HAFTALIK PİVOT

SON GÜNCELLEME: 17.01.2020 23:50
17.01.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL5.435.846.256.667.077.487.896.66
ADANA8.828.989.149.309.469.629.789.30
ADBGR6.046.316.566.837.087.357.606.82
ADEL13.8614.3815.1115.6316.3616.8817.6115.73
ADESE1.751.811.871.931.992.052.111.93
ADNAC1.952.022.072.142.192.262.312.13
AEFES22.8223.2824.6625.1226.5026.9628.3425.58
AFYON5.776.146.416.787.057.427.696.73
AGHOL15.9016.9718.7019.7721.5022.5724.3020.10
AGYO1.611.781.862.032.112.282.361.98
AKBNK8.368.498.678.808.989.119.298.82
AKCNS8.859.109.549.7910.2310.4810.929.88
AKENR0.971.011.081.121.191.231.301.13
AKFGY3.904.014.084.194.264.374.444.17
AKGRT5.785.976.506.697.227.417.946.86
AKGUV1.911.962.042.092.172.222.302.10
AKMGY21.2523.1524.7126.6128.1730.0731.6326.44
AKSA12.9913.3113.4713.7913.9514.2714.4313.71
AKSEN3.513.673.844.004.174.334.504.00
AKSGY3.553.793.904.144.254.494.604.07
AKSUE10.6212.1212.7614.2614.9016.4017.0413.83
ALARK5.475.675.785.986.096.296.405.93
ALBRK1.591.641.671.721.751.801.831.71
ALCAR48.6856.0159.3366.6669.9877.3180.6364.65
ALCTL10.8111.0711.6411.9012.4712.7313.3012.05
ALGYO77.7383.6685.8891.8194.0399.96102.1889.95
ALKA2.904.235.306.637.709.0310.106.50
ALKIM32.9435.5539.8642.4746.7849.3953.7043.32
ALYAG0.310.370.510.570.710.770.910.61
ANACM3.974.134.434.594.895.055.354.66
ANHYT6.456.566.907.017.357.467.807.12
ANSGR4.524.564.674.714.824.864.974.74
ARCLK21.1221.3521.7221.9522.3222.5522.9222.02
ARENA8.779.009.499.7210.2110.4410.939.85
ARMDA14.3115.0015.9716.6617.6318.3219.2916.80
ARSAN3.433.593.723.884.014.174.303.86
ARTI0.850.930.951.031.051.131.151.00
ASELS21.8722.2822.5722.9823.2723.6823.9722.92
ASLAN35.4336.3237.0137.9038.5939.4840.1737.80
ASUZU11.5811.7711.9612.1512.3412.5312.7212.15
ATAGY3.513.773.934.194.354.614.774.14
ATEKS13.0713.7214.0514.7015.0315.6816.0114.54
ATLAS1.361.401.451.491.541.581.631.49
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH0.930.981.011.061.091.141.171.05
AVGYO1.431.471.521.561.611.651.701.56
AVHOL1.361.461.551.651.741.841.931.64
AVISA13.5813.6913.8313.9414.0814.1914.3313.95
AVOD1.561.671.932.042.302.412.672.11
AVTUR1.731.781.831.881.931.982.031.88
AYCES8.388.869.239.7110.0810.5610.939.65
AYEN2.983.383.754.154.524.925.294.13
AYES1.832.022.222.412.612.803.002.41
AYGAZ13.0313.3313.6813.9814.3314.6314.9814.00
BAGFS16.1217.3818.5319.7920.9422.2023.3519.73
BAKAB6.566.796.997.227.427.657.857.20
BALAT2.182.382.712.913.243.443.772.97
BANVT16.7117.2117.6018.1018.4918.9919.3818.04
BERA3.263.433.653.824.044.214.433.84
BEYAZ3.023.053.093.123.163.193.233.12
BFREN290.80300.75308.60318.55326.40336.35344.20317.50
BIMAS46.9947.5948.6949.2950.3950.9952.0949.54
BIZIM8.849.9510.9212.0313.0014.1115.0811.96
BJKAS2.322.432.492.602.662.772.832.57
BLCYT5.215.305.525.615.835.926.145.67
