20 / 40 ORTALAMASINI YUKARI KESENLER

Verileri 10 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 17.02.2019 18:33
SEMBOL
15.02.2019
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN YÜKSEK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE GETİRİ %
MAKSİMUM
GETİRİ %
BNTASGÜN1.33BUGÜN1.331.321.330.00%0.00%
BOLUCGÜN3.54BUGÜN3.553.533.540.00%0.28%
PKENTGÜN66.65BUGÜN66.9066.5566.650.00%0.38%
TIREGÜN2.14BUGÜN2.272.152.140.00%6.07%
YGYOGÜN0.29BUGÜN0.290.290.290.00%0.00%
EKIZGÜN0.3410.340.340.340.00%0.00%
DAGIGÜN1.3421.401.351.340.00%4.48%
FLAPGÜN3.6023.933.213.15-12.50%9.17%
AYESGÜN1.5641.591.581.581.28%1.92%
BJKASGÜN1.8341.911.731.73-5.46%4.37%
MEGAPGÜN2.7242.882.632.61-4.04%5.88%
MEPETGÜN1.3341.411.291.28-3.76%6.02%
BURVAGÜN1.6051.631.561.56-2.50%1.88%
ANHYTGÜN5.9566.125.905.90-0.84%2.86%
ERBOSGÜN64.50674.8067.2666.503.10%15.97%
MERITGÜN6.7566.806.596.69-0.89%0.74%
AKGUVGÜN2.1972.382.252.284.11%8.68%
ALBRKGÜN1.5372.211.821.8520.92%44.44%
BTCIMGÜN2.7972.822.562.54-8.96%1.08%
PNSUTGÜN6.9577.146.806.77-2.59%2.73%
VERUSGÜN17.88719.5617.6617.67-1.17%9.40%
KRGYOGÜN1.4181.531.211.22-13.48%8.51%
OZKGYGÜN2.2182.432.282.272.71%9.95%
AGHOLGÜN13.23913.4412.4912.54-5.22%1.59%
ALGYOGÜN48.88950.2046.4646.28-5.32%2.70%
AVGYOGÜN1.0491.291.241.2520.19%24.04%
AVTURGÜN1.2091.251.181.18-1.67%4.17%
BUCIMGÜN4.6794.844.424.43-5.14%3.64%
DENGEGÜN1.3191.871.811.8440.46%42.75%
TGSASGÜN2.5592.912.642.653.92%14.12%
ALKIMGÜN24.081026.2426.0126.068.22%8.97%
DOHOLGÜN1.12101.201.091.10-1.79%7.14%
UNYECGÜN3.64103.703.533.53-3.02%1.65%
BFRENGÜN170.0011175.00169.10168.60-0.82%2.94%
BIZIMGÜN6.99117.677.477.497.15%9.73%
DITASGÜN5.69115.905.605.64-0.88%3.69%
DMSASGÜN2.80112.962.642.61-6.79%5.71%
ECILCGÜN2.97113.103.023.021.68%4.38%
EGPROGÜN9.601111.8810.7510.7511.98%23.75%
EUKYOGÜN0.75110.850.760.761.33%13.33%
FONETGÜN3.66113.943.553.55-3.01%7.65%
GEDZAGÜN4.53114.794.144.18-7.73%5.74%
ISBIRGÜN180.0011198.60170.30171.10-4.94%10.33%
RHEAGGÜN0.65110.660.640.64-1.54%1.54%
TRCASGÜN1.56111.581.481.48-5.13%1.28%
VAKKOGÜN2.98113.252.932.93-1.68%9.06%
YUNSAGÜN4.96115.234.934.94-0.40%5.44%
ADELGÜN11.981212.2911.8911.85-1.09%2.59%
AKSAGÜN8.51129.409.119.096.82%10.46%
ANACMGÜN2.94123.293.243.2410.20%11.90%
AVISAGÜN8.09129.008.318.282.35%11.25%
BAKABGÜN4.91125.074.744.75-3.26%3.26%
