HAFTALIK PİVOT

Verileri 10 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 22.09.2019 04:17
20.09.2019PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL3.794.044.574.825.355.606.134.96
ADANA5.085.185.345.445.605.705.865.47
ADBGR3.593.723.823.954.054.184.283.93
ADEL11.7512.1112.2512.6112.7513.1113.2512.50
ADESE1.571.711.841.982.112.252.381.97
ADNAC1.011.091.201.281.391.471.581.29
AEFES21.8522.3223.0723.5424.2924.7625.5123.68
AFYON3.463.823.994.354.524.885.054.25
AGHOL13.4013.7514.4714.8215.5415.8916.6115.00
AGYO1.231.281.311.361.391.441.471.35
AKBNK6.977.167.257.447.537.727.817.39
AKCNS5.705.846.016.156.326.466.636.16
AKENR0.500.530.550.580.600.630.650.57
AKFGY2.092.152.212.272.332.392.452.27
AKGRT4.664.734.854.925.045.115.234.94
AKGUV1.481.511.531.561.581.611.631.55
AKMGY19.6319.8220.0520.2420.4720.6620.8920.26
AKSA8.979.119.269.409.559.699.849.40
AKSEN2.552.602.632.682.712.762.792.67
AKSGY2.442.522.582.662.722.802.862.65
AKSUE7.767.978.068.278.368.578.668.21
ALARK4.134.244.404.514.674.784.944.53
ALBRK1.191.241.281.331.371.421.461.32
ALCAR34.2935.3336.2337.2738.1739.2140.1137.20
ALCTL6.246.546.707.007.167.467.626.93
ALGYO41.2442.9646.0847.8050.9252.6455.7648.50
ALKA3.583.783.874.074.164.364.454.01
ALKIM24.6825.1925.5226.0326.3626.8727.2025.94
ALYAG0.410.420.430.440.450.460.470.44
ANACM2.682.742.782.842.882.942.982.83
ANELE1.731.801.861.931.992.062.121.92
ANELT0.310.330.400.420.490.510.580.44
ANHYT4.354.534.845.025.335.515.825.08
ANSGR4.054.084.154.184.254.284.354.20
ARCLK16.8017.3417.7018.2418.6019.1419.5018.15
ARENA3.543.763.994.214.444.664.894.21
ARMDA9.129.329.699.8910.2610.4610.839.97
ARSAN2.142.222.292.372.442.522.592.36
ARTI0.750.780.790.820.830.860.870.81
ASELS16.7217.7918.1419.2019.5620.6220.9818.85
ASLAN21.5525.1726.3729.9931.1934.8136.0128.78
ASUZU8.548.989.229.669.9010.3410.589.56
ATAGY3.833.853.923.944.014.034.103.96
ATEKS8.549.009.219.679.8810.3410.559.54
ATLAS0.710.830.870.991.031.151.190.95
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH0.360.360.390.390.420.420.450.40
AVGYO1.011.061.101.151.191.241.281.14
AVHOL1.962.072.142.252.322.432.502.23
AVISA8.238.538.759.059.279.579.799.01
AVOD1.451.511.561.621.671.731.781.61
AVTUR1.181.251.291.361.401.471.511.34
AYCES2.922.953.013.043.103.133.193.05
AYEN1.992.112.182.302.372.492.562.27
AYES1.721.731.771.781.821.831.871.79
AYGAZ9.6010.0210.5210.9411.4411.8612.3610.98
BAGFS8.889.509.7010.3210.5211.1411.3410.11
BAKAB5.625.805.946.126.266.446.586.10
BALAT0.270.280.300.310.330.340.360.31
BANVT13.5213.8114.2014.4914.8815.1715.5614.54
BASCM1.701.721.771.791.841.861.911.80
BERA1.721.872.022.172.322.472.622.17
BEYAZ3.203.273.373.443.543.613.713.45
