HAFTALIK PİVOT

SON GÜNCELLEME: 27.06.2020 14:16
26.06.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL-14,192.98-7,092.01-4,724.932,376.044,743.1311,844.0914,211.189.10
ADANA9.6010.0311.3311.7613.0613.4914.7912.19
ADBGR6.857.158.038.339.219.5110.398.62
ADEL12.6713.0813.4213.8314.1714.5814.9213.79
ADESE1.641.681.731.771.821.861.911.77
ADNAC1.811.902.002.092.192.282.382.09
AEFES18.9819.4220.3720.8121.7622.2023.1521.06
AFYON2.762.882.973.093.183.303.393.07
AGHOL18.2418.5119.2919.5620.3420.6121.3919.81
AGYO1.721.821.902.002.082.182.261.99
AKBNK5.375.625.725.976.076.326.425.89
AKCNS11.5711.9412.2612.6312.9513.3213.6412.60
AKENR1.191.251.371.431.551.611.731.46
AKFGY3.293.393.473.573.653.753.833.56
AKGRT6.146.296.466.616.786.937.106.62
AKGUV2.132.232.482.582.832.933.182.65
AKMGY17.1322.1725.7130.7534.2939.3342.8730.00
AKSA6.196.546.847.197.497.848.147.16
AKSEN4.464.614.824.975.185.335.545.00
AKSGY3.313.503.763.954.214.404.663.98
AKSUE8.189.0410.3511.2112.5213.3814.6911.43
ALARK5.155.305.425.575.695.845.965.55
ALBRK1.401.491.541.631.681.771.821.61
ALCAR65.6068.3071.4074.1077.2079.9083.0074.30
ALCTL18.3018.5518.6918.9419.0819.3319.4718.88
ALGYO13.7414.0714.2514.5814.7615.0915.2714.50
ALKA10.0810.3410.8311.0911.5811.8412.3311.20
ALKIM11.2912.1912.6413.5413.9914.8915.3413.31
ALYAG1.111.161.261.311.411.461.561.33
ANACM4.354.434.564.644.774.854.984.66
ANHYT6.366.606.997.237.627.868.257.30
ANSGR5.926.026.096.196.266.366.436.17
ARCLK17.0717.3217.9618.2118.8519.1019.7418.40
ARENA13.2313.5013.7614.0314.2914.5614.8214.02
ARMDA17.9520.0521.6123.7125.2727.3728.9323.44
ARSAN4.644.764.885.005.125.245.365.00
ARTI1.842.002.082.242.322.482.562.20
ASELS28.7429.9530.5431.7532.3433.5534.1431.44
ASLAN33.9335.8738.6340.5743.3345.2748.0340.98
ASUZU11.8912.4412.7813.3313.6714.2214.5613.22
ATAGY3.413.453.543.583.673.713.803.60
ATEKS12.1012.4412.7313.0713.3613.7013.9913.04
ATLAS1.321.381.421.481.521.581.621.47
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH1.851.881.911.941.972.002.031.94
AVGYO1.841.952.002.112.162.272.322.08
AVHOL1.481.521.551.591.621.661.691.58
AVISA12.0912.6913.6314.2315.1715.7716.7114.40
AVOD2.993.153.493.653.994.154.493.74
AVTUR1.841.891.901.951.962.012.021.93
AYCES34.3035.4135.7836.8937.2638.3738.7436.52
AYEN2.713.144.464.896.216.647.965.33
AYES2.862.913.033.083.203.253.373.11
AYGAZ10.4410.8511.1011.5111.7612.1712.4211.43
BAGFS15.8516.3516.5517.0517.2517.7517.9516.90
BAKAB7.628.058.548.979.469.8910.389.00
BALAT1.801.902.042.142.282.382.522.16
BANVT22.5323.2023.6724.3424.8125.4825.9524.24
BERA3.803.974.074.244.344.514.614.20
BEYAZ3.613.733.773.893.934.054.093.85
BFREN281.15290.63296.05305.53310.95320.43325.85303.50
BIMAS63.0565.2867.5569.7872.0574.2876.5569.80
BIZIM13.8715.7917.4919.4121.1123.0324.7319.30
BJKAS2.162.242.392.472.622.702.852.50
BLCYT7.317.457.667.808.018.158.367.83
