7 / 21 ORTALAMASINI YUKARI KESENLER

Verileri 10 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 10.02.2019 02:14
SEMBOL
08.02.2019
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
BJKASGÜN1.82BUGÜN1.851.781.820.00%1.65%
BMEKSGÜN0.07BUGÜN0.070.070.070.00%0.00%
FLAPGÜN2.99BUGÜN3.093.002.990.00%3.34%
TUCLKGÜN2.28BUGÜN2.282.262.280.00%0.00%
ADESEGÜN3.0013.262.822.70-10.00%8.67%
ANELTGÜN0.4210.440.440.444.76%4.76%
BANVTGÜN11.25111.4411.0611.00-2.22%1.69%
EGCYOGÜN0.1710.180.160.16-5.88%5.88%
HALKSGÜN1.1121.121.101.10-0.90%0.90%
MERITGÜN6.0626.806.756.7511.39%12.21%
SAYASGÜN0.9621.020.970.960.00%6.25%
DGGYOGÜN2.3032.492.212.19-4.78%8.26%
ISBTRGÜN3,247.2034,548.004,174.504,050.0024.72%40.06%
MEGAPGÜN2.3832.912.782.8017.65%22.27%
TSGYOGÜN0.7730.800.790.792.60%3.90%
ANHYTGÜN6.0846.385.865.85-3.78%4.93%
ANSGRGÜN4.3244.404.284.27-1.16%1.85%
ISKURGÜN56,500.004102,000.0098,999.9098,999.9075.22%80.53%
USAKGÜN1.0541.161.091.082.86%10.48%
VERTUGÜN3.2243.463.233.220.00%7.45%
BASCMGÜN2.0452.062.002.00-1.96%0.98%
BNTASGÜN1.3251.461.291.28-3.03%10.61%
IHLGMGÜN1.0851.131.071.07-0.93%4.63%
KSTURGÜN17.93517.9316.1116.10-10.21%0.00%
AKSUEGÜN8.5768.908.208.19-4.43%3.85%
DIRITGÜN0.7460.760.730.73-1.35%2.70%
EGPROGÜN9.60611.4010.6910.6510.94%18.75%
KRGYOGÜN1.2261.531.281.284.92%25.41%
SOKMGÜN10.94611.6311.2511.192.29%6.31%
CLEBIGÜN62.35766.0061.7461.55-1.28%5.85%
ETILRGÜN2.1672.202.112.09-3.24%1.85%
MAALTGÜN17.78718.1917.5817.60-1.01%2.31%
VERUSGÜN16.39718.2618.2118.2411.29%11.41%
AVGYOGÜN1.0481.141.091.094.81%9.62%
DAGHLGÜN1.0481.091.041.03-0.96%4.81%
DAGIGÜN1.2881.411.321.312.34%10.16%
EUHOLGÜN0.5480.680.650.6825.93%25.93%
IHEVAGÜN0.3480.360.330.33-2.94%5.88%
IHLASGÜN0.3380.350.320.32-3.03%6.06%
VKINGGÜN1.1581.181.121.12-2.61%2.61%
BAKABGÜN4.8195.074.754.75-1.25%5.41%
BUCIMGÜN4.3795.004.784.779.15%14.42%
BURVAGÜN1.5591.661.591.603.23%7.10%
ERBOSGÜN60.40966.0064.5864.306.46%9.27%
ETYATGÜN0.6390.710.670.687.94%12.70%
IHYAYGÜN0.3290.400.380.3818.75%25.00%
IZFASGÜN2.0992.452.172.152.87%17.22%
KUTPOGÜN4.4394.664.394.37-1.35%5.19%
MEPETGÜN1.1891.411.321.3211.86%19.49%
RHEAGGÜN0.6590.680.640.63-3.08%4.62%
TGSASGÜN2.3692.832.752.8319.92%19.92%
YESILGÜN10.03911.3810.0210.030.00%13.46%
AKFGYGÜN1.76101.911.741.74-1.14%8.52%
AYESGÜN1.51101.571.561.563.31%3.97%
CRDFAGÜN1.00101.081.001.000.00%8.00%
METROGÜN0.77100.840.780.781.30%9.09%
