HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.02.2021 21:33
05.02.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL19.7720.8521.8322.9123.8924.9725.9522.86
ADEL21.8724.0026.0528.1830.2332.3634.4128.14
ADESE2.692.792.913.013.133.233.353.02
AEFES23.4423.9524.8825.3926.3226.8327.7625.60
AFYON4.945.095.175.325.405.555.635.28
AGHOL24.6425.8528.2129.4231.7932.9935.3630.00
AGYO2.422.973.964.515.506.057.044.73
AKBNK6.016.206.416.606.817.007.216.61
AKCNS16.0117.1718.2919.4520.5721.7322.8519.43
AKENR2.052.122.172.242.292.362.412.23
AKFGY3.824.134.384.694.945.255.504.66
AKGRT9.149.279.629.7510.1010.2310.589.86
AKMGY56.3559.6362.6565.9368.9572.2375.2565.80
AKSA13.4013.9814.4615.0415.5216.1016.5814.99
AKSEN8.619.2110.3910.9912.1712.7713.9511.28
AKSGY3.153.253.373.473.593.693.813.48
AKSUE13.4513.9514.8815.3816.3116.8117.7415.59
AKYHO4.324.574.935.185.545.796.155.23
ALARK8.729.189.8110.2710.9011.3611.9910.35
ALBRK1.912.002.102.192.292.382.482.19
ALCAR412.35427.83445.25460.73478.15493.63511.05461.70
ALCTL26.0227.2429.5030.7232.9834.2036.4631.24
ALGYO23.0924.2024.9526.0626.8127.9228.6725.88
ALKA17.6318.2320.0120.6122.3922.9924.7721.20
ALKIM16.5917.3718.2919.0719.9920.7721.6919.14
ALMAD2.132.342.722.933.313.523.903.01
ANHYT9.129.7910.1410.8111.1611.8312.1810.65
ANSGR7.908.038.228.358.548.678.868.38
ARCLK30.5631.7732.8034.0135.0436.2537.2833.92
ARDYZ47.2851.4155.2359.3663.1867.3171.1359.20
ARENA45.5049.0352.3055.8359.1062.6365.9055.70
ARMDA51.3057.1368.2074.0385.1090.93102.0076.65
ARSAN7.858.008.308.458.758.909.208.52
ARTI6.106.557.107.558.108.559.107.60
ARZUM20.2321.3023.0524.1225.8726.9428.6924.46
ASELS16.5116.8917.2717.6518.0318.4118.7917.65
ASUZU19.0019.6120.2420.8521.4822.0922.7220.86
ATAGY4.875.345.826.296.777.247.726.29
ATEKS35.3738.1146.3649.1057.3560.0968.3451.85
ATLAS1.661.721.791.851.921.982.051.85
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH4.355.576.007.227.658.879.306.82
AVGYO3.573.713.974.114.374.514.774.17
AVHOL5.015.286.056.327.097.368.136.57
AVISA17.8718.4518.8419.4219.8120.3920.7819.32
AVOD6.206.807.408.008.609.209.808.00
AVTUR2.842.933.063.153.283.373.503.17
AYCES55.6563.8375.3583.5395.05103.23114.7585.20
AYEN4.124.825.896.597.668.369.436.77
AYES10.3510.5010.9511.1011.5511.7012.1511.25
AYGAZ15.8716.7017.0517.8818.2319.0619.4117.64
BAGFS25.9126.7627.1327.9828.3529.2029.5727.74
BAKAB19.7621.6822.6424.5625.5227.4428.4024.08
BALAT7.067.297.537.768.008.238.477.76
BANVT48.4849.8151.1352.4653.7855.1156.4352.45
BERA15.3417.9022.7425.3030.1432.7037.5426.44
BEYAZ9.5312.3713.3216.1617.1119.9520.9015.21
BFREN951.801,060.901,158.801,267.901,365.801,474.901,572.801,262.30
BIMAS67.6868.8969.8371.0471.9873.1974.1370.90
BIZIM13.5314.2515.4216.1417.3118.0319.2016.36
BJKAS3.883.923.994.034.104.144.214.04
BLCYT6.066.466.947.347.828.228.707.38
BNTAS5.055.155.315.415.575.675.835.44
BOSSA18.8419.6620.1220.9421.4022.2222.6820.76