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK4.274.344.494.564.714.784.934.60
BNTAS3.543.633.763.853.984.074.203.87
BOLUC4.524.715.265.456.006.196.745.63
BOSSA9.589.8810.0110.3110.4410.7410.8710.22
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA11.2411.6911.9112.3612.5813.0313.2512.24
BRKO0.430.450.460.480.490.510.520.47
BRKSN3.583.753.904.074.224.394.544.06
BRMEN1.341.411.491.561.641.711.791.56
BRSAN10.2110.5510.8611.2011.5111.8512.1611.18
BRYAT62.8565.1566.5568.8570.2572.5573.9568.40
BSOKE1.311.351.391.431.471.511.551.43
BTCIM3.013.103.173.263.333.423.493.25
BUCIM3.954.054.104.204.254.354.404.17
BURCE7.718.138.388.809.059.479.728.71
BURVA17.5317.8918.1218.4818.7119.0719.3018.41
CASA19.5520.2821.4522.1823.3524.0825.2522.40
CCOLA40.0341.0641.9342.9643.8344.8645.7342.88
CELHA7.758.989.4510.6811.1512.3812.8510.30
CEMAS1.031.161.291.421.551.681.811.42
CEMTS7.467.687.918.138.368.588.818.13
CIMSA8.769.119.399.7410.0210.3710.659.70
CLEBI70.3872.7175.7378.0681.0883.4186.4378.40
CMBTN54.8857.2458.1360.4961.3863.7464.6359.75
CMENT21.7922.4322.7323.3723.6724.3124.6123.20
COSMO2.902.932.993.023.083.113.173.03
CRDFA3.563.693.853.984.144.274.433.99
CRFSA6.756.947.017.207.277.467.537.14
CUSAN3.183.313.393.523.603.733.813.49
DAGHL6.256.557.407.708.558.859.707.97
DAGI5.185.446.186.447.187.448.186.68
DARDL10.8911.2011.5911.9012.2912.6012.9911.94
DENCM7.177.497.677.998.178.498.677.92
DENGE1.151.261.321.431.491.601.661.40
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERAS4.905.346.086.527.267.708.446.67
DERIM6.166.456.586.877.007.297.426.79
DESA3.844.194.494.845.145.495.794.81
DESPC6.727.267.518.058.308.849.097.90
DEVA16.9117.8418.3419.2719.7720.7021.2019.05
DGATE8.408.628.829.049.249.469.669.03
DGGYO5.065.365.605.906.146.446.685.87
DGKLB1.771.942.262.432.752.923.242.50
DIRIT1.181.221.241.281.301.341.361.27
DITAS14.6615.1516.0116.5017.3617.8518.7116.68
DMSAS3.513.743.834.064.154.384.473.99
DOAS13.8014.8115.3316.3416.8617.8718.3916.09
DOBUR10.9811.3012.2212.5413.4613.7814.7012.84
DOCO329.85340.98347.55358.68365.25376.38382.95356.40
DOGUB2.192.262.382.452.572.642.762.47
DOHOL1.871.901.961.992.052.082.142.00
DOKTA22.9223.7324.1624.9725.4026.2126.6424.78
DURDO13.9315.1215.8117.0017.6918.8819.5716.75
DYOBY5.275.645.816.186.356.726.896.08
DZGYO4.634.844.925.135.215.425.505.06
ECILC5.185.525.836.176.486.827.136.15
ECZYT10.6211.9813.4414.8016.2617.6219.0814.85
EDIP1.952.042.092.182.232.322.372.16
EGCEY0.941.051.181.291.421.531.661.30
EGCYH0.700.750.850.901.001.051.150.92
EGCYO0.971.141.291.461.611.781.931.45
EGEEN569.30586.15600.30617.15631.30648.15662.30615.80
EGGUB74.7879.6681.7386.6188.6893.5695.6385.20
EGPRO13.4014.0514.2714.9215.1415.7916.0114.70
EGSER4.284.624.765.105.245.585.725.00
EKGYO1.681.771.821.911.962.052.101.89
EKIZ4.096.698.3110.9112.5315.1316.7510.42