DEVAGÜN3.56123.753.543.54-0.56%5.34%
ETYATGÜN0.63120.710.650.653.17%12.70%
GARFAGÜN2.07122.952.822.8035.27%42.51%
IDEASGÜN15.401217.6515.8515.37-0.19%14.61%
IHLASGÜN0.33120.350.330.330.00%6.06%
IZOCMGÜN23.481224.8824.0024.002.21%5.96%
KONYAGÜN188.6012196.20186.68186.50-1.11%4.03%
KRDMAGÜN2.13122.312.132.140.47%8.45%
MARKAGÜN0.71120.730.680.68-4.23%2.82%
MPARKGÜN13.051213.4312.6212.60-3.45%2.91%
OLMIPGÜN4.17125.104.694.6511.51%22.30%
SILVRGÜN1.45121.511.331.33-8.28%4.14%
CRDFAGÜN1.04131.080.980.98-5.77%3.85%
DERIMGÜN9.22139.399.179.18-0.43%1.84%
DOKTAGÜN9.871311.509.749.65-2.23%16.51%
EREGLGÜN8.61138.748.598.59-0.23%1.51%
HDFGSGÜN1.23131.251.141.14-7.32%1.63%
IHEVAGÜN0.34130.360.330.33-2.94%5.88%
IHYAYGÜN0.38130.400.370.37-2.63%5.26%
KATMRGÜN6.38136.556.096.12-4.08%2.66%
KRDMBGÜN2.25132.282.142.14-4.89%1.33%
NUGYOGÜN2.38132.432.302.30-3.36%2.10%
PINSUGÜN1.31131.351.311.320.76%3.05%
TDGYOGÜN1.39131.481.391.400.72%6.47%
TTRAKGÜN37.121339.5034.0433.82-8.89%6.41%
VESTLGÜN6.56137.006.386.35-3.20%6.71%
ATLASGÜN1.17141.721.601.6137.61%47.01%
CUSANGÜN1.90141.951.871.86-2.11%2.63%
FENERGÜN7.50148.147.267.27-3.07%8.53%
IZFASGÜN2.09142.452.072.06-1.44%17.22%
KLGYOGÜN1.94142.091.921.92-1.03%7.73%
MAVIGÜN38.061442.2439.4139.604.05%10.98%
NETASGÜN7.61148.047.237.24-4.86%5.65%
ODASGÜN1.88142.211.831.84-2.13%17.55%
PSDTCGÜN9.601410.9710.3410.529.58%14.27%
RODRGGÜN2.21142.752.702.7524.43%24.43%
TLMANGÜN9.07149.409.199.231.76%3.64%
BAGFSGÜN5.58155.865.665.671.61%5.02%
BEYAZGÜN4.42155.004.254.21-4.75%13.12%
CRFSAGÜN3.80154.173.713.71-2.37%9.74%
EGEENGÜN376.5015408.50400.60401.006.51%8.50%
ENKAIGÜN4.82155.304.824.81-0.21%9.96%
ISDMRGÜN6.68156.906.596.57-1.65%3.29%
MGROSGÜN16.121517.6115.6415.68-2.73%9.24%
PETUNGÜN5.73155.985.835.831.75%4.36%
PRKMEGÜN2.58152.732.542.53-1.94%5.81%
RAYSGGÜN1.55151.801.741.7210.97%16.13%
TOASOGÜN20.001521.5018.9719.02-4.90%7.50%
TRKCMGÜN3.41153.743.693.718.80%9.68%
VESBEGÜN12.761515.8915.3215.5421.79%24.53%
AEFESGÜN21.201623.1019.7919.79-6.65%8.96%
BRSANGÜN8.23168.778.288.341.34%6.56%
DGATEGÜN4.59165.205.035.039.59%13.29%
DOASGÜN4.73165.064.664.65-1.69%6.98%
EGSERGÜN3.48163.793.533.521.15%8.91%
ENJSAGÜN5.25165.795.665.688.19%10.29%
GOODYGÜN3.62163.753.583.58-1.10%3.59%
GUBRFGÜN3.11163.443.183.192.57%10.61%