OSTIMGÜN1.09101.451.161.155.50%33.03%
PARSNGÜN10.721013.5311.1111.154.01%26.21%
PNSUTGÜN6.68107.106.826.811.95%6.29%
ALKIMGÜN23.601125.1624.5824.644.41%6.61%
ATLASGÜN1.01111.681.451.4543.56%66.34%
AVTURGÜN1.11111.291.181.186.31%16.22%
BIZIMGÜN6.60117.547.457.4713.18%14.24%
EMKELGÜN0.98111.040.970.97-1.02%6.12%
EUKYOGÜN0.72110.830.790.8112.50%15.28%
IDEASGÜN11.641116.7615.9416.1038.32%43.99%
ISBIRGÜN149.9011198.60170.10170.0013.41%32.49%
KRONTGÜN8.79119.808.968.961.93%11.49%
MARKAGÜN0.67110.730.670.670.00%8.96%
SEKURGÜN3.04113.263.053.03-0.33%7.24%
SILVRGÜN1.41111.511.411.40-0.71%7.09%
AKGUVGÜN2.04122.402.272.2912.25%17.65%
ASUZUGÜN6.53127.096.396.39-2.14%8.58%
BRKSNGÜN1.73121.821.771.761.73%5.20%
DOHOLGÜN1.06121.201.161.158.49%13.21%
ISGSYGÜN2.20123.082.252.231.36%40.00%
KRTEKGÜN1.24121.331.321.326.45%7.26%
LIDFAGÜN2.50122.762.342.33-6.80%10.40%
MARTIGÜN0.59120.640.590.590.00%8.47%
MAVIGÜN34.601242.2439.3739.4413.99%22.08%
MPARKGÜN11.101213.4312.7512.7214.59%20.99%
OLMIPGÜN3.49124.844.154.1318.34%38.68%
UNYECGÜN3.49123.703.583.582.58%6.02%
BOLUCGÜN3.47133.633.593.593.46%4.61%
BTCIMGÜN2.51132.792.722.717.97%11.16%
CUSANGÜN1.81131.951.861.841.66%7.73%
DITASGÜN5.65135.905.695.670.35%4.42%
GARFAGÜN1.98132.822.732.7940.91%42.42%
GENTSGÜN1.85132.141.891.881.62%15.68%
HDFGSGÜN1.16131.251.181.181.72%7.76%
ISGYOGÜN1.02131.111.071.074.90%8.82%
IZOCMGÜN21.601324.8223.0623.147.13%14.91%
MTRYOGÜN1.25131.521.401.4314.40%21.60%
OZKGYGÜN2.12132.302.282.298.02%8.49%
PINSUGÜN1.26131.331.281.281.59%5.56%
PSDTCGÜN9.00139.809.279.232.56%8.89%
SARKYGÜN3.40133.483.473.472.06%2.35%
TDGYOGÜN1.34131.481.361.350.75%10.45%
TIREGÜN1.93132.051.941.930.00%6.22%
AEFESGÜN21.061423.1022.1422.205.41%9.69%
AGHOLGÜN11.191413.4412.4512.4711.44%20.11%
ALGYOGÜN45.381449.7849.2449.108.20%9.70%
ALKAGÜN4.31144.504.274.30-0.23%4.41%
AVISAGÜN7.83148.408.378.397.15%7.28%
BFRENGÜN165.1014175.00168.23167.901.70%6.00%
CRFSAGÜN3.52144.243.933.9211.36%20.45%
DENGEGÜN1.27141.551.311.323.94%22.05%
ENJSAGÜN5.07145.785.555.539.07%14.00%
ENKAIGÜN4.57145.304.924.927.66%15.97%
FONETGÜN3.38143.943.533.513.85%16.57%
GUBRFGÜN2.91143.443.203.2110.31%18.21%
INTEMGÜN20.841432.0028.9829.0839.54%53.55%
KLGYOGÜN1.85142.071.991.987.03%11.89%
METURGÜN1.21141.651.401.4015.70%36.36%
MGROSGÜN14.931417.6116.5216.4510.18%17.95%
MRGYOGÜN0.65140.760.660.673.08%16.92%