EMKEL2.132.302.482.652.833.003.182.65
EMNIS2.783.193.563.974.344.755.123.95
ENJSA7.978.088.208.318.438.548.668.31
ENKAI5.305.625.876.196.446.767.016.15
EPLAS14.5515.4115.6916.5516.8317.6917.9716.26
ERBOS18.9420.0820.6621.8022.3823.5224.1021.52
EREGL8.148.248.378.478.608.708.838.48
ERSU4.004.224.314.534.624.844.934.46
ESCOM3.143.323.513.693.884.064.253.69
ETILR2.532.612.682.762.832.912.982.75
ETYAT1.351.451.531.631.711.811.891.62
EUHOL1.601.651.731.781.861.911.991.79
EUKYO1.791.851.891.951.992.052.091.94
EUYO1.411.481.541.611.671.741.801.60
FENER8.679.7311.1212.1813.5714.6316.0212.34
FLAP3.803.893.984.074.164.254.344.07
FMIZP44.6347.4648.9851.8153.3356.1657.6851.15
FONET8.699.079.7310.1110.7711.1511.8110.25
FORMT2.692.993.093.393.493.793.893.29
FRIGO16.5116.9717.5818.0418.6519.1119.7218.11
FROTO66.5367.9169.8871.2673.2374.6176.5871.55
GARAN7.387.747.948.308.508.869.068.22
GARFA4.434.734.905.205.375.675.845.13
GEDIK8.518.879.079.439.639.9910.199.35
GEDZA10.4710.7810.9711.2811.4711.7811.9711.22
GENTS2.022.182.412.572.802.963.192.60
GEREL3.994.305.115.426.236.547.355.67
GLBMD4.144.504.855.215.565.926.275.20
GLRYH6.549.1711.2413.8715.9418.5720.6413.59
GLYHO3.633.703.893.964.154.224.414.02
GOLTS16.5916.8017.0817.2917.5717.7818.0617.32
GOODY4.965.115.195.345.425.575.655.30
GOZDE4.354.454.544.644.734.834.924.63
GRNYO1.731.781.911.962.092.142.272.00
GSDDE2.883.413.724.254.565.095.404.14
GSDHO1.661.781.871.992.082.202.291.97
GSRAY2.242.502.632.893.023.283.412.82
GUBRF16.8521.4723.1527.7729.4534.0735.7526.30
GUSGR3.433.834.014.414.594.995.174.30
GYHOL20.4521.5922.2323.3724.0125.1525.7923.12
HALKB5.485.796.036.346.586.897.136.30
HALKS2.313.033.364.084.415.135.463.88
HATEK8.668.869.009.209.349.549.689.17
HDFGS2.582.672.782.872.983.073.182.88
HEKTS13.4113.6613.8914.1414.3714.6214.8514.13
HLGYO1.891.962.082.152.272.342.462.17
HUBVC18.1119.0920.0921.0722.0723.0524.0521.08
HURGZ1.271.301.331.361.391.421.451.36
ICBCT4.835.065.285.515.735.966.185.50
IDEAS3.253.263.303.313.353.363.403.32
IDGYO3.984.084.154.254.324.424.494.23
IEYHO0.660.730.820.890.981.051.140.90
IHEVA1.801.892.022.112.242.332.462.13
IHGZT3.443.884.114.554.785.225.454.44
IHLAS0.710.750.800.840.890.930.980.84
IHLGM1.331.411.511.591.691.771.871.60
IHYAY0.971.041.101.171.231.301.361.16
INDES10.2610.5010.7911.0311.3211.5611.8511.05
INFO3.783.984.074.274.364.564.654.21
INTEM10.0810.7511.3912.0612.7013.3714.0112.04
IPEKE12.0012.7113.0013.7114.0014.7115.0013.50
ISBIR855.15922.581,085.051,152.481,314.951,382.381,544.851,200.00
ISBTR38,332.3542,443.6344,777.4548,888.7351,222.5555,333.8357,667.6548,000.00
ISCTR4.945.125.245.425.545.725.845.39
ISDMR6.776.887.047.157.317.427.587.17
ISFIN3.603.753.984.134.364.514.744.17
ISGSY6.656.836.987.167.317.497.647.14
ISGYO1.701.761.811.871.921.982.031.86
ISMEN5.735.866.006.136.276.406.546.13
