MACD GÖSTERGESİ SAT VERENLER

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 07.10.2018 14:25
SEMBOL
05.10.2018
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN DÜŞÜK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE KAYIP %
MAKSİMUM
KAYIP %
AKBNKGÜN5.99BUGÜN5.345.975.990.00%-10.85%
BMELKGÜN0.58BUGÜN0.560.580.580.00%-3.45%
BRISAGÜN6.23BUGÜN5.836.216.230.00%-6.42%
CCOLAGÜN32.30BUGÜN28.2232.4632.300.00%-12.63%
COSMOGÜN0.86BUGÜN0.860.860.860.00%0.00%
DENCMGÜN9.87BUGÜN9.509.829.870.00%-3.75%
DGATEGÜN5.08BUGÜN4.655.065.080.00%-8.46%
DGKLBGÜN1.08BUGÜN1.051.081.080.00%-2.78%
ENJSAGÜN5.02BUGÜN4.875.015.020.00%-2.99%
GUSGRGÜN1.42BUGÜN1.371.411.420.00%-3.52%
IHEVAGÜN0.33BUGÜN0.310.330.330.00%-6.06%
ISFINGÜN2.09BUGÜN2.092.112.090.00%0.00%
ISMENGÜN2.12BUGÜN1.942.142.120.00%-8.49%
KARELGÜN4.75BUGÜN4.614.754.750.00%-2.95%
KOZAAGÜN5.99BUGÜN5.475.915.990.00%-8.68%
KOZALGÜN50.10BUGÜN45.2849.7850.100.00%-9.62%
KRGYOGÜN1.12BUGÜN1.041.101.120.00%-7.14%
KRONTGÜN11.87BUGÜN11.4011.8811.870.00%-3.96%
LIDFAGÜN3.59BUGÜN3.453.593.590.00%-3.90%
MAVIGÜN33.00BUGÜN24.8032.9133.000.00%-24.85%
MEPETGÜN1.55BUGÜN1.511.541.550.00%-2.58%
MGROSGÜN14.05BUGÜN13.5013.9414.050.00%-3.91%
MZHLDGÜN3.70BUGÜN3.703.713.700.00%0.00%
OYLUMGÜN0.95BUGÜN0.930.950.950.00%-2.11%
OZGYOGÜN4.72BUGÜN4.504.714.720.00%-4.66%
TCELLGÜN10.85BUGÜN10.1910.8610.850.00%-6.07%
TUKASGÜN1.44BUGÜN1.391.431.440.00%-3.47%
UMPASGÜN0.34BUGÜN0.340.340.340.00%0.00%
UNYECGÜN3.76BUGÜN3.713.773.760.00%-1.33%
UTPYAGÜN3.54BUGÜN2.723.543.540.00%-23.16%
VANGDGÜN2.43BUGÜN2.352.432.430.00%-3.29%
YKBNKGÜN1.66BUGÜN1.581.651.660.00%-4.82%
AKENRGÜN0.5510.540.560.561.82%-1.82%
ALYAGGÜN0.6610.640.660.660.00%-3.03%
ASELSGÜN25.72125.4026.6227.025.05%-1.24%
ASLANGÜN28.52127.1628.5128.660.49%-4.77%
AYCESGÜN3.6913.693.773.792.71%0.00%
BOSSAGÜN6.0515.666.016.04-0.17%-6.45%
BRKSNGÜN1.5611.531.561.560.00%-1.92%
BTCIMGÜN2.6912.612.662.65-1.49%-2.97%
BUCIMGÜN4.7014.704.784.771.49%0.00%
CIMSAGÜN8.5118.338.468.43-0.94%-2.12%
CRFSAGÜN3.5213.433.543.581.70%-2.56%
DARDLGÜN1.1711.151.151.15-1.71%-1.71%
DERIMGÜN8.6618.558.938.882.54%-1.27%
DEVAGÜN3.8813.863.943.962.06%-0.52%
DGGYOGÜN2.0811.922.092.100.96%-7.69%
DOGUBGÜN4.1512.834.064.01-3.37%-31.81%
DYOBYGÜN3.6313.603.663.660.83%-0.83%
ECZYTGÜN7.6517.407.617.670.26%-3.27%
EDIPGÜN0.5710.560.600.593.51%-1.75%
EPLASGÜN3.7113.603.853.843.50%-2.96%
ESCOMGÜN0.6010.580.600.600.00%-3.33%
FENERGÜN19.80118.9019.4519.40-2.02%-4.55%
