HAFTALIK PİVOT

SON GÜNCELLEME: 05.04.2020 16:06
03.04.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL4.454.644.985.175.515.706.045.24
ADANA6.646.826.997.177.347.527.697.16
ADBGR4.785.065.635.916.486.767.336.05
ADEL6.597.989.7311.1212.8714.2616.0111.30
ADESE0.780.850.971.041.161.231.351.06
ADNAC1.451.561.651.761.851.962.051.75
AEFES15.9616.4717.2617.7718.5619.0719.8617.91
AFYON4.244.445.045.245.846.046.645.44
AGHOL12.5412.9913.3313.7814.1214.5714.9113.72
AGYO0.840.951.111.221.381.491.651.24
AKBNK4.945.165.265.485.585.805.905.42
AKCNS6.136.396.656.917.177.437.696.91
AKENR0.600.650.730.780.860.910.990.79
AKFGY1.351.702.022.372.693.043.362.35
AKGRT3.483.814.114.444.745.075.374.42
AKGUV1.131.211.341.421.551.631.761.44
AKMGY17.5318.8220.6321.9223.7325.0226.8322.18
AKSA5.735.916.456.637.177.357.896.81
AKSEN2.822.993.173.343.523.693.873.34
AKSGY1.902.132.422.652.943.173.462.68
AKSUE6.386.616.877.107.367.597.857.11
ALARK3.473.664.074.264.674.865.274.37
ALBRK0.981.011.051.081.121.151.191.08
ALCAR32.3234.3338.2440.2544.1646.1750.0841.20
ALCTL10.9113.4415.4918.0220.0722.6024.6517.78
ALGYO8.069.0211.3312.2914.6015.5617.8712.96
ALKA4.654.895.265.505.876.116.485.56
ALKIM44.9346.2348.8150.1152.6953.9956.5750.75
ALYAG0.430.470.550.590.670.710.790.61
ANACM2.132.442.803.113.473.784.143.13
ANHYT4.734.865.085.215.435.565.785.25
ANSGR4.324.394.464.534.604.674.744.53
ARCLK11.9312.5113.1813.7614.4315.0115.6813.80
ARENA8.328.639.269.5710.2010.5111.149.73
ARMDA12.9914.2414.9816.2316.9718.2218.9615.97
ARSAN2.322.432.632.742.943.053.252.78
ARTI0.670.700.710.740.750.780.790.73
ASELS21.3121.9922.5723.2523.8324.5125.0923.20
ASLAN28.3230.0931.9233.6935.5237.2939.1233.72
ASUZU7.027.498.048.519.069.5310.088.55
ATAGY3.233.373.543.683.853.994.163.69
ATEKS6.857.357.838.338.819.319.798.32
ATLAS0.820.921.041.141.261.361.481.15
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH1.141.171.221.251.301.331.381.26
AVGYO0.780.891.091.201.401.511.711.24
AVHOL0.780.841.001.061.221.281.441.11
AVISA11.1011.7212.0512.6713.0013.6213.9512.52
AVOD1.391.481.591.681.791.881.991.69
AVTUR0.730.881.071.221.411.561.751.24
AYCES6.627.8011.3512.5316.0817.2620.8113.71
AYEN1.801.992.312.502.823.013.332.56
AYES1.721.751.801.831.881.911.961.84
AYGAZ7.467.828.438.799.409.7610.378.91
BAGFS8.419.6111.2512.4514.0915.2916.9312.67
BAKAB4.825.555.876.606.927.657.976.39
BALAT1.611.661.671.721.731.781.791.70
BANVT14.1914.7915.4616.0616.7317.3318.0016.09
BERA2.032.242.462.672.893.103.322.67
BEYAZ2.352.422.592.662.832.903.072.71
BFREN167.90171.95177.90181.95187.90191.95197.90182.90
BIMAS47.3848.6549.2650.5351.1452.4153.0250.20
BIZIM8.328.728.949.349.569.9610.189.25
BJKAS1.161.421.531.791.902.162.271.71
BLCYT5.956.036.256.336.556.636.856.40
BMEKS0.050.050.060.060.070.070.080.06
