4 / 9 ORTALAMASINI YUKARI KESENLER

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 29.11.2018 21:15
SEMBOL
29.11.2018
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
ADELGÜN11.92BUGÜN12.2911.9811.920.00%3.10%
AGYOGÜN1.59BUGÜN1.591.581.590.00%0.00%
ALCTLGÜN5.50BUGÜN5.575.515.500.00%1.27%
ARCLKGÜN15.78BUGÜN15.8215.6715.780.00%0.25%
BOLUCGÜN3.68BUGÜN3.683.663.680.00%0.00%
BRSANGÜN8.34BUGÜN8.348.278.340.00%0.00%
CEMTSGÜN6.76BUGÜN6.816.746.760.00%0.74%
COSMOGÜN0.90BUGÜN0.900.900.900.00%0.00%
DESPCGÜN3.52BUGÜN3.573.523.520.00%1.42%
HEKTSGÜN9.40BUGÜN9.499.389.400.00%0.96%
HUBVCGÜN1.95BUGÜN2.051.971.950.00%5.13%
INFOGÜN1.00BUGÜN1.011.001.000.00%1.00%
KCHOLGÜN15.30BUGÜN15.3815.2115.300.00%0.52%
LOGOGÜN31.18BUGÜN31.4430.8631.180.00%0.83%
MERITGÜN6.00BUGÜN6.005.966.000.00%0.00%
TRKCMGÜN3.11BUGÜN3.133.113.110.00%0.64%
TUPRSGÜN125.80BUGÜN125.80124.80125.800.00%0.00%
ULKERGÜN15.30BUGÜN15.3115.1215.300.00%0.07%
VKINGGÜN1.18BUGÜN1.191.181.180.00%0.85%
YYAPIGÜN0.30BUGÜN0.300.300.300.00%0.00%
ANHYTGÜN5.9816.225.955.90-1.34%4.01%
ASELSGÜN27.16127.6627.2927.260.37%1.84%
BNTASGÜN1.6011.681.621.610.63%5.00%
BURCEGÜN3.0913.223.163.182.91%4.21%
ECILCGÜN2.9813.063.012.990.34%2.68%
EGCYOGÜN0.1210.120.120.120.00%0.00%
F_XU0301218GÜN120.151121.70121.28121.330.98%1.29%
FMIZPGÜN17.68118.0017.7717.720.23%1.81%
FROTOGÜN54.85156.3555.4555.200.64%2.73%
GSDHOGÜN0.7410.760.750.740.00%2.70%
GSRAYGÜN1.2511.311.231.22-2.40%4.80%
IHEVAGÜN0.3210.350.340.346.25%9.38%
JANTSGÜN25.30125.6825.5025.500.79%1.50%
KERVTGÜN1.9311.971.911.90-1.55%2.07%
KORDSGÜN10.12110.1410.0710.08-0.40%0.20%
LKMNHGÜN4.5714.904.544.51-1.31%7.22%
MRDINGÜN2.9713.043.002.980.34%2.36%
MRSHLGÜN25.90127.7226.2426.161.00%7.03%
POLTKGÜN37.50138.3037.9038.001.33%2.13%
RYSASGÜN0.7110.730.710.710.00%2.82%
TKNSAGÜN3.4013.463.413.400.00%1.76%
TRGYOGÜN1.6111.651.621.620.62%2.48%
USAKGÜN1.5811.661.631.643.80%5.06%
YATASGÜN3.9514.394.244.308.86%11.14%
YGYOGÜN0.3010.310.300.300.00%3.33%
ADNACGÜN1.4221.481.441.420.00%4.23%
ANELTGÜN0.3720.420.420.4213.51%13.51%
AVISAGÜN11.70212.7912.2412.214.36%9.32%
BAGFSGÜN5.3725.645.395.34-0.56%5.03%
BJKASGÜN1.7021.801.741.731.76%5.88%
BRISAGÜN6.1926.406.316.291.62%3.39%
