HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 06.11.2020 23:45
06.11.2020HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇPARA G/Ç-5KAPANIŞ
ACSEL11.9012.7015.1015.9018.3019.1021.50-13,12916.70
ADEL14.8815.9417.4818.5420.0821.1422.68-49,17018.78
ADESE2.172.332.572.732.973.133.37754,7432.77
AEFES18.3618.9420.3620.9422.3622.9424.36-1,393,22321.36
AFYON3.924.014.184.274.444.534.70-1,313,2524.31
AGHOL15.8316.5618.2618.9920.6921.4223.12-32,07419.47
AGYO2.092.142.302.352.512.562.72198,1512.40
AKBNK4.504.634.854.985.205.335.552,945,0665.02
AKCNS11.9012.1812.8713.1513.8414.1214.81-205,48913.35
AKENR2.052.112.252.312.452.512.652,593,4262.35
AKMGY47.1852.1157.7362.6668.2873.2178.83-188,00663.00
AKSA7.217.628.418.829.6110.0210.812,808,4539.01
AKSEN5.285.726.526.967.768.209.004,424,6527.14
AKSUE10.9111.2211.8212.1312.7313.0413.641,34712.27
AKYHO4.525.085.996.557.468.028.93-139,8116.72
ALBRK1.421.491.601.671.781.851.96-7,341,4201.69
ALCAR115.55121.63128.05134.13140.55146.63153.0516,565134.30
ALCTL23.6326.4730.1332.9736.6339.4743.13-7,093,83233.38
ALGYO15.6416.1016.8317.2918.0218.4819.21-450,00217.42
ALKIM12.7813.2313.9914.4415.2015.6516.414,155,37114.59
ALMAD1.852.012.482.643.113.273.74484,5582.79
ANHYT7.357.628.048.318.739.009.42-12,5848.38
ANSGR5.956.156.446.646.937.137.422,4046.68
ARCLK25.0525.6327.3127.8929.5730.1531.838,967,56428.44
ARENA33.6634.7937.9439.0742.2243.3546.50-1,428,03540.08
ARSAN4.945.125.645.826.346.527.04268,0865.99
ARTI3.744.545.466.267.187.988.9073,5656.32
ASLAN33.9335.8738.6340.5743.3345.2748.03418,11440.98
ASUZU13.0613.9515.0215.9116.9817.8718.94469,72216.00
ATAGY3.423.533.693.803.964.074.23-114,4683.82
ATEKS15.1116.3317.6618.8820.2121.4322.76-214,77118.93
ATLAS1.521.581.681.741.841.902.0080,1511.76
AVGYO2.392.562.943.113.493.664.04-718,8333.21
AVHOL3.804.195.305.696.807.198.30-18,5166.05
AVISA12.1212.5113.1213.5114.1214.5115.12-57,17513.62
AVOD7.408.7810.3411.7213.2814.6616.221,738,74311.81
AVTUR2.202.352.632.783.063.213.49-164,9152.84
AYCES39.2541.3647.7249.8356.1958.3064.661,640,73051.95
AYEN4.915.095.465.646.016.196.56-110,1685.73
AYES8.678.999.7610.0810.8511.1711.94-65,79110.30
AYGAZ9.469.9810.7411.2612.0212.5413.30-378,96911.38
BAGFS14.9715.5416.7917.3618.6119.1820.43551,60717.70
BAKAB15.5716.0217.1117.5618.6519.1020.19-71,26817.88
BANVT21.3222.4623.7624.9026.2027.3428.6492,39024.98
BERA8.048.459.289.6910.5210.9311.76-214,5609.90
BEYAZ8.029.0010.0311.0112.0413.0214.05-223,52711.03
BIMAS65.3566.1368.4569.2371.5572.3374.6511,839,06070.00
BIZIM13.1613.5914.4114.8415.6616.0916.91-307,68115.03
BJKAS2.602.712.893.003.183.293.471,079,7353.03
BLCYT4.765.176.436.848.108.519.77-981,6497.26
BNTAS4.394.634.925.165.455.695.98-799,1035.18
BOLUC4.524.715.265.456.006.196.74954,5105.63
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.95-2,25013.60
BRISA13.2514.1415.5216.4117.7918.6820.06940,39716.65
BRKSN5.195.455.896.156.596.857.2978,1526.24
BRSAN12.0912.8313.9514.6915.8116.5517.67-88,02614.88
BRYAT134.40144.95165.80176.35197.20207.75228.60-525,876181.50
