HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 12.09.2020 02:42
11.09.2020HAFTALIK PİVOT ÜZERİNDE KAPANANLAR
HAFTALIK3.DESTEK2.DESTEK1.DESTEKPİVOT1.DİRENÇ2.DİRENÇ3.DİRENÇPARA G/Ç-5KAPANIŞ
ACSEL7.948.348.959.359.9610.3610.97758,8969.45
ADEL15.9816.8117.6318.4619.2820.1120.93-770,49618.45
AEFES18.9419.3220.0520.4321.1621.5422.272,568,90520.60
AGHOL15.5415.9716.5316.9617.5217.9518.51167,51517.02
AGYO1.862.042.122.302.382.562.64-851,8522.25
AKCNS10.4111.0311.7112.3313.0113.6314.31-84,35312.36
AKENR1.561.711.821.972.082.232.34-595,4001.95
AKSA6.306.456.656.807.007.157.3584,4586.82
AKSEN4.604.925.175.495.746.066.3163,3985.45
AKSGY2.532.612.702.782.872.953.0440,5012.78
AKSUE8.549.329.8510.6311.1611.9412.47-30,08710.50
AKYHO3.944.444.715.215.485.986.25-19,9255.09
ALARK4.834.955.035.155.235.355.435,777,1645.13
ALBRK1.341.401.441.501.541.601.644,094,3131.49
ALCAR63.8573.7380.8590.7397.85107.73114.85-729,66889.35
ALCTL22.5823.6325.4626.5128.3429.3931.222,221,56826.90
ALGYO13.6314.0614.4614.8915.2915.7216.121,353,24514.87
ALKA11.7912.4213.0813.7114.3715.0015.66-390,04913.72
ALKIM11.3011.9512.8713.5214.4415.0916.014,297,91513.65
ALMAD1.131.211.371.451.611.691.85-763,1251.49
ANACM5.115.185.285.355.455.525.621,091,0825.36
ARCLK20.2920.8121.9522.4723.6124.1325.271,925,63222.78
ARENA23.0427.3032.6436.9042.2446.5051.84-339,29637.44
ARMDA35.0042.0051.0058.0067.0074.0083.00-182,84559.00
ARSAN4.434.684.955.205.475.725.99-154,6945.21
ARTI2.092.493.724.125.355.756.98-63,5594.53
ASLAN33.9335.8738.6340.5743.3345.2748.03418,11440.98
ASUZU12.2212.7013.1313.6114.0414.5214.95409,98813.58
ATAGY3.153.243.363.453.573.663.78333,0003.46
ATEKS12.7013.4714.2114.9815.7216.4917.2343,40314.96
AVGYO2.022.082.172.232.322.382.47170,9002.24
AVHOL1.561.631.821.892.082.152.34-149,2791.95
AVISA11.9812.4012.8513.2713.7214.1414.59-179,43213.28
AVOD3.083.233.393.543.703.854.01763,8383.54
AYCES41.4344.2152.5855.3663.7366.5174.88-182,84158.15
AYES4.795.416.266.887.738.359.20-71,9146.99
BAGFS14.0414.4914.6815.1315.3215.7715.96245,49815.00
BAKAB10.0910.3510.7811.0411.4711.7312.16-55,34711.12
BALAT1.882.022.442.583.003.143.56-79,6942.72
BANVT21.1722.3923.7925.0126.4127.6329.03-431,43725.10
BEYAZ3.463.694.384.615.305.536.22-405,1074.84
BFREN703.50751.75810.50858.75917.50965.751,024.50-439,116864.00
BIMAS66.0066.6068.2068.8070.4071.0072.6012,577,43069.30
BLCYT4.304.554.825.075.345.595.8662,5585.08
BNTAS3.433.573.743.884.054.194.36444,2903.89
BOLUC4.524.715.265.456.006.196.74954,5105.63
BOSSA8.338.729.389.7710.4310.8211.48-131,4349.90
BOYP12.2512.6313.1513.5314.0514.4314.95-2,25013.60
BRISA10.2310.5611.2611.5912.2912.6213.3298,66411.77
BRKO0.400.410.420.430.440.450.46-77,2000.43
