HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 04.09.2020 19:32
04.09.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL8.058.318.498.758.939.199.378.71
ADEL13.5915.4316.5318.3719.4721.3122.4118.00
ADESE1.711.801.932.022.152.242.372.04
ADNAC1.811.902.002.092.192.282.382.09
AEFES17.7518.2619.3219.8320.8921.4022.4620.10
AFYON3.563.733.864.034.164.334.464.01
AGHOL15.4615.7716.1016.4116.7417.0517.3816.42
AGYO1.942.022.152.232.362.442.572.25
AKBNK4.614.724.824.935.035.145.244.92
AKCNS10.1110.7411.1511.7812.1912.8213.2311.67
AKENR1.691.761.801.871.911.982.021.85
AKFGY2.712.863.013.163.313.463.613.16
AKGRT6.826.997.117.287.407.577.697.25
AKMGY29.7333.8936.1140.2742.4946.6548.8739.30
AKSA6.156.356.446.646.736.937.026.58
AKSEN4.384.744.965.325.545.906.125.25
AKSGY2.422.532.632.742.842.953.052.73
AKSUE9.579.7410.0510.2210.5310.7011.0110.29
AKYHO3.704.165.055.516.406.867.755.72
ALARK4.314.614.815.115.315.615.815.06
ALBRK1.361.401.431.471.501.541.571.46
ALCAR73.0576.9580.3584.2587.6591.5594.9584.00
ALCTL18.1021.3522.7425.9927.3830.6332.0225.06
ALGYO13.2413.6314.0214.4114.8015.1915.5814.41
ALKA11.7812.3112.6913.2213.6014.1314.5113.14
ALKIM12.0312.2812.3912.6412.7513.0013.1112.57
ALMAD1.031.151.241.361.451.571.661.34
ANACM4.925.015.185.275.445.535.705.31
ANHYT7.047.177.247.377.447.577.647.34
ANSGR5.956.106.176.326.396.546.616.28
ARCLK19.6320.0621.2121.6422.7923.2224.3722.00
ARENA23.6325.9828.8131.1633.9936.3439.1731.40
ARMDA27.5930.8640.6543.9253.7156.9866.7747.18
ARSAN4.634.724.824.915.015.105.204.91
ARTI1.892.052.512.673.133.293.752.82
ASELS14.7515.3016.1716.7217.5918.1419.0116.88
ASLAN33.9335.8738.6340.5743.3345.2748.0340.98
ASUZU12.3912.6412.8813.1313.3713.6213.8613.12
ATAGY3.133.203.283.353.433.503.583.35
ATEKS13.2713.4913.9514.1714.6314.8515.3114.29
ATLAS1.291.361.391.461.491.561.591.44
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH1.922.012.242.332.562.652.882.40
AVGYO1.641.841.982.182.322.522.662.15
AVHOL1.441.511.611.681.781.851.951.69
AVISA12.1612.4312.5812.8513.0013.2713.4212.79
AVOD2.753.063.173.483.593.904.013.38
AVTUR1.912.092.182.362.452.632.722.31
AYCES40.7543.8346.8549.9352.9556.0359.0549.90
AYEN3.844.474.925.556.006.637.085.46
AYES5.275.565.675.966.076.366.475.87
AYGAZ9.9510.4410.7011.1911.4511.9412.2011.07
BAGFS12.9913.5614.3114.8815.6316.2016.9514.97
BAKAB7.518.629.5810.6911.6512.7613.7210.61
BALAT1.451.682.082.312.712.943.342.39
BANVT22.1622.6923.5224.0524.8825.4126.2424.20
BERA7.097.658.759.3110.4110.9712.079.58
BEYAZ2.813.153.533.874.254.594.973.89
BFREN681.95745.98800.45864.48918.95982.981,037.45859.70
BIMAS63.1865.1666.2368.2169.2871.2672.3367.75
BIZIM13.8514.5115.1215.7816.3917.0517.6615.75
BJKAS2.172.562.963.353.754.144.543.35
BLCYT4.174.484.634.945.095.405.554.86
BMELK3.894.304.434.844.975.385.514.70