BSOKE1.831.972.232.372.632.773.032,643,5532.43
BTCIM3.103.393.854.144.604.895.35977,2214.22
BUCIM5.906.116.656.867.407.618.15-672,2617.02
BURVA40.4350.7464.3874.6988.3398.64112.28-36,74776.35
CASA32.3334.6741.3143.6550.2952.6359.27159,16145.80
CCOLA40.5542.7847.9550.1855.3557.5862.75-442,95351.65
CEMAS1.661.752.032.122.402.492.771,398,2472.21
CEMTS12.2012.6813.7714.2515.3415.8216.9131,13614.55
CIMSA11.5211.9712.9013.3514.2814.7315.66-100,34213.59
CLEBI63.1365.8471.1873.8979.2381.9487.28-34,69875.20
CMBTN114.05119.13130.35135.43146.65151.73162.95431,577138.50
CRDFA4.244.424.754.935.265.445.77100,9295.00
DAGHL10.9512.2315.7517.0320.5521.8325.35-466,69718.15
DARDL18.1120.2224.0926.2030.0732.1836.05-92,51627.08
DENGE3.904.204.805.105.706.006.60-16,5525.25
DERAS7.868.058.628.819.389.5710.1492,0209.00
DERIM9.109.459.8910.2410.6811.0311.47-165,10710.28
DESA5.866.176.737.047.607.918.47179,1427.16
DESPC10.8011.2112.1712.5813.5413.9514.9126,57112.85
DEVA18.4519.9821.7523.2825.0526.5828.35-4,304,91123.40
DGATE13.5614.2316.0716.7418.5819.2521.09251,67417.32
DGGYO7.928.128.548.749.169.369.7852,6418.85
DGKLB2.302.392.572.662.842.933.111,234,6562.70
DIRIT0.781.472.262.953.744.435.22741,6193.00
DMSAS4.364.885.465.986.567.087.6676,2926.01
DOAS13.6415.2318.3219.9123.0024.5927.68-1,007,36620.66
DOBUR17.4818.7521.1622.4324.8426.1128.52023.00
DOCO270.55281.43294.85305.73319.15330.03343.45161,927307.00
DOGUB2.903.083.343.523.783.964.22-56,1803.56
DOHOL2.212.302.452.542.692.782.93-2,031,7322.57
DOKTA27.9229.2331.2832.5934.6435.9538.00-76,13132.96
DURDO17.3418.6019.8921.1522.4423.7024.99-320,30721.16
DZGYO2.973.053.233.313.493.573.75118,1013.36
ECILC5.936.236.737.037.537.838.3316,462,1407.13
ECZYT16.9017.3618.7719.2320.6421.1022.51420,06719.70
EDIP2.662.782.923.043.183.303.44-531,2693.05
EGCYO1.461.521.631.691.801.861.9736,6501.71
EGEEN580.95749.981,007.251,176.281,433.551,602.581,859.85-1,525,1411,220.40
EGGUB104.85109.98117.55122.68130.25135.38142.95-152,623123.90
EGPRO18.7519.4520.7721.4722.7923.4924.81270,15421.78
EGSER5.796.417.438.059.079.6910.71-310,1078.25
EKGYO1.581.631.731.781.881.932.0317,309,3201.80
EMKEL2.933.093.393.553.854.014.316,5863.62
EMNIS12.5313.8217.7018.9922.8724.1628.042,65720.28
ENJSA8.458.729.379.6410.2910.5611.21803,4709.83
ENKAI6.846.997.357.507.868.018.37-1,109,1447.60
ERBOS24.0124.6126.3126.9128.6129.2130.91208,90827.46
EREGL8.949.2210.0410.3211.1411.4212.2419,054,81010.59
ERSU4.384.644.925.185.465.726.00182,0295.19
ESCOM5.265.566.026.326.787.087.54-94,5156.40
FENER30.3131.9634.1335.7837.9539.6041.77356,08536.04
FLAP5.426.007.087.668.749.3210.40165,3107.91
FMIZP98.40103.20109.00113.80119.60124.40130.20-39,496114.30
FONET9.7710.2911.2711.7912.7713.2914.27-147,38612.02
FORMT3.634.214.845.426.056.637.2652,9615.44
FRIGO17.2817.9819.6420.3422.0022.7024.36-1,87720.82
FROTO92.6599.43109.55116.33126.45133.23143.354,304,486118.00
GARAN6.256.426.746.917.237.407.7210,300,1006.98
GARFA9.439.6910.4810.7411.5311.7912.58146,05111.00
GEDZA14.8215.5217.6318.3320.4421.1423.25-242,06519.03
