20/40 GÜNLÜK HRKT. ORT. AL SİNYALLERİ

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 17.11.2022 20:13
SEMBOL
17.11.2022
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
GSRAYGÜN6.0336.375.936.02-0.17%5.64%
BRKOGÜN2.2672.452.042.04-9.73%8.41%
EGSERGÜN32.46835.7031.6031.68-2.40%9.98%
KRDMDGÜN13.85814.0912.8012.72-8.16%1.73%
BALATGÜN11.521012.9911.1011.05-4.08%12.76%
ATSYHGÜN140.1011163.00139.03140.00-0.07%16.35%
ENKAIGÜN18.951122.7621.2721.1011.35%20.11%
TSGYOGÜN4.82125.014.684.70-2.49%3.94%
SANFMGÜN14.581416.8016.2616.3011.80%15.23%
SNKRNGÜN17.791422.5020.4420.4014.67%26.48%
CASAGÜN127.5015149.30145.30146.7015.06%17.10%
FONETGÜN13.751517.5016.3016.0917.02%27.27%
MIPAZGÜN7.16159.458.788.7622.35%31.98%
DOBURGÜN50.051659.2045.4145.22-9.65%18.28%
KRGYOGÜN7.33169.177.307.31-0.27%25.10%
LIDFAGÜN5.23165.554.634.62-11.66%6.12%
ULUSEGÜN158.1016186.70162.63163.003.10%18.09%
GZNMIGÜN41.781755.7544.6144.406.27%33.44%
DOCOGÜN1,460.00181,829.801,584.581,600.009.59%25.33%
INTEMGÜN89.4018104.8086.7085.50-4.36%17.23%
ISBIRGÜN61.001882.8576.4576.6025.57%35.82%
KENTGÜN181.6018206.00177.25178.00-1.98%13.44%
OTTOGÜN36.021847.0440.5140.0011.05%30.59%
TETMTGÜN245.2018258.00219.33218.70-10.81%5.22%
ATATPGÜN24.501927.7023.9723.72-3.18%13.06%
KERVNGÜN0.60191.291.061.0676.67%115.00%
OYAYOGÜN9.951911.0310.1610.202.51%10.85%
PAMELGÜN142.5019167.90160.10158.5011.23%17.82%
TURGGGÜN227.0019293.40252.00252.5011.23%29.25%
BMSCHGÜN12.312016.7115.4715.3024.29%35.74%
HALKBGÜN8.702010.889.679.266.44%25.06%
IZINVGÜN18.432022.7619.5419.676.73%23.49%
MARKAGÜN3.10203.993.523.5213.55%28.71%
NTHOLGÜN11.802015.7912.9412.9810.00%33.81%
PKENTGÜN149.2020179.80144.58143.90-3.55%20.51%
IHLASGÜN0.63210.880.810.8128.57%39.68%
MERITGÜN34.062138.0031.0231.18-8.46%11.57%
SRVGYGÜN112.9021136.30128.60126.5012.05%20.73%
CCOLAGÜN168.0022181.10171.95172.002.38%7.80%
DAGHLGÜN9.822213.9810.1510.123.05%42.30%
ETILRGÜN7.682211.548.708.7313.67%50.26%
GLRYHGÜN3.69227.306.826.7482.66%97.83%
IHGZTGÜN0.72220.950.890.9025.00%31.94%
IHYAYGÜN0.69220.920.880.8928.99%33.33%
POLTKGÜN784.50221,147.901,052.531,031.7031.51%46.32%
YYAPIGÜN1.20221.671.561.5428.33%39.17%
FORMTGÜN1.77232.041.791.791.13%15.25%
IHLGMGÜN0.85231.081.041.0422.35%27.06%
MZHLDGÜN92.4523170.70138.38140.0051.43%84.64%
QNBFBGÜN43.502345.0242.3942.14-3.13%3.49%
ESCARGÜN53.502483.9576.3977.4544.77%56.92%
KSTURGÜN225.0024255.00231.50231.803.02%13.33%
PRKABGÜN28.102437.9831.3230.9210.04%35.16%
RTALBGÜN8.872410.5710.1010.0713.53%19.17%