CMBTNGÜN28.86229.3028.9328.880.07%1.52%
DAGHLGÜN0.9921.010.991.001.01%2.02%
DGATEGÜN4.4824.594.474.44-0.89%2.46%
DGGYOGÜN2.2722.402.132.11-7.05%5.73%
DOASGÜN4.5024.824.764.765.78%7.11%
DOCOGÜN492.002507.50502.48505.502.74%3.15%
ERBOSGÜN64.80266.7066.2566.452.55%2.93%
ESCOMGÜN0.6820.750.720.714.41%10.29%
GLYHOGÜN2.6822.862.812.845.97%6.72%
GUBRFGÜN2.9422.992.922.90-1.36%1.70%
IHLASGÜN0.3120.340.330.336.45%9.68%
ITTFHGÜN3.8224.184.044.076.54%9.42%
KATMRGÜN6.3026.976.176.13-2.70%10.63%
KPHOLGÜN2.4022.602.592.597.92%8.33%
LINKGÜN8.5929.148.889.004.77%6.40%
MAVIGÜN35.48238.2437.0736.964.17%7.78%
MPARKGÜN12.34213.2012.9813.005.35%6.97%
OZGYOGÜN6.2527.607.257.5020.00%21.60%
PSDTCGÜN9.2029.509.129.00-2.17%3.26%
SARKYGÜN3.3423.753.573.566.59%12.28%
SEKURGÜN3.3823.613.493.462.37%6.80%
TATGDGÜN3.9223.963.933.930.26%1.02%
TLMANGÜN9.0529.259.119.090.44%2.21%
TOASOGÜN17.75218.5818.3218.293.04%4.68%
TSPORGÜN1.3621.381.301.29-5.15%1.47%
UNYECGÜN3.7523.753.653.66-2.40%0.00%
VAKKOGÜN3.1223.203.143.130.32%2.56%
AFYONGÜN4.6335.404.994.956.91%16.63%
AGHOLGÜN12.70313.3013.0813.103.15%4.72%
ARSANGÜN1.6231.741.681.662.47%7.41%
ASLANGÜN28.52330.8029.1029.001.68%7.99%
ASUZUGÜN7.1237.637.377.332.95%7.16%
ATEKSGÜN8.4938.878.538.530.47%4.48%
AYGAZGÜN11.79312.0811.8311.830.34%2.46%
BASCMGÜN2.0732.192.102.101.45%5.80%
BMELKGÜN0.5130.530.490.49-3.92%3.92%
CCOLAGÜN28.80329.3228.5428.68-0.42%1.81%
CELHAGÜN5.5335.655.495.50-0.54%2.17%
CMENTGÜN7.4538.277.757.774.30%11.01%
DEVAGÜN3.5433.623.543.52-0.56%2.26%
DZGYOGÜN3.1533.212.942.93-6.98%1.90%
EGGUBGÜN22.08323.5023.0323.184.98%6.43%
ENJSAGÜN4.8734.964.924.931.23%1.85%
FRIGOGÜN1.0631.231.231.2316.04%16.04%
GOODYGÜN3.4533.553.513.501.45%2.90%
HALKBGÜN7.2737.337.197.17-1.38%0.83%
IHYAYGÜN0.3230.340.330.333.13%6.25%
INDESGÜN5.6335.815.645.60-0.53%3.20%
ISCTRGÜN4.1534.244.224.221.69%2.17%
IZMDCGÜN1.7631.851.801.791.70%5.11%
LUKSKGÜN4.3534.504.314.29-1.38%3.45%
MGROSGÜN15.17315.9815.8215.924.94%5.34%
NETASGÜN7.1037.667.337.312.96%7.89%
PETUNGÜN5.2235.485.415.403.45%4.98%
SAHOLGÜN7.8138.268.198.255.63%5.76%
SKTASGÜN1.2731.331.141.13-11.02%4.72%
TIREGÜN2.0132.062.022.010.00%2.49%
TMSNGÜN4.7435.074.844.831.90%6.96%
TTRAKGÜN35.68337.8036.9536.682.80%5.94%