ISYAT2.322.422.512.612.702.802.892.60
ITTFH2.983.093.223.333.463.573.703.34
IZFAS2.142.172.202.232.262.292.322.23
IZMDC6.809.5110.5013.2114.2016.9117.9012.35
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR4.825.095.425.696.026.296.625.72
JANTS65.4868.2669.8372.6174.1876.9678.5372.00
KAPLM7.687.878.088.278.488.678.888.28
KAREL13.9014.5315.0215.6516.1416.7717.2615.58
KARSN1.902.112.472.683.043.253.612.75
KARTN402.80417.45427.60442.25452.40467.05477.20440.00
KATMR4.144.234.474.564.804.895.134.63
KCHOL16.2216.5717.0217.3717.8218.1718.6217.42
KENT433.55458.33475.85500.63518.15542.93560.45497.00
KERVN0.410.430.430.450.450.470.470.44
KERVT3.743.954.234.444.724.935.214.47
KFEIN14.5615.3116.2717.0217.9818.7319.6917.12
KLGYO4.004.064.154.214.304.364.454.22
KLMSN13.5814.7015.2416.3616.9018.0218.5616.07
KLNMA34.0837.2338.6041.7543.1246.2747.6440.86
KNFRT9.559.7810.0510.2810.5510.7811.0510.30
KONYA257.45264.13268.15274.83278.85285.53289.55273.50
KORDS11.3411.6211.7812.0612.2212.5012.6612.00
KOZAA11.8412.3712.6113.1413.3813.9114.1512.99
KOZAL76.4078.1578.9080.6581.4083.1583.9080.15
KPHOL2.813.083.333.603.854.124.373.59
KRDMA2.492.733.243.483.994.234.743.61
KRDMB2.422.612.823.013.223.413.623.02
KRDMD2.582.732.893.043.203.353.513.04
KRGYO2.922.953.023.053.123.153.223.07
KRONT21.1522.6223.9325.4026.7128.1829.4925.32
KRSTL1.831.921.992.082.152.242.312.07
KRTEK3.133.283.403.553.673.823.943.53
KSTUR37.4440.9551.4854.9965.5269.0379.5658.50
KUTPO28.2329.8231.0132.6033.7935.3836.5732.40
KUYAS1.821.892.112.182.402.472.692.25
LIDFA2.072.132.212.272.352.412.492.28
LINK22.1722.9923.7124.5325.2526.0726.7924.48
LKMNH6.987.137.277.427.567.717.857.41
LOGO67.6571.3374.6578.3381.6585.3388.6578.15
LUKSK11.4012.9414.1915.7316.9818.5219.7715.58
MAALT66.3070.9873.3077.9880.3084.9887.3076.80
MAKTK1.821.901.962.042.102.182.242.03
MARKA1.791.972.122.302.452.632.782.28
MARTI1.051.081.121.151.191.221.261.15
MAVI40.7843.8044.8147.8348.8451.8652.8746.82
MEGAP3.944.124.234.414.524.704.814.37
MEMSA0.270.270.300.300.330.330.360.31
MEPET2.692.782.892.983.093.183.292.99
MERIT20.0521.1923.3524.4926.6527.7929.9525.00
MERKO1.331.371.411.451.491.531.571.45
METAL1.061.121.141.201.221.281.301.18
METRO1.551.611.661.721.771.831.881.71
METUR1.811.932.052.172.292.412.532.17
MGROS32.7534.3335.8537.4338.9540.5342.0537.40
MIPAZ3.353.533.753.934.154.334.553.95
MMCAS1.671.711.751.791.831.871.911.79
MNDRS2.172.553.043.423.914.294.783.47
MPARK17.7918.1018.6018.9119.4119.7220.2219.00
MRGYO1.401.441.481.521.561.601.641.52
MRSHL69.3874.7177.3382.6685.2890.6193.2381.30
MSGYO2.262.342.472.552.682.762.892.57
MTRYO2.042.172.262.392.482.612.702.37
MZHLD15.0015.7716.0216.7917.0417.8118.0616.53
NATEN17.0917.4418.1218.4719.1519.5020.1818.63
NETAS13.4113.7313.9214.2414.4314.7514.9414.17
NIBAS7.357.988.459.089.5510.1810.659.00
NTHOL2.172.222.292.342.412.462.532.35
