20 / 40 ORTALAMASINI AŞAĞI KESENLER

Verileri 15 gün gecikmeli olarak görmektesiniz. Sitemizi kullanabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.
SON GÜNCELLEME: 21.08.2018 02:58
SEMBOL
20.08.2018
PERİYOTSİNYAL FİYATIKAÇ GÜNEN DÜŞÜK FİYATPİVOT SEVİYESİKAPANIŞ FİYATISON KAPANIŞA GÖRE KAYIP %
MAKSİMUM
KAYIP %
ALYAGGÜN0.70BUGÜN0.680.700.700.00%-2.86%
BUCIMGÜN4.82BUGÜN4.754.844.820.00%-1.45%
DERIMGÜN9.00BUGÜN8.818.979.000.00%-2.11%
DOGUBGÜN2.65BUGÜN2.652.662.650.00%0.00%
ISDMRGÜN7.34BUGÜN7.317.367.340.00%-0.41%
KRONTGÜN9.95BUGÜN9.869.949.950.00%-0.90%
MEGAPGÜN1.84BUGÜN1.841.961.840.00%0.00%
SNPAMGÜN3.58BUGÜN3.553.593.580.00%-0.84%
TEKTUGÜN0.72BUGÜN0.700.720.720.00%-2.78%
YUNSAGÜN6.48BUGÜN6.436.516.480.00%-0.77%
AKSENGÜN4.0213.924.064.061.00%-2.49%
ECZYTGÜN7.9017.638.068.122.78%-3.42%
FMIZPGÜN14.75114.5014.7414.74-0.07%-1.69%
KRSTLGÜN1.2311.201.231.230.00%-2.44%
PGSUSGÜN22.24121.1823.2723.445.40%-4.77%
POLHOGÜN6.0816.026.106.100.33%-0.99%
RALYHGÜN1.5811.581.701.707.59%0.00%
ANELEGÜN2.2422.062.182.18-2.68%-8.04%
AVTURGÜN1.1921.141.201.200.84%-4.20%
BANVTGÜN11.00210.2111.0511.070.64%-7.18%
BIMASGÜN65.75263.9065.6465.70-0.08%-2.81%
BOSSAGÜN6.2625.666.016.10-2.56%-9.58%
BRISAGÜN5.8725.635.805.80-1.19%-4.09%
DEVAGÜN3.9023.823.913.920.51%-2.05%
ERBOSGÜN63.25260.7063.4063.800.87%-4.03%
HDFGSGÜN1.4421.351.421.42-1.39%-6.25%
HEKTSGÜN9.6029.199.879.903.13%-4.27%
IHLGMGÜN1.1821.111.151.15-2.54%-5.93%
JANTSGÜN24.40223.0224.3024.500.41%-5.66%
KRDMDGÜN3.9223.703.963.971.28%-5.61%
OZRDNGÜN2.6522.602.702.691.51%-1.89%
SASAGÜN9.0128.709.179.171.78%-3.44%
SELECGÜN3.5323.333.403.37-4.53%-5.67%
SILVRGÜN1.2021.121.191.200.00%-6.67%
VANGDGÜN2.3422.112.332.340.00%-9.83%
VESBEGÜN9.8329.449.919.941.12%-3.97%
AKMGYGÜN17.75317.5017.9418.001.41%-1.41%
ALARKGÜN4.4234.294.414.450.68%-2.94%
BTCIMGÜN2.8432.782.852.83-0.35%-2.11%
DITASGÜN5.2835.135.255.23-0.95%-2.84%
EGGUBGÜN23.10322.5223.4723.481.65%-2.51%
KARELGÜN5.6034.874.924.91-12.32%-13.04%
KSTURGÜN10.00310.0011.3011.3013.00%0.00%
METURGÜN1.1931.141.211.211.68%-4.20%
MIPAZGÜN1.3431.301.331.33-0.75%-2.99%
RYSASGÜN0.7830.730.750.75-3.85%-6.41%
SAMATGÜN0.9630.890.930.94-2.08%-7.29%
SKTASGÜN1.2831.201.281.280.00%-6.25%
TCELLGÜN10.7039.9511.0411.053.27%-7.01%