XU100GÜN93,962.35395,544.5995,155.7795,125.571.24%1.68%
YAPRKGÜN2.7832.982.662.70-2.88%7.19%
YKBNKGÜN1.6831.711.691.690.60%1.79%
ADBGRGÜN3.9244.104.054.053.32%4.59%
ALARKGÜN2.0842.212.162.174.33%6.25%
ANELEGÜN1.7041.871.781.763.61%10.08%
ARMDAGÜN10.17410.409.749.78-3.83%2.26%
CLEBIGÜN52.20453.5552.1652.00-0.38%2.59%
DENCMGÜN10.00410.7810.3710.323.20%7.80%
DYOBYGÜN3.0443.283.113.091.64%7.89%
ECZYTGÜN7.2047.607.317.291.25%5.56%
EDIPGÜN0.5640.730.700.7025.00%30.36%
EUHOLGÜN0.4740.500.460.45-4.26%6.38%
EUYOGÜN0.5840.610.560.56-3.45%5.17%
GLBMDGÜN0.4340.460.450.442.33%6.98%
ISMENGÜN2.0642.132.062.060.00%3.40%
KAPLMGÜN3.0943.183.133.110.65%2.91%
KARTNGÜN347.004367.80364.48366.905.73%5.99%
KERVNGÜN0.3840.390.390.392.63%2.63%
KONYAGÜN189.004194.90189.58189.000.00%3.12%
KSTURGÜN14.40421.0020.5021.0045.83%45.83%
MAALTGÜN18.90419.6518.9619.040.74%3.97%
MCTASGÜN13.46413.4610.8510.90-19.02%0.00%
METURGÜN0.9841.141.061.068.16%16.33%
MNDRSGÜN0.6040.740.700.6813.33%23.33%
OYLUMGÜN0.9541.000.960.950.00%5.26%
PEGYOGÜN0.4840.540.530.5310.42%12.50%
PGSUSGÜN23.70425.8625.2325.065.74%9.11%
SAFKRGÜN1.8142.071.991.978.84%14.36%
SILVRGÜN1.3141.751.581.5619.08%33.59%
VAKBNGÜN3.6944.043.983.998.13%9.49%
VERUSGÜN15.15415.7015.1315.07-0.53%3.63%
AKENRGÜN0.5950.700.670.6611.86%18.64%
AKGRTGÜN3.7053.803.723.700.00%2.70%
AKMGYGÜN16.49517.1517.0817.143.94%4.00%
ALKIMGÜN24.66525.5024.8724.740.32%3.41%
ALYAGGÜN0.7251.140.890.8822.22%58.33%
AYENGÜN2.6952.952.862.845.58%9.67%
BLCYTGÜN1.4551.621.561.556.90%11.72%
BOSSAGÜN6.2656.556.076.11-2.40%4.63%
ETYATGÜN0.5550.630.550.550.00%14.55%
EUKYOGÜN0.6550.850.710.719.23%30.77%
GRNYOGÜN0.6050.670.610.611.67%11.67%
ISGSYGÜN1.8052.332.062.0614.44%29.44%
IZFASGÜN1.5451.701.591.582.60%10.39%
MARTIGÜN0.5650.630.610.607.14%12.50%
MMCASGÜN0.9551.060.970.961.05%11.58%
OSTIMGÜN1.0951.261.041.03-5.50%15.60%
PNSUTGÜN6.7857.187.097.094.57%5.90%
RYGYOGÜN0.6250.670.620.620.00%8.06%
SOKMGÜN10.39511.4111.2711.268.37%9.82%
YAYLAGÜN0.9751.131.071.058.25%16.49%
ADANAGÜN5.5865.995.945.946.45%7.35%
ATLASGÜN1.0361.051.011.01-1.94%1.94%
DERIMGÜN9.4669.989.519.561.06%5.50%
MERKOGÜN0.8060.930.820.822.50%16.25%
NUGYOGÜN2.2062.522.412.388.18%14.55%
SASAGÜN9.0569.499.449.464.53%4.86%