OYLUMGÜN1.03141.141.051.051.94%10.68%
SASAGÜN8.41149.058.458.430.24%7.61%
TRCASGÜN1.46141.581.551.556.16%8.22%
VAKKOGÜN2.86143.253.002.984.20%13.64%
VESBEGÜN11.801415.0114.9314.9927.03%27.20%
ADELGÜN11.211512.4811.7811.785.08%11.33%
AKENRGÜN0.62150.690.650.654.84%11.29%
DMSASGÜN2.63152.962.882.889.51%12.55%
ECILCGÜN2.83153.052.962.985.30%7.77%
EREGLGÜN7.89158.748.388.315.32%10.77%
GEDZAGÜN4.29154.784.734.7510.72%11.42%
KATMRGÜN6.03156.555.865.82-3.48%8.62%
KRDMDGÜN2.38152.662.312.30-3.36%11.76%
NUGYOGÜN2.19152.472.272.263.20%12.79%
PETUNGÜN5.25155.945.605.616.86%13.14%
RAYSGGÜN1.49151.631.551.564.70%9.40%
RYGYOGÜN0.76150.810.770.771.32%6.58%
RYSASGÜN0.85150.880.770.77-9.41%3.53%
UZERBGÜN0.76151.281.121.1044.74%68.42%
VKGYOGÜN2.18152.542.232.221.83%16.51%
AKSAGÜN7.86169.409.109.0715.39%19.59%
DARDLGÜN1.12161.221.221.228.93%8.93%
DERIMGÜN8.89169.449.159.173.15%6.19%
EGSERGÜN3.32163.733.663.6710.54%12.35%
GOODYGÜN3.46163.753.643.634.91%8.38%
GOZDEGÜN2.87163.453.313.3215.68%20.21%
GSDHOGÜN0.81160.910.860.866.17%12.35%
HLGYOGÜN0.71160.770.760.767.04%8.45%
INFOGÜN1.14161.221.131.13-0.88%7.02%
ISFINGÜN4.73166.136.106.1229.39%29.60%
KONYAGÜN180.0016193.90185.03185.102.83%7.72%
OZRDNGÜN2.69163.303.053.0312.64%22.68%
POLTKGÜN35.201637.6035.6535.581.08%6.82%
PRKMEGÜN2.48162.732.542.532.02%10.08%
SAMATGÜN0.99161.151.091.0910.10%16.16%
SKBNKGÜN1.13161.341.241.238.85%18.58%
SNPAMGÜN3.69163.833.433.35-9.21%3.79%
SONMEGÜN3.68164.403.473.36-8.70%19.57%
TSKBGÜN0.77160.870.840.849.09%12.99%
TTKOMGÜN4.05165.235.095.1025.93%29.14%
TTRAKGÜN34.721639.5035.6835.522.30%13.77%
ULUUNGÜN2.20162.452.302.294.09%11.36%
YKBNKGÜN1.75162.041.991.9712.57%16.57%
YYAPIGÜN0.28160.310.280.280.00%10.71%
ACSELGÜN3.31173.963.493.485.14%19.64%
AKSENGÜN2.84173.062.902.902.11%7.75%
ALBRKGÜN1.28171.821.691.6528.91%42.19%
ALCARGÜN40.901750.1546.7646.6814.13%22.62%
ANACMGÜN2.65173.223.193.2121.13%21.51%
BAGFSGÜN5.03175.865.715.6812.92%16.50%
FMIZPGÜN17.491718.8718.7118.676.75%7.89%
HURGZGÜN0.94171.040.990.973.19%10.64%
KAPLMGÜN3.41173.653.423.420.29%7.04%
KFEINGÜN7.09177.737.237.242.12%9.03%
NETASGÜN6.94178.047.127.102.31%15.85%
PGSUSGÜN23.281730.9829.4729.4226.37%33.08%
SAHOLGÜN8.29179.649.209.1710.62%16.28%
VAKBNGÜN4.10174.914.764.7716.34%19.76%
VESTLGÜN5.74177.006.416.4211.85%21.95%
YGGYOGÜN8.25179.028.738.816.79%9.33%
YGYOGÜN0.28170.310.290.293.57%10.71%