FONETGÜN3.9843.573.763.75-5.78%-10.30%
BALATGÜN0.4350.410.410.41-4.65%-4.65%
BMELKGÜN0.6650.530.600.60-9.09%-19.70%
BRYATGÜN36.50535.3437.9838.064.27%-3.18%
CRDFAGÜN1.1051.041.111.121.82%-5.45%
DESAGÜN1.0351.001.031.030.00%-2.91%
DOKTAGÜN10.53510.4510.6510.691.52%-0.76%
EMNISGÜN3.0052.903.003.010.33%-3.33%
GARFAGÜN2.0652.002.102.091.46%-2.91%
GUSGRGÜN1.4651.301.381.38-5.48%-10.96%
IHEVAGÜN0.3450.320.330.33-2.94%-5.88%
IHGZTGÜN0.7450.700.740.740.00%-5.41%
IHLASGÜN0.3550.330.350.350.00%-5.71%
INTEMGÜN23.72521.4422.4822.42-5.48%-9.61%
ISGSYGÜN1.5751.481.561.54-1.91%-5.73%
KATMRGÜN7.3956.867.157.12-3.65%-7.17%
KRGYOGÜN1.1951.071.231.211.68%-10.08%
LIDFAGÜN3.4053.283.543.554.41%-3.53%
MRSHLGÜN40.26535.9636.7936.56-9.19%-10.68%
ORMAGÜN0.9550.851.001.005.26%-10.53%
PARSNGÜN13.38512.6012.7712.79-4.41%-5.83%
PRKABGÜN1.6951.641.681.67-1.18%-2.96%
SANELGÜN1.2551.141.191.20-4.00%-8.80%
SONMEGÜN2.8952.733.143.148.65%-5.54%
VESTLGÜN8.3557.908.448.430.96%-5.39%
ALCTLGÜN5.2964.875.425.412.27%-7.94%
BFRENGÜN151.006141.30143.88144.00-4.64%-6.42%
CELHAGÜN6.9865.606.086.13-12.18%-19.77%
DOBURGÜN2.6462.352.472.47-6.44%-10.98%
DZGYOGÜN2.7062.442.592.58-4.44%-9.63%
ERSUGÜN0.9360.850.920.92-1.08%-8.60%
ESCOMGÜN0.6260.540.580.58-6.45%-12.90%
LINKGÜN8.9367.918.028.01-10.30%-11.42%
SEKFKGÜN2.2261.992.202.17-2.43%-10.59%
SRVGYGÜN2.5062.212.372.40-4.00%-11.60%
DENGEGÜN2.1871.581.761.79-17.89%-27.52%
HATEKGÜN3.9773.413.723.73-6.05%-14.11%
PKARTGÜN2.2471.901.992.00-10.71%-15.18%
KRTEKGÜN1.1680.951.011.01-12.93%-18.10%
ODASGÜN4.4683.513.693.72-16.59%-21.30%
PRKMEGÜN2.9182.342.492.48-14.78%-19.59%
YKGYOGÜN1.5781.301.381.38-12.10%-17.20%
EGPROGÜN8.9997.608.328.44-6.12%-15.46%
LKMNHGÜN5.4594.454.814.82-11.56%-18.35%
MCTASGÜN18.58916.6917.6317.75-4.47%-10.17%
BEYAZGÜN8.33105.836.896.90-17.17%-30.01%
EUKYOGÜN0.76100.670.710.71-6.23%-11.54%
GERELGÜN4.38103.563.863.88-11.42%-18.72%
IHYAYGÜN0.38100.320.340.34-10.53%-15.79%
IZMDCGÜN2.33102.002.052.04-12.45%-14.16%
KPHOLGÜN2.30101.832.092.09-9.13%-20.43%
TMPOLGÜN3.30102.682.772.76-16.36%-18.79%
USAKGÜN1.79101.531.571.57-12.29%-14.53%
YYAPIGÜN0.46100.280.300.30-34.78%-39.13%
AVGYOGÜN1.20110.930.980.98-18.33%-22.50%
YGYOGÜN0.49110.370.380.38-22.45%-24.49%
ANELTGÜN0.42120.370.390.39-7.14%-11.90%