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK0.721.011.381.672.042.332.701.71
BNTAS1.592.023.083.514.575.006.063.82
BOLUC4.134.214.324.404.514.594.704.41
BOSSA7.667.857.988.178.308.498.628.14
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA8.198.638.779.219.359.799.939.06
BRKO0.310.320.340.350.370.380.400.35
BRKSN2.252.482.793.023.333.563.873.06
BRMEN1.141.181.241.281.341.381.441.29
BRSAN9.7810.6411.7612.6213.7414.6015.7212.75
BRYAT62.6867.7970.7375.8478.7883.8986.8374.75
BSOKE1.271.331.361.421.451.511.541.40
BTCIM3.303.463.533.693.763.923.993.64
BUCIM5.996.126.236.366.476.606.716.35
BURCE5.185.535.896.246.606.957.316.24
BURVA5.828.4113.8116.4021.8024.3929.7917.80
CCOLA37.6138.8141.9143.1146.2147.4150.5144.06
CELHA6.717.127.577.988.438.849.298.00
CEMAS1.311.381.451.521.591.661.731.52
CEMTS7.317.657.888.228.458.799.028.16
CIMSA8.789.009.259.479.729.9410.199.48
CLEBI93.8597.93101.55105.63109.25113.33116.95105.40
CMBTN40.4642.9444.9447.4249.4251.9053.9047.18
CMENT14.1914.3714.7214.9015.2515.4315.7814.98
COSMO1.791.871.942.022.092.172.242.01
CRDFA2.092.222.342.472.592.722.842.46
CRFSA4.134.705.165.736.196.767.225.67
CUSAN2.903.033.173.303.443.573.713.30
DAGHL1.742.374.244.876.747.379.245.49
DAGI2.362.542.812.993.263.443.713.03
DARDL3.984.244.364.624.745.005.124.55
DENCM5.346.708.049.4010.7412.1013.449.39
DENGE1.231.291.391.451.551.611.711.47
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERAS3.583.723.924.064.264.404.604.09
DERIM5.336.067.908.6310.4711.2013.049.18
DESA3.783.974.154.344.524.714.894.33
DESPC4.064.204.494.634.925.065.354.70
DEVA8.508.688.979.159.449.629.919.20
DGATE7.327.808.438.919.5410.0210.658.98
DGGYO4.314.434.594.714.874.995.154.73
DGKLB1.591.631.711.751.831.871.951.77
DIRIT0.720.740.760.780.800.820.840.78
DITAS9.259.399.569.709.8710.0110.189.71
DMSAS2.813.083.283.553.754.024.223.51
DOAS9.209.6510.2910.7411.3811.8312.4710.83
DOBUR5.285.445.926.086.566.727.206.24
DOCO531.30540.65557.30566.65583.30592.65609.30570.30
DOGUB1.781.912.182.312.582.712.982.38
DOHOL1.771.861.891.982.012.102.131.95
DOKTA47.8051.4052.6056.2057.4061.0062.2055.00
DURDO15.9016.7518.3019.1520.7021.5523.1019.50
DYOBY4.514.715.015.215.515.716.015.26
DZGYO4.945.135.265.455.585.775.905.42
ECILC3.703.773.883.954.064.134.243.97
ECZYT10.0410.2510.5310.7411.0211.2311.5110.77
EDIP1.221.301.461.541.701.781.941.58
EGCEY0.300.390.420.510.540.630.660.48
EGCYH0.230.260.320.350.410.440.500.36
EGCYO0.270.320.330.380.390.440.450.36
EGEEN554.50566.75583.50595.75612.50624.75641.50598.00
EGGUB43.2347.1650.3854.3157.5361.4664.6853.95
EGPRO10.8911.3911.9512.4513.0113.5114.0712.48
EGSER3.523.633.743.853.964.074.183.85
EKGYO1.451.501.581.631.711.761.841.64
EKIZ0.590.670.921.001.251.331.581.08
EMKEL1.241.411.581.751.922.092.261.75
EMNIS1.711.731.801.821.891.911.981.84
