HAFTALIK PİVOT

Verileri 10 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 02.06.2019 19:03
31.05.2019PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL3.043.123.193.273.343.423.493.26
ADANA6.106.166.336.396.566.626.796.44
ADBGR3.934.154.304.524.674.895.044.48
ADEL8.909.009.279.379.649.7410.019.45
ADESE0.640.740.810.910.981.081.150.89
ADNAC0.960.981.031.051.101.121.171.06
AEFES15.8616.7018.1218.9620.3821.2222.6419.25
AFYON3.293.383.523.613.753.843.983.63
AGHOL8.328.709.449.8210.5610.9411.6810.00
AGYO0.830.860.900.930.971.001.040.93
AKBNK5.325.465.765.906.206.346.645.98
AKCNS5.775.996.116.336.456.676.796.28
AKENR0.450.470.490.510.530.550.570.51
AKFGY1.411.451.481.521.551.591.621.51
AKGRT4.134.224.324.414.514.604.704.41
AKGUV1.171.211.261.301.351.391.441.30
AKMGY16.1016.6917.6718.2619.2419.8320.8118.45
AKSA7.827.968.338.478.848.989.358.58
AKSEN1.862.002.152.292.442.582.732.29
AKSGY1.881.942.092.162.312.372.522.20
AKSUE6.887.097.587.798.288.498.987.93
ALARK2.492.562.742.812.993.063.242.86
ALBRK1.021.061.081.121.141.181.201.11
ALCAR25.0827.5530.7633.2336.4438.9142.1233.60
ALCTL4.344.675.665.996.987.318.306.32
ALGYO38.2339.1040.7341.6043.2344.1045.7341.98
ALKA2.943.073.413.543.884.014.353.64
ALKIM24.1124.2824.5724.7425.0325.2025.4924.80
ALYAG0.310.320.340.350.370.380.400.35
ANACM2.442.512.612.692.792.862.962.70
ANELE1.491.521.601.631.711.741.821.65
ANELT0.310.330.400.420.490.510.580.44
ANHYT4.604.724.965.085.325.445.685.14
ANSGR3.723.773.893.944.064.114.233.97
ARCLK15.4615.7916.7717.1018.0818.4119.3917.42
ARENA2.762.883.053.173.343.463.633.19
ARMDA7.948.669.239.9510.5211.2411.819.87
ARSAN1.631.651.701.721.771.791.841.73
ARTI0.870.920.961.011.051.101.141.00
ASELS16.2416.5917.6017.9518.9619.3120.3218.28
ASLAN21.2021.6622.1622.6223.1223.5824.0822.64
ASUZU6.346.416.656.726.967.037.276.80
ATAGY3.223.483.633.894.044.304.453.83
ATEKS7.767.988.238.458.708.929.178.46
ATLAS0.710.730.750.770.790.810.830.77
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH0.370.380.400.410.430.440.460.41
AVGYO1.011.111.281.381.551.651.821.41
AVHOL1.791.952.312.472.832.993.352.57
AVISA8.979.059.159.239.339.419.519.24
AVOD1.451.521.551.621.651.721.751.60
AVTUR1.001.051.101.151.201.251.301.15
AYCES3.753.803.853.903.954.004.053.90
AYEN1.962.032.142.212.322.392.502.23
AYES1.491.511.601.621.711.731.821.65
AYGAZ7.938.138.558.759.179.379.798.86
BAGFS5.075.185.365.475.655.765.945.50
BAKAB3.633.914.224.504.815.095.404.51
BALAT0.260.260.270.270.280.280.290.27
BANVT11.5012.0013.1013.6014.7015.2016.3013.90
BASCM1.631.671.751.791.871.911.991.81
BERA1.621.661.771.811.921.962.071.84
BEYAZ2.592.642.722.772.852.902.982.78
BFREN133.90139.25144.30149.65154.70160.05165.10149.50