ATAGYGÜN3.92123.844.004.002.04%-2.04%
BNTASGÜN2.22121.831.881.89-14.86%-17.57%
EMKELGÜN1.22121.031.071.07-12.30%-15.57%
ITTFHGÜN2.94122.502.692.70-8.16%-14.97%
TMSNGÜN5.19124.354.444.43-14.64%-16.18%
TUKASGÜN1.57121.341.421.42-9.55%-14.65%
ISMENGÜN2.13141.901.991.99-6.57%-10.80%
ROYALGÜN0.82150.690.700.70-14.63%-15.85%
EUYOGÜN0.63190.580.610.61-3.13%-7.69%
VKINGGÜN1.30200.991.221.18-9.23%-23.85%
AYESGÜN1.74221.401.631.65-5.17%-19.54%
BRKOGÜN0.38230.350.360.36-5.26%-7.89%
KENTGÜN131.4023116.00120.90120.90-7.99%-11.72%
PAGYOGÜN4.49233.904.404.42-1.56%-13.14%
UNYECGÜN4.06233.613.823.79-6.65%-11.08%
HALKSGÜN1.08240.750.830.83-23.15%-30.56%
DENCMGÜN11.29258.959.249.29-17.71%-20.73%
SARKYGÜN3.13252.833.153.171.28%-9.58%
ADBGRGÜN3.87263.603.993.982.84%-6.98%
METROGÜN0.97260.710.730.73-24.74%-26.80%
ADESEGÜN1.95271.651.701.70-12.82%-15.38%
ANHYTGÜN6.62276.067.667.7016.31%-8.46%
ASLANGÜN29.822726.3427.7327.82-6.71%-11.67%
DAGHLGÜN1.20270.951.111.11-7.50%-20.83%
GUBRFGÜN3.24272.963.002.98-8.02%-8.64%
MRDINGÜN3.66273.323.373.37-7.92%-9.29%
PRZMAGÜN1.64271.491.601.60-2.44%-9.15%
VAKFNGÜN1.43271.241.301.29-9.79%-13.29%
YAYLAGÜN1.36270.860.900.90-33.82%-36.76%
ADANAGÜN5.55284.955.905.947.03%-10.81%
AFYONGÜN5.25284.795.025.03-4.19%-8.76%
ATEKSGÜN8.41287.908.088.07-4.04%-6.06%
CUSANGÜN2.04281.741.791.79-12.25%-14.71%
DGGYOGÜN2.56281.791.901.91-25.39%-30.08%
EKIZGÜN0.45280.350.380.38-15.56%-22.22%
YGGYOGÜN8.14287.707.957.93-2.58%-5.41%
IZFASGÜN4.14291.561.661.65-60.14%-62.32%
FROTOGÜN60.303052.0054.8954.65-9.37%-13.76%
IPEKEGÜN5.52304.404.624.63-16.12%-20.29%
FRIGOGÜN1.44341.101.161.16-19.44%-23.61%
POLTKGÜN39.443436.0039.3839.36-0.20%-8.72%
KOZAAGÜN6.19395.105.345.33-13.89%-17.61%
AGHOLGÜN21.824415.6118.4418.43-15.54%-28.46%
FENERGÜN32.864421.1621.4921.54-34.45%-35.61%
OZKGYGÜN2.54452.082.192.19-13.78%-18.11%
BASCMGÜN2.41472.282.302.30-4.56%-5.39%
CCOLAGÜN33.744724.9228.3328.20-16.42%-26.14%
NUHCMGÜN9.28478.108.999.00-3.02%-12.72%
BOLUCGÜN5.64494.504.634.62-18.07%-20.20%
KRDMAGÜN3.22502.752.922.94-8.70%-14.60%
KRDMBGÜN3.22502.782.892.89-10.25%-13.66%
GLBMDGÜN0.54520.470.480.48-11.11%-12.96%
ISFINGÜN2.60521.872.202.17-16.54%-28.08%
AKGRTGÜN3.85532.933.203.20-16.88%-23.90%
DOASGÜN7.03535.225.325.30-24.61%-25.75%
