HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 28.07.2018 16:26
27.07.2018PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL1.802.032.222.452.642.873.062.43
ADANA5.285.385.675.776.066.166.455.86
ADBGR3.093.353.723.984.354.614.984.03
ADEL13.5913.8014.0614.2714.5314.7415.0014.29
ADESE1.681.871.952.142.222.412.492.08
ADNAC0.830.890.981.041.131.191.281.05
AEFES18.7419.3320.0220.6121.3021.8922.5820.66
AFYON5.095.335.505.745.916.156.325.70
AGHOL14.2715.7016.5517.9818.8320.2621.1117.69
AGYO1.561.701.781.922.002.142.221.89
AKBNK5.896.166.706.977.517.788.327.10
AKCNS8.338.508.618.788.899.069.178.75
AKENR0.670.680.700.710.730.740.760.71
AKFGY1.501.601.641.741.781.881.921.71
AKGRT3.363.453.633.723.903.994.173.76
AKGUV2.542.632.732.822.923.013.112.82
AKMGY17.5517.9618.3818.7919.2119.6220.0418.79
AKSA9.6410.0610.3710.7911.1011.5211.8310.73
AKSEN3.893.994.224.324.554.654.884.38
AKSGY2.042.132.192.282.342.432.492.26
AKSUE5.575.766.156.346.736.927.316.44
ALARK4.124.254.444.574.764.895.084.60
ALBRK1.181.231.261.311.341.391.421.30
ALCAR37.6038.3239.8440.5642.0842.8044.3240.96
ALCTL5.125.285.435.595.745.906.055.58
ALGYO37.0338.2641.0142.2444.9946.2248.9743.00
ALKA3.343.423.613.693.883.964.153.74
ALKIM17.7118.2119.2119.7120.7121.2122.2119.96
ALYAG0.770.800.840.870.910.940.980.87
ANACM2.842.913.063.133.283.353.503.17
ANELE2.162.282.452.572.742.863.032.59
ANELT0.410.420.430.440.450.460.470.44
ANHYT6.106.356.466.716.827.077.186.64
ANSGR4.224.254.284.314.344.374.404.31
ARCLK11.0511.4512.0812.4813.1113.5114.1412.59
ARENA2.933.083.263.413.593.743.923.42
ARMDA5.716.367.277.928.839.4810.398.05
ARSAN1.741.801.871.932.002.062.131.93
ARTI1.341.401.451.511.561.621.671.50
ASELS22.2624.1325.4227.2928.5830.4531.7427.00
ASLAN28.9429.8230.7431.6232.5433.4234.3431.64
ASUZU8.589.049.329.7810.0610.5210.809.69
ATAGY3.423.713.824.114.224.514.624.02
ATEKS8.088.368.638.919.189.469.738.90
ATLAS0.780.820.840.880.900.940.960.87
ATPET0.900.950.981.031.061.111.141.02
ATSYH0.270.300.310.340.350.380.390.33
AVGYO0.961.101.191.331.421.561.651.30
AVHOL2.232.322.572.662.913.003.252.74
AVISA12.8613.0713.3713.5813.8814.0914.3913.62
AVOD0.700.790.890.981.081.171.270.98
AVTUR0.771.021.211.461.651.902.091.43
AYCES3.974.114.154.294.334.474.514.24
AYEN3.173.433.553.813.934.194.313.74
AYES1.601.641.671.711.741.781.811.70
AYGAZ9.359.659.9610.2610.5710.8711.1810.26
BAGFS6.546.847.077.377.607.908.137.33
BAKAB5.435.575.815.956.196.336.576.00
BALAT0.480.480.510.510.540.540.570.52
BANVT9.9611.2811.9313.2513.9015.2215.8712.91
BASCM2.412.452.472.512.532.572.592.50
BERA1.641.741.831.932.022.122.211.92
BEYAZ11.1611.6312.7513.2214.3414.8115.9313.54
BFREN144.25149.13154.75159.63165.25170.13175.75160.00