BMELK0.790.901.171.281.551.661.931.36
BNTAS1.511.962.252.702.993.443.732.62
BOLUC3.123.203.293.373.463.543.633.37
BOSSA5.576.036.446.907.317.778.186.87
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA6.546.756.867.077.187.397.507.02
BRKO0.230.230.240.240.250.250.260.24
BRKSN1.952.142.242.432.532.722.822.38
BRMEN0.780.860.961.041.141.221.321.05
BRSAN5.976.497.057.578.138.659.217.59
BRYAT40.2344.4545.9750.1951.7155.9357.4548.84
BSOKE0.620.670.780.830.940.991.100.86
BTCIM1.601.752.002.152.402.552.802.20
BUCIM2.432.642.893.103.353.563.813.12
BURCE3.654.124.605.075.556.026.505.07
BURVA9.6210.5011.9412.8214.2615.1416.5813.10
CCOLA30.5332.1533.5135.1336.4938.1139.4735.00
CELHA5.305.806.476.977.648.148.817.05
CEMAS0.610.660.730.780.850.900.970.79
CEMTS3.594.245.426.077.257.909.086.33
CIMSA5.745.896.176.326.606.757.036.38
CLEBI47.2050.6053.7057.1060.2063.6066.7056.95
CMBTN24.0325.4427.1728.5830.3131.7233.4528.74
CMENT7.798.8910.5411.6413.2914.3916.0411.91
COSMO1.721.832.022.132.322.432.622.17
CRDFA1.491.691.902.102.312.512.722.10
CRFSA4.635.225.526.116.417.007.305.96
CUSAN1.671.882.032.242.392.602.752.21
DAGHL1.091.602.222.733.353.864.482.78
DAGI0.791.181.702.092.613.003.522.15
DARDL3.093.514.755.176.416.838.075.58
DENCM3.884.545.315.976.747.408.176.02
DENGE0.850.870.900.920.950.971.000.92
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERAS1.782.012.302.532.823.053.342.56
DERIM2.623.414.014.805.406.196.794.70
DESA2.582.862.993.273.403.683.813.19
DESPC3.303.674.014.384.725.095.434.36
DEVA6.758.138.9310.3111.1112.4913.2910.02
DGATE5.575.856.426.707.277.558.126.84
DGGYO2.883.143.503.764.124.384.743.81
DGKLB0.991.061.181.251.371.441.561.27
DIRIT0.580.600.610.630.640.660.670.62
DITAS5.376.799.1710.5912.9714.3916.7711.07
DMSAS1.942.122.392.572.843.023.292.61
DOAS5.736.086.366.716.997.347.626.67
DOBUR2.732.893.373.534.014.174.653.69
DOCO214.95232.58240.65258.28266.35283.98292.05253.50
DOGUB0.721.001.261.541.802.082.341.53
DOHOL1.311.381.411.481.511.581.611.46
DOKTA10.8212.0014.4315.6118.0419.2221.6516.23
DURDO13.4114.4915.0116.0916.6117.6918.2115.81
DYOBY3.213.443.573.803.934.164.293.75
DZGYO2.282.542.873.133.463.724.053.16
ECILC2.723.453.884.615.045.776.204.46
ECZYT5.627.408.149.9210.6612.4413.189.40
EDIP0.811.031.241.461.671.892.101.45
EGCEY0.420.450.490.520.560.590.630.52
EGCYH0.220.250.290.320.360.390.430.32
EGCYO0.230.260.330.360.430.460.530.38
EGEEN418.20439.90461.40483.10504.60526.30547.80483.00
EGGUB35.4837.3539.5641.4343.6445.5147.7241.60
EGPRO8.368.789.569.9810.7611.1811.9610.16
EGSER2.582.802.963.183.343.563.723.15
EKGYO1.061.091.121.151.181.211.241.15
EKIZ1.141.251.581.692.022.132.461.80
EMKEL0.780.961.191.371.601.782.011.39
EMNIS1.631.801.852.022.072.242.291.96
ENJSA84,629.6970,525.8428,214.1814,110.33-28,201.34-42,305.18-84,616.856.42
