HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 01.10.2021 19:05
01.10.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL12.7413.5815.0015.8417.2618.1019.5216.13
ADEL21.5422.7724.2725.5027.0128.2329.7425.64
ADESE0.991.061.131.201.271.341.411.20
AEFES19.3219.7220.6021.0021.8822.2823.1621.24
AFYON3.183.263.313.393.443.523.573.37
AGESA15.5416.0817.1117.6518.6819.2220.2517.89
AGHOL21.0221.5922.7423.3124.4625.0326.1823.60
AGYO2.292.422.642.772.993.123.342.81
AKBNK4.945.035.185.275.425.515.665.30
AKCNS12.9313.2013.7113.9814.4914.7615.2714.10
AKENR1.561.611.651.701.741.791.831.69
AKFGY3.033.554.054.575.075.596.094.56
AKGRT6.556.746.857.047.157.347.457.00
AKMGY33.3034.3935.3836.4737.4638.5539.5436.42
AKSA18.8119.4219.8720.4820.9321.5421.9920.40
AKSEN12.6213.0913.2613.7313.9014.3714.5413.58
AKSGY1.601.641.681.721.761.801.841.72
AKSUE10.7911.0511.5911.8512.3912.6513.1911.99
AKYHO1.601.791.912.102.222.412.532.06
ALARK8.128.328.408.608.688.888.968.54
ALBRK1.511.551.611.651.711.751.811.66
ALCAR273.20283.60289.20299.60305.20315.60321.20297.20
ALCTL19.4620.5421.2622.3423.0624.1424.8622.16
ALGYO19.6320.2820.6921.3421.7522.4022.8121.22
ALKA13.2313.6214.0214.4114.8115.2015.6014.41
ALKIM14.5915.1015.6616.1716.7317.2417.8016.19
ALMAD1.651.701.851.902.052.102.251.95
ANELE2.262.342.412.492.562.642.712.48
ANHYT8.979.059.309.389.639.719.969.46
ANSGR5.895.945.996.046.096.146.196.04
ARCLK30.9831.4732.1032.5933.2233.7134.3432.66
ARDYZ39.6041.6543.4045.4547.2049.2551.0045.30
ARENA8.999.219.449.669.8910.1110.349.66
ARMDA43.2546.3847.7550.8852.2555.3856.7550.00
ARSAN3.984.074.204.294.424.514.644.31
ARZUM15.0216.5117.0118.5019.0020.4920.9918.00
ASELS14.0414.2914.7214.9715.4015.6516.0815.06
ASUZU11.2713.7215.3117.7619.3521.8023.3917.33
ATAGY2.933.233.734.034.534.835.334.13
ATATP28.2630.9834.0636.7839.8642.5845.6636.96
ATEKS26.4928.0029.2330.7431.9733.4834.7130.60
ATLAS1.241.311.381.451.521.591.661.45
ATSYH4.424.594.814.985.205.375.595.00
AVGYO1.421.641.741.962.062.282.381.90
AVHOL4.815.135.665.986.516.837.366.08
AVOD4.534.805.155.425.776.046.395.46
AVTUR1.972.142.242.412.512.682.782.37
AYCES46.3748.1850.3952.2054.4156.2258.4352.40
AYDEM6.136.396.666.927.197.457.726.92
AYEN4.314.484.594.764.875.045.154.73
AYES17.0417.5218.0418.5219.0419.5220.0418.54
AYGAZ14.0214.3314.9315.2415.8416.1516.7515.38
BAGFS17.8518.4320.1520.7322.4523.0324.7521.30
BAKAB17.2818.4419.0220.1820.7621.9222.5019.89
BALAT6.507.588.109.189.7010.7811.308.90
BANVT61.8563.4364.8566.4367.8569.4370.8566.35
BASGZ24.5225.4827.0428.0029.5630.5232.0828.30
BAYRK7.668.069.129.5210.5810.9812.049.85
BERA8.659.269.8510.4611.0511.6612.2510.45
