HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 09.07.2021 19:05
09.07.2021PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL14.9215.5415.8516.4716.7817.4017.7116.31
ADEL22.0023.4224.1625.5826.3227.7428.4825.24
ADESE1.061.101.131.171.201.241.271.16
AEFES20.9721.4621.6322.1222.2922.7822.9521.96
AFYON3.493.603.703.813.914.024.123.80
AGHOL20.8921.4422.8323.3824.7725.3226.7123.80
AGYO1.651.841.992.182.332.522.672.16
AKBNK5.025.165.225.365.425.565.625.32
AKCNS13.7914.2314.5615.0015.3315.7716.1014.94
AKENR1.151.221.251.321.351.421.451.30
AKFGY3.033.343.463.773.894.204.323.67
AKGRT7.577.667.887.978.198.288.508.03
AKMGY36.6338.3339.6141.3142.5944.2945.5741.10
AKSA14.1214.7115.4416.0316.7617.3518.0816.10
AKSEN10.5010.8411.3711.7112.2412.5813.1111.80
AKSGY1.691.741.771.821.851.901.931.81
AKSUE6.656.957.557.858.458.759.358.00
AKYHO1.501.621.741.861.982.102.221.86
ALARK8.398.768.929.299.459.829.989.18
ALBRK1.311.381.451.521.591.661.731.52
ALCAR212.75235.63245.25268.13277.75300.63310.25261.50
ALCTL20.8621.9722.4623.5724.0625.1725.6623.26
ALGYO18.3219.1319.5520.3620.7821.5922.0120.16
ALKA13.7414.3614.7315.3515.7216.3416.7115.22
ALKIM14.0414.5214.7015.1815.3615.8416.0215.03
ALMAD1.501.551.571.621.641.691.711.60
ANELE2.392.572.732.913.073.253.412.90
ANHYT7.017.898.209.089.3910.2710.588.79
ANSGR5.685.886.036.236.386.586.736.20
ARCLK31.0731.7632.1732.8633.2733.9634.3732.72
ARDYZ48.3849.7650.4351.8152.4853.8654.5351.45
ARENA10.0310.8611.1311.9612.2313.0613.3311.68
ARMDA32.9539.5846.6553.2860.3566.9874.0553.50
ARSAN3.784.014.184.414.584.814.984.38
ARZUM14.7915.5715.9316.7117.0717.8518.2116.50
ASELS14.2014.4414.6014.8415.0015.2415.4014.80
ASUZU14.1914.9015.1715.8816.1516.8617.1315.66
ATAGY3.263.343.553.633.843.924.133.69
ATATP21.7322.9326.1127.3130.4931.6934.8728.30
ATEKS29.0731.6433.0135.5836.9539.5240.8934.98
ATLAS1.581.671.751.841.922.012.091.83
ATSYH3.503.623.763.884.024.144.283.89
AVGYO2.252.462.853.063.453.664.053.15
AVHOL5.195.455.685.946.176.436.665.92
AVISA16.7517.3917.6618.3018.5719.2119.4818.11
AVOD4.144.374.504.734.865.095.224.68
AVTUR2.732.983.083.333.433.683.783.25
AYCES50.8555.7558.5563.4566.2571.1573.9562.40
AYDEM5.025.525.876.376.727.227.576.29
AYEN3.824.094.234.504.644.915.054.43
AYES16.1716.5817.7218.1319.2719.6820.8218.49
AYGAZ12.6613.0213.7214.0814.7815.1415.8414.25
BAGFS13.2014.4514.8716.1216.5417.7918.2115.70
BAKAB17.7918.3218.9219.4520.0620.5921.1919.49
BALAT4.454.694.785.025.115.355.444.94
BANVT48.3350.9453.4856.0958.6361.2463.7856.05
BASGZ10.3711.0012.6213.2514.8715.5017.1213.74