ENKAI4.875.235.605.966.336.697.065.96
EPLAS8.709.4010.0910.7911.4812.1812.8710.78
ERBOS13.5314.5315.5716.5717.6118.6119.6516.59
EREGL6.716.917.327.527.938.138.547.62
ERSU1.542.182.503.143.464.104.422.98
ESCOM1.441.812.212.582.983.353.752.59
ETILR1.461.591.661.791.861.992.061.76
ETYAT0.620.731.071.181.521.631.971.29
EUHOL0.660.750.941.031.221.311.501.08
EUKYO0.820.931.101.211.381.491.661.24
EUYO0.660.780.941.061.221.341.501.08
FENER6.557.287.558.288.559.289.558.05
FLAP2.332.492.632.792.933.093.232.78
FMIZP35.4736.7239.0140.2642.5543.8046.0940.78
FONET5.556.156.577.177.598.198.617.08
FORMT1.841.922.122.202.402.482.682.26
FRIGO6.777.248.248.719.7110.1811.188.97
FROTO42.2844.4050.7652.8859.2461.3667.7255.00
GARAN6.246.857.117.727.988.598.857.54
GARFA2.773.043.313.583.854.124.393.58
GEDIK11.1113.4815.2017.5719.2921.6623.3817.24
GEDZA4.675.615.996.937.318.258.636.65
GENTS1.571.691.821.942.072.192.321.94
GEREL1.601.802.042.242.482.682.922.26
GLBMD1.241.391.671.822.102.252.531.88
GLRYH1.001.471.662.132.322.792.981.99
GLYHO2.112.222.392.502.672.782.952.53
GOLTS8.919.5910.6511.3312.3913.0714.1311.52
GOODY2.682.853.133.303.583.754.033.35
GOZDE1.962.202.572.813.183.423.792.87
GRNYO0.710.840.961.091.211.341.461.08
GSDDE1.071.351.601.882.132.412.661.86
GSDHO0.690.831.021.161.351.491.681.18
GSRAY0.731.241.582.092.432.943.282.00
GUBRF12.1712.9813.5314.3414.8915.7016.2514.21
GUSGR1.491.701.902.112.312.522.722.10
GYHOL12.3714.6416.4118.6820.4522.7224.4918.43
HALKB4.454.644.784.975.115.305.444.94
HALKS2.052.162.522.632.993.103.462.75
HATEK4.925.486.186.747.448.008.706.81
HDFGS1.471.561.651.741.831.922.011.74
HEKTS7.788.349.079.6310.3610.9211.659.71
HLGYO1.091.131.161.201.231.271.301.19
HUBVC12.8715.2916.5318.9520.1922.6123.8518.36
HURGZ0.690.760.860.931.031.101.200.94
ICBCT2.312.853.363.904.414.955.463.88
IDEAS1.901.982.042.122.182.262.322.11
IDGYO2.082.182.472.572.862.963.252.66
IEYHO0.340.360.410.430.480.500.550.44
IHEVA1.551.741.852.042.152.342.452.00
IHGZT2.333.213.784.665.236.116.684.50
IHLAS0.350.400.450.500.550.600.650.50
IHLGM0.570.710.861.001.151.291.441.00
IHYAY0.410.490.630.710.850.931.070.74
INDES5.916.406.947.437.978.469.007.45
INFO1.553.974.787.208.0110.4311.246.39
INTEM5.455.937.037.518.619.0910.197.82
IPEKE6.526.897.407.778.288.659.167.84
ISBIR356.45383.68395.55422.78434.65461.88473.75415.10
ISBTR25,110.0028,075.0029,070.0032,035.0033,030.0035,995.0036,990.0031,050.00
ISCTR4.244.404.464.624.684.844.904.57
ISDMR5.825.976.166.316.506.656.846.33
ISFIN2.102.342.592.833.083.323.572.83
ISGSY2.362.723.023.383.684.044.343.35
ISGYO0.991.091.211.311.431.531.651.32
ISMEN2.833.283.513.964.194.644.873.85
ISYAT1.531.691.892.052.252.412.612.07
ITTFH1.061.381.842.162.622.943.402.23
IZFAS1.051.231.311.491.571.751.831.44
