HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 30.04.2021 18:32
30.04.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL14.6115.6117.1118.1119.6120.6122.1118.36
ADEL21.9922.5024.0124.5226.0326.5428.0525.02
ADESE1.801.891.952.042.102.192.252.02
AEFES20.4721.5422.3723.4424.2725.3426.1723.32
AFYON3.293.443.643.793.994.144.343.81
AGHOL17.6618.7120.2221.2722.7823.8325.3421.50
AGYO1.902.132.302.532.702.933.102.50
AKBNK4.724.774.834.884.944.995.054.88
AKCNS16.9717.3417.7618.1318.5518.9219.3418.15
AKENR1.201.291.361.451.521.611.681.44
AKFGY3.323.433.753.864.184.294.613.96
AKGRT6.897.227.357.687.818.148.277.58
AKMGY31.0335.7242.3347.0253.6358.3264.9347.98
AKSA13.0813.7215.2915.9317.5018.1419.7116.39
AKSEN10.5710.8111.1511.3911.7311.9712.3111.44
AKSGY1.671.711.801.841.931.972.061.86
AKSUE4.534.825.435.726.336.627.235.88
AKYHO1.441.521.601.681.761.841.921.68
ALARK9.069.319.449.699.8210.0710.209.63
ALBRK1.471.511.561.601.651.691.741.60
ALCAR223.00252.50299.00328.50375.00404.50451.00337.00
ALCTL23.5724.9628.2329.6232.8934.2837.5530.56
ALGYO19.7020.7222.3023.3224.9025.9227.5023.60
ALKA15.4815.8716.9417.3318.4018.7919.8617.67
ALKIM14.1914.8016.2116.8218.2318.8420.2517.22
ALMAD1.892.062.112.282.332.502.552.22
ANELE2.323.063.364.104.405.145.443.88
ANHYT8.438.668.839.069.239.469.639.03
ANSGR5.805.966.256.416.706.867.156.47
ARCLK27.9329.5632.2333.8636.5338.1640.8334.38
ARDYZ50.0051.5355.5057.0361.0062.5366.5058.25
ARENA37.6840.3443.4846.1449.2851.9455.0846.38
ARMDA41.0842.9448.5350.3955.9857.8463.4352.25
ARSAN7.107.888.699.4710.2811.0611.879.48
ARTI4.334.845.485.996.637.147.786.05
ARZUM17.3618.0518.4519.1419.5420.2320.6318.99
ASELS13.4913.9914.5015.0015.5116.0116.5215.00
ASUZU14.7115.3616.5417.1918.3719.0220.2017.45
ATAGY3.233.443.643.854.054.264.463.84
ATEKS26.2030.1036.8040.7047.4051.3058.0042.10
ATLAS0.180.921.262.002.343.083.421.80
ATSYH3.273.714.094.534.915.355.734.50
AVGYO2.202.412.843.053.483.694.123.16
AVHOL5.846.427.017.598.188.769.357.59
AVISA16.3516.7217.7318.1019.1119.4820.4918.42
AVOD4.385.376.327.318.269.2510.207.29
AVTUR2.012.152.512.653.013.153.512.76
AYCES37.0343.5462.9869.4988.9395.44114.8875.95
AYDEM8.418.778.909.269.399.759.889.14
AYEN7.607.928.518.839.429.7410.338.96
AYES13.8214.9518.3419.4722.8623.9927.3820.60
AYGAZ12.1912.4813.2313.5214.2714.5615.3113.75
BAGFS20.2421.1421.7622.6623.2824.1824.8022.52
BAKAB15.0616.1918.0119.1420.9622.0923.9119.48
BALAT4.455.025.646.216.837.408.026.23
BANVT51.5855.2958.5362.2465.4869.1972.4362.00
BAYRK8.409.3511.7812.7315.1616.1118.5413.47
BERA20.3822.4428.6230.6836.8638.9245.1032.74
BEYAZ6.497.469.009.9711.5112.4814.0210.25
BFREN692.95752.78818.85878.68944.751,004.581,070.65881.80
BIMAS59.4562.2363.1565.9366.8569.6370.5565.00
BIOEN14.9515.7416.8617.6518.7719.5620.6817.81
BIZIM11.7012.6913.2814.2714.8615.8516.4414.07
BJKAS5.025.877.298.149.5610.4111.838.42
BLCYT14.8916.0217.6818.8120.4721.6023.2619.07