GENTS3.493.684.014.204.534.725.05-154,2634.27
GEREL5.515.736.066.286.616.837.16-395,1056.33
GLBMD3.964.194.524.755.085.315.64-83,8844.80
GLYHO3.563.944.344.725.125.505.90504,1474.73
GOLTS20.0320.7822.2122.9624.3925.1426.57-154,48223.30
GOODY5.675.896.436.657.197.417.953,813,4326.81
GOZDE4.434.996.126.687.818.379.50-202,1986.96
GSDDE4.364.514.995.145.625.776.25407,8495.30
GSDHO1.881.972.102.192.322.412.54-434,2182.21
GSRAY2.893.063.293.463.693.864.091,243,3383.49
GUBRF27.9130.5833.8936.5639.8742.5445.85-16,031,08036.88
HATEK10.0210.7612.0012.7413.9814.7215.96181,22112.99
HDFGS5.235.515.966.246.696.977.42660,3606.32
HEKTS11.6511.8812.1512.3812.6512.8813.15580,86712.40
HLGYO1.932.102.342.512.752.923.16-214,1372.54
HURGZ1.861.972.142.252.422.532.70173,5832.28
ICBCT6.336.486.666.816.997.147.32-3,5186.82
IDEAS6.867.879.5210.5312.1813.1914.84-149,04410.85
IEYHO0.880.951.071.141.261.331.45-574,0701.16
IHEVA1.631.691.771.831.911.972.05277,4411.84
IHGZT4.084.234.444.594.804.955.16607,1684.62
IHYAY1.021.081.161.221.301.361.44-9,6431.23
INDES14.5015.2517.0317.7819.5620.3122.092,177,55018.29
INFO9.479.9910.7911.3112.1112.6313.43-161,78311.45
INTEM14.8916.4119.4620.9824.0325.5528.60-137,24621.74
IPEKE10.2910.5711.2611.5412.2312.5113.205,863,90511.74
ISCTR4.814.975.235.395.655.816.07-323,3025.44
ISDMR7.217.327.667.778.118.228.561,356,0297.88
ISFIN3.293.393.543.643.793.894.04312,4233.66
ISGYO1.761.811.911.962.062.112.21-1,898,4631.98
ISMEN9.8010.0610.6710.9311.5411.8012.41564,48811.10
ISYAT2.742.822.923.003.103.183.281,234,8433.01
ITTFH1.822.012.252.442.682.873.11-348,5842.46
IZFAS5.625.876.516.767.407.658.29-25,2546.95
KAPLM18.6019.3020.2020.9021.8022.5023.4088,32621.00
KAREL14.9415.5416.5517.1518.1618.7619.77258,99617.35
KARSN2.542.632.802.893.063.153.323,531,3922.93
KARTN1,403.651,601.881,913.552,111.782,423.452,621.682,933.351,621,8322,168.50
KATMR2.602.773.053.223.503.673.95-1,119,0883.27
KCHOL13.4413.8314.8315.2216.2216.6117.6113,127,94015.52
KERVT5.485.806.246.567.007.327.76-1,561,5016.62
KFEIN14.9915.4816.5217.0118.0518.5419.58830,75417.28
KLGYO6.698.2010.2011.7113.7115.2217.22563,43411.95
KLMSN12.9213.3314.2614.6715.6016.0116.94195,90814.93
KORDS10.0310.4911.3511.8112.6713.1313.99-838,38512.01
KOZAA11.3911.7312.5312.8713.6714.0114.81-3,674,26413.10
KOZAL68.6070.9077.0079.3085.4087.7093.802,688,13481.20
KRDMB2.903.083.283.463.663.844.04-808,1383.47
KRDMD2.883.013.263.393.643.774.0216,633,6403.45
KRGYO5.095.476.186.567.277.658.36-157,7846.72
KRONT23.7024.5525.5826.4327.4628.3129.3481,72126.52
KSTUR90.75104.63146.25160.13201.75215.63257.25-43,982174.00
KUTPO25.6126.5527.6328.5729.6530.5931.67-1,244,10028.64
KUYAS1.972.062.172.262.372.462.57-263,6592.27
LIDFA3.053.123.343.413.633.703.9240,2813.48
LOGO87.4389.7695.2897.61103.13105.46110.98197,27199.20
MAALT64.0570.2878.4584.6892.8599.08107.2523,98085.65
MARKA2.612.953.954.295.295.636.63201,5234.62
MARTI1.581.822.132.372.682.923.23547,7562.40
MAVI34.5035.5437.3438.3840.1841.2243.0236,11238.76
MEGAP7.359.1111.3913.1515.4317.1919.47-499,94713.41