BNTAS3.393.493.583.683.773.873.963.67
BOLUC4.524.715.265.456.006.196.745.63
BOSSA8.548.718.939.109.329.499.719.12
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA9.6510.2810.6911.3211.7312.3612.7711.21
BRKO0.370.400.410.440.450.480.490.43
BRKSN3.754.124.284.654.815.185.344.54
BRMEN1.782.072.262.552.743.033.222.50
BRSAN11.4811.8112.0312.3612.5812.9113.1312.30
BRYAT74.7578.3881.1584.7887.5591.1893.9584.35
BSOKE1.461.531.591.661.721.791.851.65
BTCIM3.023.243.333.553.643.863.953.48
BUCIM5.065.175.405.515.745.856.085.57
BURCE16.6719.2220.8523.4025.0327.5829.2122.94
BURVA40.9548.6554.1561.8567.3575.0580.5560.75
CASA27.0027.5029.0029.5031.0031.5033.0030.00
CCOLA39.1540.8442.3744.0645.5947.2848.8143.98
CELHA10.8711.4411.8012.3712.7313.3013.6612.26
CEMAS1.351.401.441.491.531.581.621.48
CEMTS9.3810.0510.6011.2711.8212.4913.0411.21
CIMSA10.1210.5910.8711.3411.6212.0912.3711.24
CLEBI61.4364.4965.8868.9470.3373.3974.7868.10
CMBTN54.2060.3864.6070.7875.0081.1885.4069.80
CMENT20.7522.3223.8125.3826.8728.4429.9325.34
CRDFA5.526.356.637.467.748.578.857.18
CRFSA6.176.777.077.677.978.578.877.52
CUSAN3.674.314.805.445.936.577.065.36
DAGHL5.115.575.876.336.637.097.396.25
DAGI8.959.239.8510.1310.7511.0311.6510.30
DARDL11.5811.7911.9312.1412.2812.4912.6312.10
DENCM6.306.506.666.867.027.227.386.84
DENGE2.202.312.642.753.083.193.522.86
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERAS6.207.117.758.669.3010.2110.858.52
DERIM5.265.686.166.587.067.487.966.61
DESA5.215.395.575.755.936.116.295.75
DESPC6.577.077.668.168.759.259.848.20
DEVA16.5317.5817.9919.0419.4520.5020.9118.72
DGATE6.847.729.8410.7212.8413.7215.8411.34
DGGYO6.848.179.4910.8212.1413.4714.7910.81
DGKLB2.342.442.542.642.742.842.942.64
DIRIT1.791.892.222.322.652.753.082.43
DITAS24.9325.7828.3129.1631.6932.5435.0730.00
DMSAS4.524.875.045.395.565.916.085.30
DOAS13.1713.7714.1114.7115.0515.6515.9914.58
DOBUR21.8424.4726.2828.9130.7233.3535.1628.50
DOCO302.85309.88313.95320.98325.05332.08336.15319.50
DOGUB2.132.893.183.944.234.995.283.70
DOHOL1.972.022.092.142.212.262.332.15
DOKTA19.5523.5124.9728.9330.3934.3535.8127.68
DURDO14.6315.3116.2016.8817.7718.4519.3416.98
DYOBY5.365.585.735.956.106.326.475.91
DZGYO2.552.762.933.143.313.523.693.12
ECILC5.455.605.916.066.376.526.836.14
ECZYT13.8914.3814.7315.2215.5716.0616.4115.15
EDIP2.052.172.262.382.472.592.682.36
EGCEY0.820.840.870.890.920.940.970.89
EGCYH0.620.640.660.680.700.720.740.68
EGCYO0.820.840.870.890.920.940.970.89
EGEEN655.90672.95704.90721.95753.90770.95802.90729.40
EGGUB88.1591.0894.1597.08100.15103.08106.1597.15
EGPRO14.2814.7515.2415.7116.2016.6717.1615.72
EGSER4.885.025.115.255.345.485.575.22
EKGYO1.531.621.671.761.811.901.951.74
EKIZ7.838.128.418.708.999.289.578.70
EMKEL2.812.862.973.023.133.183.293.05
EMNIS3.844.416.136.708.428.9910.717.27