YESILGÜN1.60242.432.252.2238.75%51.88%
EUHOLGÜN2.81263.973.503.5827.40%41.28%
HKTMGÜN66.4526118.00104.65100.2050.79%77.58%
KFEINGÜN23.002631.0029.4530.0030.43%34.78%
METURGÜN4.01267.837.467.6089.53%95.26%
NUGYOGÜN5.04266.925.975.9718.45%37.30%
YAYLAGÜN4.88267.767.036.9943.24%59.02%
AZTEKGÜN15.672729.5626.4625.6463.62%88.64%
BASGZGÜN16.862720.0216.8116.70-0.95%18.74%
EGEPOGÜN11.392716.9713.3713.4418.00%48.99%
SANELGÜN10.402712.4311.4711.6011.54%19.52%
VANGDGÜN4.30275.524.814.8412.56%28.37%
ARCLKGÜN72.102886.7083.0482.0513.80%20.25%
ARDYZGÜN6.50288.387.968.0523.85%28.92%
ARENAGÜN14.262818.6416.1216.3014.31%30.72%
KARTNGÜN78.052896.0085.4084.207.88%23.00%
KUTPOGÜN46.242863.8555.8055.6020.24%38.08%
LKMNHGÜN19.782824.0222.6322.8815.67%21.44%
LUKSKGÜN66.502887.9076.2176.5015.04%32.18%
MNDTRGÜN21.342827.8625.2325.1417.81%30.55%
TBORGGÜN23.502832.0029.8430.0227.74%36.17%
TRGYOGÜN9.682814.4813.2113.2737.09%49.59%
YAPRKGÜN34.502856.0043.6243.2625.39%62.32%
ARMDAGÜN153.4029225.00214.40213.0038.85%46.68%
BLCYTGÜN12.902916.0114.7014.7714.50%24.11%
GENTSGÜN5.38297.056.666.7024.54%31.04%
JANTSGÜN81.9029161.50144.98140.8071.92%97.19%
NIBASGÜN9.362913.6811.2011.3321.05%46.15%
YGYOGÜN0.96291.241.141.1317.71%29.17%
BRISAGÜN38.223052.9046.8646.7022.19%38.41%
ERCBGÜN38.0630160.10136.95133.50250.76%320.65%
PEGYOGÜN2.18303.352.932.9033.03%53.67%
ATEKSGÜN43.083173.6061.7162.1044.15%70.84%
PENTAGÜN45.123186.5559.6359.0030.76%91.81%
RNPOLGÜN14.443122.1820.9021.2647.23%53.60%
BARMAGÜN56.4532113.90102.50100.1077.33%101.77%
NUHCMGÜN70.8532102.8086.7886.5022.09%45.10%
AKSAGÜN60.003383.7577.3876.0526.75%39.58%
DOKTAGÜN32.643467.1565.1067.15105.73%105.73%
KCAERGÜN27.803653.6050.0850.6082.01%92.81%
MANASGÜN22.623658.6054.9955.65146.02%159.06%
ESCOMGÜN21.883734.4433.0032.9050.37%57.40%
OBASEGÜN15.953727.1425.2625.2057.99%70.16%
TMPOLGÜN19.433733.1428.2228.1845.03%70.56%
CRFSAGÜN37.303869.2557.5657.9055.23%85.66%
BOSSAGÜN11.603914.3413.2213.2013.79%23.62%
LINKGÜN33.204059.9058.2859.4078.92%80.42%
TDGYOGÜN8.574010.508.638.600.35%22.52%
KRPLSGÜN6.704110.959.589.5342.24%63.43%
BOBETGÜN6.674311.2710.9011.2768.97%68.97%
PAPILGÜN14.754321.8419.9019.9835.46%48.07%
ACSELGÜN52.254480.0069.7069.6533.30%53.11%
ENSRIGÜN16.114528.5027.1226.9667.35%76.91%
KUYASGÜN7.194515.6914.7615.02108.90%118.22%
QUAGRGÜN31.404560.0054.5854.5073.57%91.08%
SKTASGÜN3.28454.404.074.0222.56%34.15%
SELVAGÜN9.304713.3911.1411.0518.82%43.98%
AKSUEGÜN38.104849.6645.7945.4419.27%30.34%