BAYRK9.179.379.769.9610.3510.5510.9410.05
BERA8.149.5910.1511.6012.1613.6114.1711.15
BEYAZ8.488.758.859.129.229.499.599.03
BFREN731.10782.00823.70874.60916.30967.201,008.90870.00
BIMAS61.0861.5162.5362.9663.9864.4165.4363.25
BIOEN17.9520.3024.6527.0031.3533.7038.0528.00
BIZIM10.9011.2611.4411.8011.9812.3412.5211.71
BJKAS5.315.615.906.206.496.797.086.19
BLCYT14.2415.3017.1118.1719.9821.0422.8518.54
BMSCH5.125.305.665.846.206.386.745.93
BNTAS4.694.995.175.475.655.956.135.41
BOBET4.634.925.135.425.635.926.135.38
BOSSA24.5825.7026.3827.5028.1829.3029.9827.28
BRISA20.1420.6421.3021.8022.4622.9623.6221.88
BRKO0.940.971.011.041.081.111.151.04
BRKSN7.818.498.879.559.9310.6110.999.40
BRMEN1.751.841.922.012.092.182.262.00
BRSAN19.1421.1321.9823.9724.8226.8127.6623.40
BRYAT226.40254.75265.60293.95304.80333.15344.00285.20
BSOKE1.962.052.082.172.202.292.322.14
BTCIM10.5711.2712.3913.0914.2114.9116.0313.30
BUCIM3.103.213.273.383.443.553.613.35
BURCE15.7217.0217.9619.2620.2021.5022.4419.08
BURVA19.3820.9021.7023.2224.0225.5426.3422.86
CANTE8.699.099.9410.3411.1911.5912.4410.56
CASA117.40121.20132.40136.20147.40151.20162.40139.90
CCOLA76.2076.9378.7079.4381.2081.9383.7079.95
CELHA5.015.445.626.056.236.666.845.92
CEMAS1.081.121.141.181.201.241.261.17
CEMTS12.2812.6112.7913.1213.3013.6313.8113.04
CEOEM6.047.127.588.669.1210.2010.668.35
CIMSA20.6621.0622.0622.4623.4623.8624.8622.76
CLEBI155.45171.43177.55193.53199.65215.63221.75188.60
CMBTN182.45197.38203.15218.08223.85238.78244.55213.50
CMENT23.9525.4826.4527.9828.9530.4831.4527.70
CRDFA3.473.733.914.174.354.614.794.13
CRFSA36.5937.7338.2139.3539.8340.9741.4539.02
CUSAN6.456.696.807.047.157.397.506.97
DAGHL10.9412.4813.9715.5117.0018.5420.0315.48
DAGI1.912.012.072.172.232.332.392.15
DARDL12.3813.2113.9714.8015.5616.3917.1514.76
DENGE0.961.071.111.221.251.361.401.18
DERHL3.443.743.954.254.464.764.974.20
DERIM9.6110.4610.9911.8412.3713.2213.7511.68
DESA10.8011.0711.5711.8412.3412.6113.1111.95
DESPC8.819.079.299.559.7710.0310.259.53
DEVA23.5123.8724.8125.1726.1126.4727.4125.46
DGATE10.8811.4211.6812.2212.4813.0213.2812.08
DGGYO6.576.987.297.708.018.428.737.65
DGKLB1.871.941.992.062.112.182.232.05
DIRIT2.412.803.203.593.994.384.783.59
DITAS12.6313.3913.6814.4414.7315.4915.7814.20
DMSAS6.216.606.847.237.477.868.107.15
DNISI10.1110.4510.6310.9711.1511.4911.6710.89
DOAS23.5124.3625.6126.4627.7128.5629.8126.66
DOBUR11.4912.5713.1414.2214.7915.8716.4413.96
DOCO665.65706.38726.55767.28787.45828.18848.35757.00
DOGUB5.455.716.026.286.596.857.166.30