NUGYO3.633.994.124.484.614.975.104.36
NUHCM13.3413.9514.3714.9815.4016.0116.4314.88
ODAS1.922.012.312.402.702.793.092.50
OLMIP4.154.264.344.454.534.644.724.43
ORGE5.175.476.376.677.577.878.776.97
ORMA4.174.344.564.734.955.125.344.75
OSMEN8.088.318.748.979.409.6310.069.07
OSTIM2.232.342.392.502.552.662.712.47
OTKAR119.75128.88139.25148.38158.75167.88178.25149.00
OYAYO6.026.296.656.927.287.557.916.96
OYLUM2.922.973.033.083.143.193.253.08
OZBAL2.732.913.133.313.533.713.933.33
OZGYO1.651.731.791.871.932.012.071.86
OZKGY3.433.603.753.924.074.244.393.91
OZRDN2.162.222.242.302.322.382.402.28
PAGYO5.155.205.285.335.415.465.545.34
PAPIL14.3514.9015.3015.8516.2516.8017.2015.77
PARSN16.6617.4218.3719.1320.0820.8421.7919.22
PEGYO1.061.141.221.301.381.461.541.30
PEKGY5.506.256.977.728.449.199.917.70
PENGD3.403.703.974.274.544.845.114.25
PETKM3.914.004.144.234.374.464.604.25
PETUN16.4117.3118.1919.0919.9720.8721.7519.08
PGSUS48.5050.7852.2054.4855.9058.1859.6054.05
PINSU5.135.435.585.886.036.336.485.80
PKART11.0011.7112.4813.1913.9614.6715.4413.22
PKENT141.55150.98155.85165.28170.15179.58184.45163.00
PNSUT16.3717.2717.7318.6319.0919.9920.4518.41
POLHO2.762.842.943.023.123.203.303.03
POLTK110.75117.88128.25135.38145.75152.88163.25137.00
PRKAB3.733.994.134.394.534.794.934.33
PRKME3.413.523.723.834.034.144.343.87
PRZMA3.663.773.843.954.024.134.203.93
PSDTC8.889.049.299.459.709.8610.119.49
QNBFB41.7343.6244.5546.4447.3749.2650.1945.96
QNBFL93.5096.8598.30101.65103.10106.45107.90100.70
RALYH12.9213.3614.5114.9516.1016.5417.6915.30
RAYSG5.605.785.886.066.166.346.446.02
RHEAG2.032.132.232.332.432.532.632.33
RODRG2.472.552.622.702.772.852.922.69
ROYAL1.982.062.102.182.222.302.342.16
RTALB17.5023.0528.1833.7338.8644.4149.5433.52
RYGYO4.614.844.965.195.315.545.665.13
RYSAS5.645.835.916.106.186.376.456.04
SAFKR4.114.284.414.584.714.885.014.56
SAHOL8.548.758.939.149.329.539.719.12
SALIX9.7210.1111.2111.6012.7013.0914.1911.95
SAMAT1.751.902.302.452.853.003.402.57
SANEL3.023.283.603.864.184.444.763.89
SANFM5.445.605.765.926.086.246.405.92
SANKO7.157.297.447.587.737.878.027.58
SARKY5.545.766.456.677.367.588.276.90
SASA10.0710.3110.5410.7811.0111.2511.4810.77
SAYAS3.433.533.673.773.914.014.153.79
SEKFK4.064.274.424.634.784.995.144.60
SEKUR4.895.075.485.666.076.256.665.77
SELEC7.948.258.488.799.029.339.568.75
SELGD2.852.912.963.023.073.133.183.01
SERVE5.335.465.785.916.236.366.686.00
SEYKM8.308.658.829.179.349.699.869.08
SILVR2.863.103.523.764.184.424.843.85
SISE4.815.015.235.435.655.856.075.44
SKBNK1.201.261.311.371.421.481.531.36
SKTAS2.062.212.352.502.642.792.932.49
SMART6.527.277.568.318.609.359.648.08
SNGYO1.161.211.291.341.421.471.551.35
SNKRN3.103.183.283.363.463.543.643.37
SNPAM6.266.666.997.397.728.128.457.35
SODA5.685.785.986.086.286.386.586.13
SODSN10.6111.3111.6112.3112.6113.3113.6112.11
