4/9 GÜNLÜK HAREKETLİ ORTALAMA AL SİNYALLERİ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 09.02.2021 20:24
SEMBOL
09.02.2021
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
ASELSGÜN18.06BUGÜN18.3124.1818.060.00%1.38%
BAKABGÜN24.40BUGÜN25.0024.4024.400.00%2.46%
CLEBIGÜN175.40BUGÜN175.40171.35175.400.00%0.00%
HALKBGÜN5.43BUGÜN5.595.445.430.00%2.95%
IZFASGÜN7.10BUGÜN7.207.017.100.00%1.41%
MARTIGÜN2.31BUGÜN2.352.322.310.00%1.73%
MZHLDGÜN37.10BUGÜN37.1036.6837.100.00%0.00%
SNGYOGÜN5.08BUGÜN5.185.095.080.00%1.97%
TLMANGÜN36.74BUGÜN37.4636.6236.740.00%1.96%
TUPRSGÜN104.00BUGÜN105.10103.53104.000.00%1.06%
VAKBNGÜN4.55BUGÜN4.634.534.550.00%1.76%
ZORENGÜN2.94BUGÜN2.972.942.940.00%1.02%
AKBNKGÜN6.6716.906.806.832.40%3.45%
AKMGYGÜN67.00168.9066.8966.55-0.67%2.84%
AKSGYGÜN3.6713.743.673.670.00%1.91%
ALCARGÜN507.801552.00528.75525.003.39%8.70%
AVTURGÜN3.2213.303.183.16-1.86%2.48%
AYCESGÜN87.30190.1088.1387.500.23%3.21%
BANVTGÜN52.90154.9053.6453.951.98%3.78%
BRMENGÜN3.0013.103.033.000.00%3.33%
BRYATGÜN509.001552.30528.60525.003.14%8.51%
EMNISGÜN41.40141.5039.4838.84-6.18%0.24%
EREGLGÜN14.96115.1114.9914.980.13%1.00%
IHLGMGÜN1.4811.501.441.43-3.38%1.35%
KRGYOGÜN6.1216.255.985.89-3.76%2.12%
KUTPOGÜN49.36151.0049.7849.500.28%3.32%
MEGAPGÜN9.96110.4010.059.960.00%4.42%
QNBFBGÜN68.90170.2070.1570.201.89%1.89%
TEKTUGÜN2.2612.312.272.260.00%2.21%
TRGYOGÜN4.0214.074.013.99-0.75%1.24%
TTRAKGÜN189.801192.00184.90184.30-2.90%1.16%
TUCLKGÜN8.3719.038.818.956.93%7.89%
UFUKGÜN22.96122.9621.8821.72-5.40%0.00%
AKGRTGÜN9.8629.959.669.65-2.13%0.91%
ALKIMGÜN19.14219.8619.0118.90-1.25%3.76%
AVHOLGÜN6.5726.946.606.50-1.07%5.63%
AYESGÜN11.25213.4013.1413.4019.11%19.11%
BALATGÜN7.7628.007.767.760.00%3.09%
BRKOGÜN1.1321.161.121.12-0.88%2.65%
CMENTGÜN52.00253.9053.9053.903.65%3.65%
EGPROGÜN40.68245.1243.2542.664.87%10.91%
GSRAYGÜN3.8124.013.813.79-0.52%5.25%
IPEKEGÜN13.29213.8413.5013.410.90%4.14%
JANTSGÜN502.102607.50596.25607.5020.99%20.99%
KARTNGÜN85.90293.6084.3882.90-3.49%8.96%
KOZAAGÜN16.08217.1816.5916.462.36%6.84%
MEPETGÜN3.0723.203.133.111.30%4.23%
PGSUSGÜN73.50275.4573.8473.500.00%2.65%
PSDTCGÜN33.10236.1033.9233.721.87%9.06%
RALYHGÜN4.6125.144.824.722.39%11.50%
SOKMGÜN14.48214.7813.8213.76-4.97%2.07%
ULASGÜN4.1724.734.674.7313.43%13.43%
UZERBGÜN81.00286.5078.5078.00-3.70%6.79%
YKSLNGÜN5.3225.575.475.472.82%4.70%
YONGAGÜN37.48237.4836.6836.60-2.35%0.00%
