7/21 GÜNLÜK HAREKETLİ ORTALAMA AL SİNYALLERİ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 09.02.2021 20:31
SEMBOL
09.02.2021
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
AKSGYGÜN3.67BUGÜN3.743.673.670.00%1.91%
BRYATGÜN525.00BUGÜN552.30528.60525.000.00%5.20%
CLEBIGÜN175.40BUGÜN175.40171.35175.400.00%0.00%
EREGLGÜN14.98BUGÜN15.1114.9914.980.00%0.87%
GARANGÜN10.20BUGÜN10.3010.1310.200.00%0.98%
MARTIGÜN2.31BUGÜN2.352.322.310.00%1.73%
PGSUSGÜN73.50BUGÜN75.4573.8473.500.00%2.65%
QNBFBGÜN70.20BUGÜN70.2070.1570.200.00%0.00%
SAHOLGÜN11.24BUGÜN11.3511.2211.240.00%0.98%
AVHOLGÜN6.8116.946.606.50-4.55%1.91%
BRKOGÜN1.1311.161.121.12-0.88%2.65%
EMNISGÜN41.40141.5039.4838.84-6.18%0.24%
GOZDEGÜN7.8617.927.497.35-6.49%0.76%
IPEKEGÜN13.44113.8413.5013.41-0.22%2.98%
KCHOLGÜN21.58122.3621.9421.941.67%3.61%
MEPETGÜN3.1413.203.133.11-0.96%1.91%
AYESGÜN11.25213.4013.1413.4019.11%19.11%
CMENTGÜN52.00253.9053.9053.903.65%3.65%
DENGEGÜN7.1728.658.548.6520.64%20.64%
EGEENGÜN1,745.7021,810.001,712.651,705.00-2.33%3.68%
GRNYOGÜN3.5523.633.513.50-1.41%2.25%
KOZAAGÜN16.08217.1816.5916.462.36%6.84%
RALYHGÜN4.6125.144.824.722.39%11.50%
ROYALGÜN3.7824.093.833.76-0.53%8.20%
TUKASGÜN9.80210.6410.119.931.33%8.57%
ULASGÜN4.1724.734.674.7313.43%13.43%
YKSLNGÜN5.3225.575.475.472.82%4.70%
AVODGÜN8.0438.607.737.71-4.10%6.97%
BIZIMGÜN16.40317.4416.8016.852.74%6.34%
CEMASGÜN2.2732.352.312.290.88%3.52%
GENTSGÜN5.9836.125.955.990.17%2.34%
GOODYGÜN8.9439.629.339.354.59%7.61%
IHGZTGÜN4.3234.403.923.89-9.95%1.85%
KLGYOGÜN2.5732.952.772.746.61%14.79%
KLMSNGÜN19.19319.4918.9318.90-1.51%1.56%
LINKGÜN31.86335.0430.3930.34-4.77%9.98%
OLMIPGÜN9.93310.298.968.92-10.17%3.63%
OZGYOGÜN2.3832.542.452.421.68%6.72%
PENGDGÜN5.2835.875.195.16-2.27%11.17%
RHEAGGÜN3.7933.953.653.62-4.49%4.22%
SELECGÜN13.58314.2013.2913.25-2.43%4.57%
SISEGÜN7.7137.907.777.760.65%2.46%
TCELLGÜN16.73317.2516.7516.820.54%3.11%
TSPORGÜN2.6932.752.552.53-5.95%2.23%
UZERBGÜN78.65386.5078.5078.00-0.83%9.98%
ALCTLGÜN30.94432.0631.0330.92-0.06%3.62%
DAGHLGÜN15.49418.7316.5116.989.62%20.92%
DGGYOGÜN9.70410.5110.009.912.16%8.35%
EUKYOGÜN4.1744.544.184.170.00%8.87%
KERVTGÜN6.8447.096.616.57-3.95%3.65%
KNFRTGÜN18.93422.0421.3721.8215.27%16.43%
PETKMGÜN5.0845.445.305.294.13%7.09%
PRKABGÜN13.83414.2513.1213.05-5.64%3.04%
SAFKRGÜN11.29413.4112.6312.5210.89%18.78%
TATGDGÜN11.66411.9611.4311.43-1.97%2.57%
VAKKOGÜN6.5247.146.776.692.61%9.51%
ADELGÜN29.60530.3028.9228.70-3.04%2.36%
AKMGYGÜN67.50569.2066.8966.55-1.41%2.52%
DAGIGÜN8.6059.559.169.348.60%11.05%
GSDHOGÜN2.5152.792.682.665.98%11.16%
ISFINGÜN4.1654.564.314.313.61%9.62%
ISGYOGÜN2.5952.702.602.58-0.39%4.25%