MEMSA0.270.270.300.300.330.330.3690,0810.31
MEPET2.752.953.343.543.934.134.52-162,1193.63
MERIT58.1861.0665.7368.6173.2876.1680.832,43569.50
MERKO4.137.0010.0612.9315.9918.8621.921,905,74313.02
METAL1.061.121.281.341.501.561.7220,3201.39
METRO1.811.952.152.292.492.632.83-1,370,3792.32
MIPAZ4.234.525.095.385.956.246.81114,0815.52
MNDRS2.682.823.173.313.663.804.151,443,1253.41
MPARK12.9614.4816.0217.5419.0820.6022.14-6,855,25617.55
MSGYO2.823.313.884.374.945.436.00248,2624.41
NATEN22.4726.2532.3336.1142.1945.9752.051,785,89437.26
NETAS17.3018.7020.1821.5823.0624.4625.94430,08621.62
NIBAS34.5137.2742.4945.2550.4753.2358.453,09146.48
NTHOL2.412.642.903.133.393.623.88-540,4793.14
NUGYO5.225.506.206.487.187.468.16143,1806.69
NUHCM27.2928.7433.0734.5238.8540.3044.63-4,095,13335.96
ODAS2.762.943.323.503.884.064.44-5,884,7843.60
ORGE6.346.617.127.397.908.178.68-7,5577.51
ORMA8.559.4810.5511.4812.5513.4814.5511,62811.55
OSMEN18.3118.6519.1019.4419.8920.2320.68-2,80219.49
OTKAR143.45158.73183.95199.23224.45239.73264.95-1,187,518204.20
OYAYO5.575.745.976.146.376.546.77-6,6566.17
OYLUM4.324.474.684.835.045.195.40-485,7994.86
OZBAL5.625.866.396.637.167.407.93895,1046.77
OZGYO1.922.012.152.242.382.472.61-1,241,0882.26
OZKGY3.723.834.104.214.484.594.86-1,109,5604.29
OZRDN6.306.778.068.539.8210.2911.589,2388.94
PAGYO5.045.325.896.176.747.027.59113,4106.31
PAPIL14.1115.8818.3720.1422.6324.4026.89-693,88720.50
PARSN15.9016.8918.2819.2720.6621.6523.049,61119.47
PEGYO1.942.172.562.793.183.413.801,853,6412.87
PENGD4.424.634.975.185.525.736.07-298,8335.24
PETKM3.873.984.154.264.434.544.7117,190,6504.29
PGSUS34.7937.0541.0543.3147.3149.5753.573,901,20444.18
PINSU6.106.547.117.558.128.569.131,699,1537.61
PKART8.069.0910.5011.5312.9413.9715.3867,18911.72
PKENT404.25497.63599.75693.13795.25888.63990.750697.50
PNSUT17.3318.0719.1119.8520.8921.6322.67-1,012,94820.00
POLHO3.313.463.683.834.054.204.4241,9103.86
PRKAB9.9410.7212.6413.4215.3416.1218.04620,27513.99
PRKME3.964.204.825.065.685.926.541,260,5825.25
PRZMA5.465.756.566.857.667.958.76190,0747.11
PSDTC12.1613.2414.5915.6717.0218.1019.45-7,25415.80
QNBFB61.6063.5865.8067.7870.0071.9874.20-155,62667.90
RALYH4.384.544.905.065.425.585.94-195,0775.16
RAYSG13.8615.8217.9819.9422.1024.0626.22-174,50120.04
RODRG7.167.839.8410.5112.5213.1915.20-19,75511.18
SAFKR4.604.795.295.485.986.176.6764,9055.63
SAHOL7.557.888.478.809.399.7210.31-2,198,9178.93
SAMAT4.754.975.555.776.356.577.15618,9995.95
SANEL2.852.973.163.283.473.593.7832,2463.31
SANFM9.8210.7113.1614.0516.5017.3919.8491,38114.83
SANKO6.837.077.407.647.978.218.54-10,5317.68
SARKY6.046.236.756.947.467.658.17506,7757.10
SASA13.7314.2915.4315.9917.1317.6918.83903,15016.28
SAYAS6.547.028.088.569.6210.1011.1637,3328.85
SEKFK3.994.094.244.344.494.594.74-51,3504.36
SEKUR8.058.559.499.9910.9311.4312.37-140,55710.21
SELEC8.448.749.349.6410.2410.5411.141,851,3539.79
SERVE11.5712.9816.4617.8721.3522.7626.24106,08118.90
SEYKM10.2710.8812.2212.8314.1714.7816.12587,26913.19
SISE5.815.976.346.506.877.037.408,875,8486.60