BIMAS69.5871.4176.3378.1683.0884.9189.8379.70
BIZIM6.176.256.526.606.876.957.226.69
BJKAS1.221.271.331.381.441.491.551.38
BLCYT1.481.521.581.621.681.711.781.63
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK0.710.750.810.850.910.951.010.86
BNTAS1.251.301.421.471.591.641.761.50
BOLUC2.192.262.342.412.492.562.642.41
BOSSA3.233.293.383.443.533.593.683.45
BOYP4.404.494.664.754.925.015.184.79
BRISA5.285.425.505.645.725.865.945.61
BRKO0.230.230.240.240.250.250.260.24
BRKSN1.361.381.431.451.501.521.571.46
BRMEN0.520.570.600.650.680.730.760.64
BRSAN6.977.137.397.557.817.978.237.60
BRYAT30.9231.5232.3632.9633.8034.4035.2433.08
BSOKE0.760.780.810.830.860.880.910.83
BTCIM1.421.461.541.581.661.701.781.60
BUCIM3.403.463.633.693.863.924.093.74
BURCE2.542.592.642.692.742.792.842.69
BURVA1.361.381.431.451.501.521.571.46
CCOLA23.7624.5326.0726.8328.3729.1430.6827.22
CELHA2.953.363.634.044.314.724.993.97
CEMAS0.660.670.690.700.720.730.750.70
CEMTS4.304.504.654.855.005.205.354.82
CIMSA5.555.605.745.795.935.986.125.83
CLEBI67.7070.3377.7080.3387.7090.3397.7082.70
CMBTN20.5922.4923.5325.4326.4728.3729.4125.00
CMENT11.0312.1413.7714.8816.5117.6219.2515.14
COSMO1.031.051.051.071.071.091.091.06
CRDFA0.870.910.971.011.071.111.171.02
CRFSA2.582.602.692.712.802.822.912.74
CUSAN1.651.691.751.791.851.891.951.80
DAGHL1.121.231.371.481.621.731.871.49
DAGI0.961.091.231.361.501.631.771.36
DARDL0.940.940.970.971.001.001.030.98
DENCM7.748.158.408.819.069.479.728.73
DENGE1.011.101.401.491.791.882.181.59
DENIZ13.5314.4215.2216.1116.9117.8018.6016.06
DERIM7.537.787.978.228.418.668.858.19
DESA2.182.272.412.502.642.732.872.52
DESPC2.322.452.572.702.822.953.072.69
DEVA4.794.995.225.425.655.856.085.43
DGATE3.514.184.935.606.357.027.775.64
DGGYO2.402.472.672.742.943.013.212.80
DGKLB0.830.880.920.971.011.061.100.96
DGZTE11.4112.9313.4714.9915.5317.0517.5914.50
DIRIT0.600.640.690.730.780.820.870.73
DITAS4.474.605.005.135.535.666.065.26
DMSAS2.362.422.512.572.662.722.812.58
DOAS3.603.693.853.944.104.194.353.97
DOBUR2.282.552.963.233.643.914.323.30
DOCO444.50465.25473.50494.25502.50523.25531.50488.00
DOGUB0.780.910.981.111.181.311.381.08
DOHOL0.981.001.041.061.101.121.161.07
DOKTA5.717.5310.3212.1414.9316.7519.5412.62
DURDO3.593.764.124.294.654.825.184.38
DYOBY2.572.662.782.872.993.083.202.88
DZGYO2.752.812.862.922.973.033.082.91
ECILC2.102.142.242.282.382.422.522.31
ECZYT5.485.615.735.865.986.116.235.85
EDIP0.540.550.590.600.640.650.690.61
EGCEY0.230.240.250.260.270.280.290.26
EGCYH0.100.100.110.110.120.120.130.11
EGCYO0.120.120.130.130.140.140.150.13
EGEEN412.60417.90433.40438.70454.20459.50475.00443.80
EGGUB18.5519.5321.0522.0323.5524.5326.0522.30