BEYAZ6.437.308.149.019.8510.7211.568.99
BFREN745.70770.35788.30812.95830.90855.55873.50809.60
BIMAS58.8560.8861.7563.7864.6566.6867.5563.20
BIOEN12.0320.9324.0132.9135.9944.8947.9730.00
BIZIM10.0710.6612.1812.7714.2914.8816.4013.23
BJKAS5.085.265.675.856.266.446.855.96
BLCYT14.6315.4415.9516.7617.2718.0818.5916.61
BMSCH7.497.697.978.178.458.658.938.21
BNTAS3.103.233.313.443.523.653.733.41
BOBET4.094.414.534.854.975.295.414.75
BOSSA25.8526.4827.1927.8228.5329.1629.8727.86
BRISA19.3020.0621.3822.1423.4624.2225.5422.42
BRKO0.971.011.041.081.111.151.181.07
BRKSN7.507.727.878.098.248.468.618.05
BRLSM8.799.089.379.669.9510.2410.539.66
BRMEN1.992.052.202.262.412.472.622.30
BRSAN21.6822.0922.6023.0123.5223.9324.4423.06
BRYAT279.00302.50315.00338.50351.00374.50387.00333.00
BSOKE2.772.852.892.973.013.093.132.95
BTCIM9.6810.4812.7513.5515.8216.6218.8914.28
BUCIM3.193.323.443.573.693.823.943.56
BURCE15.3818.7920.0223.4324.6628.0729.3022.34
BURVA19.1720.5120.9922.3322.8124.1524.6321.90
CANTE11.7712.1913.1513.5714.5314.9515.9113.84
CASA117.80119.90125.80127.90133.80135.90141.80129.80
CCOLA78.4079.5582.6083.7586.8087.9591.0084.70
CELHA5.775.896.056.176.336.456.616.19
CEMAS1.081.101.131.151.181.201.231.15
CEMTS12.1212.3312.4412.6512.7612.9713.0812.60
CEOEM7.858.038.258.438.658.839.058.45
CIMSA25.0025.6027.0427.6429.0829.6831.1228.06
CLEBI136.65146.63150.55160.53164.45174.43178.35157.50
CMBTN182.45189.73196.15203.43209.85217.13223.55203.00
CMENT23.9825.0025.8626.8827.7428.7629.6226.80
CRDFA3.784.014.324.554.865.095.404.59
CRFSA38.9340.5045.1946.7651.4553.0257.7148.32
CUSAN6.927.127.267.467.607.807.947.43
DAGHL8.4510.0211.0212.5913.5915.1616.1612.30
DAGI2.813.003.163.353.513.703.863.33
DARDL2.432.492.582.642.732.792.882.65
DENGE1.301.381.401.481.501.581.601.45
DERHL4.004.384.604.985.205.585.804.90
DERIM8.899.229.519.8410.1310.4610.759.82
DESA7.087.667.938.518.789.369.638.35
DESPC7.658.298.639.279.6110.2510.599.12
DEVA20.6321.0722.1322.5723.6324.0725.1322.88
DGATE11.0211.4612.6013.0414.1814.6215.7613.39
DGGYO6.968.599.5011.1312.0413.6714.5810.77
DGKLB2.032.122.222.312.412.502.602.31
DIRIT3.093.424.444.775.796.127.145.11
DITAS14.0115.0615.6616.7117.3118.3618.9616.48
DMSAS6.126.266.366.506.606.746.846.48
DNISI10.2910.5510.8011.0611.3111.5711.8211.05
DOAS29.9531.5732.2533.8734.5536.1736.8533.40
DOBUR17.1718.4821.0222.3324.8726.1828.7222.94
DOCO650.15669.18696.45715.48742.75761.78789.05719.60
DOGUB2.963.914.275.225.586.536.894.92
DOHOL2.432.472.502.542.572.612.642.53
DOKTA28.2928.7830.2330.7232.1732.6634.1131.20
DURDO12.3412.7513.2313.6414.1214.5315.0113.67
DYOBY9.549.729.9010.0810.2610.4410.6210.08