BIMAS63.9066.5568.2070.8572.5075.1576.8070.35
BIZIM4.915.215.555.856.196.496.835.87
BJKAS2.212.282.342.412.472.542.602.40
BLCYT1.171.241.291.361.411.481.531.35
BMEKS0.120.120.130.130.140.140.150.13
BMELK0.540.600.650.710.760.820.870.70
BNTAS2.052.182.252.382.452.582.652.35
BOLUC4.905.145.425.665.946.186.465.68
BOSSA6.747.127.387.768.028.408.667.70
BOYP7.167.327.517.677.868.028.217.68
BRISA5.906.186.807.087.707.988.607.25
BRKO0.320.340.340.360.360.380.380.35
BRKSN1.461.611.741.892.022.172.301.88
BRMEN0.930.981.071.121.211.261.351.14
BRSAN7.247.818.789.3510.3210.8911.869.55
BRYAT38.9139.7840.4141.2841.9142.7843.4141.16
BSOKE1.191.241.291.341.391.441.491.34
BTCIM2.943.133.363.553.783.974.203.57
BUCIM4.694.865.085.255.475.645.865.27
BURCE2.212.582.793.163.373.743.953.08
BURVA1.221.321.381.481.541.641.701.46
CCOLA26.1827.5028.2629.5830.3431.6632.4229.30
CELHA7.337.517.727.908.118.298.507.91
CEMAS1.782.162.432.813.083.463.732.75
CEMTS5.535.785.996.246.456.706.916.22
CIMSA9.329.639.7410.0510.1610.4710.589.95
CLEBI34.8336.3138.1339.6141.4342.9144.7339.78
CMBTN29.4830.4931.2032.2132.9233.9334.6432.06
CMENT8.478.688.969.179.459.669.949.20
COSMO0.981.001.031.051.081.101.131.05
CRDFA1.051.111.131.191.211.271.291.17
CRFSA3.964.094.234.364.504.634.774.36
CUSAN1.831.932.032.132.232.332.432.13
DAGHL0.981.091.171.281.361.471.551.26
DAGI1.301.351.451.501.601.651.751.52
DARDL1.201.261.281.341.361.421.441.32
DENCM9.469.9110.5711.0211.6812.1312.7911.12
DENGE2.092.262.502.672.913.083.322.70
DENIZ4.364.554.704.895.045.235.384.87
DERIM8.108.619.349.8510.5811.0911.829.96
DESA0.991.061.091.161.191.261.291.14
DESPC2.592.702.822.933.053.163.282.93
DEVA3.513.784.054.324.594.865.134.32
DGATE4.534.965.385.816.236.667.085.80
DGGYO2.132.272.342.482.552.692.762.44
DGKLB1.401.501.541.641.681.781.821.61
DGZTE5.345.505.665.825.986.146.305.82
DIRIT0.590.650.690.750.790.850.890.74
DITAS5.125.405.545.825.966.246.385.75
DMSAS2.192.352.622.783.053.213.482.83
DOAS5.845.966.196.316.546.666.896.36
DOBUR2.272.542.652.923.033.303.412.84
DOCO267.80289.55325.60347.35383.40405.15441.20354.50
DOGUB2.923.023.103.203.283.383.463.19
DOHOL0.850.890.930.971.011.051.090.97
DOKTA10.2310.4210.5510.7410.8711.0611.1910.71
DURDO3.103.233.423.553.743.874.063.58
DYOBY4.464.634.794.965.125.295.454.95
DZGYO2.472.552.622.702.772.852.922.69
ECILC2.282.733.153.604.024.474.893.58
ECZYT5.306.438.199.3211.0812.2113.979.63
EDIP0.670.700.710.740.750.780.790.73
EGCEY0.260.280.280.300.300.320.320.29
EGCYH0.110.110.120.120.130.130.140.12
EGCYO0.170.180.200.210.230.240.260.21
EGEEN268.40288.75315.00335.35361.60381.95408.20338.30
EGGUB21.6122.3323.0723.7924.5325.2525.9923.80