FONETGÜN3.8113.623.773.810.00%-4.99%
GARFAGÜN2.1012.072.112.120.95%-1.43%
GERELGÜN3.8613.263.543.59-6.99%-15.54%
GLYHOGÜN2.8712.812.922.952.79%-2.09%
GUBRFGÜN2.7612.702.772.780.72%-2.17%
HALKBGÜN5.9215.656.186.286.08%-4.56%
HLGYOGÜN0.6010.600.620.623.33%0.00%
IEYHOGÜN0.2210.210.210.21-4.55%-4.55%
IHGZTGÜN0.7410.710.730.73-1.35%-4.05%
IHLASGÜN0.3310.320.320.32-3.03%-3.03%
IHLGMGÜN1.2811.181.281.280.00%-7.81%
IZMDCGÜN1.8811.871.951.953.72%-0.53%
KAPLMGÜN3.1612.973.153.14-0.63%-6.01%
KARSNGÜN1.2911.281.301.300.78%-0.78%
KATMRGÜN6.6716.506.646.63-0.60%-2.55%
KENTGÜN114.501114.00116.05116.101.40%-0.44%
KERVTGÜN1.8111.771.821.841.66%-2.21%
KLGYOGÜN1.5111.481.521.531.32%-1.99%
KPHOLGÜN1.3711.301.311.31-4.38%-5.11%
KRTEKGÜN1.0610.981.091.103.77%-7.55%
LINKGÜN8.7618.648.838.871.26%-1.37%
METROGÜN0.7910.750.800.801.27%-5.06%
MTRYOGÜN1.0611.011.071.070.94%-4.72%
NUGYOGÜN2.7612.682.832.884.35%-2.90%
NUHCMGÜN8.7418.698.768.780.46%-0.57%
OLMIPGÜN3.5913.453.653.651.67%-3.90%
PNSUTGÜN7.7217.297.527.39-4.27%-5.57%
POLTKGÜN39.52137.6039.8840.201.72%-4.86%
PRKMEGÜN2.5712.502.582.601.17%-2.72%
RYSASGÜN0.7510.740.780.795.33%-1.33%
SAFKRGÜN1.8111.711.751.75-3.31%-5.52%
SALIXGÜN5.0014.654.904.98-0.40%-7.00%
SAMATGÜN0.9410.910.940.940.00%-3.19%
SANFMGÜN1.2311.151.211.21-1.63%-6.50%
SANKOGÜN2.4212.302.362.37-2.07%-4.96%
SKBNKGÜN0.9710.960.990.992.06%-1.03%
SNPAMGÜN3.4913.433.513.520.86%-1.72%
SONMEGÜN3.3413.133.403.422.40%-6.29%
SUMASGÜN7.9016.807.867.900.00%-13.92%
TATGDGÜN3.9713.744.024.041.76%-5.79%
TEKTUGÜN0.7410.690.720.73-1.35%-6.76%
TKNSAGÜN4.4514.344.554.603.37%-2.47%
TMSNGÜN4.5014.444.554.592.00%-1.33%
ULASGÜN1.0411.011.031.03-0.96%-2.88%
ULUSEGÜN11.20110.9711.3911.502.68%-2.05%
VAKFNGÜN1.2511.221.261.271.60%-2.40%
VAKKOGÜN2.9812.823.023.052.35%-5.37%
YAPRKGÜN2.0011.812.012.000.00%-9.50%
ZORENGÜN1.2711.221.251.24-2.36%-3.94%
ADELGÜN13.54212.4812.7912.84-5.17%-7.83%
AFYONGÜN5.1824.844.944.97-4.05%-6.56%
AKSENGÜN4.2423.934.033.95-6.84%-7.31%
AKSGYGÜN2.3222.232.282.29-1.29%-3.88%
ALCTLGÜN6.2625.856.006.04-3.51%-6.55%
ALKAGÜN4.1823.974.094.12-1.44%-5.02%
ARSANGÜN1.8621.751.781.78-4.30%-5.91%
BJKASGÜN2.0821.982.032.04-1.92%-4.81%
BNTASGÜN2.0521.911.961.97-3.90%-6.83%
BRSANGÜN8.5027.868.558.591.06%-7.53%
CMBTNGÜN29.70227.5228.5528.70-3.37%-7.34%
CRDFAGÜN1.0821.051.071.07-0.93%-2.78%
CUSANGÜN1.8521.751.821.83-1.08%-5.41%
DESAGÜN1.0420.961.031.03-0.96%-7.69%