IZMDC8.188.318.738.869.289.419.839.00
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR1.491.612.002.122.512.633.022.25
JANTS-749,122.72-374,538.70-249,677.04124,906.98249,768.64624,352.66749,214.3245.80
KAPLM2.853.614.124.885.396.156.664.75
KAREL10.2911.1512.0212.8813.7514.6115.4812.88
KARSN1.071.141.231.301.391.461.551.31
KARTN284.50299.75310.50325.75336.50351.75362.50323.50
KATMR1.942.062.342.462.742.863.142.54
KCHOL12.6712.8913.3513.5714.0314.2514.7113.69
KENT128.40142.20164.40178.20200.40214.20236.40182.40
KERVN0.270.270.300.300.330.330.360.31
KERVT2.272.562.873.163.473.764.073.17
KFEIN8.619.8210.5411.7512.4713.6814.4011.50
KLGYO1.341.601.832.092.322.582.812.07
KLMSN10.0610.6012.2312.7714.4014.9416.5713.31
KLNMA21.9723.3424.0725.4426.1727.5428.2725.12
KNFRT3.884.925.906.947.928.969.946.91
KONYA157.10163.55173.10179.55189.10195.55205.10181.10
KORDS7.408.078.589.259.7610.4310.949.17
KOZAA8.078.358.789.069.499.7710.209.13
KOZAL52.2055.2557.1060.1562.0065.0566.9059.55
KPHOL2.092.182.222.312.352.442.482.28
KRDMA1.671.761.861.952.052.142.241.95
KRDMB1.691.771.861.942.032.112.201.94
KRDMD1.651.751.871.972.092.192.311.98
KRGYO1.211.411.641.842.072.272.501.85
KRONT12.3013.1614.4015.2616.5017.3618.6015.45
KRSAN7.497.929.149.5710.7911.2212.449.96
KRSTL0.911.021.121.231.331.441.541.22
KRTEK1.321.531.962.172.602.813.242.28
KSTUR13.4916.6018.9922.1024.4927.6029.9921.74
KUTPO5.015.405.876.266.737.127.596.30
KUYAS0.921.001.141.221.361.441.581.25
LIDFA2.192.402.572.782.953.163.332.76
LINK16.7118.1419.4520.8822.1923.6224.9320.82
LKMNH3.804.654.975.826.146.997.315.55
LOGO51.5554.1556.2558.8560.9563.5565.6558.60
LUKSK3.734.875.716.857.698.839.676.70
MAALT40.0344.2156.7860.9673.5377.7190.2865.15
MAKTK0.901.001.131.231.361.461.591.24
MARKA0.470.620.820.971.171.321.520.99
MARTI0.430.480.540.590.650.700.760.59
MAVI27.0529.5331.6734.1536.2938.7740.9133.98
MEGAP0.971.191.491.712.012.232.531.75
MEMSA0.230.230.260.260.290.290.320.27
MEPET0.660.851.141.331.621.812.101.38
MERIT10.9011.7512.3013.1513.7014.5515.1013.00
MERKO0.770.880.961.071.151.261.341.05
METAL0.550.580.670.700.790.820.910.73
METRO0.700.770.860.931.021.091.180.94
METUR1.081.161.261.341.441.521.621.35
MGROS21.4921.8622.9523.3224.4124.7825.8723.68
MIPAZ1.291.521.761.992.232.462.701.99
MMCAS0.750.780.840.870.930.961.020.88
MNDRS0.720.871.021.171.321.471.621.17
MPARK10.9211.6612.3413.0813.7614.5015.1813.05
MRDIN4.364.614.815.065.265.515.715.03
MRGYO0.570.620.720.770.870.921.020.79
MRSHL37.3838.9440.3841.9443.3844.9446.3841.88
MSGYO1.201.301.491.591.781.882.071.63
MTRYO0.261.421.953.113.644.805.332.79
MZHLD9.5010.1810.4011.0811.3011.9812.2010.85
NATEN11.8413.0814.7315.9717.6218.8620.5116.17
NETAS8.639.179.6710.2110.7111.2511.7510.19
NIBAS4.554.885.355.686.156.486.955.75