DOHOL2.562.652.692.782.822.912.952.75
DOKTA27.0827.6028.3628.8829.6430.1630.9229.00
DURDO9.229.5410.0410.3610.8611.1811.6810.45
DYOBY10.0810.6411.0611.6212.0412.6013.0211.55
DZGYO1.721.791.831.901.942.012.051.88
ECILC5.695.785.895.986.096.186.295.99
ECZYT32.1135.1136.2139.2140.3143.3144.4138.26
EDATA5.275.946.377.047.478.148.576.92
EDIP2.182.382.652.853.123.323.592.88
EGEEN1,121.101,184.701,213.701,277.301,306.301,369.901,398.901,260.00
EGGUB154.40162.75166.80175.15179.20187.55191.60173.00
EGPRO23.3224.8125.4826.9727.6429.1329.8026.56
EGSER10.8611.3211.6912.1512.5212.9813.3512.10
EKGYO1.731.781.811.861.891.941.971.85
EKIZ6.136.367.037.267.938.168.837.48
EMKEL1.471.771.922.222.372.672.822.14
EMNIS18.6819.6520.5621.5322.4423.4124.3221.50
ENJSA9.7610.0210.1510.4110.5410.8010.9310.34
ENKAI8.638.818.919.099.199.379.479.05
EPLAS21.4322.3923.0123.9724.5925.5526.1723.80
ERBOS85.50101.00117.70133.20149.90165.40182.10133.80
EREGL16.6417.1017.5818.0418.5218.9819.4618.05
ERSU3.333.453.553.673.773.893.993.66
ESCOM4.825.015.135.325.445.635.755.28
ESEN24.7626.8628.2830.3831.8033.9035.3230.04
ETILR5.065.285.565.786.066.286.565.81
ETYAT3.023.223.323.523.623.823.923.47
EUHOL2.692.872.953.133.213.393.473.08
EUKYO5.235.897.247.909.269.9111.278.25
EUYO3.673.803.884.014.104.224.313.99
FADE7.4712.4714.1419.1420.8125.8127.4817.47
FENER33.3734.8836.1937.7039.0140.5241.8337.60
FLAP2.222.312.362.452.502.592.642.43
FMIZP87.6093.9096.60102.90105.60111.90114.60101.10
FONET11.4912.0412.3312.8813.1713.7214.0112.75
FORMT1.061.121.141.201.221.281.301.18
FRIGO15.0516.0316.5517.5318.0519.0319.5517.30
FROTO166.15168.13171.65173.63177.15179.13182.65174.40
GARAN7.928.148.338.558.748.969.158.53
GARFA7.968.389.089.5010.2010.6211.329.64
GEDIK6.607.257.498.148.389.039.277.93
GEDZA34.5936.8139.1741.3943.7545.9748.3341.46
GENTS3.353.643.764.054.174.464.583.96
GEREL5.585.786.066.266.546.747.026.30
GLBMD6.036.176.416.556.796.937.176.60
GLRYH2.092.162.232.302.372.442.512.30
GLYHO2.702.893.003.193.303.493.603.15
GOLTS34.5736.7837.8340.0441.0943.3044.3539.46
GOODY6.316.546.877.107.437.667.997.15
GOZDE4.965.195.285.515.605.835.925.44
GRNYO2.052.132.182.262.312.392.442.24
GSDDE5.405.665.766.026.126.386.485.94
GSDHO1.731.771.801.841.871.911.941.83
GSRAY3.283.423.603.743.924.064.243.76
GUBRF46.3348.1649.3851.2152.4354.2655.4850.90
GWIND2.572.953.253.633.934.314.613.59
HALKB4.634.764.844.975.055.185.264.94
HATEK15.0315.9416.3417.2517.6518.5618.9616.99
HDFGS2.442.642.732.933.023.223.312.87
HEKTS6.767.117.287.637.808.158.327.54
HLGYO2.232.322.392.482.552.642.712.47