AGHOLGÜN29.78330.6229.9229.900.41%2.83%
ATEKSGÜN47.16356.0552.4151.559.31%18.85%
BFRENGÜN1,309.0031,377.001,256.831,251.20-4.42%5.19%
BIZIMGÜN16.40317.4416.8016.852.74%6.34%
DENGEGÜN6.5238.658.548.6532.67%32.67%
DGATEGÜN17.96318.3017.7617.76-1.11%1.89%
DOCOGÜN542.203568.00548.95547.901.05%4.76%
EGEENGÜN1,770.8031,810.001,712.651,705.00-3.72%2.21%
EGGUBGÜN223.403228.00221.53220.40-1.34%2.06%
GOODYGÜN8.9439.629.339.354.59%7.61%
GOZDEGÜN7.2837.927.497.350.96%8.79%
KCHOLGÜN21.56322.3621.9421.941.76%3.71%
KLMSNGÜN19.19319.4918.9318.90-1.51%1.56%
LINKGÜN31.86335.0430.3930.34-4.77%9.98%
OYAYOGÜN11.18311.3210.5110.39-7.07%1.25%
OZGYOGÜN2.3832.542.452.421.68%6.72%
PETKMGÜN5.1235.445.305.293.32%6.25%
RAYSGGÜN16.73317.3716.7216.64-0.54%3.83%
ROYALGÜN3.4434.093.833.769.30%18.90%
SISEGÜN7.7137.907.777.760.65%2.46%
SONMEGÜN76.95381.2081.1181.155.46%5.52%
TCELLGÜN16.73317.2516.7516.820.54%3.11%
TTKOMGÜN8.5838.698.448.42-1.86%1.28%
AKYHOGÜN5.3945.475.215.18-3.90%1.48%
ALCTLGÜN30.94432.0631.0330.92-0.06%3.62%
ALGYOGÜN26.40427.1626.3226.12-1.06%2.88%
ARMDAGÜN66.15479.9572.5872.008.84%20.86%
ATLASGÜN1.9042.031.991.994.74%6.84%
AVODGÜN8.1048.607.737.71-4.81%6.17%
BLCYTGÜN7.2847.747.337.340.82%6.32%
BRISAGÜN25.30427.6426.0825.922.45%9.25%
BRSANGÜN33.30435.9834.2033.600.90%8.05%
CEMASGÜN2.2342.352.312.292.69%5.38%
DAGHLGÜN15.49418.7316.5116.989.62%20.92%
DESPCGÜN14.44414.9214.2814.26-1.25%3.32%
DGGYOGÜN9.70410.5110.009.912.16%8.35%
EKGYOGÜN2.5242.752.632.603.17%9.13%
GARANGÜN10.10410.3010.1310.200.99%1.98%
GRNYOGÜN3.5643.633.513.50-1.69%1.97%
ISMENGÜN19.12419.5019.1018.99-0.68%1.99%
KLGYOGÜN2.6242.952.772.744.58%12.60%
KNFRTGÜN18.93422.0421.3721.8215.27%16.43%
KUYASGÜN2.5342.562.492.48-1.98%1.19%
METROGÜN2.2142.292.242.230.90%3.62%
NUHCMGÜN50.10453.8051.4850.951.70%7.39%
OZKGYGÜN5.3945.555.435.400.19%2.97%
PEKGYGÜN2.5242.592.452.43-3.57%2.78%
PENGDGÜN5.4045.875.195.16-4.44%8.70%
PRKABGÜN13.83414.2513.1213.05-5.64%3.04%
RYSASGÜN9.0049.218.558.50-5.56%2.33%
SAHOLGÜN11.26411.3511.2211.24-0.18%0.80%
TSPORGÜN2.5642.752.552.53-1.17%7.42%
TUKASGÜN9.82410.6410.119.931.12%8.35%
VAKKOGÜN6.5247.146.776.692.61%9.51%
VKINGGÜN8.1348.948.398.322.34%9.96%
YAYLAGÜN4.2744.354.194.17-2.34%1.87%
ADELGÜN29.60530.3028.9228.70-3.04%2.36%
AGYOGÜN3.9655.064.184.154.80%27.78%
AKCNSGÜN19.49522.7421.0420.485.08%16.68%
AKSUEGÜN15.15516.2415.7915.703.63%7.19%
ALARKGÜN10.50510.9310.7010.661.52%4.10%