BNTAS4.194.845.556.206.917.568.276.23
BOSSA23.3624.6325.7226.9928.0829.3530.4426.90
BRISA20.1621.2523.7224.8127.2828.3730.8425.50
BRKO1.081.171.231.321.381.471.531.30
BRKSN7.247.828.539.119.8210.4011.119.17
BRMEN1.771.862.112.202.452.542.792.28
BRSAN20.0521.3823.1924.5226.3327.6629.4724.76
BRYAT252.00285.00322.00355.00392.00425.00462.00357.00
BSOKE2.422.462.592.632.762.802.932.67
BTCIM10.4610.8912.1912.6213.9214.3515.6513.05
BUCIM3.183.303.463.583.743.864.023.60
BURCE17.1218.4319.2320.5421.3422.6523.4520.28
BURVA17.5221.9524.0828.5130.6435.0737.2027.36
CASA73.5087.00127.50141.00181.50195.00235.50154.50
CCOLA64.0066.6873.9076.5883.8086.4893.7078.85
CELHA5.165.525.886.246.606.967.326.24
CEMAS1.031.061.121.151.211.241.301.16
CEMTS12.3613.3113.9014.8515.4416.3916.9814.67
CEOEM6.287.048.349.1010.4011.1612.469.37
CIMSA18.4919.0820.8321.4223.1723.7625.5122.00
CLEBI150.90180.45200.30229.85249.70279.25299.10225.00
CMBTN166.95192.53226.85252.43286.75312.33346.65256.80
CMENT24.3527.6832.8536.1841.3544.6849.8537.10
CRDFA2.973.103.203.333.433.563.663.31
CRFSA29.8436.1742.1948.5254.5460.8766.8948.36
CUSAN5.996.306.837.147.677.988.517.25
DAGHL9.519.8210.7811.0912.0512.3613.3211.41
DAGI1.641.751.912.022.182.292.452.04
DARDL14.3217.4122.2425.3330.1633.2538.0826.20
DENGE4.755.075.726.046.697.017.666.20
DERHL5.475.786.626.937.778.088.927.19
DERIM6.867.458.218.809.5610.1510.918.88
DESA6.6610.1811.9415.4617.2220.7422.5014.58
DESPC8.248.969.6610.3811.0811.8012.5010.37
DEVA25.8826.9428.9630.0232.0433.1035.1230.50
DGATE12.0512.4212.9713.3413.8914.2614.8113.43
DGGYO7.518.058.529.069.5310.0710.549.02
DGKLB2.012.152.242.382.472.612.702.35
DIRIT3.464.034.404.975.345.916.284.87
DITAS10.4311.5012.5613.6314.7015.7616.8313.63
DMSAS6.236.527.077.367.918.208.757.49
DNISI9.8310.3911.7912.3513.7514.3115.7112.77
DOAS22.5223.9525.2426.6727.9629.3930.6826.60
DOBUR13.7215.5116.3518.1418.9820.7721.6117.66
DOCO654.70679.95697.50722.75740.30765.55783.10718.90
DOGUB3.123.333.814.024.504.715.194.15
DOHOL2.702.762.872.933.033.103.202.95
DOKTA21.6423.2626.9628.5832.2833.9037.6029.62
DURDO9.9510.3911.1911.6312.4312.8713.6711.81
DYOBY9.6410.1911.1011.6512.5613.1114.0211.83
DZGYO1.021.281.842.102.662.923.482.25
ECILC5.895.996.236.336.576.676.916.40
ECZYT34.9436.8139.3441.2143.7445.6148.1441.54
EDIP1.731.902.252.422.772.943.292.51
EGEEN1,140.151,200.081,330.051,389.981,519.951,579.881,709.851,425.00
EGGUB171.90192.15202.50222.75233.10253.35263.70217.80
EGPRO23.7325.9828.5130.7633.2935.5438.0730.90
EGSER11.2912.1113.4814.3015.6716.4917.8614.57
EKGYO1.731.761.791.821.851.881.911.82
EKIZ5.035.796.587.348.138.899.687.35
EMKEL1.521.651.791.922.062.192.331.92
EMNIS17.5518.4821.2522.1824.9525.8828.6523.10
ENJSA9.349.529.9810.1610.6210.8011.2610.30
ENKAI7.037.217.587.768.138.318.687.85
EPLAS23.2024.1024.8025.7026.4027.3028.0025.60
ERBOS53.0859.4466.6372.9980.1886.5493.7373.40