ENJSA7.177.427.547.797.918.168.287.72
ENKAI6.166.306.406.546.646.786.886.52
EPLAS6.7711.0812.5216.8318.2722.5824.0215.39
ERBOS21.4822.9324.2025.6526.9228.3729.6425.56
EREGL8.939.099.319.479.699.8510.079.50
ERSU1.771.882.112.222.452.562.792.28
ESCOM1.051.211.491.651.932.092.371.71
ETILR2.132.282.412.562.692.842.972.55
ETYAT0.971.101.231.361.491.621.751.36
EUHOL1.281.371.491.581.701.791.911.59
EUKYO1.301.441.651.792.002.142.351.82
EUYO1.051.111.191.251.331.391.471.26
FENER13.9414.4015.2415.7016.5417.0017.8415.89
FLAP3.884.144.244.504.604.864.964.42
FMIZP45.0050.0053.0058.0061.0066.0069.0057.00
FONET6.837.548.489.1910.1310.8411.789.30
FORMT2.642.752.882.993.123.233.363.00
FRIGO10.1510.8311.0511.7311.9512.6312.8511.50
FROTO69.7071.1073.9075.3078.1079.5082.3076.00
GARAN11.6911.8512.0312.1912.3712.5312.7112.20
GARFA3.073.404.294.625.515.846.734.90
GEDIK5.275.747.187.659.099.5611.008.13
GEDZA7.327.697.998.368.669.039.338.32
GENTS2.152.222.322.392.492.562.662.40
GEREL2.392.763.073.443.754.124.433.41
GLBMD1.281.631.912.262.542.893.172.22
GLRYH1.541.691.852.002.162.312.472.00
GLYHO4.324.524.604.804.885.085.164.74
GOLTS16.1016.6817.4718.0518.8419.4220.2118.15
GOODY3.904.074.144.314.384.554.624.26
GOZDE4.684.905.015.235.345.565.675.17
GRNYO0.940.991.041.091.141.191.241.09
GSDDE1.982.322.903.243.824.164.743.36
GSDHO1.381.511.681.811.982.112.281.83
GSRAY2.072.112.182.222.292.332.402.23
GUBRF7.587.968.188.568.789.169.388.48
GUSGR1.651.892.172.412.692.933.212.43
GYHOL6.418.5112.7114.8119.0121.1125.3115.86
HALKB6.316.446.636.766.957.087.276.79
HALKS1.821.872.032.082.242.292.452.13
HATEK5.406.046.807.448.208.849.607.50
HDFGS2.482.562.612.692.742.822.872.67
HEKTS6.857.878.909.9210.9511.9713.009.92
HLGYO1.091.191.351.451.611.711.871.48
HUBVC15.1818.3721.9825.1728.7831.9735.5825.38
HURGZ1.111.171.201.261.291.351.381.24
ICBCT4.885.045.125.285.365.525.605.24
IDEAS3.043.113.153.223.263.333.373.20
IDGYO2.522.732.993.203.463.673.933.22
IEYHO0.600.640.660.700.720.760.780.69
IHEVA2.252.432.652.833.053.233.452.85
IHGZT3.934.264.484.815.035.365.584.75
IHLAS0.780.800.830.850.880.900.930.85
IHLGM1.011.041.101.131.191.221.281.14
IHYAY0.780.850.880.950.981.051.080.93
INDES8.559.2110.6911.3512.8313.4914.9711.76
INFO3.204.205.006.006.807.808.605.90
INTEM7.718.419.3810.0811.0511.7512.7210.21
IPEKE7.948.238.498.789.049.339.598.76
ISBIR415.65424.08449.15457.58482.65491.08516.15465.90
ISBTR26,074.8530,787.3840,074.9544,787.4854,075.0558,787.5868,075.1547,075.00
ISCTR6.406.556.877.027.347.497.817.10
ISDMR7.637.717.817.897.998.078.177.90
ISFIN3.663.793.843.974.024.154.203.93
ISGSY3.603.673.913.984.224.294.534.06
ISGYO1.681.721.801.841.921.962.041.86
ISMEN4.344.454.584.694.824.935.064.70
ISYAT1.641.731.851.942.062.152.271.95
ITTFH2.662.963.083.383.503.803.923.29