BFREN162.35172.63181.45191.73200.55210.83219.65191.00
BIMAS46.6347.4248.2549.0449.8750.6651.4949.06
BIZIM7.798.058.168.428.538.798.908.34
BJKAS1.561.631.701.771.841.911.981.77
BLCYT2.442.492.602.652.762.812.922.68
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK1.771.892.062.182.352.472.642.20
BNTAS1.741.831.962.052.182.272.402.07
BOLUC2.222.302.392.472.562.642.732.47
BOSSA4.034.164.264.394.494.624.724.37
BOYP8.048.088.108.148.168.208.228.13
BRISA5.365.495.685.816.006.136.325.84
BRKO0.260.270.290.300.320.330.350.30
BRKSN1.571.701.982.112.392.522.802.18
BRMEN0.860.880.920.940.981.001.040.95
BRSAN8.388.638.738.989.089.339.438.90
BRYAT32.7233.3534.6435.2736.5637.1938.4835.60
BSOKE0.970.991.021.041.071.091.121.04
BTCIM2.532.622.702.792.872.963.042.78
BUCIM4.264.394.444.574.624.754.804.53
BURCE3.483.633.733.883.984.134.233.85
BURVA3.904.194.674.965.445.736.215.05
CCOLA31.9732.8533.4334.3134.8935.7736.3534.16
CELHA3.153.554.094.495.035.435.974.56
CEMAS0.870.961.051.141.231.321.411.14
CEMTS4.905.065.155.315.405.565.655.27
CIMSA6.306.576.757.027.207.477.656.97
CLEBI88.4391.9994.1897.7499.93103.49105.6897.05
CMBTN24.9126.4627.4128.9629.9131.4632.4128.66
CMENT11.0111.2311.4611.6811.9112.1312.3611.68
COSMO0.991.021.091.121.191.221.291.14
CRDFA1.301.361.381.441.461.521.541.42
CRFSA3.113.263.403.553.693.843.983.54
CUSAN2.092.172.212.292.332.412.452.27
DAGHL1.461.501.551.591.641.681.731.59
DAGI1.561.611.681.731.801.851.921.74
DARDL1.071.281.361.571.651.861.941.50
DENCM2.844.015.016.187.188.359.356.09
DENGE1.521.641.691.811.861.982.031.77
DENIZ20.5920.6620.7320.8020.8720.9421.0120.80
DERIM10.7911.1711.5411.9212.2912.6713.0411.91
DESA2.302.362.422.482.542.602.662.48
DESPC2.762.852.892.983.023.113.152.95
DEVA6.176.516.707.047.237.577.766.96
DGATE5.155.405.555.805.956.206.355.75
DGGYO2.302.402.462.562.622.722.782.54
DGKLB0.921.001.021.101.121.201.221.07
DGZTE11.4112.9313.4714.9915.5317.0517.5914.50
DIRIT0.800.840.860.900.920.960.980.89
DITAS4.895.085.245.435.595.785.945.41
DMSAS2.272.322.362.412.452.502.542.40
DOAS5.856.126.416.686.977.247.536.69
DOBUR3.053.103.183.233.313.363.443.24
DOCO514.15521.58540.05547.48565.95573.38591.85553.00
DOGUB1.421.481.531.591.641.701.751.58
DOHOL1.301.331.361.391.421.451.481.39
DOKTA20.2223.0224.0626.8627.9030.7031.7425.98
DURDO9.029.419.9010.2910.7811.1711.6610.34
DYOBY3.013.303.553.844.094.384.633.82
DZGYO2.973.163.343.533.713.904.083.52
ECILC2.542.642.712.812.882.983.052.79
ECZYT6.806.997.227.417.647.838.067.43
EDIP0.820.850.860.890.900.930.940.88
EGCEY0.280.280.290.290.300.300.310.29
EGCYH0.090.100.110.120.130.140.150.12
EGCYO0.130.130.140.140.150.150.160.14
EGEEN435.75448.48455.05467.78474.35487.08493.65464.70
EGGUB31.2531.9333.1133.7934.9735.6536.8334.04