EGPRO8.248.458.909.119.569.7710.229.23
EGSER2.432.492.652.712.872.933.092.76
EKGYO1.001.031.091.121.191.211.281.14
EKIZ0.260.260.270.270.280.280.290.27
EMKEL0.630.670.690.730.750.790.810.72
EMNIS0.780.820.850.890.920.960.990.88
ENJSA4.864.945.195.275.525.605.855.35
ENKAI4.965.015.195.245.425.475.655.30
EPLAS3.883.934.094.144.304.354.514.19
ERBOS12.6013.0414.2014.6415.8016.2417.4015.00
EREGL6.826.967.117.257.407.547.697.25
ERSU0.790.800.820.830.850.860.880.83
ESCOM0.630.650.670.690.710.730.750.69
ETILR1.061.101.131.171.201.241.271.16
ETYAT0.570.580.600.610.630.640.660.61
EUHOL1.101.161.301.361.501.561.701.40
EUKYO0.670.680.700.710.730.740.760.71
EUYO0.550.580.590.620.630.660.670.61
FENER6.556.746.937.127.317.507.697.12
FLAP2.472.582.612.722.752.862.892.68
FMIZP13.9514.4614.9215.4315.8916.4016.8615.40
FONET6.506.757.177.427.848.098.517.50
FORMT4.334.544.835.045.335.545.835.08
FRIGO1.361.711.862.212.362.712.862.11
FROTO47.9349.2952.6854.0457.4358.7962.1855.05
GARAN7.067.217.647.798.228.378.807.93
GARFA2.222.372.652.803.083.233.512.86
GEDIK2.973.103.323.453.683.814.033.50
GEDZA4.334.384.524.574.704.754.894.61
GENTS1.261.301.431.481.611.661.781.52
GEREL1.591.651.741.801.891.952.041.81
GLBMD0.400.410.430.440.460.470.490.44
GLRYH1.001.021.041.061.081.101.121.06
GLYHO2.492.592.692.792.892.993.092.79
GOLTS9.089.269.589.7610.0810.2610.589.83
GOODY2.372.432.472.532.572.632.672.52
GOZDE2.572.622.722.772.872.923.022.79
GRNYO0.550.570.590.610.630.640.670.61
GSDDE1.261.301.361.401.461.501.561.41
GSDHO0.750.780.790.820.830.860.870.81
GSRAY1.071.191.301.421.531.651.761.41
GUBRF2.222.272.392.442.562.612.732.47
GUSGR0.900.930.960.991.021.051.080.99
GYHOL2.262.362.582.682.903.003.222.74
HALKB4.795.005.135.345.475.685.815.30
HALKS0.720.780.830.890.951.011.060.89
HATEK3.843.934.054.144.264.354.474.15
HDFGS1.091.111.131.151.171.191.211.15
HEKTS10.7610.9311.3511.5211.9412.1112.5311.64
HLGYO0.630.660.690.720.750.780.810.72
HUBVC2.182.292.542.652.903.013.262.72
HURGZ0.570.610.660.700.750.790.840.70
ICBCT2.052.362.903.213.754.064.603.32
IDEAS8.139.0610.2811.2112.4313.3614.5811.35
IDGYO1.601.631.711.741.821.851.931.76
IEYHO0.320.340.360.380.400.420.440.38
IHEVA0.850.921.011.081.171.241.331.09
IHGZT1.301.491.611.801.922.112.231.76
IHLAS0.390.400.410.420.430.440.450.42
IHLGM0.760.780.810.830.860.880.910.83
IHYAY0.490.520.530.560.570.600.610.55
INDES5.725.876.116.266.516.666.906.31
INFO1.241.601.852.212.462.823.072.15
INTEM5.626.026.426.827.227.628.026.82
IPEKE4.224.354.544.674.864.995.184.70
ISBIR169.15180.63197.05208.53224.95236.43252.85211.00
ISCTR4.704.814.985.095.265.375.545.12
ISDMR5.435.645.916.126.396.606.876.15
ISFIN4.304.554.755.005.205.455.654.97