IZFAS1.681.721.761.801.841.881.921.80
IZMDC8.738.879.139.279.539.679.939.33
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR3.893.974.224.304.554.634.884.38
JANTS54.9357.4458.9861.4963.0365.5467.0861.00
KAPLM4.915.085.175.345.435.605.695.30
KAREL12.8413.9315.6716.7618.5019.5921.3317.08
KARSN1.411.461.531.581.651.701.771.59
KARTN378.60395.45406.20423.05433.80450.65461.40420.00
KATMR3.453.603.823.974.194.344.564.00
KCHOL19.8220.1120.7020.9921.5821.8722.4621.14
KENT179.60186.40201.40208.20223.20230.00245.00212.30
KERVN0.470.490.510.530.550.570.590.53
KERVT2.822.973.113.263.403.553.693.25
KFEIN9.8010.4810.8811.5611.9612.6413.0411.42
KLGYO2.993.313.523.844.054.374.583.78
KLMSN16.0116.9417.8318.7619.6520.5821.4718.74
KLNMA40.4541.8842.9144.3445.3746.8047.8344.14
KNFRT7.117.437.677.998.238.558.797.95
KONYA245.00257.50269.00281.50293.00305.50317.00281.00
KORDS11.6612.3413.1613.8414.6615.3416.1613.91
KOZAA9.439.7910.1010.4610.7711.1311.4410.43
KOZAL70.5872.8674.4376.7178.2880.5682.1376.35
KPHOL2.232.312.542.622.852.933.162.69
KRDMA2.562.692.832.963.103.233.372.96
KRDMB2.542.692.822.973.103.253.382.96
KRDMD2.592.732.863.003.133.273.402.99
KRGYO1.972.132.232.392.492.652.752.36
KRONT9.8911.3814.1115.6018.3319.8222.5516.22
KRSAN8.288.548.769.029.249.509.729.00
KRSTL1.391.471.521.601.651.731.781.58
KRTEK2.462.712.823.073.183.433.543.00
KSTUR21.7222.3622.9223.5624.1224.7625.3223.52
KUTPO6.066.817.268.018.469.219.667.86
KUYAS1.441.491.591.641.741.791.891.66
LIDFA2.993.284.104.395.215.506.324.65
LINK16.1116.5816.7717.2417.4317.9018.0917.10
LKMNH5.175.455.796.076.416.697.036.10
LOGO54.2355.1156.9857.8659.7360.6162.4858.35
LUKSK7.638.098.318.778.999.459.678.65
MAALT60.3568.6573.3581.6586.3594.6599.3579.85
MAKTK1.741.801.871.932.002.062.131.93
MARKA1.071.121.191.241.311.361.431.25
MARTI0.780.890.991.101.201.311.411.09
MAVI53.1554.5858.3559.7863.5564.9868.7560.95
MEGAP2.122.152.242.272.362.392.482.30
MEMSA0.310.330.370.390.430.450.490.40
MEPET2.072.152.212.292.352.432.492.28
MERIT19.4520.5322.5523.6325.6526.7328.7524.10
MERKO0.960.991.071.101.181.211.291.12
METAL0.880.890.930.940.980.991.030.95
METRO1.171.251.341.421.511.591.681.42
METUR1.581.651.741.811.901.972.061.82
MGROS23.1323.8525.4726.1927.8128.5330.1526.64
MIPAZ1.952.032.112.192.272.352.432.19
MMCAS0.850.940.971.061.091.181.211.03
MNDRS1.151.221.381.451.611.681.841.49
MPARK14.8615.3016.0516.4917.2417.6818.4316.64
MRDIN4.885.135.275.525.665.916.055.46
MRGYO0.921.071.161.311.401.551.641.28
MRSHL43.9246.3247.2049.6050.4852.8853.7648.84
MSGYO1.571.691.791.912.012.132.231.90
MTRYO4.294.845.105.655.916.466.725.50
MZHLD6.3010.2611.5815.5416.8620.8222.1414.22
NATEN8.4310.6613.4615.6918.4920.7223.5215.97
NETAS11.5212.3713.2314.0814.9415.7916.6514.08
NIBAS3.483.764.434.715.385.666.334.90