EGPRO8.959.139.359.539.759.9310.159.55
EGSER2.842.923.043.123.243.323.443.14
EKGYO1.531.591.661.721.791.851.921.72
EKIZ0.410.430.430.450.450.470.470.44
EMKEL1.141.191.221.271.301.351.381.26
EMNIS3.153.333.453.633.753.934.053.60
ENJSA5.475.725.836.086.196.446.556.01
ENKAI4.514.564.694.744.874.925.054.78
EPLAS4.024.264.344.584.664.904.984.50
ERBOS68.4070.7074.1076.4079.8082.1085.5076.95
EREGL9.7910.2110.5710.9911.3511.7712.1310.96
ERSU0.850.900.961.011.071.121.181.01
ESCOM0.620.660.680.720.740.780.800.71
ETILR2.832.943.033.143.233.343.433.13
ETYAT0.590.610.630.650.670.690.710.65
EUHOL0.520.530.550.560.580.590.610.56
EUKYO0.720.760.780.820.840.880.900.81
EUYO0.600.620.650.670.700.720.750.67
FENER23.5925.5026.6528.5629.7131.6232.7728.18
FLAP4.975.405.616.046.256.686.895.93
FMIZP14.4515.4716.0017.0217.5518.5719.1016.77
FONET3.734.044.244.554.755.065.264.49
FRIGO1.211.211.241.241.271.271.301.25
FROTO52.8055.1856.6058.9860.4062.7864.2058.50
GARAN6.136.376.726.967.317.557.907.01
GARFA1.671.962.142.432.612.903.082.37
GEDIK2.652.672.692.712.732.752.772.71
GEDZA2.902.963.033.093.163.223.293.09
GENTS2.392.462.602.672.812.883.022.70
GEREL4.114.404.564.855.015.305.464.78
GLBMD0.470.480.490.500.510.520.530.50
GLRYH0.981.041.101.161.221.281.341.16
GLYHO2.843.013.093.263.343.513.593.21
GOLTS41.8442.9844.4845.6247.1248.2649.7645.80
GOODY3.153.253.333.433.513.613.693.42
GOZDE2.562.682.742.862.923.043.102.83
GRNYO0.550.570.600.620.650.670.700.62
GSDDE0.951.011.081.141.211.271.341.14
GSDHO0.650.670.690.710.730.750.770.71
GSRAY1.531.601.641.711.751.821.861.69
GUBRF3.173.233.413.473.653.713.893.53
GUSGR1.531.601.661.731.791.861.921.72
GYHOL1.491.491.521.521.551.551.581.53
HALKB5.245.796.306.857.367.918.426.83
HALKS0.920.960.991.031.061.101.131.02
HATEK3.583.753.844.014.104.274.363.97
HDFGS1.251.441.681.872.112.302.541.89
HEKTS9.9710.3711.3211.7212.6713.0714.0211.99
HLGYO0.600.640.660.700.720.760.780.69
HUBVC1.241.271.281.311.321.351.361.30
HURGZ1.171.211.261.301.351.391.441.30
ICBCT3.613.854.584.825.555.796.525.06
IDGYO1.851.911.962.022.072.132.182.01
IEYHO0.220.230.250.260.280.290.310.26
IHEVA0.360.380.380.400.400.420.420.39
IHGZT0.830.890.910.970.991.051.070.95
IHLAS0.360.370.390.400.420.430.450.40
IHLGM1.241.321.411.491.581.661.751.49
IHYAY0.350.370.380.400.410.430.440.39
INDES6.456.756.977.277.497.798.017.23
INFO0.900.920.960.981.021.041.080.99
INTEM21.0624.5327.2630.7333.4636.9339.6630.36
IPEKE4.745.015.345.615.946.216.545.64
ISBIR148.00157.50176.00185.50204.00213.50232.00190.00
ISCTR4.414.584.764.935.115.285.464.93
ISDMR7.087.307.677.898.268.488.857.96
ISFIN1.852.102.242.492.632.883.022.43
ISGSY1.521.621.721.821.922.022.121.82
ISGYO0.860.880.920.940.981.001.040.95