KRSANGÜN5.41553.944.024.05-25.14%-27.17%
MZHLDGÜN5.79563.724.684.68-19.17%-35.75%
DIRITGÜN0.80570.630.650.65-18.75%-21.25%
BRKSNGÜN1.97601.531.621.64-16.75%-22.34%
ARSANGÜN1.93611.681.941.951.04%-12.95%
DENIZGÜN5.91614.214.734.72-20.14%-28.76%
TBORGGÜN10.30617.488.108.07-21.68%-27.40%
GSRAYGÜN2.02621.381.581.60-20.79%-31.68%
SANKOGÜN2.84622.202.562.56-10.00%-22.66%
ARENAGÜN4.10632.542.582.58-37.07%-38.05%
EPLASGÜN5.99634.084.394.42-26.21%-31.89%
NIBASGÜN1.22640.620.660.66-45.84%-49.12%
BAKABGÜN6.23655.075.265.25-15.73%-18.62%
GLRYHGÜN1.47650.880.950.95-35.37%-40.14%
IDGYOGÜN2.20651.701.781.78-19.09%-22.73%
DURDOGÜN4.26672.502.532.52-40.85%-41.31%
AVISAGÜN17.306810.3212.9012.86-25.66%-40.35%
ENJSAGÜN6.47704.815.005.00-22.72%-25.66%
GSDHOGÜN0.85700.610.720.73-14.12%-28.24%
MNDRSGÜN0.88700.600.650.66-25.00%-31.82%
MTRYOGÜN2.11700.930.970.98-53.55%-55.92%
AYCESGÜN4.86713.803.953.94-18.93%-21.81%
MMCASGÜN1.34711.011.281.28-4.48%-24.63%
KERVNGÜN0.40720.280.300.30-25.00%-30.00%
ADELGÜN15.167312.0012.9012.92-14.76%-20.83%
ALBRKGÜN1.40731.061.211.20-14.29%-24.29%
ATLASGÜN0.96730.680.700.70-27.08%-29.17%
ATSYHGÜN0.61730.300.310.31-49.18%-50.82%
GEDZAGÜN3.59732.873.533.58-0.28%-20.06%
ISYATGÜN0.80730.720.730.73-8.75%-10.00%
TUCLKGÜN2.91731.992.062.06-29.21%-31.62%
BOYPGÜN8.10746.947.697.74-4.44%-14.32%
VAKKOGÜN3.73742.272.812.82-24.40%-39.14%
GLYHOGÜN3.89752.612.962.95-24.16%-32.90%
AKSAGÜN12.307610.1610.6310.65-13.41%-17.40%
BIZIMGÜN7.80764.655.125.15-33.97%-40.38%
EUHOLGÜN0.65760.480.500.50-23.08%-26.15%
KLMSNGÜN6.64763.654.974.92-25.90%-45.03%
PEGYOGÜN0.87760.440.480.48-44.83%-49.43%
SEKURGÜN6.96763.333.483.48-50.00%-52.16%
BRSANGÜN11.66777.157.477.45-36.08%-38.65%
AEFESGÜN25.448019.7021.4321.40-15.89%-22.57%
BLCYTGÜN1.97801.231.361.36-30.94%-37.54%
KUYASGÜN4.05801.711.981.96-51.60%-57.78%
METALGÜN1.31800.770.840.84-35.88%-41.22%
YATASGÜN8.23823.153.853.88-52.85%-61.72%
EGCEYGÜN0.48830.230.230.23-52.08%-52.08%
COSMOGÜN1.14840.900.980.98-14.04%-21.05%
KARSNGÜN2.08841.261.331.34-35.58%-39.42%
UTPYAGÜN4.04852.502.702.70-33.17%-38.12%
INFOGÜN1.16860.830.950.95-18.10%-28.45%
ISBIRGÜN237.5886150.22185.30189.40-20.28%-36.77%
ISGYOGÜN1.17860.840.900.90-23.23%-28.35%
KERVTGÜN3.07861.761.841.84-40.00%-42.61%