HUBVC10.1610.6611.0811.5812.0012.5012.9211.54
HURGZ1.191.251.271.331.351.411.431.31
ICBCT4.885.015.105.235.325.455.545.21
IDEAS38.7546.4849.5557.2860.3568.0871.1554.95
IDGYO1.131.401.571.842.012.282.451.79
IEYHO0.740.780.850.890.961.001.070.90
IHEVA0.960.991.001.031.041.071.081.02
IHGZT0.981.021.081.121.181.221.281.13
IHLAS0.540.560.560.580.580.600.600.57
IHLGM0.930.960.981.011.031.061.081.00
IHYAY0.600.630.670.700.740.770.810.70
INDES5.495.735.846.086.196.436.546.01
INFO3.403.663.854.114.304.564.754.07
INTEM31.0633.9034.8637.7038.6641.5042.4636.76
INVEO94.65105.38109.55120.28124.45135.18139.35117.00
IPEKE10.6510.9611.2111.5211.7712.0812.3311.49
ISCTR4.975.055.175.255.375.455.575.27
ISDMR10.4110.6311.0311.2511.6511.8712.2711.34
ISFIN2.712.812.852.952.993.093.132.92
ISGSY8.248.618.889.259.529.8910.169.20
ISGYO1.731.801.831.901.932.002.031.88
ISKPL27.5029.0632.1833.7436.8638.4241.5434.52
ISMEN11.6812.6213.0313.9714.3815.3215.7313.70
ISYAT2.692.752.782.842.872.932.962.82
ITTFH1.221.331.381.491.541.651.701.46
IZFAS4.504.865.035.395.565.926.095.29
IZMDC2.032.232.292.492.552.752.812.42
IZTAR16.4617.4518.0119.0019.5620.5521.1118.78
JANTS64.3069.0571.5076.2578.7083.4585.9075.10
KAPLM14.2416.5918.1920.5422.1424.4926.0920.16
KAREL28.6231.3533.1435.8737.6640.3942.1835.40
KARSN3.473.593.723.843.974.094.223.84
KARTN44.5547.7348.9552.1353.3556.5357.7551.15
KATMR1.812.322.543.053.273.784.002.90
KCHOL18.9619.1419.5919.7720.2220.4020.8519.90
KENT176.50201.05215.90240.45255.30279.85294.70235.60
KERVN0.610.630.630.650.650.670.670.64
KERVT4.034.204.304.474.574.744.844.43
KFEIN23.5524.9725.4526.8727.3528.7729.2526.40
KGYO5.205.435.705.936.206.436.705.95
KLGYO1.551.621.651.721.751.821.851.70
KLKIM11.1411.4011.9712.2312.8013.0613.6312.38
KLMSN17.8518.9919.5520.6921.2522.3922.9520.40
KLNMA19.3619.6719.7820.0920.2020.5120.6219.99
KNFRT11.8014.3815.3617.9418.9221.5022.4817.14
KONTR60.4863.6465.6368.7970.7873.9475.9368.20
KONYA741.05793.03892.35944.331,043.651,095.631,194.95968.00
KORDS18.2119.1219.5920.5020.9721.8822.3520.28
KOZAA12.8413.1213.3813.6613.9214.2014.4613.65
KOZAL98.95103.18105.25109.48111.55115.78117.85108.40
KRDMA5.345.686.106.446.867.207.626.48
KRDMB5.275.626.066.416.857.207.646.45
KRDMD6.316.506.927.117.537.728.147.22
KRGYO4.534.814.915.195.295.575.675.10
KRONT46.6050.2052.3055.9058.0061.6063.7055.15
KRSTL1.681.781.831.931.982.082.131.90
KRTEK6.697.207.457.968.218.728.977.83
KRVGD14.4314.7215.5615.8516.6916.9817.8216.12
KSTUR226.85237.43248.95259.53271.05281.63293.15260.00