ISGSY2.132.192.262.322.392.452.522.32
ISGYO0.890.910.930.950.970.991.010.95
ISMEN2.432.592.692.852.953.113.212.82
ISYAT0.830.850.890.910.950.971.010.92
ITTFH5.355.685.926.256.496.827.066.20
IZFAS1.451.491.531.571.611.651.691.57
IZMDC1.491.521.551.581.611.641.671.58
IZOCM19.2720.0620.6121.4021.9522.7423.2921.28
IZTAR3.303.854.234.785.165.716.094.69
JANTS22.0823.0725.1226.1128.1629.1531.2026.64
KAPLM2.382.822.983.423.584.024.183.28
KAREL4.604.895.375.666.146.436.915.75
KARSN1.021.051.081.111.141.171.201.11
KARTN299.20302.15307.00309.95314.80317.75322.60310.90
KATMR2.752.873.063.183.373.493.683.21
KCHOL14.3414.6715.6015.9316.8617.1918.1216.23
KENT113.80117.90122.00126.10130.20134.30138.40126.10
KERVN0.230.230.240.240.250.250.260.24
KERVT1.451.491.551.591.651.691.751.60
KLGYO1.541.581.641.681.741.781.841.69
KLMSN8.208.509.099.399.9810.2810.879.53
KLNMA10.4410.8611.2111.6311.9812.4012.7511.59
KNFRT25.5626.3127.2027.9528.8429.5930.4828.02
KONYA156.80159.40164.60167.20172.40175.00180.20168.50
KORDS11.3411.5711.7411.9712.1412.3712.5411.94
KOZAA6.226.406.716.897.207.387.696.95
KOZAL43.3844.1246.1846.9248.9849.7251.7847.58
KPHOL1.491.551.631.691.771.831.911.70
KRDMA1.941.992.042.092.142.192.242.09
KRDMB2.002.022.072.092.142.162.212.10
KRDMD2.002.052.122.172.242.292.362.18
KRGYO1.171.201.231.261.291.321.351.26
KRONT6.727.117.607.998.488.879.368.04
KRSAN4.434.825.085.475.736.126.385.40
KRSTL0.730.750.770.790.810.830.850.79
KRTEK1.121.161.211.251.301.341.391.25
KUTPO4.084.184.434.534.784.885.134.60
KUYAS0.981.011.051.081.121.151.191.08
LIDFA1.591.751.862.022.132.292.401.99
LINK10.4110.7511.1011.4411.7912.1312.4811.44
LKMNH3.143.233.413.503.683.773.953.54
LOGO26.9429.3532.1834.5937.4239.8342.6634.80
LUKSK3.663.753.873.964.084.174.293.97
MAALT16.2816.5016.8317.0517.3817.6017.9317.10
MAKTK1.131.181.211.261.291.341.371.25
MARKA0.230.350.540.660.850.971.160.69
MARTI0.590.600.610.620.630.640.650.62
MAVI28.9129.9632.4533.5035.9937.0439.5334.22
MEGAP1.411.471.581.641.751.811.921.66
MEPET0.961.001.071.111.181.221.291.12
MERIT6.256.657.357.758.458.859.557.90
MERKO0.550.570.590.610.630.650.670.61
METAL0.730.760.800.830.870.900.940.83
METRO0.840.880.940.981.041.081.140.99
METUR0.900.930.971.001.041.071.111.00
MGROS11.0311.3412.2712.5813.5113.8214.7512.89
MIPAZ1.101.251.301.451.501.651.701.40
MMCAS0.770.830.961.021.151.211.341.05
MNDRS0.570.590.620.640.670.690.720.64
MPARK9.5310.1411.3611.9713.1913.8015.0212.27
MRDIN2.362.472.622.732.882.993.142.75
MRGYO0.510.540.560.590.610.640.660.58
MRSHL24.7325.3726.1126.7527.4928.1328.8726.80
MSGYO0.700.890.961.151.221.411.481.09
MTRYO1.091.131.191.231.291.331.391.24
MZHLD3.013.283.804.074.594.865.384.19