ENJSA7.657.838.018.198.378.558.738.19
ENKAI6.176.286.456.566.736.847.016.59
EPLAS14.7214.9215.1115.3115.5015.7015.8915.30
ERBOS20.4420.9221.4421.9222.4422.9223.4421.94
EREGL8.158.358.578.778.999.199.418.78
ERSU3.753.984.254.484.754.985.254.50
ESCOM2.773.013.193.433.613.854.033.40
ETILR1.832.092.903.163.974.235.043.43
ETYAT1.211.421.591.801.972.182.351.78
EUHOL1.511.571.741.801.972.032.201.85
EUKYO1.701.771.841.911.982.052.121.91
EUYO1.551.621.841.912.132.202.421.98
FENER17.1320.6330.3933.8943.6547.1556.9137.02
FLAP3.153.363.553.763.954.164.353.75
FMIZP67.2073.1577.1083.0587.0092.9596.9082.05
FONET8.739.489.8410.5910.9511.7012.0610.39
FORMT2.822.943.313.433.803.924.293.55
FRIGO14.4716.6621.0823.2727.6929.8834.3024.38
FROTO71.6075.3580.2083.9588.8092.5597.4084.50
GARAN6.466.586.696.816.927.047.156.80
GARFA10.1810.5310.8611.2111.5411.8912.2211.20
GEDIK7.107.988.389.269.6610.5410.949.02
GEDZA10.6811.4712.2313.0213.7814.5715.3313.00
GENTS2.472.562.622.712.772.862.922.69
GEREL4.705.496.166.957.628.419.086.89
GLBMD3.964.304.434.774.905.245.374.66
GLRYH16.4517.4218.1519.1219.8520.8221.5519.00
GLYHO3.884.104.214.434.544.764.874.37
GOLTS17.9919.6420.8122.4623.6325.2826.4522.22
GOODY4.264.444.614.794.965.145.314.78
GOZDE3.924.524.845.445.766.366.685.30
GRNYO1.751.911.982.142.212.372.442.09
GSDDE3.723.834.194.304.664.775.134.42
GSDHO1.761.902.082.222.402.542.722.24
GSRAY2.452.753.223.523.994.294.763.60
GUBRF27.3928.1529.0129.7730.6331.3932.2529.82
GYHOL17.2320.3222.4525.5427.6730.7632.8925.06
HALKB4.424.674.865.115.305.555.745.08
HALKS3.313.403.433.523.553.643.673.49
HATEK7.318.5110.3711.5713.4314.6316.4911.90
HDFGS3.123.243.513.633.904.024.293.70
HEKTS11.1111.4211.7812.0912.4512.7613.1212.11
HLGYO1.831.911.952.032.072.152.192.01
HUBVC15.3617.0318.1819.8521.0022.6723.8219.59
HURGZ1.551.661.741.851.932.042.121.83
ICBCT6.326.787.257.718.188.649.117.71
IDEAS3.864.014.204.354.544.694.884.37
IDGYO3.984.274.454.744.925.215.394.68
IEYHO0.810.830.850.870.890.910.930.87
IHEVA1.581.691.761.871.942.052.121.85
IHGZT2.632.843.353.564.074.284.793.71
IHLAS0.700.750.810.860.920.971.030.86
IHLGM1.241.301.351.411.461.521.571.40
IHYAY1.011.061.131.181.251.301.371.19
INDES10.1511.3112.2713.4314.3915.5516.5113.33
INFO6.116.306.556.746.997.187.436.77
INTEM14.5516.2817.7519.4820.9522.6824.1519.35
IPEKE10.2210.7811.0911.6511.9612.5212.8311.52
ISCTR4.734.824.915.005.095.185.275.00
ISDMR6.276.436.566.726.857.017.146.70
ISFIN3.513.603.663.753.813.903.963.73
ISGSY6.997.517.728.248.458.979.188.08
ISGYO1.451.541.591.681.731.821.871.66
ISMEN6.707.247.447.988.188.728.927.81
ISYAT2.702.762.832.892.963.023.092.89
ITTFH2.722.973.393.644.064.314.733.72
IZFAS3.023.233.543.754.064.274.583.80
IZMDC8.3013.7017.8523.2527.4032.8036.9522.62
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR4.164.334.454.624.744.915.034.59