KUTPO43.0044.4948.9750.4654.9456.4360.9151.95
KUYAS1.972.042.112.182.252.322.392.18
LIDFA2.712.772.872.933.033.093.192.95
LINK26.8328.4729.6931.3332.5534.1935.4131.12
LKMNH8.168.548.899.279.6210.0010.359.25
LOGO28.2231.3634.5437.6840.8644.0047.1837.70
LUKSK40.1843.0945.1848.0950.1853.0955.1847.68
MAALT164.35173.23178.45187.33192.55201.43206.65185.50
MAKTK2.362.502.732.873.103.243.472.91
MARKA4.324.504.564.744.804.985.044.68
MARTI1.631.741.781.891.932.042.081.85
MAVI50.7353.3654.5857.2158.4361.0662.2856.50
MEDTR27.4429.3631.0833.0034.7236.6438.3632.90
MEGAP7.037.357.928.248.819.139.708.36
MEPET1.932.052.222.342.512.632.802.36
MERCN8.558.839.649.9210.7311.0111.8210.18
MERIT12.7614.1314.6616.0316.5617.9318.4615.61
MERKO4.194.534.705.045.215.555.724.95
METRO1.511.571.591.651.671.731.751.63
METUR3.654.324.665.335.676.346.685.16
MGROS30.5831.5332.7433.6934.9035.8537.0633.82
MIPAZ3.243.593.734.084.224.574.713.97
MMCAS5.235.516.046.326.857.137.666.44
MNDRS1.891.972.032.112.172.252.312.10
MPARK21.1821.8422.3022.9623.4224.0824.5422.86
MRGYO0.910.991.011.091.111.191.211.06
MRSHL218.55230.03236.05247.53253.55265.03271.05244.80
MSGYO3.964.114.194.344.424.574.654.30
MTRKS25.0427.8229.0431.8233.0435.8237.0431.04
MTRYO1.721.751.791.821.861.891.931.82
MZHLD32.4634.2334.8636.6337.2639.0339.6636.06
NATEN31.8733.8335.2937.2538.7140.6742.1337.00
NETAS17.6718.6919.1120.1320.5521.5721.9919.83
NIBAS9.0310.2910.9812.2412.9314.1914.8811.95
NTGAZ7.117.337.998.218.879.099.758.43
NTHOL3.363.613.754.004.144.394.533.94
NUGYO9.8310.8611.3312.3612.8313.8614.3312.08
NUHCM33.9436.5837.7040.3441.4644.1045.2239.58
ODAS1.581.711.781.911.982.112.181.88
OLMK7.017.157.387.527.757.898.127.56
ORGE5.125.445.595.916.066.386.535.82
ORMA25.2526.3827.7528.8830.2531.3832.7529.00
OSMEN19.5220.9122.0023.3924.4825.8726.9623.24
OSTIM2.042.142.182.282.322.422.462.25
OTKAR248.90260.90267.70279.70286.50298.50305.30277.10
OYAKC6.416.526.576.686.736.846.896.65
OYAYO6.736.967.087.317.437.667.787.25
OYLUM3.483.743.864.124.244.504.624.05
OYYAT23.8924.0524.3924.5524.8925.0525.3924.64
OZBAL10.1511.1612.3513.3614.5515.5616.7513.45
OZGYO1.261.341.391.471.521.601.651.45
OZKGY3.733.813.954.034.174.254.394.06
OZRDN8.028.448.949.369.8610.2810.789.40
PAGYO5.795.946.206.356.616.767.026.40
PAMEL30.4732.2734.4136.2138.3540.1542.2936.38
PAPIL13.2913.8514.1114.6714.9315.4915.7514.52
PARSN25.5326.7727.2728.5129.0130.2530.7528.14
PEGYO1.151.201.241.291.331.381.421.28
PEKGY0.700.900.971.171.241.441.511.10
PENGD2.832.942.993.103.153.263.313.07
PENTA30.2531.3132.9534.0135.6536.7138.3534.30