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA20.6422.2224.4826.0628.3229.9032.1626.40
BRKO1.071.091.111.131.151.171.191.13
BRKSN8.759.149.6210.0110.4910.8811.3610.05
BRMEN2.572.692.812.933.053.173.292.93
BRSAN27.8229.7031.2233.1034.6236.5038.0232.92
BRYAT367.40399.20431.00462.80494.60526.40558.20462.80
BSOKE2.392.813.103.523.814.234.523.45
BTCIM6.668.0310.1911.5613.7215.0917.2511.95
BUCIM9.9210.8411.5712.4913.2214.1414.8712.39
BURCE19.7021.8024.5026.6029.3031.4034.1026.90
BURVA39.0840.6545.3646.9351.6453.2157.9248.50
CASA146.00148.00152.00154.00158.00160.00164.00155.00
CCOLA69.8371.8473.4875.4977.1379.1480.7875.30
CELHA17.6119.6321.3523.3725.0927.1128.8323.22
CEMAS2.002.092.182.272.362.452.542.27
CEMTS15.7016.1016.8017.2017.9018.3019.0017.35
CEOEM5.796.576.957.738.118.899.277.53
CIMSA18.0920.2522.0324.1925.9728.1329.9124.00
CLEBI142.85149.53155.75162.43168.65175.33181.55162.20
CMBTN348.75372.43392.65416.33436.55460.23480.45414.60
CMENT34.1837.1546.0649.0357.9460.9169.8252.00
CRDFA5.155.355.465.665.775.976.085.61
CRFSA64.5067.1568.5071.1572.5075.1576.5070.50
CUSAN7.317.717.958.358.598.999.238.27
DAGHL7.2410.0213.1715.9519.1021.8825.0316.13
DAGI6.397.168.008.779.6110.3811.228.80
DARDL29.8630.7331.2632.1332.6633.5334.0631.96
DENCM5.526.106.306.887.087.667.866.69
DENGE5.125.466.496.837.868.209.237.17
DERAS7.688.459.3310.1010.9811.7512.6310.15
DERIM9.229.8110.5611.1511.9012.4913.2411.23
DESA7.708.8710.9012.0714.1015.2717.3012.50
DESPC10.8711.6913.2914.1115.7116.5318.1314.50
DEVA23.3325.6128.1930.4733.0535.3337.9130.62
DGATE14.9515.6816.8517.5818.7519.4820.6517.80
DGGYO7.288.029.049.7810.8011.5412.569.92
DGKLB2.462.562.712.812.963.063.212.83
DIRIT4.164.977.408.2110.6411.4513.889.02
DITAS27.3431.6935.1039.4542.8647.2150.6238.98
DMSAS5.726.056.546.877.367.698.186.95
DOAS27.8230.3732.9435.4938.0640.6143.1835.50
DOBUR19.0319.8220.6121.4022.1922.9823.7721.40
DOCO426.35456.68496.85527.18567.35597.68637.85532.10
DOGUB4.514.785.425.696.336.607.245.87
DOHOL3.423.653.824.054.224.454.624.02
DOKTA27.6930.4034.0736.7840.4543.1646.8337.26
DURDO8.119.5212.0813.4916.0517.4620.0214.06
DYOBY11.8812.3212.6313.0713.3813.8214.1313.00
DZGYO4.104.565.535.996.967.428.396.24
ECILC6.737.387.778.428.819.469.858.29
ECZYT24.8729.3835.6540.1646.4350.9457.2141.04
EDIP2.642.903.133.393.623.884.113.37
EGCEY1.441.651.842.052.242.452.642.04
EGCYH0.820.971.121.271.421.571.721.27
EGCYO1.461.521.631.691.801.861.971.71
EGEEN1,513.351,584.231,668.251,739.131,823.151,894.031,978.051,745.70
EGGUB201.25208.38214.15221.28227.05234.18239.95220.60
EGPRO33.8135.4138.3939.9942.9744.5747.5540.68
EGSER12.1212.6013.1313.6114.1414.6215.1513.63
EKGYO2.272.352.392.472.512.592.632.45
EKIZ5.957.0810.5011.6315.0516.1819.6012.77
EMKEL4.324.614.915.205.505.796.095.20
EMNIS30.3032.6535.3037.6540.3042.6545.3037.80
ENJSA11.1611.5311.7112.0812.2612.6312.8111.98
ENKAI7.047.367.597.918.148.468.697.86