EGPRO8.378.548.909.079.429.599.959.16
EGSER2.772.872.923.023.073.173.222.99
EKGYO1.171.211.251.291.331.371.411.29
EKIZ0.380.400.410.430.440.460.470.42
EMKEL0.981.071.141.231.301.391.461.22
EMNIS0.960.960.970.970.980.980.990.97
ENJSA5.635.775.845.986.056.196.265.94
ENKAI5.155.335.395.575.635.815.875.51
EPLAS4.835.065.145.375.455.685.765.29
ERBOS16.6517.3717.7418.4618.8319.5519.9218.28
EREGL6.556.736.806.987.057.237.306.92
ERSU1.091.191.231.331.371.471.511.30
ESCOM0.750.780.830.860.910.940.990.87
ETILR3.533.613.653.733.773.853.893.71
ETYAT0.790.820.840.870.890.920.940.86
EUHOL0.821.031.141.351.461.671.781.30
EUKYO1.131.171.221.261.311.351.401.26
EUYO0.780.820.840.880.900.940.960.87
FENER8.969.6811.2111.9313.4614.1815.7112.33
FLAP2.682.802.943.063.203.323.463.07
FMIZP16.6217.1017.4417.9218.2618.7419.0817.85
FONET2.592.802.953.163.313.523.673.13
FORMT4.855.355.556.056.256.756.955.90
FRIGO7.397.848.008.458.619.069.228.30
FROTO50.9854.2455.5358.7960.0863.3464.6357.80
GARAN8.758.999.109.349.459.699.809.27
GARFA2.983.133.283.433.583.733.883.43
GEDIK3.163.593.824.254.484.915.144.15
GEDZA5.395.585.876.066.356.546.836.11
GENTS1.281.361.401.481.521.601.641.46
GEREL1.892.092.152.352.412.612.672.28
GLBMD0.700.740.770.810.840.880.910.80
GLRYH1.251.271.301.321.351.371.401.32
GLYHO3.543.623.703.783.863.944.023.78
GOLTS10.9411.6211.9312.6112.9213.6013.9112.42
GOODY2.462.592.642.772.822.953.002.73
GOZDE2.973.123.313.463.653.803.993.48
GRNYO0.080.420.550.891.021.361.490.78
GSDDE1.471.531.571.631.671.731.771.62
GSDHO0.870.890.920.940.970.991.020.94
GSRAY1.541.621.641.721.741.821.841.69
GUBRF3.964.164.574.775.185.385.794.87
GUSGR1.371.441.491.561.611.681.731.55
GYHOL3.103.383.553.834.004.284.453.77
HALKB5.675.986.116.426.556.866.996.33
HALKS0.890.920.940.970.991.021.040.96
HATEK3.863.974.024.134.184.294.344.10
HDFGS1.551.591.631.671.711.751.791.67
HEKTS14.5914.7915.2415.4415.8916.0916.5415.56
HLGYO0.850.890.910.950.971.011.030.94
HUBVC2.482.632.933.083.383.533.833.15
HURGZ0.720.740.760.780.800.820.840.78
ICBCT3.393.513.563.683.733.853.903.64
IDEAS3.473.884.034.444.595.005.154.31
IDGYO2.142.452.652.963.163.473.672.90
IEYHO0.360.360.370.370.380.380.390.37
IHEVA1.301.351.391.441.481.531.571.43
IHGZT1.791.992.262.462.732.933.202.49
IHLAS0.470.490.490.510.510.530.530.50
IHLGM0.850.870.880.900.910.930.940.89
IHYAY0.570.580.600.610.630.640.660.61
INDES7.017.237.317.537.617.837.917.46
INFO4.384.474.684.774.985.075.284.83
INTEM6.406.736.997.327.587.918.177.28
IPEKE5.175.625.776.226.376.826.976.07
ISBIR286.15302.58308.05324.48329.95346.38351.85319.00
ISCTR5.065.435.575.946.086.456.595.82
ISDMR5.775.915.976.116.176.316.376.07
ISFIN2.052.112.162.222.272.332.382.21
