HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 23.11.2018 21:14
23.11.2018PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL2.833.113.233.513.633.914.033.43
ADANA5.335.405.585.655.835.906.085.70
ADBGR3.733.773.863.903.994.034.123.92
ADEL11.0911.3011.4411.6511.7912.0012.1411.61
ADESE5.886.717.238.068.589.419.937.90
ADNAC1.231.281.331.381.431.481.531.38
AEFES19.0919.4919.9920.3920.8921.2921.7920.44
AFYON4.334.424.514.604.694.784.874.60
AGHOL10.2810.9711.6212.3112.9613.6514.3012.29
AGYO1.211.331.461.581.711.831.961.58
AKBNK6.917.057.257.397.597.737.937.42
AKCNS6.136.476.596.937.057.397.516.82
AKENR0.490.520.580.610.670.700.760.62
AKFGY1.361.411.481.531.601.651.721.54
AKGRT3.483.553.623.693.763.833.903.69
AKGUV2.022.152.202.332.382.512.562.29
AKMGY13.9915.0815.8316.9217.6718.7619.5116.75
AKSA7.717.918.278.478.839.039.398.55
AKSEN2.572.722.842.993.113.263.382.97
AKSGY2.372.432.482.542.592.652.702.53
AKSUE8.148.498.799.149.449.7910.099.11
ALARK1.831.872.002.042.172.212.342.08
ALBRK1.101.201.241.341.381.481.521.31
ALCAR35.1037.1039.5041.5043.9045.9048.3041.70
ALCTL4.875.055.195.375.515.695.835.35
ALGYO43.1045.4346.3448.6749.5851.9152.8247.96
ALKA3.654.034.214.594.775.155.334.49
ALKIM22.8323.3624.2124.7425.5926.1226.9724.90
ALYAG0.420.500.690.770.961.041.230.82
ANACM2.462.602.682.822.903.043.122.79
ANELE1.641.701.761.821.881.942.001.82
ANELT0.330.340.350.360.370.380.390.36
ANHYT5.155.455.575.875.996.296.415.78
ANSGR3.593.994.174.574.755.155.334.46
ARCLK13.7514.3814.7115.3415.6716.3016.6315.19
ARENA3.443.613.864.034.284.454.704.07
ARMDA7.858.359.409.9010.9511.4512.5010.17
ARSAN1.421.471.511.561.601.651.691.55
ARTI0.890.951.021.081.151.211.281.08
ASELS24.1325.0425.5126.4226.8927.8028.2726.20
ASLAN25.3126.5627.2128.4629.1130.3631.0128.16
ASUZU6.436.616.806.987.177.357.546.98
ATAGY3.423.613.713.904.004.194.293.85
ATEKS7.127.417.818.108.508.799.198.15
ATLAS0.830.890.941.001.051.111.160.99
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH0.280.280.290.290.300.300.310.29
AVGYO0.700.840.901.041.101.241.301.00
AVHOL1.281.471.581.771.882.072.181.73
AVISA10.9311.1211.2111.4011.4911.6811.7711.35
AVOD0.650.991.912.253.173.514.432.54
AVTUR1.041.111.141.211.241.311.341.19
AYCES3.863.903.933.974.004.044.073.96
AYEN2.402.502.612.712.822.923.032.71
AYES1.171.281.521.631.871.982.221.69
AYGAZ10.8510.9911.4411.5812.0312.1712.6211.73
BAGFS4.574.774.885.085.195.395.505.03
BAKAB3.313.904.204.795.095.685.984.64
BALAT0.340.350.370.380.400.410.430.38
BANVT11.0011.3411.6912.0312.3812.7213.0712.03
BASCM1.951.982.032.062.112.142.192.07
BERA1.361.501.541.681.721.861.901.63
BEYAZ2.853.183.333.663.814.144.293.57