DERHLGÜN3.58487.935.995.9465.99%121.60%
ELITEGÜN19.925054.6547.9346.70134.44%174.35%
KOZAAGÜN29.665039.9038.2338.3029.13%34.52%
KOZALGÜN182.2050268.00256.38261.4043.47%47.09%
IPEKEGÜN18.905131.8030.7130.7862.86%68.25%
KRDMAGÜN10.555212.4610.2610.22-3.13%18.10%
KRDMBGÜN10.485212.3910.2510.23-2.39%18.23%
MAALTGÜN234.5052379.70336.25332.0041.58%61.92%
AYCESGÜN67.405388.3576.7576.0012.76%31.08%
EREGLGÜN30.985339.1036.9236.9019.11%26.21%
KLRHOGÜN22.425337.1429.6830.3035.15%65.66%
OYYATGÜN25.305441.3234.1034.0634.62%63.32%
RUBNSGÜN18.005428.2224.1824.0633.67%56.78%
ISDMRGÜN25.345833.2828.9828.8613.89%31.33%
KARELGÜN14.205930.8825.0924.8074.65%117.46%
DITASGÜN15.416127.4226.2926.5472.25%77.96%
EUKYOGÜN3.62614.654.004.0311.33%28.45%
EPLASGÜN17.596225.9423.5223.5233.71%47.47%
ROYALGÜN3.30626.934.985.0051.52%110.00%
TCELLGÜN18.716334.8030.8030.8865.05%86.00%
SEKURGÜN15.466427.9827.3127.7279.30%80.98%
VESBEGÜN9.066510.449.689.656.51%15.23%
AVGYOGÜN2.94673.693.303.3112.59%25.51%
KRONTGÜN39.1467102.2090.3191.50133.78%161.11%
MAKIMGÜN14.806727.5224.4324.7467.16%85.95%
MRSHLGÜN212.0067363.30310.63310.5046.46%71.37%
RAYSGGÜN12.726719.0018.2918.4044.65%49.37%
METROGÜN1.10681.711.641.6550.00%55.45%
PETKMGÜN9.816815.9614.3614.2845.57%62.69%
ASELSGÜN23.986943.2940.0240.1267.29%80.50%
CONSEGÜN3.856912.5211.4811.55200.00%225.19%
HURGZGÜN1.97694.724.374.40123.35%139.59%
MEPETGÜN3.44694.984.774.9243.02%44.77%
PRDGSGÜN2.756912.7312.3612.73362.91%362.91%
SEGYOGÜN1.19692.252.132.1076.47%89.08%
AKGRTGÜN1.54703.433.012.9691.66%122.09%
BASCMGÜN2.55704.444.124.0759.50%74.16%
GRSELGÜN7.947019.6717.9217.92125.61%147.64%
TTKOMGÜN9.387015.3013.9614.0549.79%63.11%
UZERBGÜN37.967051.7051.2851.7036.20%36.20%
EMKELGÜN2.71714.214.044.0649.82%55.35%
ERSUGÜN4.21715.814.934.9016.39%38.00%
GLYHOGÜN3.66719.078.328.29126.50%147.81%
IZMDCGÜN2.42715.594.984.90102.48%130.99%
KCHOLGÜN40.187166.8061.6961.3052.56%66.25%
TUREXGÜN11.997120.1416.9317.0642.29%67.97%
ULKERGÜN15.877127.4025.2625.5260.81%72.65%
VAKFNGÜN2.65714.734.304.2359.62%78.49%
ANHYTGÜN14.267218.9918.4118.6030.43%33.17%
AVTURGÜN2.45723.313.233.3034.69%35.10%
BURVAGÜN22.227248.0043.6342.6892.08%116.02%
CEMASGÜN1.30722.312.192.1968.46%77.69%
EDATAGÜN16.257226.7623.4423.4644.37%64.68%
GSDDEGÜN4.01727.156.806.6966.83%78.30%
SODSNGÜN25.707232.8828.9128.9812.76%27.94%
ATLASGÜN1.29732.161.941.9450.39%67.44%
BSOKEGÜN2.65734.454.204.2158.87%67.92%
CMBTNGÜN211.0073458.70414.03416.6097.44%117.39%
GARFAGÜN13.997324.9221.5321.8456.11%78.13%