NETAS4.905.305.996.397.087.488.176.53
NIBAS6.396.857.798.259.199.6510.598.49
NTHOL1.421.451.501.531.581.611.661.54
NUGYO1.941.982.032.072.122.162.212.07
NUHCM5.685.755.815.885.946.016.075.87
ODAS1.071.111.261.301.451.491.641.35
OLMIP2.832.973.033.173.233.373.433.13
ORGE2.622.743.033.153.443.563.853.23
ORMA0.660.770.971.081.281.391.591.12
OSMEN1.241.281.331.371.421.461.511.37
OSTIM0.860.880.900.920.940.960.980.92
OTKAR89.2092.4098.60101.80108.00111.20117.40103.30
OYAYO0.900.910.950.960.991.011.040.97
OYLUM0.820.920.971.071.121.221.271.04
OZBAL1.001.041.061.101.121.161.181.09
OZGYO0.640.650.660.670.680.690.700.67
OZKGY1.982.042.122.182.262.322.402.19
OZRDN2.572.742.903.073.233.403.563.06
PAGYO3.943.984.054.094.174.214.284.11
PARSN10.8511.0311.4111.5911.9712.1512.5311.69
PEGYO0.440.450.470.480.500.510.530.48
PEKGY3.263.583.744.064.224.544.703.98
PENGD1.191.271.311.391.431.511.551.37
PETKM4.384.464.694.775.005.085.314.84
PETUN5.005.135.325.455.645.775.965.48
PGSUS26.8028.2532.4033.8538.0039.4543.6035.20
PINSU1.131.141.201.211.271.281.341.23
PKART2.612.672.772.832.932.993.092.85
PKENT61.9062.9564.9065.9567.9068.9570.9066.40
PNSUT5.765.886.216.336.666.787.116.43
POLHO1.952.012.182.242.412.472.642.29
POLTK42.2045.6048.2051.6054.2057.6060.2051.20
PRKAB1.551.591.641.681.731.771.821.68
PRKME1.831.861.911.941.992.022.071.95
PRZMA1.491.581.771.862.052.142.331.91
PSDTC5.655.835.966.146.276.456.586.11
QNBFB3.834.875.286.326.737.778.186.00
RALYH3.613.944.154.484.695.025.234.42
RAYSG1.511.791.922.202.332.612.742.12
RHEAG0.550.590.610.650.670.710.730.64
RODRG1.451.611.932.092.412.572.892.17
ROYAL0.690.740.790.840.890.940.990.84
RTALB1.151.191.211.251.271.311.331.24
RYGYO0.600.620.670.690.740.760.810.70
RYSAS0.610.620.660.670.710.720.760.68
SAFKR1.301.361.401.461.501.561.601.45
SAHOL6.676.867.397.588.118.308.837.75
SALIX3.103.253.503.653.904.054.303.70
SAMAT0.800.860.930.991.061.121.190.99
SANEL2.412.863.263.714.114.564.963.68
SANFM1.501.551.591.641.681.731.771.63
SANKO1.851.932.002.082.152.232.302.07
SARKY2.772.863.053.143.333.423.613.19
SASA5.685.816.056.186.426.556.796.23
SAYAS0.760.790.800.830.840.870.880.82
SEKFK2.552.783.013.243.473.703.933.24
SEKUR2.162.232.372.442.582.652.792.47
SELEC3.944.114.444.614.945.115.444.69
SELGD1.441.461.531.551.621.641.711.57
SERVE1.652.022.202.572.753.123.302.47
SEYKM3.763.964.554.755.345.546.134.94
SILVR0.970.991.041.061.111.131.181.07
SISE4.714.795.045.125.365.455.695.20
SKBNK0.760.810.870.920.981.031.090.92
SKTAS1.171.181.221.231.271.281.321.24
SNGYO0.310.340.410.440.510.540.610.46
SNKRN4.094.434.835.175.575.916.315.20
SNPAM2.652.772.852.973.053.173.252.95
SODA6.646.756.856.967.057.177.266.95