BRKSN3.253.884.535.165.816.447.09-429,2275.17
BRMEN2.162.272.352.462.542.652.73559,6512.44
BRSAN11.0911.5612.1612.6313.2313.7014.30-895,99812.69
BRYAT73.1078.3583.9089.1594.7099.95105.50-47,40689.30
BTCIM3.323.393.533.603.743.813.95-152,1723.63
BUCIM4.935.215.595.876.256.536.91611,4825.92
CASA26.6527.5129.5530.4132.4533.3135.35-37,94531.00
CCOLA42.3243.1544.4445.2746.5647.3948.681,278,59445.50
CEMAS1.411.451.521.561.631.671.74597,4511.57
CEMTS10.4910.8411.1811.5311.8712.2212.56-433,01611.52
CIMSA10.3410.7711.1611.5911.9812.4112.80953,60711.57
CLEBI62.9064.8867.2069.1871.5073.4875.80-44,47869.35
CMBTN64.2067.3572.6075.7581.0084.1589.40-1,343,04376.80
CMENT19.5422.5326.3029.2933.0636.0539.82799,50429.68
CRFSA6.166.838.859.5211.5412.2114.23-89,54210.19
DENGE2.122.372.532.782.943.193.35-45,0322.73
DERIM5.746.156.657.067.567.978.47149,7507.10
DESPC5.907.008.129.2210.3411.4412.56-212,1569.23
DEVA17.8718.2918.6719.0919.4719.8920.271,412,58719.07
DGKLB2.182.392.502.712.823.033.142,890,7962.66
DOAS12.3913.0713.9114.5915.4316.1116.95-1,991,41214.67
DOCO302.90310.95317.30325.35331.70339.75346.10163,769324.50
DOHOL2.042.082.122.162.202.242.286,814,5322.16
DOKTA25.4626.5828.0629.1830.6631.7833.261,212,31529.36
DURDO14.8115.6617.7418.5920.6721.5223.60328,64019.20
DYOBY4.675.305.926.557.177.808.42-25,8746.54
ECILC5.785.986.346.546.907.107.46-2,175,8786.62
ECZYT14.5114.8715.3415.7016.1716.5317.00-903,68815.75
EDIP2.062.212.302.452.542.692.78769,5332.42
EGCEY0.770.820.860.910.951.001.0461,3960.90
EGCYH0.630.640.660.670.690.700.72-134,2200.67
EGCYO0.790.820.900.931.011.041.1224,5200.95
EGEEN600.65650.33686.55736.23772.45822.13858.35258,102729.50
EGGUB88.3091.9098.10101.70107.90111.50117.70-5,825,370103.00
EGPRO14.7215.0515.8416.1716.9617.2918.08324,11216.40
EGSER4.815.015.205.405.595.795.983,174,0325.39
EKGYO1.661.711.751.801.841.891.93-30,172,7201.79
EKIZ7.978.108.498.629.019.149.53221,3238.75
EMKEL2.192.643.063.513.934.384.80-114,6933.49
EMNIS6.157.079.8310.7513.5114.4317.19-129,33211.67
ENJSA7.607.878.228.498.849.119.46932,7688.53
ENKAI6.426.516.586.676.746.836.90311,5766.66
EPLAS14.9115.0315.3215.4415.7315.8516.1449,37315.52
ERBOS20.6621.3022.1022.7423.5424.1824.98241,45722.82
EREGL8.518.638.949.069.379.499.809,330,9929.15
ERSU4.014.194.284.464.554.734.82180,7364.41
ESCOM2.873.153.363.643.854.134.34-312,2693.60
ETYAT1.531.641.761.871.992.102.22940,9001.87
EUHOL1.471.631.771.932.072.232.3763,4071.92
EUKYO1.451.681.812.042.172.402.53735,1271.99
FLAP3.473.603.803.934.134.264.46-907,9503.96
FMIZP61.6070.3579.0087.7596.40105.15113.80-591,10287.70
FONET9.469.9411.0311.5112.6013.0814.17351,40711.81
FRIGO16.1318.5820.1122.5624.0926.5428.0751,03422.10
