HAFTALIK PİVOT

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 06.11.2020 23:45
06.11.2020PİVOT HESAPLAMA SİSTEMİNE GÖRE DESTEK & DİRENÇLER
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇKAPANIŞ
ACSEL11.9012.7015.1015.9018.3019.1021.5016.70
ADEL14.8815.9417.4818.5420.0821.1422.6818.78
ADESE2.172.332.572.732.973.133.372.77
ADNAC1.811.902.002.092.192.282.382.09
AEFES18.3618.9420.3620.9422.3622.9424.3621.36
AFYON3.924.014.184.274.444.534.704.31
AGHOL15.8316.5618.2618.9920.6921.4223.1219.47
AGYO2.092.142.302.352.512.562.722.40
AKBNK4.504.634.854.985.205.335.555.02
AKCNS11.9012.1812.8713.1513.8414.1214.8113.35
AKENR2.052.112.252.312.452.512.652.35
AKFGY3.453.603.763.914.074.224.383.91
AKGRT6.386.686.997.297.607.908.217.29
AKMGY47.1852.1157.7362.6668.2873.2178.8363.00
AKSA7.217.628.418.829.6110.0210.819.01
AKSEN5.285.726.526.967.768.209.007.14
AKSGY3.303.563.764.024.224.484.683.99
AKSUE10.9111.2211.8212.1312.7313.0413.6412.27
AKYHO4.525.085.996.557.468.028.936.72
ALARK5.665.866.046.246.426.626.806.23
ALBRK1.421.491.601.671.781.851.961.69
ALCAR115.55121.63128.05134.13140.55146.63153.05134.30
ALCTL23.6326.4730.1332.9736.6339.4743.1333.38
ALGYO15.6416.1016.8317.2918.0218.4819.2117.42
ALKA12.2212.6912.9713.4413.7214.1914.4713.34
ALKIM12.7813.2313.9914.4415.2015.6516.4114.59
ALMAD1.852.012.482.643.113.273.742.79
ANACM5.135.605.906.376.677.147.446.28
ANHYT7.357.628.048.318.739.009.428.38
ANSGR5.956.156.446.646.937.137.426.68
ARCLK25.0525.6327.3127.8929.5730.1531.8328.44
ARENA33.6634.7937.9439.0742.2243.3546.5040.08
ARMDA43.8546.5848.5551.2853.2555.9857.9550.90
ARSAN4.945.125.645.826.346.527.045.99
ARTI3.744.545.466.267.187.988.906.32
ASELS15.5016.1616.8117.4718.1218.7819.4317.46
ASLAN33.9335.8738.6340.5743.3345.2748.0340.98
ASUZU13.0613.9515.0215.9116.9817.8718.9416.00
ATAGY3.423.533.693.803.964.074.233.82
ATEKS15.1116.3317.6618.8820.2121.4322.7618.93
ATLAS1.521.581.681.741.841.902.001.76
ATPET0.670.720.750.800.830.880.910.79
ATSYH3.774.354.865.445.956.537.045.40
AVGYO2.392.562.943.113.493.664.043.21
AVHOL3.804.195.305.696.807.198.306.05
AVISA12.1212.5113.1213.5114.1214.5115.1213.62
AVOD7.408.7810.3411.7213.2814.6616.2211.81
AVTUR2.202.352.632.783.063.213.492.84
AYCES39.2541.3647.7249.8356.1958.3064.6651.95
AYEN4.915.095.465.646.016.196.565.73
AYES8.678.999.7610.0810.8511.1711.9410.30
AYGAZ9.469.9810.7411.2612.0212.5413.3011.38
BAGFS14.9715.5416.7917.3618.6119.1820.4317.70
BAKAB15.5716.0217.1117.5618.6519.1020.1917.88
BALAT3.194.956.578.339.9511.7113.338.26
BANVT21.3222.4623.7624.9026.2027.3428.6424.98
BERA8.048.459.289.6910.5210.9311.769.90
BEYAZ8.029.0010.0311.0112.0413.0214.0511.03
BFREN792.00826.00857.00891.00922.00956.00987.00889.50
BIMAS65.3566.1368.4569.2371.5572.3374.6570.00
BIZIM13.1613.5914.4114.8415.6616.0916.9115.03
BJKAS2.602.712.893.003.183.293.473.03
BLCYT4.765.176.436.848.108.519.777.26
