HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 05.02.2021 21:33
05.02.2021HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇPARA G/Ç-5KAPANIŞ
ADESE2.692.792.913.013.133.233.351,858,8023.02
AEFES23.4423.9524.8825.3926.3226.8327.76-829,52325.60
AGHOL24.6425.8528.2129.4231.7932.9935.36-858,15030.00
AGYO2.422.973.964.515.506.057.04-144,9724.73
AKBNK6.016.206.416.606.817.007.2159,022,8206.61
AKGRT9.149.279.629.7510.1010.2310.58-350,6459.86
AKSEN8.619.2110.3910.9912.1712.7713.95-1,718,49611.28
AKSGY3.153.253.373.473.593.693.81-3,326,0933.48
AKSUE13.4513.9514.8815.3816.3116.8117.74-788,40615.59
AKYHO4.324.574.935.185.545.796.15-168,8585.23
ALARK8.729.189.8110.2710.9011.3611.99-1,664,63810.35
ALCAR412.35427.83445.25460.73478.15493.63511.053,197,342461.70
ALCTL26.0227.2429.5030.7232.9834.2036.46280,55731.24
ALKA17.6318.2320.0120.6122.3922.9924.77352,49721.20
ALKIM16.5917.3718.2919.0719.9920.7721.691,682,30919.14
ALMAD2.132.342.722.933.313.523.90-2,554,7093.01
ANSGR7.908.038.228.358.548.678.86169,1128.38
ARMDA51.3057.1368.2074.0385.1090.93102.00128,81176.65
ARSAN7.858.008.308.458.758.909.20298,6948.52
ARTI6.106.557.107.558.108.559.1013,5237.60
ARZUM20.2321.3023.0524.1225.8726.9428.69500,51524.46
ASUZU19.0019.6120.2420.8521.4822.0922.721,030,77220.86
ATEKS35.3738.1146.3649.1057.3560.0968.34593,07151.85
AVGYO3.573.713.974.114.374.514.771,321,6654.17
AVHOL5.015.286.056.327.097.368.1331,0546.57
AVTUR2.842.933.063.153.283.373.50-89,4253.17
AYCES55.6563.8375.3583.5395.05103.23114.75-29,69585.20
AYEN4.124.825.896.597.668.369.43-215,2266.77
AYES10.3510.5010.9511.1011.5511.7012.15-197,19811.25
BERA15.3417.9022.7425.3030.1432.7037.54714,13226.44
BIZIM13.5314.2515.4216.1417.3118.0319.202,198,58716.36
BJKAS3.883.923.994.034.104.144.21-4,581,9724.04
BLCYT6.066.466.947.347.828.228.70297,2297.38
BNTAS5.055.155.315.415.575.675.83-101,5355.44
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.95-2,25013.60
BRISA20.6422.2224.4826.0628.3229.9032.16-270,08926.40
BRKSN8.759.149.6210.0110.4910.8811.36-593,55810.05
BTCIM6.668.0310.1911.5613.7215.0917.25-658,09711.95
BURCE19.7021.8024.5026.6029.3031.4034.10-141,32426.90
BURVA39.0840.6545.3646.9351.6453.2157.92150,40348.50
CASA146.00148.00152.00154.00158.00160.00164.00-10,464155.00
CEMTS15.7016.1016.8017.2017.9018.3019.003,508,56917.35
CMENT34.1837.1546.0649.0357.9460.9169.8267,48352.00
DAGHL7.2410.0213.1715.9519.1021.8825.03610,50916.13
DAGI6.397.168.008.779.6110.3811.22753,2008.80
DENGE5.125.466.496.837.868.209.2375,2217.17
DERAS7.688.459.3310.1010.9811.7512.63188,32610.15
DERIM9.229.8110.5611.1511.9012.4913.24-203,45611.23
DESA7.708.8710.9012.0714.1015.2717.30488,27312.50
DESPC10.8711.6913.2914.1115.7116.5318.134,86114.50
DEVA23.3325.6128.1930.4733.0535.3337.91-134,37630.62
DGATE14.9515.6816.8517.5818.7519.4820.65186,14217.80
DGGYO7.288.029.049.7810.8011.5412.56-85,8409.92
DGKLB2.462.562.712.812.963.063.21-3,850,7122.83