FROTO79.4082.0383.9086.5388.4091.0392.907,700,23086.15
GEDZA11.8812.4013.7614.2815.6416.1617.52-729,39814.70
GENTS2.492.602.692.802.893.003.09-134,1792.79
GLBMD4.314.404.604.694.894.985.18-97,2084.74
GOLTS19.7721.1324.1925.5528.6129.9733.03-944,81626.40
GOZDE4.975.105.255.385.535.665.81176,0485.39
GRNYO1.891.992.302.402.712.813.122,504,0532.50
GUBRF24.5826.2526.8628.5329.1430.8131.42-3,388,94128.00
HDFGS3.083.243.443.603.803.964.16-267,7553.62
HEKTS11.5011.7212.0112.2312.5212.7413.03-623,62712.26
HLGYO1.871.942.122.192.372.442.621,887,1822.24
IDEAS3.984.154.644.815.305.475.96253,6984.97
IDGYO4.374.494.885.005.395.515.90382,4695.13
IEYHO0.830.850.900.920.970.991.04-161,7810.93
IHEVA1.651.752.032.132.412.512.79-2,817,6052.22
IHGZT2.723.204.184.665.646.127.101,618,8394.91
IHLAS0.790.830.981.021.171.211.36-2,603,9221.07
INFO6.116.416.987.287.858.158.7296,8707.41
IPEKE10.0810.7911.2912.0012.5013.2113.71982,55311.89
ISDMR6.376.536.967.127.557.718.14942,7047.25
ISYAT2.662.772.882.993.103.213.32-420,5762.99
ITTFH3.393.573.834.014.274.454.71770,7944.05
IZFAS3.123.313.573.764.024.214.47-139,0873.79
IZTAR3.634.144.905.416.176.687.44-405,4365.53
JANTS98.25107.88136.75146.38175.25184.88213.75-3,118,505156.00
KAPLM8.229.029.3910.1910.5611.3611.73-23,9679.97
KAREL14.9715.4315.9216.3816.8717.3317.82232,49516.39
KARTN485.90537.25595.50646.85705.10756.45814.70444,799650.30
KATMR3.213.584.004.374.795.165.58858,8244.39
KENT264.95313.73362.45411.23459.95508.73557.45847,974411.20
KERVN0.370.370.380.380.390.390.40-11,8810.38
KERVT4.804.905.035.135.265.365.49897,5195.14
KFEIN14.2115.0015.7316.5217.2518.0418.77110,38516.49
KLMSN12.7113.0313.6914.0114.6714.9915.65-15,92814.18
KNFRT10.4010.8811.3911.8712.3812.8613.37-468,52611.88
KONYA228.20301.65379.40452.85530.60604.05681.803,819,657455.00
KORDS10.3010.5510.9411.1911.5811.8312.22-1,005,78511.26
KOZAA12.2112.5412.7213.0513.2313.5613.748,915,67812.97
KOZAL72.4574.2375.5577.3378.6580.4381.758,321,86277.10
KRDMA3.844.014.344.514.845.015.344,617,4064.59
KRDMB3.313.383.483.553.653.723.82-3,836,2183.56
KRDMD2.822.872.993.043.163.213.33-286,7123.07
KRSTL1.952.032.142.222.332.412.52-1,419,4792.23
KRTEK4.575.346.016.787.458.228.89116,6036.73
KSTUR71.0882.21115.63126.76160.18171.31204.73-207,708137.90
KUTPO24.7825.6126.8627.6928.9429.7731.02-615,35627.90
KUYAS2.122.402.672.953.223.503.77-1,739,9952.94
LINK19.9723.9128.9932.9338.0141.9547.03111,02533.50
LKMNH5.996.969.8510.8213.7114.6817.575,453,02211.78
LOGO86.7087.8088.8089.9090.9092.0093.00-391,02089.85
LUKSK16.2919.7823.0726.5629.8533.3436.63384,87926.46
MAALT70.7578.7883.8591.8896.95104.98110.05221,95190.40
MARKA1.141.682.473.013.804.345.13-8,2313.13
