182.222.302.342.16
MMCAS0.830.870.910.950.991.031.070.95
MNDRS0.860.890.950.981.041.071.130.99
MPARK13.7214.2014.4414.9215.1615.6415.8814.80
MRDIN4.424.775.035.385.645.996.255.33
MRGYO0.830.880.991.041.151.201.311.07
MRSHL32.1336.3540.7144.9349.2953.5157.8745.00
MSGYO1.551.641.691.781.831.921.971.76
MTRYO2.933.013.133.213.333.413.533.23
MZHLD4.625.066.416.858.208.649.997.30
NETAS10.2911.4212.1813.3114.0715.2015.9613.12
NIBAS2.923.964.415.455.906.947.395.15
NTHOL2.052.112.232.292.412.472.592.32
NUGYO3.103.243.323.463.543.683.763.43
NUHCM9.8810.7311.3312.1812.7813.6314.2312.05
ODAS1.491.561.741.811.992.062.241.86
OLMIP6.296.607.097.407.898.208.697.49
ORGE3.974.194.644.865.315.535.984.97
ORMA2.502.672.722.892.943.113.162.83
OSMEN2.692.833.113.253.533.673.953.32
OSTIM1.051.191.451.591.851.992.251.65
OTKAR138.40141.95144.80148.35151.20154.75157.60148.00
OYAYO1.952.052.162.262.372.472.582.26
OYLUM3.313.914.905.506.497.098.085.69
OZBAL1.441.551.691.801.942.052.191.81
OZGYO1.251.301.361.411.471.521.581.41
OZKGY2.162.212.332.382.502.552.672.41
OZRDN2.032.062.102.132.172.202.242.13
PAGYO5.135.475.756.096.376.716.996.06
PARSN13.4913.8614.5014.8715.5115.8816.5215.00
PEGYO0.780.810.890.921.001.031.110.94
PEKGY2.873.133.333.593.794.054.253.56
PENGD1.681.761.801.881.922.002.041.86
PETKM3.473.523.553.603.633.683.713.59
PETUN6.777.728.299.249.8110.7611.339.05
PGSUS70.5871.6473.4374.4976.2877.3479.1374.85
PINSU1.681.892.072.282.462.672.852.26
PKART4.945.687.488.2210.0210.7612.568.75
PKENT83.80102.65110.60129.45137.40156.25164.20124.00
PNSUT8.6710.5111.5913.4314.5116.3517.4313.05
POLHO2.582.662.712.792.842.922.972.77
POLTK71.9572.9873.9574.9875.9576.9877.9574.95
PRKAB1.801.932.052.182.302.432.552.17
PRKME2.852.902.973.023.093.143.213.03
PRZMA2.843.263.503.924.164.584.823.83
PSDTC6.426.706.987.267.547.828.107.26
QNBFB20.0522.2823.7525.9827.4529.6831.1525.60
RALYH3.855.425.957.528.059.6210.157.00
RAYSG2.202.523.013.333.824.144.633.41
RHEAG0.830.891.041.101.251.311.461.14
RODRG1.791.831.851.891.911.951.971.88
ROYAL1.071.091.131.151.191.211.251.16
RTALB2.472.592.752.873.033.153.312.89
RYGYO2.062.252.732.923.403.594.073.06
RYSAS1.001.452.032.483.063.514.092.54
SAFKR1.681.701.731.751.781.801.831.75
SAHOL8.878.959.179.259.479.559.779.32
SALIX5.085.205.565.686.046.166.525.80
SAMAT1.211.271.421.481.631.691.841.52
SANEL3.833.863.883.913.933.963.983.90
SANFM2.612.833.233.453.854.074.473.54
SANKO4.875.767.468.3510.0510.9412.648.75
SARKY2.983.474.184.675.385.876.584.78
SASA5.886.136.716.967.547.798.377.12
SAYAS1.371.541.862.032.352.522.842.10
SEKFK3.934.134.354.554.774.975.194.56
SEKUR3.964.134.404.574.845.015.284.62
SELEC5.155.355.836.036.516.717.196.17
SELGD1.791.791.821.821.851.851.881.83
SERVE1.621.661.681.721.741.781.801.71
SEYKM5.515.605.775.866.036.126.295.90
SILVR1.691.841.972.122.252.402.532.11
SISE4.774.895.015.135.255.375.495.13
SKBNK1.081.131.161.211.241.291.321.20