SKBNK1.381.501.661.781.942.062.225,954,6081.80
SKTAS4.284.494.724.935.165.375.6071,7384.94
SMART7.077.287.537.747.998.208.45-223,6177.76
SNGYO2.262.422.832.993.403.563.9793,6363.11
SNKRN2.442.663.053.273.663.884.2757,3533.35
SNPAM13.1813.8015.3215.9417.4618.0819.6089,68116.39
SOKM10.2010.6711.2911.7612.3812.8513.47-2,818,03311.83
SONME21.4222.9027.1428.6232.8634.3438.58-252,06730.00
SRVGY29.9632.4837.9640.4845.9648.4853.96133,93641.96
SUMAS27.9928.9931.9332.9335.8736.8739.81-4,61733.90
TACTR8.078.819.7610.5011.4512.1913.1451,74510.60
TATGD9.079.5010.3210.7511.5712.0012.82282,70710.94
TAVHL12.4813.0813.8314.4315.1815.7816.53201,32914.50
TBORG16.0316.3716.9717.3117.9118.2518.85-25,26717.44
TCELL13.9014.3015.3815.7816.8617.2618.3412,429,90016.12
TDGYO6.807.519.3010.0111.8012.5114.30145,91510.55
TEKTU1.411.501.611.701.811.902.01-496,6081.71
THYAO8.278.659.239.6110.1910.5711.15-175,1189.71
TIRE5.685.906.246.466.807.027.36-512,0176.52
TKFEN12.6712.9813.4813.7914.2914.6015.10-3,161,40013.88
TKNSA7.618.078.639.099.6510.1110.671,044,3219.14
TKURU212.15226.08249.05262.98285.95299.88322.85-23,220267.50
TLMAN25.6027.3029.1230.8232.6434.3436.16-154,92430.88
TMPOL7.968.439.209.6710.4410.9111.68-1209.82
TMSN8.078.639.7210.2811.3711.9313.02244,24610.54
TOASO25.0225.7027.1427.8229.2629.9431.385,566,90128.20
TRCAS3.914.084.394.564.875.045.35912,4694.63
TRGYO3.123.243.413.533.703.823.99-4,792,9733.55
TSGYO2.883.093.553.764.224.434.89394,1013.88
TSPOR3.403.613.874.084.344.554.81355,0074.10
TTKOM6.046.246.546.747.047.247.54-2,270,6286.79
TTRAK98.50104.45119.50125.45140.50146.45161.503,757,450130.00
TUKAS9.159.5110.4610.8211.7712.1313.084,580,27511.11
TUPRS71.3573.0075.3577.0079.3581.0083.35-3,823,08077.35
TURGG70.3574.3878.4582.4886.5590.5894.6551,51182.50
TURSG5.175.325.505.655.835.986.161,911,0575.66
UFUK8.999.8011.2912.1013.5914.4015.891,84012.44
ULAS3.273.383.623.733.974.084.32107,9023.79
ULKER18.6419.3920.6421.3922.6423.3924.64-2,101,80821.64
ULUSE41.2944.7148.7052.1256.1159.5363.52-21,51952.40
ULUUN10.7411.0711.6011.9312.4612.7913.32-413,97212.03
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.67-23,4316.30
USAK1.841.952.142.252.442.552.74-563,7612.29
VAKBN3.483.643.833.994.184.344.53817,4184.00
VAKFN2.572.973.393.794.214.615.03-43,5843.80
VAKKO4.835.015.535.716.236.416.93146,8655.88
VANGD7.047.939.009.8910.9611.8512.92-608,4399.98
VERTU7.317.708.138.528.959.349.7751,9128.54
VERUS34.4936.2140.3542.0746.2147.9352.07636,57643.28
VESBE28.2129.0631.4732.3234.7335.5837.992,148,50733.10
VESTL14.8715.6217.7518.5020.6321.3823.5113,262,46019.19
VKGYO3.023.183.363.523.703.864.04-2,358,3663.53
VKING5.445.836.286.677.127.517.9625,8226.70
YATAS8.178.429.049.299.9110.1610.78273,3289.47
YGYO0.920.961.021.061.121.161.22324,5451.07
YKBNK2.022.092.232.302.442.512.653,888,8682.33
YKSLN5.485.906.396.817.307.728.21-700,6476.84
YUNSA10.8611.3112.1312.5813.4013.8514.67257,27612.76
YYAPI1.031.111.231.311.431.511.63-312,6611.33
ZOREN2.332.412.572.652.812.893.053,414,0862.69
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...