GSDHOGÜN1.80733.262.882.8457.94%81.29%
INDESGÜN8.447317.4916.4816.6397.04%107.23%
SARKYGÜN14.187327.4023.9624.0069.25%93.23%
SUNTKGÜN24.087344.4042.6642.7477.49%84.39%
VAKBNGÜN4.297315.669.629.27116.08%265.03%
VESTLGÜN27.127348.8041.3941.6053.39%79.94%
VKFYOGÜN5.34738.086.896.7526.40%51.31%
AGESAGÜN21.327439.3438.0439.3484.52%84.52%
ALKIMGÜN22.467445.1037.8837.5667.23%100.80%
CEOEMGÜN11.317414.9812.3612.399.54%32.44%
EKIZGÜN6.457421.0016.4016.40154.26%225.58%
EURENGÜN30.647465.1562.2063.90108.55%112.63%
EUYOGÜN2.76743.973.313.2919.37%44.04%
GLCVYGÜN12.707428.0824.0523.9488.50%121.10%
ORCAYGÜN5.19749.358.568.6165.80%80.05%
PSDTCGÜN24.707437.2033.6233.5835.95%50.61%
PSGYOGÜN3.54748.808.208.21131.92%148.59%
VERTUGÜN22.447437.8031.2931.3639.75%68.45%
AFYONGÜN3.74757.236.446.5073.80%93.32%
AKFGYGÜN2.79755.034.244.2451.97%80.29%
AKYHOGÜN1.76752.852.572.5544.89%61.93%
FROTOGÜN307.9075429.40405.00401.2030.30%39.46%
IEYHOGÜN0.82752.452.322.39191.46%198.78%
ZEDURGÜN13.017541.6234.0234.02161.49%219.91%
BURCEGÜN28.027649.8043.0743.1053.82%77.73%
HDFGSGÜN1.92763.222.832.8246.84%67.66%
PAGYOGÜN13.007624.4822.5823.1077.69%88.31%
PKARTGÜN17.277625.8824.0823.7037.22%49.84%
TOASOGÜN78.8576128.50124.13125.6059.29%62.97%
ALBRKGÜN1.39773.373.133.14125.90%142.45%
ARZUMGÜN16.607724.2422.7922.4835.42%46.02%
IDGYOGÜN2.05773.973.593.5774.15%93.66%
IHEVAGÜN1.09772.402.242.25106.42%120.18%
ISGSYGÜN8.177714.4912.6412.5753.86%77.36%
QNBFLGÜN72.507796.1086.4186.4019.17%32.55%
SAHOLGÜN20.667738.8635.6935.5472.02%88.09%
TTRAKGÜN244.9077450.30422.38418.8071.01%83.87%
TUPRSGÜN273.0077459.00420.93420.0053.85%68.13%
YKSLNGÜN8.347712.009.829.8417.99%43.88%
BRKSNGÜN8.757818.0616.2116.3086.38%106.50%
ENJSAGÜN15.107828.1025.2025.2667.28%86.09%
KAPLMGÜN68.6278138.00106.60107.1056.07%101.10%
MTRYOGÜN1.62783.292.792.7972.22%103.09%
ORMAGÜN30.427866.0059.2059.8096.58%116.96%
SNPAMGÜN8.177817.6014.6814.9082.37%115.42%
SOKMGÜN14.027825.8022.3422.3259.20%84.02%
SUMASGÜN75.0078113.80107.13107.5043.33%51.73%
ULASGÜN3.35789.506.826.91106.27%183.58%
UNLUGÜN5.80789.898.938.9454.14%70.52%
ANSGRGÜN6.197913.5413.2913.53118.58%118.74%
DZGYOGÜN2.32793.543.443.4850.00%52.59%
HUBVCGÜN4.60796.896.186.2335.40%49.74%
IDEASGÜN21.467943.5037.4737.0072.41%102.70%
PRZMAGÜN3.43795.354.524.5432.36%55.98%
TKNSAGÜN8.037923.8021.8321.92172.98%196.39%
ARASEGÜN91.3380198.90177.45178.4095.33%117.77%
DOHOLGÜN3.86806.886.476.4867.88%78.24%
GOZDEGÜN8.738013.8912.7912.7145.59%59.11%