PETKM4.955.075.285.405.615.735.945.44
PETUN15.9616.4816.7717.2917.5818.1018.3917.17
PGSUS63.6068.0870.1074.5876.6081.0883.1073.35
PINSU5.926.436.837.347.748.258.657.28
PKART13.4014.1114.5815.2915.7616.4716.9415.17
PKENT1,849.452,037.182,151.352,339.082,453.252,640.982,755.152,302.30
PNSUT15.8616.5516.8217.5117.7818.4718.7417.30
POLHO2.572.642.682.752.792.862.902.73
POLTK318.00332.00347.00361.00376.00390.00405.00361.50
PRKAB10.2410.8411.7612.3613.2813.8814.8012.52
PRKME4.314.514.694.895.075.275.454.88
PRZMA3.954.074.154.274.354.474.554.25
PSDTC15.7918.8021.5324.5427.2730.2833.0124.40
QNBFB38.2339.4240.4141.6042.5943.7844.7741.50
QNBFL76.2581.1382.7587.6389.2594.1395.7586.00
QUAGR24.6425.4025.6826.4426.7227.4827.7626.20
RALYH3.223.433.713.924.204.414.693.95
RAYSG8.949.349.8510.2510.7611.1611.6710.30
RHEAG1.681.761.841.922.002.082.161.92
RODRG13.9515.0115.6316.6917.3118.3718.9916.47
ROYAL3.033.123.193.283.353.443.513.27
RTALB18.4519.1219.4120.0820.3721.0421.3319.89
RYGYO3.683.874.264.454.845.035.424.55
RYSAS3.433.673.854.094.274.514.694.06
SAFKR6.006.556.877.427.748.298.617.30
SAHOL8.468.758.889.179.309.599.729.09
SAMAT3.133.633.814.314.494.995.174.15
SANEL3.914.234.454.774.995.315.534.72
SANFM15.8516.8119.0720.0322.2923.2525.5120.68
SANKO8.609.119.379.8810.1410.6510.919.75
SARKY10.5911.3111.6412.3612.6913.4113.7412.16
SASA24.2325.9226.5328.2228.8330.5231.1327.68
SAYAS20.7322.5223.1124.9025.4927.2827.8724.30
SEKFK4.865.185.505.826.146.466.785.82
SEKUR19.0320.0420.6121.6222.1923.2023.7721.40
SELEC7.607.908.038.338.468.768.898.24
SELGD3.574.074.324.825.075.575.824.69
SELVA4.364.995.886.517.408.038.926.64
SERVE14.7715.6316.2617.1217.7518.6119.2417.00
SEYKM13.6014.1715.2715.8416.9417.5118.6116.10
SILVR4.354.715.395.756.436.797.475.91
SISE7.397.527.617.747.837.968.057.72
SKBNK1.011.031.041.061.071.091.101.05
SKTAS3.763.924.054.214.344.504.634.19
SMART5.215.455.665.906.116.356.565.88
SNGYO1.942.873.194.124.445.375.693.81
SNKRN22.9224.6026.6428.3230.3632.0434.0828.50
SNPAM12.4312.9613.1413.6713.8514.3814.5613.49
SODSN16.7918.4319.7321.3722.6724.3125.6121.20
SOKM10.7711.0511.1811.4611.5911.8712.0011.38
SONME32.1835.0937.1840.0942.1845.0947.1839.68
SRVGY50.4562.3368.1580.0385.8597.73103.5577.00
SUMAS52.2855.5957.8361.1463.3866.6968.9360.60
TACTR22.8525.9327.7530.8332.6535.7337.5530.20
TATGD7.998.088.208.298.418.508.628.30
TAVHL23.3524.1724.5725.3925.7926.6127.0125.18
TBORG16.4516.6516.7516.9517.0517.2517.3516.90
TCELL15.5315.6915.8616.0216.1916.3516.5216.02
TDGYO6.686.826.947.087.207.347.467.07