DZGYO1.751.791.881.922.012.052.141.94
ECILC5.535.635.715.815.895.996.075.80
ECZYT34.3335.4236.2337.3238.1339.2240.0337.18
EDATA7.238.529.6010.8911.9713.2614.3410.78
EDIP2.512.893.053.433.593.974.133.32
EGEEN1,016.451,083.781,110.351,177.681,204.251,271.581,298.151,157.30
EGEPO5.155.365.545.755.936.146.325.73
EGGUB135.70147.85154.70166.85173.70185.85192.70164.20
EGPRO24.7725.3926.2726.8927.7728.3929.2727.02
EGSER12.0812.4413.2813.6414.4814.8415.6813.88
EKGYO1.711.741.751.781.791.821.831.77
EKIZ5.535.685.916.066.296.446.676.10
EMKEL2.012.172.402.562.792.953.182.59
EMNIS16.1617.0817.6618.5819.1620.0820.6618.41
ENJSA9.639.8910.0910.3510.5510.8111.0110.32
ENKAI9.229.649.8010.2210.3810.8010.9610.09
EPLAS21.0722.6923.6525.2726.2327.8528.8124.94
ERBOS81.8387.2991.3896.84100.93106.39110.4896.15
EREGL15.5615.9916.3016.7317.0417.4717.7816.67
ERSU2.933.493.884.444.835.395.784.35
ESCAR17.7519.2920.9722.5124.1925.7327.4122.58
ESCOM4.935.115.255.435.575.755.895.41
ESEN26.9228.7029.3631.1431.8033.5834.2430.58
ETILR4.654.834.955.135.255.435.555.10
ETYAT3.073.203.353.483.633.763.913.49
EUHOL1.641.751.881.992.122.232.362.00
EUKYO4.645.125.485.966.326.807.165.90
EUYO1.872.462.873.463.874.464.873.37
FADE7.607.828.078.298.548.769.018.30
FENER30.3631.2732.0832.9933.8034.7135.5232.94
FLAP2.162.232.312.382.462.532.612.38
FMIZP88.6094.9598.60104.95108.60114.95118.60103.60
FONET10.6911.0611.7612.1312.8313.2013.9012.29
FORMT1.141.181.251.291.361.401.471.30
FRIGO13.6016.4218.8421.6624.0826.9029.3221.46
FROTO151.75155.83159.05163.13166.35170.43173.65162.70
GARAN8.538.679.039.179.539.6710.039.28
GARFA6.759.0410.8313.1214.9117.2018.9912.87
GEDIK4.995.906.267.177.538.448.806.89
GEDZA14.0714.6915.3115.9316.5517.1717.7915.93
GENIL12.1012.7313.2913.9214.4815.1115.6713.88
GENTS2.742.812.922.993.103.173.283.01
GEREL4.925.095.195.365.465.635.735.32
GESAN22.5323.5224.0325.0225.5326.5227.0324.78
GLBMD5.585.785.876.076.166.366.456.01
GLRYH2.282.342.452.512.622.682.792.53
GLYHO1.972.002.052.082.132.162.212.09
GOLTS27.7231.8433.8838.0040.0444.1646.2036.96
GOODY7.177.337.617.778.058.218.497.83
GOZDE5.275.485.585.795.896.106.205.73
GRNYO1.942.052.122.232.302.412.482.21
GSDDE2.792.943.253.403.713.864.173.48
GSDHO2.192.292.472.572.752.853.032.61
GSRAY2.963.063.173.273.383.483.593.27
GUBRF44.1345.1447.4348.4450.7351.7454.0349.08
GWIND3.223.373.663.814.104.254.543.88
HALKB4.124.174.224.274.324.374.424.27
HATEK14.4114.8715.3215.7816.2316.6917.1415.77
HDFGS2.532.602.642.712.752.822.862.69
HEKTS8.058.158.378.478.698.799.018.53
HLGYO2.192.262.362.432.532.602.702.44
HUBVC9.609.819.9310.1410.2610.4710.5910.09