OSTIMGÜN4.3054.564.084.07-5.35%6.05%
OZKGYGÜN5.2655.555.435.402.66%5.51%
RYGYOGÜN5.7056.175.775.740.70%8.25%
SERVEGÜN16.33522.2021.5621.3430.68%35.95%
TLMANGÜN37.52538.5036.6236.74-2.08%2.61%
ALMADGÜN2.5663.633.273.1523.05%41.80%
CUSANGÜN8.5868.748.358.33-2.91%1.86%
ODASGÜN4.1464.324.184.140.00%4.35%
SKTASGÜN5.2866.926.476.3921.02%31.06%
SMARTGÜN8.8569.248.878.850.00%4.41%
TSGYOGÜN5.7066.906.306.3210.88%21.05%
TRCASGÜN5.3175.885.615.605.46%10.73%
GUBRFGÜN69.10876.0069.1568.95-0.22%9.99%
PEGYOGÜN1.8582.842.272.2521.62%53.51%
PAMELGÜN24.00925.0021.0520.98-12.58%4.17%
ADESEGÜN2.99103.113.043.072.68%4.01%
ICBCTGÜN7.19107.737.277.271.11%7.51%
ITTFHGÜN2.50102.782.722.7710.80%11.20%
IZMDCGÜN13.601014.4812.5912.54-7.79%6.47%
QNBFLGÜN132.1010145.30142.13141.507.12%9.99%
VKGYOGÜN3.95104.123.863.84-2.78%4.30%
AVGYOGÜN4.36114.484.384.441.83%2.75%
OYLUMGÜN5.09115.455.185.151.18%7.07%
ATLASGÜN1.94122.031.991.992.58%4.64%
ETYATGÜN3.87124.904.724.8024.03%26.61%
MMCASGÜN5.23127.277.147.1737.09%39.01%
SANELGÜN3.69124.824.204.1612.74%30.62%
BSOKEGÜN2.59133.953.283.2726.25%52.51%
HALKSGÜN3.61133.703.423.43-4.99%2.49%
MARKAGÜN6.72138.557.016.943.27%27.23%
POLHOGÜN4.12134.404.074.05-1.70%6.80%
USAKGÜN2.42132.872.492.482.48%18.60%
AYENGÜN5.61147.297.087.2128.52%29.95%
BNTASGÜN4.92145.665.345.307.72%15.04%
DMSASGÜN6.55147.437.137.077.94%13.44%
FLAPGÜN7.16148.097.177.170.14%12.99%
IEYHOGÜN1.18141.551.471.4825.42%31.36%
MAKTKGÜN3.35144.133.863.8414.63%23.28%
METROGÜN2.21142.312.242.230.90%4.52%
PAGYOGÜN6.89147.367.157.103.05%6.82%
TBORGGÜN18.451424.5421.8521.8418.37%33.01%
LIDFAGÜN3.36154.123.933.8915.77%22.62%
OZBALGÜN7.18159.598.888.7421.73%33.57%
EKIZGÜN7.761615.4415.4415.4498.97%98.97%
HLGYOGÜN3.41164.273.773.7610.26%25.22%
PRZMAGÜN6.00166.345.915.86-2.33%5.67%
VANGDGÜN7.85168.858.148.224.71%12.74%
DURDOGÜN10.901714.9013.3213.2421.47%36.70%
EUYOGÜN4.81175.555.055.003.95%15.38%
IDEASGÜN13.501725.0023.8124.7483.26%85.19%
MNDRSGÜN3.16173.753.413.397.28%18.67%
CEOEMGÜN6.72188.507.227.166.55%26.49%
PETUNGÜN23.701827.4224.2624.182.03%15.70%
ETILRGÜN4.51195.405.395.4019.73%19.73%
YONGAGÜN31.441939.9536.6836.6016.40%27.05%
OZRDNGÜN8.702013.8712.2712.1739.89%59.43%
TKURUGÜN255.0020365.00361.25365.0043.14%43.14%
AYCESGÜN51.5021110.5088.1387.5069.90%114.56%
DERASGÜN9.652110.879.859.791.45%12.64%
GERELGÜN6.46218.557.967.9322.76%32.35%
NUGYOGÜN7.562112.3612.2012.2361.77%63.49%
RODRGGÜN15.812125.5425.0325.5461.54%61.54%
FRIGOGÜN22.922229.8828.9129.8830.37%30.37%
HURGZGÜN2.24222.832.502.4911.16%26.34%
TACTRGÜN11.482244.0039.4337.90230.14%283.28%
DITASGÜN34.002347.1446.2147.1438.65%38.65%