ISGSY2.442.532.722.813.003.093.282.86
ISGYO0.900.910.930.940.960.970.990.94
ISMEN3.553.663.713.823.873.984.033.79
ISYAT1.221.231.251.261.281.291.311.26
ITTFH3.714.004.114.404.514.804.914.31
IZFAS1.391.591.701.902.012.212.321.85
IZMDC1.331.512.082.262.833.013.582.45
IZOCM19.2919.6519.8720.2320.4520.8121.0320.16
IZTAR4.724.895.025.195.325.495.625.17
JANTS36.0437.8539.0840.8942.1243.9345.1640.60
KAPLM2.393.353.934.895.476.437.014.70
KAREL8.058.448.659.049.259.649.858.95
KARSN1.041.081.101.141.161.201.221.13
KARTN280.20295.75306.40321.95332.60348.15358.80319.50
KATMR2.592.692.812.913.033.133.252.92
KCHOL16.7117.2917.6718.2518.6319.2119.5918.15
KENT100.30108.15114.30122.15128.30136.15142.30121.30
KERVN0.270.330.370.430.470.530.570.42
KERVT2.002.092.202.292.402.492.602.30
KLGYO1.781.871.901.992.022.112.141.96
KLMSN9.5410.0910.3510.9011.1611.7111.9710.75
KLNMA12.7313.4413.9814.6915.2315.9416.4814.60
KNFRT31.8933.4537.0338.5942.1743.7347.3139.60
KONYA123.20153.80174.00204.60224.80255.40275.60199.40
KORDS11.2211.5211.7112.0112.2012.5012.6911.95
KOZAA7.247.597.748.098.248.598.747.99
KOZAL55.0857.9459.0361.8962.9865.8466.9361.00
KPHOL1.631.671.711.751.791.831.871.75
KRDMA1.902.012.062.172.222.332.382.14
KRDMB2.012.062.102.152.192.242.282.14
KRDMD1.992.072.102.182.212.292.322.15
KRGYO1.341.411.451.521.561.631.671.50
KRONT8.288.619.099.429.9010.2310.719.49
KRSAN4.644.834.985.175.325.515.665.15
KRSTL0.910.971.001.061.091.151.181.04
KRTEK1.751.861.892.002.032.142.171.96
KUTPO4.975.075.175.275.375.475.575.27
KUYAS1.101.141.171.211.241.281.311.20
LIDFA2.252.322.352.422.452.522.552.40
LINK9.409.9210.1710.6910.9411.4611.7110.55
LKMNH3.613.723.823.934.034.144.243.92
LOGO36.2137.1137.4738.3738.7339.6339.9938.10
LUKSK5.005.195.315.505.625.815.935.46
MAALT18.9020.0020.9022.0022.9024.0024.9021.90
MAKTK1.281.391.421.531.561.671.701.49
MARKA0.690.740.770.820.850.900.930.81
MARTI0.600.680.750.830.900.981.050.82
MAVI37.8338.3439.2939.8040.7541.2642.2140.02
MEGAP1.831.902.062.132.292.362.522.17
MEPET1.171.281.311.421.451.561.591.38
MERIT10.5110.7611.0111.2611.5111.7612.0111.26
MERKO0.740.780.800.840.860.900.920.83
METAL0.660.690.710.740.760.790.810.73
METRO1.571.691.851.972.132.252.411.99
METUR1.371.391.441.461.511.531.581.47
MGROS18.3519.0119.6820.3421.0121.6722.3420.34
MIPAZ1.441.471.481.511.521.551.561.50
MMCAS0.960.980.981.001.001.021.020.99
MNDRS0.700.730.760.790.820.850.880.79
MPARK12.0813.0013.3614.2814.6415.5615.9214.00
MRDIN2.452.672.903.123.353.573.803.12
MRGYO0.610.670.740.800.870.931.000.80
MRSHL26.4528.5929.3531.4932.2534.3935.1530.80
MSGYO1.221.301.321.401.421.501.521.37
MTRYO0.941.121.181.361.421.601.661.30
MZHLD4.805.065.245.505.685.946.125.46