ARCLKGÜN34.92535.2234.2134.14-2.23%0.86%
AYENGÜN5.7357.297.087.2125.83%27.23%
BRKSNGÜN10.10510.7410.2910.200.99%6.34%
BURCEGÜN26.66528.7025.8325.60-3.98%7.65%
DAGIGÜN8.6059.559.169.348.60%11.05%
DITASGÜN39.82547.1446.2147.1418.38%18.38%
DYOBYGÜN13.24513.5113.0513.03-1.59%2.04%
ECZYTGÜN37.76545.1442.7342.5212.61%19.54%
EUHOLGÜN3.6253.933.863.918.01%8.56%
EUKYOGÜN4.0354.544.184.173.47%12.66%
FROTOGÜN160.705170.10163.65162.701.24%5.85%
GENTSGÜN5.7656.125.955.993.99%6.25%
GSDHOGÜN2.5152.792.682.665.98%11.16%
IDGYOGÜN8.7659.258.728.851.03%5.59%
INDESGÜN20.70521.5420.9720.880.87%4.06%
ISFINGÜN4.1654.564.314.313.61%9.62%
ISGYOGÜN2.5952.702.602.58-0.39%4.25%
KERVTGÜN6.6557.096.616.57-1.20%6.62%
KRDMDGÜN6.9857.167.027.020.57%2.58%
MERKOGÜN8.2059.928.198.13-0.85%20.98%
NETASGÜN32.46534.1232.0431.82-1.97%5.11%
ORMAGÜN19.45525.0024.0824.6026.48%28.53%
OSTIMGÜN4.3054.564.084.07-5.35%6.05%
PKARTGÜN18.25519.2218.8519.034.27%5.32%
PRZMAGÜN5.9956.285.915.86-2.17%4.84%
RYGYOGÜN5.7056.175.775.740.70%8.25%
SARKYGÜN9.75511.0010.3410.144.00%12.82%
SERVEGÜN16.33522.2021.5621.3430.68%35.95%
TATGDGÜN11.34511.9611.4311.430.79%5.47%
TMSNGÜN17.87518.5018.0417.950.45%3.53%
VANGDGÜN8.2058.858.148.220.24%7.93%
YAPRKGÜN128.905136.00129.78129.900.78%5.51%
BERAGÜN22.48627.8625.7225.8014.77%23.93%
CEMTSGÜN17.14618.0417.5917.602.68%5.25%
CMBTNGÜN424.906440.00406.33403.70-4.99%3.55%
CUSANGÜN8.5868.748.358.33-2.91%1.86%
DERASGÜN9.75610.879.859.790.41%11.49%
DMSASGÜN6.7467.397.137.074.90%9.64%
EDIPGÜN3.4463.753.583.584.07%9.01%
FRIGOGÜN23.60629.8828.9129.8826.61%26.61%
METURGÜN25.14628.6027.5327.6610.02%13.76%
MPARKGÜN23.06625.2224.2824.385.72%9.37%
ODASGÜN4.1464.324.184.140.00%4.35%
OLMIPGÜN8.66610.298.968.923.00%18.82%
OTKARGÜN419.106433.40401.90400.00-4.56%3.41%
SAFKRGÜN11.15613.4112.6312.5212.29%20.27%
SEKFKGÜN7.1669.358.718.8423.46%30.59%
SELECGÜN13.32614.2013.2913.25-0.53%6.61%
SMARTGÜN8.8569.248.878.850.00%4.41%
TIREGÜN7.8568.547.997.931.02%8.79%
YESILGÜN200.006258.50216.78216.008.00%29.25%
YKGYOGÜN4.9866.535.935.8016.47%31.12%
ALMADGÜN2.3373.633.273.1535.19%55.79%
ATAGYGÜN6.1576.916.646.637.80%12.36%
DARDLGÜN32.24733.0031.5831.62-1.92%2.36%
DOGUBGÜN5.0876.255.655.549.06%23.03%
NATENGÜN38.46746.5242.6142.169.62%20.96%
PRKMEGÜN5.8976.426.246.296.79%9.00%
RODRGGÜN16.08725.5425.0325.5458.83%58.83%
TSGYOGÜN5.3976.906.306.3217.25%28.01%
MARKAGÜN6.6388.557.016.944.68%28.96%