ISFINGÜN3.728010.488.948.71134.14%181.72%
ISYATGÜN3.26804.604.334.3132.21%41.10%
OSMENGÜN24.298052.8049.6249.48103.70%117.36%
PETUNGÜN23.528048.6044.7444.7290.14%106.63%
SANKOGÜN10.878019.0517.3017.4660.63%75.25%
YKBNKGÜN4.818011.6910.4810.28113.72%143.04%
ADELGÜN24.368172.1565.1465.00166.79%196.14%
BTCIMGÜN22.188147.8835.8336.0062.31%115.87%
DEVAGÜN34.008148.9045.8646.4036.47%43.82%
DGATEGÜN11.198117.5816.9417.3755.23%57.10%
MAKTKGÜN3.21815.875.675.8782.87%82.87%
PARSNGÜN35.548171.7063.1363.8079.52%101.74%
SONMEGÜN31.508146.8039.9640.1427.43%48.57%
ZORENGÜN2.17818.537.587.60250.23%293.09%
ADESEGÜN0.78821.391.231.2357.69%78.21%
AKBNKGÜN8.958219.1415.8915.5573.74%113.85%
AKENRGÜN1.63826.436.306.43294.48%294.48%
ALGYOGÜN35.628271.2564.9465.1082.76%100.03%
ATAGYGÜN2.28823.763.473.4752.49%65.23%
BMSTLGÜN19.458233.7029.6429.2450.33%73.26%
ERBOSGÜN120.7082176.50149.28148.5023.03%46.23%
FADEGÜN6.938212.3010.6010.6153.10%77.49%
GUBRFGÜN81.4582178.30161.38160.5097.05%118.91%
ISMENGÜN20.128241.9838.2738.6492.05%108.65%
MEGAPGÜN2.51826.496.296.49158.40%158.40%
SEKFKGÜN5.698211.409.089.1059.93%100.35%
TGSASGÜN14.108219.4718.2718.7032.62%38.09%
TLMANGÜN30.668262.0056.7856.9585.75%102.22%
ALCARGÜN307.0083700.00611.30609.5098.53%128.01%
ANELEGÜN2.28834.403.563.5656.14%92.98%
ARSANGÜN3.98838.918.478.44112.06%123.87%
AYESGÜN20.808351.0048.6248.06131.06%145.19%
BAGFSGÜN17.368345.7840.1340.00130.41%163.71%
DOGUBGÜN4.108311.507.897.7488.78%180.49%
HATEKGÜN6.848310.558.898.9330.56%54.24%
KLMSNGÜN11.088319.7518.5618.6067.87%78.25%
KONKAGÜN20.448362.5054.1254.55166.88%205.77%
KTSKRGÜN34.368360.8055.3855.0060.07%76.95%
SEYKMGÜN4.95838.988.038.0362.07%81.24%
EGGUBGÜN55.458492.3584.1884.2551.94%66.55%
KARYEGÜN14.198435.2631.4031.12119.31%148.48%
KLGYOGÜN1.16842.912.592.60124.14%150.86%
KRVGDGÜN10.458420.4218.6718.6778.66%95.41%
LOGOGÜN43.488458.7554.9555.0026.49%35.12%
MERKOGÜN3.86847.296.276.3464.25%88.86%
TUCLKGÜN15.098440.5637.5138.88157.65%168.79%
ALCTLGÜN28.0885107.9084.6882.40193.45%284.26%
BAKABGÜN24.248561.1050.7151.95114.32%152.06%
BRLSMGÜN8.878526.8826.3626.88203.04%203.04%
CEMTSGÜN29.108550.8045.3545.1054.98%74.57%
GARANGÜN15.148531.6425.1724.7063.14%108.98%
ISCTRGÜN4.898513.499.489.3090.18%175.87%
KATMRGÜN1.34852.432.322.3877.61%81.34%
MOBTLGÜN1.81853.533.303.2780.66%95.03%
NETASGÜN17.188536.6431.2231.4282.89%113.27%
CIMSAGÜN35.448685.9073.7073.75108.10%142.38%
DESAGÜN12.938653.8549.9149.10279.74%316.47%
DESPCGÜN11.818617.7017.0517.0244.12%49.87%