SKTAS1.891.972.052.132.212.292.372.13
SNGYO0.600.700.740.840.880.981.020.81
SNKRN2.502.622.862.983.223.343.583.04
SNPAM4.324.484.564.724.804.965.044.68
SODA5.415.605.765.956.116.306.465.93
SODSN7.948.158.688.899.429.6310.169.05
SOKM9.579.749.809.9710.0310.2010.269.91
SONME4.294.494.654.855.015.215.374.83
SRVGY6.136.336.586.787.037.237.486.80
SUMAS7.688.198.819.329.9410.4511.079.37
TACTR3.233.283.313.363.393.443.473.35
TATGD5.485.656.126.296.766.937.406.44
TAVHL25.8726.3826.9327.4427.9928.5029.0527.46
TBORG9.309.6710.1010.4710.9011.2711.7010.50
TCELL12.8113.0313.5013.7214.1914.4114.8813.84
TEKTU0.900.941.011.051.121.161.231.06
TGSAS3.573.884.464.775.355.666.244.90
THYAO13.0913.3413.5113.7613.9314.1814.3513.72
TIRE1.711.922.112.322.512.722.912.31
TKFEN16.7217.4517.7218.4518.7219.4519.7218.22
TKNSA2.682.822.883.023.083.223.282.98
TKURU7.397.477.687.767.978.058.267.82
TLMAN8.618.999.7210.1010.8311.2111.9410.27
TMPOL4.494.734.935.175.375.615.815.15
TMSN5.305.435.515.645.725.855.935.61
TOASO22.9523.5824.2524.8825.5526.1826.8524.90
TRCAS2.112.212.332.432.552.652.772.44
TRGYO2.102.222.482.602.862.983.242.67
TRKCM3.173.243.313.383.453.523.593.38
TSGYO1.011.051.141.181.271.311.401.20
TSKB0.910.961.081.131.251.301.421.16
TSPOR1.741.851.952.062.162.272.372.05
TTKOM6.216.506.897.187.577.868.257.23
TTRAK44.9246.1049.6450.8254.3655.5459.0852.00
TUCLK2.713.003.473.764.234.524.993.85
TUKAS8.108.399.089.3710.0610.3511.049.57
TUPRS115.40117.80119.80122.20124.20126.60128.60122.00
TURGG31.0234.7839.1442.9047.2651.0255.3843.20
UFUK1.601.822.122.342.642.863.162.38
ULAS1.741.851.962.072.182.292.402.07
ULKER20.1920.6421.2121.6622.2322.6823.2521.72
ULUSE22.5923.1624.5725.1426.5527.1228.5325.56
ULUUN3.163.363.583.784.004.204.423.79
UMPAS0.440.460.470.490.500.520.530.48
UNYEC3.163.413.733.984.304.554.874.01
USAK1.681.761.821.901.962.042.101.89
UTPYA4.064.244.494.674.925.105.354.70
UZERB1.551.702.152.302.752.903.352.45
VAKBN4.714.894.975.155.235.415.495.10
VAKFN1.521.781.902.162.282.542.662.09
VAKKO3.994.214.414.634.835.055.254.62
VANGD1.411.421.461.471.511.521.561.48
VERTU3.073.524.134.585.195.646.254.66
VERUS17.2417.3717.7517.8818.2618.3918.7718.00
VESBE16.2116.7518.0618.6019.9120.4521.7618.98
VESTL10.3110.7011.5411.9312.7713.1614.0012.15
VKFYO2.102.162.182.242.262.322.342.22
VKGYO2.052.132.262.342.472.552.682.36
VKING1.151.271.501.621.851.972.201.67
YAPRK4.925.315.485.876.046.436.605.76
YATAS5.365.766.156.556.947.347.736.54
YAYLA1.391.471.681.761.972.052.261.82
YESIL10.3710.9911.4912.1112.6113.2313.7312.05
YGGYO11.8012.1712.5012.8713.2013.5713.9012.85
YGYO0.450.480.510.540.570.600.630.54
YKBNK2.232.282.392.442.552.602.712.47
YKGYO1.992.112.252.372.512.632.772.38
YONGA6.506.656.706.856.907.057.106.80
YUNSA5.566.849.2110.4912.8614.1416.5111.03
YYAPI0.460.480.500.520.540.560.580.52
ZOREN1.251.301.401.451.551.601.701.47
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...