JANTS100.30104.15111.30115.15122.30126.15133.30116.80
KAPLM8.238.869.359.9810.4711.1011.599.91
KAREL15.0515.4015.6215.9716.1916.5416.7615.90
KARSN2.672.822.893.043.113.263.333.00
KARTN538.80559.20575.60596.00612.40632.80649.20594.00
KATMR3.653.793.904.044.154.294.404.02
KCHOL13.5314.0814.3614.9115.1915.7416.0214.77
KENT206.55309.63378.85481.93551.15654.23723.45465.00
KERVN0.360.370.380.390.400.410.420.39
KERVT4.414.624.845.055.275.485.705.05
KFEIN14.2514.9915.2816.0216.3117.0517.3415.79
KLGYO5.055.395.575.916.096.436.615.83
KLMSN12.1712.6612.9213.4113.6714.1614.4213.29
KLNMA37.8039.9340.6442.7743.4845.6146.3242.06
KNFRT10.0510.5310.9511.4311.8512.3312.7511.40
KONYA330.10348.05359.90377.85389.70407.65419.50374.80
KORDS10.0610.3510.5310.8211.0011.2911.4710.76
KOZAA12.4512.6112.7712.9313.0913.2513.4112.93
KOZAL70.3372.6474.5876.8978.8381.1483.0876.70
KRDMA3.433.743.984.294.534.845.084.25
KRDMB2.973.203.333.563.693.924.053.51
KRDMD2.602.742.883.023.163.303.443.02
KRGYO3.984.244.594.855.205.465.814.89
KRONT21.1022.3423.7825.0226.4627.7029.1425.12
KRSTL1.821.882.012.072.202.262.392.10
KRTEK4.845.125.756.036.666.947.576.20
KSTUR57.7562.4376.4581.1395.1599.83113.8585.80
KUTPO22.3424.2825.5827.5228.8230.7632.0627.20
KUYAS2.122.332.502.712.883.093.262.69
LIDFA2.742.872.923.053.103.233.283.01
LINK24.1225.5626.6028.0429.0830.5231.5627.84
LKMNH5.656.417.177.938.699.4510.217.93
LOGO77.6082.4885.1089.9892.6097.48100.1088.85
LUKSK17.9920.0026.0128.0234.0336.0442.0530.02
MAALT79.2380.7483.6885.1988.1389.6492.5885.90
MAKTK1.962.082.122.242.282.402.442.20
MARKA2.002.102.152.252.302.402.452.22
MARTI0.911.001.071.161.231.321.391.15
MAVI32.7734.3636.1137.7039.4541.0442.7937.78
MEGAP3.423.875.215.667.007.458.796.10
MEMSA0.270.270.300.300.330.330.360.31
MEPET3.273.393.533.653.793.914.053.66
MERIT28.8030.8637.0439.1045.2847.3453.5241.16
MERKO1.341.512.022.192.702.873.382.36
METAL1.061.121.281.341.501.561.721.39
METRO1.841.901.962.022.082.142.202.02
METUR2.342.583.333.574.324.565.313.82
MGROS36.3837.1637.6638.4438.9439.7240.2238.30
MIPAZ3.573.723.884.034.194.344.504.03
MMCAS1.852.002.452.603.053.203.652.75
MNDRS2.532.753.183.403.834.054.483.50
MPARK13.4714.1715.3416.0417.2117.9119.0816.27
MRGYO1.571.681.841.952.112.222.381.97
MRSHL121.75134.38154.25166.88186.75199.38219.25170.50
MSGYO2.803.053.183.433.563.813.943.37
MTRYO1.861.972.072.182.282.392.492.17
MZHLD13.7314.3914.7815.4415.8316.4916.8815.30
NATEN20.7121.5121.8522.6522.9923.7924.1322.42
NETAS13.4614.2514.8215.6116.1816.9717.5415.50
NIBAS12.9513.9814.8115.8416.6717.7018.5315.74
NTHOL2.042.092.142.192.242.292.342.19
NUGYO5.886.287.517.919.149.5410.778.32
NUHCM17.0917.6117.8418.3618.5919.1119.3418.21
ODAS2.182.302.402.522.622.742.842.51
OLMIP4.845.135.585.876.326.617.065.95