DIRIT4.164.977.408.2110.6411.4513.8828,0729.02
DMSAS5.726.056.546.877.367.698.18513,0946.95
DOAS27.8230.3732.9435.4938.0640.6143.18612,96035.50
DOCO426.35456.68496.85527.18567.35597.68637.851,871,191532.10
DOGUB4.514.785.425.696.336.607.24-326,8145.87
DOKTA27.6930.4034.0736.7840.4543.1646.8349,22637.26
DURDO8.119.5212.0813.4916.0517.4620.02257,69614.06
DZGYO4.104.565.535.996.967.428.39985,8446.24
ECZYT24.8729.3835.6540.1646.4350.9457.21-3,499,57041.04
EGCYO1.461.521.631.691.801.861.9736,6501.71
EGEEN1,513.351,584.231,668.251,739.131,823.151,894.031,978.05-138,7161,745.70
EGPRO33.8135.4138.3939.9942.9744.5747.55918,00140.68
EGSER12.1212.6013.1313.6114.1414.6215.15199,21113.63
EKIZ5.957.0810.5011.6315.0516.1819.60-183,92112.77
EMNIS30.3032.6535.3037.6540.3042.6545.3092,29837.80
EPLAS26.3028.2032.1034.0037.9039.8043.70-275,22135.00
ERBOS42.0744.6647.3649.9552.6555.2457.941,431,74850.00
ERSU4.514.694.925.105.335.515.74-443,3445.12
ESCOM6.707.007.497.798.288.589.07-287,6257.88
ESEN22.7026.8331.3035.4339.9044.0348.502,396,06635.60
ETILR4.384.574.865.055.345.535.82154,4025.10
ETYAT3.293.573.984.264.674.955.36-189,8664.32
EUKYO3.133.403.914.184.694.965.47128,0184.30
EUYO4.404.644.915.155.425.665.93-98,5465.16
FONET11.8313.0114.3415.5216.8518.0319.36-456,07015.59
FORMT3.984.154.374.544.764.935.15-171,8924.56
FRIGO17.7820.2924.5827.0931.3833.8938.18-49,32527.98
FROTO123.90134.65145.90156.65167.90178.65189.9012,674,340156.90
GARAN8.478.899.339.7510.1910.6111.05141,629,3009.76
GEDIK13.7316.5921.8224.6829.9132.7738.00133,80825.86
GENTS5.025.275.625.876.226.476.8210,6995.92
GLRYH8.659.3310.0710.7511.4912.1712.91-109,89810.78
GLYHO4.845.175.786.116.727.057.66-5,343,9046.25
GOLTS37.3043.6558.3064.6579.3085.65100.301,308,29068.80
GOODY7.507.828.428.749.349.6610.265,292,2258.88
GOZDE6.196.456.837.097.477.738.11-5,343,9767.15
GRNYO3.103.223.403.523.703.824.00-85,0973.55
GSDDE4.635.025.616.006.596.987.57-255,3816.10
GSDHO2.002.152.452.602.903.053.35-3,002,0202.67
GSRAY3.603.663.743.803.883.944.02-644,2113.81
HATEK18.8019.6522.2023.0525.6026.4529.00-293,40423.90
HDFGS3.453.714.004.264.554.815.10490,8584.27
IDEAS10.3012.5519.3021.5528.3030.5537.301,178,30323.80
IDGYO6.957.458.258.759.5510.0510.85-63,5368.90
IEYHO1.091.191.351.451.611.711.87779,1851.48
IHGZT3.323.563.914.154.504.745.09-821,8774.20
IHYAY1.061.081.131.151.201.221.27737,8531.16
INDES18.2918.8420.1520.7022.0122.5623.87633,89321.08
INFO6.036.356.757.077.477.798.19838,6397.11
INVEO91.65106.38130.55145.28169.45184.18208.35-1,148,975150.00
IPEKE12.1712.4812.9213.2313.6713.9814.42-4,810,51513.29
ISCTR5.745.936.176.366.606.797.03-9,382,4026.38
ISDMR10.7410.9711.3811.6112.0212.2512.66-329,04111.70
ISFIN3.213.493.844.124.474.755.102,529,5284.15
ISGSY19.5121.1725.1726.8330.8332.4936.4932,39428.00
ISGYO2.262.352.512.602.762.853.01-3,644,8822.63
ISMEN16.1716.8617.9418.6319.7120.4021.48-5,514,76918.82
ITTFH2.132.252.492.612.852.973.2111,487,5302.67