YUNSAGÜN4.73175.234.964.964.86%10.57%
ZORENGÜN1.27171.531.391.4111.02%20.47%
ALARKGÜN2.12182.682.472.4816.98%26.42%
ALCTLGÜN5.92186.786.426.458.95%14.53%
BEYAZGÜN3.22184.704.024.0325.16%45.96%
CIMSAGÜN7.53188.237.887.864.38%9.30%
DOASGÜN4.35185.064.664.636.44%16.32%
HALKBGÜN7.16188.237.417.403.35%14.94%
HEKTSGÜN9.381811.1010.9710.9416.63%18.34%
KARTNGÜN340.4018383.60377.50378.4011.16%12.69%
ODASGÜN1.96182.211.941.91-2.55%12.76%
PETKMGÜN5.16186.015.765.7511.43%16.47%
TKFENGÜN21.381825.7025.2125.0817.31%20.21%
TLMANGÜN8.64189.248.828.832.20%6.94%
VAKFNGÜN1.68181.881.701.67-0.60%11.90%
AKBNKGÜN5.98197.316.766.7312.54%22.24%
AKGRTGÜN3.75194.203.993.965.60%12.00%
ARSANGÜN1.62191.821.781.789.88%12.35%
DEVAGÜN3.44193.643.523.522.33%5.81%
EGEENGÜN365.2019408.50402.45401.209.86%11.86%
EGGUBGÜN22.181927.0824.6524.5410.64%22.09%
EUYOGÜN0.64190.700.680.686.25%9.38%
HATEKGÜN4.00194.384.124.123.00%9.50%
ISCTRGÜN4.32195.985.405.4225.46%38.43%
RODRGGÜN2.11192.522.382.4013.74%19.43%
TRGYOGÜN1.68191.871.721.722.38%11.31%
XU100GÜN92,053.8419105,930.20102,441.30102,451.7011.30%15.07%
ARCLKGÜN16.112020.1019.8419.7922.84%24.77%
BLCYTGÜN1.44201.821.721.7118.75%26.39%
BRISAGÜN6.28207.257.147.1313.54%15.45%
GUSGRGÜN1.55201.731.681.688.39%11.61%
IZMDCGÜN1.73201.971.801.804.05%13.87%
KCHOLGÜN14.982017.7517.1117.1614.55%18.49%
KLMSNGÜN4.15205.355.045.0421.45%28.92%
KRDMAGÜN1.91202.312.052.057.33%20.94%
KUYASGÜN1.23201.431.381.3711.38%16.26%
LINKGÜN8.432012.2211.1511.0030.49%44.96%
METALGÜN0.91201.350.991.009.89%48.35%
TOASOGÜN17.602021.5019.3919.349.89%22.16%
TRKCMGÜN3.07203.683.453.4612.70%19.87%
TUPRSGÜN122.6020142.10140.63141.0015.01%15.91%
ADANAGÜN6.01216.186.096.101.50%2.83%
AYGAZGÜN11.692112.5011.9411.952.22%6.93%
BRSANGÜN8.05218.778.098.080.37%8.94%
FROTOGÜN56.152162.9556.8656.951.42%12.11%
ISDMRGÜN6.15216.906.726.708.94%12.20%
KENTGÜN121.3021124.90121.43121.500.16%2.97%
KRDMBGÜN1.95212.282.062.055.13%16.92%
LOGOGÜN29.502133.5030.7430.543.53%13.56%
ULKERGÜN15.232120.2419.5119.5528.37%32.90%
ANELEGÜN1.69222.051.971.9515.38%21.30%
BMELKGÜN0.66221.721.091.0965.15%160.61%
DGATEGÜN4.16224.714.424.477.45%13.22%
DZGYOGÜN3.63224.203.213.21-11.57%15.70%
ISATRGÜN17,790.002256,394.0056,394.0056,394.00217.00%217.00%
PENGDGÜN1.27221.871.771.8041.73%47.24%
SANFMGÜN1.35221.671.531.5414.07%23.70%
SELECGÜN3.08223.433.323.327.79%11.36%