BFREN162.55166.73168.65172.83174.75178.93180.85171.70
BIMAS78.8380.0181.2882.4683.7384.9186.1882.50
BIZIM6.246.586.767.107.287.627.807.02
BJKAS1.511.541.581.611.651.681.721.61
BLCYT1.241.291.371.421.501.551.631.43
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK0.400.430.440.470.480.510.520.46
BNTAS1.261.361.471.571.681.781.891.57
BOLUC3.313.413.453.553.593.693.733.52
BOSSA4.144.805.245.906.347.007.445.79
BOYP6.476.616.826.967.177.317.526.99
BRISA5.765.875.986.096.206.316.426.09
BRKO0.320.320.330.330.340.340.350.33
BRKSN1.241.381.501.641.761.902.021.63
BRMEN0.730.760.800.830.870.900.940.83
BRSAN7.047.377.557.888.068.398.577.80
BRYAT35.6336.5736.9337.8738.2339.1739.5337.58
BSOKE0.850.880.940.971.031.061.120.98
BTCIM2.362.412.592.642.822.873.052.70
BUCIM4.454.574.654.774.854.975.054.75
BURCE2.772.872.943.043.113.213.283.02
BURVA1.341.431.501.591.661.751.821.58
CCOLA25.9126.6426.9727.7028.0328.7629.0927.50
CELHA4.774.995.175.395.575.795.975.37
CEMAS1.631.771.872.012.112.252.351.99
CEMTS5.816.106.256.546.696.987.136.47
CIMSA6.616.957.087.427.557.898.027.31
CLEBI48.2349.9150.8852.5653.5355.2156.1852.20
CMBTN26.4427.2627.7628.5829.0829.9030.4028.42
CMENT6.066.546.917.397.768.248.617.33
COSMO0.730.790.820.880.910.971.000.86
CRDFA1.021.121.341.441.661.761.981.50
CRFSA2.473.123.384.034.294.945.203.83
CUSAN1.281.541.691.952.102.362.511.89
DAGHL0.870.900.940.971.011.041.080.97
DAGI1.191.251.371.431.551.611.731.46
DARDL0.870.951.021.101.171.251.321.09
DENCM9.279.489.769.9710.2510.4610.7410.00
DENGE1.091.221.361.491.631.761.901.49
DENIZ4.224.464.825.065.425.666.025.12
DERIM8.338.749.169.579.9910.4010.829.57
DESA1.141.291.381.531.621.771.861.50
DESPC2.813.053.193.433.573.813.953.38
DEVA3.143.233.403.493.663.753.923.53
DGATE3.904.024.194.314.484.604.774.33
DGGYO1.751.831.881.962.012.092.141.94
DGKLB0.740.810.991.061.241.311.491.11
DGZTE8.718.738.758.778.798.818.838.77
DIRIT0.690.710.730.750.770.790.810.75
DITAS5.315.475.575.735.835.996.095.70
DMSAS2.612.742.852.983.093.223.332.97
DOAS4.154.244.304.394.454.544.604.37
DOBUR2.422.863.383.824.344.785.303.86
DOCO377.85408.93431.75462.83485.65516.73539.55458.70
DOGUB2.112.202.272.362.432.522.592.35
DOHOL1.011.071.101.161.191.251.281.14
DOKTA5.096.827.499.229.8911.6212.298.69
DURDO3.423.563.773.914.124.264.473.94
DYOBY2.732.782.942.993.153.203.363.04
DZGYO2.522.572.632.682.742.792.852.68
ECILC2.652.752.832.933.013.113.192.92
ECZYT6.026.416.817.207.607.998.397.20
EDIP0.440.480.520.560.600.640.680.56
EGCEY0.200.210.220.230.240.250.260.23
EGCYH0.080.080.090.090.100.100.110.09
EGCYO0.080.100.100.120.120.140.140.11
EGEEN316.00338.60346.60369.20377.20399.80407.80361.90
EGGUB17.5818.8119.7420.9721.9023.1324.0620.82