MARTI1.041.081.101.141.161.201.22249,2031.13
MEGAP6.176.437.197.458.218.479.23-1,458,5427.70
MEMSA0.270.270.300.300.330.330.3690,0810.31
MERIT34.7940.0355.7360.9776.6781.9197.61-42,18666.20
MERKO1.572.022.863.314.154.605.44437,7083.50
METAL1.061.121.281.341.501.561.7220,3201.39
METRO1.831.922.022.112.212.302.402,203,4522.11
METUR3.173.594.855.276.536.958.2139,6745.69
MGROS35.9936.8837.1738.0638.3539.2439.5311,250,76037.76
MIPAZ3.503.763.974.234.444.704.91-578,3844.20
MMCAS2.322.673.714.065.105.456.49-33,4714.40
MRGYO1.751.811.881.942.012.072.14-142,7741.94
MRSHL114.55141.18221.05247.68327.55354.18434.051,547,435274.30
MSGYO2.983.173.473.663.964.154.451,040,4263.71
MTRYO2.062.122.202.262.342.402.4889,5322.27
MZHLD13.9814.3014.9015.2215.8216.1416.743,51015.36
NIBAS11.4813.2915.1616.9718.8420.6522.52707,97817.00
NTHOL2.022.082.172.232.322.382.47-331,6562.24
NUGYO7.037.698.128.789.219.8710.30-334,5508.66
NUHCM17.0517.6318.3518.9319.6520.2320.9567,94219.00
OLMIP5.085.515.936.366.787.217.63-190,6356.35
ORGE6.046.356.977.287.908.218.83-923,9027.43
ORMA8.068.489.469.8810.8611.2812.2649,73110.16
OSTIM2.682.842.943.103.203.363.46-498,0653.07
OTKAR129.70133.45135.90139.65142.10145.85148.30638,749139.00
OYAYO5.976.076.206.306.436.536.66418,5786.31
OYLUM2.893.093.223.423.553.753.88-192,4073.38
OZGYO1.911.972.072.132.232.292.39-650,4232.15
OZRDN2.692.873.143.323.593.774.0453,4563.36
PAGYO4.935.115.285.465.635.815.9828,0815.45
PAPIL12.5313.3114.1914.9715.8516.6317.51276,10815.02
PARSN15.4016.5717.9919.1620.5821.7523.17343,44019.28
PENGD2.742.862.913.033.083.203.25-2,232,9242.99
PETKM3.373.643.964.234.554.825.1411,426,2304.25
PETUN18.6018.8519.2719.5219.9420.1920.613,605,59519.60
PINSU3.625.546.238.158.8410.7611.45438,8927.53
PKART9.8010.2410.6211.0611.4411.8812.26137,37311.03
PNSUT16.3716.8417.0917.5617.8118.2818.531,734,05117.45
POLHO2.742.832.862.952.983.073.101,224,4502.92
POLTK133.55142.53161.05170.03188.55197.53216.052,203174.80
PRKAB5.215.826.727.338.238.849.741,000,5607.47
PRKME3.823.964.114.254.404.544.69144,0064.25
PSDTC10.5811.0412.1012.5613.6214.0815.14230,99112.86
RAYSG6.218.019.8011.6013.3915.1916.98748,80211.59
RHEAG2.202.302.372.472.542.642.71-488,4422.45
RODRG2.552.763.323.534.094.304.86142,0243.70
ROYAL1.902.062.522.683.143.303.76116,7622.83
RYGYO4.534.714.875.055.215.395.55596,7465.04
RYSAS5.675.936.266.526.857.117.441,290,0516.55
SAFKR4.164.284.594.715.025.145.451,639,6764.80
SAHOL7.617.707.797.887.978.068.15-153,3067.88
SANFM4.865.496.226.857.588.218.94-38,5926.90
SANKO6.246.597.057.407.868.218.67-90,2967.45
SARKY3.874.274.615.015.355.756.09-169,9694.98
SASA14.3414.7515.2515.6616.1616.5717.07852,48515.70
SEKFK3.483.784.024.324.564.865.10-17,3644.29