IZFASGÜN5.68237.777.017.1025.00%36.80%
MEGAPGÜN8.182311.9510.059.9621.76%46.09%
PKENTGÜN908.00232,001.001,856.401,811.9099.55%120.37%
YKGYOGÜN4.48236.535.935.8029.46%45.76%
BURCEGÜN22.302428.8625.8325.6014.80%29.42%
DIRITGÜN4.422410.9110.9110.91146.83%146.83%
DOKTAGÜN33.502439.4835.9935.786.81%17.85%
KATMRGÜN3.15245.595.085.0058.73%77.46%
MIPAZGÜN4.77246.555.955.9725.16%37.32%
UNYECGÜN4.00246.306.166.3057.50%57.50%
ARENAGÜN35.022560.0056.7557.1063.05%71.33%
GLYHOGÜN5.00256.445.995.9418.80%28.80%
LKMNHGÜN11.352517.2416.2816.1842.56%51.89%
ARMDAGÜN53.952679.9572.5872.0033.46%48.19%
BEYAZGÜN11.192619.2914.2814.3127.88%72.39%
CASAGÜN116.0026160.00156.30160.0037.93%37.93%
DERIMGÜN9.952612.6210.8710.859.05%26.83%
DYOBYGÜN12.142614.5013.0513.037.33%19.44%
EUHOLGÜN3.04263.943.863.9128.62%29.61%
IHLGMGÜN1.34261.601.441.436.72%19.40%
KSTURGÜN173.0026244.40203.50202.0016.76%41.27%
KUYASGÜN2.35262.682.492.485.53%14.04%
ORGEGÜN7.572610.9610.3710.2835.80%44.78%
TKNSAGÜN12.682617.1516.4216.3629.02%35.25%
ULUUNGÜN11.742619.8017.0317.0645.32%68.65%
YGGYOGÜN13.102616.6315.1215.0114.58%26.95%
AGYOGÜN2.52275.154.184.1564.68%104.37%
DZGYOGÜN3.42276.856.426.3585.67%100.29%
GSDDEGÜN5.04276.776.436.4127.18%34.33%
OYAYOGÜN6.952712.8410.5110.3949.50%84.75%
SANFMGÜN13.602722.6021.2121.5058.09%66.18%
DGATEGÜN15.762819.8017.7617.7612.69%25.63%
ISYATGÜN3.43284.704.224.1821.87%37.03%
NATENGÜN36.402846.5242.6142.1615.82%27.80%
PINSUGÜN7.49289.748.878.8217.76%30.04%
CELHAGÜN19.632925.7023.9423.4819.61%30.92%
ESCOMGÜN6.44298.667.827.7720.65%34.47%
FMIZPGÜN127.0029211.90189.70188.6048.50%66.85%
LUKSKGÜN29.202953.9544.4744.4652.26%84.76%
ACSELGÜN17.723026.2222.9022.7228.22%47.97%
DOASGÜN28.463038.7835.7935.4424.53%36.26%
EDIPGÜN3.16303.753.583.5813.29%18.67%
MERITGÜN77.6030181.50181.50181.50133.89%133.89%
ORMAGÜN13.863025.0024.0824.6077.49%80.38%
SAYASGÜN8.893012.0310.8210.8622.16%35.32%
TGSASGÜN9.573039.9838.6539.82316.09%317.76%
VERUSGÜN44.983164.4058.7658.2029.39%43.17%
VKINGGÜN6.93319.828.398.3220.06%41.70%
ANHYTGÜN8.213211.6910.4210.4026.67%42.39%
DGKLBGÜN2.33323.232.802.7819.36%38.68%
EGCEYGÜN1.08322.392.042.0488.89%121.30%
EGCYHGÜN0.80321.601.271.2758.75%100.00%
EGCYOGÜN1.14322.051.711.7150.00%79.82%
MPARKGÜN19.663225.2224.2824.3824.01%28.28%
PKARTGÜN12.703220.2018.8519.0349.84%59.06%
PRKMEGÜN5.36326.426.246.2917.35%19.78%
SUMASGÜN41.943291.3070.1371.0069.29%117.69%
AKSENGÜN7.373312.4911.9111.8260.38%69.47%
PSDTCGÜN16.053342.1233.9233.72110.16%162.52%
TURGGGÜN96.4533214.40189.48188.3095.23%122.29%
FONETGÜN12.183416.7114.8514.8021.51%37.19%
PAPILGÜN21.003425.0022.9722.909.05%19.05%
PNSUTGÜN21.273429.2026.1525.9021.76%37.27%