EPLAS26.3028.2032.1034.0037.9039.8043.7035.00
ERBOS42.0744.6647.3649.9552.6555.2457.9450.00
EREGL13.2513.7214.1514.6215.0515.5215.9514.60
ERSU4.514.694.925.105.335.515.745.12
ESCOM6.707.007.497.798.288.589.077.88
ESEN22.7026.8331.3035.4339.9044.0348.5035.60
ETILR4.384.574.865.055.345.535.825.10
ETYAT3.293.573.984.264.674.955.364.32
EUHOL3.383.473.553.643.723.813.893.63
EUKYO3.133.403.914.184.694.965.474.30
EUYO4.404.644.915.155.425.665.935.16
FADE6.527.438.319.2210.1011.0111.899.20
FENER32.9935.1236.0538.1839.1141.2442.1737.58
FLAP5.936.546.877.487.818.428.757.34
FMIZP161.40171.25177.80187.65194.20204.05210.60186.00
FONET11.8313.0114.3415.5216.8518.0319.3615.59
FORMT3.984.154.374.544.764.935.154.56
FRIGO17.7820.2924.5827.0931.3833.8938.1827.98
FROTO123.90134.65145.90156.65167.90178.65189.90156.90
GARAN8.478.899.339.7510.1910.6111.059.76
GARFA10.5211.0111.2011.6911.8812.3712.5611.54
GEDIK13.7316.5921.8224.6829.9132.7738.0025.86
GEDZA32.4433.7434.2835.5836.1237.4237.9635.20
GENTS5.025.275.625.876.226.476.825.92
GEREL6.206.787.307.888.408.989.507.85
GLBMD7.168.138.849.8110.5211.4912.209.68
GLRYH8.659.3310.0710.7511.4912.1712.9110.78
GLYHO4.845.175.786.116.727.057.666.25
GOLTS37.3043.6558.3064.6579.3085.65100.3068.80
GOODY7.507.828.428.749.349.6610.268.88
GOZDE6.196.456.837.097.477.738.117.15
GRNYO3.103.223.403.523.703.824.003.55
GSDDE4.635.025.616.006.596.987.576.10
GSDHO2.002.152.452.602.903.053.352.67
GSRAY3.603.663.743.803.883.944.023.81
GUBRF59.9863.9965.3369.3470.6874.6976.0368.00
HALKB5.005.125.225.345.445.565.665.33
HALKS3.073.223.313.463.553.703.793.43
HATEK18.8019.6522.2023.0525.6026.4529.0023.90
HDFGS3.453.714.004.264.554.815.104.27
HEKTS23.3725.0826.4728.1829.5731.2832.6728.02
HLGYO3.233.533.653.954.074.374.493.86
HUBVC16.6617.1917.6418.1718.6219.1519.6018.13
HURGZ2.192.302.372.482.552.662.732.46
ICBCT6.546.847.137.437.728.028.317.42
IDEAS10.3012.5519.3021.5528.3030.5537.3023.80
IDGYO6.957.458.258.759.5510.0510.858.90
IEYHO1.091.191.351.451.611.711.871.48
IHEVA1.791.821.851.881.911.941.971.88
IHGZT3.323.563.914.154.504.745.094.20
IHLAS1.161.191.221.251.281.311.341.25
IHLGM1.321.351.391.421.461.491.531.42
IHYAY1.061.081.131.151.201.221.271.16
INDES18.2918.8420.1520.7022.0122.5623.8721.08
INFO6.036.356.757.077.477.798.197.11
INTEM43.5550.7857.5564.7871.5578.7885.5564.55
INVEO91.65106.38130.55145.28169.45184.18208.35150.00
IPEKE12.1712.4812.9213.2313.6713.9814.4213.29
ISCTR5.745.936.176.366.606.797.036.38
ISDMR10.7410.9711.3811.6112.0212.2512.6611.70
ISFIN3.213.493.844.124.474.755.104.15
ISGSY19.5121.1725.1726.8330.8332.4936.4928.00
ISGYO2.262.352.512.602.762.853.012.63
ISMEN16.1716.8617.9418.6319.7120.4021.4818.82
ISYAT3.193.573.954.334.715.095.474.33
ITTFH2.132.252.492.612.852.973.212.67
IZFAS5.496.056.276.837.057.617.836.66
IZMDC10.0810.7411.9412.6013.8014.4615.6612.87
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR20.3521.7825.0526.4829.7531.1834.4527.40