SNKRNGÜN1.3561.431.341.34-0.74%5.93%
TSGYOGÜN0.5760.610.590.593.51%7.02%
UFUKGÜN1.1661.241.171.192.59%6.90%
KFEINGÜN6.4876.986.656.652.62%7.72%
MRGYOGÜN0.5470.720.660.6520.37%33.33%
SAYASGÜN0.8071.100.870.867.50%37.50%
YGGYOGÜN7.8778.108.017.981.40%2.92%
AKFGYGÜN1.5181.651.561.531.32%9.27%
ALCARGÜN41.58843.5041.0740.86-1.73%4.62%
DGKLBGÜN0.9781.341.231.2326.80%38.14%
EMKELGÜN0.9781.060.990.992.06%9.28%
IHGZTGÜN0.7080.850.800.7811.43%21.43%
ISGYOGÜN0.8880.980.970.9710.23%11.36%
KENTGÜN119.308128.00124.20124.104.02%7.29%
KRSTLGÜN1.1281.181.161.152.68%5.36%
KRTEKGÜN1.0281.191.161.1714.71%16.67%
MARKAGÜN0.5980.780.680.6815.25%32.20%
MSGYOGÜN2.2182.312.252.251.81%4.52%
OSMENGÜN1.6681.841.691.681.36%10.78%
PAGYOGÜN4.0884.284.074.06-0.49%4.90%
PETKMGÜN5.1585.485.335.343.69%6.41%
TSKBGÜN0.7880.820.800.802.56%5.13%
AYCESGÜN3.9394.614.424.3510.69%17.30%
BERAGÜN1.6791.841.731.722.99%10.18%
BSOKEGÜN1.0291.051.021.030.98%2.94%
BTCIMGÜN2.6392.752.602.59-1.52%4.56%
CUSANGÜN2.0792.211.911.89-8.70%6.76%
HLGYOGÜN0.6590.690.680.684.62%6.15%
IHLGMGÜN1.3091.391.341.321.54%6.92%
OYAYOGÜN0.9791.141.101.0912.37%17.53%
PINSUGÜN1.2591.351.321.325.60%8.00%
RHEAGGÜN0.5690.740.650.6516.07%32.14%
SAMATGÜN0.9091.091.021.0213.33%21.11%
SKBNKGÜN0.9791.341.251.2427.84%38.14%
TEKTUGÜN0.7690.960.870.8714.47%26.32%
TRCASGÜN1.6191.661.571.57-2.48%3.11%
BFRENGÜN173.2010180.00176.68176.802.08%3.93%
GARFAGÜN1.99102.091.991.97-1.01%5.03%
HDFGSGÜN1.15101.271.221.226.09%10.43%
PENGDGÜN1.21101.451.361.3511.57%19.83%
PRKMEGÜN2.49102.732.592.583.61%9.64%
TCELLGÜN11.781013.0612.9112.909.51%10.87%
VKFYOGÜN1.28101.541.441.4513.28%20.31%
BRKSNGÜN1.66111.801.761.766.02%8.43%
BRMENGÜN0.81111.080.880.877.41%33.33%
GSDDEGÜN1.09111.191.171.199.17%9.17%
HATEKGÜN3.76114.304.204.1710.90%14.36%
IZOCMGÜN22.181123.7023.3623.284.96%6.85%
KUYASGÜN1.22111.691.541.5325.41%38.52%
MAKTKGÜN1.10111.601.241.2412.73%45.45%
VAKFNGÜN1.31111.511.401.406.87%15.27%
BOYPGÜN5.83127.106.986.9819.73%21.78%
DAGIGÜN1.36121.591.431.413.68%16.91%
GOZDEGÜN2.47123.032.982.9921.05%22.67%
GUSGRGÜN1.45122.011.611.6312.41%38.62%
KARELGÜN4.15124.564.394.365.06%9.88%
KLMSNGÜN4.31124.654.494.453.25%7.89%