INTEMGÜN8.361611.809.038.916.63%41.21%
ISGSYGÜN2.39163.082.142.12-11.30%28.87%
KLMSNGÜN4.37165.685.555.6028.15%29.98%
LOGOGÜN30.401634.8633.7534.1612.37%14.67%
MARTIGÜN0.59160.670.600.601.69%13.56%
SNPAMGÜN3.36163.833.283.27-2.68%13.99%
TUCLKGÜN2.27162.732.362.301.32%20.26%
CIMSAGÜN7.95178.237.947.92-0.38%3.52%
FMIZPGÜN17.651720.0016.9816.91-4.19%13.31%
MTRYOGÜN1.27171.551.471.4614.96%22.05%
OZRDNGÜN2.92173.303.023.044.11%13.01%
TMSNGÜN4.81175.134.564.55-5.41%6.65%
ULUUNGÜN2.33172.452.332.340.43%5.15%
ZORENGÜN1.29171.531.471.4713.95%18.60%
AKENRGÜN0.62180.690.650.643.23%11.29%
GERELGÜN2.42182.732.442.430.43%12.83%
GSRAYGÜN1.36181.571.481.499.56%15.44%
IDGYOGÜN1.72182.031.651.65-4.07%18.02%
PGSUSGÜN25.901830.9828.7428.7210.89%19.61%
TSKBGÜN0.81180.870.840.843.70%7.41%
TUPRSGÜN131.7018146.40145.20146.0010.86%11.16%
ALCARGÜN41.141950.1546.3646.8413.86%21.90%
ARSANGÜN1.73191.881.771.772.31%8.67%
F_XU0300419GÜN128.8019142.50132.96133.453.61%10.64%
F_XU0300419GÜN128.8019142.50132.96133.453.61%10.64%
F_XU0300419GÜN128.8019142.50132.96133.453.61%10.64%
IZMDCGÜN1.83191.971.791.78-2.73%7.65%
LINKGÜN8.731912.2210.7310.7122.68%39.98%
METURGÜN1.21191.651.321.3410.74%36.36%
PETKMGÜN5.45196.015.565.531.47%10.28%
YKBNKGÜN1.77192.102.012.0214.12%18.64%
ACSELGÜN3.38203.963.543.555.03%17.16%
ALARKGÜN2.23202.682.592.6117.04%20.18%
ANELEGÜN1.83202.051.831.82-0.55%12.02%
FROTOGÜN57.152062.9553.3453.10-7.09%10.15%
GOZDEGÜN2.96203.783.543.4717.23%27.70%
HEKTSGÜN9.632011.5510.9210.9013.19%19.94%
HURGZGÜN0.98201.040.970.97-1.02%6.12%
KARTNGÜN350.0020386.20381.15381.709.06%10.34%
KCHOLGÜN16.222017.7517.5217.658.82%9.43%
KENTGÜN119.8020124.90120.73121.001.00%4.26%
KFEINGÜN6.97207.737.147.172.87%10.90%
RYGYOGÜN0.76200.860.840.8511.84%13.16%
RYSASGÜN0.85200.880.790.79-7.06%3.53%
SKBNKGÜN1.15201.341.211.215.22%16.52%
TKFENGÜN22.882025.8223.7123.703.58%12.85%
VKGYOGÜN2.18202.542.092.10-3.67%16.51%
DARDLGÜN1.12211.261.131.120.00%12.50%
KIPAGÜN2.38212.542.532.536.30%6.72%
KUYASGÜN1.25211.431.341.347.20%14.40%
SAHOLGÜN8.46219.649.099.198.63%13.95%
SONMEGÜN3.68214.403.243.23-12.23%19.57%
TRGYOGÜN1.72211.871.771.772.91%8.72%
ULKERGÜN15.842120.2418.7018.7518.37%27.78%
AKBNKGÜN6.55227.316.716.722.60%11.60%
BLCYTGÜN1.45221.951.851.8628.28%34.48%
HALKBGÜN7.40228.237.207.21-2.57%11.22%