IZMDC10.0810.7411.9412.6013.8014.4615.66-422,55912.87
IZTAR20.3521.7825.0526.4829.7531.1834.45-31,72427.40
JANTS416.75442.38473.65499.28530.55556.18587.45-1,055,561502.10
KAREL23.1924.3325.8126.9528.4329.5731.05-2,857,86427.12
KARTN68.4371.3480.0882.9991.7394.64103.38-6,901,32285.90
KCHOL18.6819.4320.4021.1522.1222.8723.8418,461,34021.26
KERVT5.565.936.356.727.147.517.93-1,626,1966.74
KFEIN17.8819.5823.0024.7028.1229.8233.24553,55825.56
KLGYO2.162.292.552.682.943.073.33-2,599,4302.74
KLMSN16.2016.9717.9518.7219.7020.4721.45177,12918.82
KNFRT14.2515.5017.4518.7020.6521.9023.85103,97219.05
KORDS17.7919.3321.5323.0725.2726.8129.01-4,057,70023.40
KOZAA14.9015.2515.6916.0416.4816.8317.27-230,54016.08
KOZAL104.60110.20119.80125.40135.00140.60150.20-9,037,632127.40
KRDMA5.425.545.715.836.006.126.29580,8625.85
KRDMB5.445.565.745.866.046.166.3466,8545.89
KRDMD6.106.346.666.907.227.467.78-48,067,3806.94
KRGYO5.425.555.745.876.066.196.38-1,324,3785.90
KRONT48.9552.0058.4561.5067.9571.0077.45-215,73363.20
KRTEK9.319.6610.7411.0912.1712.5213.60-1,119,35411.45
KUTPO45.0546.0347.3548.3349.6550.6351.95-597,08548.50
KUYAS2.192.272.402.482.612.692.82317,6822.50
LKMNH14.4014.8515.4115.8616.4216.8717.43-1,824,68115.91
MEPET2.762.842.973.053.183.263.39-829,5543.07
MERIT99.00112.50133.00146.50167.00180.50201.00-105,633150.00
METUR19.2121.4824.0726.3428.9331.2033.79-59,50226.50
MGROS41.1742.6244.4745.9247.7749.2251.07-12,863,17046.12
MIPAZ4.875.115.846.086.817.057.78-735,3716.32
MPARK20.1921.3022.6923.8025.1926.3027.693,834,34723.94
MZHLD29.4431.2633.3635.1837.2839.1041.20-65,85335.32
NETAS24.5926.9129.4931.8134.3936.7139.29-1,164,84731.94
NTHOL3.543.693.864.014.184.334.50-8,279,9944.02
NUGYO8.268.9110.8611.5113.4614.1116.06303,98912.16
ODAS3.433.613.904.084.374.554.84-40,511,2004.13
OLMIP6.377.228.599.4410.8111.6613.03-179,2709.70
ORGE6.327.189.1810.0412.0412.9014.90-462,48310.61
ORMA14.7016.1520.5021.9526.3027.7532.1034,70723.40
OSMEN30.4331.9833.6135.1636.7938.3439.97-34,22635.20
OYAKC7.797.998.388.588.979.179.56-132,4068.67
OYAYO8.228.899.9810.6511.7412.4113.50-73,76610.86
OYLUM4.594.805.035.245.475.685.9179,2705.25
OZBAL7.397.828.358.789.319.7410.27-940,2708.83
OZGYO2.132.202.362.432.592.662.82871,7672.47
OZKGY4.634.795.105.265.575.736.04-339,0565.33
PARSN23.9825.6027.4229.0430.8632.4834.30-1,243,79729.14
PEGYO1.021.471.942.392.863.313.78-529,0012.40
PGSUS65.7067.9070.9073.1076.1078.3081.301,644,92873.50
PKART16.2116.8317.5718.1918.9319.5520.29916,93318.25
PKENT1,255.001,422.501,665.001,832.502,075.002,242.502,485.00-40,2821,870.00
PNSUT24.1724.9525.8726.6527.5728.3529.27-3,445,09726.72
PRKAB10.3511.2512.4413.3414.5315.4316.62-967,56913.48
PRZMA5.155.405.796.046.436.687.07-346,4216.11
PSDTC27.6428.5531.2832.1934.9235.8338.56-263,89333.10
QNBFB65.9366.3967.1867.6468.4368.8969.68-44,87267.80
QNBFL112.40118.70126.40132.70140.40146.70154.4064,744133.40
RALYH4.224.334.484.594.744.855.00212,5084.61
RHEAG3.143.333.573.764.004.194.43-100,1393.78