HURGZ1.982.132.312.462.642.792.972.47
ICBCT5.215.355.665.806.116.256.565.88
IDEAS45.6047.3051.1052.8056.6058.3062.1053.85
IDGYO1.751.962.052.262.352.562.652.20
IEYHO0.840.890.940.991.041.091.140.99
IHEVA0.810.860.900.950.991.041.080.94
IHGZT0.810.850.880.920.950.991.020.91
IHLAS0.520.540.540.560.560.580.580.55
IHLGM0.780.810.830.860.880.910.930.85
IHYAY0.740.750.770.780.800.810.830.78
INDES5.355.735.966.346.576.957.186.26
INFO3.223.423.763.964.304.504.844.03
INTEM29.6231.1433.0634.5836.5038.0239.9434.78
INVEO64.8082.9089.80107.90114.80132.90139.80102.30
IPEKE10.6410.9211.3411.6212.0412.3212.7411.69
ISCTR4.884.955.075.145.265.335.455.16
ISDMR10.8011.0511.2011.4511.6011.8512.0011.40
ISFIN2.802.832.892.922.983.013.072.93
ISGSY6.947.537.838.428.729.319.618.27
ISGYO1.851.912.032.092.212.272.392.12
ISKPL5.435.686.016.266.596.847.176.30
ISMEN12.7912.9213.2513.3813.7113.8414.1713.48
ISYAT2.382.482.562.662.742.842.922.65
ITTFH1.241.281.301.341.361.401.421.33
IZFAS5.085.595.886.396.687.197.486.28
IZMDC2.132.182.252.302.372.422.492.31
IZTAR16.9118.5020.8922.4824.8726.4628.8522.88
JANTS50.1353.3654.7858.0159.4362.6664.0857.10
KAPLM16.9819.2520.8623.1324.7427.0128.6222.80
KAREL8.108.458.598.949.089.439.578.83
KARSN3.343.473.523.653.703.833.883.61
KARTN42.6444.0645.0846.5047.5248.9449.9646.30
KARYE12.7213.5115.9116.7019.1019.8922.2917.50
KATMR1.241.261.301.321.361.381.421.33
KCHOL20.6321.0822.0522.5023.4723.9224.8922.76
KENT168.65175.03182.35188.73196.05202.43209.75189.20
KERVN0.460.500.600.640.740.780.880.67
KERVT4.004.044.094.134.184.224.274.13
KFEIN18.4019.1419.9220.6621.4422.1822.9620.68
KGYO5.736.296.517.077.297.858.076.90
KIMMR2.242.723.053.533.864.344.673.45
KLGYO1.771.821.911.962.052.102.191.98
KLKIM11.7512.0112.7012.9613.6513.9114.6013.17
KLMSN8.459.029.5310.1010.6111.1811.6910.07
KLNMA17.7119.3620.3722.0223.0324.6825.6921.70
KNFRT3.163.333.563.733.964.134.363.76
KONTR53.3856.6657.8361.1162.2865.5666.7360.05
KONYA740.75772.93788.25820.43835.75867.93883.25812.00
KORDS23.4624.1724.7825.4926.1026.8127.4225.44
KOZAA13.1713.5914.0914.5115.0115.4315.9314.55
KOZAL87.8890.4992.7395.3497.58100.19102.4395.15
KRDMA5.205.365.465.625.725.885.985.59
KRDMB5.135.325.435.625.735.926.035.58
KRDMD6.076.176.346.446.616.716.886.47
KRGYO3.694.264.735.305.776.346.815.25
KRONT29.4031.0032.0433.6434.6836.2837.3233.36
KRSTL1.251.271.301.321.351.371.401.32
KRTEK7.647.848.358.559.069.269.778.70
KRVGD11.0311.4111.8612.2412.6913.0713.5212.27
KSTUR141.35151.93163.05173.63184.75195.33206.45173.90
KTSKR9.3322.8129.1842.6649.0362.5168.8839.10
KUTPO53.4355.7660.4862.8167.5369.8674.5864.00
KUYAS2.332.422.472.562.612.702.752.54