NTHOL2.352.412.522.582.692.752.862.60
NUGYO3.233.443.673.884.114.324.553.89
NUHCM11.0511.3311.5211.8011.9912.2712.4611.75
ODAS2.112.242.452.582.792.923.132.62
OLMIP5.786.086.556.857.327.628.096.93
ORGE4.544.805.295.556.046.306.795.66
ORMA2.082.403.363.684.644.965.924.00
OSMEN4.104.204.504.604.905.005.304.70
OSTIM1.531.611.651.731.771.851.891.71
OTKAR148.75153.98160.25165.48171.75176.98183.25166.00
OYAYO2.182.242.302.362.422.482.542.36
OYLUM4.464.764.905.205.345.645.785.12
OZBAL1.541.621.741.821.942.022.141.84
OZGYO1.301.401.501.601.701.801.901.60
OZKGY2.482.572.732.822.983.073.232.85
OZRDN2.462.552.582.672.702.792.822.64
PAGYO5.195.565.696.066.196.566.695.94
PAPIL7.387.718.648.979.9010.2311.169.27
PARSN15.3316.0116.4017.0817.4718.1518.5416.93
PEGYO0.790.850.900.961.011.071.120.95
PEKGY2.873.003.093.223.313.443.533.20
PENGD1.811.922.112.222.412.522.712.26
PETKM3.663.803.894.034.124.264.354.00
PETUN8.759.009.509.7510.2510.5011.009.87
PGSUS56.4864.5468.0376.0979.5887.6491.1373.80
PINSU1.862.082.232.452.602.822.972.41
PKART8.819.099.299.579.7710.0510.259.53
PKENT115.85120.18126.35130.68136.85141.18147.35131.60
PNSUT10.6411.7512.3613.4714.0815.1915.8013.22
POLHO2.963.023.093.153.223.283.353.15
POLTK69.0070.5071.0072.5073.0074.5075.0072.00
PRKAB2.252.482.893.123.533.764.173.21
PRKME2.852.953.103.203.353.453.603.22
PRZMA4.264.484.764.985.265.485.765.01
PSDTC7.557.828.018.288.478.748.938.24
QNBFB29.8636.1555.0261.3180.1886.47105.3467.60
QNBFL96.50119.25178.50201.25260.50283.25342.50219.50
RALYH4.555.435.756.636.957.838.156.35
RAYSG2.893.083.393.583.894.084.393.64
RHEAG1.021.081.231.291.441.501.651.33
RODRG1.721.751.781.811.841.871.901.81
ROYAL1.471.511.611.651.751.791.891.68
RTALB2.042.152.252.362.462.572.672.35
RYGYO3.664.595.436.367.208.138.976.31
RYSAS4.315.156.367.208.419.2510.467.38
SAFKR1.922.012.182.272.442.532.702.31
SAHOL9.8210.0510.3010.5310.7811.0111.2610.54
SALIX6.737.367.988.619.239.8610.488.60
SAMAT1.501.561.631.691.761.821.891.69
SANEL3.303.573.754.024.204.474.653.97
SANFM5.045.305.605.866.166.426.725.88
SANKO6.506.857.007.357.507.858.007.25
SARKY4.094.434.915.255.736.076.555.32
SASA7.097.457.668.028.238.598.807.94
SAYAS1.821.942.062.182.302.422.542.18
SEKFK4.204.534.745.075.285.615.825.01
SEKUR4.474.895.155.575.836.256.515.49
SELEC5.695.866.226.396.756.927.286.48
SELGD1.551.691.751.891.952.092.151.85
SERVE1.301.381.401.481.501.581.601.45
SEYKM6.446.596.907.057.367.517.827.13
SILVR2.092.152.212.272.332.392.452.27
SISE5.145.245.305.405.465.565.625.38
SKBNK1.301.341.371.411.441.481.511.40
SKTAS2.392.672.943.223.493.774.043.21
SMART8.288.849.419.9710.5411.1011.679.97
SNGYO0.650.921.071.341.491.761.911.28
SNKRN2.392.542.672.822.953.103.232.81
SNPAM5.065.305.575.816.086.326.595.82
SODA5.966.116.206.356.446.596.686.32
SODSN8.538.979.519.9510.4910.9311.4710.00