BMELK9.8810.6511.4312.2012.9813.7514.5312.20
BNTAS4.394.634.925.165.455.695.985.18
BOLUC4.524.715.265.456.006.196.745.63
BOSSA11.5312.1112.6013.1813.6714.2514.7413.13
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.9513.60
BRISA13.2514.1415.5216.4117.7918.6820.0616.65
BRKO0.911.101.261.451.611.801.961.43
BRKSN5.195.455.896.156.596.857.296.24
BRMEN1.892.192.342.642.793.093.242.56
BRSAN12.0912.8313.9514.6915.8116.5517.6714.88
BRYAT134.40144.95165.80176.35197.20207.75228.60181.50
BSOKE1.831.972.232.372.632.773.032.43
BTCIM3.103.393.854.144.604.895.354.22
BUCIM5.906.116.656.867.407.618.157.02
BURCE14.4117.7120.1923.4925.9729.2731.7523.08
BURVA40.4350.7464.3874.6988.3398.64112.2876.35
CASA32.3334.6741.3143.6550.2952.6359.2745.80
CCOLA40.5542.7847.9550.1855.3557.5862.7551.65
CELHA12.7113.8114.3115.4115.9117.0117.5115.11
CEMAS1.661.752.032.122.402.492.772.21
CEMTS12.2012.6813.7714.2515.3415.8216.9114.55
CIMSA11.5211.9712.9013.3514.2814.7315.6613.59
CLEBI63.1365.8471.1873.8979.2381.9487.2875.20
CMBTN114.05119.13130.35135.43146.65151.73162.95138.50
CMENT26.7928.3929.6931.2932.5934.1935.4931.14
CRDFA4.244.424.754.935.265.445.775.00
CRFSA18.6420.3821.5223.2624.4026.1427.2822.96
CUSAN4.805.605.976.777.147.948.316.55
DAGHL10.9512.2315.7517.0320.5521.8325.3518.15
DAGI5.636.927.839.1210.0311.3212.238.93
DARDL18.1120.2224.0926.2030.0732.1836.0527.08
DENCM5.526.106.306.887.087.667.866.69
DENGE3.904.204.805.105.706.006.605.25
DENIZ20.3420.5920.7020.9521.0621.3121.4220.88
DERAS7.868.058.628.819.389.5710.149.00
DERIM9.109.459.8910.2410.6811.0311.4710.28
DESA5.866.176.737.047.607.918.477.16
DESPC10.8011.2112.1712.5813.5413.9514.9112.85
DEVA18.4519.9821.7523.2825.0526.5828.3523.40
DGATE13.5614.2316.0716.7418.5819.2521.0917.32
DGGYO7.928.128.548.749.169.369.788.85
DGKLB2.302.392.572.662.842.933.112.70
DIRIT0.781.472.262.953.744.435.223.00
DITAS20.8624.0527.1030.2933.3436.5339.5830.22
DMSAS4.364.885.465.986.567.087.666.01
DOAS13.6415.2318.3219.9123.0024.5927.6820.66
DOBUR17.4818.7521.1622.4324.8426.1128.5223.00
DOCO270.55281.43294.85305.73319.15330.03343.45307.00
DOGUB2.903.083.343.523.783.964.223.56
DOHOL2.212.302.452.542.692.782.932.57
DOKTA27.9229.2331.2832.5934.6435.9538.0032.96
DURDO17.3418.6019.8921.1522.4423.7024.9921.16
DYOBY8.649.6310.5911.5812.5413.5314.4911.56
DZGYO2.973.053.233.313.493.573.753.36
ECILC5.936.236.737.037.537.838.337.13
ECZYT16.9017.3618.7719.2320.6421.1022.5119.70
EDIP2.662.782.923.043.183.303.443.05
EGCEY1.441.651.842.052.242.452.642.04
EGCYH0.820.971.121.271.421.571.721.27
EGCYO1.461.521.631.691.801.861.971.71
EGEEN580.95749.981,007.251,176.281,433.551,602.581,859.851,220.40
EGGUB104.85109.98117.55122.68130.25135.38142.95123.90
EGPRO18.7519.4520.7721.4722.7923.4924.8121.78
EGSER5.796.417.438.059.079.6910.718.25
EKGYO1.581.631.731.781.881.932.031.80
EKIZ7.557.838.058.338.558.839.058.30