NETAS7.137.798.589.2410.0310.6911.489.30
NIBAS-2.682.163.988.8210.6415.4817.307.31
NTHOL1.711.751.771.811.831.871.891.80
NUGYO1.962.242.342.622.723.003.102.53
NUHCM5.766.226.506.967.247.707.986.87
ODAS1.611.671.711.771.811.871.911.76
OLMIP2.803.223.674.094.544.965.414.10
ORGE3.303.433.543.673.783.914.023.66
ORMA1.061.151.401.491.741.832.081.57
OSMEN1.361.401.421.461.481.521.541.45
OSTIM0.991.051.081.141.171.231.261.12
OTKAR126.65127.88130.55131.78134.45135.68138.35132.50
OYAYO1.321.411.491.581.661.751.831.57
OYLUM1.801.871.901.972.002.072.101.95
OZBAL1.081.151.181.251.281.351.381.23
OZGYO1.011.071.111.171.211.271.311.16
OZKGY1.471.531.571.631.671.731.771.62
OZRDN2.522.622.732.832.943.043.152.83
PAGYO4.394.484.534.624.674.764.814.60
PARSN9.4810.9211.4812.9213.4814.9215.4812.48
PEGYO0.570.600.610.640.650.680.690.63
PEKGY2.292.672.863.243.433.814.003.14
PENGD1.441.481.611.651.781.821.951.69
PETKM3.103.253.323.473.543.693.763.43
PETUN6.246.406.496.656.746.906.996.61
PGSUS50.0052.0856.9058.9863.8065.8870.7060.35
PINSU1.341.401.421.481.501.561.581.46
PKART2.923.173.433.683.944.194.453.68
PKENT68.9573.9877.9582.9886.9591.9895.9582.45
PNSUT7.047.577.948.478.849.379.748.39
POLHO2.312.342.402.432.492.522.582.44
POLTK66.0072.2575.0081.2584.0090.2593.0079.50
PRKAB1.982.072.222.312.462.552.702.34
PRKME3.583.653.753.823.923.994.093.83
PRZMA3.163.503.724.064.284.624.844.00
PSDTC5.705.936.036.266.366.596.696.19
QNBFB10.5510.8011.3211.5712.0912.3412.8611.70
RALYH6.656.927.577.848.498.769.418.03
RAYSG2.042.132.172.262.302.392.432.23
RHEAG0.660.710.720.770.780.830.840.75
RODRG3.054.154.515.615.977.077.435.24
ROYAL0.830.850.920.941.011.031.100.96
RTALB1.211.271.301.361.391.451.481.34
RYGYO1.011.081.141.211.271.341.401.20
RYSAS0.860.930.961.031.061.131.161.01
SAFKR1.481.601.641.761.801.921.961.72
SAHOL8.308.648.769.109.229.569.688.99
SALIX3.163.313.373.523.583.733.793.47
SAMAT0.981.051.081.151.181.251.281.13
SANEL4.834.965.095.225.355.485.615.22
SANFM1.831.922.062.152.292.382.522.17
SANKO2.492.552.592.652.692.752.792.64
SARKY3.283.383.423.523.563.663.703.49
SASA5.835.906.066.136.296.366.526.17
SAYAS0.991.071.121.201.251.331.381.18
SEKFK3.423.523.623.723.823.924.023.72
SEKUR2.752.902.963.113.173.323.383.06
SELEC4.965.075.165.275.365.475.565.26
SELGD1.541.571.621.651.701.731.781.66
SERVE1.791.791.821.821.851.851.881.83
SEYKM4.024.164.374.514.724.865.074.54
SILVR1.211.281.311.381.411.481.511.36
SISE4.124.264.334.474.544.684.754.43
SKBNK0.930.970.991.031.051.091.111.02
SKTAS1.431.501.531.601.631.701.731.58
SNGYO0.720.750.800.830.880.910.960.84
SNKRN1.031.742.373.083.714.425.053.04
SNPAM3.423.523.673.773.924.024.173.79
SODA5.425.545.635.755.845.966.055.73