PINSUGÜN8.5989.748.878.822.68%13.39%
TRCASGÜN5.0585.885.615.6010.89%16.44%
GLRYHGÜN11.04912.1410.6610.63-3.71%9.96%
ICBCTGÜN7.19107.737.277.271.11%7.51%
PEGYOGÜN1.88102.842.272.2519.68%51.06%
QNBFLGÜN132.1010145.30142.13141.507.12%9.99%
ADESEGÜN2.79113.113.043.0710.04%11.47%
OYLUMGÜN5.09115.455.185.151.18%7.07%
SKTASGÜN5.10116.926.476.3925.29%35.69%
VKGYOGÜN3.71114.123.863.843.50%11.05%
AVGYOGÜN4.12124.484.384.447.77%8.74%
ISYATGÜN3.79124.704.224.1810.29%24.01%
SANELGÜN3.69124.824.204.1612.74%30.62%
BSOKEGÜN2.59133.953.283.2726.25%52.51%
IEYHOGÜN1.22131.551.471.4821.31%27.05%
BNTASGÜN4.92145.665.345.307.72%15.04%
CELHAGÜN21.501425.7023.9423.489.21%19.53%
HALKSGÜN3.62143.723.423.43-5.25%2.76%
ITTFHGÜN2.31142.782.722.7719.91%20.35%
MAKTKGÜN3.35144.133.863.8414.63%23.28%
PAGYOGÜN6.89147.367.157.103.05%6.82%
DOKTAGÜN32.441539.4835.9935.7810.30%21.70%
INFOGÜN6.58157.466.876.894.71%13.37%
KFEINGÜN22.001526.9026.5426.9022.27%22.27%
KRSTLGÜN3.91154.694.204.207.42%19.95%
LIDFAGÜN3.36154.123.933.8915.77%22.62%
SAYASGÜN8.851512.0310.8210.8622.71%35.93%
TBORGGÜN18.241524.5421.8521.8419.74%34.54%
TURSGGÜN7.08157.727.527.546.50%9.04%
AYGAZGÜN16.191619.5817.8417.769.70%20.94%
FLAPGÜN6.68168.097.177.177.34%21.11%
FONETGÜN12.551616.7114.8514.8017.93%33.15%
GEDIKGÜN14.241627.5424.1323.7666.85%93.40%
IZMDCGÜN11.201614.4812.5912.5411.96%29.29%
MMCASGÜN4.79167.277.147.1749.69%51.77%
OZBALGÜN6.80169.598.888.7428.53%41.03%
OZRDNGÜN8.801613.8712.2712.1738.30%57.61%
SANKOGÜN9.701611.489.969.922.27%18.35%
DURDOGÜN10.901714.9013.3213.2421.47%36.70%
IDEASGÜN13.501725.0023.8124.7483.26%85.19%
ISGSYGÜN21.081728.4826.2026.0823.72%35.10%
ORGEGÜN7.681810.9610.3710.2833.85%42.71%
ALBRKGÜN2.00192.442.262.2110.50%22.00%
EKIZGÜN7.861915.4415.4415.4496.44%96.44%
ESCOMGÜN6.51198.667.827.7719.35%33.03%
ETYATGÜN3.82194.904.724.8025.65%28.27%
ETILRGÜN4.10205.405.395.4031.71%31.71%
NTHOLGÜN3.49204.424.214.1619.20%26.65%
ACSELGÜN18.252126.2222.9022.7224.49%43.67%
GERELGÜN6.46218.557.967.9322.76%32.35%
IZTARGÜN19.002129.9829.9229.9057.37%57.79%
ARSANGÜN7.41228.838.338.2711.61%19.16%
KORDSGÜN15.722224.6022.6822.6043.77%56.49%
TACTRGÜN11.482244.0039.4337.90230.14%283.28%
VERUSGÜN45.482264.4058.7658.2027.97%41.60%
CASAGÜN110.0023160.00156.30160.0045.45%45.45%
HDFGSGÜN3.47234.634.464.4227.33%33.38%
PKENTGÜN883.70242,001.001,856.401,811.90105.04%126.43%
DIRITGÜN4.022510.9110.9110.91171.39%171.39%