EGPRO7.277.698.478.899.6710.0910.879.07
EGSER3.053.203.293.443.533.683.773.41
EKGYO1.531.571.621.661.711.751.801.66
EKIZ0.320.320.330.330.340.340.350.33
EMKEL0.770.850.910.991.051.131.190.98
EMNIS1.101.141.171.211.241.281.311.20
ENJSA4.574.624.764.814.955.005.144.85
ENKAI4.334.484.544.694.754.904.964.64
EPLAS2.672.953.353.634.034.314.713.69
ERBOS58.5860.6961.7363.8464.8866.9968.0363.30
EREGL6.727.407.678.358.629.309.578.14
ERSU0.790.830.870.910.950.991.030.91
ESCOM0.580.610.640.670.700.730.760.67
ETILR2.102.152.162.212.222.272.282.19
ETYAT0.440.480.550.590.660.700.770.60
EUHOL0.370.390.440.460.510.530.580.47
EUKYO0.510.560.690.740.870.921.050.78
EUYO0.450.480.540.570.630.660.720.58
FENER6.276.516.646.887.017.257.386.82
FLAP2.032.442.733.143.433.844.133.08
FMIZP16.0416.6216.8217.4017.6018.1818.3817.21
FONET3.143.233.293.383.443.533.593.36
FRIGO0.950.971.011.031.071.091.131.04
FROTO48.2349.3251.6152.6954.9956.0758.3753.30
GARAN7.537.677.898.038.258.398.618.07
GARFA1.671.781.861.972.052.162.241.95
GEDIK2.542.812.993.263.443.713.893.21
GEDZA3.884.074.284.474.684.875.084.48
GENTS1.541.741.832.032.122.322.411.97
GEREL2.963.063.153.253.343.443.533.24
GLBMD0.400.410.420.430.440.450.460.43
GLRYH1.041.121.211.291.381.461.551.29
GLYHO2.252.362.442.552.632.742.822.53
GOLTS31.6733.5934.3736.2937.0738.9939.7735.72
GOODY3.173.253.323.403.473.553.623.39
GOZDE2.452.562.672.782.893.003.112.78
GRNYO0.560.570.590.600.620.630.650.60
GSDDE0.991.031.071.111.151.191.231.11
GSDHO0.620.660.680.720.740.780.800.71
GSRAY1.141.171.191.221.241.271.291.21
GUBRF2.582.672.752.842.923.013.092.83
GUSGR1.161.321.411.571.661.821.911.53
GYHOL1.771.882.222.332.672.783.122.44
HALKB6.636.776.927.067.217.357.507.06
HALKS1.011.091.131.211.251.331.371.19
HATEK3.423.593.844.014.264.434.684.05
HDFGS0.880.971.091.181.301.391.511.19
HEKTS8.138.478.719.059.299.639.879.00
HLGYO0.610.630.650.670.690.710.730.67
HUBVC1.371.541.741.912.112.282.481.92
HURGZ0.810.840.880.910.950.981.020.91
ICBCT6.276.878.268.8610.2510.8512.249.25
IDGYO1.461.541.651.731.841.922.031.74
IEYHO0.210.250.310.350.410.450.510.36
IHEVA0.270.280.300.310.330.340.360.31
IHGZT0.600.640.660.700.720.760.780.69
IHLAS0.270.280.300.310.330.340.360.31
IHLGM1.061.151.201.291.341.431.481.27
IHYAY0.260.270.290.300.320.330.350.30
INDES4.674.905.095.325.515.745.935.30
INFO0.950.960.980.991.011.021.040.99
INTEM15.8717.3918.1619.6820.4521.9722.7419.30
IPEKE4.094.645.425.976.757.308.086.08
ISBIR152.50157.75159.50164.75166.50171.75173.50163.00
ISCTR3.873.934.014.074.154.214.294.08
ISDMR5.385.836.016.466.647.097.276.32
ISFIN2.572.843.023.293.473.743.923.24
ISGSY1.291.491.711.912.132.332.551.92