JANTS416.75442.38473.65499.28530.55556.18587.45502.10
KAPLM19.3223.6627.6031.9435.8840.2244.1631.74
KAREL23.1924.3325.8126.9528.4329.5731.0527.12
KARSN4.134.594.775.235.415.876.055.09
KARTN68.4371.3480.0882.9991.7394.64103.3885.90
KATMR3.474.024.495.045.516.066.535.00
KCHOL18.6819.4320.4021.1522.1222.8723.8421.26
KENT260.00283.00304.00327.00348.00371.00392.00326.00
KERVN0.961.041.101.181.241.321.381.17
KERVT5.565.936.356.727.147.517.936.74
KFEIN17.8819.5823.0024.7028.1229.8233.2425.56
KLGYO2.162.292.552.682.943.073.332.74
KLMSN16.2016.9717.9518.7219.7020.4721.4518.82
KLNMA28.0029.0030.0031.0032.0033.0034.0031.00
KNFRT14.2515.5017.4518.7020.6521.9023.8519.05
KONTR37.4049.7060.4072.7083.4095.70106.4071.90
KONYA1,259.251,374.681,454.151,569.581,649.051,764.481,843.951,551.60
KORDS17.7919.3321.5323.0725.2726.8129.0123.40
KOZAA14.9015.2515.6916.0416.4816.8317.2716.08
KOZAL104.60110.20119.80125.40135.00140.60150.20127.40
KRDMA5.425.545.715.836.006.126.295.85
KRDMB5.445.565.745.866.046.166.345.89
KRDMD6.106.346.666.907.227.467.786.94
KRGYO5.425.555.745.876.066.196.385.90
KRONT48.9552.0058.4561.5067.9571.0077.4563.20
KRSTL3.693.884.034.224.374.564.714.20
KRTEK9.319.6610.7411.0912.1712.5213.6011.45
KSTUR148.00166.00184.00202.00220.00238.00256.00202.00
KUTPO45.0546.0347.3548.3349.6550.6351.9548.50
KUYAS2.192.272.402.482.612.692.822.50
LIDFA3.093.373.563.844.034.314.503.79
LINK19.5823.5527.1031.0734.6238.5942.1430.86
LKMNH14.4014.8515.4115.8616.4216.8717.4315.91
LOGO123.20129.95134.40141.15145.60152.35156.80140.00
LUKSK29.3135.6041.3647.6553.4159.7065.4647.38
MAALT195.30222.90232.10259.70268.90296.50305.70250.50
MAKTK3.043.193.333.483.623.773.913.47
MARKA4.005.295.977.267.949.239.916.95
MARTI2.012.102.172.262.332.422.492.25
MAVI47.1049.5051.8054.2056.5058.9061.2054.15
MEGAP7.048.128.9810.0610.9212.0012.869.95
MEPET2.762.842.973.053.183.263.393.07
MERIT99.00112.50133.00146.50167.00180.50201.00150.00
MERKO4.856.187.278.609.6911.0212.118.48
METRO2.032.092.162.222.292.352.422.22
METUR19.2121.4824.0726.3428.9331.2033.7926.50
MGROS41.1742.6244.4745.9247.7749.2251.0746.12
MIPAZ4.875.115.846.086.817.057.786.32
MMCAS5.626.066.406.847.187.627.966.79
MNDRS2.993.203.293.503.593.803.893.44
MPARK20.1921.3022.6923.8025.1926.3027.6923.94
MRGYO2.712.762.812.862.912.963.012.86
MRSHL299.05313.03321.15335.13343.25357.23365.35332.20
MSGYO4.454.704.945.195.435.685.925.18
MTRYO2.152.252.352.452.552.652.752.45
MZHLD29.4431.2633.3635.1837.2839.1041.2035.32
NATEN30.4134.5438.2742.4046.1350.2653.9942.20
NETAS24.5926.9129.4931.8134.3936.7139.2931.94
NIBAS17.6124.5628.5135.4639.4146.3650.3133.96
NTHOL3.543.693.864.014.184.334.504.02
NUGYO8.268.9110.8611.5113.4614.1116.0612.16
NUHCM46.2447.6448.9550.3551.6653.0654.3750.30
ODAS3.433.613.904.084.374.554.844.13
OLMIP6.377.228.599.4410.8111.6613.039.70
ORGE6.327.189.1810.0412.0412.9014.9010.61