LKMNHGÜN4.55225.204.904.938.35%14.29%
TAVHLGÜN25.702229.1827.0127.306.23%13.54%
TTKOMGÜN3.96225.535.305.2833.33%39.65%
ALCTLGÜN5.92236.826.676.7614.19%15.20%
BRISAGÜN6.35237.357.037.0110.39%15.75%
EGGUBGÜN22.502327.0825.7425.4012.89%20.36%
PENGDGÜN1.36231.871.741.7327.21%37.50%
TATGDGÜN4.17234.654.043.98-4.56%11.51%
YGGYOGÜN8.08239.028.618.525.45%11.63%
AKCNSGÜN7.72248.177.947.963.11%5.83%
AKGRTGÜN3.75244.234.134.1410.40%12.80%
BALATGÜN0.57240.580.390.39-31.58%1.75%
GUSGRGÜN1.59241.781.571.56-1.89%11.95%
INFOGÜN1.06241.221.171.1710.38%15.09%
SELECGÜN3.26243.503.403.424.91%7.36%
ADNACGÜN1.43251.541.471.462.10%7.69%
ECZYTGÜN7.49258.308.128.158.81%10.81%
EGCYOGÜN0.15250.210.150.150.00%40.00%
FORMTGÜN1.46253.293.213.20119.18%125.34%
KARELGÜN4.41255.995.725.8031.52%35.83%
METALGÜN0.91251.351.201.2031.87%48.35%
SANFMGÜN1.40251.671.581.5712.14%19.29%
BMELKGÜN0.79261.720.970.9722.78%117.72%
CMBTNGÜN29.562630.1029.5529.560.00%1.83%
EGCYHGÜN0.12260.200.120.120.00%66.67%
KARSNGÜN1.34261.661.401.404.48%23.88%
SNKRNGÜN2.01264.803.973.9898.01%138.81%
ATSYHGÜN0.46270.600.490.508.70%30.43%
DZGYOGÜN3.63274.203.213.20-11.85%15.70%
EGCEYGÜN0.27280.500.340.3425.93%85.19%
INDESGÜN5.94287.136.746.7413.47%20.03%
ISMENGÜN2.08282.652.542.5422.12%27.40%
POLHOGÜN6.49287.736.336.31-2.77%19.11%
CELHAGÜN5.63296.265.865.884.44%11.19%
AKFGYGÜN1.75301.911.761.760.57%9.14%
KNFRTGÜN23.403127.5025.1525.107.26%17.52%
ORGEGÜN3.09313.803.743.7822.33%22.98%
RALYHGÜN1.80313.603.283.2480.00%100.00%
MRDINGÜN3.26333.753.533.538.28%15.03%
PRKABGÜN1.76332.021.911.918.52%14.77%
DAGHLGÜN1.13361.161.031.03-8.85%2.65%
AVHOLGÜN2.17372.902.832.8631.80%33.64%
DGZTEGÜN11.203719.3014.5914.5029.46%72.32%
BOSSAGÜN6.29388.868.018.0628.14%40.86%
LUKSKGÜN4.59385.905.415.4017.65%28.54%
SNGYOGÜN0.47380.490.390.39-17.02%4.26%
TURGGGÜN28.543937.5030.8230.988.55%31.39%
ISCTRGÜN4.30405.985.725.7934.65%39.07%
KAPLMGÜN3.16414.943.463.459.18%56.33%
SAYASGÜN0.90421.060.940.944.44%17.78%
SARKYGÜN3.46443.543.423.41-1.45%2.31%
GLYHOGÜN2.95453.843.773.8028.81%30.17%
SISEGÜN5.55456.916.636.6920.54%24.50%
EUYOGÜN0.68470.770.670.67-1.47%13.24%
OSTIMGÜN1.16481.451.181.181.72%25.00%
CMENTGÜN8.444914.7511.4511.5036.26%74.76%
MNDRSGÜN0.67490.880.840.8628.36%31.34%
CCOLAGÜN32.005035.0633.6433.564.88%9.56%