SODSN7.047.107.287.347.527.587.767.40
SOKM10.2510.4310.7710.9511.2911.4711.8111.03
SONME4.174.294.514.634.854.975.194.68
SRVGY3.673.964.604.895.535.826.465.06
SUMAS5.935.986.006.056.076.126.146.03
TACTR3.503.613.673.783.843.954.013.75
TATGD4.654.724.804.874.955.025.104.87
TAVHL22.1522.6023.0123.4623.8724.3224.7323.44
TBORG7.657.848.098.288.538.728.978.31
TCELL11.3011.9512.2512.9013.2013.8514.1512.72
TEKTU0.700.720.750.770.800.820.850.77
TGSAS3.193.273.323.403.453.533.583.38
THYAO10.3310.8711.1011.6411.8712.4112.6411.48
TIRE1.531.581.611.661.691.741.771.65
TKFEN16.1117.5018.0419.4319.9721.3621.9019.00
TKNSA2.492.582.672.762.852.943.032.76
TKURU4.745.075.235.565.726.056.215.47
TLMAN6.977.398.038.459.099.5110.158.56
TMPOL2.582.923.253.593.924.264.593.58
TMSN4.184.264.384.464.584.664.784.48
TOASO18.1618.4918.7519.0819.3419.6719.9319.04
TRCAS1.511.701.771.962.032.222.291.90
TRGYO1.641.731.771.861.901.992.031.83
TRKCM2.512.582.682.752.852.923.022.76
TSGYO0.790.820.860.890.930.961.000.89
TSKB0.880.900.900.920.920.940.940.91
TSPOR1.271.331.381.441.491.551.601.43
TTKOM4.945.115.425.595.906.076.385.66
TTRAK36.2837.4339.4040.5542.5243.6745.6440.96
TUCLK2.152.272.372.492.592.712.812.48
TUKAS4.544.694.985.135.425.575.865.20
TUPRS124.20128.00131.80135.60139.40143.20147.00135.60
TURGG22.7324.2824.9126.4627.0928.6429.2726.00
UFUK1.741.861.952.072.162.282.372.05
ULAS1.511.561.611.661.711.761.811.66
ULKER18.7619.3319.6820.2520.6021.1721.5220.14
ULUSE23.8824.5425.5626.2227.2427.9028.9226.40
ULUUN2.482.522.582.622.682.722.782.63
UMPAS0.380.400.400.420.420.440.440.41
UNYEC2.672.752.792.872.912.993.032.85
USAK1.211.291.321.401.431.511.541.37
UTPYA2.973.173.383.583.793.994.203.58
UZERB0.991.011.071.091.151.171.231.11
VAKBN4.484.754.875.145.265.535.655.06
VAKFN1.271.301.341.371.411.441.481.37
VAKKO3.413.613.733.934.054.254.373.89
VANGD1.531.621.681.771.831.921.981.75
VERTU3.053.113.183.243.313.373.443.24
VERUS14.1514.5515.2915.6916.4316.8317.5715.86
VESBE14.0414.5214.8815.3615.7216.2016.5615.30
VESTL9.029.5910.0110.5811.0011.5711.9910.50
VKFYO1.601.731.781.911.962.092.141.87
VKGYO1.811.851.881.921.951.992.021.91
VKING0.940.960.960.980.981.001.000.97
YAPRK2.592.652.682.742.772.832.862.72
YATAS5.415.635.765.986.116.336.465.93
YAYLA0.860.900.930.971.001.041.070.96
YESIL9.369.559.699.8810.0210.2110.359.85
YGGYO9.199.429.7710.0010.3510.5810.9310.06
YGYO0.260.270.290.300.320.330.350.30
YKBNK1.972.152.212.392.452.632.692.33
YKGYO1.721.781.821.881.921.982.021.87
YONGA6.416.496.546.626.676.756.806.60
YUNSA4.514.764.985.235.455.705.925.21
YYAPI0.260.270.290.300.320.330.350.30
ZOREN1.111.141.161.191.211.241.261.18
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...