DOASGÜN4.9924.704.784.76-4.61%-5.81%
EGGUBGÜN22.20220.1220.6520.60-7.21%-9.37%
FORMTGÜN7.4326.857.107.14-3.90%-7.81%
GSDDEGÜN1.0620.991.041.04-1.89%-6.60%
INDESGÜN6.1225.505.605.57-8.99%-10.13%
ISGYOGÜN0.8920.850.860.86-3.37%-4.49%
JANTSGÜN26.44225.2625.8626.00-1.66%-4.46%
KRSTLGÜN1.4421.341.381.39-3.47%-6.94%
MAKTKGÜN1.1721.081.111.11-5.13%-7.69%
NETASGÜN8.2527.667.817.83-5.09%-7.15%
NIBASGÜN0.6520.610.640.64-1.54%-6.15%
SARKYGÜN3.5423.083.473.48-1.69%-12.99%
SAYASGÜN0.9720.870.910.92-5.15%-10.31%
VESBEGÜN10.0229.719.929.99-0.30%-3.09%
VKFYOGÜN1.1621.071.121.13-2.59%-7.76%
VKINGGÜN1.3021.131.251.27-2.31%-13.08%
ACSELGÜN2.5332.402.652.633.95%-5.14%
AKMGYGÜN18.20317.9018.3118.290.49%-1.65%
ALBRKGÜN1.4331.361.381.39-2.80%-4.90%
ALCARGÜN41.28338.3239.8140.20-2.62%-7.17%
ANELEGÜN2.1831.952.012.01-7.80%-10.55%
ANELTGÜN0.3830.370.380.380.00%-2.63%
ARCLKGÜN13.59311.8912.1812.22-10.08%-12.51%
ASUZUGÜN8.3437.607.867.88-5.52%-8.87%
ATEKSGÜN8.4838.018.228.26-2.59%-5.54%
AYENGÜN3.2832.973.063.09-5.79%-9.45%
BRKOGÜN0.3530.330.330.33-5.71%-5.71%
BSOKEGÜN1.1531.071.101.11-3.48%-6.96%
BURCEGÜN3.1332.902.952.95-5.75%-7.35%
CEMTSGÜN7.1536.117.027.09-0.84%-14.55%
DENGEGÜN1.6431.411.441.43-12.80%-14.02%
DESPCGÜN2.8432.622.702.72-4.23%-7.75%
EMKELGÜN1.1331.051.071.07-5.31%-7.08%
FLAPGÜN4.4434.274.524.521.80%-3.83%
GOZDEGÜN2.4732.192.272.28-7.69%-11.34%
ICBCTGÜN5.4634.815.545.541.47%-11.90%
IHYAYGÜN0.3330.310.320.32-3.03%-6.06%
INFOGÜN1.0230.971.021.020.00%-4.90%
KCHOLGÜN16.85312.8616.0516.01-4.99%-23.68%
LUKSKGÜN4.5334.204.454.40-2.87%-7.28%
MARKAGÜN0.6830.630.650.65-4.41%-7.35%
PEKGYGÜN11.3137.0911.3511.400.80%-37.31%
PENGDGÜN1.3431.241.271.27-5.22%-7.46%
PGSUSGÜN25.78323.8624.4524.64-4.42%-7.45%
PKARTGÜN2.2532.092.272.281.33%-7.11%
ROYALGÜN0.8030.690.830.822.50%-13.75%
SNKRNGÜN1.7031.461.571.56-8.24%-14.12%
THYAOGÜN18.08316.8317.4617.57-2.82%-6.91%
TRCASGÜN1.6731.521.571.58-5.39%-8.98%
TURGGGÜN28.50325.5426.6026.82-5.89%-10.39%
AKSUEGÜN8.6646.697.677.66-11.55%-22.75%
ANACMGÜN3.2242.963.002.98-7.45%-8.07%
ATAGYGÜN4.0343.794.054.030.00%-5.96%
BERAGÜN1.7841.591.641.66-6.74%-10.67%
BOLUCGÜN4.5944.314.364.36-5.01%-6.10%
DAGHLGÜN1.2041.051.091.09-9.17%-12.50%
DMSASGÜN3.0742.732.822.82-8.14%-11.07%
EGSERGÜN3.7143.373.423.41-8.09%-9.16%
GRNYOGÜN0.6540.600.630.63-3.08%-7.69%
GSRAYGÜN1.5541.381.421.43-7.74%-10.97%
HATEKGÜN3.8343.643.753.75-2.09%-4.96%
HEKTSGÜN9.2948.829.059.10-2.05%-5.06%
MNDRSGÜN0.6940.630.650.65-5.80%-8.70%