SODSN6.456.586.716.846.977.107.236.84
SOKM6.537.208.038.709.5310.2011.038.78
SONME2.722.812.943.033.163.253.383.05
SRVGY2.552.923.654.024.755.125.854.20
SUMAS6.636.736.927.027.217.317.507.06
TACTR3.213.453.673.914.134.374.593.90
TATGD3.913.994.244.324.574.654.904.40
TAVHL21.8722.4724.2524.8526.6327.2329.0125.44
TBORG6.777.057.427.708.078.358.727.74
TCELL10.7711.0011.3511.5811.9312.1612.5111.64
TEKTU0.640.650.670.680.700.710.730.68
TGSAS2.462.753.023.313.583.874.143.30
THYAO11.3211.5512.1012.3312.8813.1113.6612.49
TIRE1.331.361.401.431.471.501.541.43
TKFEN21.5222.2623.7624.5026.0026.7428.2424.88
TKNSA1.741.781.851.891.962.002.071.90
TKURU4.294.755.095.555.896.356.695.49
TLMAN7.617.818.018.218.418.618.818.21
TMPOL2.722.752.782.812.842.872.902.81
TMSN3.563.613.713.763.863.914.013.78
TOASO15.0015.3216.2816.6017.5617.8818.8416.92
TRCAS1.141.191.281.331.421.471.561.35
TRGYO1.841.871.941.972.042.072.141.99
TRKCM2.582.632.742.792.902.953.062.82
TSGYO0.610.630.660.680.710.730.760.68
TSKB0.640.650.670.680.700.710.730.68
TSPOR0.780.810.840.870.900.930.960.87
TTKOM3.884.004.394.514.905.025.414.64
TTRAK24.7425.2126.5427.0128.3428.8130.1427.44
TUCLK1.801.851.901.952.002.052.101.95
TUKAS3.183.313.533.663.884.014.233.70
TUPRS110.15113.63124.05127.53137.95141.43151.85131.00
TURGG20.8521.8822.4323.4624.0125.0425.5923.22
UFUK1.051.061.101.111.151.161.201.12
ULAS1.061.131.261.331.461.531.661.36
ULKER16.6417.1218.2518.7319.8620.3421.4719.05
ULUSE20.1320.3920.5920.8521.0521.3121.5120.82
ULUUN2.012.052.132.172.252.292.372.19
UMPAS0.270.310.350.390.430.470.510.39
UNYEC2.272.332.372.432.472.532.572.42
USAK0.940.940.970.971.001.001.030.98
UTPYA2.722.822.983.083.243.343.503.11
UZERB0.570.650.750.830.931.011.110.84
VAKBN3.333.403.573.643.813.884.053.69
VAKFN0.710.971.171.431.631.892.091.40
VAKKO2.472.582.702.812.933.043.162.81
VANGD1.201.291.381.471.561.651.741.47
VERTU2.772.832.943.003.113.173.283.02
VERUS16.9417.3418.4918.8920.0420.4421.5919.26
VESBE11.9412.5213.1913.7714.4415.0215.6913.81
VESTL8.128.589.219.6710.3010.7611.399.75
VKFYO0.941.021.121.201.301.381.481.21
VKGYO1.201.351.461.611.721.871.981.59
VKING0.860.930.971.041.081.151.191.02
YAPRK2.282.342.482.542.682.742.882.58
YATAS3.553.683.894.024.234.364.574.06
YAYLA0.750.780.810.840.870.900.930.84
YESIL6.396.706.887.197.377.687.867.12
YGGYO7.687.788.038.138.388.488.738.20
YGYO0.220.220.250.250.280.280.310.26
YKBNK1.831.851.941.962.052.072.161.99
YKGYO1.171.241.301.371.431.501.561.36
YONGA1.603.815.978.1810.3412.5514.718.15
YUNSA3.873.974.154.254.434.534.714.29
YYAPI0.220.230.240.250.260.270.280.25
ZOREN1.041.051.111.121.181.191.251.14
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...