KZBGY24.3625.1926.8427.6729.3230.1531.8028.08
LIDFA2.853.053.273.473.693.894.113.48
LINK24.2625.7126.9028.3529.5430.9932.1828.22
LKMNH9.8810.0910.6310.8411.3811.5912.1311.00
LOGO38.4739.6440.4541.6242.4343.6044.4141.44
LUKSK38.0640.8142.3845.1346.7049.4551.0244.54
MAALT158.20161.80166.80170.40175.40179.00184.00171.10
MAKTK2.642.712.772.842.902.973.032.83
MANAS13.1014.1015.3916.3917.6818.6819.9716.53
MAREN7.097.438.468.809.8310.1711.209.14
MARKA3.593.924.084.414.574.905.064.32
MARTI1.551.591.641.681.731.771.821.68
MAVI58.6860.0162.4363.7666.1867.5169.9364.30
MEDTR31.1932.3533.5734.7335.9537.1138.3334.76
MEGAP4.494.664.845.015.195.365.545.01
MEPET2.492.532.612.652.732.772.852.67
MERCN8.979.689.9310.6410.8911.6011.8510.41
MERIT13.9814.4914.7315.2415.4815.9916.2315.10
MERKO4.384.574.694.885.005.195.314.84
METRO1.181.241.321.381.461.521.601.39
METUR2.983.093.183.293.383.493.583.28
MGROS29.8130.5431.0731.8032.3333.0633.5931.70
MIPAZ3.493.673.944.124.394.574.844.16
MMCAS5.145.305.385.545.625.785.865.50
MNDRS1.962.002.052.092.142.182.232.09
MPARK24.5525.2626.0926.8027.6328.3429.1726.86
MRGYO0.820.890.931.001.041.111.150.98
MRSHL208.60234.80250.20276.40291.80318.00333.40271.00
MSGYO3.363.814.054.504.745.195.434.39
MTRKS30.7031.8332.3833.5134.0635.1935.7433.22
MTRYO1.501.631.721.851.942.072.161.83
MZHLD26.4228.2130.4232.2134.4236.2138.4232.42
NATEN29.2231.2432.3034.3235.3837.4038.4633.84
NETAS14.7915.2815.7916.2816.7917.2817.7916.29
NIBAS7.227.488.018.278.809.069.598.40
NTGAZ6.807.047.137.377.467.707.797.29
NTHOL4.134.384.574.825.015.265.454.79
NUGYO6.557.278.429.1410.2911.0112.169.35
NUHCM30.3231.4332.6433.7534.9636.0737.2833.80
ODAS1.281.301.351.371.421.441.491.38
OLMK5.986.186.396.596.807.007.216.59
ORCAY9.2012.5014.3417.6419.4822.7824.6216.91
ORGE5.275.555.695.976.116.396.535.90
ORMA23.2024.0024.4025.2025.6026.4026.8025.00
OSMEN21.6922.8424.7125.8627.7328.8830.7526.22
OSTIM1.751.791.821.861.891.931.961.85
OTKAR282.15291.13309.85318.83337.55346.53365.25323.70
OYAKC6.256.416.496.656.736.896.976.61
OYAYO6.006.306.476.776.947.247.416.70
OYLUM1.995.206.439.6410.8714.0815.318.65
OYYAT21.2622.2823.9825.0026.7027.7229.4225.34
OZBAL11.0911.9212.5313.3613.9714.8015.4113.25
OZGYO1.291.341.381.431.471.521.561.42
OZKGY4.314.364.504.554.694.744.884.59
OZRDN6.657.087.618.048.579.009.538.09
PAGYO6.136.246.586.697.037.147.486.80
PAMEL39.9842.2446.5348.7953.0855.3459.6349.80
PAPIL12.0012.2712.4812.7512.9613.2313.4412.72
PARSN25.0825.5925.9626.4726.8427.3527.7226.40
PEGYO1.261.311.381.431.501.551.621.44
PEKGY0.880.910.930.960.981.011.030.95
PENGD2.742.853.083.193.423.533.763.25