MSGYOGÜN2.2141.851.982.00-9.50%-16.29%
PINSUGÜN1.4341.331.361.35-5.59%-6.99%
POLHOGÜN6.8846.346.586.65-3.34%-7.85%
SASAGÜN10.0249.159.459.53-4.89%-8.68%
SEYKMGÜN4.0643.713.963.98-1.97%-8.62%
TBORGGÜN9.5048.619.079.19-3.26%-9.37%
TIREGÜN2.4441.702.312.31-5.33%-30.33%
TKFENGÜN21.70420.7021.8421.720.09%-4.61%
TUPRSGÜN130.304129.20135.90135.503.99%-0.84%
USAKGÜN1.6041.521.581.57-1.88%-5.00%
VKGYOGÜN1.7541.591.621.63-6.86%-9.14%
AGYOGÜN2.4451.962.432.440.00%-19.67%
DENIZGÜN4.8554.634.724.72-2.68%-4.54%
EMNISGÜN2.4651.141.151.14-53.66%-53.66%
GSDHOGÜN0.7250.650.670.68-5.56%-9.72%
IZOCMGÜN22.48520.7021.0621.14-5.96%-7.92%
KRDMBGÜN2.9252.472.622.66-8.90%-15.41%
KUYASGÜN1.4751.191.221.22-17.01%-19.05%
MARTIGÜN0.6550.550.570.57-12.31%-15.38%
TOASOGÜN21.38521.0822.2222.424.86%-1.40%
VERTUGÜN4.8653.123.253.23-33.54%-35.80%
VERUSGÜN26.64520.5723.5523.82-10.59%-22.79%
BASCMGÜN2.1862.102.102.10-3.67%-3.67%
CEMASGÜN3.4362.503.323.30-3.79%-27.11%
CMENTGÜN8.3467.707.797.80-6.47%-7.67%
FMIZPGÜN17.50615.2516.5616.48-5.83%-12.86%
GOLTSGÜN41.12635.4435.8535.94-12.60%-13.81%
ISBIRGÜN192.006173.00183.50183.00-4.69%-9.90%
ISDMRGÜN8.4567.748.448.450.00%-8.40%
MRDINGÜN3.5663.313.353.33-6.46%-7.02%
MRGYOGÜN0.6660.560.580.58-12.12%-15.15%
TGSASGÜN5.6465.455.585.53-1.95%-3.37%
AKSAGÜN10.2979.009.189.17-10.88%-12.54%
BMEKSGÜN0.0970.090.090.090.00%0.00%
BRMENGÜN0.9570.790.820.81-14.74%-16.84%
EGEENGÜN440.007341.10434.93436.00-0.91%-22.48%
EKGYOGÜN1.8171.521.651.65-8.84%-16.02%
IDGYOGÜN1.6471.581.631.63-0.61%-3.66%
IZTARGÜN2.7372.362.542.57-5.86%-13.55%
KRDMAGÜN2.9072.552.652.67-7.93%-12.07%
MMCASGÜN1.0670.830.900.90-15.09%-21.70%
PRKABGÜN1.8671.711.761.77-4.84%-8.06%
RHEAGGÜN0.6370.530.550.55-12.70%-15.87%
SODSNGÜN5.5775.205.395.40-3.05%-6.64%
SRVGYGÜN2.6972.562.622.60-3.35%-4.83%
ULUUNGÜN2.0471.992.082.060.98%-2.45%
YESILGÜN10.8377.248.809.18-15.24%-33.15%
AEFESGÜN21.72819.1319.6319.56-9.94%-11.92%
AGHOLGÜN17.42815.3515.5015.53-10.85%-11.88%
BURVAGÜN1.5681.451.481.48-5.13%-7.05%
ERSUGÜN0.9780.890.940.94-3.09%-8.25%
GEDZAGÜN4.3483.304.644.667.37%-23.96%
GOODYGÜN3.9583.533.613.63-8.10%-10.63%
KORDSGÜN9.4889.349.9710.066.12%-1.48%
KRDMDGÜN4.2283.783.863.87-8.29%-10.43%
MERITGÜN6.7085.697.007.004.48%-15.07%
METURGÜN1.2381.111.131.13-8.13%-9.76%
TSPORGÜN1.2981.191.251.25-3.10%-7.75%
BANVTGÜN15.55912.0613.3413.38-13.95%-22.44%
DOCOGÜN552.509366.00528.35527.70-4.49%-33.76%