ORMA14.7016.1520.5021.9526.3027.7532.1023.40
OSMEN30.4331.9833.6135.1636.7938.3439.9735.20
OSTIM3.093.473.814.194.534.915.254.17
OTKAR340.45366.48381.35407.38422.25448.28463.15401.80
OYAKC7.797.998.388.588.979.179.568.67
OYAYO8.228.899.9810.6511.7412.4113.5010.86
OYLUM4.594.805.035.245.475.685.915.25
OZBAL7.397.828.358.789.319.7410.278.83
OZGYO2.132.202.362.432.592.662.822.47
OZKGY4.634.795.105.265.575.736.045.33
OZRDN10.4411.4311.9012.8913.3614.3514.8212.63
PAGYO6.326.596.817.087.307.577.797.05
PAMEL17.6619.8320.6622.8323.6625.8326.6622.16
PAPIL20.8521.9622.7523.8624.6525.7626.5523.70
PARSN23.9825.6027.4229.0430.8632.4834.3029.14
PEGYO1.021.471.942.392.863.313.782.40
PEKGY2.072.202.332.462.592.722.852.46
PENGD3.444.074.615.245.786.416.955.19
PETKM4.774.905.025.155.275.405.525.14
PETUN21.2622.4423.3824.5625.5026.6827.6224.44
PGSUS65.7067.9070.9073.1076.1078.3081.3073.50
PINSU6.967.738.198.969.4210.1910.658.80
PKART16.2116.8317.5718.1918.9319.5520.2918.25
PKENT1,255.001,422.501,665.001,832.502,075.002,242.502,485.001,870.00
PNSUT24.1724.9525.8726.6527.5728.3529.2726.72
POLHO3.443.693.904.154.364.614.824.13
POLTK338.35359.18375.65396.48412.95433.78450.25394.30
PRKAB10.3511.2512.4413.3414.5315.4316.6213.48
PRKME5.315.585.846.116.376.646.906.10
PRZMA5.155.405.796.046.436.687.076.11
PSDTC27.6428.5531.2832.1934.9235.8338.5633.10
QNBFB65.9366.3967.1867.6468.4368.8969.6867.80
QNBFL112.40118.70126.40132.70140.40146.70154.40133.40
RALYH4.224.334.484.594.744.855.004.61
RAYSG15.1915.6816.1316.6217.0717.5618.0116.60
RHEAG3.143.333.573.764.004.194.433.78
RODRG13.8915.1018.7119.9223.5324.7428.3521.12
ROYAL2.782.943.453.614.124.284.793.78
RTALB24.7725.8326.3527.4127.9328.9929.5127.14
RYGYO4.424.865.305.746.186.627.065.74
RYSAS7.427.888.308.769.189.6410.068.74
SAFKR8.849.9011.2912.3513.7414.8016.1912.51
SAHOL9.9010.1910.7611.0511.6211.9112.4811.19
SAMAT4.266.367.079.179.8811.9812.698.47
SANEL3.313.714.024.424.735.135.444.37
SANFM17.9118.7121.0121.8124.1124.9127.2122.56
SANKO8.809.199.529.9110.2410.6310.969.88
SARKY8.859.179.679.9910.4910.8111.3110.08
SASA22.9124.2526.1727.5129.4330.7732.6927.80
SAYAS7.768.939.6910.8611.6212.7913.5510.65
SEKFK4.645.557.538.4410.4211.3313.318.97
SEKUR21.5326.0229.9934.4838.4542.9446.9134.22
SELEC11.6812.2812.9913.5914.3014.9015.6113.64
SELGD3.964.194.544.775.125.355.704.83
SERVE10.4012.5017.5119.6124.6226.7231.7321.06
SEYKM32.2933.8038.1139.6243.9345.4449.7541.02
SILVR6.526.666.927.067.327.467.727.12
SISE6.696.987.337.627.978.268.617.65
SKBNK1.361.401.431.471.501.541.571.46
SKTAS4.274.615.425.766.576.917.725.99
SMART7.848.178.588.919.329.6510.068.95
SNGYO4.144.474.584.915.025.355.464.80
SNKRN18.7821.5425.9828.7433.1835.9440.3829.58
SNPAM19.5021.2525.1026.8530.7032.4536.3027.90
SODSN31.8733.7335.2937.1538.7140.5742.1337.00
SOKM12.6112.9813.8614.2315.1115.4816.3614.48
SONME70.5572.2877.4579.1884.3586.0891.2580.90