GSDDEGÜN1.38880.900.991.01-26.81%-34.78%
NUGYOGÜN4.36882.652.762.75-36.93%-39.22%
BRMENGÜN1.35890.890.960.96-28.89%-34.07%
CIMSAGÜN13.08898.859.089.12-30.28%-32.34%
OLMIPGÜN4.54893.423.563.57-21.37%-24.67%
TTRAKGÜN70.708943.0244.8744.92-36.46%-39.15%
TURGGGÜN37.808928.3430.0130.06-20.48%-25.03%
ZORENGÜN1.85891.281.351.35-27.03%-30.81%
AKCNSGÜN9.71908.008.858.85-8.86%-17.61%
ASUZUGÜN10.85908.048.318.34-23.13%-25.90%
KAPLMGÜN3.96902.873.083.12-21.21%-27.53%
ORGEGÜN3.50902.202.232.21-36.86%-37.14%
TATGDGÜN5.09903.453.583.58-29.67%-32.22%
TRCASGÜN2.17901.451.511.51-30.41%-33.18%
TSGYOGÜN0.73900.430.470.47-35.62%-41.10%
TTKOMGÜN6.02903.453.663.65-39.37%-42.69%
GOLTSGÜN60.109139.4240.3840.44-32.71%-34.41%
ARTIGÜN2.04921.091.271.27-37.75%-46.57%
MARTIGÜN0.92920.640.680.68-26.09%-30.43%
SKBNKGÜN1.57920.961.011.01-35.67%-38.85%
UMPASGÜN0.61920.410.470.47-22.95%-32.79%
VKGYOGÜN2.52921.481.581.58-37.38%-41.34%
BERAGÜN2.70931.481.591.59-41.11%-45.19%
AYENGÜN6.30943.003.103.05-51.59%-52.38%
FLAPGÜN12.42944.184.344.34-65.06%-66.34%
GRNYOGÜN0.73940.560.610.61-16.93%-23.74%
TSKBGÜN1.29950.670.720.72-44.00%-47.89%
AKENRGÜN0.92960.620.640.64-30.43%-32.61%
INDESGÜN12.31965.906.015.97-51.49%-52.06%
RYGYOGÜN1.39970.720.760.76-45.32%-48.20%
SANFMGÜN1.79981.141.201.19-33.52%-36.31%
DGATEGÜN11.51994.244.324.30-62.65%-63.17%
YKBNKGÜN2.87991.591.701.71-40.37%-44.55%
AKSGYGÜN2.931002.132.382.37-18.99%-27.19%
SAYASGÜN1.561000.991.031.03-33.97%-36.54%
ULKERGÜN21.7010013.7714.0614.09-35.07%-36.54%
CMENTGÜN12.381027.538.438.40-32.15%-39.18%
DJISTFGÜN38.6710224.8730.8231.00-19.83%-35.69%
ISCTRGÜN6.821023.733.973.95-42.11%-45.34%
AKBNKGÜN9.651045.455.925.94-38.48%-43.55%
BURCEGÜN3.831042.623.013.04-20.63%-31.59%
IEYHOGÜN0.381040.220.220.22-42.11%-42.11%
OYLUMGÜN1.741040.931.000.99-43.10%-46.55%
GARANGÜN10.701055.546.006.03-43.64%-48.22%
ULASGÜN1.751051.021.051.06-39.43%-41.71%
BNKTRFGÜN17.731069.7510.1910.19-42.53%-45.01%
DGKLBGÜN3.341061.091.101.09-67.37%-67.37%
SEYKMGÜN9.331066.606.796.78-27.33%-29.26%
VAKBNGÜN6.671063.233.433.44-48.46%-51.61%
ULUUNGÜN2.641071.801.981.99-24.62%-31.82%
CRFSAGÜN5.331083.503.623.62-32.08%-34.33%
NETASGÜN15.031087.427.757.72-48.64%-50.63%
GOZDEGÜN5.251091.952.122.13-59.43%-62.86%