EGCYHGÜN0.0990.080.090.090.00%-11.11%
EUYOGÜN0.6690.590.610.61-7.58%-10.61%
KIPAGÜN2.4192.362.532.534.98%-2.07%
PAGYOGÜN4.2094.014.074.09-2.62%-4.52%
ETILRGÜN3.04102.692.702.69-11.51%-11.51%
MRSHLGÜN39.801030.8032.0432.38-18.64%-22.61%
RAYSGGÜN1.48101.111.491.480.00%-25.00%
TSGYOGÜN0.65100.590.610.61-6.15%-9.23%
YGGYOGÜN8.20107.718.138.12-0.98%-5.98%
ALARKGÜN2.54112.252.302.29-9.84%-11.42%
ATSYHGÜN0.38110.330.360.36-5.26%-13.16%
BRYATGÜN39.601138.0038.2138.16-3.64%-4.04%
CLEBIGÜN50.401140.8051.8451.001.19%-19.05%
EUHOLGÜN0.51110.450.490.50-1.96%-11.76%
VESTLGÜN8.20117.317.457.46-9.02%-10.85%
DGZTEGÜN8.83127.069.089.153.62%-20.05%
METALGÜN0.90120.780.780.78-13.33%-13.33%
RALYHGÜN1.84121.361.771.76-4.35%-26.09%
YGYOGÜN0.30120.200.220.22-26.67%-33.33%
AKFGYGÜN2.18131.691.991.98-9.17%-22.48%
ARTIGÜN1.34130.961.091.08-19.40%-28.36%
AVHOLGÜN3.19132.682.762.74-14.11%-15.99%
KLMSNGÜN4.80133.734.424.49-6.46%-22.40%
ADBGRGÜN4.11143.964.094.10-0.24%-3.65%
ADNACGÜN1.38141.031.531.5411.59%-25.36%
ARMDAGÜN11.37147.0010.0510.10-11.17%-38.43%
SKTASGÜN1.36141.141.181.18-13.24%-16.18%
TRKCMGÜN4.46143.923.994.00-10.31%-12.11%
EUKYOGÜN0.82150.700.720.72-12.20%-14.63%
OSTIMGÜN1.18151.021.071.08-8.47%-13.56%
UZERBGÜN0.91150.760.760.76-16.48%-16.48%
ADANAGÜN5.89165.665.735.73-2.72%-3.90%
AYGAZGÜN12.401612.0012.1512.16-1.94%-3.23%
ETYATGÜN0.68160.590.600.60-11.76%-13.24%
TAVHLGÜN30.081628.8630.0330.00-0.27%-4.06%
DAGIGÜN1.69171.311.371.38-18.34%-22.49%
ECILCGÜN3.53173.293.353.36-4.82%-6.80%
ENKAIGÜN5.13174.975.065.07-1.17%-3.12%
KARTNGÜN345.1017274.10324.25325.80-5.59%-20.57%
KONYAGÜN201.4017173.10184.35184.50-8.39%-14.05%
TDGYOGÜN1.57171.311.551.56-0.64%-16.56%
AKCNSGÜN8.90187.907.987.90-11.24%-11.24%
ALGYOGÜN49.101844.9248.7849.00-0.20%-8.51%
NTHOLGÜN1.98181.722.032.053.54%-13.13%
SISEGÜN5.92185.315.375.32-10.14%-10.30%
ANHYTGÜN7.07196.066.336.30-10.89%-14.29%
GLDTRFGÜN22.481916.9621.4121.37-4.94%-24.56%
KUTPOGÜN5.69194.925.025.05-11.25%-13.53%
SODAGÜN7.33206.246.996.92-5.59%-14.87%
QNBFBGÜN5.43214.825.235.18-4.60%-11.23%
EREGLGÜN11.402210.6711.0511.14-2.28%-6.40%
OZRDNGÜN3.07222.622.832.85-7.17%-14.66%
RTALBGÜN2.04221.951.971.97-3.43%-4.41%
YONGAGÜN13.06226.0210.7810.75-17.69%-53.91%
PETKMGÜN5.49234.215.095.10-7.10%-23.32%
AVODGÜN0.96240.710.730.73-23.96%-26.04%
DOHOLGÜN1.23240.961.091.10-10.57%-21.95%
OYAYOGÜN1.13270.860.990.99-12.39%-23.89%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...