INDESGÜN16.753521.7620.9720.8824.66%29.91%
AFYONGÜN4.54365.765.285.2615.86%26.87%
EGGUBGÜN132.4336250.00221.53220.4066.43%88.78%
SOKMGÜN12.213614.7813.8213.7612.69%21.05%
SEKURGÜN12.143741.4040.5041.40241.02%241.02%
ALKAGÜN13.483923.3221.6021.3458.31%73.00%
ALKIMGÜN14.263921.6219.0118.9032.50%51.57%
DESPCGÜN12.664015.1514.2814.2612.64%19.67%
MGROSGÜN40.724052.2544.6644.489.23%28.32%
NETASGÜN20.624034.3232.0431.8254.32%66.44%
SODSNGÜN25.434044.9035.6435.8040.76%76.54%
ANSGRGÜN7.09418.588.298.3718.05%21.02%
ARDYZGÜN36.804163.5057.2357.1055.16%72.55%
ASUZUGÜN17.154122.9420.6220.5419.77%33.76%
NTHOLGÜN3.22414.424.214.1629.19%37.27%
TIREGÜN6.67418.547.997.9318.89%28.04%
YAPRKGÜN41.0041168.60129.78129.90216.83%311.22%
ALBRKGÜN1.80422.442.262.2122.78%35.56%
BLCYTGÜN6.42437.787.337.3414.33%21.18%
DARDLGÜN27.504335.2431.5831.6214.98%28.15%
MZHLDGÜN18.704343.0036.6837.1098.40%129.95%
KRONTGÜN27.084469.1568.7169.15155.35%155.35%
DOGUBGÜN3.73456.255.655.5448.53%67.56%
OSMENGÜN21.704540.6835.3235.1461.95%87.48%
SANKOGÜN8.054511.489.969.9223.23%42.61%
TUCLKGÜN7.95459.168.818.9512.58%15.22%
BRKSNGÜN6.594611.0010.2910.2054.78%66.92%
IDGYOGÜN7.02469.548.728.8526.07%35.90%
INTEMGÜN20.944680.5065.0964.00205.64%284.43%
KOZALGÜN77.7046145.10138.65137.5076.96%86.74%
BOSSAGÜN13.244724.0020.6920.8657.55%81.27%
DOHOLGÜN2.62484.273.573.5435.11%62.98%
GEDIKGÜN9.654827.5424.1323.76146.22%185.39%
INVEOGÜN31.8048161.80143.85144.00352.83%408.81%
KARELGÜN19.444828.7428.0327.9043.52%47.84%
TURSGGÜN6.01487.727.527.5425.46%28.45%
VAKFNGÜN3.97489.959.459.51139.55%150.63%
YUNSAGÜN13.814816.9715.1115.058.98%22.88%
GLBMDGÜN4.864910.789.269.2089.30%121.81%
UFUKGÜN13.464926.1821.8821.7261.37%94.50%
ECILCGÜN7.16509.068.047.9811.45%26.54%
SEKFKGÜN4.53509.358.718.8495.14%106.40%
ALGYOGÜN18.375328.1026.3226.1242.19%52.97%
BANVTGÜN27.505355.8053.6453.9596.18%102.91%
KARSNGÜN3.07535.724.964.9059.61%86.32%
EGPROGÜN22.025447.7843.2542.6693.73%116.98%
GOLTSGÜN25.405583.1579.5879.70213.78%227.36%
KRSTLGÜN2.58554.694.204.2062.79%81.78%
PARSNGÜN20.885535.8829.0128.8238.03%71.84%
BAGFSGÜN18.975633.8026.7926.4439.38%78.18%
ERBOSGÜN27.505660.5059.3960.50120.00%120.00%
HEKTSGÜN13.105629.8827.3327.22107.79%128.09%
AKCNSGÜN13.485722.7421.0420.4851.93%68.69%
HATEKGÜN13.235728.3625.9025.5493.05%114.36%
KFEINGÜN17.755726.9026.5426.9051.55%51.55%
AKGRTGÜN7.975810.309.669.6521.08%29.23%
BRSANGÜN15.105839.0034.2033.60122.52%158.28%
ECZYTGÜN19.035845.1442.7342.52123.44%137.20%
YGYOGÜN1.12582.291.941.9372.32%104.46%
YYAPIGÜN1.32582.942.402.3880.30%122.73%
ATEKSGÜN19.925956.0552.4151.55158.79%181.38%
INFOGÜN4.76597.466.876.8944.73%56.70%