ISGYO0.810.830.880.900.950.971.020.91
ISMEN1.992.002.042.052.092.102.142.06
ISYAT0.780.800.830.850.880.900.930.85
ITTFH2.753.163.403.814.054.464.703.72
IZFAS1.341.401.461.521.581.641.701.52
IZMDC1.581.621.671.711.761.801.851.71
IZOCM19.8020.6821.8022.6823.8024.6825.8022.80
IZTAR1.133.204.796.868.4510.5212.116.62
JANTS22.3723.2523.9924.8725.6126.4927.2324.80
KAPLM2.932.963.043.073.153.183.263.09
KAREL3.553.773.984.204.414.634.844.19
KARSN1.141.211.241.311.341.411.441.29
KARTN292.25307.38328.75343.88365.25380.38401.75347.00
KATMR5.015.305.415.705.816.106.215.61
KCHOL12.5013.2613.5714.3314.6415.4015.7114.10
KENT108.30111.15114.10116.95119.90122.75125.70117.00
KERVN0.320.340.360.380.400.420.440.38
KERVT1.481.671.741.932.002.192.261.87
KLGYO1.751.851.992.092.232.332.472.11
KLMSN4.104.164.304.364.504.564.704.40
KLNMA23.9426.4728.9031.4333.8636.3938.8231.38
KNFRT18.7520.1920.8922.3323.0324.4725.1721.96
KONYA162.90170.20180.30187.60197.70205.00215.10189.00
KORDS8.408.859.309.7510.2010.6511.109.75
KOZAA6.016.377.077.438.138.499.197.60
KOZAL47.3549.1050.7552.5054.1555.9057.5552.45
KPHOL1.421.691.852.122.282.552.712.06
KRDMA1.751.871.932.052.112.232.292.02
KRDMB1.751.861.922.032.092.202.262.00
KRDMD2.032.272.372.612.712.953.052.54
KRGYO0.931.061.251.381.571.701.891.41
KRONT8.288.638.899.249.509.8510.119.19
KRSAN3.823.884.094.154.364.424.634.22
KRSTL0.991.041.071.121.151.201.231.11
KRTEK0.830.900.971.041.111.181.251.04
KUTPO4.424.564.644.784.865.005.084.75
KUYAS0.811.001.191.381.571.761.951.38
LIDFA2.863.403.794.334.725.265.654.25
LINK7.477.797.978.298.478.798.978.22
LKMNH3.924.084.244.404.564.724.884.40
LOGO24.7026.3627.1428.8029.5831.2432.0228.36
LUKSK3.954.054.124.224.294.394.464.20
MAALT16.9517.4318.2518.7319.5520.0320.8518.90
MAKTK0.580.851.061.331.541.812.021.30
MARKA0.370.470.580.680.790.891.000.68
MARTI0.380.440.490.550.600.660.710.54
MAVI30.8831.9933.0434.1535.2036.3137.3634.12
MCTAS7.218.2511.3812.4215.5516.5919.7213.46
MEGAP2.352.482.642.772.933.063.222.78
MEPET1.031.201.281.451.531.701.781.40
MERIT5.555.635.855.936.156.236.456.00
MERKO0.620.700.780.860.941.021.100.86
METAL0.590.650.670.730.750.810.830.71
METRO0.630.700.740.810.850.920.960.79
METUR0.880.910.950.981.021.051.090.98
MGROS13.3013.6514.3714.7215.4415.7916.5114.90
MIPAZ1.381.451.531.601.681.751.831.60
MMCAS0.670.740.890.961.111.181.331.00
MNDRS0.510.540.570.600.630.660.690.60
MPARK10.0510.6011.0811.6312.1112.6613.1411.59
MRDIN2.772.822.882.932.993.043.102.93
MRGYO0.400.470.540.610.680.750.820.61
MRSHL21.0122.7223.3925.1025.7727.4828.1524.58
MSGYO1.831.932.072.172.312.412.552.19
MTRYO0.921.081.241.401.561.721.881.40
MZHLD3.393.543.603.753.813.964.023.70