EREGL16.6317.3218.2418.9319.8520.5421.4619.04
ERSU3.173.583.874.284.574.985.274.22
ESCOM4.154.545.035.425.916.306.795.47
ESEN24.4926.1728.1529.8331.8133.4935.4729.98
ETILR5.285.445.635.795.986.146.335.80
ETYAT2.933.223.353.643.774.064.193.56
EUHOL2.973.093.233.353.493.613.753.36
EUKYO3.393.523.813.944.234.364.654.02
EUYO3.683.924.124.364.564.805.004.34
FADE13.5114.5516.3317.3719.1520.1921.9717.74
FENER16.0020.9624.4029.3632.8037.7641.2028.60
FLAP1.161.471.892.202.622.933.352.25
FMIZP102.55110.08117.65125.18132.75140.28147.85125.20
FONET11.9612.5013.9914.5316.0216.5618.0515.00
FORMT1.021.071.221.271.421.471.621.32
FRIGO1.7314.4618.9131.6436.0948.8253.2727.50
FROTO156.15162.03169.25175.13182.35188.23195.45175.80
GARAN6.816.917.087.187.357.457.627.21
GARFA9.8110.3710.8711.4311.9312.4912.9911.40
GEDIK16.1016.9018.2719.0720.4421.2422.6119.35
GEDZA25.9827.8931.2633.1736.5438.4541.8233.90
GENTS4.044.334.474.764.905.195.334.68
GEREL4.815.045.345.575.876.106.405.60
GLBMD4.284.745.696.157.107.568.516.39
GLRYH2.212.342.522.652.832.963.142.67
GLYHO2.983.173.373.563.763.954.153.56
GOLTS38.7040.8443.7045.8448.7050.8453.7046.20
GOODY5.766.256.947.438.128.619.307.53
GOZDE5.936.176.897.137.858.098.817.37
GRNYO2.132.222.312.402.492.582.672.40
GSDDE3.724.184.494.955.265.726.034.87
GSDHO1.611.641.701.731.791.821.881.74
GSRAY2.632.822.983.173.333.523.683.15
GUBRF53.5856.6958.2361.3462.8865.9967.5360.55
GWIND2.773.734.185.145.596.557.004.88
HALKB4.044.104.214.274.384.444.554.29
HATEK14.3915.8518.5319.9922.6724.1326.8120.60
HDFGS3.573.894.234.554.895.215.554.56
HEKTS7.067.467.828.228.588.989.348.20
HLGYO2.923.053.173.303.423.553.673.29
HUBVC12.5013.1213.7514.3715.0015.6216.2514.37
HURGZ1.321.411.531.621.741.831.951.63
ICBCT4.684.814.975.105.265.395.555.11
IDEAS56.2061.1570.1075.0584.0088.9597.9077.05
IDGYO4.175.115.666.607.158.098.646.40
IEYHO0.850.890.961.001.071.111.181.01
IHEVA1.051.091.131.171.211.251.291.17
IHGZT1.671.802.002.132.332.462.662.16
IHLAS0.550.550.580.580.610.610.640.59
IHLGM0.930.950.981.001.031.051.081.00
IHYAY0.610.630.660.680.710.730.760.68
INDES6.366.536.907.077.447.617.987.17
INFO5.686.136.376.827.067.517.756.71
INTEM20.7125.6136.4141.3152.1157.0167.8144.26
INVEO74.2083.6588.2097.65102.20111.65116.2095.20
IPEKE10.8211.2911.9612.4313.1013.5714.2412.53
ISCTR4.714.764.824.874.934.985.044.87
ISDMR11.7312.3712.8913.5314.0514.6915.2113.47
ISFIN2.662.793.113.243.563.694.013.33
ISGSY13.2814.4715.2616.4517.2418.4319.2216.25
ISGYO1.671.731.801.861.931.992.061.86
ISKPL22.0024.7427.1629.9032.3235.0637.4829.74
ISMEN12.9613.5514.5615.1516.1616.7517.7615.36
ISYAT2.472.592.722.842.973.093.222.84
ITTFH1.641.701.751.811.861.921.971.80
IZFAS6.397.288.309.1910.2111.1012.129.25
IZMDC1.972.062.142.232.312.402.482.22
IZTAR11.1913.1914.9616.9618.7320.7322.5016.84
JANTS604.80652.40699.80747.40794.80842.40889.80747.30
KAPLM13.8516.9220.8623.9327.8730.9434.8824.36