ORGE6.156.356.506.706.857.057.206.67
ORMA7.598.148.408.959.219.7610.028.80
OSMEN14.9215.0215.3215.4215.7215.8216.1215.52
OSTIM2.582.692.872.983.163.273.453.01
OTKAR131.80134.00135.60137.80139.40141.60143.20137.50
OYAYO5.685.976.106.396.526.816.946.31
OYLUM2.853.003.153.303.453.603.753.30
OZBAL3.074.505.186.617.298.729.406.23
OZGYO1.801.871.952.022.102.172.252.02
OZKGY3.333.483.593.743.854.004.113.72
OZRDN2.412.562.792.943.173.323.552.98
PAGYO4.714.895.125.305.535.715.945.32
PAPIL12.4513.0813.5814.2114.7115.3415.8414.14
PARSN15.6816.5717.0717.9618.4619.3519.8517.76
PEGYO1.361.481.551.671.741.861.931.64
PEKGY5.968.3510.5112.9015.0617.4519.6112.78
PENGD2.732.852.913.033.093.213.273.00
PETKM3.653.763.833.944.014.124.193.92
PETUN16.3117.2818.3119.2820.3121.2822.3119.31
PGSUS40.9542.6443.6545.3446.3548.0449.0545.00
PINSU5.195.727.347.879.4910.0211.648.41
PKART9.309.9010.2710.8711.2411.8412.2110.75
PKENT590.60720.301,109.401,239.101,628.201,757.902,147.001,368.80
PNSUT15.1116.0616.7217.6718.3319.2819.9417.52
POLHO2.632.742.832.943.033.143.232.93
POLTK129.40139.65145.60155.85161.80172.05178.00153.70
PRKAB4.595.105.816.327.037.548.256.42
PRKME3.573.843.944.214.314.584.684.12
PRZMA2.893.213.463.784.034.354.603.74
PSDTC10.4110.8011.1311.5211.8512.2412.5711.49
QNBFB50.7359.3164.2872.8677.8386.4191.3871.05
QNBFL95.90112.45120.70137.25145.50162.05170.30133.10
RALYH2.994.184.665.856.337.528.005.49
RAYSG4.696.148.299.7411.8913.3415.4910.09
RHEAG2.082.172.332.422.582.672.832.45
RODRG2.152.362.853.063.553.764.253.20
ROYAL2.142.212.252.322.362.432.472.30
RTALB52.7555.8057.8560.9062.9566.0068.0560.40
RYGYO4.194.334.784.925.375.515.965.07
RYSAS5.155.355.956.156.756.957.556.35
SAFKR3.303.564.074.334.845.105.614.45
SAHOL7.447.567.697.817.948.068.197.81
SALIX8.529.169.4910.1310.4611.1011.439.97
SAMAT2.923.093.243.413.563.733.883.40
SANEL3.243.383.483.623.723.863.963.60
SANFM3.724.745.326.346.927.948.526.12
SANKO5.866.286.697.117.527.948.357.10
SARKY4.284.414.534.664.784.915.034.65
SASA13.6714.2814.6415.2515.6116.2216.5815.12
SAYAS4.664.835.375.546.086.256.795.72
SEKFK3.803.974.044.214.284.454.524.16
SEKUR5.386.257.838.7010.2811.1512.739.05
SELEC7.187.467.667.948.148.428.627.90
SELGD2.322.402.442.522.562.642.682.50
SERVE7.187.588.769.1610.3410.7411.929.55
SEYKM6.857.9310.0211.1013.1914.2716.3611.60
SILVR3.313.493.583.763.854.034.123.71
SISE5.805.926.116.236.426.546.736.26
SKBNK1.201.271.301.371.401.471.501.35
SKTAS3.243.523.683.964.124.404.563.90
SMART6.416.907.347.838.278.769.207.80
SNGYO1.341.391.441.491.541.591.641.49
SNKRN1.912.002.102.192.292.382.482.19
SNPAM9.4810.1811.4312.1313.3814.0815.3312.40
SODA6.536.646.836.947.137.247.436.98
SODSN11.0311.2611.5211.7512.0112.2412.5011.76
SOKM11.2711.7411.9412.4112.6113.0813.2812.27
SONME8.639.4910.8811.7413.1313.9915.3812.00