GEDZAGÜN23.488632.3427.7427.6217.63%37.73%
ICBCTGÜN5.32869.477.407.3638.35%78.01%
OZGYOGÜN2.34864.013.473.4547.44%71.37%
AKMGYGÜN47.078775.0565.2364.8037.67%59.45%
ETYATGÜN3.01879.497.127.33143.29%214.98%
TEKTUGÜN1.71872.912.772.8264.91%70.18%
YYLGDGÜN17.508735.8232.6931.7081.14%104.69%
ANGENGÜN28.048843.0032.4132.1414.61%53.33%
AYENGÜN16.648842.3036.6636.76120.91%154.21%
CRDFAGÜN2.03883.543.123.1354.04%74.21%
EDIPGÜN3.10885.495.165.1867.10%77.10%
MIATKGÜN33.1088154.90138.95135.90310.57%367.98%
TRILCGÜN9.428812.8911.8611.9026.33%36.84%
BIZIMGÜN16.858930.3425.4125.3450.39%80.06%
ESENGÜN33.848973.2065.3364.7091.17%116.28%
HUNERGÜN2.988913.0012.1812.38315.44%336.24%
VKINGGÜN5.778916.3410.8410.8087.18%183.19%
GERELGÜN4.58907.366.856.9150.87%60.70%
CMENTGÜN30.609172.5054.2654.0076.47%136.93%
IZFASGÜN2.47916.415.275.29114.17%159.51%
PRKMEGÜN6.499116.3012.0911.9283.67%151.16%
AEFESGÜN29.009256.0553.3052.7581.90%93.28%
SUWENGÜN19.079263.0057.3057.00198.90%230.36%
TURSGGÜN5.28949.608.808.7966.48%81.82%
YONGAGÜN23.909635.0030.0030.0025.52%46.44%
BEYAZGÜN8.959716.9414.2214.1858.44%89.27%
GMTASGÜN3.19985.064.604.6445.45%58.62%
IMASMGÜN54.3098137.10127.20130.60140.52%152.49%
MSGYOGÜN4.09985.705.195.2428.27%39.53%
KMPURGÜN33.1099158.80139.60136.20311.48%379.76%
VBTYZGÜN23.729946.8045.0944.7488.62%97.30%
ISKPLGÜN5.001008.417.067.0040.09%68.31%
BRYATGÜN385.001011,040.00931.13933.00142.34%170.13%
ECZYTGÜN48.00101118.80110.38109.80128.75%147.50%
FMIZPGÜN120.90101210.80202.10202.6067.58%74.36%
HTTBTGÜN13.5010226.6025.5325.3888.00%97.04%
LIDERGÜN19.6310253.5046.6247.18140.35%172.55%
TKFENGÜN21.8810238.7635.3535.0059.96%77.15%
BFRENGÜN1,108.001032,718.202,600.932,606.80135.27%145.32%
GOODYGÜN10.6010320.1218.0418.1771.42%89.81%
KONYAGÜN961.001032,795.402,556.132,545.00164.83%190.88%
MMCASGÜN2.991035.254.704.6053.85%75.59%
NATENGÜN62.30103173.00149.65148.00137.56%177.69%
SMARTGÜN5.931048.978.638.8849.75%51.26%
AYDEMGÜN8.8810519.1917.2217.0892.34%116.10%
AVHOLGÜN6.0111111.5011.2011.2987.85%91.35%
DGGYOGÜN10.6511316.3914.5114.6837.84%53.90%
EGEENGÜN1,827.001133,395.303,225.053,208.1075.59%85.84%
ITTFHGÜN1.431143.263.143.22125.17%127.97%
KIMMRGÜN3.2611413.807.988.09148.16%323.31%
AVODGÜN1.931153.593.022.9954.92%86.01%
KGYOGÜN6.5011526.8626.1426.36305.54%313.23%
MGROSGÜN46.54115147.10127.78126.80172.45%216.07%
AGHOLGÜN39.44116100.0087.0886.15118.43%153.55%
AKSGYGÜN2.281165.224.784.78109.65%128.95%
BERAGÜN10.2411630.0626.8427.00163.69%193.57%
HEDEFGÜN5.0411616.4215.6015.49207.34%225.79%