NTHOL1.031.141.251.361.471.581.691.36
NUGYO2.192.302.452.562.712.822.972.58
NUHCM123,435.29102,864.6541,151.1920,580.55-41,132.91-61,703.56-123,417.019.14
ODAS1.061.161.261.361.461.561.661.36
OLMIP3.133.443.583.894.034.344.483.80
ORGE3.013.283.764.034.514.785.264.13
ORMA2.122.572.843.293.564.014.283.20
OSMEN4.655.365.796.506.937.648.076.36
OSTIM1.111.251.371.511.631.771.891.50
OTKAR95.8598.43102.35104.93108.85111.43115.35105.60
OYAYO2.193.203.684.695.176.186.664.42
OYLUM1.512.002.362.853.213.704.062.78
OZBAL1.061.131.231.301.401.471.571.31
OZGYO0.820.891.011.081.201.271.391.10
OZKGY1.781.912.152.282.522.652.892.33
OZRDN1.651.772.142.262.632.753.122.38
PAGYO3.693.864.014.184.334.504.654.17
PAPIL6.497.107.658.268.819.429.978.23
PARSN10.2010.5511.2711.6212.3412.6913.4111.80
PEGYO0.540.570.650.680.760.790.870.70
PEKGY1.311.762.002.452.693.143.382.34
PENGD1.912.482.863.433.814.384.763.33
PETKM2.362.663.063.363.764.064.463.41
PETUN8.909.299.609.9910.3010.6911.009.95
PGSUS23.7927.3330.1333.6736.4740.0142.8133.30
PINSU1.532.092.422.983.313.874.202.86
PKART6.276.947.648.319.019.6810.388.32
PKENT93.9097.45108.10111.65122.30125.85136.50115.20
PNSUT8.569.7010.4911.6312.4213.5614.3511.45
POLHO1.691.771.851.932.012.092.171.93
POLTK54.1555.6860.0561.5865.9567.4871.8563.00
PRKAB2.062.402.683.023.303.643.922.99
PRKME2.222.362.532.672.842.983.152.68
PRZMA3.633.974.654.995.676.016.695.16
PSDTC5.746.026.666.947.587.868.507.12
QNBFB28.4630.2533.8235.6139.1840.9744.5436.50
QNBFL78.3089.1594.70105.55111.10121.95127.50102.90
RALYH7.067.337.697.968.328.598.958.00
RAYSG1.862.092.632.863.403.634.173.01
RHEAG1.271.441.571.741.872.042.171.72
RODRG1.121.191.281.351.441.511.601.36
ROYAL1.431.521.551.641.671.761.791.61
RTALB1.102.633.144.675.186.717.224.16
RYGYO3.574.535.246.206.917.878.586.07
RYSAS3.904.935.716.747.528.559.336.61
SAFKR2.032.172.392.532.752.893.112.57
SAHOL6.756.887.187.317.617.748.047.39
SALIX3.764.214.374.824.985.435.594.67
SAMAT0.661.011.241.591.822.172.401.53
SANEL3.213.383.904.074.594.765.284.24
SANFM3.954.234.895.175.836.116.775.36
SANKO3.974.434.775.235.576.036.375.17
SARKY3.964.304.584.925.205.545.824.89
SASA4.996.117.288.409.5710.6911.868.42
SAYAS1.521.842.122.442.723.043.322.42
SEKFK4.224.384.534.694.845.005.154.68
SEKUR2.713.343.744.374.775.405.804.25
SELEC4.715.736.327.347.938.959.547.12
SELGD1.271.321.451.501.631.681.811.54
SERVE1.191.291.571.671.952.052.331.76
SEYKM9.359.469.799.9010.2310.3410.6710.01
SILVR1.231.361.731.862.232.362.731.98
SISE3.523.703.964.144.404.584.844.18
SKBNK0.750.790.840.880.930.971.020.88
SKTAS1.511.822.162.472.813.123.462.48
SMART5.846.547.157.858.469.169.777.80
SNGYO0.790.820.940.971.091.121.241.01
SNKRN1.181.551.702.072.222.592.741.96
SNPAM2.903.393.754.244.605.095.454.17
SODA4.234.484.905.155.575.826.245.23