KAREL22.9924.7627.3729.1431.7533.5236.1329.56
KARSN3.093.213.273.393.453.573.633.36
KARTN42.1845.0948.0350.9453.8856.7959.7350.95
KATMR3.093.203.313.423.533.643.753.42
KCHOL16.1816.7017.6018.1219.0219.5420.4418.31
KENT271.25303.13323.75355.63376.25408.13428.75350.00
KERVN0.500.580.650.730.800.880.950.72
KERVT4.334.675.015.355.696.036.375.35
KFEIN21.7322.6724.5125.4527.2928.2330.0725.90
KLGYO1.541.641.731.831.922.022.111.82
KLMSN17.9519.3222.2523.6226.5527.9230.8524.40
KLNMA21.1021.4821.7822.1622.4622.8423.1422.12
KNFRT12.9013.8015.4416.3417.9818.8820.5216.71
KONTR39.1045.5858.8065.2878.5084.9898.2068.65
KONYA726.30785.25838.10897.05949.901,008.851,061.70894.00
KORDS20.6321.1421.7722.2822.9123.4224.0522.34
KOZAA12.3312.8013.2913.7614.2514.7215.2113.77
KOZAL100.70103.65108.90111.85117.10120.05125.30113.00
KRDMA5.455.616.016.176.576.737.136.29
KRDMB5.295.515.996.216.696.917.396.34
KRDMD6.676.827.007.157.337.487.667.16
KRGYO4.064.334.775.045.485.756.195.12
KRONT46.1048.6052.7055.2059.3061.8065.9056.00
KRSTL1.711.862.072.222.432.582.792.25
KRTEK6.819.2610.0712.5213.3315.7816.5911.70
KRVGD13.7214.4815.4816.2417.2418.0019.0016.36
KSTUR217.60231.65267.20281.25316.80330.85366.40292.00
KUTPO41.4844.9948.7352.2455.9859.4963.2352.35
KUYAS2.022.072.132.182.242.292.352.18
LIDFA2.282.472.652.843.023.213.392.83
LINK29.8532.0334.1536.3338.4540.6342.7536.30
LKMNH14.9215.2716.1816.5317.4417.7918.7016.81
LOGO135.15141.23153.05159.13170.95177.03188.85162.00
LUKSK25.4736.0348.6959.2571.9182.4795.1360.30
MAALT143.85159.93199.95216.03256.05272.13312.15228.00
MAKTK2.872.983.183.293.493.603.803.33
MARKA4.664.915.125.375.585.836.045.35
MARTI1.371.511.811.952.252.392.692.03
MAVI38.5139.6141.6942.7944.8745.9748.0543.28
MEGAP5.255.576.036.356.817.137.596.42
MEPET1.801.912.092.202.382.492.672.23
MERIT151.15168.18219.25236.28287.35304.38355.45253.30
MERKO3.974.895.396.316.817.738.236.10
METRO1.671.741.821.891.972.042.121.89
METUR21.1723.0925.3927.3129.6131.5333.8327.50
MGROS31.4733.2034.6936.4237.9139.6441.1336.30
MIPAZ3.653.823.954.124.254.424.554.10
MMCAS3.915.066.007.158.099.2410.187.04
MNDRS2.012.112.252.352.492.592.732.37
MPARK19.6720.7622.8523.9426.0327.1229.2124.44
MRGYO1.611.671.731.791.851.911.971.79
MRSHL214.15224.63236.05246.53257.95268.43279.85247.00
MSGYO4.344.524.794.975.245.425.695.01
MTRKS25.6030.9533.1638.5140.7246.0748.2836.94
MTRYO1.781.881.952.052.122.222.292.03
MZHLD28.1429.3530.3431.5532.5433.7534.7431.44
NATEN31.3332.6735.1136.4538.8940.2342.6737.00
NETAS21.0021.7923.3224.1125.6426.4327.9624.48
NIBAS8.5811.3412.4615.2216.3419.1020.2214.40
NTGAZ7.998.949.4010.3510.8111.7612.2210.10
NTHOL4.224.625.235.636.246.647.255.73
NUGYO9.9010.6612.1012.8614.3015.0616.5013.20
NUHCM47.9549.8353.7555.6359.5561.4365.3556.65
ODAS1.982.132.312.462.642.792.972.47
OLMIP6.536.827.057.347.577.868.097.31
ORGE8.519.419.9510.8511.3912.2912.8310.67