PENTA139.95150.78165.85176.68191.75202.58217.65178.80
PETKM6.106.206.386.486.666.766.946.52
PETUN14.9615.2315.5015.7716.0416.3116.5815.77
PGSUS68.4870.3174.8376.6681.1883.0187.5378.00
PINSU6.176.736.977.537.778.338.577.37
PKART17.9519.1320.8522.0323.7524.9326.6522.30
PKENT2,039.102,209.552,606.302,776.753,173.503,343.953,740.702,889.90
PNSUT14.8815.1815.4715.7716.0616.3616.6515.76
POLHO2.562.582.652.672.742.762.832.69
POLTK293.55306.03316.45328.93339.35351.83362.25327.90
PRKAB13.9514.4915.6516.1917.3517.8919.0516.50
PRKME4.174.264.364.454.554.644.744.45
PRZMA3.523.683.803.964.084.244.363.94
PSDTC20.6221.3721.8622.6123.1023.8524.3422.48
QNBFB32.3433.6934.9836.3337.6238.9740.2636.30
QNBFL62.2564.1366.7568.6371.2573.1375.7569.00
QUAGR12.0212.3812.5112.8713.0013.3613.4912.75
RALYH3.074.184.555.666.037.147.515.29
RAYSG8.428.809.229.6010.0210.4010.829.62
RHEAG1.661.761.871.972.082.182.291.97
RODRG12.9613.1313.4113.5813.8614.0314.3113.63
ROYAL2.862.922.953.013.043.103.132.99
RTALB20.5121.0421.8122.3423.1123.6424.4122.46
RYGYO2.462.582.652.772.842.963.032.74
RYSAS4.154.484.654.985.155.485.654.90
SAFKR6.116.606.907.397.698.188.487.29
SAHOL9.039.209.539.7010.0310.2010.539.78
SAMAT3.513.723.854.064.194.404.534.02
SANEL4.544.614.854.925.165.235.475.00
SANFM18.6319.7921.6122.7724.5925.7527.5723.10
SANKO8.739.069.329.659.9110.2410.509.61
SARKY11.4711.7412.2712.5413.0713.3413.8712.67
SASA25.2325.8226.2526.8427.2727.8628.2926.76
SAYAS15.7917.5420.0821.8324.3726.1228.6622.22
SEKFK4.284.564.704.985.125.405.544.91
SEKUR18.8419.4819.9220.5621.0021.6422.0820.46
SELEC7.878.098.238.458.598.818.958.41
SELGD4.184.424.544.784.905.145.264.72
SELVA6.767.337.868.438.969.5310.068.41
SERVE12.7413.1214.2614.6415.7816.1617.3015.02
SEYKM20.5521.1121.6922.2522.8323.3923.9722.26
SILVR4.764.844.985.065.205.285.425.09
SISE7.767.878.058.168.348.458.638.19
SKBNK0.930.940.960.970.991.001.020.97
SKTAS2.532.692.802.963.073.233.342.93
SMART5.095.185.295.385.495.585.695.39
SNGYO4.004.104.164.264.324.424.484.24
SNKRN24.0324.6426.4127.0228.7929.4031.1727.60
SNPAM12.3012.8513.1013.6513.9014.4514.7013.50
SODSN20.2521.1522.7523.6525.2526.1527.7524.00
SOKM10.9311.2311.4911.7912.0512.3512.6111.77
SONME29.0030.9035.0036.9041.0042.9047.0038.00
SRVGY65.4868.4674.7377.7183.9886.9693.2379.35
SUMAS74.5579.3384.8589.6395.1599.93105.4590.00
TACTR21.8522.9323.3524.4324.8525.9326.3524.10
TATGD8.498.638.949.089.399.539.849.16
TAVHL24.3424.9225.6226.2026.9027.4828.1826.26
TBORG15.7815.9616.2316.4116.6816.8617.1316.45
TCELL14.3314.6814.8415.1915.3515.7015.8615.09
TDGYO6.216.346.426.556.636.766.846.52
TEKTU1.111.151.201.241.291.331.381.24
TEZOL12.0913.2713.9715.1515.8517.0317.7314.91