ISMEN1.972.042.172.242.372.442.572.27
ISYAT0.760.770.790.800.820.830.850.80
ITTFH2.672.822.893.043.113.263.333.00
IZFAS0.811.732.103.023.394.314.682.74
IZMDC2.182.282.342.442.502.602.662.42
IZOCM21.2821.7922.4822.9923.6824.1924.8823.08
IZTAR1.291.602.172.483.053.363.932.61
JANTS23.6524.5825.3126.2426.9727.9028.6326.14
KAPLM2.933.173.373.613.814.054.253.59
KAREL5.485.775.966.256.446.736.926.20
KARSN1.401.481.531.611.661.741.791.59
KARTN246.50252.75264.70270.95282.90289.15301.10273.80
KATMR7.828.208.468.849.109.489.748.78
KCHOL12.3012.5513.0813.3313.8614.1114.6413.47
KENT124.40127.70135.40138.70146.40149.70157.40140.90
KERVN0.310.330.330.350.350.370.370.34
KERVT1.922.122.222.422.522.722.822.37
KIPA2.122.242.312.432.502.622.692.40
KLGYO1.882.022.102.242.322.462.542.21
KLMSN4.134.344.504.714.875.085.244.68
KLNMA4.034.234.414.614.794.995.174.60
KNFRT19.2819.8021.3621.8823.4423.9625.5222.40
KONYA171.75177.43182.65188.33193.55199.23204.45188.10
KORDS6.346.707.267.628.188.549.107.72
KOZAA5.255.625.856.226.456.827.056.15
KOZAL36.8638.6840.2642.0843.6645.4847.0641.96
KPHOL2.012.202.332.522.652.842.972.49
KRDMA2.882.993.113.223.343.453.573.22
KRDMB2.913.023.103.213.293.403.483.19
KRDMD3.723.904.094.274.464.644.834.27
KRGYO1.161.291.391.521.621.751.851.50
KRONT7.578.9610.2711.6612.9714.3615.6711.62
KRSAN4.764.834.955.025.145.215.335.04
KRSTL1.481.521.611.651.741.781.871.67
KRTEK0.991.081.111.201.231.321.351.17
KUTPO4.885.045.355.515.825.986.295.58
KUYAS2.632.732.802.902.973.073.142.88
LIDFA3.453.603.693.843.934.084.173.81
LINK8.308.959.4410.0910.5811.2311.7210.01
LKMNH5.205.425.615.836.026.246.435.81
LOGO34.0835.3036.1637.3838.2439.4640.3237.20
LUKSK3.383.653.974.244.564.835.154.26
MAALT14.2914.7015.5215.9316.7517.1617.9816.13
MAKTK1.071.191.281.401.491.611.701.38
MARKA0.800.840.860.900.920.960.980.89
MARTI0.690.730.750.790.810.850.870.78
MAVI30.8732.0234.4935.6438.1139.2641.7336.30
MCTAS-11.034.289.3924.6929.8045.1050.2119.59
MEGAP2.803.133.403.734.004.334.603.70
MEPET1.571.691.791.912.012.132.231.90
MERIT5.495.585.835.926.176.266.516.00
MERKO0.720.770.820.870.920.971.020.87
METAL1.021.051.061.091.101.131.141.08
METRO0.840.890.920.971.001.051.080.96
METUR1.151.211.251.311.351.411.451.30
MGROS16.8817.8218.8219.7620.7621.7022.7019.79
MIPAZ1.421.501.551.631.681.761.811.61
MMCAS0.901.001.051.151.201.301.351.12
MNDRS0.630.670.690.730.750.790.810.72
MPARK11.2612.0412.5813.3613.9014.6815.2213.24
MRDIN3.503.553.633.683.763.813.893.69
MRGYO0.620.660.690.730.760.800.830.72
MRSHL55.6056.1356.7057.2357.8058.3358.9057.25
MSGYO2.172.282.362.472.552.662.742.45
MTRYO0.991.111.161.281.331.451.501.24
MZHLD3.213.723.914.424.615.125.314.26