ORMA25.0027.0033.0035.0041.0043.0049.0037.00
OSMEN20.9423.3824.9027.3428.8631.3032.8226.88
OSTIM1.862.022.112.272.362.522.612.23
OTKAR292.75305.43328.25340.93363.75376.43399.25346.00
OYAKC6.516.666.766.917.017.167.266.88
OYAYO6.967.257.517.808.068.358.617.78
OYLUM2.933.173.723.964.514.755.304.11
OZBAL6.346.576.987.217.627.858.267.30
OZGYO1.311.361.501.551.691.741.881.59
OZKGY4.194.294.384.484.574.674.764.47
OZRDN7.277.457.797.978.318.498.838.05
PAGYO5.655.836.036.216.416.596.796.22
PAMEL23.9025.9628.3830.4432.8634.9237.3430.62
PAPIL14.4215.0116.4417.0318.4619.0520.4817.45
PARSN25.1826.3027.9429.0630.7031.8233.4629.32
PEGYO1.091.191.271.371.451.551.631.36
PEKGY0.830.991.081.241.331.491.581.20
PENGD2.592.973.223.603.854.234.483.53
PETKM5.896.086.446.636.997.187.546.71
PETUN17.5519.2221.3823.0525.2226.8929.0523.30
PGSUS57.3560.2368.1571.0378.9581.8389.7573.55
PINSU5.856.597.147.888.439.179.727.78
PKART10.6511.4613.0213.8315.3916.2017.7614.20
PKENT1,774.652,003.882,291.552,520.782,808.453,037.683,325.352,550.00
PNSUT16.2317.3818.5019.6620.7821.9323.0519.64
POLHO2.552.652.842.943.133.233.422.98
POLTK226.35245.63281.45300.73336.55355.83391.65309.00
PRKAB7.988.498.759.269.5210.0310.299.13
PRKME4.664.825.315.475.966.126.615.63
PRZMA4.304.584.805.085.305.585.805.05
PSDTC21.0822.1824.3225.4227.5628.6630.8025.94
QNBFB36.0138.6044.6347.2253.2555.8461.8748.94
QNBFL72.4580.7393.35101.63114.25122.53135.15103.80
QUAGR17.8519.5321.1522.8324.4526.1327.7522.80
RALYH2.482.753.383.654.284.555.183.83
RAYSG11.1511.5011.9512.3012.7513.1013.5512.35
RHEAG2.032.092.152.212.272.332.392.21
RODRG14.8515.9316.8517.9318.8519.9320.8517.85
ROYAL3.163.233.353.423.543.613.733.44
RTALB19.5921.2022.5324.1425.4727.0828.4124.00
RYGYO3.273.664.034.424.795.185.554.41
RYSAS1.622.333.213.924.805.516.394.00
SAFKR7.087.558.018.488.949.419.878.47
SAHOL7.577.717.928.068.278.418.628.09
SAMAT2.883.323.804.244.725.165.644.26
SANEL3.343.573.834.064.324.554.814.07
SANFM13.4414.2314.9815.7716.5217.3118.0615.75
SANKO7.638.9910.0811.4412.5313.8914.9811.30
SARKY13.2213.7414.4114.9315.6016.1216.7915.00
SASA28.3730.7533.3235.7038.2840.6643.2335.80
SAYAS20.0522.0326.5528.5333.0535.0339.5529.80
SEKFK5.205.676.927.398.649.1110.367.78
SEKUR15.6918.8323.9927.1332.2935.4340.5928.14
SELEC8.919.279.6710.0310.4310.7911.1910.05
SELGD2.472.773.213.513.954.254.693.58
SERVE14.0214.7615.4116.1516.8017.5418.1916.10
SEYKM11.5015.2320.2623.9929.0232.7537.7824.64
SILVR3.844.324.915.395.986.467.055.44
SISE6.967.087.337.457.707.828.077.51
SKBNK0.971.011.051.091.131.171.211.09
SKTAS3.663.823.944.104.224.384.504.08
SMART4.575.035.686.146.797.257.906.23
SNGYO3.393.573.783.964.174.354.563.97
SNKRN20.3924.1527.4931.2534.5938.3541.6931.04
SNPAM13.4414.7215.7417.0218.0419.3220.3416.89
SODSN19.2422.1826.7229.6634.2037.1441.6830.46
SOKM11.0111.5111.7412.2412.4712.9713.2012.10
SONME22.8527.3829.9534.4837.0541.5844.1533.50