KOZALGÜN50.051254.2552.9352.855.59%8.39%
ORMAGÜN0.80121.551.181.2050.00%93.75%
PKARTGÜN2.17122.352.252.253.69%8.29%
RTALBGÜN2.18122.492.192.190.46%14.22%
SEKFKGÜN2.23122.512.372.386.73%12.56%
SONMEGÜN3.20123.423.193.18-0.63%6.88%
THYAOGÜN15.491217.4217.0516.959.43%12.46%
TUKASGÜN1.38121.511.461.465.80%9.42%
VERTUGÜN3.05123.623.423.4111.80%18.69%
ZORENGÜN1.18121.371.341.3312.71%16.10%
BIMASGÜN81.501384.1583.7484.153.25%3.25%
DURDOGÜN4.06134.794.044.03-0.74%17.98%
GOLTSGÜN36.481343.7636.2236.00-1.32%19.96%
NIBASGÜN0.63131.741.571.55146.03%176.19%
TDGYOGÜN1.38131.781.481.390.72%28.99%
ULASGÜN0.99131.251.151.1516.16%26.26%
ULUUNGÜN2.00132.572.422.4020.00%28.50%
YKGYOGÜN1.37131.671.561.5714.60%21.90%
DENGEGÜN1.23141.901.551.5425.20%54.47%
HURGZGÜN0.85141.071.041.0321.18%25.88%
KRGYOGÜN1.06141.571.431.4133.02%48.11%
PRKABGÜN1.69141.861.781.785.33%10.06%
TACTRGÜN2.67146.215.425.2496.25%132.58%
DENIZGÜN5.19158.347.847.9553.18%60.69%
ERSUGÜN0.88150.990.960.957.95%12.50%
VKGYOGÜN1.72152.372.011.9915.70%37.79%
AVODGÜN0.81163.042.422.56216.05%275.31%
ISFINGÜN2.34163.793.753.7861.54%61.97%
KARSNGÜN1.29161.371.311.311.55%6.20%
MIPAZGÜN1.74161.891.721.67-4.02%8.62%
SANKOGÜN2.18162.842.492.4612.84%30.28%
SRVGYGÜN2.55164.163.853.8450.59%63.14%
ULUSEGÜN11.991617.2015.6315.3327.86%43.45%
DOBURGÜN2.77174.643.803.8438.63%67.51%
OTKARGÜN76.001788.5086.0386.2013.42%16.45%
QNBFBGÜN4.93176.105.745.7015.62%23.73%
BURVAGÜN1.49181.711.681.7014.09%14.77%
EGPROGÜN8.96189.309.059.020.71%3.83%
IPEKEGÜN4.98186.525.986.0020.48%30.92%
KOZAAGÜN5.78187.897.737.7834.60%36.51%
SANFMGÜN1.20181.451.401.3915.83%20.83%
AKBNKGÜN7.09197.717.557.546.35%8.74%
AKSGYGÜN2.29192.742.592.5712.23%19.65%
GERELGÜN3.29193.533.403.413.65%7.29%
ISYATGÜN0.81190.890.880.877.41%9.88%
KLGYOGÜN1.73192.292.052.0317.34%32.37%
TTKOMGÜN3.45193.983.933.9313.91%15.36%
AEFESGÜN20.042021.8821.6621.889.18%9.18%
GARANGÜN7.50208.388.138.108.00%11.73%
ARENAGÜN3.06214.193.893.9228.10%36.93%
PKENTGÜN57.952272.0564.1565.0512.25%24.33%
IEYHOGÜN0.24250.380.340.3441.67%58.33%
KIPAGÜN2.38252.552.532.536.30%7.14%
ICBCTGÜN5.03599.959.899.9297.22%97.81%
PEKGYGÜN7.117118.1017.2617.33143.74%154.57%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...