NETAS8.358.779.179.599.9910.4110.819.58
NIBAS0.780.850.890.961.001.071.110.94
NTHOL1.601.631.691.721.781.811.871.73
NUGYO2.713.043.223.553.734.064.243.47
NUHCM8.588.698.828.939.069.179.308.94
ODAS4.344.625.065.345.786.066.505.42
OLMIP3.513.683.793.964.074.244.353.93
ORGE2.452.532.592.672.732.812.872.66
ORMA0.911.001.031.121.151.241.271.09
OSMEN2.402.502.642.742.882.983.122.76
OSTIM1.121.181.261.321.401.461.541.33
OTKAR63.2065.6568.2070.6573.2075.6578.2070.70
OYAYO0.800.830.860.890.920.950.980.89
OYLUM1.061.131.181.251.301.371.421.24
OZBAL1.731.942.122.332.512.722.902.31
OZGYO4.164.424.845.105.525.786.205.18
OZKGY2.132.232.292.392.452.552.612.37
OZRDN2.852.973.103.223.353.473.603.22
PAGYO4.004.254.374.624.744.995.114.55
PARSN13.0813.7614.6415.3216.2016.8817.7615.42
PEGYO0.480.520.540.580.600.640.660.57
PEKGY0.000.000.000.000.000.000.000.00
PENGD1.341.391.471.521.601.651.731.53
PETKM3.974.074.264.364.554.654.844.40
PETUN6.927.037.327.437.727.838.127.52
PGSUS24.9425.9627.7828.8030.6231.6433.4629.20
PINSU1.401.441.491.531.581.621.671.53
PKART2.062.142.262.342.462.542.662.36
PKENT48.9850.4651.0352.5153.0854.5655.1352.05
PNSUT8.628.768.919.059.209.349.499.05
POLHO6.326.566.756.997.187.427.616.96
POLTK34.3336.1237.4339.2240.5342.3243.6338.98
PRKAB1.361.551.771.962.182.372.591.97
PRKME2.632.782.883.033.133.283.383.00
PRZMA1.581.611.631.661.681.711.731.65
PSDTC5.595.675.885.966.176.256.466.02
QNBFB3.053.774.755.476.457.178.155.60
RALYH1.771.811.841.881.911.951.981.87
RAYSG0.971.011.051.091.131.171.211.09
RHEAG0.640.660.690.710.740.760.790.71
RODRG1.461.541.641.721.821.902.001.73
ROYAL0.710.750.770.810.830.870.890.80
RTALB1.531.651.791.912.052.172.311.92
RYGYO0.850.910.951.011.051.111.151.00
RYSAS0.810.850.870.910.930.970.990.90
SAFKR2.122.212.402.492.682.772.962.54
SAHOL7.717.888.248.418.778.949.308.50
SALIX3.513.583.773.844.034.104.293.90
SAMAT0.951.031.081.161.211.291.341.14
SANEL0.871.161.331.621.792.082.251.56
SANFM1.211.291.371.451.531.611.691.45
SANKO2.502.552.602.652.702.752.802.65
SARKY3.003.063.173.233.343.403.513.25
SASA9.509.9611.1411.6012.7813.2414.4211.96
SAYAS0.991.071.161.241.331.411.501.24
SEKFK2.242.292.392.442.542.592.692.46
SEKUR4.254.634.795.175.335.715.875.06
SELEC3.573.653.743.823.913.994.083.82
SELGD0.380.390.400.410.420.430.440.41
SERVE1.291.381.431.521.571.661.711.50
SEYKM6.606.847.117.357.627.868.137.36
SILVR1.141.241.381.481.621.721.861.50
SISE4.334.444.724.835.115.225.504.91
SKBNK1.071.121.191.241.311.361.431.25
SKTAS1.321.451.501.631.681.811.861.59
SNGYO0.490.520.540.570.590.620.640.56
SNKRN1.291.421.621.751.952.082.281.78
SNPAM3.133.393.533.793.934.194.333.73
SODA5.395.556.046.206.696.857.346.36