EMKEL2.933.093.393.553.854.014.313.62
EMNIS12.5313.8217.7018.9922.8724.1628.0420.28
ENJSA8.458.729.379.6410.2910.5611.219.83
ENKAI6.846.997.357.507.868.018.377.60
EPLAS15.5816.4417.2118.0718.8419.7020.4718.02
ERBOS24.0124.6126.3126.9128.6129.2130.9127.46
EREGL8.949.2210.0410.3211.1411.4212.2410.59
ERSU4.384.644.925.185.465.726.005.19
ESCOM5.265.566.026.326.787.087.546.40
ETILR3.423.563.693.833.964.104.233.82
ETYAT3.344.234.535.425.726.616.915.12
EUHOL1.612.072.482.943.353.814.222.91
EUKYO1.692.622.943.874.195.125.443.56
EUYO6.007.708.279.9710.5412.2412.819.40
FENER30.3131.9634.1335.7837.9539.6041.7736.04
FLAP5.426.007.087.668.749.3210.407.91
FMIZP98.40103.20109.00113.80119.60124.40130.20114.30
FONET9.7710.2911.2711.7912.7713.2914.2712.02
FORMT3.634.214.845.426.056.637.265.44
FRIGO17.2817.9819.6420.3422.0022.7024.3620.82
FROTO92.6599.43109.55116.33126.45133.23143.35118.00
GARAN6.256.426.746.917.237.407.726.98
GARFA9.439.6910.4810.7411.5311.7912.5811.00
GEDIK8.108.628.859.379.6010.1210.359.22
GEDZA14.8215.5217.6318.3320.4421.1423.2519.03
GENTS3.493.684.014.204.534.725.054.27
GEREL5.515.736.066.286.616.837.166.33
GLBMD3.964.194.524.755.085.315.644.80
GLRYH11.9112.8613.8014.7515.6916.6417.5814.74
GLYHO3.563.944.344.725.125.505.904.73
GOLTS20.0320.7822.2122.9624.3925.1426.5723.30
GOODY5.675.896.436.657.197.417.956.81
GOZDE4.434.996.126.687.818.379.506.96
GRNYO2.232.502.702.973.173.443.642.93
GSDDE4.364.514.995.145.625.776.255.30
GSDHO1.881.972.102.192.322.412.542.21
GSRAY2.893.063.293.463.693.864.093.49
GUBRF27.9130.5833.8936.5639.8742.5445.8536.88
GYHOL21.9624.2226.3628.6230.7633.0235.1628.56
HALKB4.164.434.674.945.185.455.694.92
HALKS3.073.223.313.463.553.703.793.43
HATEK10.0210.7612.0012.7413.9814.7215.9612.99
HDFGS5.235.515.966.246.696.977.426.32
HEKTS11.6511.8812.1512.3812.6512.8813.1512.40
HLGYO1.932.102.342.512.752.923.162.54
HUBVC14.9415.5116.0816.6517.2217.7918.3616.65
HURGZ1.861.972.142.252.422.532.702.28
ICBCT6.336.486.666.816.997.147.326.82
IDEAS6.867.879.5210.5312.1813.1914.8410.85
IDGYO5.225.665.876.316.526.967.176.19
IEYHO0.880.951.071.141.261.331.451.16
IHEVA1.631.691.771.831.911.972.051.84
IHGZT4.084.234.444.594.804.955.164.62
IHLAS0.971.021.071.121.171.221.271.12
IHLGM1.071.131.191.251.311.371.431.25
IHYAY1.021.081.161.221.301.361.441.23
INDES14.5015.2517.0317.7819.5620.3122.0918.29
INFO9.479.9910.7911.3112.1112.6313.4311.45
INTEM14.8916.4119.4620.9824.0325.5528.6021.74
IPEKE10.2910.5711.2611.5412.2312.5113.2011.74
ISCTR4.814.975.235.395.655.816.075.44
ISDMR7.217.327.667.778.118.228.567.88
ISFIN3.293.393.543.643.793.894.043.66
ISGSY8.1711.3412.7615.9317.3520.5221.9415.05
ISGYO1.761.811.911.962.062.112.211.98
ISMEN9.8010.0610.6710.9311.5411.8012.4111.10
ISYAT2.742.822.923.003.103.183.283.01
ITTFH1.822.012.252.442.682.873.112.46
IZFAS5.625.876.516.767.407.658.296.95
IZMDC11.8015.9017.9222.0224.0428.1430.1620.98
IZOCM19.7319.9319.9920.1920.2520.4520.5120.12
IZTAR7.537.757.978.198.418.638.858.19
JANTS165.20171.35177.40183.55189.60195.75201.80183.50
KAPLM18.6019.3020.2020.9021.8022.5023.4021.00
KAREL14.9415.5416.5517.1518.1618.7619.7717.35
KARSN2.542.632.802.893.063.153.322.93
KARTN1,403.651,601.881,913.552,111.782,423.452,621.682,933.352,168.50
KATMR2.602.773.053.223.503.673.953.27
KCHOL13.4413.8314.8315.2216.2216.6117.6115.52
KENT239.50257.25274.50292.25309.50327.25344.50292.00
KERVN0.550.720.820.991.091.261.360.95
KERVT5.485.806.246.567.007.327.766.62
KFEIN14.9915.4816.5217.0118.0518.5419.5817.28
KLGYO6.698.2010.2011.7113.7115.2217.2211.95
KLMSN12.9213.3314.2614.6715.6016.0116.9414.93
KLNMA50.7355.8659.6864.8168.6373.7677.5864.15
KNFRT12.9913.7614.5415.3116.0916.8617.6415.31
KONYA457.80548.25622.60713.05787.40877.85952.20705.00
KORDS10.0310.4911.3511.8112.6713.1313.9912.01
KOZAA11.3911.7312.5312.8713.6714.0114.8113.10
KOZAL68.6070.9077.0079.3085.4087.7093.8081.20
KRDMA2.853.654.014.815.175.976.334.59
KRDMB2.903.083.283.463.663.844.043.47
KRDMD2.883.013.263.393.643.774.023.45
KRGYO5.095.476.186.567.277.658.366.72
KRONT23.7024.5525.5826.4327.4628.3129.3426.52
KRSTL2.112.212.322.422.532.632.742.42
KRTEK5.095.525.836.266.577.007.316.20
KSTUR90.75104.63146.25160.13201.75215.63257.25174.00
KUTPO25.6126.5527.6328.5729.6530.5931.6728.64
KUYAS1.972.062.172.262.372.462.572.27
LIDFA3.053.123.343.413.633.703.923.48
LINK33.5038.2541.5046.2549.5054.2557.5045.50
LKMNH9.5410.1710.7411.3711.9412.5713.1411.34
LOGO87.4389.7695.2897.61103.13105.46110.9899.20
LUKSK24.1626.1227.7629.7231.3633.3234.9629.56
MAALT64.0570.2878.4584.6892.8599.08107.2585.65
MAKTK2.402.572.682.852.963.133.242.82
MARKA2.612.953.954.295.295.636.634.62
MARTI1.581.822.132.372.682.923.232.40
MAVI34.5035.5437.3438.3840.1841.2243.0238.76
MEGAP7.359.1111.3913.1515.4317.1919.4713.41
MEMSA0.270.270.300.300.330.330.360.31
MEPET2.752.953.343.543.934.134.523.63
MERIT58.1861.0665.7368.6173.2876.1680.8369.50
MERKO4.137.0010.0612.9315.9918.8621.9213.02
METAL1.061.121.281.341.501.561.721.39
METRO1.811.952.152.292.492.632.832.32
METUR8.959.219.439.699.9110.1710.399.67
MGROS35.7136.7437.7338.7639.7540.7841.7738.74
MIPAZ4.234.525.095.385.956.246.815.52
MMCAS4.354.805.235.686.116.566.995.67
MNDRS2.682.823.173.313.663.804.153.41
MPARK12.9614.4816.0217.5419.0820.6022.1417.55
MRGYO2.062.472.723.133.383.794.043.05
MRSHL208.45246.58268.15306.28327.85365.98387.55298.00
MSGYO2.823.313.884.374.945.436.004.41
MTRYO2.102.192.272.362.442.532.612.35
MZHLD13.6214.9116.2117.5018.8020.0921.3917.50
NATEN22.4726.2532.3336.1142.1945.9752.0537.26
NETAS17.3018.7020.1821.5823.0624.4625.9421.62
NIBAS34.5137.2742.4945.2550.4753.2358.4546.48
NTHOL2.412.642.903.133.393.623.883.14
NUGYO5.225.506.206.487.187.468.166.69
NUHCM27.2928.7433.0734.5238.8540.3044.6335.96
ODAS2.762.943.323.503.884.064.443.60
OLMIP4.896.096.507.708.119.319.727.30
ORGE6.346.617.127.397.908.178.687.51
ORMA8.559.4810.5511.4812.5513.4814.5511.55
OSMEN18.3118.6519.1019.4419.8920.2320.6819.49
OSTIM2.863.283.674.094.484.905.294.07
OTKAR143.45158.73183.95199.23224.45239.73264.95204.20
OYAYO5.575.745.976.146.376.546.776.17
OYLUM4.324.474.684.835.045.195.404.86
OZBAL5.625.866.396.637.167.407.936.77
OZGYO1.922.012.152.242.382.472.612.26
OZKGY3.723.834.104.214.484.594.864.29
OZRDN6.306.778.068.539.8210.2911.588.94
PAGYO5.045.325.896.176.747.027.596.31
PAPIL14.1115.8818.3720.1422.6324.4026.8920.50
PARSN15.9016.8918.2819.2720.6621.6523.0419.47
PEGYO1.942.172.562.793.183.413.802.87
PEKGY2.122.322.512.712.903.103.292.70
PENGD4.424.634.975.185.525.736.075.24
PETKM3.873.984.154.264.434.544.714.29
PETUN21.2622.4023.2224.3625.1826.3227.1424.20
PGSUS34.7937.0541.0543.3147.3149.5753.5744.18
PINSU6.106.547.117.558.128.569.137.61
PKART8.069.0910.5011.5312.9413.9715.3811.72
PKENT404.25497.63599.75693.13795.25888.63990.75697.50
PNSUT17.3318.0719.1119.8520.8921.6322.6720.00
POLHO3.313.463.683.834.054.204.423.86
POLTK251.25271.38283.75303.88316.25336.38348.75300.00
PRKAB9.9410.7212.6413.4215.3416.1218.0413.99
PRKME3.964.204.825.065.685.926.545.25
PRZMA5.465.756.566.857.667.958.767.11
PSDTC12.1613.2414.5915.6717.0218.1019.4515.80
QNBFB61.6063.5865.8067.7870.0071.9874.2067.90
QNBFL109.00114.50120.00125.50131.00136.50142.00125.50
RALYH4.384.544.905.065.425.585.945.16
RAYSG13.8615.8217.9819.9422.1024.0626.2220.04
RHEAG2.052.402.663.013.273.623.882.96
RODRG7.167.839.8410.5112.5213.1915.2011.18
ROYAL2.743.113.353.723.964.334.573.65
RTALB37.2541.0344.3848.1651.5155.2958.6447.94
RYGYO3.864.154.394.684.925.215.454.65
RYSAS5.315.976.497.157.678.338.857.08
SAFKR4.604.795.295.485.986.176.675.63
SAHOL7.557.888.478.809.399.7210.318.93
SALIX8.529.169.4910.1310.4611.1011.439.97
SAMAT4.754.975.555.776.356.577.155.95
SANEL2.852.973.163.283.473.593.783.31
SANFM9.8210.7113.1614.0516.5017.3919.8414.83
SANKO6.837.077.407.647.978.218.547.68
SARKY6.046.236.756.947.467.658.177.10
SASA13.7314.2915.4315.9917.1317.6918.8316.28
SAYAS6.547.028.088.569.6210.1011.168.85
SEKFK3.994.094.244.344.494.594.744.36
SEKUR8.058.559.499.9910.9311.4312.3710.21
SELEC8.448.749.349.6410.2410.5411.149.79
SELGD3.363.583.763.984.164.384.563.96
SERVE11.5712.9816.4617.8721.3522.7626.2418.90
SEYKM10.2710.8812.2212.8314.1714.7816.1213.19
SILVR3.423.713.964.254.504.795.044.23
SISE5.815.976.346.506.877.037.406.60
SKBNK1.381.501.661.781.942.062.221.80
SKTAS4.284.494.724.935.165.375.604.94
SMART7.077.287.537.747.998.208.457.76
SNGYO2.262.422.832.993.403.563.973.11
SNKRN2.442.663.053.273.663.884.273.35
SNPAM13.1813.8015.3215.9417.4618.0819.6016.39
SODA6.777.397.798.418.819.439.838.30
SODSN17.4619.8020.8223.1624.1826.5227.5422.50
SOKM10.2010.6711.2911.7612.3812.8513.4711.83
SONME21.4222.9027.1428.6232.8634.3438.5830.00
SRVGY29.9632.4837.9640.4845.9648.4853.9641.96
SUMAS27.9928.9931.9332.9335.8736.8739.8133.90
TACTR8.078.819.7610.5011.4512.1913.1410.60
TATGD9.079.5010.3210.7511.5712.0012.8210.94
TAVHL12.4813.0813.8314.4315.1815.7816.5314.50
TBORG16.0316.3716.9717.3117.9118.2518.8517.44
TCELL13.9014.3015.3815.7816.8617.2618.3416.12
TDGYO6.807.519.3010.0111.8012.5114.3010.55
TEKTU1.411.501.611.701.811.902.011.71
TGSAS8.158.578.989.409.8110.2310.649.39
THYAO8.278.659.239.6110.1910.5711.159.71
TIRE5.685.906.246.466.807.027.366.52
TKFEN12.6712.9813.4813.7914.2914.6015.1013.88
TKNSA7.618.078.639.099.6510.1110.679.14
TKURU212.15226.08249.05262.98285.95299.88322.85267.50
TLMAN25.6027.3029.1230.8232.6434.3436.1630.88
TMPOL7.968.439.209.6710.4410.9111.689.82
TMSN8.078.639.7210.2811.3711.9313.0210.54
TOASO25.0225.7027.1427.8229.2629.9431.3828.20
TRCAS3.914.084.394.564.875.045.354.63
TRGYO3.123.243.413.533.703.823.993.55
TRKCM3.924.294.504.875.085.455.664.79
TSGYO2.883.093.553.764.224.434.893.88
TSKB1.051.511.772.232.492.953.212.13
TSPOR3.403.613.874.084.344.554.814.10
TTKOM6.046.246.546.747.047.247.546.79
TTRAK98.50104.45119.50125.45140.50146.45161.50130.00
TUCLK6.206.586.937.317.668.048.397.29
TUKAS9.159.5110.4610.8211.7712.1313.0811.11
TUPRS71.3573.0075.3577.0079.3581.0083.3577.35
TURGG70.3574.3878.4582.4886.5590.5894.6582.50
TURSG5.175.325.505.655.835.986.165.66
UFUK8.999.8011.2912.1013.5914.4015.8912.44
ULAS3.273.383.623.733.974.084.323.79
ULKER18.6419.3920.6421.3922.6423.3924.6421.64
ULUSE41.2944.7148.7052.1256.1159.5363.5252.40
ULUUN10.7411.0711.6011.9312.4612.7913.3212.03
UMPAS0.650.670.690.710.730.750.770.71
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.676.30
USAK1.841.952.142.252.442.552.742.29
UTPYA15.1318.5420.1123.5225.0928.5030.0722.60
UZERB5.7516.2119.6930.1533.6344.0947.5726.66
VAKBN3.483.643.833.994.184.344.534.00
VAKFN2.572.973.393.794.214.615.033.80
VAKKO4.835.015.535.716.236.416.935.88
VANGD7.047.939.009.8910.9611.8512.929.98
VERTU7.317.708.138.528.959.349.778.54
VERUS34.4936.2140.3542.0746.2147.9352.0743.28
VESBE28.2129.0631.4732.3234.7335.5837.9933.10
VESTL14.8715.6217.7518.5020.6321.3823.5119.19
VKFYO6.126.717.217.808.308.899.397.75
VKGYO3.023.183.363.523.703.864.043.53
VKING5.445.836.286.677.127.517.966.70
YAPRK13.6520.0825.1531.5836.6543.0848.1530.90
YATAS8.178.429.049.299.9110.1610.789.47
YAYLA3.483.643.813.974.144.304.473.97
YESIL35.8838.9541.8844.9547.8850.9553.8844.88
YGGYO12.0512.4012.6813.0313.3113.6613.9412.99
YGYO0.920.961.021.061.121.161.221.07
YKBNK2.022.092.232.302.442.512.652.33
YKGYO3.163.463.774.074.384.684.994.07
YKSLN5.485.906.396.817.307.728.216.84
YONGA28.4129.2029.8330.6231.2532.0432.6730.54
YUNSA10.8611.3112.1312.5813.4013.8514.6712.76
YYAPI1.031.111.231.311.431.511.631.33
ZOREN2.332.412.572.652.812.893.052.69
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...