SELGDGÜN4.221167.196.386.3650.58%70.21%
DARDLGÜN3.381175.214.664.6637.87%54.14%
OTKARGÜN432.40117772.50745.95759.9075.74%78.65%
RYGYOGÜN3.9711710.9510.1710.23157.68%175.82%
YEOTKGÜN15.22117119.00103.4898.30545.74%681.72%
MARTIGÜN1.351188.348.058.06497.04%517.78%
MPARKGÜN36.2811977.4069.3169.4091.29%113.34%
MAGENGÜN10.1212130.4827.4127.36170.25%201.07%
VERUSGÜN60.22122106.0097.2997.3061.58%76.03%
COSMOGÜN8.75123105.0092.1591.80949.14%1,100.00%
SMRTGGÜN21.30124141.60131.03127.50498.59%564.79%
OYLUMGÜN2.391264.303.633.6653.14%79.92%
RHEAGGÜN1.921293.002.752.7543.23%56.25%
EMNISGÜN27.2213263.4047.4347.3073.77%132.92%
ISATRGÜN20,152.60132501,482.00330,330.30330,330.301,539.14%2,388.42%
DENGEGÜN1.851333.082.492.4934.59%66.49%
YBTASGÜN19,000.0013341,000.0040,000.0040,000.00110.53%115.79%
FRIGOGÜN3.431356.996.426.5791.55%103.79%
USAKGÜN1.541354.573.843.83148.70%196.75%
BAYRKGÜN5.7413711.409.149.1960.10%98.61%
KLSYNGÜN2.011383.973.533.4973.63%97.51%
INVESGÜN31.4014171.7568.1367.60115.29%128.50%
GLBMDGÜN5.8714313.929.659.5863.20%137.14%
DAPGMGÜN26.1014467.2061.7161.40135.25%157.47%
PNLSNGÜN10.8014842.4839.3839.70267.59%293.33%
DURDOGÜN18.7214945.1237.9537.2498.93%141.03%
SAYASGÜN10.5514930.6827.2327.50160.75%190.90%
ALMADGÜN1.771506.015.765.85230.51%239.55%
KERVTGÜN4.3715012.2610.4910.43138.67%180.55%
MNDRSGÜN2.1715011.618.558.34284.33%435.02%
NTGAZGÜN6.9915045.3040.8740.60480.71%547.93%
SAFKRGÜN7.6315017.9015.6115.67105.37%134.60%
EGPROGÜN29.0415159.4053.4353.7585.09%104.55%
BIOENGÜN5.7415218.4515.6515.43168.82%221.43%
CELHAGÜN7.6615236.9834.3835.48363.06%382.64%
GWINDGÜN6.9015227.4624.2823.52240.95%298.07%
PCILTGÜN12.6215232.0030.3430.46141.41%153.62%
DGNMOGÜN2.181536.165.725.62157.80%182.57%
DNISIGÜN3.771538.958.258.20117.45%137.34%
TMSNGÜN18.5415480.9567.4466.70259.76%336.62%
DYOBYGÜN9.1815523.9819.4019.26109.80%161.22%
OSTIMGÜN1.601553.142.782.7873.75%96.25%
HLGYOGÜN1.911564.564.074.04111.01%138.17%
MRGYOGÜN0.931563.613.163.12235.48%288.17%
YATASGÜN10.9515623.8422.6822.48105.38%117.81%
PGSUSGÜN107.70157399.10368.30370.70244.20%270.57%
TATGDGÜN11.9415731.4828.3927.92133.84%163.65%
PENGDGÜN3.651588.396.786.7384.38%129.86%
POLHOGÜN2.9715813.2312.4812.76329.18%344.99%
SELECGÜN11.8715827.7425.8725.58115.53%133.73%
CUSANGÜN8.6415921.8017.5717.60103.78%152.41%
GESANGÜN19.82159270.00235.95230.101,060.95%1,262.26%
TAVHLGÜN39.3215984.0577.8878.4099.39%113.76%
BNTASGÜN3.101606.836.206.27102.26%120.32%
EKGYOGÜN2.261605.725.425.38138.33%153.39%