RODRG13.8915.1018.7119.9223.5324.7428.3524,06821.12
ROYAL2.782.943.453.614.124.284.7949,5463.78
SAFKR8.849.9011.2912.3513.7414.8016.19-51,22112.51
SAHOL9.9010.1910.7611.0511.6211.9112.483,619,49011.19
SANFM17.9118.7121.0121.8124.1124.9127.21-40,70222.56
SARKY8.859.179.679.9910.4910.8111.31-1,294,47510.08
SASA22.9124.2526.1727.5129.4330.7732.69-16,100,62027.80
SEKFK4.645.557.538.4410.4211.3313.311,529,7718.97
SELEC11.6812.2812.9913.5914.3014.9015.611,519,81013.64
SELGD3.964.194.544.775.125.355.70-236,7214.83
SERVE10.4012.5017.5119.6124.6226.7231.7371,76821.06
SEYKM32.2933.8038.1139.6243.9345.4449.752,460,00641.02
SILVR6.526.666.927.067.327.467.72-41,7987.12
SISE6.696.987.337.627.978.268.6152,750,2007.65
SKTAS4.274.615.425.766.576.917.72-2,024,4925.99
SMART7.848.178.588.919.329.6510.06-2,2798.95
SNKRN18.7821.5425.9828.7433.1835.9440.38-37,36529.58
SNPAM19.5021.2525.1026.8530.7032.4536.30-29,73827.90
SOKM12.6112.9813.8614.2315.1115.4816.36-7,532,75014.48
SONME70.5572.2877.4579.1884.3586.0891.253,017,66180.90
SRVGY103.80107.50112.60116.30121.40125.10130.20-329,007117.00
SUMAS56.1061.0070.7075.6085.3090.2099.90-7,67778.00
TACTR19.8122.9132.1935.2944.5747.6756.95-862,97038.38
TATGD9.9010.3511.0611.5112.2212.6713.38795,30911.64
TBORG17.4619.1621.1422.8424.8226.5228.50-33,51622.98
TCELL14.7715.3616.0716.6617.3717.9618.6776,687,28016.72
TEKTU2.042.102.192.252.342.402.49-171,2002.26
TGSAS28.3029.3432.4633.5036.6237.6640.78-1,011,39734.54
TIRE6.566.997.678.108.789.219.89-956,3058.22
TKNSA13.5114.3515.4616.3017.4118.2519.36-1,077,52116.43
TKURU259.05275.78306.35323.08353.65370.38400.9542,818330.00
TMSN14.4515.3816.3517.2818.2519.1820.15-2,822,93417.30
TRGYO3.593.703.833.944.074.184.311,584,4003.95
TSGYO4.294.865.776.347.257.828.73164,0586.51
TTKOM7.317.618.088.388.859.159.62-2,025,2208.46
TUKAS8.899.149.509.7510.1110.3610.72-1,727,6669.80
ULAS3.843.934.064.154.284.374.50-814,0374.17
ULUSE45.2046.1647.6448.6050.0851.0452.52-6,55048.86
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.67-23,4316.30
UTPYA33.1535.0839.0540.9844.9546.8850.85129,16742.00
UZERB48.7556.8870.2578.3891.7599.88113.25268,45281.00
VAKFN4.795.907.608.7110.4111.5213.22102,6919.00
VAKKO5.705.936.306.536.907.137.50-1,883,4006.60
VERUS45.0849.3655.8360.1166.5870.8677.332,021,89461.20
VESBE45.3746.4848.4249.5351.4752.5854.52-14,84849.94
VESTL23.3224.4026.2827.3629.2430.3232.205,619,62027.76
YAPRK104.50111.75121.50128.75138.50145.75155.50227,003130.00
YAYLA3.543.723.994.174.444.624.89561,6034.21
YESIL127.75157.38199.25228.88270.75300.38342.25-3,114,628235.00
YGGYO12.6813.3914.6115.3216.5417.2518.47335,84215.57
YGYO1.651.761.892.002.132.242.37-119,4702.01
YKGYO4.224.445.015.235.806.026.59-663,3975.40
YKSLN4.864.965.175.275.485.585.79417,3155.32
YONGA32.9833.7335.9836.7338.9839.7341.98131,23637.48
YUNSA12.8913.6714.5915.3716.2917.0717.99-90,10515.44
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...