SRVGY103.80107.50112.60116.30121.40125.10130.20117.00
SUMAS56.1061.0070.7075.6085.3090.2099.9078.00
TACTR19.8122.9132.1935.2944.5747.6756.9538.38
TATGD9.9010.3511.0611.5112.2212.6713.3811.64
TAVHL19.5520.3721.0521.8722.5523.3724.0521.80
TBORG17.4619.1621.1422.8424.8226.5228.5022.98
TCELL14.7715.3616.0716.6617.3717.9618.6716.72
TDGYO8.428.899.349.8110.2610.7311.189.80
TEKTU2.042.102.192.252.342.402.492.26
TGSAS28.3029.3432.4633.5036.6237.6640.7834.54
THYAO11.4711.7411.9312.2012.3912.6612.8512.16
TIRE6.566.997.678.108.789.219.898.22
TKFEN16.6617.2317.4318.0018.2018.7718.9717.81
TKNSA13.5114.3515.4616.3017.4118.2519.3616.43
TKURU259.05275.78306.35323.08353.65370.38400.95330.00
TLMAN29.9732.2134.0336.2738.0940.3342.1536.06
TMPOL13.8414.7315.3216.2116.8017.6918.2816.06
TMSN14.4515.3816.3517.2818.2519.1820.1517.30
TOASO32.1433.8435.5037.2038.8640.5642.2237.18
TRCAS4.584.955.135.505.686.056.235.40
TRGYO3.593.703.833.944.074.184.313.95
TSGYO4.294.865.776.347.257.828.736.51
TSKB1.721.761.811.851.901.941.991.85
TSPOR2.222.362.482.622.742.883.002.61
TTKOM7.317.618.088.388.859.159.628.46
TTRAK163.05168.53173.35178.83183.65189.13193.95178.50
TUCLK7.507.737.898.128.288.518.678.08
TUKAS8.899.149.509.7510.1110.3610.729.80
TUPRS94.4096.6598.60100.85102.80105.05107.00100.70
TURGG127.80150.70168.60191.50209.40232.30250.20189.00
TURSG6.957.167.317.527.677.888.037.49
UFUK13.3315.8918.3820.9423.4325.9928.4820.90
ULAS3.843.934.064.154.284.374.504.17
ULKER22.2922.5622.7122.9823.1323.4023.5522.92
ULUSE45.2046.1647.6448.6050.0851.0452.5248.86
ULUUN10.9413.5214.6417.2218.3420.9222.0416.49
UMPAS1.571.882.022.332.472.782.922.24
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.676.30
USAK2.212.332.372.492.532.652.692.45
UTPYA33.1535.0839.0540.9844.9546.8850.8542.00
UZERB48.7556.8870.2578.3891.7599.88113.2581.00
VAKBN4.124.224.304.404.484.584.664.39
VAKFN4.795.907.608.7110.4111.5213.229.00
VAKKO5.705.936.306.536.907.137.506.60
VANGD6.346.977.608.238.869.4910.128.23
VERTU16.5322.2724.5130.2532.4938.2340.4728.50
VERUS45.0849.3655.8360.1166.5870.8677.3361.20
VESBE45.3746.4848.4249.5351.4752.5854.5249.94
VESTL23.3224.4026.2827.3629.2430.3232.2027.76
VKFYO7.227.477.617.868.008.258.397.80
VKGYO3.303.543.633.873.964.204.293.79
VKING6.367.037.608.278.849.5110.088.22
YAPRK104.50111.75121.50128.75138.50145.75155.50130.00
YATAS14.1314.7015.1115.6816.0916.6617.0715.60
YAYLA3.543.723.994.174.444.624.894.21
YESIL127.75157.38199.25228.88270.75300.38342.25235.00
YGGYO12.6813.3914.6115.3216.5417.2518.4715.57
YGYO1.651.761.892.002.132.242.372.01
YKBNK2.622.722.812.913.003.103.192.90
YKGYO4.224.445.015.235.806.026.595.40
YKSLN4.864.965.175.275.485.585.795.32
YONGA32.9833.7335.9836.7338.9839.7341.9837.48
YUNSA12.8913.6714.5915.3716.2917.0717.9915.44
YYAPI2.232.332.402.502.572.672.742.48
ZOREN2.612.712.802.902.993.093.182.89
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...