SOKM10.0910.3410.7210.9711.3511.6011.9811.03
SONME4.774.965.395.586.016.206.635.70
SRVGY9.9311.0711.7312.8713.5314.6715.3312.63
SUMAS8.708.939.239.469.769.9910.299.49
TACTR2.973.013.063.103.153.193.243.10
TATGD6.106.446.987.327.868.208.747.42
TAVHL27.5028.1528.4229.0729.3429.9930.2628.88
TBORG12.0212.7513.5414.2715.0615.7916.5814.30
TCELL13.7014.0114.1414.4514.5814.8915.0214.36
TDGYO1.702.012.262.572.823.133.382.54
TEKTU1.181.251.341.411.501.571.661.42
TGSAS4.194.505.175.486.156.467.135.66
THYAO13.8514.1614.6414.9515.4315.7416.2215.03
TIRE3.454.675.246.467.038.258.826.13
TKFEN18.8019.3319.5420.0720.2820.8121.0219.91
TKNSA3.754.435.526.207.297.979.066.40
TKURU5.956.306.657.007.357.708.057.00
TLMAN7.849.1710.4011.7312.9614.2915.5211.68
TMPOL4.434.785.425.776.416.767.405.91
TMSN6.306.536.646.876.987.217.326.81
TOASO25.6126.2127.5528.1529.4930.0931.4328.52
TRCAS2.672.843.003.173.333.503.663.16
TRGYO2.522.622.742.842.963.063.182.85
TRKCM3.443.473.523.553.603.633.683.56
TSGYO1.181.251.341.411.501.571.661.42
TSKB1.181.201.221.241.261.281.301.24
TSPOR2.212.292.482.562.752.833.022.61
TTKOM7.347.617.788.058.228.498.668.00
TTRAK55.1856.4457.8359.0960.4861.7463.1359.15
TUCLK3.713.783.843.913.974.044.103.90
TUKAS9.9810.5111.8912.4213.8014.3315.7112.84
TUPRS112.00116.40118.00122.40124.00128.40130.00121.00
TURGG35.4537.3838.1540.0840.8542.7843.5539.50
UFUK2.112.302.883.073.653.844.423.26
ULAS1.781.962.172.352.562.742.952.36
ULKER23.5924.0624.3324.8025.0725.5425.8124.70
ULUSE24.1724.7725.3125.9126.4527.0527.5925.88
ULUUN3.373.593.753.974.134.354.513.94
UMPAS0.530.580.590.640.650.700.710.62
UNYEC4.564.834.975.245.385.655.795.17
USAK1.551.621.711.781.871.942.031.79
UTPYA4.244.524.644.925.045.325.444.84
UZERB1.901.972.032.102.162.232.292.09
VAKBN5.785.926.266.406.746.887.226.50
VAKFN2.112.172.282.342.452.512.622.36
VAKKO3.624.114.705.195.786.276.865.24
VANGD1.361.381.411.431.461.481.511.43
VERTU5.395.495.785.886.176.276.565.97
VERUS17.9718.3319.3519.7120.7321.0922.1120.04
VESBE23.3324.0724.5925.3325.8526.5927.1125.22
VESTL12.8813.5013.8714.4914.8615.4815.8514.36
VKFYO2.062.172.322.432.582.692.842.45
VKGYO2.112.252.382.522.652.792.922.51
VKING2.132.482.923.273.714.064.503.31
YAPRK5.336.096.637.397.938.699.237.28
YATAS7.337.618.318.599.299.5710.278.80
YAYLA1.461.521.601.661.741.801.881.67
YESIL8.959.709.9710.7210.9911.7412.0110.48
YGGYO12.1912.5712.7913.1713.3913.7713.9913.09
YGYO0.560.590.630.660.700.730.770.66
YKBNK2.542.622.822.903.103.183.382.96
YKGYO2.142.302.452.612.762.923.072.60
YKSLN6.086.186.406.506.726.827.046.56
YONGA7.577.918.068.408.558.899.048.30
YUNSA7.899.5511.4713.1315.0516.7118.6313.26
YYAPI0.570.610.660.700.750.790.840.70
ZOREN1.571.601.621.651.671.701.721.64
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...