SODSN4.264.414.784.935.305.455.825.04
SOKM0.000.000.000.000.000.000.000.00
SONME3.263.403.563.703.864.004.163.71
SRVGY2.142.472.733.063.323.653.913.02
SUMAS5.135.415.585.866.036.316.485.80
TACTR2.412.552.632.772.852.993.072.74
TATGD3.753.864.004.114.254.364.504.12
TAVHL21.9324.2227.7130.0033.4935.7839.2730.60
TBORG8.969.209.339.579.719.9510.089.52
TCELL10.5910.9211.8112.1413.0313.3614.2512.42
TEKTU0.710.760.890.941.071.121.250.98
TGSAS5.625.916.216.506.807.097.396.50
THYAO12.8914.2715.4316.8117.9719.3520.5116.70
TIRE1.541.581.681.721.821.861.961.75
TKFEN14.5615.5317.0918.0619.6220.5922.1518.35
TKNSA4.584.674.804.895.025.115.244.91
TKURU5.956.377.107.528.258.679.407.67
TLMAN9.549.9310.3110.7011.0811.4711.8510.69
TMPOL3.013.263.443.693.874.124.303.65
TMSN4.895.105.345.555.796.006.245.56
TOASO19.7420.3421.4622.0623.1823.7824.9022.32
TRCAS1.551.621.681.751.811.881.941.74
TRGYO2.202.272.342.412.482.552.622.41
TRKCM4.314.444.734.865.155.285.574.94
TSGYO0.500.530.550.580.600.630.650.57
TSKB0.740.780.830.870.920.961.010.87
TSPOR1.251.281.311.341.371.401.431.34
TTKOM3.934.294.504.865.075.435.644.78
TTRAK44.9046.3548.6050.0552.3053.7556.0050.45
TUCLK2.162.332.432.602.702.872.972.56
TUKAS1.431.521.571.661.711.801.851.64
TUPRS95.2598.03102.35105.13109.45112.23116.55105.90
TURGG23.9126.7329.4532.2734.9937.8140.5332.22
UFUK1.381.491.571.681.761.871.951.66
ULAS1.221.271.311.361.401.451.491.35
ULKER14.6315.7416.4917.6018.3519.4620.2117.42
ULUSE10.1110.4611.0411.3911.9712.3212.9011.50
ULUUN1.721.841.912.032.102.222.292.00
UMPAS0.490.500.510.520.530.540.550.52
UNYEC3.793.904.044.154.294.404.544.16
USAK1.721.791.871.942.022.092.171.94
UTPYA2.452.692.853.093.253.493.653.05
UZERB0.570.650.770.850.971.051.170.87
VAKBN3.563.753.874.064.184.374.494.02
VAKFN1.361.411.461.511.561.611.661.51
VAKKO2.532.702.812.983.093.263.372.95
VANGD2.452.592.652.792.852.993.052.75
VERTU3.023.143.433.553.843.964.253.63
VERUS20.6321.3522.3723.0924.1124.8325.8523.24
VESBE9.449.9210.2410.7211.0411.5211.8410.64
VESTL7.447.858.248.659.049.459.848.64
VKFYO1.251.291.371.411.491.531.611.43
VKGYO1.701.761.801.861.901.962.001.85
VKING1.031.131.191.291.351.451.511.27
YAPRK1.921.951.992.022.062.092.132.02
YATAS3.573.864.154.444.735.025.314.44
YAYLA1.201.311.371.481.541.651.711.45
YESIL14.0117.7019.1522.8424.2927.9829.4321.72
YGGYO7.397.707.838.148.278.588.718.05
YGYO0.430.460.480.510.530.560.580.50
YKBNK1.811.931.992.112.172.292.352.08
YKGYO1.371.441.501.571.631.701.761.56
YONGA5.946.346.657.057.367.768.077.00
YUNSA7.878.398.999.5110.1110.6311.239.55
YYAPI0.510.540.560.590.610.640.660.58
ZOREN1.341.391.451.501.561.611.671.50
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...