TEKTU1.331.411.431.511.531.611.631.48
TGSAS8.5610.2810.9212.6413.2815.0015.6412.10
THYAO12.5713.0413.2413.7113.9114.3814.5813.57
TIRE5.706.237.087.618.468.999.847.77
TKFEN14.5214.6314.8314.9415.1415.2515.4514.98
TKNSA6.046.296.526.777.007.257.486.76
TKURU96.55137.28177.45218.18258.35299.08339.25217.90
TLMAN26.9028.5529.3030.9531.7033.3534.1030.50
TMPOL12.6813.5113.7914.6214.9015.7316.0114.34
TMSN13.9815.4616.0317.5118.0819.5620.1317.05
TOASO29.0029.8530.2031.0531.4032.2532.6030.80
TRCAS3.253.353.423.523.593.693.763.50
TRGYO2.252.562.913.223.573.884.233.24
TRILC25.5727.4328.3530.2131.1332.9933.9129.74
TSGYO1.712.072.212.572.713.073.212.46
TSKB1.201.221.251.271.301.321.351.27
TSPOR2.172.342.602.773.033.203.462.81
TTKOM6.286.376.496.586.706.796.916.59
TTRAK141.25154.38160.75173.88180.25193.38199.75170.50
TUCLK8.6010.1411.1012.6413.6015.1416.1012.35
TUKAS6.176.476.656.957.137.437.616.89
TUPRS91.4393.1694.8896.6198.33100.06101.7896.60
TUREX5.116.948.7710.6012.4314.2616.0910.60
TURGG112.60118.90121.40127.70130.20136.50139.00125.80
TURSG4.214.444.604.834.995.225.384.79
UFUK11.7512.4813.1213.8514.4915.2215.8613.80
ULAS3.713.853.944.084.174.314.404.05
ULKER19.3519.7419.9320.3220.5120.9021.0920.22
ULUSE52.4554.3054.9556.8057.4559.3059.9556.20
ULUUN4.264.534.654.925.045.315.434.84
UMPAS1.091.181.231.321.371.461.511.30
UNLU4.234.514.624.905.015.295.404.81
USAK1.671.741.801.871.932.002.061.86
UTPYA17.0818.5119.0320.4620.9822.4122.9320.00
UZERB33.0335.0236.0138.0038.9940.9841.9737.50
VAKBN3.373.443.473.543.573.643.673.52
VAKFN6.967.858.399.279.8110.6911.249.10
VAKKO9.2910.1310.5311.3711.7712.6113.0111.15
VANGD4.404.754.925.275.445.795.965.18
VERTU18.3220.1020.8422.6223.3625.1425.8822.10
VERUS41.9643.6144.6846.3347.4049.0550.1246.04
VESBE41.8843.4444.4846.0447.0848.6449.6845.78
VESTL29.4830.2530.7231.4931.9632.7333.2031.34
VKFYO4.525.666.227.367.929.069.627.07
VKGYO1.351.401.431.481.511.561.591.47
VKING4.524.784.935.195.345.605.755.13
YAPRK25.6429.4230.8434.6236.0439.8241.2433.44
YATAS11.5312.1812.3913.0413.2513.9014.1112.82
YAYLA3.413.673.784.044.154.414.523.96
YESIL1.872.022.142.292.412.562.682.27
YGGYO13.1713.4413.6313.9014.0914.3614.5513.86
YGYO0.930.981.001.051.071.121.141.03
YKBNK2.102.142.222.262.342.382.462.28
YKSLN4.654.794.895.035.135.275.375.01
YONGA20.1420.9521.3822.1922.6223.4323.8622.00
YUNSA10.3810.7410.8811.2411.3811.7411.8811.13
YYAPI1.011.071.111.171.211.271.311.16
ZOREN1.751.811.831.891.911.971.991.87
ZRGYO1.571.581.591.601.611.621.631.60
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...