SRVGY18.5819.4721.6622.5524.7425.6327.8223.20
SUMAS15.5716.0917.6518.1719.7320.2521.8118.69
TACTR4.464.624.714.874.965.125.214.83
TATGD9.579.8010.1110.3410.6510.8811.1910.38
TAVHL13.3513.9914.5215.1615.6916.3316.8615.10
TBORG13.2113.7514.0714.6114.9315.4715.7914.50
TCELL13.9014.0814.5014.6815.1015.2815.7014.80
TDGYO5.235.766.707.238.178.709.647.43
TEKTU1.321.391.431.501.541.611.651.48
TGSAS7.197.447.667.918.138.388.607.89
THYAO9.469.8810.1810.6010.9011.3211.6210.54
TIRE5.535.726.016.206.496.686.976.25
TKFEN13.9814.2614.6814.9615.3815.6616.0815.03
TKNSA4.995.295.595.896.196.496.795.89
TKURU119.65137.68191.75209.78263.85281.88335.95227.80
TLMAN13.5113.9214.3314.7415.1515.5615.9714.74
TMPOL6.126.717.197.788.268.859.337.72
TMSN6.496.907.097.507.698.108.297.39
TOASO20.8421.3022.0822.5423.3223.7824.5622.70
TRCAS2.893.083.173.363.453.643.733.31
TRGYO2.933.173.273.513.613.853.953.44
TRKCM3.763.843.964.044.164.244.364.06
TSGYO1.992.082.122.212.252.342.382.18
TSKB1.031.051.081.101.131.151.181.10
TSPOR3.704.284.895.476.086.667.275.48
TTKOM6.396.596.756.957.117.317.476.93
TTRAK84.3887.1989.4392.2494.4897.2999.5391.95
TUCLK5.035.395.686.046.336.696.986.00
TUKAS6.507.858.7510.1011.0012.3513.259.87
TUPRS74.0076.4078.1080.5082.2084.6086.3080.15
TURGG56.3566.4872.6582.7888.9599.08105.2580.80
TURSG5.055.485.656.086.256.686.855.95
UFUK6.857.037.157.337.457.637.757.30
ULAS1.782.122.512.853.243.583.972.87
ULKER19.9120.9021.3722.3622.8323.8224.2922.10
ULUSE34.7537.5340.7743.5546.7949.5752.8143.78
ULUUN8.289.049.4110.1710.5411.3011.679.97
UMPAS0.650.670.690.710.730.750.770.71
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.676.30
USAK1.471.521.571.621.671.721.771.62
UTPYA6.126.346.716.937.307.527.897.00
UZERB3.853.994.424.564.995.135.564.70
VAKBN3.863.964.034.134.204.304.374.11
VAKFN3.533.954.124.544.715.135.304.41
VAKKO3.574.364.815.606.056.847.295.43
VANGD1.361.451.611.701.861.952.111.73
VERTU5.365.565.976.176.586.787.196.27
VERUS31.8932.2833.4333.8234.9735.3636.5134.20
VESBE24.6525.1825.5526.0826.4526.9827.3526.00
VESTL16.4017.1217.6718.3918.9419.6620.2118.30
VKFYO5.106.266.807.968.509.6610.207.65
VKGYO2.712.832.903.023.093.213.282.99
VKING4.004.274.484.754.965.235.444.72
YAPRK12.5613.2213.5914.2514.6215.2815.6514.10
YATAS7.407.557.807.958.208.358.608.00
YAYLA2.272.432.532.692.792.953.052.66
YESIL14.6815.0415.7916.1516.9017.2618.0116.34
YGGYO11.6811.8411.9812.1412.2812.4412.5812.13
YGYO0.780.800.830.850.880.900.930.85
YKBNK1.941.972.012.042.082.112.152.04
YKGYO3.153.433.643.924.134.414.623.88
YKSLN4.735.856.257.377.778.899.297.01
YONGA19.9722.9932.0335.0544.0947.1156.1538.06
YUNSA11.0711.4612.0212.4112.9713.3613.9212.49
YYAPI0.840.860.880.900.920.940.960.90
ZOREN2.172.382.452.662.732.943.012.59
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...