NETAS6.506.636.816.947.127.257.436.96
NIBAS0.200.420.891.111.581.802.271.23
NTHOL1.952.002.052.102.152.202.252.10
NUGYO2.002.082.182.262.362.442.542.27
NUHCM7.577.797.938.158.298.518.658.11
ODAS1.632.032.242.642.853.253.462.54
OLMIP3.273.383.473.583.673.783.873.57
ORGE2.542.652.772.883.003.113.232.88
ORMA0.650.731.001.081.351.431.701.17
OSMEN1.061.251.451.641.842.032.231.64
OSTIM0.470.640.921.091.371.541.821.14
OTKAR78.0378.9981.7882.7485.5386.4989.2883.65
OYAYO0.900.920.950.971.001.021.050.97
OYLUM0.640.760.850.971.061.181.270.95
OZBAL1.031.231.311.511.591.791.871.45
OZGYO5.395.605.715.926.036.246.355.87
OZKGY2.042.162.202.322.362.482.522.28
OZRDN2.352.502.562.712.772.922.982.66
PAGYO3.653.784.034.164.414.544.794.22
PARSN-7.843.167.8818.8823.6034.6039.3215.74
PEGYO0.350.390.440.480.530.570.620.48
PEKGY15.4915.8416.9017.2518.3118.6619.7217.60
PENGD0.911.051.161.301.411.551.661.28
PETKM4.864.955.105.195.345.435.585.22
PETUN4.895.005.085.195.275.385.465.17
PGSUS21.5422.0022.9823.4424.4224.8825.8623.70
PINSU1.121.171.231.281.341.391.451.28
PKART2.002.092.172.262.342.432.512.25
PKENT59.1560.1363.0564.0366.9567.9370.8565.00
PNSUT6.386.526.636.776.887.027.136.75
POLHO5.255.635.816.196.376.756.936.09
POLTK34.8535.4736.3536.9737.8538.4739.3537.10
PRKAB1.641.681.741.781.841.881.941.79
PRKME2.222.342.492.612.762.883.032.62
PRZMA1.461.571.621.731.781.891.941.70
PSDTC8.348.508.688.849.029.189.368.85
QNBFB4.724.834.905.015.085.195.264.99
RALYH0.660.900.991.231.321.561.651.15
RAYSG1.241.341.441.541.641.741.841.54
RHEAG0.360.450.560.650.760.850.960.66
RODRG0.271.021.452.202.633.383.812.04
ROYAL0.830.870.910.950.991.031.070.95
RTALB1.731.952.042.262.352.572.662.19
RYGYO0.390.440.540.590.690.740.840.61
RYSAS0.550.600.640.690.730.780.820.68
SAFKR1.541.611.721.791.901.972.081.81
SAHOL6.947.177.367.597.788.018.207.57
SALIX3.653.753.793.893.934.034.073.86
SAMAT0.820.850.890.920.960.991.030.92
SANEL1.972.122.392.542.812.963.232.60
SANFM1.181.231.301.351.421.471.541.36
SANKO2.052.172.462.582.872.993.282.66
SARKY2.953.043.163.253.373.463.583.26
SASA7.988.258.668.939.349.6110.029.00
SAYAS0.660.710.860.911.061.111.260.96
SEKFK1.902.072.182.352.462.632.742.32
SEKUR2.943.093.193.343.443.593.693.31
SELEC2.512.662.762.913.013.163.262.88
SELGD1.081.111.141.171.201.231.261.17
SERVE1.071.351.661.942.252.532.841.95
SEYKM2.732.953.513.734.294.515.073.90
SILVR1.211.231.281.301.351.371.421.31
SISE4.114.454.654.995.195.535.734.92
SKBNK0.590.780.971.161.351.541.731.16
SKTAS0.991.011.041.061.091.111.141.06
SNGYO0.210.250.280.320.350.390.420.31
SNKRN1.201.251.301.351.401.451.501.35
SNPAM3.113.193.263.343.413.493.563.33
SODA6.256.536.797.077.337.617.877.06