TGSAS10.4811.9213.9615.4017.4418.8820.9215.70
THYAO13.0313.2413.7113.9214.3914.6015.0714.05
TIRE7.487.657.938.108.388.558.838.15
TKFEN13.3313.4713.6113.7513.8914.0314.1713.75
TKNSA5.345.575.685.916.026.256.365.85
TKURU166.60179.60184.40197.40202.20215.20220.00193.30
TLMAN24.2025.1026.0426.9427.8828.7829.7226.96
TMPOL13.3013.6614.0314.3914.7615.1215.4914.39
TMSN14.8715.0715.4615.6616.0516.2516.6415.75
TOASO46.1447.6949.8551.4053.5655.1157.2751.70
TRCAS3.253.323.433.503.613.683.793.52
TRGYO2.903.053.253.403.603.753.953.42
TRILC10.0610.8711.4912.3012.9213.7314.3512.20
TSGYO2.392.572.682.862.973.153.262.82
TSKB1.111.141.171.201.231.261.291.20
TSPOR2.732.953.083.303.433.653.783.25
TTKOM6.526.747.107.327.687.898.267.39
TTRAK136.95143.03157.65163.73178.35184.43199.05168.00
TUCLK11.7012.5513.0013.8514.3015.1515.6013.65
TUKAS6.406.506.646.746.886.987.126.76
TUPRS106.15108.43111.05113.33115.95118.23120.85113.50
TUREX10.3610.6010.8011.0411.2411.4811.6811.02
TURGG114.60121.90128.20135.50141.80149.10155.40135.00
TURSG4.634.704.804.874.975.045.144.88
UFUK15.5016.6017.7918.8920.0821.1822.3718.93
ULAS3.473.603.703.833.934.064.163.81
ULKER18.5118.6718.8819.0419.2519.4119.6219.06
ULUSE47.5548.9049.6551.0051.7553.1053.8550.70
ULUUN4.895.045.375.525.856.006.335.61
UMPAS1.101.131.171.201.241.271.311.20
UNLU3.884.695.025.836.166.977.305.59
USAK1.561.581.611.631.661.681.711.63
UTPYA16.7018.2519.9021.4523.1024.6526.3021.50
UZERB25.6326.6829.8130.8633.9935.0438.1731.90
VAKBN3.163.203.223.263.283.323.343.25
VAKFN6.386.937.247.798.108.658.967.67
VAKKO7.648.258.709.319.7610.3710.829.23
VANGD5.635.916.186.466.737.017.286.45
VBTYZ14.6716.6518.8520.8323.0325.0127.2120.94
VERTU19.2519.7320.1520.6321.0521.5321.9520.60
VERUS43.2344.1044.7345.6046.2347.1047.7345.48
VESBE45.6946.9047.5148.7249.3350.5451.1548.42
VESTL23.5024.5525.0126.0626.5127.5628.0225.76
VKFYO5.225.615.776.166.326.716.876.04
VKGYO1.341.381.441.481.541.581.641.49
VKING5.886.046.196.356.506.666.816.34
YAPRK26.7327.7230.6731.6634.6135.6038.5532.64
YATAS13.0213.2613.6413.8814.2614.5014.8813.95
YAYLA2.923.063.143.283.363.503.583.25
YEOTK26.9548.0355.2576.3383.55104.63111.8569.40
YESIL1.891.962.032.102.172.242.312.10
YGGYO14.2914.5715.3915.6716.4916.7717.5915.94
YGYO0.890.910.930.950.970.991.010.95
YKBNK2.232.272.342.382.452.492.562.39
YKSLN4.814.874.975.035.135.195.295.05
YONGA15.0716.2917.5318.7519.9921.2122.4518.76
YUNSA12.9013.4915.2715.8617.6418.2320.0116.45
YYAPI0.981.021.041.081.101.141.161.07
ZOREN1.451.481.511.541.571.601.631.54
ZRGYO1.581.581.591.591.601.601.611.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...