MAALTGÜN87.3059307.00273.80275.10215.12%251.66%
ATAGYGÜN4.00606.916.646.6365.75%72.75%
KRDMBGÜN3.85616.745.865.8551.95%75.06%
TKFENGÜN14.596119.3217.9818.0023.37%32.41%
AVISAGÜN14.066320.3019.1818.9134.46%44.35%
AYGAZGÜN12.406319.5817.8417.7643.23%57.90%
SASAGÜN17.356329.9628.9228.8666.34%72.68%
ARSANGÜN6.73648.838.338.2722.88%31.20%
EKGYOGÜN1.87642.752.632.6039.04%47.06%
KRDMDGÜN3.73647.457.027.0288.20%99.73%
MAVIGÜN43.446459.0553.8653.9024.08%35.93%
SNKRNGÜN3.356438.4027.0327.50720.90%1,046.27%
AGHOLGÜN20.166531.1729.9229.9048.34%54.64%
BERAGÜN10.226527.8625.7225.80152.45%172.60%
BTCIMGÜN4.216512.9411.6611.80180.29%207.36%
JANTSGÜN191.6065607.50596.25607.50217.07%217.07%
LOGOGÜN100.3065155.70139.23138.7038.29%55.23%
TEKTUGÜN1.78652.552.272.2626.97%43.26%
TMPOLGÜN9.976518.0015.6015.5455.87%80.54%
BUCIMGÜN7.026613.4212.0212.0070.94%91.17%
CCOLAGÜN51.656684.2574.0973.9043.08%63.12%
CEMTSGÜN14.516618.5417.5917.6021.26%27.73%
CIMSAGÜN13.596626.7024.6524.4279.69%96.47%
GEDZAGÜN19.036639.9437.8238.66103.15%109.88%
KORDSGÜN12.016624.6022.6822.6088.18%104.83%
VESTLGÜN19.196630.4629.1528.8850.50%58.73%
YATASGÜN9.376617.2616.8217.0081.47%84.24%
ALCARGÜN136.7067566.70528.75525.00284.05%314.56%
CMBTNGÜN135.7067534.20406.33403.70197.49%293.66%
SARKYGÜN6.926711.0010.3410.1446.53%58.96%
SEYKMGÜN9.316743.6042.2542.74359.12%368.36%
TMSNGÜN10.556719.1518.0417.9570.14%81.52%
KRTEKGÜN6.376913.5212.4912.3093.09%112.24%
FROTOGÜN90.0083178.60163.65162.7080.78%98.44%
DEVAGÜN19.568632.7429.7929.5250.92%67.38%
OTKARGÜN147.0089463.50401.90400.00172.11%215.31%
TTRAKGÜN100.0092197.90184.90184.3084.30%97.90%
BRISAGÜN11.709328.5426.0825.92121.54%143.93%
ISGSYGÜN8.719528.4826.2026.08199.43%226.98%
AKSAGÜN6.909915.6215.0114.98117.10%126.38%
ARCLKGÜN22.7610636.3034.2134.1450.00%59.49%
AKSUEGÜN10.8310716.3015.7915.7044.97%50.51%
NUHCMGÜN19.3210757.1551.4850.95163.72%195.81%
EGSERGÜN5.4710814.6713.7513.72150.82%168.19%
ISDMRGÜN7.0110812.3111.7311.6866.62%75.61%
IZTARGÜN4.8310829.9829.9229.90519.05%520.70%
TOASOGÜN23.1010840.8636.5436.3657.40%76.88%
VESBEGÜN26.3810851.7050.3350.4091.05%95.98%
YESILGÜN17.97109258.50216.78216.001,102.00%1,338.51%
ALARKGÜN5.0011011.2010.7010.66113.37%124.18%
SNGYOGÜN1.471165.595.095.08245.58%280.27%
METURGÜN2.3511729.9027.5327.661,077.02%1,172.34%
BAKABGÜN9.5212327.9824.4024.40156.18%193.77%
VERTUGÜN5.7812735.9824.2123.94314.19%522.49%
SRVGYGÜN16.74157134.30131.78133.50697.49%702.27%
HDFGSGÜN0.762074.634.464.42482.58%510.25%
SONMEGÜN4.6720784.0081.1181.151,637.69%1,698.72%
ISMENGÜN4.0321519.5019.1018.99371.22%383.87%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...