HURGZGÜN2.19252.832.502.4913.70%29.22%
LKMNHGÜN11.352517.2416.2816.1842.56%51.89%
DEVAGÜN24.362632.7429.7929.5221.18%34.40%
GLYHOGÜN4.73266.445.995.9425.58%36.15%
KATMRGÜN3.12265.595.085.0060.26%79.17%
NUGYOGÜN7.652612.3612.2012.2359.87%61.57%
TKURUGÜN237.9026365.00361.25365.0053.43%53.43%
GSDDEGÜN5.04276.776.436.4127.18%34.33%
TKNSAGÜN12.782717.1516.4216.3628.01%34.19%
YGGYOGÜN12.432716.6315.1215.0120.76%33.79%
ARENAGÜN34.302860.0056.7557.1066.47%74.93%
DZGYOGÜN3.33286.856.426.3590.69%105.71%
MAALTGÜN101.0028307.00273.80275.10172.38%203.96%
EGSERGÜN10.402914.6713.7513.7231.92%41.06%
DOASGÜN28.463038.7835.7935.4424.53%36.26%
FMIZPGÜN126.2030211.90189.70188.6049.45%67.91%
MERITGÜN77.6030181.50181.50181.50133.89%133.89%
SANFMGÜN13.453022.6021.2121.5059.85%68.03%
MIPAZGÜN4.63316.555.955.9728.94%41.47%
TGSASGÜN9.343139.9838.6539.82326.34%328.05%
TMPOLGÜN10.763118.0015.6015.5444.42%67.29%
ULUUNGÜN11.603119.8017.0317.0647.07%70.69%
VESTLGÜN21.003130.4629.1528.8837.52%45.05%
YATASGÜN13.383117.2616.8217.0027.06%29.00%
KRTEKGÜN7.253213.5212.4912.3069.66%86.48%
LUKSKGÜN27.943253.9544.4744.4659.13%93.09%
UNYECGÜN3.83326.306.166.3064.49%64.49%
AKSENGÜN7.373312.4911.9111.8260.38%69.47%
SASAGÜN19.473329.9628.9228.8648.23%53.88%
TURGGGÜN96.4533214.40189.48188.3095.23%122.29%
HATEKGÜN13.903428.3625.9025.5483.74%104.03%
VESBEGÜN36.563451.7050.3350.4037.86%41.41%
GLBMDGÜN5.553510.789.269.2065.77%94.23%
KARSNGÜN3.13355.724.964.9056.55%82.75%
KRONTGÜN27.003569.1568.7169.15156.11%156.11%
VAKFNGÜN4.12369.959.459.51130.83%141.50%
SEKURGÜN12.143741.4040.5041.40241.02%241.02%
ALKAGÜN13.483923.3221.6021.3458.31%73.00%
ANSGRGÜN7.09418.588.298.3718.05%21.02%
HEKTSGÜN13.084329.8827.3327.22108.10%128.44%
INTEMGÜN20.944680.5065.0964.00205.64%284.43%
KOZALGÜN78.3047145.10138.65137.5075.61%85.31%
GEDZAGÜN20.684839.9437.8238.6686.94%93.13%
INVEOGÜN31.8048161.80143.85144.00352.83%408.81%
KARELGÜN17.684928.7428.0327.9057.81%62.56%
ERBOSGÜN27.505660.5059.3960.50120.00%120.00%
GOLTSGÜN25.225683.1579.5879.70216.02%229.70%
YGYOGÜN1.12582.291.941.9372.32%104.46%
BTCIMGÜN4.226612.9411.6611.80179.62%206.64%
SEYKMGÜN9.596643.6042.2542.74345.55%354.51%
CIMSAGÜN13.526726.7024.6524.4280.62%97.49%
ISDMRGÜN7.746812.3111.7311.6850.90%59.04%
SRVGYGÜN42.0069134.30131.78133.50217.86%219.76%
AKSAGÜN8.457015.6215.0114.9877.28%84.85%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...