SOKM12.0312.3212.7113.0013.3913.6814.0713.05
SONME6.206.557.007.357.808.158.607.40
SRVGY15.2115.6016.2316.6217.2517.6418.2716.74
SUMAS11.1111.6112.0312.5312.9513.4513.8712.49
TACTR4.084.835.456.206.827.578.196.13
TATGD8.879.239.519.8710.1510.5110.799.83
TAVHL17.4918.1218.5619.1919.6320.2620.7019.09
TBORG14.6814.9115.0315.2615.3815.6115.7315.20
TCELL15.4215.9116.1716.6616.9217.4117.6716.54
TDGYO3.513.643.733.863.954.084.173.84
TEKTU1.241.371.461.591.681.811.901.57
TGSAS4.724.905.145.325.565.745.985.35
THYAO11.6311.9512.1912.5112.7513.0713.3112.47
TIRE6.066.306.496.736.927.167.356.70
TKFEN15.6716.1316.7017.1617.7318.1918.7617.21
TKNSA6.236.486.616.866.997.247.376.80
TKURU13.7614.8815.4616.5817.1618.2818.8616.31
TLMAN12.2713.2113.6614.6015.0515.9916.4414.35
TMPOL6.746.847.077.177.407.507.737.23
TMSN6.346.596.877.127.407.657.937.13
TOASO21.9322.6224.1124.8026.2926.9828.4725.20
TRCAS2.852.923.073.143.293.363.513.18
TRGYO2.762.903.003.143.243.383.483.12
TRKCM3.063.223.403.563.743.904.083.57
TSGYO2.492.853.003.363.513.874.023.25
TSKB1.161.201.221.261.281.321.341.25
TSPOR6.416.867.588.038.759.209.928.16
TTKOM7.437.607.878.048.318.488.758.09
TTRAK61.1065.0572.7076.6584.3088.2595.9078.50
TUCLK4.394.674.835.115.275.555.715.05
TUKAS8.388.598.799.009.209.419.618.99
TUPRS83.7585.8387.4589.5391.1593.2394.8589.30
TURGG42.2343.3245.5346.6248.8349.9252.1347.18
UFUK4.544.654.844.955.145.255.444.99
ULAS2.673.244.895.467.117.689.336.00
ULKER21.4722.5123.1724.2124.8725.9126.5724.02
ULUSE32.3832.9934.1034.7135.8236.4337.5434.96
ULUUN8.658.899.069.309.479.719.889.26
UMPAS0.710.730.760.780.810.830.860.78
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.676.30
USAK1.381.441.481.541.581.641.681.53
UTPYA5.465.726.306.567.147.407.986.72
UZERB3.193.764.845.416.497.068.145.66
VAKBN4.374.694.885.205.395.715.905.13
VAKFN2.622.762.883.023.143.283.403.01
VAKKO4.864.995.125.255.385.515.645.25
VANGD1.491.521.561.591.631.661.701.59
VERTU4.654.754.925.025.195.295.465.05
VERUS21.7522.1623.2523.6624.7525.1626.2524.00
VESBE23.1524.1324.6525.6326.1527.1327.6525.40
VESTL14.5915.2815.6316.3216.6717.3617.7116.15
VKFYO1.892.032.452.593.013.153.572.73
VKGYO2.302.382.482.562.662.742.842.57
VKING4.234.404.494.664.754.925.014.62
YAPRK8.338.929.4710.0610.6111.2011.7510.04
YATAS7.427.688.048.308.668.929.288.35
YAYLA1.802.002.372.572.943.143.512.65
YESIL12.7213.7414.4415.4616.1617.1817.8815.30
YGGYO11.4911.6311.7611.9012.0312.1712.3011.89
YGYO0.680.730.810.860.940.991.070.87
YKBNK2.192.272.322.402.452.532.582.38
YKGYO2.182.853.334.004.485.155.633.90
YKSLN9.399.9510.4010.9611.4111.9712.4210.90
YONGA21.4722.7324.8926.1528.3129.5731.7326.60
YUNSA12.5113.1113.8914.4915.2715.8716.6514.58
YYAPI0.790.870.951.031.111.191.271.03
ZOREN1.471.571.841.942.212.312.582.02
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...