OYLUMGÜN1.09501.141.051.05-3.67%4.59%
ADBGRGÜN4.13514.284.224.222.18%3.63%
EUHOLGÜN0.52510.790.700.7034.62%51.92%
PAGYOGÜN4.16524.504.384.385.29%8.17%
TSGYOGÜN0.72520.870.800.8011.11%20.83%
BOYPGÜN3.41535.404.264.2725.04%58.14%
SAMATGÜN0.99531.151.061.067.07%16.16%
TUKASGÜN1.53533.853.683.65138.56%151.63%
SAFKRGÜN1.99542.482.252.2714.07%24.62%
YATASGÜN4.38545.445.295.2920.78%24.20%
ADANAGÜN5.94556.346.106.112.86%6.73%
BURCEGÜN3.18553.473.293.283.14%9.12%
KRTEKGÜN1.17551.461.461.4624.79%24.79%
MRGYOGÜN0.65550.800.680.673.08%23.08%
ATEKSGÜN8.445610.669.279.2910.07%26.30%
BRKSNGÜN1.70561.961.771.763.53%15.29%
ISGYOGÜN0.95571.141.081.0813.68%20.00%
MSGYOGÜN1.25571.691.431.4414.93%34.89%
ULASGÜN1.21581.331.231.231.65%9.92%
VAKFNGÜN1.40582.291.661.6618.57%63.57%
HATEKGÜN4.05594.384.154.152.47%8.15%
HLGYOGÜN0.65600.790.750.7413.85%21.54%
ORMAGÜN1.03601.551.061.062.91%50.49%
PKARTGÜN2.30603.452.922.8925.65%50.00%
DENIZGÜN4.866121.8015.7215.73223.66%348.56%
MAKTKGÜN1.42611.801.431.420.00%26.76%
NIBASGÜN1.02618.004.824.73363.73%684.31%
AYCESGÜN4.01624.614.504.5012.22%14.96%
SRVGYGÜN3.42634.964.174.1922.51%45.03%
GSDDEGÜN1.12651.561.281.2814.29%39.29%
DESAGÜN1.45672.581.981.9534.48%77.93%
AKSGYGÜN2.45682.832.702.7110.61%15.51%
ISFINGÜN2.51696.676.636.66165.34%165.74%
GSDHOGÜN0.73710.960.940.9428.77%31.51%
OTKARGÜN80.9571112.50111.08112.0038.36%38.97%
VAKBNGÜN3.71725.124.844.8631.00%38.01%
IEYHOGÜN0.25760.880.590.58132.00%252.00%
TCELLGÜN11.097615.3914.8414.9234.59%38.83%
ESCOMGÜN0.69810.840.740.747.25%21.74%
SEKFKGÜN2.20813.902.772.7826.36%77.27%
KSTURGÜN12.108221.0016.1116.1133.14%73.55%
ARCLKGÜN14.168420.4220.2820.4044.07%44.21%
DURDOGÜN3.70957.526.216.2869.73%103.24%
GARANGÜN7.71989.488.868.8715.05%22.96%
ISYATGÜN0.801001.041.031.0328.75%30.00%
SANELGÜN1.531002.702.402.3754.90%76.47%
SOKMGÜN9.0110111.7010.5510.5717.31%29.86%
ROYALGÜN0.841031.481.311.3155.95%76.19%
UTPYAGÜN3.851045.724.774.8225.19%48.57%
BIMASGÜN72.2711894.8593.1994.1030.21%31.25%
ULUSEGÜN8.7915617.2015.9716.0082.03%95.68%
CLEBIGÜN39.3215872.7558.4058.2548.14%85.02%
HUBVCGÜN1.202722.851.871.8655.00%137.50%
SODSNGÜN3.322727.446.786.80104.89%124.17%
GYHOLGÜN1.382773.882.802.81103.62%181.16%
GEDIKGÜN2.453435.053.543.5544.90%106.12%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...