SEKUR5.927.368.039.4710.1411.5812.25-188,4799.08
SELEC7.337.638.258.559.179.4710.09-803,5908.71
SELGD2.202.402.572.772.943.143.31-7,6362.75
SERVE8.559.2211.2311.9013.9114.5816.5977,95812.57
SILVR3.133.413.613.894.094.374.5751,0053.85
SISE5.996.096.156.256.316.416.47-1,306,0646.23
SKTAS2.963.403.744.184.524.965.30425,7534.13
SNGYO1.451.481.511.541.571.601.633,979,4201.54
SNKRN2.092.142.172.222.252.302.3374,6582.21
SNPAM10.9711.4012.7013.1314.4314.8616.16186,95213.56
SODA6.736.816.947.027.157.237.369,820,7427.04
SODSN10.1510.9713.4314.2516.7117.5319.99-33,27515.07
SOKM11.9912.1112.2212.3412.4512.5712.686,464,87412.33
SONME10.3611.1613.5414.3416.7217.5219.90-732,10515.13
SUMAS14.8417.6921.6024.4528.3631.2135.1222,10624.98
TACTR3.904.405.916.417.928.429.9367,8166.91
TATGD9.9710.1510.4110.5910.8511.0311.291,744,42310.63
TBORG14.0914.2914.5014.7014.9115.1115.32-40,03614.70
TDGYO4.995.736.437.177.878.619.31-331,7497.15
TGSAS6.487.218.279.0010.0610.7911.8584,3609.16
TKFEN14.5014.8215.0815.4015.6615.9816.24334,22315.37
TKNSA4.565.215.946.597.327.978.70-855,1066.63
TKURU192.45221.48308.55337.58424.65453.68540.75126,841366.60
TLMAN13.5914.1115.2615.7816.9317.4518.604,308,20916.09
TMPOL6.777.127.367.717.958.308.54124,7227.65
TMSN6.917.107.267.457.617.807.96728,5527.43
TOASO21.9922.3722.9323.3123.8724.2524.81-1,737,99623.40
TRCAS2.743.023.233.513.724.004.21835,9773.47
TRGYO3.233.353.533.653.833.954.13-713,8913.68
TRKCM3.853.924.024.094.194.264.362,764,3584.10
TTRAK83.1587.5894.8599.28106.55110.98118.25-98,185100.70
TUKAS8.719.169.349.799.9710.4210.601,589,7389.65
UFUK6.286.798.338.8410.3810.8912.43-74,9539.35
ULAS2.272.462.592.782.913.103.23150,9562.75
ULKER20.9921.5321.9322.4722.8723.4123.812,155,46722.40
ULUUN9.219.509.649.9310.0710.3610.501,256,5239.85
UNYEC4.945.165.856.076.766.987.67-23,4316.30
USAK1.471.541.621.691.771.841.92-2,829,4981.69
UTPYA5.346.197.598.449.8410.6912.09-780,4838.71
UZERB3.994.586.366.958.739.3211.105,8947.54
VAKKO4.785.035.355.605.926.176.49-2,369,1255.63
VANGD1.401.511.701.812.002.112.30137,0161.85
VESBE24.5225.2126.1226.8127.7228.4129.32311,11826.92
VKING4.444.584.654.794.865.005.0722,2004.75
YAPRK11.5012.8817.0218.4022.5423.9228.06-46,70119.78
YAYLA2.372.512.792.933.213.353.63-557,5423.00
YESIL14.6915.7416.8317.8818.9720.0221.11-159,08617.90
YGGYO11.5411.7611.9112.1312.2812.5012.6517,66912.09
YKGYO3.063.473.664.074.264.674.862,467,5983.96
YKSLN5.976.376.586.987.197.597.80-431,2426.88
YONGA32.1937.0351.5356.3770.8775.7190.21-799,34861.20
YUNSA11.4111.9312.4712.9913.5314.0514.5945,11313.00
YYAPI0.800.850.961.011.121.171.281,072,0651.04
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...