TATGDGÜN4.00224.494.444.4511.25%12.25%
DGZTEGÜN10.902319.3014.5914.5033.03%77.06%
DOKTAGÜN10.002311.509.909.86-1.40%15.00%
SNKRNGÜN1.46234.803.613.66150.68%228.77%
ATSYHGÜN0.33240.600.380.3815.15%81.82%
CCOLAGÜN30.302435.0634.0334.0612.41%15.71%
ECZYTGÜN7.39248.228.058.079.20%11.23%
GARANGÜN8.16249.488.898.888.82%16.18%
GYHOLGÜN2.75243.182.822.812.18%15.64%
KARELGÜN4.15245.405.275.2827.23%30.12%
TCELLGÜN12.442414.9514.4914.5016.56%20.18%
ADNACGÜN1.42251.541.501.494.93%8.45%
GEDIKGÜN3.77254.423.543.53-6.37%17.24%
KIPAGÜN2.38252.552.532.536.30%7.14%
KNFRTGÜN23.762527.5026.3926.6011.95%15.74%
F_XU0301219GÜN129.3027150.70147.03147.1313.79%16.55%
LKMNHGÜN4.61275.104.734.712.17%10.63%
AKCNSGÜN7.35288.177.867.897.35%11.16%
BURCEGÜN3.21283.473.373.364.67%8.10%
EGCEYGÜN0.24280.500.350.3545.83%108.33%
FENERGÜN6.92288.147.487.498.24%17.63%
GERELGÜN3.53283.733.573.530.00%5.67%
ISMENGÜN2.06282.652.542.5523.79%28.64%
ULASGÜN1.14281.331.261.2711.40%16.67%
CELHAGÜN5.86296.165.845.84-0.34%5.12%
CMBTNGÜN31.262931.9829.4229.46-5.76%2.30%
INDESGÜN5.63296.996.556.6017.23%24.16%
TAVHLGÜN23.502928.9428.2728.4421.02%23.15%
PKARTGÜN2.33303.333.133.1334.33%42.92%
GSRAYGÜN1.22321.571.431.4418.03%28.69%
ROYALGÜN0.97321.481.331.3337.11%52.58%
AVHOLGÜN2.05332.782.492.4720.49%35.61%
PRKABGÜN1.78332.021.881.896.18%13.48%
MRDINGÜN3.20343.753.533.5310.31%17.19%
ORGEGÜN2.98343.743.633.6321.81%25.50%
AKSGYGÜN2.53352.832.682.675.53%11.86%
BOSSAGÜN6.08358.867.857.7928.13%45.72%
LUKSKGÜN4.36355.565.285.3021.56%27.52%
SNGYOGÜN0.36350.490.370.372.78%36.11%
FORMTGÜN1.40363.032.802.7797.86%116.43%
RALYHGÜN1.54373.513.423.40120.78%127.92%
SODSNGÜN6.00427.446.856.8514.17%24.00%
SISEGÜN5.25466.916.366.3520.95%31.62%
CMENTGÜN7.775014.7511.4711.4046.72%89.83%
GLYHOGÜN2.84503.843.793.8134.15%35.21%
YATASGÜN4.30505.314.924.9114.19%23.49%
ADBGRGÜN4.00524.284.184.184.50%7.00%
PAGYOGÜN4.08574.504.414.428.33%10.29%
BOYPGÜN3.35585.404.674.6839.78%61.29%
TUKASGÜN1.48593.693.593.68148.65%149.32%
NIBASGÜN0.64608.004.844.79648.44%1,150.00%
UTPYAGÜN3.79615.724.414.4116.36%50.92%
BIMASGÜN81.506393.8092.4492.8513.93%15.09%
DESAGÜN1.21632.582.222.2182.64%113.22%
DURDOGÜN4.06637.526.806.8468.47%85.22%
OTKARGÜN80.9566109.90106.90107.1032.30%35.76%
SEKFKGÜN2.18933.902.842.8329.82%78.90%
ISYATGÜN0.791001.041.031.0330.38%31.65%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...