SRVGY63.5870.2981.3388.0499.08105.79116.8390.20
SUMAS58.7062.1065.3068.7071.9075.3078.5068.60
TACTR21.6522.4324.7525.5327.8528.6330.9526.30
TATGD7.618.348.999.7210.3711.1011.759.68
TAVHL15.8816.9819.6420.7423.4024.5027.1621.52
TBORG14.9515.6316.6517.3318.3519.0320.0517.50
TCELL13.8614.2314.5114.8815.1715.5315.8214.84
TDGYO4.284.845.466.026.647.207.826.05
TEKTU1.301.351.481.531.661.711.841.57
TGSAS7.819.7510.8012.7413.7915.7316.7812.29
THYAO10.6410.9611.7012.0212.7613.0813.8212.23
TIRE4.795.025.725.956.656.887.586.18
TKFEN14.2014.8115.4616.0716.7217.3317.9816.09
TKNSA5.336.026.347.037.368.048.376.85
TKURU198.80218.05248.60267.85298.40317.65348.20273.50
TLMAN23.9525.3327.0528.4330.1531.5333.2528.60
TMPOL11.9912.7513.2313.9914.4715.2315.7113.85
TMSN15.8316.9719.0120.1522.1923.3325.3720.60
TOASO26.0927.2528.5929.7531.0932.2533.5929.84
TRCAS3.153.323.423.593.693.863.963.55
TRGYO3.203.323.453.573.703.823.953.57
TRILC27.5631.4336.7640.6345.9649.8355.1641.36
TSGYO3.403.743.924.264.444.784.964.18
TSKB1.111.151.211.251.311.351.411.26
TSPOR1.631.711.801.881.972.052.141.88
TTKOM5.886.006.216.336.546.666.876.37
TTRAK185.25194.63200.95210.33216.65226.03232.35208.80
TUCLK5.465.977.207.718.949.4510.688.07
TUKAS6.216.566.897.247.577.928.257.23
TUPRS82.3583.7885.9587.3889.5590.9893.1587.75
TUREX7.208.689.3410.8211.4812.9613.6210.41
TURGG115.00121.00125.00131.00135.00141.00145.00130.00
TURSG5.225.315.505.595.785.876.065.64
UFUK10.6612.8315.6417.8120.6222.7925.6018.13
ULAS2.853.544.214.905.576.266.934.89
ULKER20.0520.4321.3521.7322.6523.0323.9522.00
ULUSE47.3349.7153.4855.8659.6362.0165.7856.55
ULUUN4.074.715.155.796.236.877.315.69
UMPAS1.311.401.591.681.871.962.151.73
USAK2.272.372.552.652.832.933.112.69
UTPYA17.7020.0125.9028.2134.1036.4142.3030.00
UZERB26.4932.1238.9544.5851.4157.0463.8745.18
VAKBN3.303.343.383.423.463.503.543.42
VAKFN12.2716.9421.6126.2830.9535.6240.2926.28
VAKKO10.6411.2512.1312.7413.6114.2315.1012.87
VANGD3.784.645.476.337.168.028.856.31
VERTU22.4024.3526.8028.7531.2033.1535.6029.00
VERUS49.7351.5652.9854.8156.2358.0659.4854.60
VESBE48.5049.7852.0053.2855.5056.7859.0053.75
VESTL24.0926.4527.2329.5930.3732.7333.5128.80
VKFYO4.585.215.956.587.327.958.696.63
VKGYO2.102.282.342.522.582.762.822.46
VKING5.055.535.876.356.697.177.516.28
YAPRK69.9576.8380.7587.6391.5598.43102.3586.15
YATAS15.0015.3716.2516.6217.5017.8718.7516.87
YAYLA2.352.512.662.822.973.133.282.81
YESIL65.7870.7173.9378.8682.0887.0190.2378.00
YGGYO11.6912.0212.3412.6712.9913.3213.6412.66
YGYO0.910.981.051.121.191.261.331.12
YKBNK2.002.032.072.102.142.172.212.10
YKGYO4.464.965.365.866.266.767.165.81
YKSLN4.524.825.205.505.886.186.565.54
YONGA21.7722.9823.5924.8025.4126.6227.2324.50
YUNSA10.5910.8911.8012.1013.0113.3114.2212.40
YYAPI1.121.231.311.421.501.611.691.40
ZOREN1.841.921.942.022.042.122.141.99
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...