SODSN14.2514.3314.5514.6314.8514.9315.1514.70
SOKM8.358.609.129.379.8910.1410.669.50
SONME2.773.363.744.334.715.305.684.22
SRVGY7.298.379.2410.3211.1912.2713.1410.21
SUMAS7.227.618.018.408.809.199.598.40
TACTR1.411.572.062.222.712.873.362.38
TATGD4.425.015.486.076.547.137.606.01
TAVHL11.5013.2214.5816.3017.6619.3820.7416.12
TBORG11.5811.9612.4412.8213.3013.6814.1612.87
TCELL11.4511.7712.1512.4712.8513.1713.5512.50
TDGYO1.351.582.252.483.153.384.052.70
TEKTU0.510.630.750.870.991.111.230.87
TGSAS2.502.682.853.033.203.383.553.02
THYAO7.517.938.468.889.419.8310.368.93
TIRE4.204.725.876.397.548.069.216.70
TKFEN11.2411.7012.7413.2014.2414.7015.7413.49
TKNSA4.134.755.255.876.376.997.495.81
TKURU4.875.245.615.986.356.727.095.98
TLMAN7.347.688.168.508.989.329.808.57
TMPOL2.413.263.934.785.456.306.974.69
TMSN3.573.834.224.484.875.135.524.54
TOASO15.6515.8616.3916.6017.1317.3417.8716.76
TRCAS1.281.532.042.292.803.053.562.42
TRGYO1.521.641.851.972.182.302.512.01
TRKCM2.322.462.772.913.223.363.672.99
TSGYO0.991.131.341.481.691.832.041.51
TSKB0.840.870.890.920.940.970.990.91
TSPOR0.781.582.162.963.544.344.922.85
TTKOM5.946.196.316.566.686.937.056.49
TTRAK33.2435.8539.0841.6944.9247.5350.7642.00
TUCLK1.702.382.963.644.224.905.483.59
TUKAS8.018.218.358.558.698.899.038.52
TUPRS65.4569.6878.3582.5891.2595.48104.1584.80
TURGG21.2223.9426.5429.2631.8634.5837.1829.20
UFUK2.082.282.692.893.303.503.912.99
ULAS0.690.961.311.581.932.202.551.62
ULKER17.9118.4619.5720.1221.2321.7822.8920.40
ULUSE26.0726.6427.3727.9428.6729.2429.9728.02
ULUUN3.483.784.054.354.624.925.194.33
UMPAS0.370.380.420.430.470.480.520.44
UNYEC3.173.393.623.844.074.294.523.84
USAK0.840.951.081.191.321.431.561.20
UTPYA2.072.493.193.614.314.735.433.75
UZERB1.831.982.432.583.033.183.632.73
VAKBN4.104.264.344.504.584.744.824.46
VAKFN1.361.441.571.651.781.861.991.67
VAKKO2.903.313.543.954.184.594.823.86
VANGD0.840.921.111.191.381.461.651.24
VERTU2.462.873.263.674.064.474.863.66
VERUS12.2012.8213.9514.5715.7016.3217.4514.82
VESBE13.3514.1814.8515.6816.3517.1817.8515.60
VESTL8.969.499.7910.3210.6211.1511.4510.20
VKFYO1.301.411.561.671.821.932.081.69
VKGYO1.561.681.841.962.122.242.401.98
VKING2.222.873.213.864.204.855.193.70
YAPRK4.244.906.867.529.4810.1412.108.17
YATAS4.454.785.175.505.896.226.615.53
YAYLA1.141.241.401.501.661.761.921.53
YESIL6.867.337.908.378.949.419.988.42
YGGYO11.6711.8912.4612.6813.2513.4714.0412.85
YGYO0.300.330.390.420.480.510.570.43
YKBNK1.661.731.771.841.881.951.991.82
YKGYO1.691.871.962.142.232.412.502.09
YKSLN4.344.795.335.786.326.777.315.82
YONGA8.618.829.049.259.479.689.909.25
YUNSA6.076.997.678.599.2710.1910.878.47
YYAPI0.300.320.370.390.440.460.510.40
ZOREN0.880.951.021.091.161.231.301.09
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...