MERKOGÜN1.401110.660.700.70-50.00%-52.86%
YAPRKGÜN2.551131.831.851.86-27.19%-28.36%
CMBTNGÜN39.9811524.0225.7125.72-35.67%-39.92%
MEPETGÜN2.411151.401.461.46-39.42%-41.91%
PETUNGÜN9.381155.715.945.94-36.65%-39.10%
ATPETGÜN1.381160.740.780.78-43.48%-46.38%
EGCYOGÜN0.641180.160.160.16-75.00%-75.00%
IZOCMGÜN27.4411919.5020.3620.32-25.95%-28.94%
AKGUVGÜN5.501211.821.901.91-65.27%-66.91%
OTKARGÜN115.1612560.7562.6962.80-45.47%-47.25%
PENGDGÜN2.141291.181.241.24-42.06%-44.86%
MAVIGÜN52.7213020.4623.0923.30-55.80%-61.19%
ALCARGÜN55.5313138.0238.9939.14-29.51%-31.53%
MAKTKGÜN1.851311.091.141.14-38.38%-41.08%
UFUKGÜN2.691311.291.321.32-50.93%-52.04%
SAHOLGÜN10.211326.727.337.37-27.81%-34.18%
SNGYOGÜN0.741330.420.440.44-40.54%-43.24%
BAGFSGÜN9.671345.876.176.20-35.88%-39.30%
KONYAGÜN239.98134164.70177.05178.10-25.78%-31.37%
LOGOGÜN54.9513528.3430.0130.00-45.40%-48.43%
MGROSGÜN24.9213513.4714.0714.01-43.78%-45.95%
PINSUGÜN1.791351.391.511.50-16.20%-22.35%
PNSUTGÜN11.831357.817.877.88-33.41%-34.01%
AKFGYGÜN2.271361.311.921.90-16.30%-42.29%
BSOKEGÜN1.591371.121.171.16-27.24%-29.83%
EKGYOGÜN2.411391.521.701.72-28.70%-36.99%
TOASOGÜN29.4313919.3621.0120.94-28.85%-34.22%
DYOBYGÜN6.741414.334.584.57-32.20%-35.76%
MRGYOGÜN1.081500.530.560.56-48.15%-50.93%
ARCLKGÜN19.3415111.3912.9512.93-33.15%-41.12%
RHEAGGÜN1.061520.590.610.61-42.45%-44.34%
TRGYOGÜN3.121531.791.831.84-41.08%-42.68%
HALKBGÜN9.971555.495.825.81-41.72%-44.91%
EDIPGÜN1.141770.600.620.61-46.49%-47.37%
KLGYOGÜN4.421861.511.561.55-64.93%-65.84%
EGCYHGÜN0.211930.090.100.10-52.38%-57.14%
MSGYOGÜN2.971931.791.851.84-38.05%-39.73%
MARKAGÜN2.102130.660.770.79-62.38%-68.57%
DARDLGÜN2.202151.141.151.14-48.18%-48.18%
BJKASGÜN4.462311.952.132.15-51.79%-56.28%
HLGYOGÜN0.932310.600.620.61-34.54%-35.61%
TSPORGÜN2.782341.091.161.17-57.91%-60.79%
ETILRGÜN13.302772.502.592.60-80.45%-81.20%
BMEKSGÜN0.004610.000.120.120.00%0.00%
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve analizler genel nitelikte olup, yorum ve analizde bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan bilgiler güvenilir kaynaklardan elde edilmiş olup,  kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SİTE SAHİBİ VE YAZARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ...