HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 30.04.2021 18:32
30.04.2021HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇPARA G/Ç-5KAPANIŞ
ACSEL14.6115.6117.1118.1119.6120.6122.11-55,21918.36
ADEL21.9922.5024.0124.5226.0326.5428.05-106,09225.02
AFYON3.293.443.643.793.994.144.34-132,2113.81
AGHOL17.6618.7120.2221.2722.7823.8325.34-1,247,43221.50
AKCNS16.9717.3417.7618.1318.5518.9219.3444,74218.15
AKFGY3.323.433.753.864.184.294.61-750,1253.96
AKMGY31.0335.7242.3347.0253.6358.3264.93-17,76947.98
AKSA13.0813.7215.2915.9317.5018.1419.711,334,41616.39
AKSEN10.5710.8111.1511.3911.7311.9712.311,848,45911.44
AKSGY1.671.711.801.841.931.972.06215,1411.86
AKSUE4.534.825.435.726.336.627.23-59,3665.88
ALCAR223.00252.50299.00328.50375.00404.50451.00-723,082337.00
ALCTL23.5724.9628.2329.6232.8934.2837.55936,20630.56
ALGYO19.7020.7222.3023.3224.9025.9227.50952,53723.60
ALKA15.4815.8716.9417.3318.4018.7919.86-60,70917.67
ALKIM14.1914.8016.2116.8218.2318.8420.25398,38717.22
ANSGR5.805.966.256.416.706.867.15147,9086.47
ARCLK27.9329.5632.2333.8636.5338.1640.832,240,64434.38
ARDYZ50.0051.5355.5057.0361.0062.5366.50-741,62158.25
ARENA37.6840.3443.4846.1449.2851.9455.08453,90946.38
ARMDA41.0842.9448.5350.3955.9857.8463.43262,41252.25
ARSAN7.107.888.699.4710.2811.0611.87-1,846,2819.48
ARTI4.334.845.485.996.637.147.7899,3486.05
ASUZU14.7115.3616.5417.1918.3719.0220.20-124,71717.45
ATEKS26.2030.1036.8040.7047.4051.3058.0017,87542.10
AVGYO2.202.412.843.053.483.694.12-150,0463.16
AVISA16.3516.7217.7318.1019.1119.4820.49127,26418.42
AVTUR2.012.152.512.653.013.153.51112,1982.76
AYCES37.0343.5462.9869.4988.9395.44114.88128,02275.95
AYEN7.607.928.518.839.429.7410.33848,3168.96
AYES13.8214.9518.3419.4722.8623.9927.38-120,73920.60
AYGAZ12.1912.4813.2313.5214.2714.5615.311,718,01113.75
BAKAB15.0616.1918.0119.1420.9622.0923.9110,52519.48
BALAT4.455.025.646.216.837.408.02-15,5986.23
BAYRK8.409.3511.7812.7315.1616.1118.54-152,79913.47
BERA20.3822.4428.6230.6836.8638.9245.10-1,623,00832.74
BEYAZ6.497.469.009.9711.5112.4814.02139,21710.25
BFREN692.95752.78818.85878.68944.751,004.581,070.65-746,043881.80
BIOEN14.9515.7416.8617.6518.7719.5620.6823,734,68017.81
BJKAS5.025.877.298.149.5610.4111.83236,4068.42
BLCYT14.8916.0217.6818.8120.4721.6023.26-783,13119.07
BNTAS4.194.845.556.206.917.568.27-57,6966.23
BRISA20.1621.2523.7224.8127.2828.3730.84-218,47825.50
BRKSN7.247.828.539.119.8210.4011.11144,2419.17
BRMEN1.771.862.112.202.452.542.796,7342.28
BRSAN20.0521.3823.1924.5226.3327.6629.47-652,51924.76
BRYAT252.00285.00322.00355.00392.00425.00462.00-2,421,973357.00
BSOKE2.422.462.592.632.762.802.93-279,2242.67
BTCIM10.4610.8912.1912.6213.9214.3515.65-65,90813.05
BUCIM3.183.303.463.583.743.864.02-172,0443.60
CASA73.5087.00127.50141.00181.50195.00235.50311,781154.50
CCOLA64.0066.6873.9076.5883.8086.4893.701,841,34378.85
CEMAS1.031.061.121.151.211.241.30-925,5141.16
CEOEM6.287.048.349.1010.4011.1612.4659,5349.37
CIMSA18.4919.0820.8321.4223.1723.7625.51208,35922.00
CMBTN166.95192.53226.85252.43286.75312.33346.65-593,429256.80
CMENT24.3527.6832.8536.1841.3544.6849.85-2,56037.10
CUSAN5.996.306.837.147.677.988.51-174,8807.25
DAGHL9.519.8210.7811.0912.0512.3613.32-76,04211.41
DAGI1.641.751.912.022.182.292.45-439,2072.04
DARDL14.3217.4122.2425.3330.1633.2538.08-916,82626.20
DENGE4.755.075.726.046.697.017.66-32,0816.20
DERHL5.475.786.626.937.778.088.92156,8297.19
DERIM6.867.458.218.809.5610.1510.91-101,8298.88
DEVA25.8826.9428.9630.0232.0433.1035.12-2,508,01130.50
DGATE12.0512.4212.9713.3413.8914.2614.81-328,09113.43
DMSAS6.236.527.077.367.918.208.75-32,0747.49
DNISI9.8310.3911.7912.3513.7514.3115.71-8,46812.77
DOGUB3.123.333.814.024.504.715.19166,5494.15
DOHOL2.702.762.872.933.033.103.207,823,1162.95
DOKTA21.6423.2626.9628.5832.2833.9037.606,57429.62
DURDO9.9510.3911.1911.6312.4312.8713.67-169,83111.81
DYOBY9.6410.1911.1011.6512.5613.1114.02-1,111,14011.83
DZGYO1.021.281.842.102.662.923.48-188,0462.25
ECILC5.895.996.236.336.576.676.914,111,3836.40
ECZYT34.9436.8139.3441.2143.7445.6148.141,517,15841.54
EDIP1.731.902.252.422.772.943.29-7,1952.51
EGEEN1,140.151,200.081,330.051,389.981,519.951,579.881,709.853,097,6161,425.00
EGPRO23.7325.9828.5130.7633.2935.5438.07-34,59430.90
EGSER11.2912.1113.4814.3015.6716.4917.861,898,81314.57
EKIZ5.035.796.587.348.138.899.682,1447.35
EMNIS17.5518.4821.2522.1824.9525.8828.6522,73323.10
ENJSA9.349.529.9810.1610.6210.8011.26-2,584,96210.30
ENKAI7.037.217.587.768.138.318.686,338,4927.85
ERBOS53.0859.4466.6372.9980.1886.5493.73-381,68973.40
EREGL16.6317.3218.2418.9319.8520.5421.4638,802,82019.04
ESCOM4.154.545.035.425.916.306.79-876,2185.47
ESEN24.4926.1728.1529.8331.8133.4935.47-468,59129.98
ETILR5.285.445.635.795.986.146.3367,6185.80
EUHOL2.973.093.233.353.493.613.75-30,8413.36
EUKYO3.393.523.813.944.234.364.6539,1814.02
FADE13.5114.5516.3317.3719.1520.1921.97-1,640,32817.74
FLAP1.161.471.892.202.622.933.35-232,3912.25
FMIZP102.55110.08117.65125.18132.75140.28147.85-156,752125.20
FONET11.9612.5013.9914.5316.0216.5618.05512,92115.00
FORMT1.021.071.221.271.421.471.62571,8691.32
FROTO156.15162.03169.25175.13182.35188.23195.45-4,834,686175.80
GARAN6.816.917.087.187.357.457.6226,064,5007.21
GEDIK16.1016.9018.2719.0720.4421.2422.611,446,67419.35
GEDZA25.9827.8931.2633.1736.5438.4541.82-40,58433.90
GEREL4.815.045.345.575.876.106.40128,3825.60
GLBMD4.284.745.696.157.107.568.51-448,6506.39
GLRYH2.212.342.522.652.832.963.14-6,0452.67
GOLTS38.7040.8443.7045.8448.7050.8453.70315,16546.20
GOODY5.766.256.947.438.128.619.30-179,2627.53
GOZDE5.936.176.897.137.858.098.813,619,4047.37
GSDHO1.611.641.701.731.791.821.88-684,4601.74
HALKB4.044.104.214.274.384.444.55-777,3114.29
HATEK14.3915.8518.5319.9922.6724.1326.81-198,90320.60
HDFGS3.573.894.234.554.895.215.55459,3464.56
HURGZ1.321.411.531.621.741.831.95117,3641.63
ICBCT4.684.814.975.105.265.395.55-89,7825.11
IDEAS56.2061.1570.1075.0584.0088.9597.90-107,88977.05
IEYHO0.850.890.961.001.071.111.18605,9951.01
IHGZT1.671.802.002.132.332.462.66625,7822.16
IHLAS0.550.550.580.580.610.610.64-316,7150.59
INDES6.366.536.907.077.447.617.981,070,6907.17
INTEM20.7125.6136.4141.3152.1157.0167.81657,59444.26
IPEKE10.8211.2911.9612.4313.1013.5714.24212,84812.53
ISFIN2.662.793.113.243.563.694.013,709,0433.33
ISMEN12.9613.5514.5615.1516.1616.7517.76-522,31915.36
IZFAS6.397.288.309.1910.2111.1012.12-68,9439.25
KAPLM13.8516.9220.8623.9327.8730.9434.888,37924.36
KAREL22.9924.7627.3729.1431.7533.5236.13880,32929.56
KARTN42.1845.0948.0350.9453.8856.7959.73483,13150.95
KCHOL16.1816.7017.6018.1219.0219.5420.44-9,015,18018.31
KFEIN21.7322.6724.5125.4527.2928.2330.07-309,87925.90
KLMSN17.9519.3222.2523.6226.5527.9230.85-1,87924.40
KNFRT12.9013.8015.4416.3417.9818.8820.52306,17516.71
KONTR39.1045.5858.8065.2878.5084.9898.20-8,24668.65
KORDS20.6321.1421.7722.2822.9123.4224.051,677,16422.34
KOZAA12.3312.8013.2913.7614.2514.7215.21-23,917,15013.77
KOZAL100.70103.65108.90111.85117.10120.05125.3015,753,830113.00
KRDMA5.455.616.016.176.576.737.13137,0776.29
KRDMB5.295.515.996.216.696.917.39137,5496.34
KRDMD6.676.827.007.157.337.487.661,015,1007.16
KRGYO4.064.334.775.045.485.756.19-70,0025.12
KRONT46.1048.6052.7055.2059.3061.8065.90-589,29056.00
KRSTL1.711.862.072.222.432.582.79109,8922.25
KRVGD13.7214.4815.4816.2417.2418.0019.001,512,35616.36
KSTUR217.60231.65267.20281.25316.80330.85366.4080,432292.00
KUTPO41.4844.9948.7352.2455.9859.4963.23-318,84452.35
LKMNH14.9215.2716.1816.5317.4417.7918.70771,66116.81
LOGO135.15141.23153.05159.13170.95177.03188.853,711,938162.00
LUKSK25.4736.0348.6959.2571.9182.4795.1336,74660.30
MAALT143.85159.93199.95216.03256.05272.13312.15643,715228.00
MAKTK2.872.983.183.293.493.603.80-2,039,5983.33
MARTI1.371.511.811.952.252.392.69174,2902.03
MAVI38.5139.6141.6942.7944.8745.9748.05-78,39843.28
MEGAP5.255.576.036.356.817.137.59-30,0686.42
MEPET1.801.912.092.202.382.492.67-14,5282.23
MERIT151.15168.18219.25236.28287.35304.38355.45-68,690253.30
METUR21.1723.0925.3927.3129.6131.5333.83-218,80427.50
MNDRS2.012.112.252.352.492.592.73-404,3542.37
MPARK19.6720.7622.8523.9426.0327.1229.2157,08624.44
MRSHL214.15224.63236.05246.53257.95268.43279.85-26,011247.00
MSGYO4.344.524.794.975.245.425.69-157,6535.01
NATEN31.3332.6735.1136.4538.8940.2342.6751,22537.00
NETAS21.0021.7923.3224.1125.6426.4327.96103,23524.48
NTHOL4.224.625.235.636.246.647.25-976,6925.73
NUGYO9.9010.6612.1012.8614.3015.0616.50-19,53113.20
NUHCM47.9549.8353.7555.6359.5561.4365.35-23,79056.65
ODAS1.982.132.312.462.642.792.97279,8662.47
ORMA25.0027.0033.0035.0041.0043.0049.00-5,84337.00
OTKAR292.75305.43328.25340.93363.75376.43399.2511,387,870346.00
OYLUM2.933.173.723.964.514.755.30-25,7854.11
OZBAL6.346.576.987.217.627.858.2669,9527.30
OZGYO1.311.361.501.551.691.741.88-75,4181.59
OZRDN7.277.457.797.978.318.498.838,2668.05
PAGYO5.655.836.036.216.416.596.7927,2836.22
PAMEL23.9025.9628.3830.4432.8634.9237.34-66,61330.62
PAPIL14.4215.0116.4417.0318.4619.0520.48137,28117.45
PARSN25.1826.3027.9429.0630.7031.8233.46-270,17629.32
PETKM5.896.086.446.636.997.187.544,760,8766.71
PETUN17.5519.2221.3823.0525.2226.8929.05-180,03723.30
PGSUS57.3560.2368.1571.0378.9581.8389.75-785,18873.55
PKART10.6511.4613.0213.8315.3916.2017.7690,42814.20
PKENT1,774.652,003.882,291.552,520.782,808.453,037.683,325.35-12,9702,550.00
POLHO2.552.652.842.943.133.233.42-123,6032.98
POLTK226.35245.63281.45300.73336.55355.83391.6584,466309.00
PRKME4.664.825.315.475.966.126.612,999,8015.63
PSDTC21.0822.1824.3225.4227.5628.6630.80-189,25825.94
QNBFB36.0138.6044.6347.2253.2555.8461.87-8,66548.94
QNBFL72.4580.7393.35101.63114.25122.53135.15-3,236103.80
RALYH2.482.753.383.654.284.555.18-14,1793.83
RAYSG11.1511.5011.9512.3012.7513.1013.55-17,07112.35
ROYAL3.163.233.353.423.543.613.736,9473.44
RYSAS1.622.333.213.924.805.516.3945,7074.00
SAHOL7.577.717.928.068.278.418.62941,0428.09
SAMAT2.883.323.804.244.725.165.64-947,1734.26
SANEL3.343.573.834.064.324.554.81-22,6524.07
SARKY13.2213.7414.4114.9315.6016.1216.79-94,38815.00
SASA28.3730.7533.3235.7038.2840.6643.23-7,724,20235.80
SAYAS20.0522.0326.5528.5333.0535.0339.55-22,80029.80
SEKFK5.205.676.927.398.649.1110.3641,5347.78
SEKUR15.6918.8323.9927.1332.2935.4340.5989,42728.14
SELEC8.919.279.6710.0310.4310.7911.191,219,39610.05
SELGD2.472.773.213.513.954.254.6921,3043.58
SEYKM11.5015.2320.2623.9929.0232.7537.78-684,87124.64
SILVR3.844.324.915.395.986.467.05-261,5785.44
SISE6.967.087.337.457.707.828.0723,926,2307.51
SMART4.575.035.686.146.797.257.90-50,3096.23
SNGYO3.393.573.783.964.174.354.56264,0993.97
SODSN19.2422.1826.7229.6634.2037.1441.68-427,38630.46
SRVGY63.5870.2981.3388.0499.08105.79116.83-237,08290.20
TACTR21.6522.4324.7525.5327.8528.6330.95-87,03926.30
TAVHL15.8816.9819.6420.7423.4024.5027.16-1,548,23621.52
TBORG14.9515.6316.6517.3318.3519.0320.05-37,89617.50
TDGYO4.284.845.466.026.647.207.82-42,7126.05
TEKTU1.301.351.481.531.661.711.84471,0431.57
THYAO10.6410.9611.7012.0212.7613.0813.82-29,809,58012.23
TIRE4.795.025.725.956.656.887.58489,6976.18
TKFEN14.2014.8115.4616.0716.7217.3317.98-4,858,35616.09
TKURU198.80218.05248.60267.85298.40317.65348.20-93,651273.50
TLMAN23.9525.3327.0528.4330.1531.5333.25-7,08128.60
TMSN15.8316.9719.0120.1522.1923.3325.371,097,87620.60
TOASO26.0927.2528.5929.7531.0932.2533.59-4,230,22729.84
TRILC27.5631.4336.7640.6345.9649.8355.16-2,388,67341.36
TSKB1.111.151.211.251.311.351.41666,9151.26
TTKOM5.886.006.216.336.546.666.87-44,4926.37
TUCLK5.465.977.207.718.949.4510.6858,0068.07
TUPRS82.3583.7885.9587.3889.5590.9893.15-10,745,88087.75
TURSG5.225.315.505.595.785.876.06-38,3745.64
UFUK10.6612.8315.6417.8120.6222.7925.60-1,92618.13
ULKER20.0520.4321.3521.7322.6523.0323.953,138,43622.00
ULUSE47.3349.7153.4855.8659.6362.0165.78185,88256.55
UMPAS1.311.401.591.681.871.962.1515,6471.73
USAK2.272.372.552.652.832.933.11887,1782.69
UTPYA17.7020.0125.9028.2134.1036.4142.305,67330.00
UZERB26.4932.1238.9544.5851.4157.0463.87-109,16645.18
VAKKO10.6411.2512.1312.7413.6114.2315.104,52812.87
VERTU22.4024.3526.8028.7531.2033.1535.60-152,21529.00
VESBE48.5049.7852.0053.2855.5056.7859.003,362,97353.75
VKFYO4.585.215.956.587.327.958.69-159,9616.63
YATAS15.0015.3716.2516.6217.5017.8718.75544,45816.87
YKSLN4.524.825.205.505.886.186.56-631,7295.54
YUNSA10.5910.8911.8012.1013.0113.3114.22161,87412.40
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...