SODSN3.984.795.286.096.587.397.885.93
SOKM8.939.2210.0410.3311.1511.4412.2610.59
SONME2.652.803.043.193.433.583.823.23
SRVGY2.072.573.013.513.954.454.893.48
SUMAS6.356.686.857.187.357.687.857.10
TACTR2.292.483.053.243.814.004.573.43
TATGD3.363.513.623.773.884.034.143.75
TAVHL19.7721.7022.3924.3225.0126.9427.6323.70
TBORG9.489.619.749.8710.0010.1310.269.87
TCELL11.0011.2311.8612.0912.7212.9513.5812.29
TEKTU0.630.670.710.750.790.830.870.75
TGSAS4.304.524.754.975.205.425.654.97
THYAO15.2315.5116.3416.6217.4517.7318.5616.89
TIRE1.821.871.941.992.062.112.182.00
TKFEN16.1818.0518.9720.8421.7623.6324.5520.36
TKNSA2.953.063.213.323.473.583.733.34
TKURU7.317.447.647.777.978.108.307.80
TLMAN8.238.548.709.019.179.489.648.93
TMPOL3.033.143.363.473.693.804.023.52
TMSN4.134.334.414.614.694.894.974.55
TOASO15.3915.8316.6717.1117.9518.3919.2317.31
TRCAS1.231.361.411.541.591.721.771.50
TRGYO1.441.491.531.581.621.671.711.57
TRKCM2.682.802.903.023.123.243.343.01
TSGYO0.500.520.550.570.600.620.650.57
TSKB0.700.720.750.770.800.820.850.77
TSPOR1.081.131.171.221.261.311.351.21
TTKOM3.453.563.643.753.833.944.023.73
TTRAK31.5932.6033.8534.8636.1137.1238.3734.98
TUCLK1.842.032.122.312.402.592.682.26
TUKAS1.251.321.371.441.491.561.611.43
TUPRS111.80115.10118.60121.90125.40128.70132.20122.00
TURGG21.1923.9025.0927.8028.9931.7032.8927.04
UFUK1.071.101.151.181.231.261.311.19
ULAS0.840.931.061.151.281.371.501.17
ULKER12.7213.5513.9114.7415.1015.9316.2914.50
ULUSE12.2612.5212.9513.2113.6413.9014.3313.29
ULUUN1.892.052.132.292.372.532.612.25
UMPAS0.610.650.700.740.790.830.880.74
UNYEC2.843.053.243.453.643.854.043.44
USAK1.401.461.481.541.561.621.641.52
UTPYA2.983.303.513.834.044.364.573.77
UZERB0.590.620.630.660.670.700.710.65
VAKBN3.383.453.593.663.803.874.013.69
VAKFN1.281.301.351.371.421.441.491.38
VAKKO2.712.852.913.053.113.253.313.01
VANGD0.931.812.163.043.394.274.622.77
VERTU2.792.923.243.373.693.824.143.46
VERUS10.8012.2013.7015.1016.6018.0019.5015.15
VESBE10.7211.4411.7612.4812.8013.5213.8412.28
VESTL5.605.806.006.206.406.606.806.20
VKFYO1.061.091.161.191.261.291.361.21
VKGYO1.691.761.891.962.092.162.291.99
VKING0.911.001.051.141.191.281.331.12
YAPRK2.022.072.222.272.422.472.622.32
YATAS3.233.443.603.813.974.184.343.78
YAYLA0.850.870.960.981.071.091.181.01
YESIL7.879.259.9811.3612.0913.4714.2011.03
YGGYO7.707.767.867.928.028.088.187.94
YGYO0.220.250.270.300.320.350.370.29
YKBNK1.561.591.631.661.701.731.771.66
YKGYO1.151.281.401.531.651.781.901.52
YONGA6.367.187.668.488.969.7810.268.31
YUNSA4.364.624.755.015.145.405.534.94
YYAPI0.210.240.260.290.310.340.360.28
ZOREN1.121.161.231.271.341.381.451.28
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...