KLKIMGÜN17.2316039.2636.0436.28110.59%127.88%
RYSASGÜN4.8216017.5016.9517.03253.32%263.07%
TEZOLGÜN7.0116031.8026.6126.38276.27%353.57%
BRSANGÜN26.6616173.0067.8368.90158.44%173.82%
KNFRTGÜN4.3816116.8312.9612.89194.29%284.25%
KORDSGÜN34.5316171.9566.2365.7590.44%108.40%
FLAPGÜN2.521628.387.107.07180.14%232.05%
GOLTSGÜN38.92162134.50107.93108.10177.74%245.57%
RALYHGÜN8.9216231.2829.4629.20227.35%250.67%
VKGYOGÜN1.491623.823.573.50134.35%155.78%
FENERGÜN29.0216385.0061.6061.70112.61%192.90%
TUKASGÜN4.3716322.3219.6619.62349.31%411.14%
AKCNSGÜN18.3216453.2043.7843.66138.38%190.46%
GENILGÜN15.2516433.2031.9232.34112.10%117.74%
SISEGÜN14.0716436.9034.0733.82140.34%162.22%
INVEOGÜN11.7816534.3030.1029.48150.17%191.07%
MAVIGÜN35.5116595.0088.9588.25148.54%167.55%
ORGEGÜN6.8516533.5030.7030.58346.42%389.05%
CLEBIGÜN223.80167658.00618.90630.00181.51%194.02%
OYAKCGÜN9.0916819.0516.8416.7283.94%109.57%
ZRGYOGÜN2.451695.874.634.6589.97%139.82%
MERCNGÜN10.9117029.1027.7527.48151.78%166.63%
VAKKOGÜN10.3217047.0042.6542.30309.98%355.53%
HEKTSGÜN4.9717151.3047.4346.14827.47%931.20%
PEKGYGÜN1.051713.293.073.08193.33%213.33%
DAGIGÜN2.921726.035.595.6392.81%106.51%
ODASGÜN1.5117212.5111.2011.44657.62%728.48%
ECILCGÜN7.8517323.9421.0921.10168.67%204.83%
MEDTRGÜN11.3617439.9037.4238.14235.68%251.17%
SASAGÜN25.38174189.10173.05167.70560.89%645.22%
BUCIMGÜN2.011755.355.165.12154.73%166.17%
PNSUTGÜN19.2417651.9546.7346.60142.19%170.00%
YUNSAGÜN14.0517688.2067.8467.50380.51%527.87%
ULUUNGÜN7.0017740.6432.9532.62366.00%480.57%
KARSNGÜN4.1418413.1511.7611.63180.92%217.63%
ALKAGÜN4.6319244.2435.6235.00655.25%854.64%
SILVRGÜN5.6319436.8824.4523.76322.02%555.06%
DERIMGÜN4.142039.358.668.62108.21%125.85%
SAMATGÜN4.6420612.4011.9611.99158.41%167.24%
KRTEKGÜN8.7121229.9824.9225.08187.94%244.20%
ISSENGÜN14.1421473.7072.2973.70421.22%421.22%
BIMASGÜN70.07215150.50126.23125.3078.82%114.78%
KONTRGÜN14.16216229.90203.05194.101,271.03%1,523.91%
CANTEGÜN13.05217179.80154.40152.701,070.11%1,277.78%
IHAASGÜN10.4022585.5083.2584.75714.90%722.12%
ALARKGÜN9.3326688.3574.3874.85702.23%846.91%
AKSENGÜN7.1326851.0046.5146.40550.58%615.08%
TRCASGÜN3.5726925.7020.5220.44472.55%619.89%
THYAOGÜN13.62290116.20106.08107.00685.61%753.16%
YGGYOGÜN8.2030729.7027.5527.34233.54%262.33%
OZKGYGÜN2.2031813.2612.5412.53470.84%504.10%
DOASGÜN22.89332164.00138.40138.10503.27%616.41%
AYGAZGÜN13.6633771.8567.1167.10391.32%426.10%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...